SK VIKTORIE JIRNY. Pohár FAČR: Po čtyřech prohrách v SYNOT lize podlehla Jihlava Viktorii Žižkov 1:2. Vítáme na našem stad

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SK VIKTORIE JIRNY. Pohár FAČR: Po čtyřech prohrách v SYNOT lize podlehla Jihlava Viktorii Žižkov 1:2. Vítáme na našem stad"

Transkript

1

2 Vítáme na našem stad i o n u d e l e g á t a F A Č R kterým je pan HAMOUZ Jaroslav, dále u nás vítáme pány rozhodčí, hlavní rozhodčí dnešního utkání bude BENEDIKT Ladislav a na pomezí budou dnes asistovat pánové Němec Václav a P r ů c h a M i r o s l a v. Dále vítáme příznivce, hráče a funkcionáře našeho dnešního soupeře, týmu Slavia LOUŇOVICE. Pohár FAČR: Po čtyřech prohrách v SYNOT lize podlehla Jihlava Viktorii Žižkov 1:2. Trenér Rada doufal, že se právě v poháru výsledkově chytnou když jako jediný ligový tým v této sezoně ještě nebodovali. Až v závěru poločasu se probudil spící střelec Harba a nechytatelnou ranou poslal Jihlavu do vedení.v 56. minutě bylo ovšem srovnáno, když rohový kop zužitkoval hlavou Opluštil. Jihlava se nedostala k náporu, aby strhla vedení zpět na svou stranu. Naopak větší šance měli domácí. Folprecht a Podrazký ještě zkušeného Blažka nepřekonali, ale pět minut před koncem se prosadil střídající Marek a zařídil Žižkovu postup do 3. kola, ve kterém Viktoria vyzve v pražském derby Slavii.

3 Bohemians - JIRNY 2:2 ( 4:5 na p.k. ) Před vzájemným měřením sil došlo ze strany Střížkova k několika zbytečným nefér zásahům ve snaze nás oslabit a poškodit. Od konce loňské sezony jsme ovšem i s tímto chováním počítali a připravili jsme se na soupeře v tichosti a bez emocí či zbytečného vyvracení jejich zaručených fám... Do přípravy jsme pozvali třicet hráčů a z nich si trenéři vybrali hráče pro nový ročník. Čas a utkání samo o sobě nám dalo za pravdu že fotbal nemůže dělat každý a že Boží mlýny stále melou. V utkání byla od počátku znát nervozita našich mladých hráčů a malá sehranost, proto došlo po několika chybách Patrika Šulce i k fatální hrubce Ondřeje Cafourka, který nezvládl malou domů a daroval domácím první branku. Ve 23. minutě mohl srovnat Pavel Vandas, ovšem přestřelil. Ke konci prvního poločasu se již naše hra zvedla a došlo i na šance na naši straně, Největší zahodil Pavel Vandas když se po otočce již ocitl sám před golmanem ale ztratil rovnováhu a nezakončil jak by si přál. Do druhého poločasu jsme vstoupili tak, jak jsme první ukončili - aktivně a na hřišti byly najednou úplně jiné Jirny! V 61. minutě nádherná střela Pavla Vandase skončila těsně vedle tyče domácí branky. A přesto, že se dostali ještě domácí do dvoubrankového vedení, trvalo pouze minutu, než jsme Tomášem Dubským snížili na 2:1 a pokračovali jsme v aktivní hře, přicházeli i šance a po dalších šesti minutách bylo již 2:2 kdy nejprve domácí se štěstím vytěsnili střelu Davida Vacka na rohový kop, po něm došlo k nejhezčímu fotbalovému momentu tohoto utkání, kdy po biliáru v pokutovém území domácích Pavel Vandas srovnal!! Poté měl dobrou střeleckou příležitost Senad Sejtarija a Tomáš Dubský dokonce trefil hlavou tyč domácí branky!! Domácí tým druhý poločas odešel fyzicky, což bylo velké překvapení. Po dvouminutovém prodloužení, kdy hlavní rozhodčí ukončil necitlivě zápas v momentu kdy se do brankové příležitosti ve vápně domácích dostával právě Tomáš Dubský..., přišli na řadu pokutové kopy. A protože máme v brance Vítka Duchečka, který penalty umí chytat, zvítězili jsme na pokutové kopy a připsali si první dva body letošního soutěžního ročníku. Branky: 19. a 67. Štoček 68. Dubský, 74. Vandas. Penalty proměnili: Křeček, Hruška, Fikejz, Volek Bukač, Kejha, Dubský, Sejtarija, Smola. Penalty neproměnili: Nešpor, Laštovka, Štoček Vacek, Havierník. Rozhodčí: Vnuk Hocek, Šimáček. Žlutá karta: Havierník (Jirny) Bohemians: Winter Šandera, Hruška, Laštovka, Nešpor Křeček, Mareš (90.+1 Neuberg) Boček (75. Volek), Michal Sedláček (75. Melechovský), Kocourek (59. Fikejz) Štoček. Trenér Roman Veselý. Jirny: Ducheček Parys, Cafourek (32. Vacek), Stehlík, Smola Vandas (90. Šimek), Kejha, Sejtarija, Šulc (71. Bukač) Dubský Teplý (90.+2 Havierník). Trenér Radim Nečas.

