- Pavlína Marková
- před 7 lety
1 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč. Zákonná prohlídka: První od 9:00 do 10:00 hod. po předchozí telefonické dohodě min. 24 hod. předem Druhá od 9:00 do 10:00hod. po předchozí telefonické dohodě min. 24 hod. předem Prohlídky na adrese: Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč Kontaktní osoba: Miloš Hora tel: Označení a popis předmětu dražby: Soubor věcí movitých: Obraz název: Krajina, technika: olej na plátně, značeno: nečitelně, rámováno Obraz název: Krajina, technika: olej na kartonu, značeno: nečitelně, rámováno Obraz název: Krajina, technika: olej na kartonu, značeno: nečitelně, rámováno Obraz název: Krajina, technika: olej na plátně, značeno: nečitelně, rámováno Obraz název: Krajina, technika: olej na plátně, značeno: nečitelně, rámováno
2 Obraz název: Krajina, technika: olej na kartonu, značeno: nečitelně, rámováno Obraz název: Vábení, rozměry: 70 x 100 cm, technika: olej na plátně, značeno: vlevo dole M. Š Druh vozidla: osobní automobil, hatchback Tovární značka: Škoda Fabia RZ: 2AO6879 Rok výroby: 2002 Barva: šedá metalíza Kategorie vozidla: M1 Palivo: benzín TP č.: UF Identifikační číslo vozidla (VIN): TMBPB16Y Obraz název: Antický výraz matky, rozměry: 53 x 75 cm, technika: olej na plátně, neznačeno, rámováno Obraz název: Hrot, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Kříž, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Souboj, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Zástup, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Zátiší s provázkem, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Rána v duši, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Trojice, rozměry: 100 x 80 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: Obraz název: Ležící akt, rozměry: 84 x 64 cm, technika: olej na plátně fixováno na překližce, značeno: Druh vozidla: osobní automobil, roadster Tovární značka: Mercedes - Benz SLK 350 RZ: 2AN9312 Rok výroby: 2005 Barva: stříbrná metalíza Kategorie vozidla: M1 Palivo: benzín TP č.: BG Identifikační číslo vozidla (VIN): WDB FO71196 Multifunkční zařízení Konica Minolta bizhub C25 - použité Mikrovlnná trouba - použité PC Prestigio C2Q - použité PC Prestigio C2D2 - použité PC Prestigio C2CHz - použité Obraz název: Toreador na vlnách, rozměry: 120 x 75 cm, technika: olej na plátně, značeno: vpravo dole Ištok, rámováno Obraz název: Cesta do teplých krajin, rozměry: 105 x 75 cm, technika: olej na plátně, značeno: vlevo dole Ištok, rámováno Obraz název: Erotický motiv, rozměry: 60 x 90 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: vpravo uprostřed Veselý 2004, nerámováno
3 Obraz název: Erotický motiv, rozměry: 70 x 100 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: vlevo dole Veselý 2004, nerámováno Obraz název: Arab, rozměry: 90 x 70 cm, technika: olej na plátně, značeno: vlevo dole značkou Kafka, nerámováno Obraz název: Abstraktní motiv, rozměry: 110 x 110 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, neznačeno, nerámováno Obraz název: Abstraktní motiv, rozměry: 150 x 130 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: nahoře uprostřed, rámováno Obraz název: Zátiší, rozměry: 90 x 89 cm, technika: olej na dřevěné desce, značeno: vpravo dole Veselý 2003, rámováno Obraz název: Vesmír, rozměry: 70 x 90 cm, technika: kombinovaná technika na dřevě, neznačeno, nerámováno Obraz název: Diskobolos, rozměry: 80 x 60 cm, technika: olej na plátně, značeno: vpravo dole Dobeš, rámováno Obraz název: Abstraktní motiv, rozměry: 150 x 125 