Výroční zpráva Mateřské školy Staroměstská za školní rok 2013/ Základní údaje o škole : a ) Název a adresa MŠ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výroční zpráva Mateřské školy Staroměstská za školní rok 2013/2014. 1. Základní údaje o škole : a ) Název a adresa MŠ"

Transkript

1 Výroční zpráva Mateřské školy Staroměstská za školní rok 2013/ Základní údaje o škole : a ) Název a adresa MŠ Mateřská škola, Staroměstská České Budějovice IČO : IZO: Rozhodnutí o zařazení do sítě škol : č.j. KUCJK38588/2011/OSMT/2 ze dne Zřizovatelem Mateřské školy je Statutární město České Budějovice, MŠ je součástí ZŠ a MŠ J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice b) Další údaje o MŠ Mateřská škola je odloučeným pracovištěm Základní školy J. Š. Baara. Byla opravena během roku 2011, v provozu je od Nachází se na klidném sídlišti s nedalekým parkem, který rádi využíváme. Uvnitř MŠ je travnaté atrium se zastřešeným pískovištěm, pružinovými houpačkami a pergolou s posezením. MŠ patří také oplocené hřiště, které je mimo objekt. Na hřišti jsou pružinové houpačky, zastřešené pískoviště, prolézačky a pergola s posezením. Během léta byly na hřišti postaveny další herní prvky domeček, tabule na kreslení a lokomotiva s vagónkem. MŠ je přízemní budova s větší halou, dvěma šatnami a čtyřmi třídami. Šatna je vždy pro dvě třídy. Součástí MŠ je přípravna jídla, které se dováží ze Školní jídelny U Tří lvů. Na školní rok 2013/2014 bylo zapsáno 90 dětí (od byl navýšen počet dětí z 80 na 90). Některé děti během školního roku odešly, jiné nastoupily. Zápis na školní rok 2014/2015 proběhl v termínu Bylo podáno 47 žádostí, z kterých MŠ přijala 14 dětí. K byly dodatečně přijaté ještě 4 děti. Celkový počet dětí na školní rok 2014/2015 je tedy 18. Nepřijatých dětí bylo pouze 5. Ve školce panuje vstřícnost a vzájemná spolupráce, ke které jsou vedeny i děti. Účastníme se různých veřejných akcí, snažíme se maximálně zapojovat rodiče a v průběhu celého ro - ku se zaměřujeme na dodržování lidových tradic, ať už se jedná o vánoční a velikonoční svátky, oslavu tří králů, Masopust, vynášení Morany nebo pálení čarodějnic. Zapojujeme děti do péče o životní prostředí a snažíme se, aby se aktivně podílely na jeho ochraně. Starší děti měly možnost každý čtvrtek cvičit v blízkém Holiday fitness klubu. Velmi dobrá je spolupráce se ZŠ odkud k nám 1x týdně přicházela paní učitelka ze sboru Carmina. Náš - 1 -

