Podrobnější specifikaci naleznete v nabídkových listech v příloze. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Podrobnější specifikaci naleznete v nabídkových listech v příloze. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme."

Transkript

1 Vážení, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou možnosti pronájmu prostor, v nedávno otevřeném objektu Chaberský dvůr v Praze - Dolní Chabry. K dispozici jsou následující prostory: - sál 130m 2 (školení, presentace, představení) - galerie 264m 2 (třípodlažní atypické presentace, školení, party) - malý sál čajovna 39m 2 (školení, presentace, představení) - velké sklepení (party, ochutnávky) Všechny prostory jsou neobvykle koncipovány a vyznačují se jedinečnou atmosférou, která je dána charakterem objektu. Samozřejmostí je již připravené audio-video vybavení, plné hygienické vybavení, možnost dalších služeb (catering, zábava), parkování a rychlá dostupnost MHD. Podrobnější specifikaci naleznete v nabídkových listech v příloze. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.:

2 ÚVODNÍ NABÍDKOVÝ LIST Objekt je bývalý historický hlavní statek na Hrušovanském náměstí, který byl v letech kompletně zrekonstruován. Byly v něm vytvořeny atypické prostory pro možnost konání celého spektra společenských a firemních akcí, včetně možnosti propojení jednotlivých prostor a jejich využití pro víceprogramové akce vč. Exteriérových prostranství. K dispozici jsou následující prostory, jejichž bližší charakteristika a ceník za jejich využití naleznete na dalších nabídkových listech jednotlivých prostor: - sál 130m 2 (školení, presentace, představení) kapacita 80 míst k sezení u divadelního uspořádání - galerie 264m 2 (třípodlažní atypické presentace, školení, párty) kapacita v přízemí 40 míst k sezení u stolu, v celém prostoru (3 spojená podlaží átriem) 200 stojících osob - klubovna čajovna 39m 2 (školení, presentace) kapacita 20 míst k sezení u stolu. - velké sklepení (párty, ochutnávky) 50 stojících osob Tyto prostory lze pronajmout bez služeb či s nimi, jednotlivě či spojené pro konání multiprogramových akcí. K dispozici v ceně pronájmu prostor je: - audio-video vybavení - parkování v okolí objektu pro cca 30 automobilů - hygienické zázemí - bezbariérový přístup (kromě sklepení) - pohodlný nábytek vhodný pro déle trvající akce Další specifikací je rychlá dostupnost MHD stanice metra C Kobylisy, pak 8 minut autobusem 162 a 169, stanice Osecká. Všechny prostory jsou neobvykle koncipovány a vyznačují se jedinečnou atnmosférou, která je dána charakterem objektu. Samozřejmostí je již připravené audio-video vybavení, plné hygienické vybavení, možnost dalších služeb (catering, zábava), parkování a rychlá dostupnost MHD. Těsně před vchod do objektu lze přijet s dodávkovým vozem.

3 Podrobnější specifikaci naleznete v nabídkových listech v příloze. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.: Mapa polohy Chaberského dvora v Praze Použitá fota v tomto materiálu: p. Zdeněk Šír, p. Brian Fleming

4 KLUBOVNA - "ČAJOVNA" NABÍDKOVÝ LIST Klubovna - čajovna nabízí prostor pro Vaše akce v intimní příjemné atmosféře s kapacitou 20 sedících osob. Svojí polohou, kdy sousedí s dvorem - zahradou je v ní velice příjemný pobyt. Ke klubovně přiléhají toalety, které jsou v ceně pronájmu klubovny. Dále je možné využít prostranství v exteriéru. Klubovna je určena a vybavena pro následující typy akcí: - malé výstavy - prostory pro rauty - školení - presentace - firemní párty Pro některé z výše zmíněných aktivit je vhodné si případně navíc pronajmout další prostory v objektu a vytvořit tak akci např. s multiprogramovou náplní viz nabídkové listy dalších prostor. Typologické uspořádání klubovny je patrné z půdorysu na další straně. Klubovna se nachází v přízemí křídla bývalé sýpky. Přístup je hlavním vstupem přes dvůr - zahradu (přízemí). Přístup od parkoviště je bezbariérový a v celé části reprezentativní (vhodné i pro reprezentativní akce). Klubovna disponuje kvalitním osvětlením a vybavenou kuchyňskou linkou. V místnosti je instalován automat na nápoje. Celý prostor může plně využívat denního světla.