4 Historie Louňovické kopané Předválečná léta (rok ) Vítězství národního mužstva na Pershingových hrách v roce 1919 a účast na olympijských hrách v Antverpách v roce 1920 přinesly do českých zemí nebývalý zájem o fotbal. Výjimkou nebyly ani Louňovice. Díky své poloze uprostřed krásné krajiny byly vyhledávaným místem letních hostů, zejména z Prahy. Mezi těmito častými návštěvníky nechyběli ani Pavel Drnek a Karel Bláha, kteří Louňováky seznamovali s pravidly a dalšími taji kopané. S každým dalším zápasem, jenž mohli místní zapálení potencionální hráči kopané vidět v blízkém okolí - např.v Mukařově, Doubku, Říčanech či Kostelci nad Černými lesy, se zájem hochů z Louňovic prohluboval. Kolem roku 1923 se začali pravidelně scházet, aby si zakopali. Největším problémem bylo tehdy obstarání vlastního opravdového koženého míče byl na tehdejší poměry velmi drahý. Už v roce 1925 však nastupovali louňovští v červeno-bíle pruhovaných dresech ale podélně pruhovaných, podobných Viktorii Žižkov. V témže roce se jim také díky porozumění tehdejšího starosty podařilo získat a vybudovat malé hřiště. Stálo na stejném místě jako dnes. Brzy se v Louňovicích mluvilo o založení fotbalového klubu. Začalo se tedy pracovat na příslušných úředních formalitách.. První žádost byla zamítnuta na základě protestu Čechie Doubek a SK Říčany. Druhý pokus byl ovšem už úspěšný a tak sdělila Zemská správa politická prostřednictvím své podřízené správy okresní, že se nezapovídá utvoření Spolku pod názvem Sportovní kroužek Slavia se sídlem v Louňovicích. Za projednání stanov a za celý úřední výkon byl předepsán poplatek ve výši 30 korun. Klub měl tedy hřiště, i když zatím nevelké, měl hráče zapálené pro kopanou, ale v době hospodářské krize ho rovněž trápil nedostatek finančních prostředků. Přesto se však klubu potřebné peníze sehnat podařilo a činnost klubu nezanikla. Od roku 1933 se pak Slavia Louňovice pravidelně účastnila soutěží. Byla zařazena do čtvrté, tedy nejnižší, třídy v Říčanském nebo Českobrodském oddělení.

5 Historie Louňovické kopané Válečná léta (rok ) Tragické události II. světové války se samozřejmě dotkly i Louňovické kopané. Podle nařízení protektorátní vlády ze dne musely všechny stávající spolky podat žádost o povolení další činnosti. Z podání lze zjistit, že klub byl tehdy prost jakýchkoliv dluhů, všechny poplatky, daně i pojištění byly řádně zaplaceny. Na nové kopačky a dresy dávali členové ze svých šatenek. Někteří funkcionáři a hráči byli totálně nasazeni na práce do rajchu. Byl vydán zákaz přátelských zápasů ve více než 50ti kilometrové vzdálenosti a zákaz konání schůzí. Kluby musely mít vedle českého i německé pojmenování, a to dokonce na prvním místě. I Slavia Louňovice se musela zapojit podle nařízení do činnosti Kuratoria pro výchovu mládeže. Součástí tohoto opatření byla povinnost vytvořit v klubu žákovský a dorostenecký odbor. Výchova mládeže nebyla ovšem vykonávána v souladu se zájmy kolaborantského pražského vedení Kuratoria, ale umožňovala mládeži opravdové sportovní vyžití. I v této nelehké době se však Louňovákům podařilo díky porozumění obecního výboru získat povolení ke zvětšení hřiště. Slavia Louňovice měla tehdy již 67 členů. Klubové jmění se skládalo ze 700 korun v hotovosti, úplné výstroje pro dvě družstva, z vybavení hřiště a části jevištních kulis. Klub si vedl velmi dobře i na sportovním poli. V soutěžním ročníku hrál 1.B třídu a zápasil s dvaceti soupeři z daleko větších měst a míst (např. AFK Podolí, Rapid Vinohrady, Radotínský SK, SK Říčany, Pyšely, Vlašim, Mokropsy). V zimě byl dokonce založen i hokejový odbor. Hokej však v Louňovicích takové kořeny jako kopaná nezapustil. Klub organizoval kulturní besedy pro žactvo a dorost, pořádal filmová představení a pod jeho hlavičkou se rovněž hrálo ochotnické divadlo.