2 dětský sbor se jmenuje Notičky. Během školního roku děti několikrát vystupovaly pro rodiče i se sborem Carmina. Předškoláci z třídy Koček a mladší děti ze třídy Krtků absolvovaly 6 lekcí plaveckého výcviku na plovárně. Někteří předškoláci se učili bruslit na kolečkových bruslích se sportovním instruktorem. Naším cílem bylo především rozvíjet komunikativní schopnosti verbální i neverbální a kultivovaný projev, rozvíjet schopnosti a dovednosti dětí. Osvojovat si poznatky o těle a jeho zdraví, o pohybových činnostech a jejich kvalitě. Dále vytvářet u dětí zdravé životní návyky a postoje. A posilovat mezi dětmi prosociální chování ve vztahu k druhému. Třída JEŽCI Ve školním roce bylo ve třídě 22 dětí ve věku od 3 do 4 let a 1 dítě od 4 do 5 let ( 11 dívek, 12 chlapců). Během školního roku do třídy nastoupilo 9 dětí na dobu určitou, které vystřídaly děti na dobu neurčitou. Od října 2013 se v MŠ vyučoval kroužek Notičky, kam chodily některé děti zpívat s paní učitelkou ze ZŠ (sbor Carmina). Děti měly během školního roku několik vystoupení pro rodiče. Každý měsíc byla v MŠ divadelní představení (divadlo Máma a táta, Kos, Zvoneček, Úsměv, Drobek a Ententýky). Viděli jsme pohádky O koblížkovi, Máme rádi zvířata, Jak meluzína zazpívala, Vánoční pohádka, Mikulášská pohádka, Kocour v botách, Hurá na černokněžníka, O perníkové chaloupce, Vzducholoď, Co vyprávěl semafor. Akce: Dopolední výlet autobusem do Hrdějovic, kde jsme si hráli na hřišti, pouštěli jsme draky a prošli jsme se v lesíku Dopolední výlet na výlov rybníku Haklovy Dvory Dýňové odpoledne, kdy si děti s rodiči vyřezávaly a zdobily své dýně, které jsme si vystavili před MŠ Ve školce probíhalo fotografování dětí s vánoční tématikou. 12. Do MŠ přišel Čert, Mikuláš a Anděl ze ZŠ J. Š. Baara Vánoční besídka pro rodiče, na které děti ukázaly, co se naučily Rozbalování dárečků pod stromečkem Měření zraku - do školky přijeli odborníci s projektem Lion Eye, kteří pomocí speciálního přístroje měřili dětem zrak, na jejich doporučení některé děti dostaly brýle Výlet na statek Rančice, kde se děti podívaly na domácí zvířata Oslava dne dětí soutěže na školním hřišti, předávání cen Besídka pro rodiče - ukázka písniček, básniček a pohádek, které se děti naučily Rozloučení se školkou ( na školním hřišti Maxa Band a nafukovací hrad)

3 Třída KRTCI Ve třídě bylo 22 dětí ve věku od 4 do 5 let a 1 dítě od 3 do 4 let (16 dívek, 7 chlapců). Během školního roku navštěvovaly děti každý čtvrtek cvičení v Holiday fitness. Od do jsme se zúčastnili šestihodinového plaveckého kurzu. Děti se učily základy plavání, zvykaly si na pohyb ve vodě. Na konci kurzu dostaly děti Mokré vysvědčení. Každé úterý docházela do MŠ učitelka AJ Martina Kaletová. Některé děti navštěvovaly kroužek logopedie s paní učitelkou Dvořákovou. Od října se v MŠ otevřel kroužek Notičky, kam chodily některé děti zpívat s paní učitelkou ze ZŠ (sbor Carmina). Děti měli během školního roku několik vystoupení pro rodiče. Od jsme se zúčastnili kurzu bruslení na ledě. Každý měsíc byla v MŠ divadelní představení (divadlo Máma a táta, Kos, Zvoneček). Viděli jsme pohádky: O koblížkovi, Máme rádi zvířata, Jak meluzína zazpívala, Vánoční pohádka, Mikulášská pohádka, Kocour v botách, Hurá na černokněžníka, O perníkové chaloupce, Vzducholoď, Co vyprávěl semafor. Akce: Dopolední výlet autobusem do Hrdějovic, kde jsme si hrály na hřišti, pouštěli jsme draky a prošli jsme se v lesíku Dopolední výlet na výlov rybníku v Haklových Dvory Dopolední výroba čerta s výtvarným ateliérem TVOR Dýňové odpoledne, kdy si děti s rodiči vyřezávaly a zdobily své dýně, které jsme si vystavili před MŠ Do MŠ přišel Čert, Mikuláš a Anděl ze ZŠ J. Š. Baara Ve školce probíhalo fotografování dětí s vánoční tématikou Vánoční besídka pro rodiče, na které děti ukázaly, co se naučily Pod stromečkem si děti našly dárky od Ježíška Karneval se soutěžemi Měření zraku - do školky přijeli odborníci s projektem Lion Eye, kteří pomocí speciálního přístroje měřili dětem zrak, na jejich doporučení některé děti dostaly brýle Výlet na statek Rančice, kde se děti podívaly na domácí zvířata Oslava dne dětí soutěže na školním hřišti, předávání cen Besídka pro rodiče - ukázka písniček, básniček a pohádek, které se děti naučily Rozloučení se školkou( na školním hřišti Maxa Band a nafukovací hrad)

