Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ"

Transkript

1 London Hampstead School of English 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ Phone: +44 (0) Fax: +44 (0) website: Hampstead School of English

2

3 Od našeho prvního setkání s vámi jednáme jako s jednotlivcem, zařadíme vás do odpovídající úrovně a sledujeme vás, abychom zjistili, zda pokračujete tak rychle, jak je to možné, ale vždy vlastním tempem. Filozofie Hampsteadu Směřování k vašemu úspěchu: Mluvit anglicky otvírá množství možností ve studiu, práci a cestování. Anglické kurzy ve škole Hampstead School of English vás úspěšně provedou všemi stádii zralého života, od akademických studií po rozvoj kariéry, cest do zahraničí a fascinujících kulturních zážitků. Naše filozofie je jednoduchá, zaměřujeme se na dokonalost ve všem, co děláme a chceme, abyste během nezapomenutelného pobytu v Londýně maximálně pokročili v angličtině. Kvalita především: Studenti jsou na Hampsteadu na prvním místě a budeme vám věnovat individuální péči. Poskytneme vám kompletní jazykovou studijní zkušenost v Londýně: prvotřídní výuku, skvělé ubytování, radostné společenské aktivity a plnou podporu a poradenství. Škola Hampstead School of English je akreditována Britskou radou pro vyučování angličtiny jako cizího jazyka. Splňujeme také přísné požadavky na kvalitu, kladené dvěma mezinárodními asociacemi, EAQUALS - Evropská asociace kvalitních jazykových škol a IALC - Mezinárodní asociace jazykových center. Zkušenost: Od našeho vzniku v roce 1977 jsme se stali jednou z nejlepších anglických jazykových škol Londýna. Tehdy době jsme přidali nové kurzy, ubytování a zařízení, a zároveň jsme zachovávali klíč k našemu původnímu úspěchu individuální pozornost pro každého studenta. Profesionální členství: English UK Asociace akreditovaných jazykových škol angličtiny EAQUALS Evropská asociace kvalitních jazykových škol IALC Mezinárodní asociace jazykových center Quality English vybraná skupina škol, jenž upřednostňuje kvalitu.

4 Nous suivons vos progrès de près et répondons à vos besoins pratiques. Spokojenost studentů Individuální pozornost: Učení jazyku je individuální záležitostí a tento fakt bereme v úvahu od našeho prvního setkání s vámi. Provázíme vás volbou kurzů a ubytování, pozorně sledujeme váš pokrok a staráme se o vaše praktické potřeby a otázky, abyste se mohli soustředit na studium angličtiny a užívat si života v Londýně. Kvalitní vyučování: Všichni členové našeho učitelského týmu mají profesionální kvalifikaci a zkušenost s výukou anglického jazyka. Jsou vedeni zkušenými a přátelskými studijními vedoucími, jsou motivováni nadšenými profesionály. Ideální umístění: Hampstead je nejznámější londýnskou vesnicí, zelený ráj, pouhých 25 minut od centra města. Sídlíme na hlavní ulici, vedoucí do centra, s dobrým dopravním spojením a obchody, s pěší dostupností k rozkošné části Hampstead Village a parku Hampstead Heath. Prvotřídní ubytování: Naše hostitelské rodiny se nacházejí v blízkosti školy, jsou dosažitelné pěšky či autobusem a nabízí výběr ze tří jídel. Pro nezávislejší způsob života nabízíme také naše vlastní studia, pobyt v apartmánech nebo obytných domech. Rozsáhlé zdroje: Naše knihovna i počítačové centrum jsou skvělým pramenem informací, obsahují média k procvičování po vyučování. V hodině používají naši lektoři nejlepší současné učebnice, disky CD a DVD, video a audiokazety, autentické, individuálně vypracované materiály.

5 Ideální umístění Hampstead je jednou z nejlépe zachovalých starých londýnských vesnic, je obklopen 800 akry venkovské krajiny, známé jako Heath. V Hampstead Village v okolí oblasti Heath žilo a dosud žije mnoho spisovatelů a intelektuálů, a také je domovem mnoha celebrit. Hampstead vás očaruje. Můžete navštívit dům Keatse, Freudovo museum nebo si užívat letní koncert pod otevřeným nebem v Kenwood House, který je také domovem skvělé umělecké sbírky. Můžete se projít s přáteli úzkými uličkami Village a napříč zalesněným Heathem, nebo objevovat kavárny, hospůdky a speciální obchody, které dodávají Hampsteadu jeho vesnické kouzlo. Škola Hampstead School of English, je situovaná na severu Londýna, leží na hranicích Hampsteadu a West Hampstead. Díky skvělým autobusovým linkám do Londýna je West End vzdálen pouze 25 minut jízdy autobusem. Umístění kombinuje výhody blízkosti centra a pestrých možností ubytování v blízkosti školy. Tato skutečnost přináší studentům výsadu žít v obytné zóně, a zároveň mít zajímavosti středu Londýna na dosah.

6 Kvalitní výuka Naši lektoři mají ústřední postavení pro váš i náš úspěch. Všichni navštěvují školící kurzy a pravidelně doplňují své dovednosti. Jsou podněcováni, aby si vytvořili vlastní speciální oblasti zájmu, a to vede k živé a stimulující výuce. Všichni mají profesionální kvalifikaci k výuce, a jsou vybráni jak pro své nadšení, tak i pro své schopnosti. Jsou přátelští a přístupní, oceňují potřeby studentů, aktivně se zapojují do plánování kurzů. Týmová práce: Týmová práce je dalším aspektem naší školy, který považujeme za jedinečný. Všichni patříme do jednoho týmu: lektoři, administrativní zaměstnanci, vědečtí pracovníci i ředitel. Na základě každodenní práce, kterou je také vzájemná diskuze, komunikace a kooperace, sdílíme nápady a materiály s jediným cílem přinášet vám nejlepší a nejinspirativnější výuku.

7 Úzce pracujeme jako tým, abychom poskytli individuální péči každému studentovi. Individuální péče Díky pravidelným osobním schůzkám s tutorem a týdenním schůzím zaměstnanců neustále sledujeme váš pokrok, abychom se ujistili, že máte vždy správnou úroveň výuky. Podněcujeme vás se studijním vedoucím a lektory k diskuzi o programu. Podle vašich potřeb a rychlosti pokroku vás v kterékoliv fázi kurzu můžeme přeřadit do jiné třídy. Pokud máte speciální oblasti zájmu, můžeme pro vás také navrhnout individuální studijní plán. Pokrok: Každý student postupuje jiným tempem. Provádíme týdenní testy, abychom upevnili látku probranou v hodinách, a pravidelné obecné testy v rámci všech úrovní. Ty umožní vám i lektorům zjistit váš jazykový rozvoj a zhodnotit váš výkon za určité časové období. Délka studia: Mnoho studentů navštěvuje školu po dvacetčtyři týdnů i více, zatímco druzí studují pouze pár týdnů. Úroveň obdržené osobní péče je vždy stejná. Minimální délka pobytu je jeden týden.

