8. aukce Cesty domů

Download "8. aukce Cesty domů"

1 Cesta domů, z.ú., Boleslavská 16, Praha 3 IČ: Tel: registrace@cestadomu.cz Bankovní spojení: / aukce Cesty domů Přehled položek v aukci Číslo 1 Tomáš Smetana / Bota po mamince / 2010, litografie, 46 x Adriana Skálová / Lixouri I / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29, Viktor Dmitrievič Pivovarov / Lodník / 2003, tuš na papíře, 21 x 30 4 Petr Wagenknecht / Exotika všednodennosti / 2013, digitální tisk, 40 x Jitka Štenclová / Patch Clamp / 2013, olej na plátně, 50 x Martina Špinková / Hvězda / 2018, akvarel na bavlněném papíře, 31 x 41 Jerguš Gálik / Dýmka / 2018, pálená hlína glazovaná a malovaná, délka 13,5 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, pigment na papíře, 100 x Dominik Běhal / Můstek / 2017, freska, 45 x Adam Železný / Trafika / 2012, porcelán, 12,5 x 18 x 11, Argišt Alaverdyan / Abrakadabra I / 2017, kombinovaná technika, 50 x 40 Argišt Alaverdyan / Abrakadabra II / 2017, kombinovaná technika, 50 x 40 Vladimír Kopecký / Odraz slunce ve vodě / 2012, serigrafie, 50 x 50 Lukáš Jabůrek / Váza Nemo / 2007, hutně tvarované broušené sklo, výška Jiří Kovanda / Bez názvu / 2018, koláž, 21 x MY DVĚ / Mimozem / 2017, dřevěné objekty Petr Ettler / Nezacházej ještě / 2014, olej na plátně, 50 x Ladislav Kuklík / Noční motýl / 1987, lept, 22 x 15, Czechia / Czechia Ostrava / 2017, digitální tisk, 36 x NTB998 str. 1 / 7

2 20 Jaroslav Róna / Citadela / 2008, kresba tuší a pastelkami, 24 x Čestmír Suška / Trojúhelníky / 2006, sítotisk, 45,5 x 30,5 22 Ivan Ouhel / Kontrasty v přírodě / 2017, olej na plátně, 90 x Alžběta Skálová / Sen o přirozenosti / 2016, sítotisk, 23 x Petra Pešková / Krystal / 2017, kombinovaná technika, 79 x 57 x Adriana Skálová / Lixouri II / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29, Jan Hísek / Ochránce / 2009, mezzotinta, 17,5 x 12, Beatrice Dandová / Zajíci / 2011, linoryt na papíře, 41,5 x Alena Kučerová / Dvojitý skok / 1986, autorský tisk, 26 x Alena Kučerová / Skok přes příkop / 1994, autorský tisk, 29,5 x 39, Filip Dvořák / Bez názvu II / 2017, olej na saténu, 40 x Adéla Pečlová / Prsten Square / 2018, stříbro 925, sklo, velikost Wu Yi / Užívání radosti / 2014, serigrafie, papír, číslo grafického listu 18/60, 35 x 30 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29, Ondřej Petrlík / Vlaštovky / 2017, akryl na papíře, 83,5 x 59, Vlastislav Hofman / Dalibor (Dalibor hraje na housle) / 1945, kombinovaná technika, 12 x 18 Vlastislav Hofman / Falstaff jako paní Broučková / 1939, akvarel a tužka na papíře, 26 x 13 Vlastislav Hofman / Pan Nehluba (Pan Veverka) / 1939, akvarel a tužka na papíře, 26 x 13 Ludmila Smejkalová / Myslím si, že na tebe koukají, protože vypadáš až moc sexy / 2015, akryl a sprej na plátně, 115 x Radan Wagner / Tváře muže / 2003, akryl na plátně, 105 x David Cajthaml / Brána a vesmír / 1995, monotyp, autorský tisk, 54 x 32,5 Pavla Hroudová / Šídlo královské / 2018, akvarel na papíře, 21 x Krištof Kintera / Mentální výpary / 2007, sprej na papíře, 70 x Kurt Gebauer / Dvě v sauně / 2012, litografie, 72 x NTB998 str. 2 / 7

3 44 Eva Eisler / Tubing Necklace / 2000, nerezová ocel 2 45 Jiří Bouma / Kruh / 2013, linoryt, 21 x Jiří Anderle / Tři generace / 2018, kresba tužkou a pastelkami, počítačový tisk, 29,5 x 21 Martin Mainer / Krajina s návštěvníky / , kombinovaná technika, 48 x 64 Martina Špinková / Večer před svatbou / 2018, olej na plátně, 50 x Petr Melan / Pád z Olympu / 1988, lept, 33,5 x 23, Maxim Velčovský / Frozen Bowl / 2014, hutně tvarované křišťálové sklo, výška František Skála / Nešťastník / 1999, suchá jehla, 34 x Václav Sokol / Symbol / 2016, suchý pastel na papíře, 59 x Adam Holý / Untitled / 2018, digitální tisk, 45 x Barbora Klaška / Fox(y) / 2017, 2D tisk (digitální grafika), 70 x Terezie Límanová / Naproti náplavce / 2015, olej na plátně, 80 x 60 František Matoušek / Empire State Building / 2016, sítotisk, 63 x Veronika Bromová / Cesta domů / 2018, digitální tisk, 48 x Markéta Kalivodová / Váza Fryst / 2016, litý pokovený porcelán, výška 26 Veronika Holcová / Perla z cyklu Deníkové záznamy / 2013, olej na ručním papíře, 41,5 x Antonín Střížek / Město / 2018, akvarel, 56,5 x Adriana Skálová / Lixouri III / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29, Pavla Hroudová / Volavka velká / 2018, akvarel na papíře, 40 x 30 Veronika Gabrielová / Not II / 2018, akvarel a gelové pero na plátně, 140 x 100 Markéta Šílená / Náhrdelník Spuma / 2018, pěnové sklo, barevné kovy Pavla Malinová / Cruel Tube / 2009, olej na plátně, 110 x Patrik Kriššák / Vorbei ze série Glitter Gradient / 2017, olej a gliter na plátně, 65 x Martin Libecajt / Šachy / 2018, akryl na kartonu, 34 x NTB998 str. 3 / 7

