Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ"

Transkript

1 London Hampstead School of English 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ Phone: +44 (0) Fax: +44 (0) website: Hampstead School of English

2

3 Od našeho prvního setkání s vámi jednáme jako s jednotlivcem, zařadíme vás do odpovídající úrovně a sledujeme vás, abychom zjistili, zda pokračujete tak rychle, jak je to možné, ale vždy vlastním tempem. Filozofie Hampsteadu Směřování k vašemu úspěchu: Mluvit anglicky otvírá množství možností ve studiu, práci a cestování. Anglické kurzy ve škole Hampstead School of English vás úspěšně provedou všemi stádii zralého života, od akademických studií po rozvoj kariéry, cest do zahraničí a fascinujících kulturních zážitků. Naše filozofie je jednoduchá, zaměřujeme se na dokonalost ve všem, co děláme a chceme, abyste během nezapomenutelného pobytu v Londýně maximálně pokročili v angličtině. Kvalita především: Studenti jsou na Hampsteadu na prvním místě a budeme vám věnovat individuální péči. Poskytneme vám kompletní jazykovou studijní zkušenost v Londýně: prvotřídní výuku, skvělé ubytování, radostné společenské aktivity a plnou podporu a poradenství. Škola Hampstead School of English je akreditována Britskou radou pro vyučování angličtiny jako cizího jazyka. Splňujeme také přísné požadavky na kvalitu, kladené dvěma mezinárodními asociacemi, EAQUALS - Evropská asociace kvalitních jazykových škol a IALC - Mezinárodní asociace jazykových center. Zkušenost: Od našeho vzniku v roce 1977 jsme se stali jednou z nejlepších anglických jazykových škol Londýna. Tehdy době jsme přidali nové kurzy, ubytování a zařízení, a zároveň jsme zachovávali klíč k našemu původnímu úspěchu individuální pozornost pro každého studenta. Profesionální členství: English UK Asociace akreditovaných jazykových škol angličtiny EAQUALS Evropská asociace kvalitních jazykových škol IALC Mezinárodní asociace jazykových center Quality English vybraná skupina škol, jenž upřednostňuje kvalitu.

4 Nous suivons vos progrès de près et répondons à vos besoins pratiques. Spokojenost studentů Individuální pozornost: Učení jazyku je individuální záležitostí a tento fakt bereme v úvahu od našeho prvního setkání s vámi. Provázíme vás volbou kurzů a ubytování, pozorně sledujeme váš pokrok a staráme se o vaše praktické potřeby a otázky, abyste se mohli soustředit na studium angličtiny a užívat si života v Londýně. Kvalitní vyučování: Všichni členové našeho učitelského týmu mají profesionální kvalifikaci a zkušenost s výukou anglického jazyka. Jsou vedeni zkušenými a přátelskými studijními vedoucími, jsou motivováni nadšenými profesionály. Ideální umístění: Hampstead je nejznámější londýnskou vesnicí, zelený ráj, pouhých 25 minut od centra města. Sídlíme na hlavní ulici, vedoucí do centra, s dobrým dopravním spojením a obchody, s pěší dostupností k rozkošné části Hampstead Village a parku Hampstead Heath. Prvotřídní ubytování: Naše hostitelské rodiny se nacházejí v blízkosti školy, jsou dosažitelné pěšky či autobusem a nabízí výběr ze tří jídel. Pro nezávislejší způsob života nabízíme také naše vlastní studia, pobyt v apartmánech nebo obytných domech. Rozsáhlé zdroje: Naše knihovna i počítačové centrum jsou skvělým pramenem informací, obsahují média k procvičování po vyučování. V hodině používají naši lektoři nejlepší současné učebnice, disky CD a DVD, video a audiokazety, autentické, individuálně vypracované materiály.

5 Ideální umístění Hampstead je jednou z nejlépe zachovalých starých londýnských vesnic, je obklopen 800 akry venkovské krajiny, známé jako Heath. V Hampstead Village v okolí oblasti Heath žilo a dosud žije mnoho spisovatelů a intelektuálů, a také je domovem mnoha celebrit. Hampstead vás očaruje. Můžete navštívit dům Keatse, Freudovo museum nebo si užívat letní koncert pod otevřeným nebem v Kenwood House, který je také domovem skvělé umělecké sbírky. Můžete se projít s přáteli úzkými uličkami Village a napříč zalesněným Heathem, nebo objevovat kavárny, hospůdky a speciální obchody, které dodávají Hampsteadu jeho vesnické kouzlo. Škola Hampstead School of English, je situovaná na severu Londýna, leží na hranicích Hampsteadu a West Hampstead. Díky skvělým autobusovým linkám do Londýna je West End vzdálen pouze 25 minut jízdy autobusem. Umístění kombinuje výhody blízkosti centra a pestrých možností ubytování v blízkosti školy. Tato skutečnost přináší studentům výsadu žít v obytné zóně, a zároveň mít zajímavosti středu Londýna na dosah.

6 Kvalitní výuka Naši lektoři mají ústřední postavení pro váš i náš úspěch. Všichni navštěvují školící kurzy a pravidelně doplňují své dovednosti. Jsou podněcováni, aby si vytvořili vlastní speciální oblasti zájmu, a to vede k živé a stimulující výuce. Všichni mají profesionální kvalifikaci k výuce, a jsou vybráni jak pro své nadšení, tak i pro své schopnosti. Jsou přátelští a přístupní, oceňují potřeby studentů, aktivně se zapojují do plánování kurzů. Týmová práce: Týmová práce je dalším aspektem naší školy, který považujeme za jedinečný. Všichni patříme do jednoho týmu: lektoři, administrativní zaměstnanci, vědečtí pracovníci i ředitel. Na základě každodenní práce, kterou je také vzájemná diskuze, komunikace a kooperace, sdílíme nápady a materiály s jediným cílem přinášet vám nejlepší a nejinspirativnější výuku.

7 Úzce pracujeme jako tým, abychom poskytli individuální péči každému studentovi. Individuální péče Díky pravidelným osobním schůzkám s tutorem a týdenním schůzím zaměstnanců neustále sledujeme váš pokrok, abychom se ujistili, že máte vždy správnou úroveň výuky. Podněcujeme vás se studijním vedoucím a lektory k diskuzi o programu. Podle vašich potřeb a rychlosti pokroku vás v kterékoliv fázi kurzu můžeme přeřadit do jiné třídy. Pokud máte speciální oblasti zájmu, můžeme pro vás také navrhnout individuální studijní plán. Pokrok: Každý student postupuje jiným tempem. Provádíme týdenní testy, abychom upevnili látku probranou v hodinách, a pravidelné obecné testy v rámci všech úrovní. Ty umožní vám i lektorům zjistit váš jazykový rozvoj a zhodnotit váš výkon za určité časové období. Délka studia: Mnoho studentů navštěvuje školu po dvacetčtyři týdnů i více, zatímco druzí studují pouze pár týdnů. Úroveň obdržené osobní péče je vždy stejná. Minimální délka pobytu je jeden týden.