8 Rozsáhlé prameny informací Knihovna: Naše knihovna je dobře zásobená současnými učebními materiály, i médii pro procvičování a rozvinutí různých jazykových dovednosti. Kromě počítačů pro samostatné studium obsahuje interaktivní disky DVD, knihy, časopisy, pracovní listy, audiovizuální pomůcky atd. Je otevřena před a po vyučování, a lektor nebo asistent knihovny je vždy přítomen, aby vám pomohl. Materiály v hodinách: Učebnici si můžete vypůjčit za malý poplatek. Váš lektor bude tuto učebnici doplňovat materiály z jiných zdrojů, včetně autentických materiálů z novin, televize atd. Televize: Podněcujeme vás k takovému sledování televize v angličtině, jak je to jen možné. To je důvod, proč naleznete televizní přijímače ve společenských místnostech školy. Když si nepovídáte se svými spolužáky, můžete si uvolněně procvičovat své poslechové dovednosti. Učebny: Všechny naše učebny jsou vybaveny televizními přijímači, přehrávači disků CD/DVD a videopřehrávači nebo kazetovými přehrávači. Váš lektor plně využívá těchto i dalších zdrojů, aby plně využil váš čas v hodině. Samostudium: Pokud chcete studovat doma, knihovna půjčuje knihy, disky CD, kazety a videokazety, nebo cvičení z gramatiky, slovíček a obchodní terminologie. Procvičujte svou společenskou angličtinu: Během přestávek mluvte s ostatními studenty a zaměstnanci Hampsteadu anglicky. Máme k dispozici tři kavárny, dvě posezení na dvoře, a také kantýnu, nabízející teplá i studená jídla.

9 Naše vybavení vyjadřuje důležitost, kterou vašemu pobytu přikládáme. Naše vybavení Počítačová učebna: Naše počítačová učebna má k dispozici 28 počítačů, nabízí rychlý a efektivní přístup na Internet. Na počítačích lze psát obvyklými typy písma, a proto můžete snadno udržovat kontakt s přáteli a vaši rodinou. Bezdrátový Internet (WiFi): K Internetu se můžete připojit přes váš laptop z téměř jakéhokoli místa v budově včetně venkovních prostor na nádvoří. Café Plus: Jedna z našich tří kaváren také poskytuje pro vaši soukromou potřebu deset míst pro internetové připojení deseti laptopů, dále přístup na Internet a k elektronické poště. Nádvoří: Máme k dispozici dva dvory, kde můžete o přestávkách nebo po vyučování relaxovat. Zde také během roku pořádáme grilování a jiné společenské události.

10 Živé a stimulující hodiny jsou nejlepším studijním prostředím. V hodině Umístění: Nabízíme dvanáct pečlivě odstupňovaných jazykových úrovní, od začátečníků po pokročilé. První den ve škole podstoupíte speciálně vytvořený psaný, poslechový a mluvený zařazovací test, podle kterého vás zařadíme do příslušné třídy podle vašich jazykových znalostí. Hodiny: Do prémiových tříd přijímáme maximálně osm studentů, do standardních tříd patnáct studentů. Všechny hodiny jsou živé a stimulující, a tím se stávají nejlepším prostředím pro studium jazyků. Seznámíte se se všemi aspekty gramatiky, slovíček, poslechového a čteného porozumění, psaní, kompozic, diskusí, idiomů a výslovnosti. K našim intenzivním obecným anglickým lekcím navíc nabízíme specializované kurzy, možnosti pro akademické studium, zkoušky a praktický život. Domácí úkoly: Domácí úkoly doplňují práci, kterou děláte v hodině, a jsou vám pečlivě opraveny a vráceny. Zadáním většího množství písemných prací, jakými jsou domácí úkoly, zajistíme, že je více času v hodině věnováno interaktivní komunikaci s vyučujícím. Úrovně: Studijní vedoucí pravidelně kontroluje krátkou návštěvou úroveň a povahu hodin, aby se ujistil, že děláte nejvyšší možný pokrok. Vzhledem k různému studijními tempu jednotlivých studentů se snažíme pečlivě koordinovat úrovně a strukturu našeho učebního plánu s týdenními učebními moduly tak, aby bylo možno nastoupit do třídy v kterémkoli týdnu.

11 Našim cílem je pozvednout vaši sebedůvěru, upevnit vaše znalosti a rozvinout vaši plynulost v jazyce. Kurzy Většinu našich kurzů můžete absolvovat jednotlivě nebo v různých kombinacích, a téměř všechny poskytují možnost maximálního počtu 8 studentů v hodině (Premium) nebo 15 studentů v hodině (Standard). Obecná angličtina: Převážná většina našich studentů dělá tento kurz často jako součást balíčku nebo v kombinaci s dalšími kurzy. Tento kurz poskytuje celkový pohled na anglický jazyk. Zatímco různé oblasti jako gramatika, výslovnost, mluvení, psaní, atd. jsou během kurzu probírány individuálně, konečným výsledkem je celkové zlepšení v úrovni angličtiny. Můžete si vybrat z široké škály rozvrhů, a tento kurz lze dělat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Specializace na Mluvení, Psaní a Gramatiku: Každé z těchto témat je probíráno v jednohodinových lekcích, což činí 5, 10 a 15 hodin týdně. Umožní vám koncentrovat se na specifické oblasti anglického jazyka, u nichž máte pocit, že potřebují zlepšit. Balíčky: Kromě studia na zkoušku jako TOEFL, TOEIC, a IELTS, nebo zlepšení své obchodní angličtiny, potřebuje většina studentů pokročit v úrovni obecné angličtiny, a také se připravit ke zkouškám. Tyto balíčky poskytují skvělý program tam, kde vám obecné a specifické jazykové dovednosti a akvizice pomáhají dosáhnout ještě lepších výsledků ve zvolené kombinaci. Můžete si vybrat ze škály rozvrhů, a tyto kurzy lze navštěvovat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Kurzy pro zaměstnané: Zaměstnaní lidé mají vždy málo času. Při studiu angličtiny potřebují kurz, který naplní určité potřeby v jejich specifickém zaměření a přinese maximální výhody v tak krátkém čase, jako je jeden týden. Naše kurzy angličtiny pro zaměstnané kombinují dynamické prostředí hodiny, kde si zdokonalí obecnou angličtinu, s tréninkovým programem 1:1, jenž je pro ně navržen a sestaven před jejich příchodem a splňuje přesné individuální požadavky. Cambridgeská zkouška: Kurzy Cambridgeských zkoušek pokrývají veškeré schopnosti a se svou flexibilní nabídkou 12, 10, 6 nebo 4 týdnů po 15, 20, 25, nebo 30 hodinách a vyhovují programu každého jednotlivce. Můžeme otestovat vaši angličtinu ještě před registrací, a poté vám poradit, který z kurzů je pro vás vhodný. Tyto kurzy vás připraví ke zkouškám BEC, KET, PET, První certifikát, Pokročilý nebo Vysoce pokročilý.