4 Třída KOČKY Ve třídě bylo 21 dětí ve věku od 5 do 6 let a 1 dítě ve věku od 4 do 5let (13 chlapců a 9 děvčat). Do základní školy odchází 17 dětí a 5 dětí má odklad školní docházky. Během školního roku dětí navštěvovaly mnoho zájmových kroužků. Mezi ně patří: cvičení v Holiday fitness, zpívání v kroužku Notiček (sbor Carmina), angličtina s p. uč. Martinou Kaletovou, kroužek cvičení jazýčků (logopedie) s p. uč. Monikou Svobodníkovou, v měsících lednu a únoru proběhlo lední bruslení, v měsících květnu a červnu proběhlo bruslení na inlinech a v měsících dubnu až červnu proběhl plavecký kurz. Každý měsíc v naší školce proběhlo divadelní představení pro děti O Koblížkovi, Máme rádi zvířata, Vánoční pohádka, Meluzína, Kocour v botách, Hurá na Černokněžníka, O perníkové chaloupce, Ententýky, Vzducholoď a Co vyprávěl semafor. Během školního roku proběhly dále tyto akce: Drakiáda Návštěva Malého divadla Kašpárek v rohlíku Dopolední výlet na výlov rybníku v Haklových Dvory Tvořivé odpoledne s rodiči vyřezávání a zdobení dýní Strašidlácká párty Zimní fotografování dětí Výroba čertů s výtvarným ateliérem TVOR Návštěva Mikuláše s čertem a andělem Návštěva Ježíška, děti si rozbalovaly dárečky Návštěva Malého divadla O jednom malém ježkovi Návštěva 1. třídy v ZŠ Baara (předškoláci) Karneval se soutěžemi Měření zraku - do školky přijeli odborníci s projektem Lion Eye, kteří pomocí speciálního přístroje měřili dětem zrak, na jejich doporučení některé děti dostaly brýle Společné fotografování Školní výlet na statek Rančice Školní akademie v Bazilice předškoláci předvedli krátké pásmo básniček a písniček Dětský den se soutěžemi na hřišti Besídka pro rodiče, rozloučení s předškoláky Rozloučení se školkou ( na školním hřišti Maxa Band a nafukovací hrad)

5 Třída MEDVĚDI Ve třídě bylo 22 dětí od 4 do 5 let ( 10 dívek,12 chlapců ). Během školního roku dětí navštěvovaly mnoho zájmových kroužků. Mezi ně patří: cvičení v Holiday fitness, zpívání v kroužku Notiček (sbor Carmina), angličtina s p. uč. Martinou Kaletovou, kroužek cvičení jazýčků (logopedie) s p. uč. Monikou Svobodníkovou, v měsících lednu a únoru proběhlo lední bruslení, v měsících květnu a červnu proběhlo bruslení na inlinech a v měsících dubnu až červnu proběhl plavecký kurz. Každý měsíc v naší školce proběhlo divadelní představení pro děti O Koblížkovi, Máme rádi zvířata, Vánoční pohádka, Meluzína, Kocour v botách, Hurá na Černokněžníka, O perníkové chaloupce, Ententýky, Vzducholoď a Co vyprávěl semafor. Akce : Drakiáda Návštěva Malého divadla Kašpárek v rohlíku Dopolední výlet na výlov rybníku v Haklových Dvory Tvořivé odpoledne s rodiči vyřezávání a zdobení dýní Strašidlácká párty Zimní fotografování dětí Návštěva Mikuláše s čertem a andělem Vánoční besídka pro rodiče Návštěva Ježíška, děti si rozbalovaly dárečky Návštěva Malého divadla O jednom malém ježkovi Karneval se soutěžemi Měření zraku - do školky přijeli odborníci s projektem Lion Eye, kteří pomocí speciálního přístroje měřili dětem zrak, na jejich doporučení některé děti dostaly brýle Společné fotografování Školní výlet na statek Rančice Dětský den se soutěžemi na hřišti Besídka pro rodiče Rozloučení se školkou ( na školním hřišti Maxa Band a nafukovací hrad)

