Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ"

Transkript

1 London Hampstead School of English 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ Phone: +44 (0) Fax: +44 (0) website: Hampstead School of English

2

3 Od našeho prvního setkání s vámi jednáme jako s jednotlivcem, zařadíme vás do odpovídající úrovně a sledujeme vás, abychom zjistili, zda pokračujete tak rychle, jak je to možné, ale vždy vlastním tempem. Filozofie Hampsteadu Směřování k vašemu úspěchu: Mluvit anglicky otvírá množství možností ve studiu, práci a cestování. Anglické kurzy ve škole Hampstead School of English vás úspěšně provedou všemi stádii zralého života, od akademických studií po rozvoj kariéry, cest do zahraničí a fascinujících kulturních zážitků. Naše filozofie je jednoduchá, zaměřujeme se na dokonalost ve všem, co děláme a chceme, abyste během nezapomenutelného pobytu v Londýně maximálně pokročili v angličtině. Kvalita především: Studenti jsou na Hampsteadu na prvním místě a budeme vám věnovat individuální péči. Poskytneme vám kompletní jazykovou studijní zkušenost v Londýně: prvotřídní výuku, skvělé ubytování, radostné společenské aktivity a plnou podporu a poradenství. Škola Hampstead School of English je akreditována Britskou radou pro vyučování angličtiny jako cizího jazyka. Splňujeme také přísné požadavky na kvalitu, kladené dvěma mezinárodními asociacemi, EAQUALS - Evropská asociace kvalitních jazykových škol a IALC - Mezinárodní asociace jazykových center. Zkušenost: Od našeho vzniku v roce 1977 jsme se stali jednou z nejlepších anglických jazykových škol Londýna. Tehdy době jsme přidali nové kurzy, ubytování a zařízení, a zároveň jsme zachovávali klíč k našemu původnímu úspěchu individuální pozornost pro každého studenta. Profesionální členství: English UK Asociace akreditovaných jazykových škol angličtiny EAQUALS Evropská asociace kvalitních jazykových škol IALC Mezinárodní asociace jazykových center Quality English vybraná skupina škol, jenž upřednostňuje kvalitu.

4 Nous suivons vos progrès de près et répondons à vos besoins pratiques. Spokojenost studentů Individuální pozornost: Učení jazyku je individuální záležitostí a tento fakt bereme v úvahu od našeho prvního setkání s vámi. Provázíme vás volbou kurzů a ubytování, pozorně sledujeme váš pokrok a staráme se o vaše praktické potřeby a otázky, abyste se mohli soustředit na studium angličtiny a užívat si života v Londýně. Kvalitní vyučování: Všichni členové našeho učitelského týmu mají profesionální kvalifikaci a zkušenost s výukou anglického jazyka. Jsou vedeni zkušenými a přátelskými studijními vedoucími, jsou motivováni nadšenými profesionály. Ideální umístění: Hampstead je nejznámější londýnskou vesnicí, zelený ráj, pouhých 25 minut od centra města. Sídlíme na hlavní ulici, vedoucí do centra, s dobrým dopravním spojením a obchody, s pěší dostupností k rozkošné části Hampstead Village a parku Hampstead Heath. Prvotřídní ubytování: Naše hostitelské rodiny se nacházejí v blízkosti školy, jsou dosažitelné pěšky či autobusem a nabízí výběr ze tří jídel. Pro nezávislejší způsob života nabízíme také naše vlastní studia, pobyt v apartmánech nebo obytných domech. Rozsáhlé zdroje: Naše knihovna i počítačové centrum jsou skvělým pramenem informací, obsahují média k procvičování po vyučování. V hodině používají naši lektoři nejlepší současné učebnice, disky CD a DVD, video a audiokazety, autentické, individuálně vypracované materiály.

5 Ideální umístění Hampstead je jednou z nejlépe zachovalých starých londýnských vesnic, je obklopen 800 akry venkovské krajiny, známé jako Heath. V Hampstead Village v okolí oblasti Heath žilo a dosud žije mnoho spisovatelů a intelektuálů, a také je domovem mnoha celebrit. Hampstead vás očaruje. Můžete navštívit dům Keatse, Freudovo museum nebo si užívat letní koncert pod otevřeným nebem v Kenwood House, který je také domovem skvělé umělecké sbírky. Můžete se projít s přáteli úzkými uličkami Village a napříč zalesněným Heathem, nebo objevovat kavárny, hospůdky a speciální obchody, které dodávají Hampsteadu jeho vesnické kouzlo. Škola Hampstead School of English, je situovaná na severu Londýna, leží na hranicích Hampsteadu a West Hampstead. Díky skvělým autobusovým linkám do Londýna je West End vzdálen pouze 25 minut jízdy autobusem. Umístění kombinuje výhody blízkosti centra a pestrých možností ubytování v blízkosti školy. Tato skutečnost přináší studentům výsadu žít v obytné zóně, a zároveň mít zajímavosti středu Londýna na dosah.

