Download "KORESPONDENČNÍ ČÁST AUKCE"

1 , , B-pengö Pick-132, 133, ks 0, 1+, N , B-pengö Pick-135, ks 0, N B-pengö Pick-137. nejvyšší nominál na světě R adópengöröl Pick-138a, b, c 3 ks 1, 0, N , , adópengöröl P ick-139b, 140b, 141a. skvrny 3 ks 1+, 2, , adópengöröl Pick-142a, 143a, b 3 ks 0, 1+, adópengöröl Pick-144a, b, e 3 ks N Německo - zajatecké tábory. Eschwege. 50 pfennig, 1 Marka Tieste ,02 2 ks 0 až Colberg Bad. 50 pfennig 1915, plátno. Tieste Rakousko - nouzovky. Graz, 8 x 2 koruny 1920, svaz Němců pro zachování svébytnosti - Südmark, č. 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13. Čapek ks 0 až Neukematen - 10, 20, 50, 80 hal barevné kartonové mince nalepené na růžovém kartonu s doplněnou hodnotou 200 hal. Čapek ks N Soubor cca 4500 rakouských nouzovek, každá jiná, celé serie, včetně dřevěných, soukromých, sběratelských vydání a korunových hodnot, vkládaných do papírových listů N až Rusko. Kupony státních půjček, používaných jako platidlo v letech Money Trend 2/ ,10, 30.01, 35.01,02(2 var.), 03(2 var.), 45.03,05, ks 1 až Rusko-oblasti. Rostov. 25 Rbl. 1918; 250 Rbl. 1918; 100 Rbl. 1919, sér. AO-09, AH-14, AČ-06. Pick-S412b, 414c, 417b, 25 Rbl skvrna 3 ks 2 až Mimoevropské státy. Kostarika. 2x nátisk nevydaného 10 colonu 1901 z původních tiskových desek, v původním obalu, vydaného u příležitosti výstavy SBĚRATEL 2008, číslo N USA. 1 dollar 1935B, 1995A. Pick-416b, 496a 2 ks 3, 1 60 Ostatní Malé pouzdro (na mince??), víčko zdobené drobnými mincemi z postř. mědi. Výroba fa L. Boehm. Mosaz 60x38 mm, zasouvací víčko Z Profesionální alba na sbírku bankovek Československa a Maďarska , dražba jen v sále 7 ks N až Z Karta (certifikát) ČNB k Au minci ČR 2500 Kč 1995 s motivem tolaru Moravských stavů pro běžnou kvalitu N Karta (certifikát) ČNB k Au minci ČR 1000 Kč 1995 s motivem třídukátu Slezských stavů pro běžnou kvalitu N Karta (certifikát) ČNB k Au minci ČR 2500 Kč 2006 papírny Velké Losiny pro obě varianty kvality N Přesná kovová replika pečetidla pevnosti Josefov (u Jaroměře, okr. Náchod) zal. r Ocel 33 mm, výška s dřevěnou rukojetí 130 mm KORESPONDENČNÍ ČÁST AUKCE Československo Kč 1933, 1934, 1937 TGM 3 ks 0 až Kč n. hr. 1/ Aukční katalog číslo 134

2 Kč 1933, n. hr. 2 ks 1/ Kč 1933, zcela n. hr. 2 ks 1/ Kč 1933, n. hr. 2 ks -1/ Kč 1937 TGM; 10 Kč 1928 TGM. zcela n. hr., lak. 2 ks 1/ Kč 1937 TGM; 10 Kč 1928 TGM. vlas. škr., lak. 2 ks 0/ Kč 1928 TGM, 1931, ks 1 až Kč 1930, zcela n. hr., vlas. škr. 2 ks 1/ Kč 1930, 1931, zcela n. hry 3 ks 0 až Kč 1930, 1931, dr. hr. 3 ks -1/ Kč zcela n. hr. a škr. 2 ks 0/ Kč n. škr. -1/ Kč n. škr., n. hr. -1/ Kč 1925, zcela n. hry 2 ks -1/-1, 1/ Kč 1925, ks -1/ Kč n. škr. -1/ Kč n. škr., n. hr. -1/ Kč lak. 1/ Kč / Kč / Kč škr., dr. hr. -2/ Kč 1928, var. a. zcela n. hr., lak. 3 ks 0 až Kč 1929, n. škr., zcela n. hr. 2 ks 0/ Kč 1929, ks 2/2, 1/ Kč zcela n. hr., vlas. rysky 0/ Kč n. hr. 1/ Kč n. škr. 2/ Kč n. hry 2/ Kč n. hry, n. škr. 3 ks 1/ Kč 1922, 1923, 1937, lak. 4 ks 0 až Kč 1924, 1925, 1929, 1937, lak. 5 ks 0/ Kč / Kč n. hr. 2 ks -1/ hal. 1921, 1922, 1924, lak. 4 ks 0 až hal dr. škr., n. hry, lak. R 2/ hal / hal n. hr. -1/ hal. 1927, ks 2/2, 1/ hal (2x); 20 hal ks 0/ hal. 1921, 1922, 1924, 1925, ks 0/0 až -1/ hal / hal. 1927, 1928, 1929, 1930, ks 0 až hal / hal (n. hr.), ks 1/1, 0/ hal. 1922, 1923, 1925, 1926, 1927, 1928, ks 0 až hal / hal / hal n. hr. 2/ hal. 1930, 1931, 1932, 1934, 1936, 1937, ks 0/0 až -1/ hal / hal ks 1/1, -1/ hal lak. 1/0 120 Aukční katalog číslo

3 hal n. hry -1/ hal tém. 0/ hal. 1924, značená NOVORAŽBA 0/ hal / hal dr. hr. R 1/ hal / hal / hal / hal n. hr. R 1/ hal / hal n. patina R 1/ hal n. vada mat. 0/ hal. 1923, 1924, 1925 (kor.). lak. 3 ks hal. 1924, lak. 2 ks 1/ Protektorát Č + M Kompletní sada Zn mincí lak. 19 ks 1 až Československo Jubilejní mince , komplet 8 ks 1 až Kčs 1947 (2x), lak. 3 ks 0 až Kčs 1946 (2x), 1947 (CuNi), 1950 (2x), 1951, 1952, lak. 8 ks 0 až hal. 1947, 1948 (2x), 1949, ks 0 až hal (2x), 1952, 1953 ( R ) 4 ks 0 až hal. 1948, 1949, 1950 (2x), 1951 (2x), n. st. kor. 7 ks 0 až Československo Kčs 1981 Štúr 0/ Kčs 1981 Štúr 0/ Kčs 1983 Národní divadlo 0/ Kčs 1983 Národní divadlo 0/ Kčs 1983 Národní divadlo, plexi pouzdro. pozlaceno 0/ Kčs 1987 Lada, plexi pouzdro 0/ Kčs 1988 Matice slovenská, plexi pouzdro 0/ Kčs 1988 federace, plexi pouzdro 0/ Kčs 1992 Komenský 0/ Kčs 1993 tenis 0/ Kčs 1955 osvobození. n. škr., dr. hry 1/ Kčs 1955 osvobození. vlas. škr. 0/ Kčs 1971 Mánes 0/ Kčs 1974 Smetana 0/ Kčs 1976 Kaplan 0/ Kčs 1976 Kráľ 0/ Kčs 1976 Kráľ 0/ Kčs 1977 Hollar 0/ Kčs 1978 Karel IV. 0/ Kčs 1978 Fučík 0/ Kčs 1979 Botto 0/ Kčs 1980 Parléř 0/ Kčs 1980 spartakiáda, 1980 Šmeral 2 ks 0/ Kčs 1981 kosmos, 1983 Národní divadlo 2 ks 0/ Kčs 1981 Španiel, 1985 Brandl 2 ks 0/ Kčs 1982 Olbracht, 1983 Hašek 2 ks 0/ Kčs 1982 železnice, 1985 hokej 2 ks 0/ Kčs 1983 Chalupka, 1984 Zápotocký 2 ks 0/ Kčs 1983 Marx, 1984 Bel 2 ks 0/ Kčs 1984 Neruda, 1985 Helsinky 2 ks 0/ Aukční katalog číslo 134