8 Rozsáhlé prameny informací Knihovna: Naše knihovna je dobře zásobená současnými učebními materiály, i médii pro procvičování a rozvinutí různých jazykových dovednosti. Kromě počítačů pro samostatné studium obsahuje interaktivní disky DVD, knihy, časopisy, pracovní listy, audiovizuální pomůcky atd. Je otevřena před a po vyučování, a lektor nebo asistent knihovny je vždy přítomen, aby vám pomohl. Materiály v hodinách: Učebnici si můžete vypůjčit za malý poplatek. Váš lektor bude tuto učebnici doplňovat materiály z jiných zdrojů, včetně autentických materiálů z novin, televize atd. Televize: Podněcujeme vás k takovému sledování televize v angličtině, jak je to jen možné. To je důvod, proč naleznete televizní přijímače ve společenských místnostech školy. Když si nepovídáte se svými spolužáky, můžete si uvolněně procvičovat své poslechové dovednosti. Učebny: Všechny naše učebny jsou vybaveny televizními přijímači, přehrávači disků CD/DVD a videopřehrávači nebo kazetovými přehrávači. Váš lektor plně využívá těchto i dalších zdrojů, aby plně využil váš čas v hodině. Samostudium: Pokud chcete studovat doma, knihovna půjčuje knihy, disky CD, kazety a videokazety, nebo cvičení z gramatiky, slovíček a obchodní terminologie. Procvičujte svou společenskou angličtinu: Během přestávek mluvte s ostatními studenty a zaměstnanci Hampsteadu anglicky. Máme k dispozici tři kavárny, dvě posezení na dvoře, a také kantýnu, nabízející teplá i studená jídla.

9 Naše vybavení vyjadřuje důležitost, kterou vašemu pobytu přikládáme. Naše vybavení Počítačová učebna: Naše počítačová učebna má k dispozici 28 počítačů, nabízí rychlý a efektivní přístup na Internet. Na počítačích lze psát obvyklými typy písma, a proto můžete snadno udržovat kontakt s přáteli a vaši rodinou. Bezdrátový Internet (WiFi): K Internetu se můžete připojit přes váš laptop z téměř jakéhokoli místa v budově včetně venkovních prostor na nádvoří. Café Plus: Jedna z našich tří kaváren také poskytuje pro vaši soukromou potřebu deset míst pro internetové připojení deseti laptopů, dále přístup na Internet a k elektronické poště. Nádvoří: Máme k dispozici dva dvory, kde můžete o přestávkách nebo po vyučování relaxovat. Zde také během roku pořádáme grilování a jiné společenské události.

10 Živé a stimulující hodiny jsou nejlepším studijním prostředím. V hodině Umístění: Nabízíme dvanáct pečlivě odstupňovaných jazykových úrovní, od začátečníků po pokročilé. První den ve škole podstoupíte speciálně vytvořený psaný, poslechový a mluvený zařazovací test, podle kterého vás zařadíme do příslušné třídy podle vašich jazykových znalostí. Hodiny: Do prémiových tříd přijímáme maximálně osm studentů, do standardních tříd patnáct studentů. Všechny hodiny jsou živé a stimulující, a tím se stávají nejlepším prostředím pro studium jazyků. Seznámíte se se všemi aspekty gramatiky, slovíček, poslechového a čteného porozumění, psaní, kompozic, diskusí, idiomů a výslovnosti. K našim intenzivním obecným anglickým lekcím navíc nabízíme specializované kurzy, možnosti pro akademické studium, zkoušky a praktický život. Domácí úkoly: Domácí úkoly doplňují práci, kterou děláte v hodině, a jsou vám pečlivě opraveny a vráceny. Zadáním většího množství písemných prací, jakými jsou domácí úkoly, zajistíme, že je více času v hodině věnováno interaktivní komunikaci s vyučujícím. Úrovně: Studijní vedoucí pravidelně kontroluje krátkou návštěvou úroveň a povahu hodin, aby se ujistil, že děláte nejvyšší možný pokrok. Vzhledem k různému studijními tempu jednotlivých studentů se snažíme pečlivě koordinovat úrovně a strukturu našeho učebního plánu s týdenními učebními moduly tak, aby bylo možno nastoupit do třídy v kterémkoli týdnu.

11 Našim cílem je pozvednout vaši sebedůvěru, upevnit vaše znalosti a rozvinout vaši plynulost v jazyce. Kurzy Většinu našich kurzů můžete absolvovat jednotlivě nebo v různých kombinacích, a téměř všechny poskytují možnost maximálního počtu 8 studentů v hodině (Premium) nebo 15 studentů v hodině (Standard). Obecná angličtina: Převážná většina našich studentů dělá tento kurz často jako součást balíčku nebo v kombinaci s dalšími kurzy. Tento kurz poskytuje celkový pohled na anglický jazyk. Zatímco různé oblasti jako gramatika, výslovnost, mluvení, psaní, atd. jsou během kurzu probírány individuálně, konečným výsledkem je celkové zlepšení v úrovni angličtiny. Můžete si vybrat z široké škály rozvrhů, a tento kurz lze dělat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Specializace na Mluvení, Psaní a Gramatiku: Každé z těchto témat je probíráno v jednohodinových lekcích, což činí 5, 10 a 15 hodin týdně. Umožní vám koncentrovat se na specifické oblasti anglického jazyka, u nichž máte pocit, že potřebují zlepšit. Balíčky: Kromě studia na zkoušku jako TOEFL, TOEIC, a IELTS, nebo zlepšení své obchodní angličtiny, potřebuje většina studentů pokročit v úrovni obecné angličtiny, a také se připravit ke zkouškám. Tyto balíčky poskytují skvělý program tam, kde vám obecné a specifické jazykové dovednosti a akvizice pomáhají dosáhnout ještě lepších výsledků ve zvolené kombinaci. Můžete si vybrat ze škály rozvrhů, a tyto kurzy lze navštěvovat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Kurzy pro zaměstnané: Zaměstnaní lidé mají vždy málo času. Při studiu angličtiny potřebují kurz, který naplní určité potřeby v jejich specifickém zaměření a přinese maximální výhody v tak krátkém čase, jako je jeden týden. Naše kurzy angličtiny pro zaměstnané kombinují dynamické prostředí hodiny, kde si zdokonalí obecnou angličtinu, s tréninkovým programem 1:1, jenž je pro ně navržen a sestaven před jejich příchodem a splňuje přesné individuální požadavky. Cambridgeská zkouška: Kurzy Cambridgeských zkoušek pokrývají veškeré schopnosti a se svou flexibilní nabídkou 12, 10, 6 nebo 4 týdnů po 15, 20, 25, nebo 30 hodinách a vyhovují programu každého jednotlivce. Můžeme otestovat vaši angličtinu ještě před registrací, a poté vám poradit, který z kurzů je pro vás vhodný. Tyto kurzy vás připraví ke zkouškám BEC, KET, PET, První certifikát, Pokročilý nebo Vysoce pokročilý.

