BEZDRÁTOVÁ IP KAMERA SE SKLÁPĚNÍM A OTÁČENÍM NÁVOD K POUŽITÍ / QUICK GUIDE / RYCHLÁ PŘÍRUČKA KATALOGOVÉ ČÍSLO: APM-J011-WS

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BEZDRÁTOVÁ IP KAMERA SE SKLÁPĚNÍM A OTÁČENÍM NÁVOD K POUŽITÍ / QUICK GUIDE / RYCHLÁ PŘÍRUČKA KATALOGOVÉ ČÍSLO: APM-J011-WS"

Transkript

1 CZ BEZDRÁTOVÁ IP KAMERA SE SKLÁPĚNÍM A OTÁČENÍM NÁVOD K POUŽITÍ / QUICK GUIDE / RYCHLÁ PŘÍRUČKA KATALOGOVÉ ČÍSLO: APM-J011-WS Děkujeme, že jste si zakoupil námi distribuovaný výrobek! IE Prohlížeč

2 Charakteristika zařízení: Vysokorychlostní video procesor ¼ CMOS senzor s vysokou citlivostí rozlišení 300k Pixel Sklápění a otáčení (Pan&Tilt) Optimalizovaná komprese videa MJPEG Řízení více uživatelů Zabudovaný WEB server pro IE Bezdrátová síť (WI-FI/802.11/b/g) podpora dynamické IP a UPnP LAN a Internetu (ADSL, Cable Modem) Alarm v případě detekce pohybu Řízení otáčení 270, & sklápění 120 (Pan & Tilt) Vytváření fotozáznamů Využívání multiprotokolů: HTTP/TCP/IP/UDP/SMTP/DDNS/SNTP/DHCP/FTP WEP / WPA/WPA2 šifrování Využívání 3G mobilního telefonu Operační systém: Microsoft Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7 Prohlížeč: IE6.0, IE7.0, IE8.0, Firefox, Safari, Google chrome apod. Hlavní jednotky zařízení IP kamera IP WiFi anténa DC napájecí jednotka Síťový kabel Instalační rám IP Návod k použití CD X1 X1 (pouze v případě bezdrátové kamery) X1 X1 X1 X1 X1 Zařízení - pohled zezadu Požadavky na systém a konfigurace pro zobrazování IP kamery CPU: 2.06GHZ nebo více Paměť: 256M nebo více Síťová karta: 10M nebo více Display Card: 64M nebo více Operační systém: Windows 2000/ XP/ Vista/ 7

3 Instalace hardwaru 1. Nasaďte WIFI anténu na místo. 2. Připojte adaptér ke kameře. 3. Připojte jeden konec síťového kabelu ke kameře a druhý konec do konektoru na routeru. Instalace softwaru 1. Nainstalujte z přiloženého CD: IPCamSetup.exe Next Next Close. 2. Active X: Appinstall.exe Next Install Finish Poté už na Vašem počítači uvidíte ikonu IP kamery: Video v reálném čase (Real time) 1. Přihlášení (Login) Dvakrát klikněte na ikonu IP kamery, po vyhledání adresy IP kamery, dvojitým kliknutím se dostanete na plochu přihlášení (login) na internet. Přednastavené uživatelské jméno: admin Heslo: není heslo

4 2. Volba jazyka V současnosti si lze vybrat následující jazyky: Angličtina, čínština, španělština, korejština, němčina, francouzština, italština a portugalština. 3. Volba pracovního režimu Prohlížeč Internet Explorer: zvolte režim ActiveX Prohlížeče Safari, Firefox, Google chrome: zvolte režim Server push / režim VLC Mobilní telefon: přihlaste se do režimu mobilního telefonu (Sign in mobile phone) 4. Přihlášení Klikněte na přihlášení / Sign In / a můžete sledovat video v reálném čase. Porucha obrazu při používání ActiveX nastavení pro IE prohlížeč: Pokud v prohlížeči Internet Explorer, při první příležitosti, bude zobrazení obrazu neúspěšné a zobrazí se okno ActiveX, klikněte na toto okno, zvolte si "Run Add on" a následně zaktualizujte plochu Internet Explorer-u, kameru znovu přihlaste (login) a pak už budete moci video sledovat.