4 Kčs 1985 Kukučín, 1985 Hollý 2 ks 0/ Kčs 1986 Mácha 0/ Kčs 1987 Banská Štiavnica, plexi pouzdro 0/ Kčs 1988 Benka, plexi pouzdro 0/ Kčs 1988 filatelistická výstava, plexi pouzdro 0/ Kčs listopad, plexi pouzdro 0/ Kčs 1990 K. Čapek, plexi pouzdro 0/ Kčs 1990 Kupecký, plexi pouzdro 0/ Kčs 1990 Martinů, plexi pouzdro 0/ Kčs 1990 Velká Pardubická, plexi pouzdro 0/ Kčs 1991 Dvořák, plexi pouzdro 0/ Kčs 1991 Mozart, plexi pouzdro 0/ Kčs 1992 Moravské muzeum, plexi pouzdro 0/ Kčs 1992 Lidice a Ležáky, plexi pouzdro 0/ Kčs 1993 Muzeálna slovenská spoločnost, plexi pouzdro 0/ Kčs 1993 klášter Břevnov, plexi pouzdro 0/ Kčs 1955 osvobození. n. škr. 1/ Kčs 1968 republika 0/ Kčs 1970 V. I. Lenin 1/ Kčs 1971 KSČ 0/ Kčs 1971 Hviezdoslav 1/ Kčs 1972 Myslbek 0/ Kčs 1973 únor 0/ Kčs 1973 Jungmann 0/ Kčs 1974 Jesenský 0/ Kčs 1975 Neumann 0/ Kčs 1977 Kollár 0/ Kčs 1978 Nejedlý 0/ Kčs 1978 Kremnica 0/ Kčs 1979 sjezd KSČ 0/ Kčs 1986 Telč, Praha, Bratislava, Levoča, Český Krumlov 5 ks 0/ Kčs 1987 kůň Převalského, plexi pouzdro 0/ Kčs 1988 Jánošík, 1989 železnice, 1991 parník 3 ks 0/ Kčs 1990 sv. Anežka Česká, plexi pouzdro 0/ Kčs 1991 Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Piešťany 3 ks 0/ Kčs 1954 SNP; 10 Kčs 1957 Komenský 2 ks 0 až Kčs 1955; 10 Kčs 1955 obě osvobození 2 ks 1/ Kčs 1965 osvobození 0/ Kčs 1968 Národní muzeum. zcela n. škr., n. hr. 0/ Kčs 1968 Národní muzeum 1/ Kčs 1969 SNP (plameny) 0/ Kčs 1969 Purkyně 0/ Kčs 1969 Purkyně. dr. škr., n. hry 0/ Kčs 1970 Slovenské národní divadlo. zcela n. hry 0/ Kčs 1970 Slovenské národní divadlo, plexi pouzdro od PROOF 1/ Kčs 1970 Slovenské národní divadlo 1/ Kčs 1970 osvobození; 10 Kč 1964 SNP 2 ks 0/ Kčs 1972 Sládkovič 0/ Kčs 1972 Sládkovič 1/ Kčs 1957 Willenberg, 1966 Velká Morava 2 ks 0 až Kčs 1965 Hus. n. škr. 1/1 240 Aukční katalog číslo

5 Kčs 1965 Hus. n. škr. 1/ Kčs 1967 Istropolitana 1/ Kčs 1968 Národní divadlo. n. škr., n. hr. 1/ Kčs 1968 Národní divadlo 1/ Kčs 1990 (5x), 1991 (4x), 1992 (4x), 1993 (8x) 21 ks 0 až Kčs 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, lak. 6 ks 0 až Kčs 1966 var. velký letopočet. n. hr., lak. 1/ Kčs 1966 var. velký letopočet. n. hr., lak. 1/ Kčs varianty. dr. hry 2 ks 1/ Kčs varianty. n. hr., lak. 2 ks 1/1, 0/ Kčs varianty. n. hry 2 ks 1/ Kčs 1975, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, lak. 9 ks 0 až Kčs 1986 (jen pro sady). lak. R 0/ Kčs 1987 (jen pro sady). lak. 0/ Kčs 1988 (jen pro sady). lak. 0/ Kčs 1989, lak. 2 ks 0/ Kčs varianty (Kremnica a Llantrisent). n. hr. 2 ks 0/ Kčs 1965, 1966, 1968, lak. 4 ks 0 až Kčs 1972, 1973, 1974, lak. 4 ks 0/ Kčs , , ; 1 Kčs , ks 0/0 až -1/ Kčs varianty 2 ks 1/ Kčs 1975 varianta bez monogramu autora JN. n. škr. 1/ Kčs / Kčs 1977 až lak. 8 ks 0/ Kčs 1987 (jen pro sady) 0/ Kčs 1988 (jen pro sady) 0/ Kčs 1989, lak. 2 ks 0/ Kčs varianty (Kremnica a Llantrisent). n. hr. 2 ks 0/0, 1/ Kčs 1957, 1958, 1959, lak. 4 ks 1/1 až -1/ Kčs 1961 až lak. 12 ks 1/ Kčs 1976 až lak. 10 ks 0/ Kčs 1987, 1988, 1989, lak. 4 ks 0/ hal. 1963, 1964, 1965, 1969, 1970, ks 0 až hal až ks 0/ hal Kremnica. lak. tém. 0/ hal Kremnica. vlas. rysky, lak. tém. 0/ hal / hal Leningrad. lak. R tém. 0/ hal / hal / hal. 1962, ks 0/0, 1/ hal ks 1 až hal ks 1 až hal RR 0/ hal RR 2/ hal až lak. 19 ks 0 až hal až ks 0 až hal Kremnica. lak. 0/ hal Kremnica. lak. tém. 0/ hal Leningrad, I. typ. lak. 0/ hal Leningrad, II. typ. lak. 0/ Aukční katalog číslo 134