6 2. Přehled oborů vzdělávání : ŠVP SE ZVÍŘÁTKY POZNÁVÁME SVĚT - rozvoj dítěte po stránce fyzické, psychické a sociální 3. Rámcový popis personálního zabezpečení školy : a) personální zabezpečení Pracovníci fyzické osoby k Pedagogičtí 6 nepedagogičtí 3 (provoz. prac. + VJ) Celkem 9 b) věková struktura pedagogických pracovníků k Věk počet pracovníků do 30 let z toho nad 61 z toho včetně důchodci let důchodci Údaje o zápisu k povinné školní docházce a následném přijetí do školy : a) počet tříd Počet tříd celkem z toho stejného věku z toho smíš. věku počet speciál. tříd počet tř. s integra cí k

7 b) počet zapsaných dětí Počet dětí celkem z toho ve spec. třídách z toho ve třídách s integrací k c) věkové složení dětí Počet dětí d) počet dětí s místem trv. pobytu mimo území obce České Budějovice k Rudolfov (1), Vidov(2), Vráto(1),Srubec(1),Nedabyle(2), Planá(1),D.Třebonín(2),St.Hodějovice(1) e) počet integrovaných dětí celkem k

8 f) počet dětí odcházejících do ZŠ a s odkladem školní docházky (ke ) Děti odcházející do ZŠ 16 Děti s odkladem šk. docházky 5 g) počet ukončení předškolního vzdělávání v průběhu šk. r. dle 35 zák. č. 561/2004 Sb. (ŠZ), 0 h) výsledky zápisu na škol. rok 2014/15 ( zápis se konal ) počet vydaných rozhodnutí o přijetí 14 počet vydaných rozhodnutí o nepřijetí 7 počet podaných odvolání 2 počet volných míst 0 5. Výsledky vzdělávání žáků : a ) průběh vzdělávání Třídní plány vycházejí ze ŠVP. Paní učitelky vidí prostor ve zdokonalení své práce, zlepšují vzájemnou komunikaci s rodiči a vztahy mezi dětmi. Při vzdělávání dětí jsou střídány činnosti dle pozornosti a zejména potřeb dětí. Závěr je využíván k hodnocení i sebehodnocení. Důraz je kladen na individuální přístup, podporu samostatnosti a pozitivní vztahy. Klima ve třídách je otevřené a vlídné. Učitelky mají autoritu a jednají s dětmi důstojně

9 b ) výsledky dětí Děti dokáží diskutovat, spolupracovat. Vztahy dětí mezi sebou navzájem nebývají vždy bezkonfliktní. Protože máme věkově kombinované třídy, děti se naučily pomáhat mladšímu či slabšímu. Budoucí školáci většinou zvládají očekávané výstupy a kompetence. 6. Údaje o prevenci sociálně patologických jevů : Vážit si svého zdraví, chránit a pečovat o něj je součástí ŠVP včetně prevence drogových závislostí. Spolupracujeme s PPP v průběhu roku nedošlo k žádným formám problematického chování. 7. Údaje o dalším vzděláváním pedagogických pracovníků : Název akce Počet účastníků Časový rozsah Tělesné a zdravotní cviky 2 2 x 8 hodin Základy první pomoci kurz poučený 2 2 x 24 hodin Výtvarné techniky 1 6 hodin Pohybové hry pro děti 1 4 hodiny Pohádka nás naučí 1 6 hodin Výuka AJ pro děti do 8let věku 1 6 hodin Mrkvičková konference 1 8 hodin Nežádoucí vlivy na dětskou kresbu 1 6 hodin Logopedická prevence 1 40 hodin Jóga pro malé I. 1 6 hodin Pedag. pracovníci celkem z toho kvalifikovaných Nekvalifikovaných