6 KEJHA Ondřej Novým kapitánem Viktorie od nové sezony je Ondra Kejha Ziskem dvou bodů na Střížkově vstoupila Viktorie Jirny do své druhé sezony v ČFL. S domácími Bohemians Praha srovnala dvougólovou ztrátu a po remíze 2:2 vyhrála penaltový rozstřel 5:4. K oporám červenobílých patřil novopečený kapitán Ondřej Kejha, který převzal pásku od svého jmenovce Ondřeje Szaba. Třicetiletý žižkovský rodák Ondra Kejha nastoupil uprostřed záložní řady, později se stáhl na stopera a neměl snadnou úlohu. Role jednoho z nejzkušenějších hráčů, na něž mužstvo spoléhá, že za nepříznivého stavu zvednou prapor a vyburcují ho, se však zhostil na jedničku. Trefil se i v penaltovém rozstřelu, a tak si mohl nakonec se spoluhráči zakřičet v kabině vítězný pokřik po utkání, do kterého Jirny rozhodně nešly v roli favorita. Ondro, jak jsi prožíval první zápas sezony na Střížkově? Začátek utkání jsme prospali. Domácí na nás vletěli, my jsme chybovali a po špatné přihrávce dozadu jsme dostali první gól. Odešla spousta zkušených fotbalistů, nahradili je mladí. Je tady téměř polovina nových hráčů a teprve si na sebe zvykáme, ale postupně se to jistě zlepší. Chyba se stala a zlepšili jsme se až v posledních deseti minutách první půle. V kabině jsme si pak řekli, že musíme takhle pokračovat a druhá půle už byla mnohem lepší, přestože jsme dostali hloupý gól ze standardky. Ale nepoložilo nás to. Vyrovnali jsme, uspěli i v penaltové loterii, a tak jsme nakonec vydřeli dva body. Klíčové bylo asi to, že hned minutu po druhé inkasované brance snížil Tomáš Dubský na 2:1. Samozřejmě, taková rychlá odpověď vždy pomůže. Stál proti nám tým s profesionálními hráči, kteří mají dvoufázové tréninky. Je to na nich znát a my jsme věděli, že když se stane něco špatného, nesmíme se složit, protože by to pak skončilo debaklem. Takže ano, rychlý kontaktní gól Duba po skvěle zahrané standardce od Šulcíka nás zase rychle nakopnul. Vlastně oba góly Viktorie padly po standardkách, druhý po rohu. Těší mě, že jsme právě tyto situace, tedy útočné standardky, tak dobře zvládli, protože po dlouhé době máme méně vysokých hráčů. Důvodem je to, že skončili Mára Kincl a Míra Obermajer. Bohemka má přitom výborné hlavičkáře. Druhý gól dal Vandy také díky důrazu ve vápně. Pak jsme měli ještě další šance a Dub trefil hlavou tyč. Ve druhé půli se ale nejspíš projevil i fakt, že Bohemka měla v nohou středeční pohárové utkání. To je pravda, to beru. Spíš bych ale řekl, že odešli víc mentálně než fyzicky. Po druhém gólu si mysleli, že je hotovo tak jako ve středu v poháru proti Varnsdorfu. Nakonec z toho ale byl druhý bod díky penaltovému rozstřelu, takže jsi spokojen? To rozhodně, i když penalty jsou o štěstí. Dva body z Bohemky, která je jasným favoritem ČFL, jsou super. Ty sám jsi dříve za Bohemku hrál, takže byla motivace o to vyšší? Ani ne, jednak je to už asi devět let, jednak v týmu Bohemky jsou od té doby jen masér Štefan a kustod Truska. Hrál jsem za Bohemku rok a půl, bylo to moc pěkné a rád vzpomínám. Super parta, super lidi. Ale už je to dávno. Mluvil jsi o změnách v jirenském kádru, zmínit je ale potřeba i fakt, že věkový průměr Viktorie poklesl na necelých 24 let! Kromě Máry Kincla a Obra, které jsem jmenoval, skončili třeba i Ondra Szabo a Pavel Grznár, tedy další výborní a zkušení hráči. Omlazení týmu je znát, teprve si na sebe zvykáme. Ale noví kluci, co přišli, jsou také výbornými fotbalisty. Nepřijde-li nějaká lavina zranění, tak jako například před rokem, bude to dobré. Jirny údajně neodehrály v létě žádný přátelák. Tak jak to vlastně bylo?