6 Kvalitní výuka Naši lektoři mají ústřední postavení pro váš i náš úspěch. Všichni navštěvují školící kurzy a pravidelně doplňují své dovednosti. Jsou podněcováni, aby si vytvořili vlastní speciální oblasti zájmu, a to vede k živé a stimulující výuce. Všichni mají profesionální kvalifikaci k výuce, a jsou vybráni jak pro své nadšení, tak i pro své schopnosti. Jsou přátelští a přístupní, oceňují potřeby studentů, aktivně se zapojují do plánování kurzů. Týmová práce: Týmová práce je dalším aspektem naší školy, který považujeme za jedinečný. Všichni patříme do jednoho týmu: lektoři, administrativní zaměstnanci, vědečtí pracovníci i ředitel. Na základě každodenní práce, kterou je také vzájemná diskuze, komunikace a kooperace, sdílíme nápady a materiály s jediným cílem přinášet vám nejlepší a nejinspirativnější výuku.

7 Úzce pracujeme jako tým, abychom poskytli individuální péči každému studentovi. Individuální péče Díky pravidelným osobním schůzkám s tutorem a týdenním schůzím zaměstnanců neustále sledujeme váš pokrok, abychom se ujistili, že máte vždy správnou úroveň výuky. Podněcujeme vás se studijním vedoucím a lektory k diskuzi o programu. Podle vašich potřeb a rychlosti pokroku vás v kterékoliv fázi kurzu můžeme přeřadit do jiné třídy. Pokud máte speciální oblasti zájmu, můžeme pro vás také navrhnout individuální studijní plán. Pokrok: Každý student postupuje jiným tempem. Provádíme týdenní testy, abychom upevnili látku probranou v hodinách, a pravidelné obecné testy v rámci všech úrovní. Ty umožní vám i lektorům zjistit váš jazykový rozvoj a zhodnotit váš výkon za určité časové období. Délka studia: Mnoho studentů navštěvuje školu po dvacetčtyři týdnů i více, zatímco druzí studují pouze pár týdnů. Úroveň obdržené osobní péče je vždy stejná. Minimální délka pobytu je jeden týden.

8 Rozsáhlé prameny informací Knihovna: Naše knihovna je dobře zásobená současnými učebními materiály, i médii pro procvičování a rozvinutí různých jazykových dovednosti. Kromě počítačů pro samostatné studium obsahuje interaktivní disky DVD, knihy, časopisy, pracovní listy, audiovizuální pomůcky atd. Je otevřena před a po vyučování, a lektor nebo asistent knihovny je vždy přítomen, aby vám pomohl. Materiály v hodinách: Učebnici si můžete vypůjčit za malý poplatek. Váš lektor bude tuto učebnici doplňovat materiály z jiných zdrojů, včetně autentických materiálů z novin, televize atd. Televize: Podněcujeme vás k takovému sledování televize v angličtině, jak je to jen možné. To je důvod, proč naleznete televizní přijímače ve společenských místnostech školy. Když si nepovídáte se svými spolužáky, můžete si uvolněně procvičovat své poslechové dovednosti. Učebny: Všechny naše učebny jsou vybaveny televizními přijímači, přehrávači disků CD/DVD a videopřehrávači nebo kazetovými přehrávači. Váš lektor plně využívá těchto i dalších zdrojů, aby plně využil váš čas v hodině. Samostudium: Pokud chcete studovat doma, knihovna půjčuje knihy, disky CD, kazety a videokazety, nebo cvičení z gramatiky, slovíček a obchodní terminologie. Procvičujte svou společenskou angličtinu: Během přestávek mluvte s ostatními studenty a zaměstnanci Hampsteadu anglicky. Máme k dispozici tři kavárny, dvě posezení na dvoře, a také kantýnu, nabízející teplá i studená jídla.

9 Naše vybavení vyjadřuje důležitost, kterou vašemu pobytu přikládáme. Naše vybavení Počítačová učebna: Naše počítačová učebna má k dispozici 28 počítačů, nabízí rychlý a efektivní přístup na Internet. Na počítačích lze psát obvyklými typy písma, a proto můžete snadno udržovat kontakt s přáteli a vaši rodinou. Bezdrátový Internet (WiFi): K Internetu se můžete připojit přes váš laptop z téměř jakéhokoli místa v budově včetně venkovních prostor na nádvoří. Café Plus: Jedna z našich tří kaváren také poskytuje pro vaši soukromou potřebu deset míst pro internetové připojení deseti laptopů, dále přístup na Internet a k elektronické poště. Nádvoří: Máme k dispozici dva dvory, kde můžete o přestávkách nebo po vyučování relaxovat. Zde také během roku pořádáme grilování a jiné společenské události.