5 Půdorys klubovny - čajovny - fialově vybarvené je k dispozici vč. zelených toalet Vybavení klubovny Klubovna je vybavena: - nábytkem (stoly, židle) - automat na nápoje - kuchyňská linka Celková plocha klubovny je 39 m 2. V klubovně jsou okna vedoucí do dvora - zahrady.

6 Ceník za pronájem Objednat klubovnu lze na stanovený počet hodin přičemž se započítává započatá hodina. Ceník platný od října pronájem klubovna *1 (čajovna) /pracovní dny/ letní období ( ) zimní období ( ) 1 hodina 400 Kč 600 Kč 2 hodiny 800 Kč Kč 3 hodiny Kč Kč 4 hodiny Kč Kč 5 hodin Kč Kč 6 hodin Kč Kč 7 hodin Kč Kč 8 hodin Kč Kč 9 hodin Kč Kč 10 hodin Kč Kč 11 hodin Kč Kč 12 hodin Kč Kč 13 hodin Kč Kč 14 hodin Kč Kč sobota, neděle, svátek - příplatek 300 Kč / hod použití kuchyňské linky a jejího vybavení příplatek 800 Kč / akci Pozn.: *1 v ceně pronájmu jsou stoly a sedací nábytek ceny konečné

7 Objednat a domluvit formu zaplacení finanční částky lze na níže uvedeném kontaktu. Zaplatit je nutné 3 pracovní dny před dnem pronájmu klubovny. Doplatek za případné započaté hodiny nad rámec objednaného časového rozsahu bude proplacen ihned po skončení akce. Po dohodě lze objednat rozšířené služby, jako je zejména zajištění cateringu, míchaných nápojů, živé hudby či zábavy. V průběhu pronájmu klubovny bude přítomen náš pracovník, který zajistí otevření objektu, podání základních informací, kontrolu v průběhu konání akce, po skončení akce protokolární převzetí klubovny a dotčených prostor a uzamčení objektu. Tento pracovník však není k dispozici nájemci pro vynášení materiálu, pořadatelskou činnost či jinou doprovodnou činnost. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.:

8 GALERIE NABÍDKOVÝ LIST Galerie je největším prostorem v multifunkčním objektu. Vyznačuje se jedinečnou atmosférou, která je dosažena ponecháním původního charakteru a konstrukcí, obnažením cihelného zdiva v celé výšce tří podlaží, vytvořením atria umožňujícím jednak pohled z přízemí až do 2. patra a jednak průchodu světla z prosklené střechy do přízemí. Nabízí velkou variabilitu uspořádání výstav, presentací a jiných předváděcích akcí a navíc přízemí využít jako malý Galerii. Ke galerii přiléhají toalety, které jsou v ceně pronájmu galerie. Dále je možné využít prostranství v exteriéru. Galerie je určena a vybavena pro následující typy akcí: - výstavy - presentace - předváděcí akce - prostory pro rauty - workshoppy - alternativně pojaté kulturní akce Přízemí galerie je připraveno pro následující typy akcí: - školení - presentace - firemní párty Pro některé z výše zmíněných aktivit je vhodné si případně navíc pronajmout další prostory v objektu a vytvořit tak akci např. s multiprogramovou náplní viz nabídkové listy dalších prostor. Typologické uspořádání všech tří podlaží galerie je patrné z půdorysu na další straně.