4 68 Matyáš Maláč / Bez názvu / 2018, uhel na papíře, 177 x Jindřich Štreit / Manželé / 1993, digitální tisk, 55 x Lucie Raškovová / Alej / 2001, lept (měkký kryt), 32 x Eva Koťátková / Bez názvu / 2013, koláž, 29,5 x Rafani / Boj / 2013, porcelán, 32 x 40 x Jiří Franta / RRR / 2018, tuš na papíře, 40,5 x 29,5 74 David Böhm / People Like Us / 2018, sítotisk, 25/50, 70 x Lenka Vítková / Bez názvu / 2013, olej na plátně, 30 x Vladimír Kopecký / Tichá exploze / 2010, serigrafie, 30 x Monika Žáková / Bez názvu / 2017, kvaš a olejový pastel na papíře, 37,5 x 27 Adriana Skálová / Paesaggio Umbro / 1998, kombinovaná technika na dřevě, 34 x 76,5 x 2 Habima Fuchs / Giant Mountains / 2011, tempera a tuš na papíře, 21 x 29, Marie Blabolilová / Les VII / , akryl na plátně, 75 x Hanuš Lamr / Prsten Crassula / 2018, zlacené stříbro 925/ Michal Bačák / Vlčí mák / 2017, digitálně konvertovaná grafika, autorský tisk na litografickém papíře, 70 x 50 Stanislav Kolíbal / ilustrace k Povídkám ze země draka (1958) / 2017, serigrafie, 70 x 50 Jindřich Štreit / Siesta na Kavkaze / 1995, digitální tisk, 39,5 x 52, František Ronovský / Zamyšlená / 1987, lept, 33 x 23, Jan Hlavatý / Půlnoční osvit / 2014, akryl na plátně, 76 x Jitka Štenclová / Bez názvu / 2016, pastel na černém papíře, 70 x Tomáš Absolon / Bez názvu / 2012, olej na plátně, 55 x Jakub Tytykalo / Rozhovor / 2018, akryl na plátně, 75 x Rudolf Jung / z cyklu Fragmenty / 2011, kyanotypie na papíře, 70 x 50 Lubomír Typlt / Holka na houpačce / 2017, tempera na papíře, 70 x NTB998 str. 4 / 7

5 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, pigment na papíře, 70 x 50 Anna Jožová / Váza Líza / 2018, křišťálové sklo, kombinovaná technika, výška 35 Vladimír Houdek / Bez názvu / 2012, olej a papír na plátně, 60 x 48 Lukáš Karbus / Bez názvu / , akvarel na papíře, 75,5 x Marek Meduna / Bez názvu / 2014, olej na plátně, 40 x Josef Achrer / NO in the Forest No. 1 / 2018, akryl na plátně, 60 x 50 Svatopluk Klimeš / Utonulá ne (zachráněná na dalším obraze) / 2018, kombinovaná technika na plátně (papír, oheň), 75 x Ivan Ouhel / Vlčí máky / 2018, olej na plátně, 25,5 x Michael Rittstein / Závěrem / 2018, litografie, 44 x Roman Kvita / Urnyy Pylon / 2018, sklo, dřevo, brus, výška Michael Rittstein / Podobenství / 2018, litografie, 62 x David Cajthaml / Žena a kočka / 2017, kombinovaná technika (linoryt a tužka na papíře), autorský tisk, 40,5 x Jan Lamr / Pole III / 2017, akryl na plátně, 70 x Adriana Skálová / Cannaregio / 2017, olej na kartonu, 53 x Petra Pešková / Čtyři bratři / 2018, akvarel na papíře, 20 x Barbora Valecká / Lodičky / 2016, tužka a akvarel na papíře, 21 x 29,5 Martin Libecajt / Zátiší s beruškou / 2016, akryl na sololitu, 42,5 x 78, Zuzana Kantová / Malá situace / 2012, sádra, 33 x Mariia Kovtun / Bez názvu / 2017, akryl na plátně, 90 x Tomáš Hrůza / Bez názvu / 2013, lambda print, 50 x Petr Wagenknecht / Vůně Montenegra / 2017, digitální tisk, 40 x Petra Kurutzová / Flóra / 2018, digitální tisk na plátně, 40 x Dora Čančíková / Virgen de la Candelaria / 2011, kombinovaná technika, 55 x Alžběta Skálová / Rovnováha / 2016, sítotisk, 23 x NTB998 str. 5 / 7

6 515 Jakub Sýkora / Grid / 2016, akryl na plátně, 85 x Diana Winklerová / Provázky / 2004, serigrafie, 29 x Límanová Terezie / Braník, tramvajová zastávka Dvorce / 2014, kombinovaná technika, 50 x Pavel Piekar / Sen o zemi libanonské / 2014, linoryt, 48 x Jakub Havránek / Konvička / 2018, akryl na plátně, 55 x Markéta Černá / Obrůstající pustina / 2013, olej na plátně, 30 x Veronika Holcová / Mrak / 2018, olej na papíře, 42 x 29, Adriana Skálová / Giudecca / 2017, olej na kartonu, 53 x Beatrice Dandová / Práce I / 2013, tužka na plátně, 15 x Beatrice Dandová / Práce II / 2013, tužka na plátně, 15 x Kamila Ženatá / Tajemný les / 2013, olej na plátně, 80 x Jan Šilar / Padly buky / 2014, fotografie, 21 x Kateřina Bukolská / Věčný rozhovor / 2015, alternativní fotografická technika na recyklovaném skle, 72 x Alžběta Skálová / Transformace / 2016, sítotisk, 23 x Hanna Kovtun / Dravec / 2017, linoryt, 42 x 29, Martin Balcar / Goli otok / 2013, akryl, uhel, 30 x Jan Pražan / Ze série Dědicové / 2014, kombinovaná technika, 30 x Tomáš Smetana / Kozoroh na talířku / 2010, litografie, 43 x Tereza Říčanová / Večerní procházka / 2010, olej na plátně, 45 x 54 Miloslav Polcar / Zasněžené květy / 2011, olej na plátně, 120 x 100 Adriana Skálová / Laguna a volo d uccello / 2017, olej na kartonu, 53 x Sofie Tobiášová / One Eye blind / 2018, olej na plátně, 25 x Pavlína Šulcová / Tel Aviv I / 2017, digitální tisk, 13 x Pavlína Šulcová / Tel Aviv II / 2017, digitální tisk, 13 x NTB998 str. 6 / 7