7 Odehráli jsme dva, kombinovaný zápas s Litolí a juniorkou Mladé Boleslavi. V přípravě nás bylo okolo třiceti, takže to nebylo snadné ani pro trenéry. Hned první mistrovské utkání však ukázalo, že si s výběrem hráčů poradili velmi dobře. Chtěli jsme se jim za to odvděčit. Na pozici šéftrenéra přitom nastala významná změna, kdy majitel klubu pan Jícha uvolnil své místo pro nového kouče Radima Nečase. Není tu nový. Změna to sice je, ale jak si tady v Jirnech všichni dobře pamatujeme, dříve zde působil jako hráč. Když jsem sem před lety přišel, stihl jsem s Radimem odehrát zhruba jednu společnou sezonu. Známe se dlouho a hlavně on se zná dlouho s Pepou Jíchou, takže žádný problém. A já věřím, že bude všechno klapat dál. Hrál jsi zde v záloze nejen s Radimem Nečasem, ale i s Pepou Matouškem Ale zpět do současnosti: troufneš si odhadnout, zda bude omlazený tým dynamičtější než ten z minulé sezony? Už to běhání hlavně nebude na mě (smích). Musíme tu souhru do sebe dostat zápasově, osahat si, co kdo a jak hraje, a tak si navzájem pomoct. To přijde, ale například takový Vandy zahrál ve druhé půli na Bohemce fantasticky. A to je hodně mladý hráč. Možná na tobě nebude běhání, zato bys měl patřit k dispečerům hry! Možná ano, ale Radim Nečas do nás jistě brzy dostane potřebné automatismy, aby každý přesně věděl, co má hrát. Pak to třeba ani nebude potřeba řídit přímo z placu. Letos to bude hlavně o týmové hře. V minulé sezoně hrála Viktorie až do posledního kola o prvenství v ČFL. Co letos? To je brzy. Žádné velké předsezonní cíle nemáme, chceme prostě jen vyhrát každý zápas. Nebo alespoň každý naplno odmakat. Přijde-li znovu možnost hrát o špičku tabulky, tím lépe. Teď to ale jde rychle za sebou, tři zápasy v týdnu. Po Bohemce dvakrát doma: dnes s Louňovicemi a v sobotu s Pískem. Přiznám se, že Louňovice neznám, ale na jaře tam byl na hostování Mára Smola, a tak nám jistě řekne nějaké podrobnosti. Tvůj tip na dnešní zápas? Věřím, že vyhrajeme, to je vše. V létě kolovaly okolo jirenského týmu všemožné spekulace, jak jsi to vnímal? Věděli jsme, že naše vedení všechno zvládne. My hráči jsme se soustředili na přípravu a například to, co se dělo okolo přestupů kmenových hráčů Bohemky, tedy Máry Kincla, Obra, Sabiče či Grznyho, jsme neřešili. Každý má svůj úkol a tím naším je podávat v dresu Viktorie co nejlepší výkony. Ondro, ať se ti tedy v nové roli kapitána i celému týmu daří! Ondřej Kejha narozen: post: střední obránce či záložník číslo dresu: 7 kariéra: Viktoria Žižkov, Bohemians Praha, Viktorie Jirny, Chomutov, Viktorie Jirny civilní zaměstnání: provozní elektrikář v metru zajímavost: Ondra Kejha je univerzál, v dresu Viktorie si vyzkoušel v mistrovských zápasech všechna místa v sestavě včetně toho v bráně (v divizním utkání v Hazlově)