9 Půdorys galerie - barevně vybarvené je k dispozici v rámci galerie Galerie se nachází ve 3 podlažích křídla bývalé sýpky. Přístup je hlavním vstupem přes severní zahradu (přízemí), přes čajovnu (přízemí) či propojovací chodbou v 1. patře. Uvnitř galerie je propojovací schodiště. Přístup od parkoviště je bezbariérový a v celé části reprezentativní (vhodné i pro reprezentativní akce). Bezbariérově je přístupné přízemí a 1. patro. Využít lze toalety v přízemí či v 1. patře. Galerie disponuje kvalitním osvětlením vč. prvků pro nasvětlení vystavovaných exponátů - teplozdrojová svítidla. Velká část celého prostoru může plně využívat denního světla. Vybavení galerie Galerie je vybavena: - nábytkem (stoly, židle) - kvalitním teplozdrojovým osvětlením a systémem střešního okna (v celé délce galerie) s natáčecími lamelami - audio-technikou - kvalitní ozvučení ve všech podlažích galerie - video-technikou - vestavěný promítač, plátno Možné uspořádání přízemí galerie Přízemí galerie je možné používat v několika variantách uspořádání. Kapacita je 40 sedících osob, v celém prostoru (3 spojená podlaží átriem) 200 stojících osob. Sestavení zajistíme dle Vašeho objednání do následujících sestav: a/ divadelní - 8 řad židlí, ulička bočně, kapacita 50 míst b/ školení - stoly s židlemi (stoly na koso či pravoúhle), kapacita 40 míst c/ raut - centricky či excentricky sestavené stoly, v patře stoly se 4 židlemi d/ vernisáž - volný prostor e/ atypická sestava dle objednávky

10 Celková plocha Galeriiu je 264m 2 vč. toalet (plocha všech podlaží celkem). Samotné přízemí má z toho podlahovou plochu 89m 2. Výška přízemí (od podlahy ke stropu) je 2,9m, 1. patra je 2,3m a 2. patra je 3,1m - průměrná výška, nejvyšší výška je 5,6m. Výšku místy snižují ve všech podlažích trámy. V galerii jsou okna vedoucí do severní zahrady, ve 2. patře navíc střešní okno přes celou délku galerie. Ceník za pronájem Objednat galerii lze na stanovený počet hodin přičemž se započítává započatá hodina. Ceník platný od října pronájem přízemí galerie pro akce typu presentace, školení, party a pod. /pracovní dny/ letní období ( ) zimní období ( ) *1, *2 pronájem celé galerie spojené přízemí, 1. patro a 2. patro pro výstavy 1 hodina 500 Kč 700 Kč 2 hodiny Kč Kč 3 hodiny Kč Kč 4 hodiny Kč Kč 5 hodin Kč Kč 6 hodin Kč Kč 7 hodin Kč Kč 8 hodin Kč Kč 9 hodin Kč Kč 10 hodin Kč Kč 1 měsíc Kč 2 měsíce Kč 3 měsíce Kč 4 měsíce Kč sobota, neděle, svátek - příplatek 300 Kč / hod *1, *2 Pozn.: *1 v ceně pronájmu je nábytek *2 u galerie se pronajímá buď pouze přízemí, nebo celý prostor, tedy přízemí, 1. patro a 2. patro ceny konečné v případě jiných typů akcí bude cena sjednána individuálně

11 Objednat a domluvit formu zaplacení finanční částky lze na níže uvedeném kontaktu. Zaplatit je nutné 3 pracovní dny před dnem pronájmu galerie. Doplatek za případné započaté hodiny nad rámec objednaného časového rozsahu bude proplacen ihned po skončení akce. Po dohodě lze objednat rozšířené služby, jako je zejména zajištění cateringu, míchaných nápojů, živé hudby či zábavy. V průběhu pronájmu galerie bude přítomen náš pracovník, který zajistí otevření objektu, podání základních informací, kontrolu v průběhu konání akce, po skončení akce protokolární převzetí galerie a dotčených prostor a uzamčení objektu. Tento pracovník však není k dispozici nájemci pro vynášení materiálu, pořadatelskou činnost či jinou doprovodnou činnost. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.:

12 SÁL NABÍDKOVÝ LIST Sál je jedním z hlavních prostor v multifunkčním objektu, který v sobě snoubí historický charakter celého statku s důrazem na autentičnost a prostorovou bohatost a zároveň připravenost po stránce technické i typologické pro rozsáhlé spektrum presentačních, školících či zábavných akcí. K sálu přiléhají další podpůrné prostory, které jsou k dispozici v ceně sálu, zejména toalety, kuchyňka či drobné zázemí pro pořadatele. Sál je určen a vybaven pro následující typy akcí: - školení - presentace - předváděcí akce - firemní párty - představení typu hlediště jeviště - prostory pro rauty - akce typu svatba - kongresy Pro některé z výše zmíněných aktivit je vhodné si případně navíc pronajmout další prostory v objektu a vytvořit tak akci např. s multiprogramovou náplní viz nabídkové listy dalších prostor. Typologické uspořádání sálu je patrné z půdorysu na další straně. Sál se nachází v 1. podlaží. Přístup k němu je hlavním vstupem přes halu a dále schodištěm či výtahem. Přístup od parkoviště je bezbariérový a v celé části reprezentativní (vhodné i pro reprezentativní akce). Využít lze toalety v přízemí (zde i WC pro tělesně postižené osoby) či v 1. patře. Dále je k využití WC za jevištěm. K dispozici je zázemí prostor kuchyňky či po domluvě i další prostor zázemí. V sálu je při vstupu situována malá šatna a zázemí pro obsluhu audio-video techniky. V sálu je vytvořená malá galerie na úrovni 2. patra přístupná po hlavním schodišti. Z této galerie je pohled na jeviště, avšak úplný pohled vylučují trámy krovu.

13 1. patro - půdorys sálu a servisních prostor - barevně vybarvené je k dispozici v rámci sálu Vybavení sálu Sál je vybaven: - nábytkem (stoly, polstrované židle vhodné pro déle trvající akce) - šatnou s možností pověšení svršků - nasvětlovací technikou pro představení (zadní a přední rampa s plným vybavením programovatelných reflektorů, efekty) - audio-technikou - kvalitní ozvučení pro reprodukovanou hudbu či slovo, živou hudbu či slovo (6 přenosných mikrofonů), připojení nástrojů kapely - video-technikou - vestavěný promítač, výsuvné plátno v jevištním portálu, možnost napojení PC přes více rozhraní, promítání z DVD, USB, CD (video) - smyčka pro neslyšící Možné uspořádání sálu Sál je možné používat v několika variantách uspořádání. Kapacita je 80 sedících osob v hledišti, 14 na galerii. Hlediště má rovnou podlahu. Sestavení zajistíme dle Vašeho objednání do následujících sestav: a/ divadelní - v hledišti řady židlí, ulička ve prostřed, jeviště volné (zobrazeno na obrázku výše) b/ školení - v hledišti čtvercové stoly se 4 židlemi, jeviště volné c/ raut - v hledišti centricky či excentricky sestavené stoly, na jevišti čtvercové stoly se 4 židlemi d/ taneční - v hledišti excentricky čtvercové stoly se 4 židlemi a řada židlí, volný parket, na jevišti čtvercové stoly se 4 židlemi e/ atypická sestava dle objednávky