7 539 Filip Turek / DNA / 1998, digitální tisk na papíře na překližce, 75 x Jiří Bouma / Hvězdní psi / 2013, linoryt, 15 x Vladimír Kopecký / Úsvit / 2010, serigrafie, 30 x Martin Herold / Grapefruit / 2012, sítotisk na papíře, 60 x Patrik Kriššák / 96 / 2017, olej a gliter na plátně, 40 x Tadeáš Kotrba / Bawa / 2016, kombinovaná technika na plátně, 25 x Gabina Fárová / Kaleidoskop / 1993, serigrafie, 60 x Jana Vojnárová / Small Ceremony / 2013, kombinovaná technika, 30 x 24 Petra Kurutzová / Postdream for Kids / 2018, digitální tisk na plátně, 40 x Jana Hubatková / Déšť / 1999, litografie, 100 x Pavel Piekar / Světlo / 2015, linoryt, 58 x Johana Střížková / Bez názvu I / 2014, autorský digitální tisk, 50 x CELKEM vydražených položek: NTB998 str. 7 / 7

8. benefiční aukce pro Cestu domů Hotel Hilton Prague,

8. benefiční aukce pro Cestu domů Hotel Hilton Prague, 8. benefiční aukce pro Cestu domů Hotel Hilton Prague, 12. 11. 2018 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030 031 032 033 034

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) 8 000 Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka 7 000 Kč 4 Stanislav Kolíbal Ilustrace k povídkám K. Čapka 1 9 500 Kč 10 Lu Jindrák Skřivánková Tate / Asia

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel,

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 25. 11. 2013 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny,

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 26. 11. 2015 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty. LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY JUDITA SEREGHY judita.sereghy@amnesty.cz art.amnesty.cz 20. 11. 2017 Galerie SmetanaQ Design titulního vizuálu: Natálie Rajnišová 1. DIEGO SCHAFER PETER BENENSON

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron,

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 24. 11. 2014 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

BOBR SPORT TOUR. Atletický víceboj 2015

BOBR SPORT TOUR. Atletický víceboj 2015 BOBR SPORT TOUR Atletický víceboj 2015 1. třída - SMÍŠENÁ KATEGORIE KRÁL David 95 1.-2. 16 STARÁ Jana 95 1.-2. 16 DOLEŽALOVÁ Vanesa 93 3. 14 KEFALIDIS Andonis 91 4. 13 ČERVENKA Petr 87 5. 12 PANCNER Josef

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš. Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

Výsledková listina soutěží Skokan a Borec Sedlčan ( )

Výsledková listina soutěží Skokan a Borec Sedlčan ( ) skokan dívky Výsledková listina soutěží Skokan a Borec Sedlčan (9. 12. 2011) Skokan Sedlčan Dívky I. (4.- 5. třída) 1. Černá Lucie ZŠ Dublovice 173 2. Štemberková Sára 1. ZŠ Sedlčany 161 3. Strýčková Alžběta

Třída: 1.A. třídní učitel: Mgr. Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 P.Č PŘÍJMENÍ JMÉNO Třída: 1A třídní učitel: Mgr Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 PČ PŘÍJMENÍ JMÉNO 1 BOBÁLOVÁ Veronika 2 DOLEŽEL Radim 3 GOROLY Radek 4 HARAKAL Filip 5 HARAKALOVÁ Dominika 6 CHALOUPKA

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ŽEBŘÍČEK JMEN OBČANŮ VELKÉHO ÚJEZDU ŽEBŘÍČEK JMEN DĚTÍ DO 5ti LET 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ADAM 8 MARIE, MARIA 48 ADÉLA 3 ADÉLA 3 ADÉLA 8 JIŘÍ 39 ALICE 2 JAN 3 ADOLF 1 JAN,

Modrá Hvězda Praha. Výsledková listina České ligy mládeže

Modrá Hvězda Praha. Výsledková listina České ligy mládeže Modrá Hvězda Praha Výsledková listina České ligy mládeže 4. kolo Praha, bazén Zelený Pruh, 4. prosince 2005 50 m PP hoši E 1. Pechan Pavel 95 MH Praha 25,82 50 2. Čech Petr 94 Liberec 26,56 46 3. Maršík

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011 Aukční katalog Artyčok event 9. 12. 2011 Hynek Alt a Alexandra Vajd Marek Číhal Daniela Deutelbaum Lucie Ferlíková Patricie Fexová Světlana Fialová Kateřina Fojtíková David Helán Vendula Chalánková Matyáš

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ RED IZO: 600008541 Název školy: Gymnázium, Písek, Komenského 89 Zkušební místo: Gymnázium, Písek, Komenského 89 Název zkoušky: Anglický jazyk - didaktický test Učebna dle informačního

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz

3. kolo MSLM 2011 Přerov 30. 04. 2011 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

3. kolo MSLM 2011 Přerov 30. 04. 2011 VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1. 100 PP chlapci D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1. Hanák Daniel 98 N.Jičín 0:45.69. 956 50 2. Fojtík Lukáš 98 N.Jičín 0:49.55. 803 46 3. Borovička Jan 98 Olomouc 0:54.15. 650 42 4. Dvořák Vojtěch 99 ČOCH.Žďár

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 Komise se sejde v pondělí a úterý (13 a 14. 6. 2016) v 8:45 hodin v uvedeném ateliéru ke krátké poradě. V 9 hodin začínají obhajoby jednotlivých studentů.

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ RED IZO: 600007081 Název školy: Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 Zkušební místo: Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 Název zkoušky: Anglický jazyk - didaktický test Učebna dle

Rozdělení do skupin na přípravné kurzy čtyřleté studium

Rozdělení do skupin na přípravné kurzy čtyřleté studium Rozdělení do skupin na přípravné kurzy čtyřleté studium P. č Příjmení Jméno Typ studia Skupina Učebna Čas zahájení 1 Bednaříková Andrea čtyřleté Čtvrtek A 4117 14:30 2 Bednaříková Nikol čtyřleté Čtvrtek

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Krajská soutěž přípravek - skupina C Čelákovice Čelákovice

Krajská soutěž přípravek - skupina C Čelákovice Čelákovice 3. kolo Krajského přeboru družstvýsledky jednotlivých disciplín Čelákovice 21. 6. 2019 skupina 150 m 1 Geist Patrik TJ Sokol Říčany a Radošovice A 08 H 21,20 1 Marhoul Václav TJ Sokol Říčany a Radošovice

Kostelecký duatlon 2017

Kostelecký duatlon 2017 Kategorie: benjamínci chlapci Rok nar. čas 1 4 Fenyk, Tadeáš Kostelec nad Labem 2013 00:02:00 2 6 Vašička, Waldemar Kostelec nad Labem 2014 00:02:18 3 3 Stránský, František Kostelec nad Labem 2013 00:02:34