5 Pokud ani po provedení výše uvedeného nebude možné video živě sledovat, pak je nutné upravit bezpečnostní nastavení Internet Explorer-u podle následujících pokynů: 1. Vypněte na Vašem počítači firewall. 2. Změňte nastavení ActiveX: "IE" prohlížeč> "Nástroje" (Tool)> "Internetové nastavení (Options)"> "Bezpečnost"> "Individuální úroveň"> "ovladače ActiveX (Active control) a zásuvné moduly (Plug ins)" a podle následujícího obrázku povolte všechny vyznačené ActiveX opce!

6 Kromě výše uvedeného můžete použít také menu "Start"> Internet Explorer, zvolte si "Vlastnosti Internetu" a vstupte do menu Bezpečnostních nastavení. 1. Pokud obraz nebo video i nadále bude chybět, vypněte antivirový program a zopakujte postup uvedený v bodech 1. a 2. Nastavení v případě používání bezdrátové sítě. 1. Ujistěte se, zda je používaný router skutečně bezdrátovým routerem. 2. Ujistěte se, zda je Wi-Fi anténa připojena. 3. Ujistěte se, zda je router šifrovaný WLAN. 4. Přihlaste kameru: Síť (Network)> Bezdrátové LAN nastavení> Scan, pak, po dvojnásobném Scan lze Wlan vybrat ze seznamu, zvolte si dostupnou, viditelnou verzi. 5. Pokud šifrování není, vstupte do sítě, v případě šifrování zadejte správný klíč. 6. Po uplynutí cca 30 sekund se kamera restartuje, odpojte síťový kabel.

7 1. Přihlaste kameru: Klikněte: Síť > DDNS Service Settings Používání DDNS 2. Zvolte si DDNS ze dvou možností: 2a. DDNS výrobce, která je poskytována výrobcem, nebo DDNS pro používání třetími stranami, např. DynDNS, Oray, 3322 apod.

8 2b. DDNS pro třetí strany Zvolte si například. Dyndns.org nebo 3322.org server podle následujícího: Na serveru je pro používání třeba zaregistrovat se, uschovejte si jméno uživatele, heslo a pak vyplňte políčka. UPOZORNĚNÍ! Zvolit lze pouze jednu DDNS, pokud již používáte např. DDNS výrobce, pak už není možné použít "DDNS pro třetí strany" (Third Party DDNS), to platí i v opačném případě, tedy při výběru, "DDNS pro třetí strany" už nelze použít DDNS výrobce. 3. Změna portu kamery Původní port kamery je "80", číslo portu můžete změnit na např. "81", "100" nebo "8091" apod. Klikněte na OK, po uplynutí cca 30 sekund se kamera restartuje.

9 Ujistěte se, zda se "Subnet Mask", "Gateway" a "DNS Server" shodují s parametry routeru. 4. Nastavení přesměrování portu na routeru (port forwarding) Tohle je nejdůležitější kapitola. Přesměrování portu routeru umožní pro IP kameru fungování DDNS. Vzhledem k existenci mnoha typů routerů, mají následující příklady pouze ilustrační charakter: TP-LINK: (1) Přihlaste router. (2) Zvolte Forwarding, a následně Virtual Servers (3) Klikněte na Add New button a zobrazí se Vám následující okno: Vyplňte Service Port, (kromě 80), IP adresu kamery a tato nastavení uložte. V tomto případě se port a IP adresa shodují s kamerou. BELKIN: (1) Přihlaste router. (2) V rámci menu Firewall zvolte Virtual Servers. (3) Zapište port (kromě 80), IP adresu a klikněte na uložení. Upozornění! V tomto případě se port a IP adresa shodují s kamerou.

10 D-LINK: (1) Přihlaste router. (2) V rámci menu Advanced si zvolte Virtual Servers. (3) Zapište Port, IP adresu, Protocol a klikněte na uložení. Upozornění!"Public port" & "private port" se musí shodovat s portem kamery, zvolte si protokol: "both"

11 Pak už lze DDNS volně používat, podle následujícího zkontrolujte z kamery stav DDNS, kde můžete vidět internetový link DDNS: Přihlášení (Login) > System > Device info Jak zjistit WAN IP adresu zařízení 1. Z Internetu: Pokud chcete zjistit WAN IP adresu vašeho zařízení, pak navštivte následující stránku: zde zjistíte aktuální WAN IP adresu počítače.

