RIP CURL SURF TRIP SRÍ LANKA 2015

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "RIP CURL SURF TRIP SRÍ LANKA 2015"

Transkript

1 RIP CURL SURF TRIP SRÍ LANKA 2015 Organizuje CK Surf Travel s.r.o.

2 Úvodem Ostrovní stát Srí Lanka, dříve nazývaný Cejlon, se nachází uprostřed Indického oceánu v jihovýchodní Asii těsně pod Indií. Díky bohaté historii a míšení odlišných kultur, přívětivosti místních lidí, překrásné přírodě, exotickým živočichům a tropickému počasí patří Srí Lanka, neboli zářivá země, k nejhezčím ostrovům na světě. Srí Lanka očekává v následujících letech velký zájem turistů o tuto zemi. Pokud tedy uvažujete o dovolené na Srí Lance, rozhodněte se co nejdříve. Tak, jak se mění s přílivem turistů všechny země jižní i jihovýchodní Asie, změní se jednou i Srí Lanka a postupně ztratí svůj koloniální půvab. V posledních letech je Srí Lanka též známou a hojně navštěvovanou destinací surfařů z celého světa, kteří na ostrov míří kvůli dokonalým vlnám po celý rok. Hlavní důvod proč jet na Rip Curl Surf Trip (dále jen RCST) v lednu a v únoru je, že v zimní sezóně jsou ideální vlny na jižním a jihozápadním pobřeží, které oplývá krásnější a divočejší přírodou než v jiných částech ostrova a je zde i mnohem méně turistů a surfařů ve vodě. Srí Lanka je tropická země, ve které se střídá období sucha a období dešťů. Do jižní a jihozápadní části ostrova přináší monzun déšť v létě, do severní a východní části pak monzun přichází v říjnu a trvá do ledna. RCST je rozdělen na týdenní balíčky Free surfer a Camp. Free surfing doporučujeme pouze surfařům, kteří na Srí Lance již byli nebo jsou zcela samostatní, znají místní podmínky, surf spoty, dopravu a chtějí zajistit pouze ubytování, surfboard a základní potřeby. Pro všechny ostatní je zde balíček Camp. Kemperům zajistíme vše od ubytování, zahraničního sportovního pojištění (v případě zájmu) přes transfery z/na letiště, dopravu na místě, až po surfové lekce, surf guiding, surf servis (videocoaching, photo-shooting ) či organizaci výletů. Destinace a ubytování Stylové ubytování a naše surfová základna se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky v kouzelné domorodé vesničce Maddewatte. Příroda je zde stále nedotčená turismem a zachovává si tak svou původní krásu. Okolní prázdné pláže s palmami a bílým pískem jen podtrhují výjimečnost tohoto místa. Ubytování je zajištěno ve zcela nově postaveném Beach Surf housu, který je vzdálený pouze 1 minutu od pláže a surfového spotu! Disponuje dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj má svůj vlastní vchod a po celém surf housu je wifi připojení. K dispozici je společné posezení na terase, ze které je nádherný výhled přímo na vlny. Surf house se nachází v klidné, pohodové a bezpečné lokalitě mimo turistická letoviska a je v dostatečné vzdálenosti od rušné dopravy.