EKONOMICKÁ FAKULTA FAKULTA RYBÁŘSTVÍ A OCHRANY VOD. akademičtí pracovníci: Rudolf Hrubý Tomáš Volek Kamil Pícha. studenti: Matyáš Hric Tomáš Buřič

EKONOMICKÁ FAKULTA FAKULTA RYBÁŘSTVÍ A OCHRANY VOD. akademičtí pracovníci: Rudolf Hrubý Tomáš Volek Kamil Pícha. studenti: Matyáš Hric Tomáš Buřič VÝSLEDKY VOLEB DO AKADEMICKÉHO SENÁTU JIHOČESKÉ UNIVERZITY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH PRO OBDOBÍ 2017-2020 (pořadí podle počtu získaných hlasů bez uvádění titulů) EKONOMICKÁ FAKULTA Rudolf Hrubý Tomáš Volek

POHÁR ROZHLASU okresní kolo

POHÁR ROZHLASU okresní kolo Běh - 60m Děvčata starší 1. Štekrová Veronika ZŠ JAK Louny 7,7 867 2. Divišová Tereza ZŠ JAK Louny 8,3 690 3. Švátorová Aneta ZŠ Husova Podbořany 8,3 690 4. Vostatková Karolína ZŠ 28.řijna Louny 8,4 662

XV. kouřimské sportovní hry výsledky

XV. kouřimské sportovní hry výsledky XV. kouřimské sportovní hry výsledky Kategorie: chlapci do 5 let Jakub Moskala Kouřim 18:28 1. Albert Neruda Kouřim 25:42 2. Louis Bignall Kouřim 29:38 3. Kryštof Jandečka Pečky 37:63 4. David Pokorný

Startovní listina po klubech

Startovní listina po klubech Startovní listina po klubech Oblastní žebříček hájovna Hromová jedle, Kluky u Písku 2018-04-21T11:00:00 26A 3LZ 3VX 66C 8FX 9JC ACB API CST DCE DOB KCK KRE KTA LPM MIL OCB OPI PCB PGP RIC SLP SOB TCB TJP

2. kolo Moravskoslezské ligy mládeže 2007 Žďár nad Sázavou, 24.3.2007 UPRAVENÁ VERZE, 27.3.2007

2. kolo Moravskoslezské ligy mládeže 2007 Žďár nad Sázavou, 24.3.2007 UPRAVENÁ VERZE, 27.3.2007 1. 100 PP hoši D 1. Bartek Jan 94 N.Jičín 0:48.84 830 50 2. Soviš Vladimír 94 Zlín 0:51.77 726 46 3. Tesař Jan 94 ČOCH.Žďár 0:51.85 723 42 4. Španihel Petr 95 N.Jičín 0:52.12 714 39 5. Jarolím Jakub 95

VÝSLEDKOVÁ LISTINA POHÁROVÉHO ZÁVODU XII. ROČNÍKU LYŽAŘSKÉHO POHÁRU VYSOČINY 2014/2015 HARUSŮV KOPEC,

VÝSLEDKOVÁ LISTINA POHÁROVÉHO ZÁVODU XII. ROČNÍKU LYŽAŘSKÉHO POHÁRU VYSOČINY 2014/2015 HARUSŮV KOPEC, Kategorie: Myšáci dívky Ročník: 2008 a mladší 1 6 Hrbáčková Johana SKI SKOL 2008 36,63 2 5 Urbánková Vanesa SKI Klub Hlinsko 2008 36,85 0,22 3 17 Čermáková Lucie SKI klub Victoria Brno 2008 37,81 1,18

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11 Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11 I. kategorie (4-8 let; do 3. třídy) Umístění Jméno Adresa školy Název Jméno Galerie Paletka To jsem já MgA. Darina Hejlová Vojtěch Benhard Štěpánka

Chebská běžecká zima ročník - průběžné výsledky

Chebská běžecká zima ročník - průběžné výsledky Chebská běžecká zima 2014-2015 - 6.ročník - průběžné výsledky poř. jméno rok nar sportovní oddíl body I.závod body II.závod body III.závod body IV.závod body celkem M6 do 6ti let - 130 m - hoši David Vojíř

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. Běh do vrchu. Minižákyně 2010 a ml. trať: 400 m. AC Moravská Slavia Vinařství Filip z Kroukartí AC Moravská Slavia

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. Běh do vrchu. Minižákyně 2010 a ml. trať: 400 m. AC Moravská Slavia Vinařství Filip z Kroukartí AC Moravská Slavia VÝSLEDKOVÁ LISTINA 35. ročník přespolního běhu Běh do vrchu 5.11.2017 Minižákyně 2010 a ml. trať: 400 m 1 2 Hladká Leontýna 2010 SK SKOL Brno 04:00 2 4 Chaloupková Renatka 2011 SK SKOL Brno 04:10 00:10

6.veřejné závody PAS žactva

6.veřejné závody PAS žactva 6.veřejné závody PAS žactva Datum konání: 25.2.2008 Místo konání: Praha-Stromovka Pořadatel: PSK Olymp Praha Výsledky zpracoval: Martin Smetana a Tomáš Linhart Ředitel závodu: Hlavní rozhodčí: Poznámka:

Plzeň 25. VÝPIS Z VÝSLEDKŮ Plzeňské sprinty Příjmení, jméno, RN : : : :

Plzeň 25. VÝPIS Z VÝSLEDKŮ Plzeňské sprinty Příjmení, jméno, RN : : : : BALÍČEK Tomáš 91 9 50 M :25.23 645 :24.40 96.71 7 50 M :24.68 689 :24.40 98.87 BARTOŇOVÁ Adéla 05 69 200 Z 2:45.86 371 2:46.18 100.19 100 Z M 1:20.21 322 1:17.18 96.22 119 50 M :33.64 380 :34.40 102.26

3.kolo MSLM 2015 Nový Jičín 18. 04. 2015 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

3.kolo MSLM 2015 Nový Jičín 18. 04. 2015 VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1. 25 RP hoši D ~~~~~~~~~~~~~~~~ 1. Klimpar Jakub 02 N.Jičín 0:09.02 917 50 2. Novák Matěj 02 ČOCH.Žďár 0:10.00 752 46 3. Kremel David 03 N.Jičín 0:10.61 664 42 4. Janásek Jan 03 Zlín 0:10.77 643 39 5.

Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou 4.11.2017 Kralupy nad Vltavou Pohár Středočeského kraje 2018 Nejmladší žákyně 1. Eliška Beranová 09 TOM - KČT Kralupy 0 0 1 0 3 0 4 0:26:24 0:08:00 0:18:24 0:22:24 100,0 2. Magdalena Kulhavá 09 TOM Mikulášovice

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Kamila Řezáčová, 13 let Motýl 2, 10 15 cm, voskovka Karolína Černínová, 8 let Když je stromu zima, 21 30 cm, vodovka tuš Karolína Járová, Ondřej Kočí, 13

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA Str. 1 KATEGORIE: MK1 50 km, chlapci 0-12 1 406 Smejkal Pavel 1:49:50 27.31 2 440 Voneš Jakub 1:50:48 27.08 3 400 Videnský Pavel ml. 2:13:05 22.54 4 303 Doležal Marek 2:13:40 22.44 5 339 Trutna Jan ml.

Župní přebor v atletice pro cvičební rok 2010/ rok 2011

Župní přebor v atletice pro cvičební rok 2010/ rok 2011 Žákyně I (2002-2004) Tělocvičná jednota Sokol Rozkydalová Simona 2002 Hořátev 8,60 268 1. 15,99 77 5. 3,03 112 3. 01:02,40 75 3. 532 1. Chadalíková Chantal 2002 Hořátev 9,10 166 2. 15,78 75 6. 3,10 124

Celkem. TRAŤ 100m Pořadí čís. Jméno team Bydliště čas Kat.

Celkem. TRAŤ 100m Pořadí čís. Jméno team Bydliště čas Kat. TRAŤ 100m 29.4.2017 Celkem 1 33 Matiáš Sova Sovičky Přerov 00:00:16 Chlapci 2011 - mladší 100 m 2 8 Adéla Ondráková Nové Město na Moravě 00:00:17 Dívky 2011 - mladší 100 m 3 20 Vojtech Petr Vlachovice

Dívky m dálka. míček. celkové body

Dívky m dálka. míček. celkové body Dívky 1 40 m dálka míček výkon (s) výkon (cm) výkon (m) Semmlerová Eliška 7,66 11 b 290 17 b 8,10 2 b 30 b Pehlová Daniela 8,11 8 b 274 15 b 6,20 0 b 23 b Zálešáková Tereza 7,98 9 b 228 8 b 8,80 3 b 20

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010 Zimní pohár Vršovic XXXVII. ročník 4. kolo konané dne Reflexní luk: MUŽI 18m 18m celkem 1. Pertlík Filip LK Votice 288 288 576 2. Bulíř Martin Dynamo Liberec 283 292 575 3. Hodač Michal LK Rokycany 279

ŠKOLA NA KOLE ROČNÍK. Kohoutovice CHLAPCI. Pořadí STARTOVNÍ ČÍSLO JMÉNO TŘÍDA ŠKOLA I. II. Celkem. Datum:

ŠKOLA NA KOLE ROČNÍK. Kohoutovice CHLAPCI. Pořadí STARTOVNÍ ČÍSLO JMÉNO TŘÍDA ŠKOLA I. II. Celkem. Datum: 3. ROČNÍK 1 8 Gryc Adam 3. Chalabalova 1 1 2 2 2 Vaculík Jakub 3. Pavlovská 2 2 4 3 4 Václavek Vojtěch 3. Pavlovská 3 4 7 4 11 Vévoda Patrik 3. Chalabalova 7 3 10 5 5 Bruzl Jakub 3. Pavlovská 5 6 11 6

Letní KP KK Pořadí Jméno Roč. Klub pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body bodů

Letní KP KK Pořadí Jméno Roč. Klub pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body bodů Mladší přípravka U8 4 Stříbrná TJ Horal Stříbrná Paralelní Sl Finále 2011-a mladší Pořadí Jméno Roč. Klub pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body bodů 1 KINDRÁTOVÁ

Počet závodníků: 122 Počet kategorií: 10

Počet závodníků: 122 Počet kategorií: 10 Počet závodníků: 122 Počet kategorií: 10 Seznam závodníků: ----------------- Kolečková Jana - Starý Jičín 12 Hilpertová Diana - Starý Jičín 54 Rabelová Kristýna - Starý Jičín 140 Volková Ivana - Jičina

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. Běh do vrchu. Benjamínci (Myšáci) 2010 a mladší. Poř. St. č. Příjmení, jméno Ročník Klub JMLP Čas Ztráta

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. Běh do vrchu. Benjamínci (Myšáci) 2010 a mladší. Poř. St. č. Příjmení, jméno Ročník Klub JMLP Čas Ztráta VÝSLEDKOVÁ LISTINA 34. ročník přespolního běhu Běh do vrchu 6.11.2016 Benjamínci (Myšáci) 2010 a mladší 400 m 1 5 Kalovský Vladimír 2010 SK SKOL Brno 04:16 2 10 Hladký Mikuláš 2012 Brno JMLP 04:18 00:02

60 metr s p ekážkami

60 metr s p ekážkami Mladší p ípravka as 1. as 2. výsledný 46 Svoboda Ond ej 2012 Uhlí ské Janovice 50,92 33,92 33,92 1 43 Vondrá ek Václav 2012 Uhlí ské Janovice 38,66 NP 38,66 2 55 ermák Michal 2012 Uhlí ské Janovice 54,43

Krajské kolo Národní soutěţe ZUŠ - Litvínov 9:00 hodin malá scéna ZUŠ

Krajské kolo Národní soutěţe ZUŠ - Litvínov 9:00 hodin malá scéna ZUŠ Krajské kolo Národní soutěţe ZUŠ - Litvínov 9:00 hodin malá scéna ZUŠ Příčná flétna 1. Burčová Aneţka 22. 5. 2001 Ústí n/l I. 3:20 2. Ešlerová Andrea 26. 1. 2001 Ţatec I. 3:54 3. Holá Lenka 5. 10. 2000

BOBR SPORT TOUR. Terénní závod na kolech 2016

BOBR SPORT TOUR. Terénní závod na kolech 2016 BOBR SPORT TOUR Terénní závod na kolech 2016 1. třída - SMÍŠENÁ KATEGORIE TLUSTOŠ Daniel 1:19:00 1. 14 15 16 STARÁ Elena 1:34:00 2.-3. 15 7 15 ŠOUSTAROVÁ Zuzana 1:34:00 2.-3. 9 1 15 LEMPERA Lukáš 1:35:00

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3.