14 Celková plocha sálu je 130m 2. V sálu jsou okna vedoucí do zrekultivované zahrady, která lze zcela zatemnit. Ceník za pronájem Objednat sál lze na stanovený počet hodin přičemž se započítává započatá hodina. Ceník platný od října pronájem sálu *1 /pracovní dny/ použití sálové audio-video techniky s obsluhou letní období ( ) zimní období ( ) 1 hodina Kč Kč 500 Kč 2 hodiny Kč Kč 650 Kč 3 hodiny Kč Kč 800 Kč 4 hodiny Kč Kč 950 Kč 5 hodin Kč Kč Kč 6 hodin Kč Kč Kč 7 hodin Kč Kč Kč 8 hodin Kč Kč Kč 9 hodin Kč Kč Kč 10 hodin Kč Kč Kč 11 hodin Kč Kč Kč 12 hodin Kč Kč Kč 13 hodin Kč Kč Kč 14 hodin Kč Kč Kč sobota, neděle, svátek - příplatek 300 Kč / hod Pozn.: *1 v ceně pronájmu je nábytek ceny konečné

15 Objednat a domluvit formu zaplacení finanční částky lze na níže uvedeném kontaktu. Zaplatit je nutné 3 pracovní dny před dnem pronájmu sálu. Doplatek za případné započaté hodiny nad rámec objednaného časového rozsahu bude proplacen ihned po skončení akce. Po dohodě lze objednat rozšířené služby, jako je zejména zajištění cateringu, míchaných nápojů, živé hudby či zábavy. V průběhu pronájmu sálu bude přítomen náš pracovník, který zajistí otevření objektu, podání základních informací, kontrolu v průběhu konání akce, po skončení akce protokolární převzetí sálu a dotčených prostor a uzamčení objektu. Tento pracovník však není k dispozici nájemci pro vynášení materiálu, pořádatelsou činnost či jinou doprovodnou činnost. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.:

16 SKLEP NABÍDKOVÝ LIST Sklepení je zcela zachovalým původním prostorem v multifunkčním objektu. Sestává z prostoru horního a spodního sklepa - lednice a mnoha bočními menšími prostory. Pobyt v něm nabízí nevšední zážitek způsobený dojmem z původních historických kleneb, pasů a kamenných zdí, z členitosti korespondující s jeho vývojem i akustiky dané jedinečným prostorem. Ve sklepení je stálé příznivé klima pro archivaci vín a jedinečná atmosféra pro jeho ochutnávky. Toalety jsou dostupné v přízemí objektu. Sklepení je určeno pro následující typy akcí: - archivace vín (kóje 0,6x1x1,8 m) - ochutnávky - seanční akce - prostory pro rauty spojené s vinařskou tématikou - alternativně pojaté kulturní akce - výstavy Pro některé z výše zmíněných aktivit je vhodné si případně navíc pronajmout další prostory v objektu a vytvořit tak akci např. s multiprogramovou náplní viz nabídkové listy dalších prostor. Typologické uspořádání všech úrovní sklepení je patrné z půdorysu na další straně. Kapacita je 50 stojících osob Sklepení je přístupné z hlavního dvora - zahrady samostatným vstupem po schodech. Instalováno je osvětlení v celém rozsahu. Prostory jsou nevytápěné a je v nich konstantní klima cca 12 C a přirozená vlhkost typická pro sklepení.

17 Půdorys sklepení Možné uspořádání sklepení Sklepení je možné připravit pro raut či ochutnávky dle Vašeho objednání s následujícím vybavením: a/ stoly b/ osvětlení svíčkami

18 Celková plocha sklepení je 43m 2. Výška ve vyšší úrovni (horní sklep) je 2,0m ve vrcholu klenby, v nyžší (dolní sklep) je 3,3m. Ceník za pronájem Objednat galerii lze na stanovený počet hodin přičemž se započítává započatá hodina. Ceník platný od října p ro n á je m s k le p e n í p ro a k ce ty p u o ch u tn á v k y, ra u t a p o d. / p ra co v n í d n y / p ro n á je m s k le p e n í p ro v ý sta v y p ro n á je m s k le p n í k ó je p ro a rch iv a cí v ín b o x 0,6 x 1 x 1,8 m celoroční období 1 h o d in a K č 2 h o d in y K č 3 h o d in y K č 4 h o d in y K č 5 h o d in K č 6 h o d in K č 7 h o d in K č 8 h o d in K č 9 h o d in K č 1 0 h o d in K č 1 m ě s íc K č K č 2 m ě s íce K č K č 3 m ě s íce K č K č 4 m ě s íce K č K č 6 m ě s íců K č 1 ro k K č sobota, n e děle, sváte k - p říplatek K č / h od Pozn.: ce n y k onečn é v příp ad ě jin ých ty p ů akcí b u d e ce n a sje d n ána in d ivid u áln ě