10 Živé a stimulující hodiny jsou nejlepším studijním prostředím. V hodině Umístění: Nabízíme dvanáct pečlivě odstupňovaných jazykových úrovní, od začátečníků po pokročilé. První den ve škole podstoupíte speciálně vytvořený psaný, poslechový a mluvený zařazovací test, podle kterého vás zařadíme do příslušné třídy podle vašich jazykových znalostí. Hodiny: Do prémiových tříd přijímáme maximálně osm studentů, do standardních tříd patnáct studentů. Všechny hodiny jsou živé a stimulující, a tím se stávají nejlepším prostředím pro studium jazyků. Seznámíte se se všemi aspekty gramatiky, slovíček, poslechového a čteného porozumění, psaní, kompozic, diskusí, idiomů a výslovnosti. K našim intenzivním obecným anglickým lekcím navíc nabízíme specializované kurzy, možnosti pro akademické studium, zkoušky a praktický život. Domácí úkoly: Domácí úkoly doplňují práci, kterou děláte v hodině, a jsou vám pečlivě opraveny a vráceny. Zadáním většího množství písemných prací, jakými jsou domácí úkoly, zajistíme, že je více času v hodině věnováno interaktivní komunikaci s vyučujícím. Úrovně: Studijní vedoucí pravidelně kontroluje krátkou návštěvou úroveň a povahu hodin, aby se ujistil, že děláte nejvyšší možný pokrok. Vzhledem k různému studijními tempu jednotlivých studentů se snažíme pečlivě koordinovat úrovně a strukturu našeho učebního plánu s týdenními učebními moduly tak, aby bylo možno nastoupit do třídy v kterémkoli týdnu.

11 Našim cílem je pozvednout vaši sebedůvěru, upevnit vaše znalosti a rozvinout vaši plynulost v jazyce. Kurzy Většinu našich kurzů můžete absolvovat jednotlivě nebo v různých kombinacích, a téměř všechny poskytují možnost maximálního počtu 8 studentů v hodině (Premium) nebo 15 studentů v hodině (Standard). Obecná angličtina: Převážná většina našich studentů dělá tento kurz často jako součást balíčku nebo v kombinaci s dalšími kurzy. Tento kurz poskytuje celkový pohled na anglický jazyk. Zatímco různé oblasti jako gramatika, výslovnost, mluvení, psaní, atd. jsou během kurzu probírány individuálně, konečným výsledkem je celkové zlepšení v úrovni angličtiny. Můžete si vybrat z široké škály rozvrhů, a tento kurz lze dělat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Specializace na Mluvení, Psaní a Gramatiku: Každé z těchto témat je probíráno v jednohodinových lekcích, což činí 5, 10 a 15 hodin týdně. Umožní vám koncentrovat se na specifické oblasti anglického jazyka, u nichž máte pocit, že potřebují zlepšit. Balíčky: Kromě studia na zkoušku jako TOEFL, TOEIC, a IELTS, nebo zlepšení své obchodní angličtiny, potřebuje většina studentů pokročit v úrovni obecné angličtiny, a také se připravit ke zkouškám. Tyto balíčky poskytují skvělý program tam, kde vám obecné a specifické jazykové dovednosti a akvizice pomáhají dosáhnout ještě lepších výsledků ve zvolené kombinaci. Můžete si vybrat ze škály rozvrhů, a tyto kurzy lze navštěvovat 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. Kurzy pro zaměstnané: Zaměstnaní lidé mají vždy málo času. Při studiu angličtiny potřebují kurz, který naplní určité potřeby v jejich specifickém zaměření a přinese maximální výhody v tak krátkém čase, jako je jeden týden. Naše kurzy angličtiny pro zaměstnané kombinují dynamické prostředí hodiny, kde si zdokonalí obecnou angličtinu, s tréninkovým programem 1:1, jenž je pro ně navržen a sestaven před jejich příchodem a splňuje přesné individuální požadavky. Cambridgeská zkouška: Kurzy Cambridgeských zkoušek pokrývají veškeré schopnosti a se svou flexibilní nabídkou 12, 10, 6 nebo 4 týdnů po 15, 20, 25, nebo 30 hodinách a vyhovují programu každého jednotlivce. Můžeme otestovat vaši angličtinu ještě před registrací, a poté vám poradit, který z kurzů je pro vás vhodný. Tyto kurzy vás připraví ke zkouškám BEC, KET, PET, První certifikát, Pokročilý nebo Vysoce pokročilý.