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, neznačeno, rámováno Obraz název: Abstraktní motiv, rozměry: 150 x 130 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: nahoře uprostřed, rámováno Obraz název: Bílý dům, rozměry: 111 x 82 cm, technika: olej na plátně fixováno na dřevěné desce, značeno: Pešek, nerámováno Obraz název: Závist, rozměry: 90 x 70 cm, technika: olej na dřevěné desce, značeno: Pešek, rámováno Obraz název: Mamon, rozměry: 90 x 70 cm, technika: olej na dřevěné desce, značeno: Pešek, rámováno Obraz název: Příběh podstavce, rozměry: 90 x 70 cm, technika: olej na dřevěné desce, značeno: Pešek, rámováno PC sestava - použité Obraz název: Erotický motiv, rozměry: 70 x 100 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: vpravo dole Veselý 2004, nerámováno Obraz název: Pražské panorama, rozměry: 102 x 115 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vlevo dole Feikl, rámováno Obraz název: Incest, rozměry: 46 x 51 cm, technika: kombinovaná technika na plátně, značeno: Saudek, rámováno Obraz název: Matějská pouť, rozměry: 150 x 100 cm, technika: olej na plátně, značeno: vpravo dole Souček, rámováno Obraz název: Krajina, rozměry: 43 x 53 cm, technika: pastel na papíře, značeno: vpravo dole nečitelně, rámováno pod sklem Obraz název: Odpuštění, rozměry: 48 x 35 cm, technika: kombinovaná technika na papíře, značeno: vpravo dole J. Zpěvák, rámováno pod sklem Obraz název: Zátiší, rozměry: 60 x 80 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vlevo dole Ant. Bloman, rámováno pod sklem Obraz název: Krajina s kostelem, rozměry: 50 x 60 cm, technika: olej na plátně, značeno: vpravo dole Polák, rámováno Obraz název: Horská krajina, rozměry: 44,5 x 64,5 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vlevo dole Šimonovský, nerámováno Obraz název: Sena, rozměry: 30 x 43 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vpravo dole B. Saňa, rámováno pod sklem Obraz název: Děvče se šátkem, rozměry: 44 x 32 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vpravo dole G. Malý, rámováno Obraz název: Růže, rozměry: 49 x 35 cm, technika: olej na plátně, značeno: vlevo dole Světlík, rámováno Obraz název: Růže, rozměry: 50 x 70 cm, technika: olej na dřevě, značeno: vpravo dole monogramem HK, rámováno
4 Obraz název: Městské zákoutí, rozměry: 60 x 44 cm, technika: olej na plátně, značeno: vlevo dole G. Macoun, rámováno Obraz název: Hrušky, rozměry: 33,5 x 57 cm, technika: olej na kartonu, značeno: vpravo dole Poddanský, rámováno Obraz název: Krasojezdkyně, rozměry: 17 x 23 cm, technika: kresba na papíře, značeno: dole uprostřed Tichý, paspartováno, rámováno pod sklem Obraz název: Kytice ve váze, rozměry: 60 x 47 cm, technika: kombinovaná technika, značeno: vlevo dole V. Špála 29, poškozeno, není provedena expertíza o pravosti pochybnost pravosti, rámováno pod sklem Projektor SONY VPL - použité Vířivka Alpine - použité Chladnička 2x - použité Mixážní pult 2 x - použité Počítač s kamerou - použité Nejnižší podání: ,-Kč Minimální příhoz: ,- Kč Dražební jistota: ,-Kč Ocenění: ,-Kč Odhad ceny předmětu dražby v místě a čase obvyklé: Odhad ceny obvyklé stanovené odhadcem byl určen s přihlédnutím k aktuálnímu stavu souboru věcí movitých. Cena je určena dle příslušných směrnic a na základě porovnání obdobných cen oceňovaných věcí movitých ze dne , pod č.2015/029/10 na částku ,-Kč. Ocenění je k dispozici u dražebníka. Nezbytné podmínky účasti na dražbě: 1. Zájemce o dražbu může být zastoupen na základě ověřené plné moci osobou přítomnou na dražbě. Této osobě může sdělovat své nabídky i telefonicky. Zplnomocnit je možno i dražebníka. Tato služba je poskytována dražebníkem zdarma. Vzor plné moci Vám na požádání poskytneme. 