6 hal. 1954, 1955, n. st. kor. 3 ks 1 až hal R 2/ hal. 1961, 1962, 1963, ks 0 až hal. 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, ks 0 až hal až ks 0/ hal (2x), ks 0 až hal. 1962, 1963, 1966, 1967, ks 0 až hal (13 ks, 0 až 1), 1973 (1/1, n. hr.), 1974 (16 ks, 0/0) 30 ks bez hal ks tém. 0/ hal (2x, 1/1), 1972 (16 x) 18 ks 0/ hal. 1972, 1973, 1974, 1975, ks 0/ hal ks tém. 0/ hal až ks 0/ hal (2x), ks 0 až hal (2x); 1 hal. 1962, 1963, 1986 (3x) 7 ks 0 až hal až ks 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1980, modrý PVC obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1980, modrý PVC obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1980, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1980, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1981, modrý PVC obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1981, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1981, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1982, modrý PVC obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1982, modrý PVC obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1982, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1983, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1983, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1984, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1984, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1985, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1985, PVC fólie 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1986, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1986, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1987, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1987, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1988, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1988, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1989, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1989, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1990, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSSR 1990, papírový obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1991 (1 hal Kčs Štefánik), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1991 (1 hal Kčs Štefánik), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1991 (1 hal Kčs Štefánik), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1991 (1 hal Kčs Štefánik), pův. plexi a karton. obal 0/0 400 Aukční katalog číslo

7 1705. Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Sada oběhových mincí ČSFR 1992 (1 hal Kčs Rašín), pův. plexi a karton. obal 0/ Česká republika. 200 Kč 1993 ústava ČR, plexi pouzdro, karta 0/ Kč 1998 Přemysl I. Otakar, plexi pouzdro, etue 0/ Kč 2002 sv. Zdislava, plexi pouzdro 0/ Kč 2002 Holub, plexi pouzdro 0/ Kč 2002 Jiří z Poděbrad, plexi pouzdro 0/ Kč 2002 Aleš, plexi pouzdro 0/ Kč 2005 automobil, plexi pouzdro 0/ Kč 1994 Hamburg (jen pro sady). n. hr. 1/ Kč 1995 Jablonec (jen pro sady) 1/ Kč varianty. n. hry 2 ks 1/1, -1/ Kč varianty (tvar č. 1). n. hr. 2 ks 1/1, -1/ Kč varianty (sign. autora) 2 ks 1/1, 2/ Kč varianty 4 ks 1/ Sada oběhových mincí ČR 1993 (10 hal. až 50 Kč, mincovny Hamburg a Winnipeg), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1993 (10 hal. až 50 Kč, mincovny Hamburg a Winnipeg), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg, Winnipeg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1994 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB, mincovny Hamburg, Winnipeg a Jablonec), orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1995 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB), emise ČNB - Bižuterie a. s., orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1995 (10 hal. až 50 Kč + žeton ČNB), emise ČNB - Bižuterie a. s., orig. obal 0/ Aukční katalog číslo 134

8 1737. Sada oběhových mincí ČR 1996 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Praha, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1996 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Praha, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1997 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Praha, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1997 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Praha, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1998 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Ještěd, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1998 (10 hal. až 50 Kč), emise ČNB - Ještěd, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1999 (10 hal. až 50 Kč), emise 50 let NATO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 1999 (10 hal. až 50 Kč), emise 50 let NATO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2000 (10 hal. až 50 Kč + 10 a 20 Kč hodiny), emise vesmír, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2000 (10 hal. až 50 Kč + 10 a 20 Kč hodiny), emise vesmír, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2000 (10 hal. až 50 Kč + 10 a 20 Kč hodiny), emise vesmír, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2001 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - Týnský chrám, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2001 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - Týnský chrám, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2002 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - Hluboká n. Vltavou, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2002 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - Hluboká n. Vltavou, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2002 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - Hluboká n. Vltavou, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2003 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - 10 let České republiky, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2003 (10 hal. až 50 Kč + žeton), emise ČNB - 10 let České republiky, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2004 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise MS v LH, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2004 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise MS v LH, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2004 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise MS v LH, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2005 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise Smetana a Dvořák, orig. obal, CD 0/ Sada oběhových mincí ČR 2005 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise Smetana a Dvořák, orig. obal, CD 0/ Sada oběhových mincí ČR 2006 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2006 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/0 340 Aukční katalog číslo

9 1762. Sada oběhových mincí ČR 2006 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2007 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2007 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2007 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2008 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2008 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2008 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2008 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2008 (50 hal. až 50 Kč + žeton), emise UNESCO, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2009 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Jihočeský kraj, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2009 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Jihočeský kraj, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2009 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Jihočeský kraj, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2009 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Jihočeský kraj, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2010 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Zlínský kraj, orig. obal 0/ Sada oběhových mincí ČR 2010 (1 Kč až 50 Kč + žeton), emise Zlínský kraj, orig. obal 0/ Slovenský štát. 50 Ks 1944 Tiso. skvrnky 1/ Ks 1944 Tiso. zcela n. hry, vlas. škr., lak. 2 ks 0 až Ks 1939 Tiso 1/ Ks 1939 Tiso. zcela n. hr., lak. 2 ks 1/ Ks 1939 Tiso. n. hr., lak. 2 ks 0/0, 1/ Ks 1941 C+M, obě varianty 2 ks 1/ Ks 1941 C+M, obě varianty. n. škr., lak. 2 ks 1/0, 1/ Ks 1941 C+M. n. hr., n. škr., lak. 2 ks 1/ Ks 1944, obě varianty. zcela n. hry, vlas. rysky 2 ks 0/ Ks 1944; 5 Ks 1939, obě varianty. lak. 3 ks 1 až Ks 1944 var. bez křížku 1/ Ks 1940, 1941 (2x), 1942 (2x), 1945 (2x). lak. 7 ks 0 až Ks lak. R 1/ h. 1940, 1941 (2x) 3 ks 1/ h. 1943, dr. sty kor. 2 ks -1/ h (n. kor. na hr.); 20 h Al 2 ks 1/ h. 1940, ks 1/ h. 1940; 10 h ks 1/ h Cu. patina R 1/ h Al (2x), ks 0 až h. 1939, ks 1/1, 1/ Aukční katalog číslo 134