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3. dívky 1-3 4 Kopecká Simona ZŠ Ležáků Hlinsko 34,442 1 20 Kadlecová Markéta ZŠ Resslova Hlinsko 36,5 2 12 Kopecká Lucie MŠ 38,913 3 19 Kružíková Adéla ZŠ Seč 38,96 4 5 Mrázková Adéla ZŠ Seč 41,21 5 13 Solničková

Nejmladší chlapci (roč. nar a mladší) Nejmladší dívky (roč. nar a mladší)

Nejmladší chlapci (roč. nar a mladší) Nejmladší dívky (roč. nar a mladší) Nejmladší chlapci (roč. 2012 a mladší) běh 20 m čas body 1. 2. 3. body 1. 2. 3. body 8 Dan Mach 2012 ASPV Veltrusy 4,60 83,14 203 183 197 64,06 6,83 8,13 8,94 67,77 214,97 1 1 Vítek Volák 2012 ASPV Veltrusy

Turistický závod - Pohár Moravskoslezského kraje 2015

Turistický závod - Pohár Moravskoslezského kraje 2015 Turistický závod - Pohár Moravskoslezského kraje 2015 1. závod: Název závodu: Krajský pohárový závod MS kraje - 1. kolo Pořadatel: KČT Orlová, KSVČ Juventus Karviná Místo konání: Orlová Datum: 28. 3. 2015

Vltavský maratón 2007 - výsledky

Vltavský maratón 2007 - výsledky Vltavský maratón 2007 - výsledky 9.6.2007 Braník Maminky s kočárky 1. 121 STODOLOVÁ Anna MODŘANY 1973 7:09.0 2. 39 VŇUKOVÁ Jana PRAHA 4 1999 7:12.7 3.7 3. 13 SCHMIDTOVÁ Jitka PRAHA 4 1974 7:39.1 30.1 4.

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012 P L Z E Ň S K Ý povolen za okres / kraj ne Valečková Štěpánka Domažlice/Plzeňský Plzeň-jih/Plzeňský Růžková Pavla Domažlice/Plzeňský Plzeňs-sever/Plzeňský Kacerovská Kristýna Domažlice/Plzeňský Klatovy/Plzeňský

Konečné pořadí týmů Aktivní pro život s E.ON Celkový počet soutěžících týmů: 45. Pořadí Tým Ročníky narození body/pořadí

Konečné pořadí týmů Aktivní pro život s E.ON Celkový počet soutěžících týmů: 45. Pořadí Tým Ročníky narození body/pořadí Konečné pořadí týmů Aktivní pro život s E.ON 2014 Celkový počet soutěžících týmů: 45 Pořadí Tým Ročníky body/pořadí 1 Macháček Michal 2002 Macháčková Martina 1978 591 2 Větrovská Petra 2005 Větrovský Petr

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2015

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2015 Soutěž: Dárkové balení (DB) 9 Aneta Veselá 3 Kateřina Vocelková 6 Alexandra Varadyová 375 1. 368 2. 360 3. 2 Kristýna Kostrunková Střední škola, Strážnice 358 4. 7 Ivana Baranová Obchodní akademie a Hotolevá

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 3. kolo konané dne

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 3. kolo konané dne XXXVII. ročník 3. kolo konané dne Reflexní luk: MUŽI 18m 18m celkem 1. Bulíř Martin Dynamo Liberec 291 294 585 2. Termer Jaromír TJ Sokol Praha Vršovice 284 285 569 3. Hodač Michal LK Rokycany 283 281

Výsledková listina. Délka trati/ barva

Výsledková listina. Délka trati/ barva Výsledková listina Závod: Dne: Běh Vrchovinou 2013 22.9.2013 Benjamínky BENJAMÍNKY ročník 2008 a mladší Příjmení a jméno Délka trati/ barva 300 m / žlutá 10:00:00 1 2 Šenkeříková Lucie AK Kopřivnice 10:00:34

Česká 3D lukostřelba - sezóna 2012/2013

Česká 3D lukostřelba - sezóna 2012/2013 Průběžné výsledky Českého poháru v 3D 1/7 MINIS MINIS 1 Kučera David 173,00 202 153 164 2 Šrutová Magdalena 165,33 187 146 163 120 3 Rejholec Jan 151,00 166 136 4 Horáková Anna 150,00 150 5 Šrek Prokop

Výsledková listina II. kola matematické soutěže Pythagoriáda pro žáky 5. ročníků ZŠ konané dne v Příbrami

Výsledková listina II. kola matematické soutěže Pythagoriáda pro žáky 5. ročníků ZŠ konané dne v Příbrami 1 matematické soutěže Pythagoriáda pro žáky 5. ročníků ZŠ konané dne 16. 5. 2017 v Příbrami Pořadí Jméno Škola Počet bodů 1.-2. Sedláček Stanislav ZŠ a MŠ Jince 14 Vlásek Luboš ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice 3.

KATEGORIE DÍVKY 1. TŘÍDA

KATEGORIE DÍVKY 1. TŘÍDA KATEGORIE DÍVKY 1. TŘÍDA 1 ČIVRNÁ ELIŠKA ZŠ NÁM MÍRUVRCHLABÍ 3:27 15 2 MENOUŠKOVÁ TEREZA ZŠ NÁM MÍRUVRCHLABÍ 3:29 14 3 KŘÍŽOVÁ KRISTÝNKA ZŠ ŠPINDLERŮV MLÝN 4:12 13 4 MORÁVKOVÁ TEREZA ZŠ HORNÍ BRANNÁ 4:46

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Zařazení nových žáků do ZUŠ Iši Krejčího Olomouc Domluva rozvrhu probíhá od 1. do 4. září 2015 v čase od 13:00 do 17:00h. Pokud se zařazený žák nedostaví

Tábor Jindřichov - trénink 01 - linie - C - Jindřichov srpna 2018

Tábor Jindřichov - trénink 01 - linie - C - Jindřichov srpna 2018 Tábor Jindřichov - trénink 01 - linie - C - Jindřichov - 19. srpna 2018 Linie A - 1,4 km B - 1,3 km C - 1,0 km Celkem 1. Racek Josef 11:47 10:00 8:54 30:41 2. Zřídkaveselý Adam 10:21 11:45 9:11 31:18 3.