2. Účastníci dražby jsou povinni složit dražební jistotu. Mohou ji složit u dražebníka již od okamžiku vydání této vyhlášky, a to v hotovosti nebo na účet dražebníka č.ú.: /5500, nejpozději však do zahájení vlastní dražby. Pokud účastník dražby složí dražební jistotu formou bankovní záruky, je povinen dražebníkovi doručit záruční listinu, která musí obsahovat prohlášení bez výhrad a námitek do výše ,-Kč. Bankovní záruka musí být platná 160 dní po skončení dražby. Dražebník bude v záruční listině označen následně: Aukční centrum Bussmark, s.r.o., IČ: Bankovní záruka musí být vystavena bankou se sídlem na území ČR nebo zahraniční bankou oprávněnou působit v souladu se zákonem č. 21/1992 Sb. o bankách, ve znění pozdějších předpisů, na území ČR a musí být vystavena v českém jazyce a předána dražebníkovi nejpozději do zahájení vlastní dražby. Odměna od navrhovatele dražby ( vlastníka ) není dražebníkem požadována. 3. Odměna dražebníka od vydražitele není požadována.
5 4. Účastník dražby je povinen podepsat čestné prohlášení, že není osobou vyloučenou z dražby, zapsat se do seznamu účastníků dražby a prokázat dražebníkovi svou totožnost. Fyzické osoby předloží platný občanský průkaz, případně jiný jemu na roveň postavený doklad. Osoby jednající jménem právnické osoby (členové statutárních orgánů, prokuristé) předloží také úředně ověřený výpis z obchodního rejstříku (ne starší 1 měsíce). Zástupce účastníka dražby je povinen vedle prokázání své totožnosti předložit také písemnou plnou moc s úředně ověřeným podpisem. Účastník dražby popř. zástupce účastníka dražby je povinen převzít dražební číslo. 5. Protokol o provedené dražbě podepíší dražebník, licitátor a vydražitel. Úhrada ceny dosažené vydražením: 1. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel povinen uhradit dle zákona, nejpozději však do 10 dnů od provedení dražby, a to v hotovosti k rukám dražebníka nebo na účet dražebníka, č.ú.: /5500, variabilní symbol: dražební číslo vydražitele. 2. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením, platební kartou, šekem ani směnkou. 3. Po úhradě ceny dosažené vydražením vyhotoví dražebník písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby a předá jej vydražiteli. Nabytí vlastnického práva: K přechodu vlastnického práva k předmětu dražby na vydražitele dojde úhradou ceny dosažené vydražením ve výše uvedené lhůtě, a to se zpětnou účinností k okamžiku udělení příklepu. Předání předmětu dražby vydražiteli: Po uhrazení ceny dosažené vydražením bude předmět dražby protokolárně předán vydražiteli ihned po zaplacení ceny dosažené vydražením. Upozornění pro osoby, které mají k předmětu dražby předkupní právo Osoby, které mají k předmětu dražby předkupní právo jsou povinny doložit dražebníkovi toto své právo originálními listinami nebo úředně ověřenými kopiemi těchto originálů nejpozději do zahájení dražby. Závěrečné ustanovení Tato dražební vyhláška se řídí pokyny navrhovatele se souhlasem dražebníka. Pokyny jsou plně v souladu se Zákonem č. 26/2000 Sb, v platném znění a dalších předpisů souvisejících. Pokud tato dražební vyhláška neobsahuje některá konkrétní sdělení, která nejsou Zákonem stanovena pro platnost dražební vyhlášky, jsou dotčené osoby povinny, řídit se ustanoveními, která Zákon stanoví. V případě, že práva a povinnosti, které jsou Zákonem upraveny a nejsou uvedeny v této Dražební vyhlášce, neboť nejsou pro platnost a účinnost dražební vyhlášky povinnými, tyto dražebník neuvádí.