10 h lak. 1/ h lak. 1/ Slovensko Sk let Slovenské republiky (Ag hranáč 44x44 mm), plexi pouzdro, orig. etue, papír. přebal LR Sk 1993 Kollár 0/ Sk 1994 Alexy 0/ Sk 2003 Karvaš, plexi pouzdro 0/ Sk 2004 vstup do EU, plexi pouzdro 0/ Sk 2004 Segner, plexi pouzdro 0/ Sk 1993 vznik Slovenské republiky 0/ Sada oběhových mincí SR 1993 (10 Sk až 10 hal. + žeton), orig. balení mincovny v plexi etui a papír. obalu 0/ Sada oběhových mincí SR 1994 (10 Sk až 10 hal. + žeton), orig. balení mincovny 0/ Sada oběhových mincí SR 2008 (10 Sk až 50 hal. + žeton), verze Rozlúčka so slovenskou korunou 0/0 650 Habsburská monarchie Marie Terezie ( ). Tolar 1763 KB Madona, Ag značená REPLIKA Kremnické mincovny, autor Kožuch (1995), plexi pouzdro, certifikát LR krejcar 1765 Praha. Nov.-79. n. st. - m. o.?, n. škr. 2/ krejcar 1777 Madona IB-IV (za let..x.). Nov / krejcar 1778 VC-S. Nov.-90-2/ krejcar 1764 Praha. Nov.-76-2/ Cu 1 krejcar 1761 G, 1762 W, 1763 W, 1780 W. Nov.-10, 14. patina 4 ks 2 až Josef II. ( ). 20 krejcar 1782 C. Nov.-34. n. just. 3/ krejcar 1787 A. Nov.-34-2/ Grešle pro Čechy 1782 A. Nov ks 2/ František II. ( ). ½ tolar kříž C 3/ ¼ tolar kříž C. stopa po o. 3/ ¼ tolar kříž C. m. o. 3/ krejcar 1805 B, 1832 A 2 ks 2 až krejcar 1806 B. Nov.-46 2/ krejcar 1808 B, 1810 A (m. o.), 1834 E, 1835 A. Nov.-47, 53. hr., škr. 4 ks 2 až krejcar 1808 G, 1810 A, 1835 B 3 ks 2 až krejcar 1809 B, 1818 B. Nov.-47, 49 2 ks 2/ krejcar 1814 B, 1816 B. Nov ks 2/ krejcar 1815 C, 1835 C (2x, 1x dr. vada mat.). Nov.-48, 53. dr. škr. 3 ks 2/ krejcar 1833 E. Nov.-53. n. just. 2/ krejcar 1834 A, 1835 E. Nov ks 2/ krejcar 1815 C. oprav. stopa 3/ krejcar 1807 S; 6 krejcar 1800 C; 1 krejcar 1800 A, C (2x), S 6 ks -1 až krejcar 1800 C; 3 krejcar 1800 C; 1 krejcar 1800 C; ½ krejcar 1800 C. lak. 4 ks 1 až krejcar 1800 A, C; ½ krejcar 1816 A; ¼ krejcar 1816 A 4 ks 1 až krejcar 1812 B (2x). Nov.-18. patina 2 ks 1/1, 2/ krejcar 1816 A. Nov.-22 1/1 50 Aukční katalog číslo

11 krejcar 1816 A. Nov.-22 1/ ¼ krejcar 1800 A, 1812 A, 1816 B. Nov.-8, 16, 20 3 ks 1 až ¼ lira 1822 M. Nov / Ferdinand V. ( ). 10 krejcar 1837 A. dr. kor. -2/ krejcar 1839 C -2/ krejcar 1837 C 3/ krejcar 1839 C 2/ krejcar 1846 A. patina 2/ František Josef I. ( ). 2 tolar spolkový 1857 A Jižní dráha, REPLIKA Ag (37,12 g), plexi pouzdo, papír. přebal, certifikát 0/ zlatník 1859 B. m.o., dr. škr. -2/ zlatník 1869 A. m. o., škr., hr. 3/ zlatník m. o., dr. škr., dr. hry -2/ zlatník 1879 na stříbrnou svatbu. m. o., dr. hry 2/ zlatník m. o., dr. hry -2/ zlatník m. o., dr. hry -2/ zlatník 1887 Kutná Hora, Ag NOVORAŽBA, sign. R 74 Kolářský. n. hry 0/ Zlatník 1859 A. dr. hry, n. škr. 2/ Zlatník 1859 B. hry, dr. škr. 2/ Zlatník 1860 A (REX.A.A.). n. hry -1/ Zlatník 1861 A (REX A.A.). dr. škr., dr. hry 1/ Zlatník 1861 A (REX A.A.). škr. 1/ Zlatník n. hry 2/ Zlatník 1879, 1879 KB 2 ks -1 až Zlatník 1879 KB. zcela n. hr. 1/ Zlatník 1879 KB. n. hry 1/ Zlatník 1880 KB. n. hry -1/ Zlatník 1880 KB -2/ Zlatník 1881 KB. dr. hry 2/ Zlatník 1882 KB. n. škr., n. hry -1/ Zlatník n. hry 2/ Zlatník n. hry 1/ Zlatník 1887 KB. n. hry 1/ Zlatník 1887 KB. n. hry 2/ Zlatník n. hr., n. škr., patina 1/ Zlatník 1888 KB. n. hry 2/ Zlatník n. škr., n. hr. -1/ Zlatník 1889 KB -2/ Zlatník dr. hry, patina -1/ Zlatník 1891 KB 3/ Zlatník n. hry 2/ Zlatník 1892 KB 2/ ¼ zlatník 1857 A (-1/-1, okraj sražený, m. o.); 20 krejcar 1868, 1870; 10 krejcar 1870 (3x), 1872 (3x); 6 krejcar 1849 A, C 11 ks 2 až krejcar 1868, 1869 (2x) 3 ks 1 až krejcar 1869 KB (dlouhý opis). n. škr. 2/ krejcar 1869 KB (dlouhý opis), ks 3/3, -1/ krejcar 1870 KB (krátký opis). lak., n. škr. 2/ krejcar 1858 A 3/ Aukční katalog číslo 134

12 krejcar 1868 KB (dlouhý opis), NOVORAŽBA (kytička před opisem) 0/ krejcar 1868 KB (dlouhý opis), NOVORAŽBA (kytička před opisem) 0/ krejcar 1869 (2x, 2/2, -1/-1), 1870 (2/2), 1872 (2x, 1/1, 0/0) 5 ks bez krejcar 1869 KB (dlouhý opis) -2/ krejcar 1870 KB (krátký opis) -2/ krejcar 1868 KB. n. hry, dr. škr., dr. úhozy -1/ krejcar 1868 KB. dr. hr. 2/ krejcar 1851 A. dr. hr., skvrny 2/ krejcar 1851 B; 1 krejcar 1851 A; ¼ krejcar 1851 A 3 ks 2/2, 1/1, -1/ krejcar 1851 A, B 2 ks 2/2, -1/ krejcar 1851 A, G (kor.). dr. hry 2 ks 1/-1, -2/ krejcar 1851 A 7 ks 1 až krejcar 1851 A, B 2 ks 1/1, 2/ krejcar 1851 A; ½ krejcar 1851 A (m. o.), B. patina 3 ks 1/-1, -1/2, -1/ krejcar 1858 A, 59 A, 60 A, 60 B, 61 B 5 ks 1 až krejcar 1858 B. n. hr. 1/ krejcar 1858 B (3/3), 1859 B (3/2), 1859 M (-3/-3), 1860 B (3/2), 1881 (2/-1), 1891 (1/-1); 5 ₁₀ krejcar 1858 A (1/1), 1891 (1/1, 2/2) 9 ks bez krejcar 1860 A, 1861 A, 1881, ks 0/0 až 2/ krejcar 1868 KB 1/ krejcar 1868 KB. čištěn 1/ krejcar 1868 KB (2x), 1872 KB (2x), 1881 KB, 1885 KB 6 ks 1 až krejcar 1872 KB. dr. hr., patina -1/ krejcar 1872 KB, 1885 KB 2 ks -2/-2, 1/ krejcar 1881, 1885; 5 ₁₀ krejcar ks 0/0, 1/1, 0/ krejcar 1881, ks 0/0, -1/ krejcar 1886 KB. n. hry 1/ krejcar 1891 KB 2 ks 1/1, 0/ ½ krejcar 1851 A; ¼ krejcar 1851 A. patina 2 ks 1/1, -1/ ₁₀ krejcar 1858 M. n. hr., n. st. kor. 1/ ₁₀ krejcar 1858 V, 59 M (2x), 60 V, 64 B (2x), 65 B 7 ks bez ₁₀ krejcar 1860 A, 1865 A, ks 2/3, -1/2, -1/ ₁₀ krejcar n. hr. 2/ ₁₀ krejcar 1877, 1881, 1885, ks 1 až ₁₀ krejcar 1882 KB 2 ks 1/1, -1/ ₁₀ krejcar 1885, ks 1/0, -1/ ¼ krejcar 1851 A, B 2 ks -1/1, 1/ centesimi 1852 M (Impero Austriaco). n. hr., lak. -2/ soldo 1862 A (2x), B. dr. hr. 3 ks 2/2 až 2/ ₁₀ soldo 1862 A, B. dr. hr. 2 ks 2/ K dr. škr., dr. hry 2/ K škr. 2/ K 1900 KB. vlas. škr., n. hr. 1/ K 1900 KB 2/ K dr. škr., dr. hr. 2/ K 1907 KB jub. n. škr., dr. hry 1/ K 1907 KB jub. n. stopa po o., n. hry 1/ K 1907 KB jub. dr. hry -1/1 400 Aukční katalog číslo