České akademické hry G2 KB 2007 Liberec 30.04.2007-01.05.2007 VÝSLEDKY ATLETIKY

České akademické hry G2 KB 2007 Liberec 30.04.2007-01.05.2007 VÝSLEDKY ATLETIKY České akademické hry G2 KB 2007 Liberec 30.04.2007-01.05.2007 VÝSLEDKY ATLETIKY hod kladivem 7,26kg Muži Finále 14:00) 1 Maška Libor 83 VŠ ekonomie a managementu s.r.o. - 65.15 6 2 Pavlíček Miroslav 87

Turistický závod 1.kolo poháru Moravskoslezského kraje 5.4.2014. TOM Divočáci. Pořadatel: Místo konání: Frýdlant nad Ostravicí

Turistický závod 1.kolo poháru Moravskoslezského kraje 5.4.2014. TOM Divočáci. Pořadatel: Místo konání: Frýdlant nad Ostravicí Turistický závod 1.kolo poháru Moravskoslezského kraje 5.4.2014 Pořadatel: TOM Divočáci Místo konání: Frýdlant nad Ostravicí Ředitel závodu: Drahomíra Žižková Hlavní rozhodčí: Eva Vilhelmová Stavitel tratí:

Výuka cizích jazyků 2015/16

Výuka cizích jazyků 2015/16 Výuka cizích jazyků 2015/16 Výuka probíhá v pondělí. V případě problémů kontaktujte: martin.skvara@ujep.cz Jméno Jazyk Skupina Vyučující Čas Místnost Dvořák, Josef angličtina 1 Daniel Kratochvíl MA 8.00

Výsledky nejúspěšnějších žáků ZUŠ Žerotín v soutěžích ve školním roce 2011/2012.

Výsledky nejúspěšnějších žáků ZUŠ Žerotín v soutěžích ve školním roce 2011/2012. Výsledky nejúspěšnějších žáků ZUŠ Žerotín v soutěžích ve školním roce 2011/2012. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje: Jan Pertl 1. místo s postupem 3. Ladislav Bilan do ústředního

Závody přípravek Kolín Výsledková listina

Závody přípravek Kolín Výsledková listina Závody přípravek 11.09.2016 Kolín Výsledková listina Chlapci 2005 60m 1 Šátek Ondra 05 TJ. Sokol Říčany 9,07 2 Synek Jiří 05 Sokol Kolín-Atletika 9,16 3 Kroužel Tomáš 05 SKP Nymburk 9,41 4 Pernica Vojtěch

14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!!

14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!! SBĚR 2014/15!!! 14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!! Jak to vypadá s výsledky sběru v letošním roce??? Máme 14 dní před ukončením letošních tabulek, tedy ještě 14 dnů můžete přinášet PETKY,

Výsledková listina z obřího slalomu o Štít města Chrudimi

Výsledková listina z obřího slalomu o Štít města Chrudimi Kategorie: ŠKOLKA - DĚVČATA ročník 2006 a mladší 10 Koryntová Aneta 2006 OK Ski Pardubice 01:06,65 01:11,57 02:18,22 1 1 Jedličková Tereza 2006 LO Tesla Pardubice 01:09,76 01:11,63 02:21,39 2 5 Kopecká

Mariánské Lázně 25. VÝPIS Z VÝSLEDKŮ Závody Zpívající fontány Příjmení, jméno, RN : :

Mariánské Lázně 25. VÝPIS Z VÝSLEDKŮ Závody Zpívající fontány Příjmení, jméno, RN : : ANDĚL Jan 99 23 100 VZ 1:06.42 309 1:01.8 93.04 15 100 Z 1:18.12 245 1:15.8 97.03 22 50 VZ :31.42 269 :28.8 91.66 BARTOŇOVÁ Adéla 05 3 100 VZ 1:31.17 175 1:34.4 103.54 2 50 M :50.22 114 :56.80 113.10 3

Pacovské dovádění

Pacovské dovádění Pacovské dovádění 11. 10. 2014 Nejmladší žáci 1 Sviták Martin 2004 Tom Pacov 1 1 24.54 25.54 2 Brabec Tobiáš 2004 Tom Bohumín 2 1 1 4 29.23 7 33.16 3 Blahůšek Jan 2004 Tom KČT Kralupy 2 2 2 6 28.54 34.54

Stafeta. Čas Pořadí (sekundy kluci ) 18.16 36 14.06 5 15.73 22. Pořadí holky 16.06 15 13.78 4 13.22 1 16.17 28 20.16 40 15.95 14 14.26 9 21.

Stafeta. Čas Pořadí (sekundy kluci ) 18.16 36 14.06 5 15.73 22. Pořadí holky 16.06 15 13.78 4 13.22 1 16.17 28 20.16 40 15.95 14 14.26 9 21. Stafeta BĚH MLADŠÍ Jméno dítě Ackermann Lukáš Adamová Alena Adolt David Bareš Štěpán Bendáková Klára Boček Jáchym Čáp Sebastian Čechrák Tomáš Černá Anežka Dvořáková Apolena Elvy David Fiala Jakub Filgasová

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN Žákyně starší 1999-2000 1 6 Ondrášková Adriana 2000 18:22 2 3 Placatková Bára 2000 TS Příbram 19:23 3 2 Kotěšovcová Pavla 2000 TRI SKI Horní Počernice 19:36 4 7 Vojtěchová Josefína 2000 SK Slavia Praha

4. kolo Č eské ligy mládež e Praha 17.10.2004 INTERNET

4. kolo Č eské ligy mládež e Praha 17.10.2004 INTERNET 50 m PP hoš i E 1 Tobiáš David 93 Liberec 25,48 50 2 Peleš ka Oldřich 93 Most 26,22 46 3 Bučák Marek 93 Most 27,73 42 4 Král Vítek 93 Tábor 28,90 39 5 Š oltý s Václav 93 Liberec 29,20 36 6 Novák Marek

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014 Soutěž: Dárkové balení (DB) 7 Ivana Baranová Hotelová škola, Třebíč 430 1. 12 Kateřina Müllerová 8 Jana Hejlíková 6 Veronika Brabcová Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, 398

KATEGORIE: MUŽI 12 KM POČET SOUTĚŽÍCÍCH 41

KATEGORIE: MUŽI 12 KM POČET SOUTĚŽÍCÍCH 41 KATEGORIE: MUŽI 12 KM POČET SOUTĚŽÍCÍCH 41 Pavel Brýdl 1980 La Sportiva - Hudy 5 0:43:08 1 Jiří Vavruška 1978 SKP Jablonec 41 0:44:04 2 Jaroslav Balatka 1983 Liberec 3 0:46:28 3 Roman Baláž veteráni45-54