12 Náš široký rozsah kurzů zahrnuje téměř každý aspekt studia jazyka. Kurzy (pokračování) Zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS Jako součást balíčku nabízíme několik kurzů, jež vás připraví na zkoušky TOEFL, TOEIC a IELTS. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká, abyste studovali specificky na tento test, doporučujeme kurzy TOEFL, TOEIC nebo IELTS 15, které představují přípravu na test 15 hodin týdně v jakémkoliv počtu týdnů. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz TOEFL, TOEIC nebo IELTS 30, které nabízí 60 hodin intenzivní přípravy na test po dobu dvou týdnů. Obchod: Tento kurz pokrývá obchodní jazyk a komunikační dovednosti pro pracovní život nebo akademické studium. Existuje několik kurzů, které vám pomohou zdokonalit obchodní angličtinu jako součást balíčku. Pokud je vaše úroveň angličtiny již dostatečně vysoká pro studium pouze obchodní angličtiny, doporučujeme Business 15, který vám poskytne 15 hodin týdně obchodní angličtiny. Pokud se vám opravdu nedostává času, možná si zvolíte kurz Business 30, jenž vám nabízí 60 hodin procvičování obchodní angličtiny po dobu dvou týdnů. Programy semestru a akademického roku: Mnoho z našich programů může sloužit jako stálé programy po dobu týdnů. To nám umožní dlouhodobě plánovat strategii vašich studií. Pravidelná hodnocení a schůzky s tutorem jsou zárukou vysoké motivace a uskutečnění vašich cílů. Přípravné kurzy ke studiu na univerzitě o 27 hodinách týdně vás pomohou připravit ke vstupu na anglicky mluvící univerzitu. Kromě Balíčku 25 nabízí dvě hodiny týdně soukromého vyučování s osobním tutorem, který pomáhá s jazykovými dovednostmi a univerzitními přihláškami. Můžete střídat své odpolední hodiny kurzu IELTS nebo TOEFL s dalšími alternativami.

13 Procvičujte svou angličtinu pohodovým způsobem na našich poutavých cestách kulturním Londýnem. Kurzy (pokračování) Pracovní zkušenost a Programy placené práce: V kombinaci s našimi kurzy Obecné angličtiny jsou tyto programy skvělým způsobem, jak skloubit lingvistické a kulturní výzvy vašeho začlenění do anglicky mluvícího pracovního prostředí. Přípravné programy GMAT a MBA: Tyto kurzy vás připraví na rigorózní zkoušky pro magisterské studium v obchodní administrativě. Stejně jako poskytnutí jazykových a akademických dovedností nezbytných k úspěchu na úrovni manažerského studia (MBA), pomůže vám tento kurz s intenzivní přípravou na test GMAT, která je nedílnou součástí programu, a tak k dosažení potřebného skóre v testu GMAT. Jazyk v Londýně: Skvělá kombinace dovolené a jazykového kurzu. Ráno navštěvujete kurz Obecné angličtiny a poté s námi navštívíte některá z nesčetných historicky a kulturně významných míst v Londýně. Vaši vyučující, průvodci těchto odpoledních exkurzí, jsou nadšenci, kteří oživí londýnskou minulost i přítomnost, nebo vám ukáží město, jež milují. Zažijte Londýn: Pohodový způsob procvičení vaší angličtiny v nejúžasnějším městě na světě. Naši vyučující - průvodci vám oživí bohatou londýnskou minulost a kulturu, a současně vám umožní procvičit se v anglickém jazyce. Tento program nezahrnuje žádný doplněk kurzu.