13 K 1907 KB. dr. škr., n. hry 2/ K 1907 KB. dr. škr., dr. hry 2/ K 1907 KB. dr. škr., dr. hry 2/ K 1908 jub. dr. škr., n. hr. 1/ K 1908 jub. dr. škr., n. hry -1/ K 1908 jub. dr. škr., dr. hr. 2/ K 1908 KB. dr. škr., dr. hry 2/ K 1908 KB. škr., hry 2/ K 1909 (Schwartz). n. škr., n. hry 1/ K 1909 (Schwartz). dr. škr., n. hry 1/ K 1909 (Schwartz). n. hry -1/ K 1909 (Schwartz). dr. škr., n. hry 2/ K 1909 (Schwartz). n. škr., n. hr. 2/ K 1909 (Marschall). dr. škr., n. hry -1/ K 1909 (Marschall). dr. škr., n. hry 2/ K 1909 KB. dr. škr., n. hry -1/ K 1909 KB. škr., hry 2/ K vlas. škr. 1/ K 1912 KB. n. hry 1/ K vlas. škr., n. hr. 1/ K n. škr., n. hr. -1/ K 1913 KB. n. hry, vlas. škr. 1/ K 1913 KB 1/ K lak. 0/ K dr. hry 0/ K 1893 KB, 1894 KB, 1895 KB. n. hry 3 ks 2/ K 1893 KB, 1894 KB, 1895 KB, 1912, 1914, dr. hr. 6 ks 1/1 až -2/ K lak. téměř 0/ K 1894 KB. n. hr. 1/ K zcela n. hr. 1/ K zcela n. hr., vlas. rysky, lak. 0/ K 1896 KB. dr. hry, dr. škr. -1/ K 1896 KB. dr. hr. -1/ K 1896 KB jub. 1/ K 1896 KB jub. n. hr. 1/ K dr. škr., dr. hr. -2/ K / K lak. 1/ K n. hry 1/ K dr. škr., n. hry -1/ K / K 1900, ks 2/ K n. hry 0/ K n. hry 1/ K 1901, ks 2/ K / K n. škr., n. hr. 1/ K 1902, n. hry 2 ks 2/ K n. hry 1/ K n. hry téměř 0/ K dr. hry 2/ Aukční katalog číslo 134

14 K vlas. škr., n. hry 1/ K 1908 jub. 1/ K 1908 jub. 1/ K 1912 KB -1/ K 1914 KB, 1915 KB. zcela n. hr. 2 ks 1/ K 1915 KB, 1916 KB (n. škr.). zcela n. hry 2 ks 0/0, 1/ filler 1892 KB, 1907 KB. n. kor. 2 ks 2/-2, -1/ hal. 1893, 1894, 1895, 1907, 1908, ks 0 až filler 1893, 1894, 1908, 1914, 1916, 1918, 1920, vše KB. dr. kor. 7 ks 1 až hal. 1911, 1914, 1916, 1917, ks 1/ hal. 1893, 1894, 1895, 1907, 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1916, 1916 nový znak (2x) 12 ks 0 až filler 1893, 1894, 1985, 1908, 1909, 1915, 1916, vše KB 7 ks 1 až hal až ks 0 až filler 1894, 1895, 1896, 1897, 1899, 1901, 1904, vše KB 7 ks 1/1 až 2/ hal. 1904, 05, 06, 07, 08, 11 6 ks -1 až filler 1905, 1906, 1907, 1909, 1910, 1914, 1915, 1917 (2x), vše KB 9 ks 1 až hal. 1909, 10, 11, 12, 13, 14, 15 7 ks 1 až hal / filler 1894, 1895, 1899, 1900, 1901, 1902, vše KB 6 ks 1 až hal. 1897, ks -1/ hal nový znak. patina 1/ hal nový znak. patina, n. hr. -1/1 80 Německo, německé státy a města Braunschweig-Wolfenbüttel. August Vilém ( ). 1 pf EPH. KM-778. Hannover. Jiří V. ( ). Groš 1858 B. KM ks 3/2, 2/ Prusko. 4 pf A; 3 pf B; 2 pf A; 1 pf B 4 ks 1 až M 1875 B. KM-503. dr. hry 3/ Sasko. 1/24 tolar 1695 IK, 1763 ILH. KM-645, ks -1/2, -2/ groš 1742; III pf C. KM-906, ks 3/3, 1/ pf H. KM dr. kor. 2/ III pf C. KM / III pf H. KM / neu-groš 1848 F, 1849 F, 1868 B; 1 neu-groš 1873 B 4 ks 1/0 až 2/ pf B; 2 pf F, 1855 F, 1869 B; 1 pf B, 1866 B 6 ks 1/1 až 2/ pf F. KM / neu-groš 1867 B. Cr / Císařství. 1 M 1874 F, 1876 A. KM-7 2 ks 2/3, 2/ M 1875 E. KM-7-1/ M 1876 D, 1881 A. KM-7. dr. hr. 2 ks 2/ M 1881 D. KM-7-1/ M 1893 J, 1896 A. KM-14. n. hry, n. škr. 2 ks 2/ M 1899 A, 1901 A. KM-14. dr. škr., n. hry 2 ks 2/2, -1/ M 1901 E, 1903 A. KM-14. n. škr., n. hry 2 ks -1/ M 1905 A. KM-14 1/ M 1905 J, 1906 F. KM-14. n. hr. 2 ks 1 až M 1909 A. KM-14. n. hr. -1/ M 1909 A, 1911 J. KM-14. n. škr., n. hr. 2 ks 1 až M 1914 A, 1915 A. KM-14. dr. hr. 2 ks 1/1 100 Aukční katalog číslo