6 Označení dražebníka: Aukční centrum Bussmark, s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka , se sídlem: Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč, IČ: , DIČ:CZ , jednající Milošem Horou, jednatelem Tato dražební vyhláška je uveřejněna dle Zákona. V Praze dne dražebník Aukční centrum Bussmark, s.r.o. Miloš Hora jednatel
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo
DRAŽBA: středa 13.8. 2014 od 14.00 hodin Byt 2+ 1, Vokovice, ulice Sudánská 597/3, Praha 6 Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Na Vydražitele přechází zástavní právo ve výši 1.200.000,-Kč!!!
VíceVyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!
!!! DRAŽBA NEMOVITOSTÍ V INSOLVENCI!!! středa 9.4.2014 od 15:00 hod. Soubor nemovitého majetku, který tvoří: 53 jednotek bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480 a 481 Písek. Více na tel: 602
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04
VíceDRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod.
y DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod. Dražebník nabízí dvougenerační rodinný dům po celkové rekonstrukci, č.p. 37 s příslušenstvím a pozemky v obci Polepy, nedaleko
VíceDRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.
SOUBOR ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod. Souboru nemovitého majetku, který je tvořen: 53 jednotkami bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480
VíceDRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!!
DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! 22.1.2014 od 15:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Pozemky v nejkrásnější části Kolínska Hradišťko
VíceDRAŽBA DOBROVOLNÁ ve středu dne 5.8.2015 od 15:00 hod. Dražebník nabízí byt o dispozici 3+kk se dvěma balkony, ve 3NP, Strančická 3339/37, Praha 10
y DRAŽBA DOBROVOLNÁ ve středu dne 5.8.2015 od 15:00 hod. Dražebník nabízí byt o dispozici 3+kk se dvěma balkony, ve 3NP, Strančická 3339/37, Praha 10 Více na tel: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz nemovitosti
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16.10.2013 od 13:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16.10.2013 od 13:00 hod. Dražebník nabízí mezonetový byt, v osobním vlastnictví, o celkové podlahové ploše 43,92 m2, Praha 5 - Košíře, v ulici Cetyňská č.496. Více na
VíceDRAŽBA OPAKOVANÁ - Středa: 30.9.2015 v 15:00
DRAŽBA OPAKOVANÁ - Středa: 30.9.2015 v 15:00 VOLNÝ, ATRAKTIVNÍ ČINŽOVNÍ DŮM, V CENTRU MĚSTA MĚLNÍK, V ULICI BEZRUČOVA 788, POZEMEK: 532m2, CELKOVÁ PLOCHA: 1.214,4m2, 16 GARZONIER SE SOC. ZAŘ., VINÁRNA
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018 Realit Praha spol. s r. o., IČ: 496 14 509, sídlo: Vyšehradská 1446/53, Praha 2, 120 00, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 21062, doručovací adresa:
VíceDRAŽBA NA ÚHRADU POHLEDÁVEK ve středu dne 24.6.2015 od 14:00 hod.
y DRAŽBA NA ÚHRADU POHLEDÁVEK ve středu dne 24.6.2015 od 14:00 hod. Dražebník nabízí rekreační chalupu v č.e. 49 s příslušenstvím a pozemky v obci Lukášov, která je částí okresního města Jablonec nad Nisou.
VíceZa prvé Úvodní ustanovení, označení dražby
Více!Nutno vidět! Soudní odhad ceny nemovitostí: 7.000.000,-Kč Vyvolávací cena: 5.500.000,-Kč!!! Dražební jistota: 500.000,- Kč
DRAŽBA STŘEDA 21.10.2015 OD 15:00 HOD. Praha 9 Klánovice Šestajovice, ul. U hřiště 1216 Luxusní RD 4+1 + terasa + 2x wc a koupelna. + stání pro 5 vozidel + zahrada. Vážné rod. důvody. Minimální provozní
VíceVyvol. cena vč. zařízení viz výše: 4.890.000,-Kč!!!