12 2. Z routeru: WAN IP adresu lze zjistit i z routeru. Registrace DDNS účtu Bezplatný účet si můžete zaregistrovat na webových stránkách DynDNS například na následujících linkách: / 1. Bezplatná registrace (Sign up FREE) 2. Pod FREE si zvolte bod registrace (Sign Up) 3. Postupujte následovně:

13 Zvolte si: Add to Cart 4. Podle následujících pokynů si nastavte uživatelské jméno a heslo: Po provedení výše uvedených nastavení obdržíte na Vaši ovou adresu potvrzení o aktivaci účtu account. 5. Vstupte do své ové schránky, klikněte na link uvedený v - i, čímž Vaši registraci aktivujete. Zde najdete podrobnosti o DDNS: WAN IP adresa, hostname apod.

14 Kamera Senzor Rozlišení Technické údaje 1/4 barevný CMOS senzor 640 x 480 Pixelů (300k Pixelů) IR čočka f: 6mm, F 2.0 (3.6mm volitelná čočka) Zorný úhel mm čočka 90 Minimální osvětlení F2.0 Video/Obraz Nastavení Video komprese Video rychlost Rozlišení Video regulace Audio Komunikace Interface systému Podpora bezdrátová LAN WEP šifrování WPA/WPA2 šifrování Další údaje Napájecí napětí Spotřeba proudu MJPEG 15fps(VGA), 30fps(QVGA) 640 x 480(VGA), 320 x 240(QVGA) Jas a kontrast Zabudovaný mikrofon 10Base-T/100Base-TX Ethernet Port TCP/IP,DHCP,SMTP,HTTP,DDNS,UPNP,PPPoE, FTP, DNS, UDP, GPRS Bezdrátová síť (Wi-Fi/802.11/b/g) Vypnuto / 64 bit / 128 bit TKIP / AES 5VDC/2A Externí adaptér 5W (Max.) Pracovní teplota 0 C ~ 55 C (14 ~131 ) Vlhkost 20%-85% Skladovací teplota -10 C ~ 60 C Skladovací vlhkost 0%-90% UPOZORNĚNÍ! Kompletní návod k použití je k dispozici na přiloženém CD.

15 CE PROHLÁŠENÍ O SHODĚ My,...GLOBAL EXPORT-IMPORT KFT. (název maďarského výrobce, zástupce nebo importéra) 1151 BUDAPEST SZÉKELY ELEK U. 11. Registr.č ). (sídlo a číslo registrace / podnikatelského průkazu) sami, na vlastní zodpovědnost prohlašujeme, že níže uvedný výrobek. (typ výrobku, model, určení, u individuálních zařízení výrobní číslo). Původ výrobku, jméno výrobce, adresa In compliance with EU harmonized directives & standards na který se vztahuje prohlášení (z pověření výrobce, jako maďarský zástupce a dovozce), odpovídá zásadním požadavkům, obsažených v 3. vyhlášky 5/2004 (IV.13.) MEHVM, o rádiových zařízeních a telekomunikačních konečných zařízeních, jakož i o uznání jejich odpovídajícnosti, dále odpovídá požadavkům níže uvedených norem telekomunikačních (Rádio telekomunikačních), elektro bezpečnostně-technických a norem elektromagnetické snášenlivosti, respektive ostatním normativním dokumentům. DIRECTIVE: 1999/5/EC EN V1.7.1 ( )...Radio type + EMC (telekomunikační) (přesné označení souladných evropských, nebo maďarských národních norem, respektive normativních dokumentů). Název osvědčujícího orgánu a číslo osvědčení v případě rádiového zařízení², respektive výrobku, neodpovídajícího normě: R-TTE TIMCO CE1177 SHENZHEN BST. Technology Co. Ltd. TCF R-7 Výrobek je opatřen označením o shodě CE (CE). Adresa, místo úschovy podkladové technické dokumentace k tomuto prohlášení: H-1151 Budapest Székely Elek u Budapešt, SÓLYOM PÉTER v.r. JEDNATEL Jméno osoby (osob) opravněných k zastoupení, zařazení GLOBAL EXPORT IMPORT KFT. Výrobek je plánován k prodeji v EU ZEMĚ PŮVODU: ČÍNA IMPORTER / DISTRIBUTER: GLOBAL EXPORT IMPORT KFT. H-1152 BUDAPEST SZEKELY E. U. 11.