19 Objednat a domluvit formu zaplacení finanční částky lze na níže uvedeném kontaktu. Zaplatit je nutné 3 pracovní dny před dnem pronájmu galerie. Doplatek za případné započaté hodiny nad rámec objednaného časového rozsahu bude proplacen ihned po skončení akce. Po dohodě lze objednat rozšířené služby, jako je zejména zajištění cateringu, míchaných nápojů, živé hudby či zábavy. V průběhu pronájmu sklepení bude přítomen náš pracovník, který zajistí otevření objektu, podání základních informací, kontrolu v průběhu konání akce, po skončení akce protokolární převzetí sklepení a dotčených prostor a uzamčení objektu. Tento pracovník však není k dispozici nájemci pro vynášení materiálu, pořadatelskou činnost či jinou doprovodnou činnost. Neváhejte nás kontaktovat či navštívit, rádi Vám prostory ukážeme. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Chaberský dvůr mobil: tel.:

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Významné koncertní sály České republiky

Významné koncertní sály České republiky JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Hudební fakulta Katedra Hudebních a humanitních věd a hudebního manažerství Hudební manažerství Významné koncertní sály České republiky Cenová politika pronájmu

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015 OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2a Objednávka přednáškových

Více

Nabídka prostor k pronájmu

Nabídka prostor k pronájmu Nabídka prostor k pronájmu 2014 Národní zemědělské muzeum Praha Kostelní 44 170 00 Praha 7 Kontaktní osoby: Ing. Ladislav Petránek, správa budovy, tel.: 220 308 163, e-mail: ladislav.petranek@nzm.cz Mgr.

Více

Revitalizace židovských památek v České republice

Revitalizace židovských památek v České republice Revitalizace židovských památek v České republice Metodika - kronika projektu Registrační číslo projektu: Příjemce: CZ.1.06/5.1.00/01.06096 Federace židovských obcí v České republice červenec 2014 Obsah

Více

2.1.1 - Provozní řešení knihovny 2.1.2 - Interiér a vnitřní vybavení knihovny. 2.2 - Generální oprava budovy

2.1.1 - Provozní řešení knihovny 2.1.2 - Interiér a vnitřní vybavení knihovny. 2.2 - Generální oprava budovy Obsah průvodní zprávy 1 - Úvodem 1.A - K záměru rekonstrukce a úprav 1.B - Vstupní podklady 1.C - Historie budovy 1.D - Širší kontext 1.E - Tepelně technické řešení 2 - Návrh 2.1 - Vestavba knihovny 2.1.1

Více

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays 1. Místo a doba konání veletrhu Veletrh se koná v areálu nákladového nádraží železniční

Více

Závěrečná práce posluchače kurzu. Manažeři kurz efektivního řízení 2006 / 2007. Organizační schéma a Vnitřní předpisy Divadla 29.

Závěrečná práce posluchače kurzu. Manažeři kurz efektivního řízení 2006 / 2007. Organizační schéma a Vnitřní předpisy Divadla 29. Závěrečná práce posluchače kurzu Manažeři kurz efektivního řízení 2006 / 2007 Název: Organizační schéma a Vnitřní předpisy Divadla 29 Jméno a příjmení autora : Zdeněk Závodný Rok : 2007 1 Obsah : 1. Úvod

Více

A R N S T U D I O s p o l. s r. o.