10 8. Údaje o aktivitách a prezentaci školy na veřejnosti : a) Formy spolupráce s rodiči a ostatními partnery školy (výčet, stručné zhodnocení) : Spolupráce s rodiči je na dobré úrovni. Rodiče jsou informováni o dění v MŠ formou vývěsky. Třídní schůzky s rodiči se konaly celkem 2x. Spolupráci s rodiči se daří zlepšovat, komunikace - také mailem. Spolupráce se základní školou se rozvíjí. Dobrá spolupráce je s MŠ Dlouhá,MŠ K. Štěcha, MŠ Pražská, MŠ Kubatova. Přesto je nadále co zlepšovat. b) Údaje o mimoškolních aktivitách (účast MŠ na mimoškolních akcích, soutěžích apod.) : Besídky pro rodiče, neformální setkání s rodiči- tvoření s rodiči, výlety, vynášení Morany s výtvarným ateliérem Tvor c) Multikulturní výchova : Využíváme možnosti seznámit se s jinými kulturami při oslavách Vánoc a Velikonoc. Při četbě pohádek a příběhů z různých koutů světa a děti mají možnost ochutnat i jinou kuchyň než českou. 9. Údaje o výsledcích inspekční činnosti provedené ČŠI : ČŠI kontrola v tomto školním roce neproběhla KHS kontrola v tomto školním roce neproběhla (poslední kontrola byla provedena nebyly zjištěny žádné závady) 10. Základní údaje o hospodaření školy : Je součástí výroční zprávy o činnosti ZŠ a MŠ J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice. 11. Údaje o zapojení školy do rozvojových mezinárodních programů: Údaje o zapojení školy do dalšího vzdělávání v rámci celoživotního učení:

11 13. Údaje o předložených a školou realizovaných projektech financování z cizích zdrojů: Údaje o spolupráci s odborovými organizacemi, organizacemi zaměstnavatelů a dalšími partnery při plnění úkolů ve vzdělávání: Ve škole nepůsobí základní organizace Českomoravského odborového svazu ve školství. Výroční zprávu vypracovala Irena Čermáková, vedoucí učitelka MŠ

12 - 12 -

Výroční zpráva školy

Výroční zpráva školy - Základní škola a mateřská škola Ivaň 73, 691 23 Ivaň tel.: 519427430 www.zsinav.cz zsivan@seznam.cz Výroční zpráva školy za školní rok 2013-2014 10 zákona č.561/2004 Sb, 7 vyhl. č.15/2005 Sb. Zpracoval

Více

za školní rok 2012 2013

za školní rok 2012 2013 Mateřská škola Napajedla, Komenského 1159, okres Zlín, příspěvková organizace Výroční zpráva Mateřské školy Napajedla za školní rok 2012 2013 Vypracovala: Martina Švandová, ředitelka Mateřské školy Napajedla

Více

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Zpracoval : RNDr. Juraj Hudcovský V Třinci dne 16.9.2014 2 OBSAH: A. Charakteristika

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření školy za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření školy za školní rok 2013/2014 Mateřská škola Klíček, Liberec, Žitná 832/19, příspěvková organizace Kdo chce vychovat dítě, sám sobě si nerozumí. Kdo se však dítěti věnuje, ten jej nemusí vychovávat. Adresa: Žitná 832/19, 460 06 Liberec