Bezdrátové/Kabelové IP kamery MJPEG Uživatelský manuál Verze pro J IP kamery

Bezdrátové/Kabelové IP kamery MJPEG Uživatelský manuál Verze pro J IP kamery Bezdrátové/Kabelové IP kamery MJPEG Uživatelský manuál Verze pro J IP kamery 1 Úvod Dostává se Vám do ruky IP kamera, bezdrátová verze. Je kombinací vysoké užitné hodnoty a kvalitní technologie. Pomocí

Více

IP dveřní video telefon Uživatelský manuál. Popis částí a ovládacích prvků

IP dveřní video telefon Uživatelský manuál. Popis částí a ovládacích prvků IP dveřní video telefon Uživatelský manuál Popis částí a ovládacích prvků 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Povětrnostní stříška. Chrání kameru před deštěm a sněhem. IR LED. Zajišťují přisvětlení za zhoršených světelných

Více

IP kamery DIGITUS Plug&View

IP kamery DIGITUS Plug&View IP kamery DIGITUS Plug&View Stručný průvodce instalací Obsah balení 1 IP kamera Plug&View 1 napájecí zdroj s kabelem 1 kabel s ethernetem 1 stručný průvodce instalací 1 disk CD s nástroji 1 odnímatelná

Více

REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264

REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264 REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264 Důležité upozornění Vykřičník v trojúhelníku upozorňuje uživatele na operace vyžadující zvýšenou opatrnost a dodržování pokynů uvedených v návodu. Symbol

Více

NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA

NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA UPOZORNĚNÍ Zabezpečovací kamery mohou být zákony Vašeho státu zakázány. Síťová kamera není jenom kamera vybavená velmi výkonným web serverem, ale také mnohostranný

Více

Online nápověda. Vítá vás LTE CPE! Online nápověda. Chráněné a dův 1 ěrné informace Huawei Copyright Huawei Technologies Co., Ltd

Online nápověda. Vítá vás LTE CPE! Online nápověda. Chráněné a dův 1 ěrné informace Huawei Copyright Huawei Technologies Co., Ltd Vítá vás LTE CPE! Online nápověda Chráněné a dův 1 ěrné informace Huawei . 2014. Všechna práva vyhrazena. Žádnou část této příručky nesmíte žádným způsobem reprodukovat ani jakkoli přenášet bez předchozího

Více

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0.

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0. Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0.9 1 Obsah 1 Obsah... 1 1. ÚVOD... 2 1.1 Úvodní informace...

Více

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA Důležité upozornění Vykřičník v trojúhelníku upozorňuje uživatele na operace vyžadující zvýšenou opatrnost a dodržování pokynů uvedených v návodu.

Více

Uživatelská příručka. RT-AC87U dvoupásmový. 4x4 bezdrátový-ac 2400 gigabitový směrovač

Uživatelská příručka. RT-AC87U dvoupásmový. 4x4 bezdrátový-ac 2400 gigabitový směrovač Uživatelská příručka RT-AC87U dvoupásmový 4x4 bezdrátový-ac 2400 gigabitový směrovač CZ8971 Květen 2014 Copyright 2014 ASUSTeK Computer Inc. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této příručky, včetně popsaných

Více

Venkovní voděodolná P2P IP KAMERA WNS-HW28 UŽIVATELSKÝ MANUÁL

Venkovní voděodolná P2P IP KAMERA WNS-HW28 UŽIVATELSKÝ MANUÁL Venkovní voděodolná P2P IP KAMERA WNS-HW28 UŽIVATELSKÝ MANUÁL OBSAH BALENÍ 1x IP kamera 1x Wi-Fi anténa 1x Napájecí zdroj (napětí 12V) 1x Originální CD s instalačním softwarem INSTALACE HARDWARE 1. Kameru