8 EXPERTNÍ KANCELÁŘ Ing. Vladimír KODYTEK znalec a certifikovaný odhadce majetku VÁM ZAJISTÍ : Oceňování podniků a vklady majetku do obchodních společností Oceňování věcí movitých Oceňování výrobních strojů,zařízení,systémů a silničních vozidel Oceňování nářadí a nástrojů, obráběcích a tvářecích strojů NABÍZÍME : Rychlost, profesionální přístup a kvalitu KONTAKT : tel./fax : NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AREÁLU Každý návštěvník utkání je povinen: Prokázat se při vstupu na stadion platnou vstupenkou nebo permanentkou. Podrobit se při vstupu na stadion vstupní prohlídce za účelem odebrání věcí (do úschovy), které je zakázáno vnášet. Odevzdat pořadatelům při vstupu na stadion do úschovy věci, na které se vztahuje jejich zákaz vnášení na stadion. Zaujmout místo, pro které má zakoupenu vstupenku (program) nebo permanentku, případně místo určené pořadatelem. Na požádání pořadatele či bezpečnostní agentury předložit kdykoliv po vstupu na stadion vstupenku ke kontrole. Řídit se pokyny pracovníků pořadatelské služby, bezpečnostní agentury a hlasatele utkání. Návštěvníkům je zakázáno: Vnášet na stadion jakékoliv předmět y jimiž lze ohrozit život, zdraví, majetek jiných osob. Jedná se zejména o jakékoliv zbraně, nože, dělobuchy, dýmovnice, lahve, plechovky, tyče, žerdě apod. Vnášet na stadion alkoholické nápoje. Návštěvníci, u kterých bude patrné, že jsou pod vlivem alkoholu, omamných látek drog a pod. nebudou na stadion vpuštěni. Vhazovat jakékoliv předměty do hřiště, na hrací plochu či mezi diváky. Vyvarovat se všech výtržností, projevů hanobících příslušnost k rase, národu, etniku či jiného porušování občanského soužití. Neoprávněně vstupovat do hřiště, na hrací plochu a do dalších prostor stadionu kde to není povoleno, zejména pak násilným překonáváním či odstraňováním plotů, bariér nebo jiným nedovoleným způsobem. Vyvěšovat, nebo jiným obdobným způsobem veřejně užívat transparenty, nápisy a obdobné materiály, obsahující vulgární či rasistická hesla, urážlivé texty a zakázané symboly. Znemožňovat nebo ztěžovat sledování utkání jiným divákům vyvěšováním transparentů, hesel, praporů a jiných obdobných předmětů. Následky nedodržení Návštěvního řádu: Nedodržení výše uvedených ustanovení Návštěvního řádu stadionu bude mít pro návštěvníka za následek zejména: Nevpuštění na stadion s tím, že mu bude navráceno zaplacené vstupné nebo Vykázání nebo vyvedení ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného. Postih za přestupek nebo jiné protiprávní jednání. Výbor SK Viktorie JIRNY

SK VIKTORIE JIRNY FK PARDUBICE B. DIVIZE C - 8.kolo. Vítěz Divize 2007-08, 2009-10, 2010-11, 2011-2012. Ročník 12, číslo 04

SK VIKTORIE JIRNY FK PARDUBICE B. DIVIZE C - 8.kolo. Vítěz Divize 2007-08, 2009-10, 2010-11, 2011-2012. Ročník 12, číslo 04 Ročník 12, číslo 04 DIVIZE C - 8.kolo Vítěz Divize 2007-08, 2009-10, 2010-11, 2011-2012 FK PARDUBICE B O čem se píše - AKTUÁLNĚ michala škodu, který byl našim hráčem od podzimu 2007, jsme prodali do zbrojovky

Více

Ve druhém poločase na Slavii jsme naznačili naše možnosti

Ve druhém poločase na Slavii jsme naznačili naše možnosti Máme za sebou první utkání, které samozřejmě nedopadlo podle našich představ. Zaplatili jsme určitou daň za první zápas a také bouřlivou atmosféru v Edenu. Byl to zápas dvou poločasů. Slavia začala lépe,

Více

DO TO 10/09. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 10/09 3

DO TO 10/09. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 10/09 3 DO TO SPARTAHO! 10/09 Tiráž: SPARTA, DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar

Více

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 17/10 3

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 17/10 3 DO TO SPARTAHO! Tiráž: SPARTA DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce:

Více

Nabídková soutěž s Fortunou o tréninkovou jednotku s hráči Sparty zná svého výherce!