14 Tabulka jazykových úrovní a zkoušek* Úroveň Popis Společný Cambridge IELTS TOEIC TOEFL TOEFL evropský rámec (Přibl.) (počítačový základ) (internetový základ) 1 Začátečník Pre-A1 Uživatel začátečník 2 Základní A1 Uživatel 3 Před-středně pokročilý začátečník 4 Mírně středně A2 Uživatel KET Stupeň pokročilý začátečník 5 Středně pokročilý 1 B1 PET Stupeň 2 6 Více středně Nezávislý BEC Stupeň pokročilý uživateler Předběžný 3/4 7 Vysoce středně B1 + Stupeň pokročilý 1 Nezávislý uživateler 8 Vysoce středně B2 FCE Stupeň pokročilý 2 Nezávislý BEC Pokročilý uživateler 9 Mírně B2 + FCE Stupeň pokročilý Nezávislý BEC Pokročilý 6/7 uživateler 10 pokročilý 1 Stupeň C1 Profesionální CAE 11 pokročilý 2 uživatel BEC Vyšší Stupeň 8 12 Vysoce C2 Profesionální CPE Stupeň pokročilý uživatel 8/9 Úrovně A1 Úrovně 1&2 Uživatel začá teční k A2 Úrovně 3&4 Uživatel začá teční k B1 Úrovně 5, 6&7 Nezá vislý uživatel B2 Úrovně 8&9 Nezá vislý uživatel C1 Úrovně 10 & 11 Profesioná lní uživatel C2 Úroveň 12 Profesioná lní Aplikace úrovní Společného evropského rámce na obecné schopnosti** uživatel Poslech/Mluvení Rozumí jednoduchým pokynům a dokáže se účastnit základní konverzace na předem dané téma. Dokáže vyjádřit jednoduché názory nebo požadavky v důvěrně známém kontextu. Dokáže omezeným způsobem vyjádřit názory na abstraktní nebo kulturní záležitosti, případně nabídnout radu ve známé oblasti, a porozumět instrukcím nebo veřejným oznámením. Zvládne sledovat rozpravu nebo promluvit na důvěrně známé téma nebo udržet konverzaci na širší okruh témat. Dokáže efektivně přispět na schůzích a seminářích v rámci vlastní pracovní oblasti nebo udržet běžnou konverzaci s dobrým stupněm plynulosti, se zvládnutím abstraktních výrazů. Umí poradit nebo promluvit o komplexních a citlivých otázkách s porozuměním hovorovým odkazům a sebevědomě zvládá čelit nepřátelským otázkám. Čtení Rozumí jednoduchým oznámením, pokynům a informacím. Rozumí přímým informacím ve známé oblasti, např. o produktech a znacích, a porozumí jednoduchým učebnicím nebo zprávám na důvěrně známá téma. Rozumí rutinním informacím a článkům obecnému významu nerutinních informací v důvěrně známé oblasti. Dokáže vyhledat v textech důležité informace a rozumí detailním pokynům nebo radám. Dokáže číst dostatečně rychle, aby zvládl akademický kurz, číst média kvůli informacím nebo porozumět nestandardní korespondenci. Rozumí dokumentům, korespondenci a zprávám, včetně lehčích bodů komplexních textů. Psaní Dokáže vyplnit jednoduché formuláře a dělat si poznámky, včetně časů, dat a míst. Dokáže vyplnit formuláře a psát krátké jednoduché dopisy nebo pohlednice týkající se osobních informací. Umí psát dopisy nebo si dělat poznámky na důvěrně známé téma nebo předem dané záležitosti. Dokáže psát během hovoru poznámky nebo dopis, včetně nestandardních požadavků. Umí připravit nebo navrhnout profesionální korespondenci, dělat přiměřeně přesné poznámky na schůzích nebo napsat esej, jež ukazuje schopnosti komunikace. Dokáže psát dopisy na jakékoliv téma a dělat si úplné poznámky s dobrým výrazivem a přesností na schůzích nebo seminářích. Úrovně a zkoušky Škola Hampstead School of English nabízí širokou škálu testů a zkoušek. Jsme zkouškovým centrem pro univerzity v Cambridgi, Oxfordu a zkoušky LCCI a TOEIC. Připravujeme také studenty na zkoušky TOEFL, IELTS a GMAT. Pokud si nejste jisti, která zkouška by byla pro vás vhodná, dejte nám prosím vědět, a bude nám potěšením vám poradit. V tabulce jsou uvedeny vztahy mezi jednotlivými zkouškami a Společným evropským rámcem. Společný evropský rámec je důležitým měřítkem jazykové schopnosti a je základem všech formálních a neformálních hodnocení na škole. Kurzy TOEFL, TOEIC, IELTS, BEC a GMAT začínají každé pondělí a minimální délka pobytu je jeden týden. Existují také speciální intenzivní kurzy, jež mají stanovena data zahájení. Všechny další zkouškové kurzy mají stanovena data zahájení. * Tato tabulka byla zpracována za použití informací z Cambridgeské a Oxfordské university, Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě a za přispění Britské rady. ** Tato tabulka se zakládá na oficiálním popisu schopnosti, vyhotovených sdružením ALTE (Sdružení jazykových zkušebních institucí v Evropě)

15 Vaše ubytování je klíčové pro pobyt, a proto vám nasloucháme a pomáháme s tím nejlepším výběrem. Ubytování Protože víme, jak moc domácí život ovlivňuje váš pocit štěstí i vaše studium, klademe velký důraz na výběr a sledování poskytovaného ubytování. Studia: Naše studiové apartmány se nacházejí v blízkosti školy a jsou ideální pro nezávislé bydlení. Všechny mají samostatné sociální zařízení, s možností vlastní kuchyně, kuchyňského koutu nebo sdílené kuchyně. Hostitelská rodina: Život v rodinném domě vám poskytuje pravidelný kontakt s rodilými mluvčími a náhled do anglického způsobu života. Naše přívětivé a zkušené hostitelské rodiny jsme pečlivě vybrali. K dispozici máte různé jídelníčky. Nejlepší hostitelské rodiny s námi spolupracují již po několik let a dokázali nám, že v každém ohledu poskytují jen to nejlepší. Standardní hostitelské rodiny, které s námi spolupracují kratší dobu nebo se snaží dosáhnout nejlepšího postavení. Všechny naše hostitelské rodiny vyhovují standardům Britské rady, mezinárodnímu certifikátu kvality EAQUALS a IALC a jsou vybrány pro vřelost, péči a starost, kterou našim studentům projevují. Pronájem pokojů: Pronajmutí pokoje je nezávislá a levná volba rozšířená o možnost volby stravy. Zatímco budete sdílet domov s londýnskými hostiteli, ti budou pravděpodobně vést rušný život a nebudou moci s vámi trávit čas. Obytný dům: Bydlení v obytném domě s dalšími převážně mladými dospělými vám umožní nezávislost a svobodu. Naše obytné domy pouze pro ženy nabízí polopenzi po celý rok. Máme k dispozici také letní obytné domy pro obě pohlaví.