12 Náš široký rozsah kurzů zahrnuje téměř každý aspekt studia jazyka. Kurzy (pokračování) Zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS Jako součást balíčku nabízíme několik kurzů, jež vás připraví na zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká, abyste studovali specificky na tento test, doporučujeme kurzy TOEFL, TOEIC nebo IELTS 15, které představují přípravu na test 15 hodin týdně v jakémkoliv počtu týdnů. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz TOEFL, TOEIC nebo IELTS 30, které nabízí 60 hodin intenzivní přípravy na test po dobu dvou týdnů. Obchod: Tento kurz pokrývá obchodní jazyk a komunikační dovednosti pro pracovní život nebo akademické studium. Existuje několik kurzů, které vám pomohou zdokonalit obchodní angličtinu jako součást balíčku. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká pro studium pouze obchodní angličtiny, doporučujeme Business 15, který vám poskytne 15 hodin týdně obchodní angličtiny. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz Business 30, jenž vám nabízí 60 hodin procvičování obchodní angličtiny po dobu dvou týdnů. Programy semestru a akademického roku: Mnoho z našich programů může sloužit jako stálé programy po dobu týdnů. To nám umožní dlouhodobě plánovat strategii vašich studií. Pravidelná hodnocení a schůzky s tutorem jsou zárukou vysoké motivace a uskutečnění vašich cílů. Přípravné kurzy ke studiu na univerzitě o 27 hodinách týdně vás pomohou připravit ke vstupu na anglicky mluvící univerzitu. Kromě Balíčku 25 nabízí dvě hodiny týdně soukromého vyučování s osobním tutorem, který pomáhá s jazykovými dovednostmi a univerzitními přihláškami. Můžete střídat své odpolední hodiny kurzu IELTS nebo TOEFL s dalšími alternativami.

13 Procvičujte svou angličtinu pohodovým způsobem na našich poutavých cestách kulturním Londýnem. Kurzy (pokračování) Pracovní zkušenost a Programy placené práce: V kombinaci s našimi kurzy Obecné angličtiny jsou tyto programy skvělým způsobem, jak skloubit lingvistické a kulturní výzvy vašeho začlenění do anglicky mluvícího pracovního prostředí. Přípravné programy GMAT a MBA: Tyto kurzy vás připraví na rigorózní zkoušky pro magisterské studium v obchodní administrativě. Stejně jako poskytnutí jazykových a akademických dovedností nezbytných k úspěchu na úrovni manažerského studia (MBA), pomůže vám tento kurz s intenzivní přípravou na test GMAT, která je nedílnou součástí programu, a tak k dosažení potřebného skóre v testu GMAT. Jazyk v Londýně: Skvělá kombinace dovolené a jazykového kurzu. Ráno navštěvujete kurz Obecné angličtiny a poté s námi navštívíte některá z nesčetných historicky a kulturně významných míst v Londýně. Vaši vyučující, průvodci těchto odpoledních exkurzí, jsou nadšenci, kteří oživí londýnskou minulost i přítomnost, nebo vám ukáží město, jež milují. Zažijte Londýn: Pohodový způsob procvičení vaší angličtiny v nejúžasnějším městě na světě. Naši vyučující - průvodci vám oživí bohatou londýnskou minulost a kulturu, a současně vám umožní procvičit se v anglickém jazyce. Tento program nezahrnuje žádný doplněk kurzu.

14 Tabulka jazykových úrovní a zkoušek* Úroveň Popis Společný Cambridge IELTS TOEIC TOEFL TOEFL evropský rámec (Přibl.) (počítačový základ) (internetový základ) 1 Začátečník Pre-A1 Uživatel začátečník 2 Základní A1 Uživatel 3 Před-středně pokročilý začátečník 4 Mírně středně A2 Uživatel KET Stupeň pokročilý začátečník 5 Středně pokročilý 1 B1 PET Stupeň 2 6 Více středně Nezávislý BEC Stupeň pokročilý uživateler Předběžný 3/4 7 Vysoce středně B1 + Stupeň pokročilý 1 Nezávislý uživateler 8 Vysoce středně B2 FCE Stupeň pokročilý 2 Nezávislý BEC Pokročilý uživateler 9 Mírně B2 + FCE Stupeň pokročilý Nezávislý BEC Pokročilý 6/7 uživateler 10 pokročilý 1 Stupeň C1 Profesionální CAE 11 pokročilý 2 uživatel BEC Vyšší Stupeň 8 12 Vysoce C2 Profesionální CPE Stupeň pokročilý uživatel 8/9 Úrovně A1 Úrovně 1&2 Uživatel začá teční k A2 Úrovně 3&4 Uživatel začá teční k B1 Úrovně 5, 6&7 Nezá vislý uživatel B2 Úrovně 8&9 Nezá vislý uživatel C1 Úrovně 10 & 11 Profesioná lní uživatel C2 Úroveň 12 Profesioná lní Aplikace úrovní Společného evropského rámce na obecné schopnosti** uživatel Poslech/Mluvení Rozumí jednoduchým pokynům a dokáže se účastnit základní konverzace na předem dané téma. Dokáže vyjádřit jednoduché názory nebo požadavky v důvěrně známém kontextu. Dokáže omezeným způsobem vyjádřit názory na abstraktní nebo kulturní záležitosti, případně nabídnout radu ve známé oblasti, a porozumět instrukcím nebo veřejným oznámením. Zvládne sledovat rozpravu nebo promluvit na důvěrně známé téma nebo udržet konverzaci na širší okruh témat. Dokáže efektivně přispět na schůzích a seminářích v rámci vlastní pracovní oblasti nebo udržet běžnou konverzaci s dobrým stupněm plynulosti, se zvládnutím abstraktních výrazů. Umí poradit nebo promluvit o komplexních a citlivých otázkách s porozuměním hovorovým odkazům a sebevědomě zvládá čelit nepřátelským otázkám. Čtení Rozumí jednoduchým oznámením, pokynům a informacím. Rozumí přímým informacím ve známé oblasti, např. o produktech a znacích, a porozumí jednoduchým učebnicím nebo zprávám na důvěrně známá téma. Rozumí rutinním informacím a článkům obecnému významu nerutinních informací v důvěrně známé oblasti. Dokáže vyhledat v textech důležité informace a rozumí detailním pokynům nebo radám. Dokáže číst dostatečně rychle, aby zvládl akademický kurz, číst média kvůli informacím nebo porozumět nestandardní korespondenci. Rozumí dokumentům, korespondenci a zprávám, včetně lehčích bodů komplexních textů. Psaní Dokáže vyplnit jednoduché formuláře a dělat si poznámky, včetně časů, dat a míst. Dokáže vyplnit formuláře a psát krátké jednoduché dopisy nebo pohlednice týkající se osobních informací. Umí psát dopisy nebo si dělat poznámky na důvěrně známé téma nebo předem dané záležitosti. Dokáže psát během hovoru poznámky nebo dopis, včetně nestandardních požadavků. Umí připravit nebo navrhnout profesionální korespondenci, dělat přiměřeně přesné poznámky na schůzích nebo napsat esej, jež ukazuje schopnosti komunikace. Dokáže psát dopisy na jakékoliv téma a dělat si úplné poznámky s dobrým výrazivem a přesností na schůzích nebo seminářích. Úrovně a zkoušky Škola Hampstead School of English nabízí širokou škálu testů a zkoušek. Jsme zkouškovým centrem pro univerzity v Cambridgi, Oxfordu a zkoušky LCCI a TOEIC. Připravujeme také studenty na zkoušky TOEFL, IELTS a GMAT. Pokud si nejste jisti, která zkouška by byla pro vás vhodná, dejte nám prosím vědět, a bude nám potěšením vám poradit. V tabulce jsou uvedeny vztahy mezi jednotlivými zkouškami a Společným evropským rámcem. Společný evropský rámec je důležitým měřítkem jazykové schopnosti a je základem všech formálních a neformálních hodnocení na škole. Kurzy TOEFL, TOEIC, IELTS, BEC a GMAT začínají každé pondělí a minimální délka pobytu je jeden týden. Existují také speciální intenzivní kurzy, jež mají stanovena data zahájení. Všechny další zkouškové kurzy mají stanovena data zahájení. * Tato tabulka byla zpracována za použití informací z Cambridgeské a Oxfordské university, Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě a za přispění Britské rady. ** Tato tabulka se zakládá na oficiálním popisu schopnosti, vyhotovených sdružením ALTE (Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě)