Nabídková soutěž s Fortunou o tréninkovou jednotku s hráči Sparty zná svého výherce! Nabídková soutěž s Fortunou o tréninkovou jednotku s hráči Sparty zná svého výherce! Hned dvě velké a radostné události se staly v životě třináctiletého žáčka Slavoje Podolí Milana Worsche. Nejen že úspěšně

Více

ze Střeleckého ostrova 15. listopadu 2010 číslo 9 cena 15 Kč SK DYNAMO ČB - FK MLADÁ BOLESLAV

ze Střeleckého ostrova 15. listopadu 2010 číslo 9 cena 15 Kč SK DYNAMO ČB - FK MLADÁ BOLESLAV ze Střeleckého ostrova. listopadu číslo cena Kč. kolo Gambrinus ligy Kapitán Brna Trousil byl sice oporou svého mužstva, Petera Černáka (vlevo) ale při gólové situaci neubránil. SK DYNAMO ČB - FK MLADÁ

Více

SK DYNAMO ČB - 1.FC Brno

SK DYNAMO ČB - 1.FC Brno ročník XXIV. května číslo cena 5 Kč Zápas s Olomoucí Dynamo zvládlo Hráči A-týmu Besedují na Školách Béčko prohrálo na hřišti Žižkova. kolo Gambrinus ligy Tomáš Sedláček obchází olomouckého Tomáše Janotku.

Více

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy:

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy: Číslo 2 Ročník 1 Podzim 2013 99 Kč Téma Generální ředitel, tiskový mluvčí, správce stadionu. Jak fungují kluby Gambrinus ligy? Darida, Kadlec, Krejčí Kolik stojí fotbalové naděje v Gambrinus lize? Slavní

Více

BANÍČEK ZPRaVOdaJ FaNOUŠKŮ FK BaNÍK SOKOlOV

BANÍČEK ZPRaVOdaJ FaNOUŠKŮ FK BaNÍK SOKOlOV A MUŽSTVO REALIZAČNÍ TÝM: Ved. a kust. Václav Zíma ml. Zdravotník Ilona Štáhlovská Lékař MUDr. Oldřich Vastl Fyzioterapeut R. Stockner TRENÉŘI: Mgr. Martin Hašek Aleš Jindra as. 1 Stanislav Purkart as.

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, Vážení sportovní přátelé, je mi ctí přivítat vás na dalším domácím utkání letošní sezony. Ligová sezona se postupně blíží svému závěru, utkání s Teplicemi započne sérii posledních tří zápasů letošního

Více

KLUBOVÝ MAGAZÍN č. 14/2008 CENA 30 Kč 9. LISTOPADU 2008 BOHEMIANS 1905 FK FOTBAL TŘINEC

KLUBOVÝ MAGAZÍN č. 14/2008 CENA 30 Kč 9. LISTOPADU 2008 BOHEMIANS 1905 FK FOTBAL TŘINEC KLUBOVÝ MAGAZÍN č. 14/2008 CENA 30 Kč 9. LISTOPADU 2008 BOHEMIANS 1905 FK FOTBAL TŘINEC e tu poslední domácí pin a nejlepší tým z druhých zápas podzimu a pak nás míst skupin A, B a C a nejlepší čeká dlouhá

Více

MAGAZÍN O 1. LIZE * DAVID HAVÍŘ* * JAN ALINČ* * RADEK BĚLOHLAV* * MILAN KOSTOUREK* * TOP 10 OBRANNÝCH PÁRŮ* * HC MOST* * SK HS TŘEBÍČ* * ŠIMON HRUBEC*

MAGAZÍN O 1. LIZE * DAVID HAVÍŘ* * JAN ALINČ* * RADEK BĚLOHLAV* * MILAN KOSTOUREK* * TOP 10 OBRANNÝCH PÁRŮ* * HC MOST* * SK HS TŘEBÍČ* * ŠIMON HRUBEC* MAGAZÍN O 1. LIZE 2. číslo ročník 2011/2012 * DAVID HAVÍŘ* * JAN ALINČ* * RADEK BĚLOHLAV* * MILAN KOSTOUREK* * TOP 10 OBRANNÝCH PÁRŮ* * HC MOST* * SK HS TŘEBÍČ* * ŠIMON HRUBEC* Předmluva V druhém čísle