DRAŽBA OPAKOVANÁ Na úhradu přihlášené pohledávky Raiffeisenbank a.s. STŘEDA 13.1.2016 OD 15:00 HOD. Praha 9 Klánovice Šestajovice, ul. U hřiště 1216 Nový luxusní RD 4+1 + terasa + 2x wc a koupelna se zařízením,
VíceStrana 1 (celkem 5) No/946DV
VP real, a.s., Hradecká 3 (vchod C1), 130 00 Praha 3 tel.: 272 176 401, fax: 272 176 425, e-mail: info@vpreal.cz, www.vpreal.cz organizace veřejných dražeb, veřejných obchodních soutěží, výběrových řízení,
VíceDražební vyhláška dražby dobrovolné podle 20 z.č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách
Společnost pro dražby a rozhodčí řízení, s.r.o. Bohuslava Martinů 1038, 500 02 Hradec Králové, IČ: 25273400, zapsána v obch. rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 11935 č.j.
VíceOznámení o dražbě. oznamují,
Oznámení o dražbě Představenstvo společnosti VINIUM a.s., IČ: 46900195, se sídlem Velké Pavlovice, Hlavní 666, okr. Břeclav, PSČ: 691 06, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně,
VíceDRAŽBA DOBROVOLNÁ opakovaná pondělí 18.5.2015 od 09:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz
DRAŽBA DOBROVOLNÁ opakovaná pondělí 18.5.2015 od 09:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Bytový dům bez nebytových ( provozních) prostor v Jabkenici okr. Mladá Boleslav Nejnižší podání:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 26.9.2012 v 11.30
VíceDRAŽBA: středa 25. 9. 2013 od 14.00 hodin RD Mořina Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Odhad ceny: Nejnižší podání: Dražební jistota: 2.800.000,-Kč 3.000.000,-Kč 500.000,-Kč V případě zmocnění
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 29. 1. 2014 od 13:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 29. 1. 2014 od 13:00 hod. Dražebník nabízí řadový bytový dům v ulici Vlkova, Žižkov- Praha 3. Dům je nepodsklepený, obdélníkového půdorysu, má pět nadzemních podlaží
VíceD r a ž e b n í k: Název: IČ: Registrace: Zastoupený: DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. jws s.r.o. Moskevská 1371/7, 40001 Ústí nad Labem 64 65 21 90 Krajský soud v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 10295 Ing. Václav
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ
MEGAPOL s.r.o. Opava, Olomoucká 386/26, PSČ 746 01, IČ 26793580 zapsaná u KS v Ostravě v oddíle C, vložce 27269 společnost zaměřená na realitní činnost a provádění veřejných dražeb Na základě 20 zákona
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 14:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 14:00 hod. Dražebník nabízí 4 bytové jednotky vč. pozemku 167 m2, tvořící bytový dům jako celek. ulice U Kněžské louky č.p. 2095, Žižkov- Praha 3. Více
VíceDRAŽEBNÍ ŘÁD. platný pro dražby dobrovolné konané. podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách
DRAŽEBNÍ ŘÁD platný pro dražby dobrovolné konané podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Čl. 1 Rozsah úpravy Dražební řád upravuje podrobnosti o dražbách věcí movitých a nemovitých, podniků a
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne od hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 8.1. 2014 od 14.00 hod. Krásný rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami ( dům je po celkové rekonstrukci), ve významném horském středisku Harrachov, pod Čertovou horou,
VíceSrdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc!