15 2028. ½ M 1905 J. KM-17 2/ ½ M 1906 A, 1915 D. KM-17 2 ks 2/2, 1/ ½ M 1915 A, 1917 A. KM-17 2 ks 0/0, 1/ pf. (Ag) 1876 A. KM-6 0/ pf A. KM-18 1/ pf D. KM-18 1/ pf. (Ag) 1876 D. KM-5 0/ pf. (Ni, malý orel) 1888 D. KM-9.1 tém. 0/ Výmarská rep. 1 M 1924 A; 1 RM 1925 D, 1926 A. KM-42, 44 3 ks 1 až M 1924 A; 1 RM 1926 A. KM-42, 44 2 ks 1 až M 1924 A; 1 RM 1925 A, 1925 D. KM-42, 44 3 ks 1 až M 1924 F. KM-42. n. hr. 1/ M 1924 F. KM-42. n. hry 1/ RM 1925 A. KM-44. n. hry -1/ RM 1925 D. KM-44 2/ pf A, 1920 A (2x), F, E, 1921 A (2x), D, E (3x), F (2x), J, 1922 A, D, E (2x). KM ks 1 až Rpf A. KM-49 1/ Rpf A, D, F, 1929 A. KM-49. n. hry 4 ks 1/ Rpf J. KM-49 1/ Rpf D. KM-49. n. hr. 1/ Rpf D. KM-49. n. hr. 1/ Rpf E. KM-49 1/ Rpf F. KM-49 1/ Rpf A. KM-49 1/ Rpf A. KM-49. n. hr. 1/ Rpf D. KM-49 1/ Rpf F. KM-49. n. hr. 1/ Rpf J. KM-49 1/ Rpf A. KM-49 1/ Rpf D. KM-49 1/ Rpf J, 1925 D, 1930 E, 1938 F, G, 1939 E; 5 Rpf J, 1937 J, 1938 G, 1939 B. KM-40, 92, 39, ks 1 až Rpf A. KM-75 1/ říše. 5 RM 1934 A kostel s datem. KM-82. dr. škr., n. hry 1/ RM 1934 D kostel bez data. KM-83. dr. škr., n. hry -1/ RM 1935 A kostel bez data. KM-83. n. škr., n. hr. 1/ RM 1935 E kostel bez data. KM-83. dr. škr., n. hry 1/ RM 1935 J Hindenburg. KM-86. n. škr., n. hry -1/ RM 1936 A Hindenburg. KM-86. dr. škr., n. hry 2/ RM 1936 D Hindenburg. KM-86. n. škr., dr. hry -1/ RM 1938 E Hindenburg. KM-94. n. hry, dr. škr. -1/ RM 1938 E; 2 RM 1938 J obě Hindenburg. KM-94, 93. n. škr., n. hry 2 ks 1/ RM 1933 A Luther. KM-79. n. hr. 1/ RM 1934 A kostel s datem. KM-81. dr. škr. -1/ RM 1934 A kostel s datem. KM-81. dr. hry -1/ RM 1934 J kostel s datem. KM-81. n. škr., n. hr. -1/ RM 1937 A, 1939 A (2x) Hindenburg. KM-93 3 ks 1 až RM 1938 E Hindenburg. KM-93. n. škr., n. hry 1/ RM 1934 A. KM-78. zcela n. hry -1/ RM 1937 G. KM-78 1/ Aukční katalog číslo 134

16 Rpf A (nikl). KM-95 1/ Rpf B. KM-96 1/ Rpf A. KM-92. hry 2/ BRD. 10 DM 1972 F OH - symbol (IN DEUTSCHLAND). KM-130 0/ DM 1991 A Braniborská brána. KM-177. zcela n. škr. 0/ DM 1994 G Herder. KM-184. zcela n. škr. LR DM 1966 D. KM dr. škr. -1/ DM 1966 G. KM dr. hry 1/ DM 1967 D. KM n. škr., n. hry 1/ DM 1967 F. KM n. hr. 1/ DM 1967 J. KM n. škr., n. hry 1/ DM 1969 F. KM vlas. škr., n. hr. 1/ DM 1969 G. KM n. hr. 1/ DM 1979 G Otto Hahn. KM-151 LR DM 1983 G Martin Luther. KM-159 0/0 z LR DM 1950 J. KM-110. n. škr., n. hr. -1/ DM 1967 F. KM-110. n. škr., n. hry 1/ DM 1970 G, 1971 F. KM-110. n. škr., n. hry 2 ks 1/1, 2/ DM 1972 J, 1973 D. KM-110. n. škr., n. hry 2 ks -1/ DM 1975 D, J. KM-110. n. škr., n. hry 2 ks -1/ DM 1976 D, 1978 F. KM-110. n. škr., n. hry 2 ks 2/1, 1/ DM 1990 D, G. KM-110. n. hr. 2 ks 1/1, -1/ DM 1992 D, 1994 G. KM-110. n. hr. 2 ks 1/ pf D, F, G, J. KM ks 1 až DDR. 10 M let DDR, plexi etue. KM-132 0/0 50 Rusko, SSSR a státy na jeho území Alexandr II. ( ). 20 kop. 1870, 1881, 1890, 1891, 1893, 1907; 15 kop. 1902; 5 kop. 1886, špatně zachovalé 9 ks bez kop. 186?, 1877, 1879, 1880, 1881, vše CПБ (Cu), špatně zachovalé 5 ks bez kop EM (Cu). KM-Y n. hr. 2/ kop EM (Cu). KM-Y dr. škr., n. hr., n. skvrnka -1/ kop CПБ (Cu). Mikuláš II. 3 kop (dr. hr.). KM-Y-12.2, ks 3/3, 2/ kop CПБ (Cu). KM-Y / kop. 1979, 1896, 1898, 1899, vše CПБ. KM-Y ks 2 až kop EM, 1869 EM (3/-4), 1871 EM, 1877 CПБ (úhoz), KM-Y-4a.1, ks -1 až kop EM. KM-Y-3.3-2/ Alexandr III. ( ). Ag 5 kop AГ, 1893 AГ 2 ks 2/2, 1/ Mikuláš II. ( ). 25 kop KM-Y-57 2/ kop ЭБ, 1915 BC. KM-Y-22a.1, 22a.2. dr. škr. 2 ks 2/-1, 0/ kop ЭБ; 10 kop AP (2/-1), 1914 BC. KM-Y-22a.1, 20a.2 3 ks 1/ kop ЭБ, 1915 BC, 1916 BC. KM-Y-22a.1, 22a.2 3 ks 0 až kop BC, 1916 BC 2 ks 1/ kop BC; 15 kop BC. KM-Y-22a.1, 21a.3. n. hr. 2 ks 1/0, 1/ kop. 1907, 1908 obě ЭБ; 10 kop BC. KM-Y-21a.2, 20a.2. n. hry 3 ks 1 až 2 50 Aukční katalog číslo