Více

DYNAMO. 20. listopadu 2011 ročník XXVI číslo 9 SK DYNAMO ČB - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

DYNAMO. 20. listopadu 2011 ročník XXVI číslo 9 SK DYNAMO ČB - FK VIKTORIA ŽIŽKOV ZPRAVODAJ Z PRAVODAJ ZE ZE STŘELECKÉHO STŘELECKÉHO OSTROVA OSTROVA DYNAMO. listopadu ročník XXVI číslo.. K KOLO OLO cena Kč Zdeněk Ondrášek vstřelil Žižkovu letos v poháru dva góly, přidá nějaký další

Více

ze Střeleckého ostrova 27. února 2011 číslo 10 cena 15 Kč SK DYNAMO ČB - FK TEPLICE

ze Střeleckého ostrova 27. února 2011 číslo 10 cena 15 Kč SK DYNAMO ČB - FK TEPLICE ze Střeleckého ostrova. února číslo cena Kč. kolo Gambrinus ligy Nový hráč Dynama Lovre Vulin v souboji s mladoboleslavským Mendym. SK DYNAMO ČB - FK TEPLICE PARTNEŘI Generální partner PCO hlídací služba

Více

POLOČAS NÁŠ KLUB SLAVÍ 120 LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ. SK Slavia Praha vs Viktoria Plzeň SLAVIA.CZ. cena 20 Kč 2012-2013

POLOČAS NÁŠ KLUB SLAVÍ 120 LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ. SK Slavia Praha vs Viktoria Plzeň SLAVIA.CZ. cena 20 Kč 2012-2013 2012-2013 7 cena 20 Kč POLOČAS 13. kolo Gambrinus ligy 4. listopadu 2012 18:05 hodin, Eden SK Slavia Praha vs Viktoria Plzeň NÁŠ KLUB SLAVÍ 120 LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ SLAVIA.CZ patroni zápasu LEGENDY SLAVIE

Více

BOLEK. České pošty. Hradce. Ondřej Zahustel. Pohár. Rozhovor. Jedeme do. 21. kolo 2011/2012 18. 3. 2012 od 16,00 hod.

BOLEK. České pošty. Hradce. Ondřej Zahustel. Pohár. Rozhovor. Jedeme do. 21. kolo 2011/2012 18. 3. 2012 od 16,00 hod. Zpravodaj FK Mladá Boleslav VIII. ročník 10/2012 BOLEK www.fkmb.cz www.tvbolka.cz cena: 10 Kč Rozhovor Ondřej Zahustel Jedeme do Hradce Pohár České pošty 21. kolo 2011/2012 18. 3. 2012 od 16,00 hod. FK

Více

S Motorletem do ČFL? Legenda Josef. Letní. Bican

S Motorletem do ČFL? Legenda Josef. Letní. Bican Martin Frýdek S Motorletem do ČFL? SRPEN 2013 / ZDARMA Letní TÉMA pohár Legenda Josef Bican Rozvoj Trénink osobnosti Koho nehřeje fotbal, toho zahřejeme my Váš dodavatel tepla pro Prahu a partner Pražského

Více

DO TO. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 20/09 3

DO TO. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 20/09 3 DO TO SPARTAHO! Tiráž: SPARTA, DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce:

Více

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 15/10 3

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 15/10 3 DO TO SPARTAHO! Tiráž: SPARTA DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce:

Více

Hokejový Vajgar hledá ztracenou důvěru čtěte

Hokejový Vajgar hledá ztracenou důvěru čtěte 9-2006 /ročník II. 16,- Kč Sportovní měsíčník Jindřichohradecka Basketbalisté jako noc a den Matyášová sbírá světové medaile Nová rubrika: kultura čtěte na straně 9 čtěte na straně 11 Nohejbalisté Cepu

Více

Reprezentační kouč Lener podpořil výstavbu multifunkční arény

Reprezentační kouč Lener podpořil výstavbu multifunkční arény Červen 2003 Reprezentační kouč Lener podpořil výstavbu multifunkční arény Ke shlédnutí prezentace připravované multifunkční haly přijal pozvání reprezentační trenér Slavomír Lener. Na následné tiskové