16 Ubytování ve studiích Hampsteadská studia jsou skvělou volbou ubytování, pokud je vaší prioritou nezávislost v kombinaci s pohodlím a příslušenstvím. Jsou od školy situována 5 minut jízdy autobusem. Tato studia jsou určena exkluzivně pro studenty školy Hamstead School of English, která je také provozuje. Každé studio má své vlastní soukromé sociální zařízení. Každé studio má také psací stůl, šatní skříň, zásuvky, televizi a internetové připojení (zdarma). Poskytujeme také povlečení a ručníky. Co se týče kuchyňského zařízení, máte na výběr ze tří typů studií: vlastní kuchyň, kuchyňský kout a sdílená kuchyň. A už si zvolíte jakékoliv studio, vždy budete mít k dispozici vše, co potřebujete k přípravě jídel. Studia jsou zařízena nábytkem a vybavena nejvyšším standardem. Pečujeme tak o studenty, kteří potřebují mít úplnou nezávislost, proto nabízíme skvělou alternativu k ubytování v hostitelských rodinách.

17 Společenský program Studium na Hampsteadu udrží váš společenský kalendář plný. V Londýně se vždy něco děje a vy budete mít nové přátele, s kterými si to užijete. Ve škole: Školní kantýna je místem, kde můžete mezi hodinami relaxovat, povídat si nad kávou se studenty z celého světa. Kavárna se rozprostírá na dvou prosluněných místech dvora scéně našich populárních letních grilování a párty. Pro volný čas: Náš týdenní společenský program nabídne každému něco. Jsou organizovány návštěvy muzeí, výlety do Londýna a okolí, sportovní akce, párty, procházky, návštěvy hospůdek, diskoték a další. Během roku organizujeme odpolední videoprojekce, večerní karaoke a návštěvy divadel. Víkendové exkurze: Každý víkend nabízíme minimálně dvě exkurze do jiných měst a zajímavých míst, mimo Londýn. Oblíbenými jsou Oxford, Stonehenge a Bath. Vaše návštěva Londýna není jen skvělý způsob jak si zlepšit své znalosti angličtiny v domovině anglického jazyka, je to vaše šance poznat věčně populární velkoměsto a kulturu jeho obyvatel. Život v Londýně: Každý by měl aspoň jednou navštívit Londýn. Londýn je hlavním městem hudby, divadla a módy, a najdete zde vše od avantgardy po klasiku, od street stylu po haute couture. Londýn je město nesmírně bohaté na historii a kulturu, s nejlepšími muzei a uměleckými sbírkami na světě. Ve dne i v noci, Londýn dýchá životem a atmosférou. Ale tato kosmopolitní metropole, tento obchodní a finanční uzel Evropy, je také městem krásných parků a paláců. Londýn vás překvapí svou nesmírnou rozmanitostí. Z Londýna je snadné objevovat Británii. Města Oxford a Cambridge, Cotswolds, Brighton i jižní pobřeží jsou dostupné jednodenními výlety.

18 Náš tým administrativních pracovníků vám vždy rád poradí a odpoví na jakékoli otázky ještě před tím, než se rozhodnete pro kurz. Jsme tu pro vás Víme, že vyjet do zahraničí studovat jazyk může být velkým krokem. Téměř každý člen hampsteadského týmu žil či studoval v zahraničí, takže si snadno dokážeme představit, jaké je to být na vašem místě a uděláme vše, co je v našich silách, abychom proměnili váš pobyt s námi v tak prospěšný a radostný, jak je to jen možné. Můžete nás kontaktovat před pobytem i po jeho ukončení a bude nám více než potěšením poskytnout vám dostatečné množství informací o čemkoli, s čím vám můžeme pomoci. Neexistuje otázka či požadavek, který by byl příliš malý nebo nedůležitý. Naše dlouholetá zkušenost nám umožňuje předvídat mnohé z vašich otázek, a proto vám poskytneme mnoho informací před vaším příjezdem a během prvního dne pobytu. Jsme vždy potěšeni, když o vás uslyšíme a také když vás uvidíme ve škole. Mějte na paměti, že jsme zde pro vás a je nám vždy potěšením vám pomoci.