VíceHodnota předmětu dražby: Popis a stav předmětu dražby :
DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ NA ÚHRADU POHLEDÁVKY STŘEDA 20.4.2016 od 14:00 hod.d 16:00 HOD. OD 16:00 HOD. Samostatně stojící rodinný dům v Praze 9, Újezd nad Lesy, v ulici Kojická 915, dvě bytové jednotky o velikosti
VíceDRAŽBA LUKRATIVNÍCH STAVEBNÍCH POZEMKŮ NA ÚHRADU POHLEDÁVEK VĚŘITELŮ středa 10.9. 2014 od 14.00 hodin
DRAŽBA LUKRATIVNÍCH STAVEBNÍCH POZEMKŮ NA ÚHRADU POHLEDÁVEK VĚŘITELŮ středa 10.9. 2014 od 14.00 hodin Komerční pozemky určené pro plánovanou novou výstavbu dvou oboustranných odpočívadel, čerpacích stanic
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
Vícey Po pominutí překážky pro konání dražby nedobrovolné v původně stanoveném termínu dne 13.11.2013 ( zamítnutí návrhu na insolvenční řízení podaného Hypoteční bankou a.s. v plném rozsahu) vyhlašuje dražebník:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 18/2018
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 18/2018 Realit Praha spol. s r. o., IČ: 496 14 509, sídlo: Vyšehradská 1446/53, Praha 2, 120 00, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 21062, doručovací adresa:
Více~' aukční centrum development company
'ťff -',:,' - ',:.'- ~,~y ~' aukční centrum development company DRAŽBA DOBROVOL Á opakovaná NEMOVITOSTí V KONKURZU středa 6.2. 2013 od 14:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Areál
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne od 15:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16.10.2013 od 15:00 hod. Dražebník nabízí rozestavěný rodinný dům, v obci Postřižín, cca. 10 km severovýchodně od Prahy, v blízkosti města Kralupy nad Vltavou. Více
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 30.5.2016 ve 12.00
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ dne 17.9.2014 od 14:00 hod. Dražebník nabízí bytový dům č.p. 736, v atraktivní lokalitě Bubeneč Praha 6, na rohu ulic Jugoslávských partyzánů a Zelená Více na tel: 602 14 14 04 nebo
VíceČlánek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky.
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 574-DD/13 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
Víceo konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: PETO Real a.s., IČ 282 22 962
VíceZa prvé Úvodní ustanovení, označení dražby. Za druhé Identifikace osob
Společnost SUBASTA a.s. sídlo: Kladno, T.G. Masaryka 108, PSČ 272 01 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 14505 koncesovaný dražebník na základě koncese vydané
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
IČ: 46511474, zapsaná: KS Hradec Králové oddíl A, vložka 10626 Tel.: 493621003, Fax:493621736, Email pavel@hancar.cz Č. j: 090125 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Dražebník:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 04/2014
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 04/2014 Realit Praha spol. s r. o., IČ: 496 14 509, sídlo: Antala Staška 32, Praha 4, 140 00, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 21062, doručovací adresa: Na
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby
Více1. Dražební a.s. Mozartova 679/21, Liberec Tel.:
1. Dražební a.s. Mozartova 679/21, 460 01 Liberec Tel.: 602 289 812 E-mail: hoffmann@1drazebni.cz, www.1drazebni.cz Dražební vyhláška č.01/11/2018 VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ konané dle zákona č. 26/2000
VíceNa webových stránkách www.bussmark.cz naleznete mj. další dražby nemovitostí, pravidelní dražby obrazů a majetku.
DRAŽBA STŘEDA 5.8.2015 OD 14:00 HOD. Praha 9 Klánovice Šestajovice, ul. U hřiště 1216 Luxusní RD 4+1 + terasa + 2x soc. zař. + stání pro 5 vozidel + zahrada. ( nyní jako 2+1 + šatna ) i se zařízením k
VíceOZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16 vyhotovené dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem:
VíceMísto, datum a čas zahájení dražby 27.11.2013 ve 14.00 hodin v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 5180 Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých a převoditelných majetkových práv dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceSoudní odhad ceny: ,-Kč Vyvolávací cena nyní: ,-Kč!!! (méně než za 50% ceny )
DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ OPAKOVANÁ středa 18.6.2014 od 15:00hod. Stavební pozemek 1450m2! + RD (užitná plocha domu cca 320 m2 k podnikání i k bydlení). Možno předělat i na restauraci. Praha 4 Lhotka, ulice
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Datum a čas konání dražby se stanovuje na 16.června 2010.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu movitých věcí.
Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 361784/16/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby
Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
Více25.3.2014 od 16:00 hod.
DRAŽBA OPAKOVANÁ se sníženým podáním již 3.500.000,-Kč SOUBOR NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ 25.3.2014 od 16:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Prohlídky zajišťuje: tel: 608
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceCELNÍ ÚŘAD PRO PARDUBICKÝ KRAJ Palackého 2659, 530 02 Pardubice
CELNÍ ÚŘAD PRO PARDUBICKÝ KRAJ Palackého 2659, 530 02 Pardubice Č.j.: 51083/2014-590000-42 V Pardubicích dne 6. října 2014 Vyřizuje/telefon: Pešinová L./731 879 783 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. č. S-15-00113. vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. II. III.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. S-15-00113 vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné dražby dobrovolné. Místo dražby: Moravská zemská
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽBA DOBROVOLNÁ ve středu dne od 14:00 hod.
y DRAŽBA DOBROVOLNÁ ve středu dne 29.7.2015 od 14:00 hod. Insolvenční správce ve spolupráci s dražebníkem nabízí částečně rekonstruovaný rodinný dům v obci Choťovice, necelých 20 km od Poděbrad a 17 km
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ. č. j. 45/2015
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 45/2015 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 10.2.2015 v 11.00
VíceDražební vyhláška č.j. 118ND2013 o konání veřejné dražby nedobrovolné dle zákona č. 26/2000 Sb. 1. Dražebník REXIM REALITY s.r.o.
Dražební vyhláška č.j. 118ND2013 o konání veřejné dražby nedobrovolné dle zákona č. 26/2000 Sb. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby nedobrovolné. 1. Dražebník REXIM REALITY s.r.o.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby nedobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby 4.5.2016 od 14:00 hod.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽBA dne: 20.8.2014 od 14:00 hod. Dražba převoditelného majetkového práva: zajištěné a splatné pohledávky. Pohledávka je zajištěna zástavním právem k domu č.p. 736, v atraktivní lokalitě Bubeneč Praha
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceCELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1
CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, 110 00 Praha 1 V Praze dne 12. listopadu 2010 Č.j.: 33158-2/2010-176100-021 Vyřizuje: Hana Menšíková, Jiří Špaček Telefon: 261334656 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A
VíceAukční vyhláška č. 1/10 2013
VíceD R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA
Finanční úřad pro Pardubický kraj Boženy Němcové 2625, 530 02 Pardubice Územní pracoviště v Žamberku Pionýrů 1360, 564 01 Žamberk Č. j.: 371299/15/2811-00552-607376 Vyřizuje: Tomáš Stejskal Tel.: 465 678
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 15/13/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 15/13/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: Mgr. Karel Touschek IČ 617 61
VíceCELNÍ ŘEDITELSTVÍ PRAHA , Praha 1, Washingtonova 7, P.O. BOX 741
CELNÍ ŘEDITELSTVÍ PRAHA 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O. BOX 741 Č.j.: 19342/2010-170100-21 V Praze dne 8. 11. 2010 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A Celní ředitelství Praha, se sídlem Washingtonova
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceSEV Computing, s.r.o. Gaudens, s.r.o Dražebník PC: DPC-EEFA
Předmět dražby není dotčen žádnými dalšími užívacími právy třetích osob, jež by měla přejít na budoucího vydražitele. Žádné pojištění předmětu dražby na vydražitele nepřechází. Další práva a závazky na