Více

Obsah. D-Link DVA-G3671B Návod k použití 1

Obsah. D-Link DVA-G3671B Návod k použití 1 Obsah D-Link DVA-G3671B Návod k použití 1 Obsah POPIS PRODUKTU...4 OBSAH DODÁVKY...4 SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY...4 ÚVOD...5 VLASTNOSTI...6 POPIS HARDWARU...7 Připojení...7 LED indikátory...8 INSTALACE...9 NEŽ

Více

NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA

NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA PŘEHLED Kamera VIVOTEK PZ7121 (PoE) / PZ7122 (WLAN) je profesion{lní IP kamera vybaven{ desetin{sobným zoomem a funkcí ot{čení a nakl{pění. Kamera je určena pro vnitřní

Více

Manuál Průvodce nastavením a uživatelská příručka Rekordéry NVR / DVR / HVR

Manuál Průvodce nastavením a uživatelská příručka Rekordéry NVR / DVR / HVR Manuál Průvodce nastavením a uživatelská příručka Rekordéry NVR / DVR / HVR 1 Obsah A. Upozornění... 3 1. Kontrola po otevření krytu... 3 2. Připojení... 4 B. Základní operace... 6 1. Přidání IP kamery

Více

Řada Prestige 660HW. Řada Prestige 660H. Příručka pro rychlou orientaci. Čtyřportová brána ADSL2+ s bezdrátovou technologií 802.

Řada Prestige 660HW. Řada Prestige 660H. Příručka pro rychlou orientaci. Čtyřportová brána ADSL2+ s bezdrátovou technologií 802. Řada Prestige 660HW Čtyřportová brána ADSL2+ s bezdrátovou technologií 802.11g Řada Prestige 660H Čtyřportová brána ADSL2+ Příručka pro rychlou orientaci Verze 3.40 Září 2004 Obsah 1 Seznámení s přístrojem...2

Více

OBSAH. Všechna práva vyhrazena. www.kguardsecurity.com

OBSAH. Všechna práva vyhrazena. www.kguardsecurity.com OBSAH Průvodce nastavením sítě..2 Nastavení statické IP.... 5 Nastavení DHCP. 7 Nastavení Kguard free DDNS.. 11 Příručka Port Forwading z IE... 13 Příručka Port Forwarding pro mobilní telefon 17 Použití

Více

BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka

BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka Uživatelská příručka BlackArmor NAS 440/420 2009 Seagate Technology LLC. Všechna práva vyhrazena. Seagate, Seagate Technology, logo Wave a FreeAgent jsou obchodní

Více

ADSL2+ modem/router. XAVi X7922r. Uživatelský návod

ADSL2+ modem/router. XAVi X7922r. Uživatelský návod ADSL2+ modem/router XAVi X7922r Uživatelský návod Obsah 1 Charakteristika výrobku Vlastnosti výrobku Obsah balení Specifikace hardware Specifikace software 2 Instalace Zapojení modemu Nastavení počítače

Více

Uživatelská příručka programu SmartSolutions

Uživatelská příručka programu SmartSolutions Uživatelská příručka programu SmartSolutions 2011 www.lexmark.com Obsah O programu SmartSolutions...4 Co je to SmartSolutions?...4 Doporučené systémové požadavky...5 Popis Střediska řešení...7 Popis Střediska

Více

WELL AMW-CE74R WELL AMX-CE84R

WELL AMW-CE74R WELL AMX-CE84R WELL AMW-CE74R WELL AMX-CE84R Wireless/Ethernet ADSL Router Uživatelská příručka OBSAH 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE 3 1.1 SPECIFIKACE ROUTERŮ...3 1.2 OBSAH BALENÍ...5 1.3 POPIS LED DIOD A KONEKTORŮ ROUTERŮ...6

Více

Návod na instalaci a použití ACT IP Phone P160S pro službu viphone break

Návod na instalaci a použití ACT IP Phone P160S pro službu viphone break Návod na instalaci a použití ACT IP Phone P160S pro službu viphone break 1. Popis telefonního přístroje 1.1. Základní součásti telefonního přístroje Návod pro použití telefonního přístroje Propojovací

Více

Den/Noc funkce Komprese H.264 Rozlišení 2 Megapixely NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA

Den/Noc funkce Komprese H.264 Rozlišení 2 Megapixely NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA Den/Noc funkce Komprese H.264 Rozlišení 2 Megapixely NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA UPOZORNĚNÍ Zabezpečovací kamery mohou být z{kony Vašeho st{tu zak{z{ny. Síťov{ kamera není jenom kamera vybaven{

Více

AC-L10 Router pro venkovní použití v mobilních. telekomunikačních sítích 4G LTE. Uživatelská příručka - návod k obsluze

AC-L10 Router pro venkovní použití v mobilních. telekomunikačních sítích 4G LTE. Uživatelská příručka - návod k obsluze ANTAIOS s.r.o. www.antaios.cz AC-L10 Router pro venkovní použití v mobilních telekomunikačních sítích 4G LTE Uživatelská příručka - návod k obsluze 1 ANTAIOS s.r.o. www.antaios.cz Obsah A. Jak postupovat

Více

DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx

DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx Rychlá uživatelská příručka Obsah Rychlá uživatelská příručka... 1 1. Systémové požadavky... 3 2. Připojení do sítě... 4 3. Přístup pomocí webového

Více

DSL-G684T Bezdrátový ADSL2+ směrovač Návod k použití

DSL-G684T Bezdrátový ADSL2+ směrovač Návod k použití DSL-G684T Bezdrátový ADSL2+ směrovač Návod k použití Leden 2006 ESL684TEU.A1G Varování FCC Toto zařízení splňuje část 15 norem FCC. Provoz podléhá následujícím dvěma podmínkám: (1) zařízení nesmí způsobovat

Více

FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka

FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka Uživatelská příručka k systému FreeAgent GoFlex?Home 2011 Seagate Technology LLC. Všechna práva vyhrazena. Seagate, Seagate Technology, logo Wave a FreeAgent

Více

VR-3026e Multi-DSL WLAN Router

VR-3026e Multi-DSL WLAN Router VR-3026e Multi-DSL WLAN Router Uživatelská příručka Verze A1.0, duben 11, 2011 260099-007 Úvodní slovo Tato příručka obsahuje informace týkající se instalace a provozu zařízení. Předpokládáme, že uživatel

Více

Při konfiguraci tohoto routeru používejte, prosím, pouze drátové síťové připojení.

Při konfiguraci tohoto routeru používejte, prosím, pouze drátové síťové připojení. Instalace Připojení zařízení POZN Při konfiguraci tohoto routeru používejte, prosím, pouze drátové síťové připojení. Pomocí ethernetového síťového kabelu připojte WAN-port vašeho routeru k LAN-portu modemu.

Více

FD8133 Z{kladní vnitřní dome kamera. FD8134 Den/Noc provoz Zabudovaný IR přísvit NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA

FD8133 Z{kladní vnitřní dome kamera. FD8134 Den/Noc provoz Zabudovaný IR přísvit NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA FD8133 Z{kladní vnitřní dome kamera FD8134 Den/Noc provoz Zabudovaný IR přísvit NÁVOD PRO UŽIVATELE A ADMINISTRÁTORA UPOZORNĚNÍ Zabezpečovací kamery mohou být z{kony Vašeho st{tu zak{z{ny. Síťov{ kamera

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka VMG1312-B30B Čtyřportová brána VDSL2 s bezdrátovou technologií 802.11n Uživatelská příručka IP Adresa Přihlašovací jméno Heslo http://10.0.0.138 admin admin 3/2014 www.zyxel.com Zařízení ZyXEL VMG1312-B30B

Více

OBSAH Kapitola 1 - Představení Kapitola 2 - Instalace Kapitola 3 - Základní funkce a instrukce Kapitola 4 - Menu a průvodce nastavením

OBSAH Kapitola 1 - Představení Kapitola 2 - Instalace Kapitola 3 - Základní funkce a instrukce Kapitola 4 - Menu a průvodce nastavením 1 2 OBSAH Kapitola 1 - Představení 1.1 Představení DVR 1.2 Hlavní vlastnosti a specifikace Kapitola 2 - Instalace 2.1 Instalace pevného disku a DVD mechaniky 2.1.1 Instalace pevného disku 2.1.2 Instalace

Více