17 kop BC, 1916 BC 2 ks 1/ kop BC, 1916 BC; 10 kop BC, 1915 BC; 5 kop ЭБ, 1913 BC 6 ks 0 až kop ЭБ, 1915 BC 2 ks 0/ kop (Cu). KM-Y / kop (Cu); 3 kop. 1899, 1913 (hry). dr. hr. 3 ks -1/-1, 2/-2, 1/ kop (Cu); 2 kop KM-Y-11.3, ks 1/ kop. 1901, 1902, 1909, 1913, dr. kor., dr. hr. 5 ks 2/ kop. 1906, 1912; ½ kop dr. hry 3 ks -1 až kop. 1898, 1903, 1909, 1911, KM-Y ks 1 až kop. 1906, 1907, KM-Y dr. hr. 3 ks -1 až kop. 1912; 1 kop. 1915; ½ kop ks -1/-1, 1/1, 1/ kop. 1897, 1899 (2x), 1901, 1903, 1906, 1910, 1912, většinou špatně zachovalé 9 ks bez kop. 1899, 1908, KM-Y ks 1 až ½ kop KM-Y / SSSR ( ). 5 rubl 1988 Leningrad. KM-Y-217 0/ rubl 1988 Novgorod. KM-Y-218 0/ rubl 1989 Moskva - Pokrovský chrám. KM-Y-221 0/ rubl 1989 Samarkand. KM-Y-229 LR rubl 1989 Moskva - Blagoveščenský chrám. KM-Y-230 LR rubl 1990 Petrodvorec. KM-Y-241 LR rubl 1990 Petrodvorec, 1990 Moskva - Uspecký chrám. KM-Y-241, 246. n. hry 2 ks 1/ rubl 1990 Moskva - Uspecký chrám. KM-Y-246 LR rubl 1990 Jerevan. KM-Y-259 0/ rubl 1991 Moskva - Archandělský chrám. KM-Y-271 LR rubl 1991 Moskva - Archandělský chrám, 1991 Jerevan. KM-Y-271, 273. n. hr. 2 ks 0/ rubl 1991 Moskva - banka. KM-Y-272 LR rubl 1991 Jerevan. KM-Y-273 LR rubl 1991 porážka fašismu; 1 rubl 1988 Tolstoj, 1989 Ševčenko 3 ks LR rubl 1967 VŘSR, 1970 Lenin, 1987 Ciolkovskij, 1988 Tolstoj; 50 kop VŘSR 5 ks 1 až rubl 1970 Lenin, 1975 VVV, 1979 OH - Sojuz-Apollo, 1989 Chamza Chakim (PROOF) 4 ks 0 až rubl 1987 Borodino, 1988 Gorkij, 1989 Lermontov (PROOF) 3 ks 0/ rubl 1987 Ciolkovskij (PROOF), 1990 Žukov, 1991 Prokofjev 3 ks 0/ kop. 1932, 1935, 1940; 15 kop. 1932, 1936, 1940; 10 kop. 1932, 1935, ks 0/0 až -1/ kop. 1932, 1933, 1936 (4x), 1940, 1954, 1957 (2x); 15 kop. 1931, 1932, 1935, 1940, 1952, 1955; 10 kop. 1932, 1935, 1936, 1939, ks 0 až kop (hladká hr.). KM-Y-79. seky, škr., hry 3/ kop. 1930, 1940; 3 kop. 1929, 1936, 1940; 2 kop. 1935, 1936, 1940; 1 kop. 1933, 1936, ks 0/0 až -1/ kop. 1924; 1 kop (obě vroubkovaná hr.). KM-Y-77, 76. dr. škr. 2 ks 2/2, 1/ Rusko ( ). 3 rubl 1995 osvobození Prahy. KM-Y-385 LR Arménie. Sběratelská sada oběhových mincí z r (10, 20, 50 luma, 1, 3, 5, 10 dram), německé vydání, papírový přebal 26,5 x 18 cm s ilustrací budovy muzea v Jerevanu 0/ Aukční katalog číslo 134

18 2158. Bělorusko. 20 rubl 2009 Bělabežskaja pušča, plexi pouzdro. KM-202 LR rubl 2009 lidové umění - koník, plexi pouzdro. KM-nové LR Kazachstán. 50 tenge 2008 Vostok, 2012 Kunaev, 2012 Nauryz. KM-202, nové, nové 3 ks 0 až tenge 2011 Karaganda. KM-209 0/ Uzbekistán. Sběratelská sada oběhových mincí z r (6 ks, 1 až 50 tijin), německé vydání, papírový přebal 26,5 x 18 cm s ilustrací mauzolea Shah-i-Zinda v Samarkandu 0/0 120 Ostatní státy Evropy Belgie. Leopold I. ( ). 5 frank 1853 svatební. Bruce-X-M2.1 2/ frank KM-17 2/ ¼ frank KM-8-2/ Leopold II. ( ). 5 frank KM-24. škr., dr. hry -1/ frank KM-24 2/ frank KM-24 2/ frank KM-24-2/ frank KM-24 2/ frank KM-24 3/ frank KM-24 2/ frank KM-24 2/ frank KM-24 3/ frank KM-24-1/ frank KM-24 2/ frank KM-24 3/ frank KM-24 2/ frank 1867 (2x), 1909 (obě var.). KM-30.1, 58.1, ks 2 až frank 1880 jub. (BELGIQUE). KM-39 2/ frank 1866, 1886, 1904 (BELGEN), 1909 (2x, BELGEN). KM-28.1, ks 2 až frank KM / frank 1880 jub. (BELGIQUE). KM-38. hr. 2/ c. 1886, KM-27 2 ks 1 až c. 1886, 1901 (BELGEN), 1901 (2x, BELGES), 1909 (BELGES). KM-27, 51, 50, ks 2 až c (BELGEN, -1/1); 2 c. 1875, 1905 (obě BELGES); 1 c (BELGES), 1899 (BELGEN). KM-41, 35.1, 33.1, ks 1 až Albert I. ( ). 20 frank 1931 (BELGES). KM dr. škr. R -1/ frank 1934 (BELGEN). KM n. škr. tém. 0/ frank 1934 (1x BELGEN, 2x BELGES). KM-103.1, ks 1 až frank 1930 (BELGIQUE) jubilejní. KM-99-1/ frank 1930 (BELGIQUE). KM-91,1-1/ Leopold III. ( ). 100 frank 1948 (BELGIË). KM n. rysky 1/ frank 1949 (BELGIË). KM / frank 1949 (BELGIË). KM / frank 1950 (BELGIQUE). KM n. škr. 0/ frank 1950 (BELGIQUE). KM n. škr. 0/ frank 1940 (BELGIQUE). KM tém. 0/ frank 1935 (2x), 1949 (BELGIQUE). KM-105, ks 1 až Aukční katalog číslo