3 Surfing Srí Lanka nabízí ideální surfové podmínky pro každého. Palmami lemovaná pláž u Beach Surf housu byla pro turisty ještě nedávno úplně neznámá. Proto se jí ještě dnes říká secret spot. Lidí je tu méně, než na ostatních plážích, a vlny jsou dokonalé pro úplné začátečníky i samostatné a zkušené surfaře. Díky písčitému dnu vás ve vodě nepřekvapí nástrahy v podobě mořských ježků nebo kamenů, se kterými se můžete setkat na většině spotů Srí Lanky. Všechny kempery čeká během RCST po celou dobu surfing se zkušeným instruktorem, focení, videocoaching s následnou analýzou a radami a tematická přednáška o surfingu. První 3 dny jsou tři dvouhodinové surfové lekce, poté půjde hlavně o surf guiding, což znamená volné surfování s českým týmem. Zkušený surfař znalý místních podmínek vybere vždy nejvhodnější dobu a místo k surfování. Během týdne podnikneme tuk-tuky min. jeden surf trip za vlnami v okolí (jeden trip je součástí balíčku). Free surfeři si surfování, dopravu, výlety a vedlejší aktivity zařídí podle svých představ a potřeb, avšak s výběrem vhodného surfového spotu rádi poradíme. Po celou dobu pobytu máte zapůjčené surfboardy rozdělené dle vašich fyziologických parametrů a zkušeností (váha, výška, obratnost, ), neopren není zapotřebí. Doporučujeme si ale pořídit botičky, tzv. reef boots a lycru, která chrání kůži před slunečním zářením. Pojištění Každý účastník RCST musí mít zahraniční cestovní pojištění pro případ nenadálé události či nehody. Jelikož je surfing považován za extrémní vodní sport, neměli byste také podceňovat kvalitní sportovní pojištění. Pojištění k platební kartě, Alpenverein, zaměstnanecká pojištění apod. nemusí vždy pokrývat surfing, proto si před cestou zjistěte u své pojišťovny výši a rozsah krytí. Pokud byste měli zájem o zprostředkování pojištění (cestovní pojištění s připojištěním na sport) přes naši CK u ERV pojišťovny, obraťte se na Zuzanu Kreisingerovou na tel. č či em Cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. je pojištěna dle zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu ve znění pozdějších předpisů, proti úpadku cestovní kanceláře u ERV pojišťovny a.s. (http://www.ervpojistovna.cz/ cs/ck-pojistene-pro-pripad-upadku).

4 Výlety Pokud nechcete na Srí Lance pouze surfovat, nemějte obavy, nudit se určitě nebudete. Během RCST bude dostatek času zorganizovat po vzájemné dohodě různé poznávací výlety, které lze spojit i se surfováním. Můžete vyrazit na safari a pozorovat exotická zvířata v národních parcích, vydat se na pozorování velryb a delfínů, navštívit legendární čajové plantáže, budhistické chrámy, hadí farmy či deštné pralesy. Nebo jen relaxujte na pláži, pozorujte podmořský život při šnorchlování a svému tělu dopřejte tradiční ájurvédskou masáž. Jídlo a pití Tradiční srílanská jídla jsou velice chutná, avšak se řadí mezi nejpálivější na světě. Pokrmy připravované pro turisty jsou méně pálivé. Používá se mnoho druhů koření a na jídelníčku nejčastěji naleznete výborné čerstvé ryby a mořské plody, kuřecí maso, zeleninu všeho druhu a samozřejmě rýži a nudle. Lahůdkou jsou bezesporu fresh džusy, vymačkané z čerstvého ovoce. Srí Lanka je zemí čaje, káva zde není tak populární. Alkohol se prodává pouze v licencovaných obchodech a restauracích. V restauracích na plážích dostanete pivo i ostřejší alkohol bez problémů. Ceny jídel v restauracích se blíží cenám českým. Ceny v jídelnách nebo stáncích s občerstvením jsou výrazně nižší. Součástí balíčku Camp i Free Surfer jsou snídaně na terase s vyhlídkou na pláž a uvítací večeře.