15 Vaše ubytování je klíčové pro pobyt, a proto vám nasloucháme a pomáháme s tím nejlepším výběrem. Ubytování Protože víme, jak moc domácí život ovlivňuje váš pocit štěstí i vaše studium, klademe velký důraz na výběr a sledování poskytovaného ubytování. Studia: Naše studiové apartmány se nacházejí v blízkosti školy a jsou ideální pro nezávislé bydlení. Všechny mají samostatné sociální zařízení, s možností vlastní kuchyně, kuchyňského koutu nebo sdílené kuchyně. Hostitelská rodina: Život v rodinném domě vám poskytuje pravidelný kontakt s rodilými mluvčími a náhled do anglického způsobu života. Naše přívětivé a zkušené hostitelské rodiny jsme pečlivě vybrali. K dispozici máte různé jídelníčky. Nejlepší hostitelské rodiny s námi spolupracují již po několik let a dokázali nám, že v každém ohledu poskytují jen to nejlepší. Standardní hostitelské rodiny, které s námi spolupracují kratší dobu nebo se snaží dosáhnout nejlepšího postavení. Všechny naše hostitelské rodiny vyhovují standardům Britské rady, mezinárodnímu certifikátu kvality EAQUALS a IALC a jsou vybrány pro vřelost, péči a starost, kterou našim studentům projevují. Pronájem pokojů: Pronajmutí pokoje je nezávislá a levná volba rozšířená o možnost volby stravy. Zatímco budete sdílet domov s londýnskými hostiteli, ti budou pravděpodobně vést rušný život a nebudou moci s vámi trávit čas. Obytný dům: Bydlení v obytném domě s dalšími převážně mladými dospělými vám umožní nezávislost a svobodu. Naše obytné domy pouze pro ženy nabízí polopenzi po celý rok. Máme k dispozici také letní obytné domy pro obě pohlaví.

16 Ubytování ve studiích Hampsteadská studia jsou skvělou volbou ubytování, pokud je vaší prioritou nezávislost v kombinaci s pohodlím a příslušenstvím. Jsou od školy situována 5 minut jízdy autobusem. Tato studia jsou určena exkluzivně pro studenty školy Hamstead School of English, která je také provozuje. Každé studio má své vlastní soukromé sociální zařízení. Každé studio má také psací stůl, šatní skříň, zásuvky, televizi a internetové připojení (zdarma). Poskytujeme také povlečení a ručníky. Co se týče kuchyňského zařízení, máte na výběr ze tří typů studií: vlastní kuchyň, kuchyňský kout a sdílená kuchyň. A už si zvolíte jakékoliv studio, vždy budete mít k dispozici vše, co potřebujete k přípravě jídel. Studia jsou zařízena nábytkem a vybavena nejvyšším standardem. Pečujeme tak o studenty, kteří potřebují mít úplnou nezávislost, proto nabízíme skvělou alternativu k ubytování v hostitelských rodinách.

17 Společenský program Studium na Hampsteadu udrží váš společenský kalendář plný. V Londýně se vždy něco děje a vy budete mít nové přátele, s kterými si to užijete. Ve škole: Školní kantýna je místem, kde můžete mezi hodinami relaxovat, povídat si nad kávou se studenty z celého světa. Kavárna se rozprostírá na dvou prosluněných místech dvora scéně našich populárních letních grilování a párty. Pro volný čas: Náš týdenní společenský program nabídne každému něco. Jsou organizovány návštěvy muzeí, výlety do Londýna a okolí, sportovní akce, párty, procházky, návštěvy hospůdek, diskoték a další. Během roku organizujeme odpolední videoprojekce, večerní karaoke a návštěvy divadel. Víkendové exkurze: Každý víkend nabízíme minimálně dvě exkurze do jiných měst a zajímavých míst, mimo Londýn. Oblíbenými jsou Oxford, Stonehenge a Bath. Vaše návštěva Londýna není jen skvělý způsob jak si zlepšit své znalosti angličtiny v domovině anglického jazyka, je to vaše šance poznat věčně populární velkoměsto a kulturu jeho obyvatel. Život v Londýně: Každý by měl aspoň jednou navštívit Londýn. Londýn je hlavním městem hudby, divadla a módy, a najdete zde vše od avantgardy po klasiku, od street stylu po haute couture. Londýn je město nesmírně bohaté na historii a kulturu, s nejlepšími muzei a uměleckými sbírkami na světě. Ve dne i v noci, Londýn dýchá životem a atmosférou. Ale tato kosmopolitní metropole, tento obchodní a finanční uzel Evropy, je také městem krásných parků a paláců. Londýn vás překvapí svou nesmírnou rozmanitostí. Z Londýna je snadné objevovat Británii. Města Oxford a Cambridge, Cotswolds, Brighton i jižní pobřeží jsou dostupné jednodenními výlety.