12 Náš široký rozsah kurzů zahrnuje téměř každý aspekt studia jazyka. Kurzy (pokračování) Zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS Jako součást balíčku nabízíme několik kurzů, jež vás připraví na zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká, abyste studovali specificky na tento test, doporučujeme kurzy TOEFL, TOEIC nebo IELTS 15, které představují přípravu na test 15 hodin týdně v jakémkoliv počtu týdnů. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz TOEFL, TOEIC nebo IELTS 30, které nabízí 60 hodin intenzivní přípravy na test po dobu dvou týdnů. Obchod: Tento kurz pokrývá obchodní jazyk a komunikační dovednosti pro pracovní život nebo akademické studium. Existuje několik kurzů, které vám pomohou zdokonalit obchodní angličtinu jako součást balíčku. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká pro studium pouze obchodní angličtiny, doporučujeme Business 15, který vám poskytne 15 hodin týdně obchodní angličtiny. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz Business 30, jenž vám nabízí 60 hodin procvičování obchodní angličtiny po dobu dvou týdnů. Programy semestru a akademického roku: Mnoho z našich programů může sloužit jako stálé programy po dobu týdnů. To nám umožní dlouhodobě plánovat strategii vašich studií. Pravidelná hodnocení a schůzky s tutorem jsou zárukou vysoké motivace a uskutečnění vašich cílů. Přípravné kurzy ke studiu na univerzitě o 27 hodinách týdně vás pomohou připravit ke vstupu na anglicky mluvící univerzitu. Kromě Balíčku 25 nabízí dvě hodiny týdně soukromého vyučování s osobním tutorem, který pomáhá s jazykovými dovednostmi a univerzitními přihláškami. Můžete střídat své odpolední hodiny kurzu IELTS nebo TOEFL s dalšími alternativami.

13 Procvičujte svou angličtinu pohodovým způsobem na našich poutavých cestách kulturním Londýnem. Kurzy (pokračování) Pracovní zkušenost a Programy placené práce: V kombinaci s našimi kurzy Obecné angličtiny jsou tyto programy skvělým způsobem, jak skloubit lingvistické a kulturní výzvy vašeho začlenění do anglicky mluvícího pracovního prostředí. Přípravné programy GMAT a MBA: Tyto kurzy vás připraví na rigorózní zkoušky pro magisterské studium v obchodní administrativě. Stejně jako poskytnutí jazykových a akademických dovedností nezbytných k úspěchu na úrovni manažerského studia (MBA), pomůže vám tento kurz s intenzivní přípravou na test GMAT, která je nedílnou součástí programu, a tak k dosažení potřebného skóre v testu GMAT. Jazyk v Londýně: Skvělá kombinace dovolené a jazykového kurzu. Ráno navštěvujete kurz Obecné angličtiny a poté s námi navštívíte některá z nesčetných historicky a kulturně významných míst v Londýně. Vaši vyučující, průvodci těchto odpoledních exkurzí, jsou nadšenci, kteří oživí londýnskou minulost i přítomnost, nebo vám ukáží město, jež milují. Zažijte Londýn: Pohodový způsob procvičení vaší angličtiny v nejúžasnějším městě na světě. Naši vyučující - průvodci vám oživí bohatou londýnskou minulost a kulturu, a současně vám umožní procvičit se v anglickém jazyce. Tento program nezahrnuje žádný doplněk kurzu.

14 Tabulka jazykových úrovní a zkoušek* Úroveň Popis Společný Cambridge IELTS TOEIC TOEFL TOEFL evropský rámec (Přibl.) (počítačový základ) (internetový základ) 1 Začátečník Pre-A1 Uživatel začátečník 2 Základní A1 Uživatel 3 Před-středně pokročilý začátečník 4 Mírně středně A2 Uživatel KET Stupeň pokročilý začátečník 5 Středně pokročilý 1 B1 PET Stupeň 2 6 Více středně Nezávislý BEC Stupeň pokročilý uživateler Předběžný 3/4 7 Vysoce středně B1 + Stupeň pokročilý 1 Nezávislý uživateler 8 Vysoce středně B2 FCE Stupeň pokročilý 2 Nezávislý BEC Pokročilý uživateler 9 Mírně B2 + FCE Stupeň pokročilý Nezávislý BEC Pokročilý 6/7 uživateler 10 pokročilý 1 Stupeň C1 Profesionální CAE 11 pokročilý 2 uživatel BEC Vyšší Stupeň 8 12 Vysoce C2 Profesionální CPE Stupeň pokročilý uživatel 8/9 Úrovně A1 Úrovně 1&2 Uživatel začá teční k A2 Úrovně 3&4 Uživatel začá teční k B1 Úrovně 5, 6&7 Nezá vislý uživatel B2 Úrovně 8&9 Nezá vislý uživatel C1 Úrovně 10 & 11 Profesioná lní uživatel C2 Úroveň 12 Profesioná lní Aplikace úrovní Společného evropského rámce na obecné schopnosti** uživatel Poslech/Mluvení Rozumí jednoduchým pokynům a dokáže se účastnit základní konverzace na předem dané téma. Dokáže vyjádřit jednoduché názory nebo požadavky v důvěrně známém kontextu. Dokáže omezeným způsobem vyjádřit názory na abstraktní nebo kulturní záležitosti, případně nabídnout radu ve známé oblasti, a porozumět instrukcím nebo veřejným oznámením. Zvládne sledovat rozpravu nebo promluvit na důvěrně známé téma nebo udržet konverzaci na širší okruh témat. Dokáže efektivně přispět na schůzích a seminářích v rámci vlastní pracovní oblasti nebo udržet běžnou konverzaci s dobrým stupněm plynulosti, se zvládnutím abstraktních výrazů. Umí poradit nebo promluvit o komplexních a citlivých otázkách s porozuměním hovorovým odkazům a sebevědomě zvládá čelit nepřátelským otázkám. Čtení Rozumí jednoduchým oznámením, pokynům a informacím. Rozumí přímým informacím ve známé oblasti, např. o produktech a znacích, a porozumí jednoduchým učebnicím nebo zprávám na důvěrně známá téma. Rozumí rutinním informacím a článkům obecnému významu nerutinních informací v důvěrně známé oblasti. Dokáže vyhledat v textech důležité informace a rozumí detailním pokynům nebo radám. Dokáže číst dostatečně rychle, aby zvládl akademický kurz, číst média kvůli informacím nebo porozumět nestandardní korespondenci. Rozumí dokumentům, korespondenci a zprávám, včetně lehčích bodů komplexních textů. Psaní Dokáže vyplnit jednoduché formuláře a dělat si poznámky, včetně časů, dat a míst. Dokáže vyplnit formuláře a psát krátké jednoduché dopisy nebo pohlednice týkající se osobních informací. Umí psát dopisy nebo si dělat poznámky na důvěrně známé téma nebo předem dané záležitosti. Dokáže psát během hovoru poznámky nebo dopis, včetně nestandardních požadavků. Umí připravit nebo navrhnout profesionální korespondenci, dělat přiměřeně přesné poznámky na schůzích nebo napsat esej, jež ukazuje schopnosti komunikace. Dokáže psát dopisy na jakékoliv téma a dělat si úplné poznámky s dobrým výrazivem a přesností na schůzích nebo seminářích. Úrovně a zkoušky Škola Hampstead School of English nabízí širokou škálu testů a zkoušek. Jsme zkouškovým centrem pro univerzity v Cambridgi, Oxfordu a zkoušky LCCI a TOEIC. Připravujeme také studenty na zkoušky TOEFL, IELTS a GMAT. Pokud si nejste jisti, která zkouška by byla pro vás vhodná, dejte nám prosím vědět, a bude nám potěšením vám poradit. V tabulce jsou uvedeny vztahy mezi jednotlivými zkouškami a Společným evropským rámcem. Společný evropský rámec je důležitým měřítkem jazykové schopnosti a je základem všech formálních a neformálních hodnocení na škole. Kurzy TOEFL, TOEIC, IELTS, BEC a GMAT začínají každé pondělí a minimální délka pobytu je jeden týden. Existují také speciální intenzivní kurzy, jež mají stanovena data zahájení. Všechny další zkouškové kurzy mají stanovena data zahájení. * Tato tabulka byla zpracována za použití informací z Cambridgeské a Oxfordské university, Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě a za přispění Britské rady. ** Tato tabulka se zakládá na oficiálním popisu schopnosti, vyhotovených sdružením ALTE (Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě)