A R N S T U D I O s p o l. s r. o. A R N S T U D I O s p o l. s r. o. Československé armády 219/24 5 0 0 0 3 H R A D E C K R Á L O V É ř í j e n 2 0 1 3 identifikační údaje název stavby Přestavba základní školy Jana Ámose Komenského v ulici

Více

1.2.2.6 Zefektivnění využití nových prostor a zařízení NTK

1.2.2.6 Zefektivnění využití nových prostor a zařízení NTK 1.2.2.6 Zefektivnění využití nových prostor a zařízení NTK V Praze, dne 27. září 2012 Verze dokumentu 3.0 FINÁLNÍ VERZE Obsah Obsah... 2 Seznam tabulek a obrázků... 4 Seznam použitých zkratek... 5 1 Úvod...

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE. SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009]

FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE. SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009] FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009] OBSAH IDEA 3 LOFT CHARAKTER 4 KOMFORT 4 DISPOZICE 4

Více

Nebytové prostory: str. 8-12. Nemilany / okres: Olomouc. Radíkov / okres: Olomouc. Šternberk / okres: Olomouc. Olomouc/ Na Chmelnici / okres: Olomouc

Nebytové prostory: str. 8-12. Nemilany / okres: Olomouc. Radíkov / okres: Olomouc. Šternberk / okres: Olomouc. Olomouc/ Na Chmelnici / okres: Olomouc Byty: str. 3-5 Domy: str. 5-8 Nebytové prostory: str. 8-12 Pozemky: str. 12-13 04/2015 moravské REALITNÍ NOVINY Rekreační objekty: str. 13-14 Nemilany / okres: Olomouc Prodej moderně řešených zděných novostaveb

Více

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Hledáte prostor pro reprezentativní akci, večírek či konferenci? Divadlo na Šantovce Vám nabízí širokou a pestrou škálu možností v originálním prostoru, který

Více

Novostavba rodinného domu 5+1 s prostornou garáží a zahradou. Parkovací stání pro 2 auta, terasa. Cena za kompletní dům.

Novostavba rodinného domu 5+1 s prostornou garáží a zahradou. Parkovací stání pro 2 auta, terasa. Cena za kompletní dům. NAŠE říjen - LIstOpaD 2011 Realitní noviny Realitní magazín pro okr. Zlín, Uh. Hradiště, Vsetín, Kroměříž ZDARMA Rodinný dům Žlutava / okr. ZL Rodinný dům polešovice / okr. UH Rodinný dům Lhota u Vsetína

Více

Znalecký posudek č. XXX/2014

Znalecký posudek č. XXX/2014 Znalecký posudek č. XXX/2014 Stanovení ceny obvyklé (tržní hodnoty) id. ½ bytové jednotky č. 860/14, umístěné v bytovém domu v ulici Moskevská č.p. 860, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech

Více

Negrelliho viadukt 19. Palác Langhans 19. Palác Lucerna 20. Palác Metro 20. Parní mlýny 21 PORT#58 21. Port X 22. Tančící dům 23.

Negrelliho viadukt 19. Palác Langhans 19. Palác Lucerna 20. Palác Metro 20. Parní mlýny 21 PORT#58 21. Port X 22. Tančící dům 23. PROGRAM 16. 17. 5. 2015 Obsah Úvodní slovo 3 Festival ve světě 4 Záštity 5 Jak si Open House užít 6 ArtGen 9 Danube House 9 Dům odborových svazů 10 Dům U Dvou zlatých medvědů 10 Elektrárna Štvanice 11

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2001-587/2014

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2001-587/2014 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 2001-587/2014 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci sestávající z : pozemku p.č. st. 25/3 jehož součástí je stavba č.p. 140, občanská vybavenost, pozemku p.č. st. 25/4, jehož součástí

Více

Od 1.4.2010 otevřena nová vzorkovna: Ul. 17.listopadu 19 680 01 Boskovice (2. patro budovy Komerční banky)