18 Náš tým administrativních pracovníků vám vždy rád poradí a odpoví na jakékoli otázky ještě před tím, než se rozhodnete pro kurz. Jsme tu pro vás Víme, že vyjet do zahraničí studovat jazyk může být velkým krokem. Téměř každý člen hampsteadského týmu žil či studoval v zahraničí, takže si snadno dokážeme představit, jaké je to být na vašem místě a uděláme vše, co je v našich silách, abychom proměnili váš pobyt s námi v tak prospěšný a radostný, jak je to jen možné. Můžete nás kontaktovat před pobytem i po jeho ukončení a bude nám více než potěšením poskytnout vám dostatečné množství informací o čemkoli, s čím vám můžeme pomoci. Neexistuje otázka či požadavek, který by byl příliš malý nebo nedůležitý. Naše dlouholetá zkušenost nám umožňuje předvídat mnohé z vašich otázek, a proto vám poskytneme mnoho informací před vaším příjezdem a během prvního dne pobytu. Jsme vždy potěšeni, když o vás uslyšíme a také když vás uvidíme ve škole. Mějte na paměti, že jsme zde pro vás a je nám vždy potěšením vám pomoci.

19 Nic se nevyrovná zkušenosti studia v zahraničí. Vaše vzpomínky na Hampstead přetrvají po celý život. Směr Hampstead Cesta do Hampsteadu je snadná. Pět letiš poskytuje Londýnu vlakové a autobusové spojení s centrem. Existuje také mnoho vlaků a trajektů z kontinentální Evropy. Místní doprava: Skvělé linky místní dopravy usnadňují dosažení dalších částí Londýna z Hampsteadu. Vlaky a metro: Finchley Road (linky Metropolitan a Jubilee) West Hampstead (linka Jubilee) Golders Green (linka Northern) Finchley Road & Frognal (British Rail) Trasy autobusů: Čísla 13, 82 a 113 zastavují přímo před školou. Autobusy 328 a 139 zastavují za školou. Snadný příjezd: Na požádání může být zajištěna doprava ze soukromého letiště stojí za zvážení po dlouhém letu nebo k odvozu nákupů z Londýna domů!

20

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY Preliminary English Test PET (úroveň B1) nebo First Certificate in English FCE (úroveň B2) nebo Certificate of Advanced English CAE (úroveň

Více

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY Místo Shrewsbury, Shropshire úžasná atmosféra starobylého města s rozmanitou architekturou místo, kde nenajdete mnoho turistů, výhodou je možnost komunikovat s místními menší

Více

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Jak na cizí jazyky? Proč se učím? Čeho chci dosáhnout? Konkrétní cíle v jazyce

Více

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 POMATURITNÍ STUDIUM ANGLICKÉHO JAZYKA ZÁŘÍ 2012 ČERVEN 2013 Jednoleté denní intenzivní studium na základě vyhlášky MŠMT ČR. Školní rok: září 2012 - červen 2013 Rozsah výuky: 4 vyučovací hodiny denně v

Více

CENÍK 2015 ANGLIČTINA. Studujte angličtinu podle svého. NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE

CENÍK 2015 ANGLIČTINA. Studujte angličtinu podle svého. NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE CENÍK 2015 Studujte angličtinu podle svého. ANGLIČTINA NEW YORK, USA MIAMI BEACH, USA VANCOUVER, KANADA TORONTO, KANADA LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE NEW YORK, USA Poznámka: Uvedené kurzy jsou dostupné pouze

Více

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE Kaplan International Cambridge Naše škola nabízí klidné studijní prostředí v proslulém univerzitním městě Cambridge. Tato škola byla po dlouho dobu jednou z nejoblíbenějších mezi studenty po celém světě.

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

Všeobecná angličtina

Všeobecná angličtina Všeobecná angličtina Zkoušky Cambridge ESOL Zkoušky Cambridge ESOL patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech,

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague

Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy. Senta Shandová British Council Prague Než vyrazím za studiem a cestováním do Evropy Senta Shandová British Council Prague Seminář se jmenuje Než vyrazím za studiem do Evropy ale lze říci do světa, protože Cambridgeské zkoušky můžete využít

Více

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013 Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ

Více

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1...

Obsah. Úroveň A1...2 Obecná angličtina. Úroveň A2...2. Úroveň B1...3. Konverzace. Úroveň B2...4. Konverzace. Krátkodobá příprava CAE. Úroveň C1... Obsah Úroveň A1...2 Obecná angličtina Úroveň A2...2 Obecná angličtina Úroveň B1...3 Obecná angličtina Konverzace Úroveň B2...4 Obecná angličtina Konverzace Krátkodobá příprava FCE Úroveň C1...6 Obecná

Více

KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER. Kingsway English Centre, Worcester

KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER. Kingsway English Centre, Worcester KINGSWAY ENGLISH CENTRE WORCESTER Místo Worcester, West Midlands krásné katedrální město situováno v centru Anglie, ležící na nejdelší anglické řece Severn bezpečné město plné přátelských lidí proslulé

Více

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury

SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY. Severnvale Academy, Shrewsbury SEVERNVALE ACADEMY SHREWSBURY Místo Shrewsbury, Shropshire úžasná atmosféra starobylého města s rozmanitou architekturou místo doposud neobjevené turisty menší město se zhruba 100 000 obyvatel krásné okolí,

Více

Anglický jazyk. Charakteristika vyučovacího předmětu

Anglický jazyk. Charakteristika vyučovacího předmětu Vzdělávací obor: Cizí jazyk Anglický jazyk Charakteristika vyučovacího předmětu Obsahové, časové a organizační vymezení předmětu Předmět anglický jazyk je součástí vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace.

Více

Intenzivní jednoleté studium

Intenzivní jednoleté studium Intenzivní jednoleté studium V září jdeme do pomaturitka, tam nesmíš chybět! Přidáš se? angličtina, němčina, španělština Jednoleté pomaturitní studium je určeno Vám absolventům úplného středního vzdělání,

Více

The English immersion programme in Czech Republic

The English immersion programme in Czech Republic The English immersion programme in Czech Republic Co je Angloville? Angloville je nejintenzivnější anglický jazykový program v Evropě. Během 6 dní komunikují účastníci v příjemném neformálním prostředí

Více

Připravte se s Tutorem na život!