15 Vaše ubytování je klíčové pro pobyt, a proto vám nasloucháme a pomáháme s tím nejlepším výběrem. Ubytování Protože víme, jak moc domácí život ovlivňuje váš pocit štěstí i vaše studium, klademe velký důraz na výběr a sledování poskytovaného ubytování. Studia: Naše studiové apartmány se nacházejí v blízkosti školy a jsou ideální pro nezávislé bydlení. Všechny mají samostatné sociální zařízení, s možností vlastní kuchyně, kuchyňského koutu nebo sdílené kuchyně. Hostitelská rodina: Život v rodinném domě vám poskytuje pravidelný kontakt s rodilými mluvčími a náhled do anglického způsobu života. Naše přívětivé a zkušené hostitelské rodiny jsme pečlivě vybrali. K dispozici máte různé jídelníčky. Nejlepší hostitelské rodiny s námi spolupracují již po několik let a dokázali nám, že v každém ohledu poskytují jen to nejlepší. Standardní hostitelské rodiny, které s námi spolupracují kratší dobu nebo se snaží dosáhnout nejlepšího postavení. Všechny naše hostitelské rodiny vyhovují standardům Britské rady, mezinárodnímu certifikátu kvality EAQUALS a IALC a jsou vybrány pro vřelost, péči a starost, kterou našim studentům projevují. Pronájem pokojů: Pronajmutí pokoje je nezávislá a levná volba rozšířená o možnost volby stravy. Zatímco budete sdílet domov s londýnskými hostiteli, ti budou pravděpodobně vést rušný život a nebudou moci s vámi trávit čas. Obytný dům: Bydlení v obytném domě s dalšími převážně mladými dospělými vám umožní nezávislost a svobodu. Naše obytné domy pouze pro ženy nabízí polopenzi po celý rok. Máme k dispozici také letní obytné domy pro obě pohlaví.

16 Ubytování ve studiích Hampsteadská studia jsou skvělou volbou ubytování, pokud je vaší prioritou nezávislost v kombinaci s pohodlím a příslušenstvím. Jsou od školy situována 5 minut jízdy autobusem. Tato studia jsou určena exkluzivně pro studenty školy Hamstead School of English, která je také provozuje. Každé studio má své vlastní soukromé sociální zařízení. Každé studio má také psací stůl, šatní skříň, zásuvky, televizi a internetové připojení (zdarma). Poskytujeme také povlečení a ručníky. Co se týče kuchyňského zařízení, máte na výběr ze tří typů studií: vlastní kuchyň, kuchyňský kout a sdílená kuchyň. A už si zvolíte jakékoliv studio, vždy budete mít k dispozici vše, co potřebujete k přípravě jídel. Studia jsou zařízena nábytkem a vybavena nejvyšším standardem. Pečujeme tak o studenty, kteří potřebují mít úplnou nezávislost, proto nabízíme skvělou alternativu k ubytování v hostitelských rodinách.

17 Společenský program Studium na Hampsteadu udrží váš společenský kalendář plný. V Londýně se vždy něco děje a vy budete mít nové přátele, s kterými si to užijete. Ve škole: Školní kantýna je místem, kde můžete mezi hodinami relaxovat, povídat si nad kávou se studenty z celého světa. Kavárna se rozprostírá na dvou prosluněných místech dvora scéně našich populárních letních grilování a párty. Pro volný čas: Náš týdenní společenský program nabídne každému něco. Jsou organizovány návštěvy muzeí, výlety do Londýna a okolí, sportovní akce, párty, procházky, návštěvy hospůdek, diskoték a další. Během roku organizujeme odpolední videoprojekce, večerní karaoke a návštěvy divadel. Víkendové exkurze: Každý víkend nabízíme minimálně dvě exkurze do jiných měst a zajímavých míst, mimo Londýn. Oblíbenými jsou Oxford, Stonehenge a Bath. Vaše návštěva Londýna není jen skvělý způsob jak si zlepšit své znalosti angličtiny v domovině anglického jazyka, je to vaše šance poznat věčně populární velkoměsto a kulturu jeho obyvatel. Život v Londýně: Každý by měl aspoň jednou navštívit Londýn. Londýn je hlavním městem hudby, divadla a módy, a najdete zde vše od avantgardy po klasiku, od street stylu po haute couture. Londýn je město nesmírně bohaté na historii a kulturu, s nejlepšími muzei a uměleckými sbírkami na světě. Ve dne i v noci, Londýn dýchá životem a atmosférou. Ale tato kosmopolitní metropole, tento obchodní a finanční uzel Evropy, je také městem krásných parků a paláců. Londýn vás překvapí svou nesmírnou rozmanitostí. Z Londýna je snadné objevovat Británii. Města Oxford a Cambridge, Cotswolds, Brighton i jižní pobřeží jsou dostupné jednodenními výlety.

18 Náš tým administrativních pracovníků vám vždy rád poradí a odpoví na jakékoli otázky ještě před tím, než se rozhodnete pro kurz. Jsme tu pro vás Víme, že vyjet do zahraničí studovat jazyk může být velkým krokem. Téměř každý člen hampsteadského týmu žil či studoval v zahraničí, takže si snadno dokážeme představit, jaké je to být na vašem místě a uděláme vše, co je v našich silách, abychom proměnili váš pobyt s námi v tak prospěšný a radostný, jak je to jen možné. Můžete nás kontaktovat před pobytem i po jeho ukončení a bude nám více než potěšením poskytnout vám dostatečné množství informací o čemkoli, s čím vám můžeme pomoci. Neexistuje otázka či požadavek, který by byl příliš malý nebo nedůležitý. Naše dlouholetá zkušenost nám umožňuje předvídat mnohé z vašich otázek, a proto vám poskytneme mnoho informací před vaším příjezdem a během prvního dne pobytu. Jsme vždy potěšeni, když o vás uslyšíme a také když vás uvidíme ve škole. Mějte na paměti, že jsme zde pro vás a je nám vždy potěšením vám pomoci.

19 Nic se nevyrovná zkušenosti studia v zahraničí. Vaše vzpomínky na Hampstead přetrvají po celý život. Směr Hampstead Cesta do Hampsteadu je snadná. Pět letiš poskytuje Londýnu vlakové a autobusové spojení s centrem. Existuje také mnoho vlaků a trajektů z kontinentální Evropy. Místní doprava: Skvělé linky místní dopravy usnadňují dosažení dalších částí Londýna z Hampsteadu. Vlaky a metro: Finchley Road (linky Metropolitan a Jubilee) West Hampstead (linka Jubilee) Golders Green (linka Northern) Finchley Road & Frognal (British Rail) Trasy autobusů: Čísla 13, 82 a 113 zastavují přímo před školou. Autobusy 328 a 139 zastavují za školou. Snadný příjezd: Na požádání může být zajištěna doprava ze soukromého letiště stojí za zvážení po dlouhém letu nebo k odvozu nákupů z Londýna domů!