5 Doprava Letenka Mezinárodní letiště Colombo International Airport se nachází kousek od největšího srílanského města Colomba. Z České republiky je na Srí Lanku dobré letecké spojení. Doporučujeme však řešit letenky s předstihem, nejlevnější letenky bývají vyprodány nejdříve. Vyberte si termín RCST a my vyhledáme ty nejlepší letenky s ohledem na cenu a délku čekací doby na přestupu. Využíváme akční nabídky leteckých společností, proto spolupracujeme se dvěma cestovními agenturami, které se specializují na nákup letenek a vývoj pečlivě sledují. Zajistíme zpáteční letenku (se všemi servisními a palivovými poplatky, taxami) Praha Colombo (Srí Lanka), Colombo Praha Zajistíme pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů Zajistíme převoz sportovního vybavení (surfboardu) Nejvýhodnější lety nabízí společnosti Emirates (létá každý den, cena letenky od Kč, přestup v Dubaji) a Turkish airlines (létá každý den, cena letenky od Kč, přestup v Istanbulu). Levnější lety pořídíte i z letišť sousedních států, např. z Vídně či z Německa. Let na Srí Lanku trvá přibližně 10 a půl hodiny (není započítán čas na přestup). V ceně balíčku není letenka zahrnuta. Letenky vám rádi pomůžeme rezervovat, objednat i zakoupit. CK Surf Travel nemůže nést odpovědnost v případě opoždění či zrušení letu. Odpovědnost při koupi letenky nese v plné výši cestující a případná náhrada škod jde za leteckou společností. Všechny lety jsou operovány vyzkoušenými a důvěryhodnými aerolinkami. Pokud máte zájem o zajištění letenky přes naši CK, kontaktujte nás telefonicky nebo em na ( ). Pokud si chcete koupit letenky sami nebo chcete využít vlastní dopravy, samostatnost uvítáme. Transfer z/na letiště Do městečka Matara, které leží 5 kilometrů od surfhousu, je možné přijet přímým vlakem či autobusem z Colomba. Cesta trvá kolem 8 hodin. Na letišti je možné vás po předchozí domluvě vyzvednout. Cesta autem trvá 4 hodiny a cena záleží na počtu cestujících (cca Kč/os./cesta). Doprava na místě Na Srí Lance se jezdí nejvíce vlaky, autobusy, taxíky či tuk-tuky. Chcete-li cestovat v pohodlí, nejlepší variantou je koupit lístek do první třídy ve vlaku. Srílanské vlaky se považují za nejlepší způsob, jak po ostrově cestovat. Autobusy již tak pohodlné nejsou, zastávky neexistují, proto je nutné na řidiče mávnout a mnohdy do pomalu jedoucího autobusu naskočit. Taxíky fungují běžně, a to jak ve městech, tak na vesnicích. Bývají to většinou dodávky, které nejsou vybaveny taxametry, takže lze cenu za odvoz domluvit předem. Tuk-tuky jsou na Srí Lance velmi populární. Jedná se o jakési tříkolky, které jsou pro asijskou oblast dost typické. Chcete-li zkusit netradiční způsob přepravy, pak je tuk-tuk ideální volbou. Další variantou, jak se na Srí Lance přepravovat, je zapůjčení auta nebo motorky. Jezdí se zde vlevo a k řízení je potřeba mezinárodní řidičský průkaz.

6 Počasí Na Srí Lance je po celý rok teplé a tropické počasí s vysokou vlhkostí vzduchu. Teplota vzduchu i vody se pohybuje kolem 29 C. Na plážích vane příjemný větřík. Počasí je ovlivňováno monzuny, které s sebou přináší dešťové srážky. Na Jihu a západě je ovlivňováno monzunem od května do srpna a v říjnu. Nejdeštivějšími měsíci jsou červen a říjen. V ostatní měsíce je počasí proměnlivé s občasným deštěm, hlavně pozdě odpoledne a večer. Období sucha zde trvá od prosince do dubna, přesto se i v prosinci a lednu mohou vyskytnout dešťové přeháňky. Deštivými měsíci na jihu bývá i září a říjen. Další informace Víza: Česká a Slovenská republika má na Srí Lanku vízovou povinnost. Turistická víza pro pobyt do 30 dnů je možné získat před odjezdem na Srí Lanku prostřednictvím internetové aplikace ETA (http://www.eta.gov.lk/slvisa/) nebo až po příletu na letiště na imigračním oddělení. Víza jsou zpoplatněna. Za internetové vízum ETA zaplatíte 30USD, za vízum na letišti po příletu 35USD. Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců od data vstupu na Srí Lanku. Očkování: Na Srí Lanku není nutné žádné speciální očkování. Pro větší cestovatele a dobrodruhy se doporučuje očkování proti Virové hepatitidě A+B, břišnímu tyfu a tetanu. Doporučujeme probrat tuto záležitost s vaším praktickým lékařem. Měna: Měna je srílanská rupie (Rs.), 1Rs. = 0,165 Kč, 100 rupií odpovídá asi 16 Kč. Hlavní město: Srí Jayawardenapura (často se užívá jednodušší dřívější název Kotte). Časový posun vzhledem k ČR: V zimě 4,5 hodiny. Lidé a Náboženství: Srí Lanka má přibližně 20,8 milionů obyvatel, z čehož 74% tvoří Sinhálci, kteří jsou buddhisti, 18,3 % tvoří Tamilové, především hinduisté a zhruba 7% tvoří muslimové. Jazyk: Oficiálním a národním jazykem je sinhálština a tamilština. Hojně užívaným jazykem je angličtina, kterou se lze běžně domluvit na úřadech, v bankách a turistických oblastech.