Více

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 09/11 3

DO TO. Tiráž: SPARTA DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 09/11 3 DO TO SPARTAHO! Tiráž: SPARTA DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce:

Více

ČERNOVÍRSKÁ ROČENKA 2012

ČERNOVÍRSKÁ ROČENKA 2012 ČERNOVÍRSKÁ ROČENKA 2012 ČERNOVÍRSKÁ ROČENKA 2012 Text: PhDr. Jindřich Hovadík za spolupráce členů olomoucké Komise městské části č. 1 Černovír Klášterní Hradisko, funkcionářů jednotlivých organizací a

Více

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7 1 21/2012 tenisová Sparta partneři TK Sparta Praha Vážení příznivci tenisové Sparty, velice mě těší, že jste si udělali čas na další číslo sparťanského bulletinu. Zima byla opravdu nabitá úspěchy našich

Více

Kam. zamíří? Luis Enrique Spasitel Barcelony. Liga mistrů TOMÁŠ HÜBSCHMAN JAROSLAV DROBNÝ. s madridskou minulostí

Kam. zamíří? Luis Enrique Spasitel Barcelony. Liga mistrů TOMÁŠ HÜBSCHMAN JAROSLAV DROBNÝ. s madridskou minulostí Co trápí Čuhela? 18 Reprezentace: opět 2:2 25 Retro: M. Luhový 29 Giggs v nové roli 37 JAROSLAV DROBNÝ V baráži s Fürthem jsme měli kliku z pr..., a tak jsme bundesligu pro Hamburk přece jen zachránili,

Více

MAGAZÍN O 1. LIZE. 7. číslo ročník 2011/2012 CITACE HRÁČŮ ČERPÁNY Z WEBŮ HOKEJ.CZ A IDNES.CZ. FOTO: PETR KRAUS (fotokraus.cz), Miroslav Rosendorf

MAGAZÍN O 1. LIZE. 7. číslo ročník 2011/2012 CITACE HRÁČŮ ČERPÁNY Z WEBŮ HOKEJ.CZ A IDNES.CZ. FOTO: PETR KRAUS (fotokraus.cz), Miroslav Rosendorf MAGAZÍN O 1. LIZE 7. číslo ročník 2011/2012 FOTO: PETR KRAUS (fotokraus.cz), Miroslav Rosendorf CITACE HRÁČŮ ČERPÁNY Z WEBŮ HOKEJ.CZ A IDNES.CZ UPŘEDMLUVA Tak a prvoligová sezóna 2011/2012 je za námi.

Více

Jihlavský express. svému městu blíž... Zpravodajský a inzertní měsíčník www.jihlavskyexpress.cz. 25 000 výtisků každý měsíc!

Jihlavský express. svému městu blíž... Zpravodajský a inzertní měsíčník www.jihlavskyexpress.cz. 25 000 výtisků každý měsíc! Zpravodajský a inzertní měsíčník www.jihlavskyexpress.cz 2/2015 ZDARMA 24 stran Jihlavský express 25 000 výtisků každý měsíc! svému městu blíž... Zákaz hazardu: Město provádí kontroly Jihlava Od začátku

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, EDITORIAL Vážení sportovní přátelé, na jaře letošního roku se tenisová Sparta změnila, netrvalo dlouho a začal to vnímat celý český tenis. Všichni, kdo jsme za těmito změnami stáli, z toho máme ohromnou

Více

Z jednání rady obce a zastupitelstva obce

Z jednání rady obce a zastupitelstva obce Ročník 14 LISTOPAD 2004 Cena Kč 5,- Z jednání rady obce a zastupitelstva obce 40. schůze rady obce se konala za účasti všech radních dne 18. 10. 2004. Byl projednán návrh a. s. VaK na prodloužení provozovatelské

Více

Zaskočí. Němce? PAVEL KADEŘÁBEK. Ničivý hurikán nechce kérku. Harry Kane JAN KOPIC

Zaskočí. Němce? PAVEL KADEŘÁBEK. Ničivý hurikán nechce kérku. Harry Kane JAN KOPIC Dovalil do tepláků 8 Lvíčata: noc a den! 22 Ligové léto 38 Úspěšní futsalisté 48 JAN KOPIC Potřeboval jsem už další výzvu! Že se prosadím i v lepším týmu a také trvaleji do reprezentace, říká o přestupu

Více