20

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY Preliminary English Test PET (úroveň B1) nebo First Certificate in English FCE (úroveň B2) nebo Certificate of Advanced English CAE (úroveň

Více

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Jak na cizí jazyky? Proč se učím? Čeho chci dosáhnout? Konkrétní cíle v jazyce

Více

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY Místo Shrewsbury, Shropshire úžasná atmosféra starobylého města s rozmanitou architekturou místo, kde nenajdete mnoho turistů, výhodou je možnost komunikovat s místními menší

Více

Přehled programu Anglické vesničky Angloville

Přehled programu Anglické vesničky Angloville Přehled programu Anglické vesničky Angloville Kdo jsme? Náš cíl: překonání limitu tradiční výuky jazyků INTENZIVNÍ V Angloville pobytových kurzech účastníci hovoří anglicky téměř nepřetržitě, a to nejen

Více

ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ KE ZKOUŠCE TOEFL IBT (Internet Based

ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ KE ZKOUŠCE TOEFL IBT (Internet Based ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ KE ZKOUŠCE TOEFL IBT (Internet Based Test) od ETS Chcete získat certifikát, který dokazuje vaši znalosti angličtiny? Cambridge Institute má řešení. Využijte příležitost a zapište

Více

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE Kaplan International Cambridge Naše škola nabízí klidné studijní prostředí v proslulém univerzitním městě Cambridge. Tato škola byla po dlouho dobu jednou z nejoblíbenějších mezi studenty po celém světě.

Více

Odpolední kurzy základní: začínají v týdnu od 18. září 2017

Odpolední kurzy základní: začínají v týdnu od 18. září 2017 Státní jazykovka Frýdek-Místek Aktuální kurzy pro školní rok 2017-18 ANGLIČT Dopolední kurzy: Pomaturitní denní jednoleté studium angličtiny Celoroční intenzívní dopolední výuka pondělí až pátek - 4 vyučovací

Více

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013 Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ

Více

Zkoušky YLE. Termíny Zkoušek:

Zkoušky YLE. Termíny Zkoušek: V průběhu měsíce května budou na ZŠ Ostrčilova probíhat mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge určené dětem a studentům základních škol. Bude se jednat o jazykové zkoušky YLE (Cambridge Young Learners

Více

Strategie pro naplnění klíčových kompetencí v 3. 5. ročníku

Strategie pro naplnění klíčových kompetencí v 3. 5. ročníku Cizí jazyk Charakteristika předmětu V rámci povinné výuky prvního cizího jazyka je žákům nabízena výuka anglického nebo německého jazyka. Cizí jazyk je vyučován ve třetím až devátém ročníku v tříhodinové

Více

KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER. Kingsway English Centre, Worcester

KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER. Kingsway English Centre, Worcester KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER Místo Worcester, West Midlands krásné katedrální město situováno v centru Anglie, ležící na nejdelší anglické řece Severn bezpečné město plné přátelských lidí proslulé

Více

CENÍK 2015 ANGLIČTINA. Studujte angličtinu podle svého. NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE

CENÍK 2015 ANGLIČTINA. Studujte angličtinu podle svého. NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE CENÍK 2015 Studujte angličtinu podle svého. ANGLIČTINA NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE NEW YORK, USA Poznámka: Uvedené kurzy jsou dostupné pouze

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 Jednoleté denní intenzivní studium na základě vyhlášky MŠMT ČR. Školní rok: září 2012 - červen 2013 Rozsah výuky: 4 vyučovací hodiny denně v

Více

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY Místo Shrewsbury, Shropshire úžasná atmosféra starobylého města s rozmanitou architekturou místo doposud neobjevené turisty menší město se zhruba 100 000 obyvatel krásné okolí,

Více

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy Senta Shandová British Council Prague Seminář se jmenuje Než vyrazím za studiem do Evropy ale lze říci do světa, protože Cambridgeské zkoušky můžete využít

Více

ANGLIČT. Státní jazykovka Frýdek-Místek. Aktuální kurzy pro školní rok Dopolední kurzy:

ANGLIČT. Státní jazykovka Frýdek-Místek. Aktuální kurzy pro školní rok Dopolední kurzy: Státní jazykovka Frýdek-Místek Aktuální kurzy pro školní rok 2016-17 ANGLIČT Dopolední kurzy: Pomaturitní denní jednoleté studium angličtiny Celoroční intenzívní dopolední výuka pondělí až pátek - 4 vyučovací

Více

200 EUR 290 EUR 290 EUR 405 EUR 200 EUR 420 EUR

200 EUR 290 EUR 290 EUR 405 EUR 200 EUR 420 EUR Jazykové kurzy EC English St. Julian's - Malta Jazyková škola EC English situovaná v okouzlujícím turistickém resortu v části St. Julian s v blízké vzdálenosti od místního zálivu. Tradice školy se rozběhla

Více

CES - Kurz pro juniory

CES - Kurz pro juniory Jazykové kurzy CES - Kurz pro juniory Dublin - Irsko Chtějí Vaše děti zlepšit angličtinu již v útlém věku a zároveň zažít i báječné léto v prostředí Irska? Dublin je tím pravým místem! Letos máme v nabídce

Více

Gateway School of English

Gateway School of English Jazykové kurzy - junioři Gateway School of English San Gwann - Malta Gateway School of English je malá, rodinná škola, a proto si můžete být jisti individuálním přístupem a dokonalou péčí v průběhu vašeho

Více

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1...

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1... Obsah Úroveň A1...2 Obecná angličtina Úroveň A2...2 Obecná angličtina Úroveň B1...3 Obecná angličtina Konverzace Úroveň B2...4 Obecná angličtina Konverzace Krátkodobá příprava FCE Úroveň C1...6 Obecná

Více

Jazyk anglický PRŮŘEZOVÁ TÉMATA POZNÁMKY 1A/ 10, 11, 13 1B/ 5, 7 1C/ 1, 3, 4 1D/ 2, 8 1E/ 8

Jazyk anglický PRŮŘEZOVÁ TÉMATA POZNÁMKY 1A/ 10, 11, 13 1B/ 5, 7 1C/ 1, 3, 4 1D/ 2, 8 1E/ 8 Jazyk anglický ročník TÉMA G5 rozumí hlavním myšlenkám poslechu týkajícího se jemu známých témat, pokud je jazyk dostatečně pomalý a srozumitelný dokáže zachytit zásadní informace v jednodušším autentickém

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Obchodní akademie, Český Těšín, Sokola Tůmy 12, příspěvková organizace Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.0754 Název projektu: Za jazyky do světa Název veřejné zakázky: Výzva k podání

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ 1. ročník NI-4hod/týdně ( začátečníci) Učebnice: Themen aktuell 1 (A1) 2. ročník NII-4hod/týdně ( mírně pokročilí) Učebnice: Themen aktuell

Více

FIREMNÍ KURZY. Empower Your Business

FIREMNÍ KURZY. Empower Your Business FIREMNÍ KURZY Empower Your Business IQS International Quality Services s.r.o. V Olšinách 2300/75 Praha 10 +420 284007505 +420722934275 office@iqsservices.eu www.iqsservices.eu metodika výuky Metodika výuky

Více

Všeobecná angličtina

Všeobecná angličtina Všeobecná angličtina Zkoušky Cambridge ESOL Zkoušky Cambridge ESOL patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech,

Více

Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě

Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě Kurzy na Maltě jsou stále oblíbenější variantou kurzů anglického jazyka pro české studenty a nabídka škol na Maltě je poměrně široká. My v rámci pravidel

Více

2. specializace. 3. intenzita. 4. interaktivita

2. specializace. 3. intenzita. 4. interaktivita odborné kurzy Jednodenní odborné kurzy Jednodenní odborné kurzy jsou vhodné pro zaměstnance z různých oblastí. Výhodou je trénink konkrétní slovní zásoby a zaměření kurzu dle potřeb studentů. Organizace

Více

Výchovné a vzdělávací postupy vedoucí k utváření klíčových kompetencí:

Výchovné a vzdělávací postupy vedoucí k utváření klíčových kompetencí: Volitelný předmět KONVERZACE AJ Obecná charakteristika vyučovacího předmětu: Charakteristika vyučovacího předmětu: Vyučovací předmět Konverzace v anglickém jazyce vychází ze vzdělávacího oboru Cizí jazyk

Více

MANAŽERSKÉ STUDIJNÍ POBYTY V AUSTRÁLII!