Více

Výroční zpráva o činnosti základní školy

Výroční zpráva o činnosti základní školy Praha 8 Ďáblice, U Parkánu 17, 182 00 IČO: 709 307 16 Výroční zpráva o činnosti základní školy 2012 2013 Č. j.: 885/2013 V Praze dne 12. října 2013 A) Výroční zpráva o činnosti základní školy za školní

Více

Výroční zpráva o činnosti MŠ Rafinérský lesík Bohumín 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti MŠ Rafinérský lesík Bohumín 2013/2014 Výroční zpráva o činnosti MŠ Rafinérský lesík Bohumín 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace 1. Charakteristika MŠ Základní údaje

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014 Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014 Ostrava - Krásné Pole Zpracovala a předkládá: 16. září 2014 RNDr. Věra Havelková Osnova výroční zprávy a) Základní údaje o škole b) Přehled oboru

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA LETCE FRANTIŠKA NOVÁKA SOKOLEČ VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Školní rok 2012/2013 Vypracovala: Mgr. Iveta Sixtová ředitelka školy Výroční zprávu schválila Školská rada

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TEČOVICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2008/2009

ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TEČOVICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TEČOVICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 Tečovice, 31.7. 2009 zpracovala: Mgr. Barbora Petrů Puhrová zpracovaná podle zákona

Více

za školní rok 2013 2014

za školní rok 2013 2014 M a t e ř s k á š k o l a, Praha 4, Blatenská 2145 www.ms-blatenska.cz, e-mail: info@ms-blatenska, tel.fax :272 933 137, mobil : 724 251 550 ÚMČ Praha 11 OŠK Vidimova 1324 149 41 Praha 4 V Praze dne č.j.

Více

Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O P Ř E D Š K O L N Í V Z D Ě L Á V Á N Í K R O K Z A K R O K E M

Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O P Ř E D Š K O L N Í V Z D Ě L Á V Á N Í K R O K Z A K R O K E M Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O P Ř E D Š K O L N Í V Z D Ě L Á V Á N Í K R O K Z A K R O K E M Krůček sem, krůček tam, do světa se podívám. Poznám nové kamarády, postavím si z kostek

Více

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Mateřská škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace, Čechova 1523/1 Výroční zpráva za školní rok 213/214 Ve Velkém Meziříčí dne: Zpracovala: 27. 1. 214 Mgr. Božena Suchánková, ředitelka Obsah ZÁKLADNÍ

Více

Základní škola a Mateřská škola Krchleby. okres Kutná Hora. příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA

Základní škola a Mateřská škola Krchleby. okres Kutná Hora. příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA Základní škola a Mateřská škola Krchleby okres Kutná Hora příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok - 4 a) Základní údaje o škole: Podle rozhodnutí o zařazení do sítě škol vydaného

Více

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, Odloučené pracoviště: Místo poskytovaného vzdělávání: MŠ Mahenova 3, Jihlava Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání Zpracovala:

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Název školy dle ZL: Základní škola a Mateřská škola Havířov Životice Zelená, příspěvková organizace Sídlo školy dle ZL : Zelená 2/112, Havířov Životice

Více

Výroční zpráva školy za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva školy za školní rok 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Habartice okres Liberec, příspěvková organizace Habartice 213, Habartice u Frýdlantu, 463 73 IČO 72741601 tel. 482 345052 www.zsmshabartice.cz Výroční zpráva školy za školní

Více

ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012 Stanislav Jirouš Desná, 12.10.2012 zpracoval, předkládá místo a datum zpracování razítko školy, podpis ředitele školy - 1 - A) Zpráva o činnosti školy 1. Charakteristika školy Základní škola a mateřská

Více

Výroční zpráva o činnosti školy ZŠ a MŠ Šenov u Nového Jičína

Výroční zpráva o činnosti školy ZŠ a MŠ Šenov u Nového Jičína Výroční zpráva o činnosti školy ZŠ a MŠ Šenov u Nového Jičína školní rok 2012/2013 Podle zákona č. 561/2004 Sb. Zpracovala: PaedDr. Jana Bělůnková, ředitelka školy Schváleno školskou radou 1 Obsah: A.