Od 1.4.2010 otevřena nová vzorkovna: Ul. 17.listopadu 19 680 01 Boskovice (2. patro budovy Komerční banky) e-finance www.e-finance.eu Žurnál reality a bydlení firemní a soukromé finance trendy 1/2010 Vychází každé 2 měsíce náklad 150 tisíc výtisků 400 tisíc čtenářů Od 1.4.2010 otevřena nová vzorkovna: Ul. 17.listopadu

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo: 4520/281/13

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo: 4520/281/13 č.vyhotovení : 2 ZNALECKÝ POSUDEK číslo: 4520/281/13 Č.j.: 229/2013- N o ceně rodinného domu č.p. 1368, postaveného na pozemku parc.č. 340/4 s příslušenstvím a s pozemky parc.č. 340/4, parc.č. 340/6 a

Více

Stavební pozemky o výměrách od 652 m² až 1.104 m² určené k výstavbě rodinných domů. viz strana 15. Stavební pozemky. lipno www.basement.

Stavební pozemky o výměrách od 652 m² až 1.104 m² určené k výstavbě rodinných domů. viz strana 15. Stavební pozemky. lipno www.basement. jaro 2015 Realitní zpravodaj z Jižních Čech Realitník JIHOČESKÉREALITY.cz 10 000 nemovitostí 330 realitních kanceláří JIHOČESKÉREALITY.cz 10 000 nemovitostí 330 realitních kanceláří Vaše spokojenost náš

Více

Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy

Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy Exkurze Výrobní střediska ŠLP (středisko dřevařské výroby Smrčiny, středisko rybářství a myslivosti Jevany, středisko okrasných a lesních školek), obora spárkaté

Více

Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH

Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH Praha a střední čechy listopad/prosinec 2012 Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH Více informací: www.novebytydobris.cz, +420 720 413 001 Exkluzivně Exkluzivně Exkluzivně

Více

POROTHERM DŮM...hotová věc. Postavíme vám. dům DŮM ROKU 2012. www.porothermdum.cz

POROTHERM DŮM...hotová věc. Postavíme vám. dům DŮM ROKU 2012. www.porothermdum.cz POROTHERM DŮM...hotová věc Postavíme vám dům DŮM ROKU 2012 Vítězné realizace a studie soutěže POROTHERM DŮM BRICK AWARD www.porothermdum.cz Nejlepší dům je ten, který splňuje vaše sny Tak jako cihlový

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

01 číslo paré: SEMILY - STAVEBNÍ ÚPRAVY MĚSTSKÉHO KINA JITŘENKA ARCHITEKTONICKÁ STUDIE - KONCEPT 5

01 číslo paré: SEMILY - STAVEBNÍ ÚPRAVY MĚSTSKÉHO KINA JITŘENKA ARCHITEKTONICKÁ STUDIE - KONCEPT 5 ROSA - ARCHITEKT Krakonošovo náměstí 71, 541 01 Trutnov, tel: 604 753 074, rosa@rosa-architekt.cz, www.rosa-architekt.cz číslo zakázky: 0700902 IČ: 866 91 783 investor: revize: 00 01 číslo paré: MĚSTO

Více

zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy dne: 26.3.2015 Materiál k projednání Z-3281

zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy dne: 26.3.2015 Materiál k projednání Z-3281 zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy dne: 26.3.2015 MHMPXP0TTKL3 Materiál k projednání Z-3281 k návrhu na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu hl. m. Prahy městským částem hl. m. Prahy Obsah materiálu:

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 5549

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 5549 ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 5549 NEMOVITÁ VĚC: Bytový dům čp. 18 Katastrální údaje : Kraj Plzeňský, okres Rokycany, obec Dobřív, k.ú. Dobřív Adresa nemovité věci: Dobřív 18, 338 44 Vlastník stavby:

Více

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory 1. Obecné informace ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 2. Sály/prostory ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ 4

Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ 4 OBSAH Čl. I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 3 1. Vlastník budovy NTK 3 2. Důležitá telefonní čísla 3 3. Kontaktní adresa: Zkvalitnění služeb zákazníkům 3 4. Otevírací doba budovy NTK 3 Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ

Více