MANAŽERSKÉ STUDIJNÍ POBYTY V AUSTRÁLII! MANAŽERSKÉ STUDIJNÍ POBYTY V AUSTRÁLII! G8M8 Great Mate kdo jsme a co děláme? Jsme první nezávislou vzdělávací agenturou existující od r. 1994, s exkluzivním zaměřením na studium, práci a cestování v Austrálii

Více

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu Zadavatel: Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno, Lerchova 63, 602 00 Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1777 Název projektu: Kniha a jazyk Název veřejné zakázky:

Více

4.9.2. Příprava na Cambridge English

4.9.2. Příprava na Cambridge English 4.9.2. Příprava na Cambridge English Seminář je určen pro pokročilé žáky anglického jazyka, kteří se chtějí systematicky připravovat ke zkoušce k získání nejrozšířenějšího mezinárodně uznávaného certifikátu

Více

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK) je jediným pracovištěm v České republice,

Více

Vybrané atributy studijního pobytu v zahraničí

Vybrané atributy studijního pobytu v zahraničí Vybrané atributy studijního pobytu v zahraničí Hochschule der Medien, Stuttgart, Německo ZS 2011/12 Vladimír Kebza Obsah Motivace pro studium v zahraničí Organizační záležitosti před výjezdem Praktické

Více

Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků)

Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků) Oblast Předmět Období Časová dotace Místo realizace Charakteristika předmětu Průřezová témata Další cizí jazyk Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků) 6. 9. ročník 3 hodiny týdně třídy, jazykové

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola,hornická 327, 261 01, Příbram II Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2604 Název projektu: Zlepšení jazykových

Více

Předmět: Konverzace v anglickém jazyce

Předmět: Konverzace v anglickém jazyce 5.10 Volitelné předměty Předmět: Konverzace v anglickém jazyce Charakteristika předmětu Konverzace v anglickém jazyce 1. stupeň Vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace, obor Cizí jazyk se realizuje

Více

Anglický jazyk vyšší úroveň. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh:

Anglický jazyk vyšší úroveň. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: Anglický jazyk vyšší úroveň obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: poslech (s výběrem odpovědí, dichotomické pravda vs nepravda, se stručnou odpovědí, přiřazovací) čtení (s výběrem

Více

The English immersion programme in Czech Republic

The English immersion programme in Czech Republic The English immersion programme in Czech Republic Co je Angloville? Angloville je nejintenzivnější anglický jazykový program v Evropě. Během 6 dní komunikují účastníci v příjemném neformálním prostředí

Více

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/ Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/ Obsahem každé lekce bude nácvik: porozumění psanému textu, porozumění slyšenému textu, řešení testových úloh /slovní zásoba, gramatika/,

Více

příprava s lehkostí Státní maturita Informace a přípravné kurzy

příprava s lehkostí Státní maturita Informace a přípravné kurzy příprava s lehkostí Státní maturita Informace a přípravné kurzy leden 2012 Základní informace o státních maturitách Informace o povinných zkouškách Státní maturitní zkouška se skládá ze dvou částí profilové

Více

ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu

ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu Jazykové kurzy - junioři ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu Salina Bay - Malta Angličtina je dnes nezbytnou součástí našich znalostí, a to bez ohledu na věk. Ať už je vám 8 nebo 50 let, neustálé doplňování

Více

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Než si začnete vybírat: Můžete se přihlásit do nových i pokračujících kurzů, vhodnou úroveň Vám pomůžeme vybrat (rozřazovací test). Níže uvedené délky

Více

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Tyto školy vybíráme do naší nabídky proto, že dokáží zajistit našim klientům přesně tu individuální péči, kterou pro Vás hledáme. Vaše přání

Více

JCB - Lekce japonštiny ve školním roce 2009/2010. (Od 1. 10. 2009 do 22. 5. 2010)

JCB - Lekce japonštiny ve školním roce 2009/2010. (Od 1. 10. 2009 do 22. 5. 2010) JCB - Lekce japonštiny ve školním roce 2009/2010 (Od 1. 10. 2009 do 22. 5. 2010) Průběh kurzů skupiny A Krátké kurzy skupiny A zahrnují 21 hodin výuky japonštiny. Tento kurz doporučujeme všem, kterým se

Více

Language Club - jazyková škola Bělohorská 186/161, Praha 6 - Břevnov, tel.: ,

Language Club - jazyková škola Bělohorská 186/161, Praha 6 - Břevnov, tel.: , KÓD JAZYK ÚROVEŇ DLE CEF* ZAMĚŘENÍ TERMÍN DEN ČAS POČET HODIN** LEKTOR POČET STUDENTŮ CENA POZNÁMKA ANGLIČTINA P11AJ01 po 7:00-8:30 32 český Angličtina pro ranní ptáčata! Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky,

Více

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena Milí příznivci CIC, zde jsou novinky z Centra pro integraci cizinců, o.p.s., zaměřené na prázdninový režim. Kurzy češtiny pro cizince Kurzy češtiny budou probíhat i v létě ještě než si přečtete jejich

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

příloha č. 4 nepovinné předměty školní rok: 2015/2016 RUSKÝ JAZYK

příloha č. 4 nepovinné předměty školní rok: 2015/2016 RUSKÝ JAZYK Podještědské gymnázium, s.r.o., Liberec, Sokolovská 328 příloha č. 4 nepovinné předměty školní rok: 2015/2016 RUSKÝ JAZYK Charakteristika předmětu: RUSKÝ JAZYK ve vyšším stupni osmiletého studia Obsah

Více

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty TEAMBUILDING Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty Naše společnost BEST KITES pro vás má velmi

Více

Intenzivní jednoleté studium

Intenzivní jednoleté studium Intenzivní jednoleté studium V září jdeme do pomaturitka, tam nesmíš chybět! Přidáš se? angličtina, němčina, španělština Jednoleté pomaturitní studium je určeno Vám absolventům úplného středního vzdělání,

Více

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se:

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se: Studijní portál Jako student naší školy získáváte zároveň přístup na studijní portál, kde naleznete informace o obsahu výuky, odkaz na české překlady k nahrávkám a jiné užitečné materiály, které Vám usnadní

Více

NĚMČINA JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ Výzva 56 MŠMT. POLYGLOT: mluvit budou všichni

NĚMČINA JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ Výzva 56 MŠMT. POLYGLOT: mluvit budou všichni JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ 2015 NĚMČINA Výzva 56 MŠMT POLYGLOT: mluvit budou všichni JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ 2015 NĚMČINA Výzva 56 MŠMT Děkujeme, že jako dodavatele svého jazykového

Více

ZKOUŠKY CITY & GUILDS

ZKOUŠKY CITY & GUILDS ZKOUŠKY CITY & GUILDS JŠ Threshold Training Associates (TTA) je akreditovaným zkušebním centrem zkoušek City & Guilds z anglického jazyka. Zkoušky zastřešuje City & Guilds, největší britská vzdělávací

Více

Anglický jazyk. Charakteristika vyučovacího předmětu

Anglický jazyk. Charakteristika vyučovacího předmětu Vzdělávací obor: Cizí jazyk Anglický jazyk Charakteristika vyučovacího předmětu Obsahové, časové a organizační vymezení předmětu Předmět anglický jazyk je součástí vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace.