Středoškolský Pohár 2012

Středoškolský Pohár 2012 Středoškolský Pohár 2012 Dívky 1 Gymnázium Vlašim 6425 11 3 1 2 OA Vlašim 5490 12 3 2 3 Gymnázium Benešov 5202 12 3 3 4 VOŠ a SZeŠ Benešov 4935 11 3 4 5 OA Neveklov 4482 11 3 5 6 SOŠ Benešov 3871 12 3

Výsledková listina přeboru župy plk. Švece v atletice Třebíč,

Výsledková listina přeboru župy plk. Švece v atletice Třebíč, Předškolní děti Běh 40 m Hod tenis. míčkem Skok daleký z místa výkon body výkon body výkon body Feitová Klára Bedřichov 8,60 67 6,00 126 1,34 300 493 1. Vlček Patrik Dalešice 10,50 6 10,70 316 1,04 156

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ s.r.o. ZN: MZ2016/008 Určení oponentů maturitních prací ve školním roce 2015/2016 Podle 15 odst. 4 vyhlášky č. 177/2009 Sb. o podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitou, ve znění pozdějších

BOWLING A - chlapci děti do 8 let včetně ( , 2007) Příjmení a jméno 40,- Kč Body Umístění Jílek Jonáš 91 Lev Daniel 88 Havlíček David 84

BOWLING A - chlapci děti do 8 let včetně ( , 2007) Příjmení a jméno 40,- Kč Body Umístění Jílek Jonáš 91 Lev Daniel 88 Havlíček David 84 BOWLING A - chlapci děti do 8 let včetně (... 2008, 2007) Příjmení a jméno 40,- Kč Body Umístění Jílek Jonáš 91 Lev Daniel 88 Havlíček David 84 Blaňár Patrik 79 Široký Ondřej 76 Plaček Nikolas 74 Litinský

ZUŠ 2015/2016 21. 22. 3. 2016 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZUŠ 2015/2016 21. 22. 3. 2016 VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1 0. kategorie 0. /2 Smyčcové trio ZUŠ Oslavany Bc. Eva Janošková Veronika Lopaurová, housle Mariana Mohelská, housle Sára Skokanová, housle 0. /2 Smyčcové kvarteto ZUŠ Mikulov Věra Kunovová Nela Filipová,

Bohemians Praha. DeBře. Budapesti Delfinek. KoKa

Bohemians Praha. DeBře. Budapesti Delfinek. KoKa Bohemians Praha POSPÍŠILOVÁ Alena 1954 8 100 M 01:35,00 2/4 16 100 Z 01:42,50 2/6 24 100 P 01:50,00 1/3 34 100 VZ 01:22,00 1/3 42 100 PZ 01:33,00 1/3 VOTRUBOVÁ Jana 1946 8 100 M 01:50,00 1/3 16 100 Z 01:55,00

2.kolo MSLM 2008 Žďár nad Sázavou VÝ SLEDKOVÁ LISTINA

2.kolo MSLM 2008 Žďár nad Sázavou VÝ SLEDKOVÁ LISTINA 1. 200 BF hoši C 1. Bartek Jan 94 N.Jičín 1:51.08 648 50 ( 0:55.35 ) 2. Obšivač Matěj 93 N.Jičín 1:51.08CR 648 46 ( 0:53.93 ) 3. Tesař Jan 94 ČOCH.Žďár 1:56.68 569 42 ( 0:58.01 ) 4. Bednář Jakub 94 ČOCH.Žďár

Závod přípravek Český Brod

Závod přípravek Český Brod Běh na 800 metrů 1 Kroužel Tomáš 2005 SKP Nymburk 2:56 2 Šátek Ondřej 2005 TJ Sokol Říčany a Radošovice 2:57 3 Boháč Vojtěch 2005 AC Čáslav 3:00 4 Synek Jiří 2005 Sokol Kolín 3:04 5 Kára Štěpán 2005 Sokol

Chodský Čakan 33.ročník

Chodský Čakan 33.ročník 21.1.2017-21.1.2017 Pořadatel: SSK při SKP Psohlavec Domažlice Místo: Plzeň Lobzy Výsledkové listiny 21.1.2017 puškové disciplíny VzPu 60 ISSF Muži,junioři VzPu 40 ISSF Ženy, Juniorky VzPu 40 ISSF Dorost

23.ročník Chalupa Cup - Jindřichův Hradec

23.ročník Chalupa Cup - Jindřichův Hradec 23.ročník Chalupa Cup - Jindřichův Hradec pořadí 1. disciplína 1x žcim 11 10.00 1 VK VAJGAR J.Hradec NOVÁK Pavel 2 VK VAJGAR J.Hradec NESNÍDAL Otakar 3 VK VAJGAR J.Hradec JIROUŠEK Tomáš 4 VK JISKRA Třeboň

Okresní finále PČR Semily II.

Okresní finále PČR Semily II. Výsledky Okresní finále PČR Semily II. Turnov (. -.. ) Skok daleký - Žáci (Finále) Finále (st,..) Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk...... 6. Body Václav Korotvička Jaroslav Šmíd Tomáš Čibik Milan Havlík

Výsledky výtvarné části soutěže Evropa ve škole 2013-2014

Výsledky výtvarné části soutěže Evropa ve škole 2013-2014 Výsledky výtvarné části soutěže Evropa ve škole 2013-2014 I. kategorie (4 8 let) Místo Jméno Název práce Adresa školy, jméno vyučujícího Kolektiv výtvarné dílny galerie Paletka Hudební nástroje v rukou

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Hnátek Marek Hnátek Marek Strnad Marek Strnad Marek Macek Josef Macek Josef Vondrášek Tomáš Vondrášek Tomáš Svoboda Jakub Svoboda Jakub Enanuel Viktor Enanuel

MISTROVSTVÍ ČECH MAŽORETEK 2014

MISTROVSTVÍ ČECH MAŽORETEK 2014 MISTROVSTVÍ ČECH MAŽORETEK 2014 HRADEC KRÁLOVÉ 17.5.2014 STARTOVNÍ LISTINA SKUPINY PÓDIOVÉ SESTAVY DOPOLEDNÍ PROGRAM 9:00 POM-POM DĚTI 1 Kostelec nad Orlicí 2 Marlen I 2 Hradec Králové A-team minikadetky