Připravte se s Tutorem na život! Studium je [ ku:l ] > > Školní rok 2012/2013 Připravte se s Tutorem na život! Proč Tutor Největší vzdělávací společnost zaměřená na studenty středních škol a zároveň největší jazyková škola pro veřejnost

Více

Studijní pobyty v ČR

Studijní pobyty v ČR Studijní pobyty v ČR Studijní pobyty v Koutech nad Desnou Prodloužené víkendy, týdenní kurzy s angličtinou Au pair pobyty v Evropě a USA Pracovní pobyty v Anglii a Irsku Studium jazyků a odborných kurzů

Více

KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula

KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula KAI/2 evaluace vzdělávacích programů ŠVP a kurikula ANGLICKÝ JAZYK Studijní obory ukončené maturitou dle přehledu studijních oborů na SŠSSaD v Liberci ÚVOD ŠVP AJ pro studijní obory pro ţáky s návazností

Více

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ

Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ Přehled a charakteristika kurzů německého jazyka ZÁKLADNÍ KURZ 1. ročník NI-4hod/týdně ( začátečníci) Učebnice: Themen aktuell 1 (A1) 2. ročník NII-4hod/týdně ( mírně pokročilí) Učebnice: Themen aktuell

Více

ZKOUŠKY CITY & GUILDS

ZKOUŠKY CITY & GUILDS ZKOUŠKY CITY & GUILDS JŠ Threshold Training Associates (TTA) je akreditovaným zkušebním centrem zkoušek City & Guilds z anglického jazyka. Zkoušky zastřešuje City & Guilds, největší britská vzdělávací

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Kaplan International Vancouver

Kaplan International Vancouver Kaplan International Vancouver Vítejte v Kaplan International Vancouver! Škola se nachází v centru města, poblíž slavné Robson Street, Stanleyparku a pláží. Protože ze školy do slavných lyžařských areálů

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola,hornická 327, 261 01, Příbram II Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2604 Název projektu: Zlepšení jazykových

Více

Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Závěrečná zpráva projektu Letní jazykový kurz 2012

Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Závěrečná zpráva projektu Letní jazykový kurz 2012 Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové Závěrečná zpráva projektu Letní jazykový kurz 2012 Cíl projektu Jazykové vědomosti jsou důležitou investicí do budoucnosti dítěte, které hrají velkou roli nejen při

Více

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu Zadavatel: Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno, Lerchova 63, 602 00 Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1777 Název projektu: Kniha a jazyk Název veřejné zakázky:

Více

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora

Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Jazykové kurzy on-line a pod dohledem tutora Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK) je jediným pracovištěm v České republice,

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Obchodní akademie, Český Těšín, Sokola Tůmy 12, příspěvková organizace Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.0754 Název projektu: Za jazyky do světa Název veřejné zakázky: Výzva k podání

Více

Charakteristika kurzu IE3/3

Charakteristika kurzu IE3/3 CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu IE3/3 Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Jazyková škola

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Anglický jazyk vyšší úroveň. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh:

Anglický jazyk vyšší úroveň. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: Anglický jazyk vyšší úroveň obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: poslech (s výběrem odpovědí, dichotomické pravda vs nepravda, se stručnou odpovědí, přiřazovací) čtení (s výběrem

Více

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 NABÍDKA SKUPINOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Než si začnete vybírat: Můžete se přihlásit do nových i pokračujících kurzů, vhodnou úroveň Vám pomůžeme vybrat (rozřazovací test). Níže uvedené délky

Více

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny

Zkoušky Cambridge. Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Zkoušky Cambridge Průvodce nejlepšími zkouškami z angličtiny Proč skládat zkoušky Cambridge ESOL? Uznávané certifikáty nové možnosti Přípravné materiály a podpora pro učitele Nové možnosti Certifikáty

Více

Kaplan International Melbourne

Kaplan International Melbourne Kaplan International Melbourne Naše škola se nachází přímo v centru města Melbourne. V novém kampusu jsou klimatizované a příjemné učebny. Škola má moderně vybavené studijní centrum a třídy. V této části

Více

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 KA 18 Vzdělávací pobyt (kurz) v anglicky mluvící zemi 4. 5. 10. 5. 2014 Specifikace programu, výuky AJ, ubytování, stravování,

Více

Nabídka individuální výuky

Nabídka individuální výuky EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM Gymnázium Boženy Němcové, HK 495 581 645 775 27 00 17 777 16 00 17 733 35 04 24 www.evcentrum.cz info@evcentrum.cz Nabídka individuální výuky Přehled jazykových služeb: Pomaturitní

Více

Jazyková škola ETC nabízí Jazykové kurzy pro učitele s pedagogickou a odbornou kvalifikací jinou než daný cizí jazyk v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Angličtina Němčina Francouzština

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Charakteristika kurzu BE5

Charakteristika kurzu BE5 CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu BE5 Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Comenius Collegium

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole AM LANGUAGE STUDIO Sliema, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole AM LANGUAGE STUDIO Sliema, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Scio Computer Adaptive Test of English

Scio Computer Adaptive Test of English Škola: Název: Typ: Obec: ZŠ a víc. gym. Scio Computer Adaptive Test of English Vaše škola se zúčastnila testování anglického jazyka v rámci projektu SCATE. Testování proběhlo v březnu a dubnu 2013 a připravila

Více

Vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk

Vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Vyučovací předmět Jazyk a jazyková komunikace Cizí jazyk ANGLICKÝ JAZYK Výchovné a vzdělávací strategie pro rozvoj klíčových kompetencí 1. Kompetence k učení žák dlouhodobě

Více

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH Místo Bournemouth, Dorset přímořské město s krásnou dlouhou písečnou pláží a zářivým mořem kosmopolitní město s rušnějším centrem poskytuje kulturní vyžití příjemné podnebí

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

etestme.com pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi

etestme.com pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi pro jednotlivce pro uchazeče o zaměstnání, studenty, absolventy, zaměstnance, pro všechny, kteří používají cizí jazyk v každodenní praxi 1. O testovací platformě LANGMaster 1.1. Představení LANGMaster

Více

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se:

Studijní portál. Na našich stránkách: www.cizijazyky.info v pravém horním rohu naleznete odkaz Přihlásit se: Studijní portál Jako student naší školy získáváte zároveň přístup na studijní portál, kde naleznete informace o obsahu výuky, odkaz na české překlady k nahrávkám a jiné užitečné materiály, které Vám usnadní

Více

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Tyto školy vybíráme do naší nabídky proto, že dokáží zajistit našim klientům přesně tu individuální péči, kterou pro Vás hledáme. Vaše přání

Více

Kurzy v Německu pro všechny generace

Kurzy v Německu pro všechny generace Kurzy v Německu pro všechny generace Pro naše klienty, kteří si přejí studovat německý jazyk, jsme vybrali služby prvotřídní vzdělávací instituce Did Deutsch-Institut, která nabízí kurzy pro všechny generace

Více

Příloha č. 8. 5.2.1.2. Anglický jazyk (AJ)

Příloha č. 8. 5.2.1.2. Anglický jazyk (AJ) Příloha č. 8 5.2.1.2. Anglický jazyk (AJ) a) Obsahové vymezení Předmět Anglický jazyk je součástí vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace a je vyučován v 6. 9. ročníku. Výuka plynule navazuje na

Více

Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1

Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1 Berlitz jazyková úroveň 1 CEF úroveň A 1 Ve známých, každodenně se opakujících situacích rozumíte a dokážete použít jednoduché věty. Umíte se představit a ptát se ostatních na jednoduché otázky například,

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Můžeš být čím chceš, ale

Můžeš být čím chceš, ale Můžeš být čím chceš, ale Cesta vpřed Ke zkouškám Cambridge English K přípravě Ke zkouškám ÖSD Proč se nesnažit? Cambridge English Mezinárodní zkoušky Cambridge English University of Cambridge Celosvětová

Více

Gymnázium Jablonec nad Nisou, 6 Italština pro pedagogy. Dr. Randy 4096/13, příspěvková organizace. dotace. Gramatická kompetence. 25 hod.