Více

Brockenhurst College. Nabídka vyučovacích předmětů. Umístění a vybavení školy. Ubytování. Brockenhurst College. Střední školy. V.

Brockenhurst College. Nabídka vyučovacích předmětů. Umístění a vybavení školy. Ubytování. Brockenhurst College. Střední školy. V. Střední školy Brockenhurst College V. Británie Brockenhurst College je velmi prestižní britská střední škola, která se pyšní bezkonkureční polohou v srdci nadhérného New Forest National Park v hrabství

Více

Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh:

Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: poslech (s výběrem odpovědí, dichotomické pravda vs nepravda, se stručnou odpovědí, přiřazovací)

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 1. den Skřipov Odjezd ze Skřipova v ranních hodinách. Klimatizovaný zahraniční autobus pravděpodobně externího dopravce bude přistaven ke škole. Autobus bude vybaven DVD,

Více

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /vyšší úroveň/ Obsahem každé lekce bude nácvik:

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /vyšší úroveň/ Obsahem každé lekce bude nácvik: Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /vyšší úroveň/ Obsahem každé lekce bude nácvik: porozumění psanému textu, porozumění slyšenému textu, řešení testových úloh /slovní zásoba, gramatika/, mluveného

Více

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz Vybírat si můžete ze široké nabídky různých typů kurzů: - intenzivní týdenní - víkendové - měsíční - celoprázdninové - individuální - nebo můžete využít některý z vypsaných kurzů viz. níže Proč letní kurzy?

Více

Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1

Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1 Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1 Ve známých, každodenně se opakujících situacích rozumíte a dokážete použít jednoduché věty. Umíte se představit a ptát se ostatních na jednoduché otázky například,

Více

Maturita z angličtiny

Maturita z angličtiny Maturita z angličtiny online kurz na tea-learning.cz Balíček přípravy na maturitu z angličtiny v unikátním online ekurzu pro váš PC, notebook nebo tablet. Odmaturujte v pohodě! Kompletně si zrevidujte

Více

KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula

KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula ANGLICKÝ JAZYK Studijní obory ukončené maturitou dle přehledu studijních oborů na SŠSSaD v Liberci ÚVOD ŠVP AJ pro studijní obory pro ţáky s návazností

Více

INFORMAČNÍ BROŽURA zjednodušená forma Domov se zvláštním režimem MATYÁŠ v Nejdku, příspěvková organizace

INFORMAČNÍ BROŽURA zjednodušená forma Domov se zvláštním režimem MATYÁŠ v Nejdku, příspěvková organizace INFORMAČNÍ BROŽURA zjednodušená forma Domov se zvláštním režimem MATYÁŠ v Nejdku, příspěvková organizace Obyvatelé areálu Domova Naším posláním je poskytování komplexních celodenních sociálních služeb

Více

Specifikace předmětu veřejné zakázky pro část A

Specifikace předmětu veřejné zakázky pro část A Příloha č. 1 na veřejnou zakázku malého rozsahu na služby s názvem Zajištění zahraničního jazykového kurzu pro učitele a jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky ZŠ Povážská Strakonice Specifikace předmětu

Více

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH Místo Bournemouth, Dorset přímořské město s krásnou dlouhou písečnou pláží a zářivým mořem kosmopolitní město s rušnějším centrem poskytuje kulturní vyžití příjemné podnebí

Více

METODICKÉ LISTY. výstup projektu Vzdělávací středisko pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Karlových Varech. V 1. TŘÍDĚ ZŠ práce s jazykem

METODICKÉ LISTY. výstup projektu Vzdělávací středisko pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Karlových Varech. V 1. TŘÍDĚ ZŠ práce s jazykem METODICKÉ LISTY výstup projektu Vzdělávací středisko pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Karlových Varech reg. č. projektu: CZ.1.07/1.3.11/02.0003 Sada metodických listů: KABINET 1. STUPNĚ

Více

Obecná priorita A15: Zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti cizích jazyků

Obecná priorita A15: Zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti cizích jazyků KLÍČOVÉ TÉMA ROZVOJ VÝUKY CIZÍCH JAZYKŮ A. Potřeby s nejvyšší důležitostí Obecná priorita A15: Zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti cizích jazyků Obecný cíl A15.1: Dosáhnout zvýšení

Více

Kurz španělštiny ve Valencii.

Kurz španělštiny ve Valencii. Kurz španělštiny ve Valencii. Valencie Valencie se nachází na středomořském pobřeží Španělska, je to moderní město plné historie i kultury. Výborné klima, písčité pláže, i, navíc, obrovské množství kulturních

Více

SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012

SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012 SLET MANAŽERŮ A TECHNICKÝCH EXPERTŮ- 2012 13. 9-14. 9. 2012 Ing. Jitka Ondeková ondekova@cert-aco.cz CO JE E-LEARNING E-LEARNING je forma vzdělávání moderním, úsporným a efektivním způsobem, elektronickou,

Více

Kaplan International Melbourne

Kaplan International Melbourne Kaplan International Melbourne Naše škola se nachází přímo v centru města Melbourne. V novém kampusu jsou klimatizované a příjemné učebny. Škola má moderně vybavené studijní centrum a třídy. V této části

Více

ANGLICKÁ KONVERZACE. Výchovné a vzdělávací strategie pro rozvoj klíčových kompetencí

ANGLICKÁ KONVERZACE. Výchovné a vzdělávací strategie pro rozvoj klíčových kompetencí ANGLICKÁ KONVERZACE 7. a 8. ročník Charakteristika vyučovacího předmětu Obsahové, časové a organizační vymezení Anglický jazyk je důleţitý cizí jazyk, který ţákům poskytuje jazykový základ pro komunikaci

Více

Pravidla pro hodnocení žáků

Pravidla pro hodnocení žáků Pravidla pro hodnocení žáků Hodnocení výsledků vzdělávání žáků se řídí příslušnými paragrafy školského zákona. Podrobnosti o hodnocení výsledků žáků a jeho náležitostech stanoví ministerstvo prováděcím

Více

Anglický jazyk pro 6. ročník

Anglický jazyk pro 6. ročník Anglický jazyk pro 6. ročník (Předmět je vyučován 3 hodiny týdně.) Vzdělávací obsah Lekce 1 Očekávané výstupy Z RVP ZV - aktivně se zapojí do jednoduché konverzace, pozdraví a rozloučí se s dospělým i