19 Nic se nevyrovná zkušenosti studia v zahraničí. Vaše vzpomínky na Hampstead přetrvají po celý život. Směr Hampstead Cesta do Hampsteadu je snadná. Pět letiš poskytuje Londýnu vlakové a autobusové spojení s centrem. Existuje také mnoho vlaků a trajektů z kontinentální Evropy. Místní doprava: Skvělé linky místní dopravy usnadňují dosažení dalších částí Londýna z Hampsteadu. Vlaky a metro: Finchley Road (linky Metropolitan a Jubilee) West Hampstead (linka Jubilee) Golders Green (linka Northern) Finchley Road & Frognal (British Rail) Trasy autobusů: Čísla 13, 82 a 113 zastavují přímo před školou. Autobusy 328 a 139 zastavují za školou. Snadný příjezd: Na požádání může být zajištěna doprava ze soukromého letiště stojí za zvážení po dlouhém letu nebo k odvozu nákupů z Londýna domů!

20

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ Slovo úvodem Vážení klienti, děkujeme, že jste si pro jazykové vzdělání v rámci vaší společnosti zvolili právě STUDENT AGENCY. Dostává se vám do rukou naše specializovaná

Více

Intenzivní studium v zahraničí

Intenzivní studium v zahraničí Intenzivní studium v zahraničí Anglie Skotsko Irsko Malta USA Kanada JAR Austrálie Nový Zéland Německo Rakousko Francie Itálie Španělsko Kuba www.studypoint.cz, www.ptkecho.sk Mezinárodní jazykové kurzy

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Katalog jazykových kurzů

Katalog jazykových kurzů 2015 2016 Katalog jazykových kurzů jazyková škola ILC International House Brno Sukova 2, 602 00 Brno Tel. : 542 210 216; 736 726 302 E-mail: info@ilcbrno. cz www. ilcbrno. cz Obsah UŽITEČNÉ informace ŠKOLNÍ

Více

Jazykový kurz. jenom pro vás

Jazykový kurz. jenom pro vás ZÁŘÍ PROSINEC 2007» ROČNÍK 6 JAZYKOVÉ ŠKOLY Falešný začátečník není věčný E-learning zažívá boom VŠ A VOŠ Připravte se na přijímačky na vysokou školu Do Anglie na studia PRÁCE Jak si najít práci či brigádu»

Více

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory JAZYKOVÉ POBYTY 2015 Pro juniory Proč na jazykový pobyt s jazykovým centrem English4all? Naše jazykové centrum se převážně specializuje na zajištění jazykových pobytů v anglicky, německy a španělsky mluvících

Více

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce Průvodce průvodce brněnskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů doporučená prodejní cena: 10 Kč brno ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce jazykové školy,

Více

praha jazykovky.cz číslo 2 pro školní rok 2003/2004 průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů

praha jazykovky.cz číslo 2 pro školní rok 2003/2004 průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů jazykovky.cz průvodce pražskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů praha číslo 2 pro školní rok 2003/2004 jak vybrat dobrou jazykovku firemní jazykové kurzy jak vybírat

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce Rejstříky jazykových škol a kurzů Průvodce doporučená prodejní cena: 10 Kč praha ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí jazykové zkoušky

Více

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí Jazykové kurzy 2013 pro dospelé v zahranicí Vysvětlivky Ikony Tabulky obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené zkouškou (více informací na str. 148 151) odborné kurzy kurzy pro

Více

Ceník 2014 LANGUAGES. Moderní zpusob. výuky jazyku. www.leolanguages.com. Vydán v srpnu 2013

Ceník 2014 LANGUAGES. Moderní zpusob. výuky jazyku. www.leolanguages.com. Vydán v srpnu 2013 Ceník 2014 o Moderní zpusob o výuky jazyku LANGUAGES www.leolanguages.com Vydán v srpnu 2013 LANGUAGES www.leolanguages.com Ceník LANGUAGES www.leolanguages.com Kompletní jazykové řešení pro všechny jazykové

Více

JAZYKOVÉ CESTY. Zodpovědnost Bezpečnost Kvalita Již od roku 1958! Pro studenty ve věku 10 18 let

JAZYKOVÉ CESTY. Zodpovědnost Bezpečnost Kvalita Již od roku 1958! Pro studenty ve věku 10 18 let JAZYKOVÉ CESTY Zodpovědnost Bezpečnost Kvalita Již od roku 1958! Pro studenty ve věku 10 18 let NOVINKY! STS Experience USA, Jihoafrická republika STS Club Malta Sun Crest Sportovní kurz tance v Torquay

Více

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat?

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat? ročník 2 03 číslo 2 02 Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi ı Léto je tady! využijte letních intenzivních kurzů Kterou si vybrat? anketa jazykových škol... str. 2 Pomaturitní

Více

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney Austrálie studium práce cestování Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.australie-studium.cz Obsah Strana em 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Splňte si sen, odjeďte do Austrálie! 3 Co můžete v Austrálii

Více

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty Austrálie & Nový zéland jazykové a studijní pobyty Mapa našich jazykových a studijních pobytů v Austrálii a na Novém Zélandu Perth Cairns Melbourne Sydney Brisbane Gold Coast Auckland Slovo úvodem Milí

Více

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney Austrálie studium práce cestování Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.australie-studium.cz Obsah Strana em 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Splňte si sen, odjeďte do Austrálie! 3 Co můžete v Austrálii

Více

Edinburgh. Newcastle. York Leeds Hull Manchester Liverpool. Bristol Londýn Margate Salisbury Bath Winchester Sidmouth. Ramsgate Exeter Torquay.