Gymnázium Jablonec nad Nisou, 6 Italština pro pedagogy. Dr. Randy 4096/13, příspěvková organizace. dotace. Gramatická kompetence. 25 hod. 6 Italština pro pedagogy 6.1 Podrobný přehled témat výuky (obsah), hodinová dotace Kurz je určen pro pedagogy, kteří potřebují komunikovat v italském jazyce se zahraničními kolegy, pracovat s informacemi

Více

Riverside School Základní škola. Vzdělávací program

Riverside School Základní škola. Vzdělávací program Riverside School Základní škola Vzdělávací program Cíle vzdělávacího programu Prostřednictvím širokého a vyváženého učebního program rozvíjet a posilovat u každého žáka intelektuální, duchovní, sociální

Více

Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh:

Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti. obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: Anglický jazyk základní úroveň obtížnosti obsahem lekcí bude nácvik jednotlivých dovedností a typů úloh: poslech (s výběrem odpovědí, dichotomické pravda vs nepravda, se stručnou odpovědí, přiřazovací)

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK

CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK CHARAKTERISTIKA PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK 1. Obsahové vymezení Cílem výuky anglického jazyka na vyšším stupni gymnázia je dosáhnout úrovně B2, C1 v závislosti na pokročilosti skupiny. Studenti, kteří složí

Více

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena

Kurzy češtiny pro cizince. Otevřené kurzy bez registrace, přijďte rovnou na lekci! Typ kurzu Termín Den Čas Místo Cena Milí příznivci CIC, zde jsou novinky z Centra pro integraci cizinců, o.p.s., zaměřené na prázdninový režim. Kurzy češtiny pro cizince Kurzy češtiny budou probíhat i v létě ještě než si přečtete jejich

Více

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu?

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? Chcete si prodloužit školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? pomaturitní studium 2010/2011 Studium je [KU:L] anglický jazyk Přípravné kurzy na VŠ Nultý

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Siena, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Siena, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Základní škola, Ostrava Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace

Základní škola, Ostrava Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace Německý jazyk 7. ročník POSLECH S POROZUMĚNÍM Rozumí jednoduchým pokynům a otázkám učitele, které jsou pronášeny pomalu a s pečlivou výslovností a reaguje na ně Rozumí jednoduchým pokynům při práci ve

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽELEZNÝ BROD, PELECHOVSKÁ 800

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽELEZNÝ BROD, PELECHOVSKÁ 800 ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽELEZNÝ BROD, PELECHOVSKÁ 800 www.zspelechovska.cz skola@zspelechovska.cz V letošním roce vyučujeme 172 žáků v 9 ročnících, máme 15 učitelů a dvě vychovatelky školní družiny. O bezproblémový

Více

ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický septima, 3. ročník 1/5

ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický septima, 3. ročník 1/5 ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický septima, 3. ročník 1/5 žák komunikaci v rámci známých témat zvládá velmi dobře je zde nepatrný vliv mateřského jazyka, ale komunikace tím není vážněji narušena aktivně

Více

Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Anglický jazyk (časová dotace 3 hodiny týdně)

Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Anglický jazyk (časová dotace 3 hodiny týdně) Ročník: 7. Poznámky: Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Anglický jazyk (časová dotace 3 hodiny týdně) ŽÁK: umí, rozumí a ovládá slovní zásobu každého tématu je schopen samostatně vytvořit složitější

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků)

Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků) Oblast Předmět Období Časová dotace Místo realizace Charakteristika předmětu Průřezová témata Další cizí jazyk Německý jazyk (rozšířená výuka cizích jazyků) 6. 9. ročník 3 hodiny týdně třídy, jazykové

Více

residential golf lifestyle

residential golf lifestyle residential golf lifestyle AURA je prvním rezidenčním resortem v České republice, který svým obyvatelům přináší unikátní řešení venkovského, ale zároveň moderního životního stylu a bydlení uprostřed přírody

Více

HLAVNÍ VÝHODY PROGRAMU

HLAVNÍ VÝHODY PROGRAMU VELKÁ BRITÁNIE - Twin Group Společnost Twin Group byla založen v roce 1993, od té doby působí na trhu jako poskytovatel vzdělání a stáží. Za dobu svého fungování získala ve svém oboru řadu ocenění. Díky

Více

Gymnázium Jablonec nad Nisou, 5 Němčina pro pedagogy. Dr. Randy 4096/13, příspěvková organizace. dotace. Gramatická kompetencež

Gymnázium Jablonec nad Nisou, 5 Němčina pro pedagogy. Dr. Randy 4096/13, příspěvková organizace. dotace. Gramatická kompetencež 5 Němčina pro pedagogy 5.1 Podrobný přehled témat výuky (obsah), hodinová dotace Kurz je určen pro pedagogy, kteří potřebují komunikovat v německém jazyce se zahraničními kolegy, pracovat s informacemi

Více

Charakteristika kurzu IET

Charakteristika kurzu IET CZ.1.07/3.2.03/04.0040 - Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory strana 1 z 5 Charakteristika kurzu IET Aktualizace: 11. 5. 2015 Kurz vytvořil: Open-IT cz, s.r.o. Kurz ověřil: Comenius Collegium

Více

Firemní řešení výuky jazyků. Trutnov. (Pražská č.p. 59) školní rok 2009 / 2010

Firemní řešení výuky jazyků. Trutnov. (Pražská č.p. 59) školní rok 2009 / 2010 Firemní řešení výuky jazyků Trutnov (Pražská č.p. 59) školní rok 2009 / 2010 ANGLIČTINA NĚMČINA JAZYKOVÉ KURZY PRO VŠECHNY od začátečníků po profesionály Vyučujeme zábavnou metodou, která usnadňuje učení

Více

Jaro je již za dveřmi a my jsme si pro Vás připravili aktuální informace v Quality Austria TIMES.

Jaro je již za dveřmi a my jsme si pro Vás připravili aktuální informace v Quality Austria TIMES. Vážené dámy, vážení pánové, Jaro je již za dveřmi a my jsme si pro Vás připravili aktuální informace v Quality Austria TIMES. V krátkosti se zde dočtete informace k systému řízení kontinuity činností,

Více

Nástroj rychlého hodnocení SHE

Nástroj rychlého hodnocení SHE Nástroj rychlého hodnocení SHE Doprovodný dokument k online manuálu SHE pro školy 1 Tiráž Titul Nástroj rychlého hodnocení SHE: Doprovodný dokument k online manuálu SHE pro školy Autoři Erin Safarjan M.P.H.