Více

6.1 I.stupeň. Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK. Charakteristika vyučovacího předmětu 1.

6.1 I.stupeň. Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK. Charakteristika vyučovacího předmětu 1. 6.1 I.stupeň Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK Charakteristika vyučovacího předmětu 1. stupeň Anglický jazyk je důležitý cizí jazyk. Přispívá k chápání a objevování

Více

Co musím dokázat? (Katalog poţadavků) AJ ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ

Co musím dokázat? (Katalog poţadavků) AJ ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ Co musím dokázat? (Katalog poţadavků) AJ ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ 2.1.1 Poslech rozpoznat téma pochopit hlavní myšlenku pochopit záměr/názor mluvčího postihnout hlavní body postihnout specifické informace porozumět

Více

Hodnocení projevu a zvládání emocí. Ukázka Nová TEIQue

Hodnocení projevu a zvládání emocí. Ukázka Nová TEIQue Hodnocení projevu a zvládání emocí Grafy a skóre 6.1.2015 Soukromé a důvěrné Normy: Czech Republic 2011 Tato zpráva obsahuje informace i návod k tomu, abyste si uvědomili a pochopili svou vlastní emoční

Více

Nabídka kurzů pro migranty a migrantky. jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR. www.ekscr.cz www.facebook.

Nabídka kurzů pro migranty a migrantky. jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR. www.ekscr.cz www.facebook. Nabídka kurzů pro migranty a migrantky jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR evropská kontaktní skupina www.ekscr.cz www.facebook.com/ekscr Evropská kontaktní skupina

Více

Berlitz Kids&Teens. Jazykové programy pro děti a mládež. Speak with Confidence

Berlitz Kids&Teens. Jazykové programy pro děti a mládež. Speak with Confidence Berlitz Kids&Teens Jazykové programy pro děti a mládež Speak with Confidence ZNALOST JAZYKŮ OTEVÍRÁ DVEŘE DO ZCELA NOVÉHO SVĚTA JAZYKOVÉ PROGRAMY JSOU NEJLEPŠÍM ODRAZOVÝM MŮSTKEM Čím dříve, tím lépe. Všeobecně

Více

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou vyšší stupeň osmiletého gymnázia, čtyřleté gymnázium. Receptivní řečové dovednosti

Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou vyšší stupeň osmiletého gymnázia, čtyřleté gymnázium. Receptivní řečové dovednosti Předmět: Seminář anglická literatura Ročník: oktáva, 4. ročník Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou vyšší stupeň osmiletého gymnázia, čtyřleté gymnázium Vypracoval: PhDr. Jitka Stráská Očekávaný výstup

Více

Základní škola, Ostrava Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace

Základní škola, Ostrava Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace Německý jazyk 7. ročník POSLECH S POROZUMĚNÍM Rozumí jednoduchým pokynům a otázkám učitele, které jsou pronášeny pomalu a s pečlivou výslovností a reaguje na ně Rozumí jednoduchým pokynům při práci ve

Více

EU Peníze školám SŠ. přehled akreditovaných programů k možnému využití do projektu

EU Peníze školám SŠ. přehled akreditovaných programů k možnému využití do projektu Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Štefánikova 566 IČO 62731882, 495 514 804, 722 569 521, www.cvkhk.cz, hradec@cvkhk.cz EU Peníze školám

Více

STUDIJNÍ POBYT. Místo: Richard Language College Bournemouth. Jméno: Šárka Kurková

STUDIJNÍ POBYT. Místo: Richard Language College Bournemouth. Jméno: Šárka Kurková STUDIJNÍ POBYT Místo: Richard Language College Bournemouth Jméno: Šárka Kurková Spolupráce před výjezdem Aby se uskutečnila tato cesta, byla potřeba spolupráce řady lidí. Organizační tým, poskytl dostatečný

Více

PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS. Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008

PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS. Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008 PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008 Tato zpráva musí být předána zahraničnímu oddělení Vaší domácí VŠ do 30 dnů po ukončení studijního pobytu. Erasmus

Více

4.1.2. Vzdělávací oblast : Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Cizí jazyk

4.1.2. Vzdělávací oblast : Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Cizí jazyk 4.1.2. Vzdělávací oblast : Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Cizí jazyk Charakteristika vyučovacího předmětu Anglický jazyk 1.Obsahové vymezení vyučovacího předmětu Cílem vzdělávání předmětu

Více

Anglický jazyk pro 9. ročník druhý jazyk

Anglický jazyk pro 9. ročník druhý jazyk Anglický jazyk pro 9. ročník druhý jazyk (Předmět je vyučován 3 hodiny týdně.) Lekce 4 Očekávané výstupy Z RVP ZV - rozumí známým slovům a jednoduchým větám se vztahem k osvojovaným tématům - rozumí jednoduchým

Více

Asistentský pobyt Comenius

Asistentský pobyt Comenius Comenius Mobility Program Comenius, který je součástí Programu celoživotního učení, se zaměřuje na všeobecné i odborné vzdělávání. Grantovými prostředky podporuje mezinárodní spolupráci mateřských, základních

Více

Můžeš být čím chceš, ale

Můžeš být čím chceš, ale Můžeš být čím chceš, ale Cesta vpřed Ke zkouškám Cambridge English K přípravě Ke zkouškám ÖSD Proč se nesnažit? Cambridge English Mezinárodní zkoušky Cambridge English University of Cambridge Celosvětová

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole CORK ENGLISH WORLD. Cork, Irsko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole CORK ENGLISH WORLD. Cork, Irsko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Volitelné předměty Jazyk a jazyková komunikace

Volitelné předměty Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací oblast : Vyučovací předmět: Volitelné předměty Jazyk a jazyková komunikace Konverzace v anglickém jazyce Charakteristika předmětu: Vzdělávací obsah: Základem vzdělávacího obsahu předmětu Konverzace

Více

Toskánský agroturismus

Toskánský agroturismus Toskánský agroturismus Ubytování v krásném typickém toskánském agroturismu, který je ponořen do nádherné přírody sienským kopců a obklopen bujnou vegetací. Resort se nachází v samém srdci Toskánska, kousek

Více

2. Předmětem hodnocení je osobní pokrok žáka. Učitel porovnává jeho aktuální výkon s předchozími výsledky práce.

2. Předmětem hodnocení je osobní pokrok žáka. Učitel porovnává jeho aktuální výkon s předchozími výsledky práce. 6.1. HODNOCENÍ ŽÁKŮ Hodnocení žáků vychází ze zákona č.561/2004 Sb., školského zákona a z vyhlášky č.48/2005 Sb., o základním vzdělávání a některých náležitostech plnění povinné školní docházky. Hodnocení

Více

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU 2 3 POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole GLS Berlín, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole GLS Berlín, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město PŘEDSTAVENÍ REKVALIFIKAČNÍHO ZAŘÍZENÍ Mgr. Zbyněk Rybka, Opava Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka působí

Více

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace Hybešova 15, 602 00 Brno IČ: 60555980 DIČ: CZ60555980 Nabídka vzdělávacích programů pro SŠ

Více

a MSMT-1903/ _094 Aktivizační metody ve výuce (český jazyk a literatura)

a MSMT-1903/ _094 Aktivizační metody ve výuce (český jazyk a literatura) Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace Hybešova 15, 602 00 Brno IČ: 60555980 DIČ: CZ60555980 Nabídka vzdělávacích programů pro SŠ

Více