7 Termíny a cena RCST # RCST # RCST # RCST # Balíček 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny Free Surfer Kč / os Kč / os Kč /os Kč / os. Camp Kč / os Kč / os Kč /os Kč / os. * cena za zkrácený či prodloužený pobyt (+/- den) je úměrná ceně za 7 dní Týdenní Free surfer zahrnuje 7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením 7 x snídaně 1 x uvítací večeře surfboard po celou dobu pobytu Týdenní Camp zahrnuje 7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením 7 x snídaně 1 x uvítací večeře surfboard po celou dobu pobytu 3 x surfová lekce 3 x surf guiding 1 x surf trip 1 x videocoaching 1 x fotograf památeční fotografie a video služby CK Cena nezahrnuje letenku transfer z/na letiště v Colombu stravu (kromě snídaně) poplatek za vízum cestování vedlejší aktivity kajak, potápění, masáže, jóga doporučené kapesné na 7 dní jsou 4000 Kč

Rip Curl Surf Trip Indonésie 2014

Rip Curl Surf Trip Indonésie 2014 Rip Curl Surf Trip Indonésie 2014 Organizuje cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. www.surftravel.cz www.ripcurlsurfcamp.cz Úvodem Indonésie se stala díky tisícům ostrovů rájem turistů i surfařů. Pro druhý

Více

Rip Curl Surf Camp Maroko 2012

Rip Curl Surf Camp Maroko 2012 Rip Curl Surf Camp Maroko 2012 Organizuje cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. www.surftravel.cz www.ripcurlsurfcamp.cz Úvodem Druhým rokem pořádá cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. spolu s australskou

Více

Rip Curl Surf Camp Maroko 2013

Rip Curl Surf Camp Maroko 2013 Rip Curl Surf Camp Maroko 2013 Organizuje cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. www.surftravel.cz www.ripcurlsurfcamp.cz Úvodem Třetím rokem pořádá cestovní kancelář Surf Travel s.r.o. spolu s australskou

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

kteří mají Pro lidi, KUBA ÚVOD rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika

kteří mají Pro lidi, KUBA ÚVOD rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika KUBA ÚVOD Pro lidi, kteří mají rádi život! KUBA je fascinující ostrovní zemí a zájem o ní neustále roste. Kubu si každý spojí s pálícím sluncem, vysokými palmami, křišťálově modrým mořem nebo plantážemi

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla. LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.cz LETECKÉ ZÁJEZDY Pohodlná rezervace VOLEJTE ZDARMA REZERVACE ON-LINE 800 220

Více

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty Austrálie & Nový zéland jazykové a studijní pobyty Mapa našich jazykových a studijních pobytů v Austrálii a na Novém Zélandu Perth Cairns Melbourne Sydney Brisbane Gold Coast Auckland Slovo úvodem Milí

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí Jazykové kurzy 2013 pro dospelé v zahranicí Vysvětlivky Ikony Tabulky obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené zkouškou (více informací na str. 148 151) odborné kurzy kurzy pro

Více

Je dobré mít cestovní pojištění vždy po ruce

Je dobré mít cestovní pojištění vždy po ruce Je dobré mít cestovní pojištění vždy po ruce Obsah Slovo úvodem 2 Proč právě STUDENT AGENCY 2 3 Přehled pracovních programů v zahraničí 3 Pracovní programy (obecné informace) 4 5 Pojištění 6 Pracovní pobyty

Více

2009.ancora.cz www EGYPT

2009.ancora.cz www EGYPT 2009 EGYPT Vážení zákazníci, milí přátelé, dovolte nám, abychom poděkovali za Vaši dosavadní přízeň i za to, že při výběru své letní dovolené 2009 zvažujete využít nabídky cestovní kanceláře ANCORA. Podlehnout

Více

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen...