Více

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ?

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? ... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? Pomaturitní studium 2008/2009 Nepřijali Tě na VŠ nebo si chceš prostě jen prodloužit školní léta? Výhody pomaturitního studia u Tutoru: Status

Více

ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický oktáva, 4. ročník 1/5

ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický oktáva, 4. ročník 1/5 ŠVP Gymnázium Jeseník Jazyk anglický oktáva, 4. ročník 1/5 žák prezentuje jasný a detailní popis širokého okruhu témat, které se týkají jeho zájmů vyjádří svůj názor na dané téma a popíše výhody a nevýhody

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE

VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE VÝUKA TLUMOČENÍ PŘEKLADY JAZYKOVÉ AUDITY LOKALIZACE JAZYKOVÉ KURZY PRO VEŘEJNOST V HRADCI KRÁLOVÉ 2. SEMESTR_JARO 2013 Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za zájem o naše služby. Předkládáme Vám základní

Více

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz Vybírat si můžete ze široké nabídky různých typů kurzů: - intenzivní týdenní - víkendové - měsíční - celoprázdninové - individuální - nebo můžete využít některý z vypsaných kurzů viz. níže Proč letní kurzy?

Více

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město PŘEDSTAVENÍ REKVALIFIKAČNÍHO ZAŘÍZENÍ Mgr. Zbyněk Rybka, Opava Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka působí

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Nabídka kurzů pro migranty a migrantky. jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR. www.ekscr.cz www.facebook.

Nabídka kurzů pro migranty a migrantky. jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR. www.ekscr.cz www.facebook. Nabídka kurzů pro migranty a migrantky jazykové, sociokulturní a pracovní kurzy, osobnostní rozvoj a život v ČR evropská kontaktní skupina www.ekscr.cz www.facebook.com/ekscr Evropská kontaktní skupina

Více

Projekt Odyssea, www.odyssea.cz

Projekt Odyssea, www.odyssea.cz Projekt Odyssea, www.odyssea.cz Příprava na vyučování s cíli osobnostní a sociální výchovy Název lekce (téma) Časový rozsah lekce Věková skupina (ročník) Vzdělávací obor (dle RVP) Travelling s použitím

Více

ZPRÁVA Z JAZYKOVÉHO KURZU TECHNICKÉ ANGLIČTINY

ZPRÁVA Z JAZYKOVÉHO KURZU TECHNICKÉ ANGLIČTINY ZPRÁVA Z JAZYKOVÉHO KURZU TECHNICKÉ ANGLIČTINY v rámci projektu Vytváření nových sítí a posílení vzájemné spolupráce v oblasti inovativního strojírenství Registrační číslo projektu: CZ.1.07/2.4.00/31.0170

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Řím, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Řím, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/

Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/ Přípravné kurzy k nové maturitě německý jazyk /základní úroveň/ Obsahem každé lekce bude nácvik: porozumění psanému textu, porozumění slyšenému textu, řešení testových úloh /slovní zásoba, gramatika/,

Více

pokyny, vybídnutí, instrukce pozdravy, setkání, loučení, omluva, prosba, poděkování pomalejší promluvy, později v běž ném tempu řeči

pokyny, vybídnutí, instrukce pozdravy, setkání, loučení, omluva, prosba, poděkování pomalejší promluvy, později v běž ném tempu řeči Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vyučovací předmět: další cizí jazyk německý jazyk Ročník: 7. rozumí jednoduchým pokynům v německém jazyce a přiměřeně na ně reaguje představí sebe i druhou

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

UČEBNÍ OSNOVY ZŠ M. Alše Mirotice

UČEBNÍ OSNOVY ZŠ M. Alše Mirotice UČEBNÍ OSNOVY ZŠ M. Alše Mirotice Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vyučovací předmět: Německý jazyk Období: 2. období, 3. období Počet hodin ročník: 0 66 66 66 Učební texty: 2. období A)

Více

6.1 I.stupeň. Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK. Charakteristika vyučovacího předmětu 1.

6.1 I.stupeň. Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK. Charakteristika vyučovacího předmětu 1. 6.1 I.stupeň Vzdělávací oblast: Cizí jazyk 6.1.2. Vyučovací předmět: ANGLICKÝ JAZYK Charakteristika vyučovacího předmětu 1. stupeň Anglický jazyk je důležitý cizí jazyk. Přispívá k chápání a objevování

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty TEAMBUILDING Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty Naše společnost BEST KITES pro vás má velmi

Více

Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD)

Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) Od roku 2006 nabízí Jazykové centrum Univerzity Pardubice mezinárodní zkoušku z německého jazyka: Rakouský jazykový diplom Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) Je oficiálně uznávaný systém zkoušek

Více

reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099

reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099 reg. č. CZ.1.07/1.1.16/02.0099 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky Cíle projektu: je zkvalitnit výuku anglického a německého jazyka na naší škole

Více

e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny

e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny e-lka e-learningový kurz Knihovnické Angličtiny 14.-16. 9. 2010 Knihovny současnosti 2010 O projektu Cílová skupina Projekt se zaměřuje na pracovníky městských, vědeckých, univerzitních a vysokoškolských

Více

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info Angličtina klasické (dopolední + odpolední) v kurzu "mini" / min. 7 - max. 8 v kurzu "Maxi" mini 13 AJ 1 úplní začátečníci úterý 16:30-18:00 mini 15 AJ 1 začátečníci úterý 18:30-20:00 mini 10 AJ 1 začátečníci

Více

PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS. Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008

PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS. Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008 PROGRAM SOCRATES II./ERASMUS Závěrečná zpráva ze studijního pobytu akademický rok 2007/2008 Tato zpráva musí být předána zahraničnímu oddělení Vaší domácí VŠ do 30 dnů po ukončení studijního pobytu. Erasmus

Více

2. Předmětem hodnocení je osobní pokrok žáka. Učitel porovnává jeho aktuální výkon s předchozími výsledky práce.

2. Předmětem hodnocení je osobní pokrok žáka. Učitel porovnává jeho aktuální výkon s předchozími výsledky práce. 6.1. HODNOCENÍ ŽÁKŮ Hodnocení žáků vychází ze zákona č.561/2004 Sb., školského zákona a z vyhlášky č.48/2005 Sb., o základním vzdělávání a některých náležitostech plnění povinné školní docházky. Hodnocení

Více

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE 2009 MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE STRATEGIE 2009 STRETEGIE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE Obsah Úvod... 2 1. Studenti VŠEM... 3 1.1 Studijní pobyty - Erasmus... 3 1.2 Krátkodobé studijní pobyty... 3 1.3 Intenzivní jazykové

Více