Více

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33 příspěvková organizace 77900 Olomouc - Svatý Kopeček IČ 70631042. školní rok 2013/2014

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33 příspěvková organizace 77900 Olomouc - Svatý Kopeček IČ 70631042. školní rok 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33 příspěvková organizace 77900 Olomouc - Svatý Kopeček IČ 70631042 V ý r o č n í z p r á v a školní rok 2013/2014 Olomouc Svatý Kopeček říjen 2014 1.

Více

e-mail: reditel7.zs@volny.cz DS: 9s3gjbs tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165

e-mail: reditel7.zs@volny.cz DS: 9s3gjbs tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165 e-mail: reditel7.zs@volny.cz DS: 9s3gjbs tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165 č.j.: 1682/2014/ZŠ a MŠ Kladno: 1.9. 2014 Statutární město Kladno oddělení školství nám. 17. listopadu 2840 K

Více

Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY

Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 1 A/ Základní údaje o škole Název školy: Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky Identifikátor zařízení: 600055884 Adresa: V Zahrádkách 230 270 23

Více

Výroční zpráva. školní rok 2006/2007

Výroční zpráva. školní rok 2006/2007 Základní škola a Mateřská škola, Louka u Litvínova, okres Most 435 33 Louka u Litvínova, Husova 163 telefon: 476 744 393, IČO: 72 743 158 e-mail: zslouka@centrum.cz www.zslouka.cz Výroční zpráva školní

Více

Výroční zpráva o činnosti Základní školy a mateřské školy Dolní Kounice. školní rok 2011/2012

Výroční zpráva o činnosti Základní školy a mateřské školy Dolní Kounice. školní rok 2011/2012 Výroční zpráva o činnosti Základní školy a mateřské školy Dolní Kounice školní rok 2011/2012 a/ Základní údaje o škole Název školy: Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice Sídlo: Dolní Kounice, Smetanova

Více

Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov. Výroční zpráva o činnosti školy

Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov. Výroční zpráva o činnosti školy Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2011/ 2012 1 Obsah výroční zprávy 1. Základní údaje o škole str. 3 2. Řízení příspěvkové organizace str. 3 3. Obory vzdělávání str. 3 4. Přehled pedagogických

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace www.skola-huntirov.cz zshuntirov@volny.cz Zpracovala a

Více

Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace. Výroční zpráva

Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace. Výroční zpráva Výroční zpráva o činnosti Základní školy v Jeseníku nad Odrou za školní rok 2008/2009 1 z 16 Obsah výroční zprávy 1. Základní údaje o škole 3 2. Přehled oborů základního vzdělávání, vzdělávací programy,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 013/014 A O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 013 č.j.: Výroční zprávu vypracovala: M.Schallenbergerová, ředitelka školy D. Havelková, vedoucí učitelka MŠ M. Bábíčková,

Více

Výroční zpráva o činnosti školy. za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti školy. za školní rok 2013/2014 Základní škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizace 671 29 Strachotice 71, tel.: 515235529, E-mail: zsstrachotice@gmail.com, IČ: 71000917 Č.j.: 114/2014 Vypracovala: Mgr. Karla Marešová Výroční

Více

Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R.

Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R. Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R. Zpracovala: Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2013/2014 Mgr. Radmila Máchová ředitelka školy 9. 9. 2014 Obsah Obsah... 1 Charakteristika školy...

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Školní rok 2013-2014. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106. PhDr. Jana Stielová DiS.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Školní rok 2013-2014. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106. PhDr. Jana Stielová DiS. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106 VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2013-2014 V Berouně 27. října 2014 Č.j. 82 /2014 Zpracovala: PhDr. Jana Stielová DiS. ředitelka Obsah výroční

Více