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen... W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z INT Cesta Trave l Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014 BARBADOS GALAPÁGY KOSTARIKA SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY BORA BORA NOVÝ ZÉLAND AUSTRÁLIE HONGKONG & MACAO

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA www.you-travel.cz : 257 315 200 KATALOG ZÁJEZDŮ léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti V TUNISKU JAKO DOMA výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty Bizerte Mateur TUNIS Jendouba HAMMAMET NABUL

Více

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma www.you-travel.cz : 257 314 800 v tunisku jako doma Katalog zájezdů léto 2013 FIRST MINUTE 1 dítě zdarma NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY SLEva až 20 % SPECIaLISTa na Tunisko NOvINKa - Egypt STaRáME SE o Vás

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež v zahranicí Kanada Toronto USA Los Angeles New York Miami Přehled kurzů A0 beginner = začátečník A1 elementary = základní vědomosti A2 pre-intermediate = mírně pokročilý

Více

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb,

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb, o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb, které jsou součástí Smlouvy o zájezdu a Smluvních podmínek Letecká doprava Lety nabízené pořadatelem (dále také jen CK) jsou provozovány renomovanými

Více

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy.

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy. y z Prahy y z Brna y z Ostravy ostrov Kypr transfery zdarma z 88 míst ČR také poznávací zájezdy Tady si to zamilujete www.vtt.cz ostrov Kypr PRG LCA, 03:25 hod., 2240 km TYP LETADLA/SPOL./ČÍSLO LETU: BOE

Více

AUSTRÁLIE A NOVÝ ZÉLAND

AUSTRÁLIE A NOVÝ ZÉLAND STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2014/2015 AUSTRÁLIE A NOVÝ ZÉLAND WWW.ALFAAGENCY.CZ Vážení přátelé, Do rukou se Vám dostává čtrnácté vydání katalogu, ve kterém vás seznamujeme s Austrálií a Novým Zélandem dvěmi krásnými

Více

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney

Austrálie. www.australie-studium.cz. studium práce cestování. Praha Brno Plzeň Liberec Sydney Austrálie studium práce cestování Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.australie-studium.cz Obsah Strana em 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Splňte si sen, odjeďte do Austrálie! 3 Co můžete v Austrálii

Více

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 Vysvětlivky Ikony 12 18 věkový rozsah pobyt s delegátem individuální pobyt

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz 2014 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - TRANZITY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V HOTELU I V APARTMÁNU - OPERY PLAVBY - CHORVATSKO - SENIOŘI 55+ www.ckevasulcova.cz PŘÍLOHA

Více

VELKÁ BRITÁNIE IRSKO MALTA USA KANADA JAR FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ITÁLIE

VELKÁ BRITÁNIE IRSKO MALTA USA KANADA JAR FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ITÁLIE STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015 JAZYKOVÉ KURZY s námi se vždy domluvíte SOUTĚŽ 2015 o jazykový pobyt v zemi dle vlastního výběru! Stačí se přidat k: facebook.com/ alfa.jazykovekurzy VELKÁ BRITÁNIE IRSKO MALTA

Více

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava DŮLEŽITÉ INFORMACE Doporučujeme pečlivé přečtení následujících informací a upozornění, které by měly napomoci k vašemu bezproblémovému pobytu a zabránit případným nedorozuměním při porovnání reality s

Více

ŘECKO. Doklady, vstupní formality. Řecko - základní údaje

ŘECKO. Doklady, vstupní formality. Řecko - základní údaje ŘECKO Řecko - základní údaje Název: Řecká republika ( je členskou zemí Evropské unie) Poloha: jihovýchodní Evropa Sousední státy: Albánie, Makedonie, Bulharsko,Turecko Nejvyšší bod: Mytikas (2917 m n.

Více

Důležité informace. Vycestování z ČR

Důležité informace. Vycestování z ČR Důležité informace Cestovní kancelář ReadyGo je pojištěna proti úpadku dle povinnosti vyplývající ze zákona č. 159/1999 Sb. (povinné smluvní pojištění) u České Podnikatelské Pojišťovny, a.s. Vycestování

Více