Edinburgh. Newcastle. York Leeds Hull Manchester Liverpool. Bristol Londýn Margate Salisbury Bath Winchester Sidmouth. Ramsgate Exeter Torquay. ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ A STUDIA NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ ANGLICKY SE MLUVÍ V ANGLII!!! CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI? Kurzy v Anglii jsou těžiště naší nabídky. Velká Británie je u našich klientů nejoblíbenější

Více

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež v zahranicí Kanada Toronto USA Los Angeles New York Miami Přehled kurzů A0 beginner = začátečník A1 elementary = základní vědomosti A2 pre-intermediate = mírně pokročilý

Více

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 Vysvětlivky Ikony 12 18 věkový rozsah pobyt s delegátem individuální pobyt

Více

pro výuku cizích jazyků, ale využívá se všude, kde běžné metody učení selhávají. Prozatím však není v jazykových školách příliš rozšířená.

pro výuku cizích jazyků, ale využívá se všude, kde běžné metody učení selhávají. Prozatím však není v jazykových školách příliš rozšířená. ÚNOR DUBEN 2007» ROČNÍK 6 JAZYKOVÉ ŠKOLY Evropa nemluví jen anglicky Jazykové kurzy pro děti VŠ A VOŠ Proč studovat na VOŠ Za studiem do Francie KURZY Účetnictví v malíčku Vyzkoušejte výtvarky pro dospělé

Více

Jak na pomaturitní studium jazyka. Agentura VIKA Jazyková škola A! N! FR! IT! ŠP! RUŠ! NOR. www.vika.cz

Jak na pomaturitní studium jazyka. Agentura VIKA Jazyková škola A! N! FR! IT! ŠP! RUŠ! NOR. www.vika.cz KVĚTEN 2006» ROČNÍK 5 JAZYKOVÉ ŠKOLY Jazykové pobyty v ČR i v zahraničí Dětské jazykové tábory VŠ A VOŠ Vyšší odborné školy nabízejí druhou šanci KURZY Tipy na léto pro děti i dospělé Počítačové kurzy

Více

Střední školy v zahraničí

Střední školy v zahraničí Střední školy v zahraničí Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.studyline.cz Obsah Strana Úvodem 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Obecné informace o programu High School 3 Typy středních škol 4 Státní x

Více

Budoucí kariéra, lákavé dobrodružství

Budoucí kariéra, lákavé dobrodružství Úvodem Milí studenti, vážení rodiče, děkujeme vám za projevený zájem o služby agentury STUDYLINE. V tomto katalogu naleznete bližší informace o studiu na středních školách v USA, Německu, Velké Británii,

Více

Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium

Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium Vysoká škola J. A. Komenského Národní centrum distančního vzdělávání Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium Helena ZLÁMALOVÁ. Praha 2006 O B S A H ÚVOD...4 KAPITOLA 1...10 1.1.

Více

NECHCI PLÝTVAT VAŠÍM ČASEM, DOVOLTE MI, PROSÍM, NA ÚVOD JEN NĚKOLIK OTÁZEK:

NECHCI PLÝTVAT VAŠÍM ČASEM, DOVOLTE MI, PROSÍM, NA ÚVOD JEN NĚKOLIK OTÁZEK: pro manažery ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ A STUDIA NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ NECHCI PLÝTVAT VAŠÍM ČASEM, DOVOLTE MI, PROSÍM, NA ÚVOD JEN NĚKOLIK OTÁZEK: 1. Myslíte si, že manažer, který neovládá plynně alespoň jeden

Více

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ A

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ A ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ a poznávací POBYTY Slovo úvodem Proč právě STUDENT AGENCY Irsko Vážení klienti, děkujeme, že jste si pro zahraniční cestu vašich studentů vybrali právě STUDENT AGENCY. 10 hlavních

Více

Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie

Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie Seznámit se s nevšedním německým jazykem a kulturou v Drážďanech je zážitkem. Saská metropole leží v okouzlujícím přírodním prostředí a její pestrá

Více

ON-LINE NÁSTROJ KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ

ON-LINE NÁSTROJ KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ Project No 504861-LLP-1-2009-1-IT- KA3-KA3MP ON-LINE NÁSTROJ KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ Zuzana Freibergová Zbyšek Mohaupt Praha, 2012 Obsah 0 Úvod... 4 0.2 Jaké jsou výhody a podmínky registrace? 4 0.3 Ochrana

Více