19 frank 1930 (2x), 1931, 1932 (BELGEN), 1931 (BELGES). KM-97.1, 98 5 ks -1 až frank 1930 (BELGES), 1936 (obě var.), 1937 (BELGIQUE). KM-97.1, 108, ks 1 až frank 1911 (1x BELGES, 2x BELDEN). KM-74, 75 3 ks 2/ frank 1912, 1913 (4x). KM ks 1 až frank KM / Baudouin I. ( ). 100 frank 1951 (BELGIË). KM / frank 1950 (BELGIE), 1951 (obě var.). KM-136.1, ks 1 až frank KM / frank KM / Bulharsko, rep. 10 leva 2001 vysoké školství, plexi pouzdro (prask.). KM-246 LR leva 2003 MS ve fotbale, plexi pouzdro. KM-268 LR leva let Bulharska - jezdec, plexi pouzdro. KM-121 LR Sběratelská sada oběhových mincí z let (7 ks, 1st. až 1 lev), německé vydání Země EU, papírový přebal 11,5x17,5 cm 0/ Černá Hora. 1 perper KM-14. n. hr. -1/ para 1906; 10 para 1913, KM-4, 18 3 ks 1/ Dánsko. 25 öre KM-815.2a -1/ Finsko. 1 M 1921, 1931, 1932, 1937 (3x); 50 p. 1942; 25 p. 1921, 1930; 10 p. 1926, 1936, 1942; 5 p. 1873, KM-4.2, 22, 24, 25, 26a, 27, ks 1 až Francie. Ludvík XV. ( ). ½ ecu 1730 X Amiens. KM m. o. 3/ Ludvík XVI. ( ). 12 deniers, různé. Cr ks bez I. republika, konsulát ( ). 5 frank l an 8 Q Perpignan. Cr dr. hr. -2/ decime, blíže neurč.; 1 centime l an 6 A Paříž. KM-??, ks 4/4, -1/ decime l an 7 BB, l an 8 BB Strasburg. Cr úhozy, hry 2 ks 2/ sols 1793 AA l an II. Cr úhoz 3/ sol 1793 W. KM / Napoleon I. ( ). ½ frank 1808 BB, 1809 A. KM-680.3, ks 2/ Karel X. ( ). 5 frank 1827 K, zbytky přeražby. KM dr. hry, dr. škr. -1/ Ludvík Filip ( ). 5 frank 1847 A. KM dr. hry, dr. škr. 2/ frank 1848 BB. KM dr. hry 2/ II. republika ( ). 5 frank 1848 BB. KM dr. hry, dr. škr. -1/ frank 1849 BB. KM dr. škr., dr. hry 2/ frank 1850 A. KM / centime 1848 A, 1850 A, 1851 A. KM ks 1/1, 1/1, 2/ Napoleon III. ( ). 5 frank 1868 BB. KM dr. škr., n. hr. 2/ frank 1870 A. KM vlas. škr., dr. hry 1/ frank 1866 BB, 1870 A. KM-807.2, dr. hr. 2 ks -2/ frank 1866 A, 1867 BB. KM-806.1, ks -2/ c BB, 1867 A, 1868 A; 20 c BB. KM-814.2, 814.1, ks 1 až c B, 1855 BB, D, 1861 BB, 1863 BB. KM-771, ks 2/ c A, BB, D, 1857 A, 1862 A, 1863 A, 1864 A. KM-777, ks 1 až III. republika ( ). 5 frank 1873 A. KM dr. hry, dr. škr. 2/ Aukční katalog číslo 134

20 frank 1875 A. KM zcela n. hr. 1/ frank 1871 K, 1872 K. KM ks 2/ frank 1908, 1913, KM ks 1 až frank 1906, 1908, 1909, 1910, 1915 (2x). KM ks bez c. 1903, 1905 (2x), , 1921 (3x), 1922 (2x), , 1925 (3x), 1926 (2x), , KM-855, 856, 867a 27 ks 1 až c. 1874, 1881, 1882, 1888, 1891, KM dr. hr. 6 ks 2 až c. 1918, , , 1941, 1941 var. KM-866A, 889.1, 898.1, ks 0 až Gdaňsk. 10 pf KM-143. n. hr. -1/ pf KM-152. n. hry 1/ pf KM-142 1/ Jugoslávie. Sada oběhových mincí 1970 a 1976 FAO (1, 2, 5, 10 Din.), PVC obal mincovny. KM-63, 56, 55, 61 0/ Liechtenstein. 1 KR KM-2. m. o. -1/ KR 1910, KM-2 2 ks 1/ KR 1910, KM-2 2 ks 1/ Litva. 25 litai 2013 vítězství, pův. papír. obal. KM-nové LR Sběratelská sada oběhových mincí 1991 až 2001 (5, 2, 1 litai, 50, 20, 10, 5, 2, 1 centu), španělské vydání, papír. přebal 0/ Lotyšsko. 1 s. 1926, KM-1 2 ks 1/ Lucembursko. 10 c (tečka); 5 c A; 2 ½ c (BAPTH, 1/1). KM-23.1, 22.2, 21 3 ks 2/ c KM-25 1/ Maďarsko. 5 pengö 1930 Horthy. KM / pengö 1930 Horthy. KM / pengö 1938 sv. Štěpán. KM-516. n. hr. 0/ pengö 1938 sv. Štěpán. KM-516. zcela n. hr. 1/ pengö 1939 Horthy. KM-517 1/ pengö 1939 Horthy. KM-517. n. hr. 1/ pengö 1935 universita, 1935 Rákoczi. KM-513, ks 1/1, 0/ pengö 1935 universita, 1936 Liszt. KM-513, 515. n. škr. 2 ks 1/ pengö 1935 Rákoczi, 1936 Liszt. KM-514, 515. n. st. kor. 2 ks 0/0, 0/ pengö 1938 (2x); 1 pengö 1926, KM-511, 510. n. hr. 4 ks 0 až pengö 1939; 1 pengö 1938 (2x). KM-511, ks 1 až filler 1926, 1938; 20 filler 1926, 1938; 10 filler 1935, 1938; 2 filler 1928; 1 filler 1938 (2x) 9 ks 0 až , 10, 2, 2, 1 forint 1990 (nevydané). KM-740, 739, 738, 737, ks R 0/ forint KM-537 0/ Man. 1 crown 1979 Tynwald - loď. KM-48 1/ crown 1979 Tynwald - voják. KM-49 1/ crown 1982 MS ve fotbalu. KM-90 0/ crown 1984 OH Sarajevo - krasobruslení. KM-117 1/ crown 1997 stříbrná svatba. KM-793 0/ Nizozemí. 10 gulden KM-195. n. škr. 0/ gulden KM-195. n. škr. 0/ gulden KM-196. n. hry 0/ gulden 1973; 2 ½ gulden KM-196, ks 0 až ½ gulden KM-82 2/ ½ gulden 1929, 1932, KM ks 1 až ½ gulden 1930, KM ks 1/ Aukční katalog číslo

142/2000 Sb. VYHLÁŠKA České národní banky. ze dne 16. května 2000

142/2000 Sb. VYHLÁŠKA České národní banky. ze dne 16. května 2000 142/2000 Sb. VYHLÁŠKA České národní banky ze dne 16. května 2000 o ukončení platnosti pamětních stříbrných mincí vydaných Státní bankou československou bance: Česká národní banka stanoví podle 22 písm.

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. - pobočka NYMBURK-PODĚBRADY pořádá mimořádnou členskou schůzi spojenou s neveřejnou dražbou numismatického materiá

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. - pobočka NYMBURK-PODĚBRADY pořádá mimořádnou členskou schůzi spojenou s neveřejnou dražbou numismatického materiá ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. - pobočka NYMBURK-PODĚBRADY pořádá mimořádnou členskou schůzi spojenou s neveřejnou dražbou numismatického materiálu pro členy České numismatické společnosti dne 7.

Rudolf II Malý groš 1586, Jáchymov - Hoffmann, patina, HN.8a (opis 7c) 2/2-240

Rudolf II Malý groš 1586, Jáchymov - Hoffmann, patina, HN.8a (opis 7c) 2/2-240 str.1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA OSTATNÍ STÁTY SVĚTA Benin 1 1500 Franků 2007, 750 let Sorbony, kapsle, Au 0.999, 0.5g proof 460 Samoa 2 1 Dollar 2010 Kaloň samojský, kapsle, Au 0.999, 0.5g proof 460 MINCE

Tlačné pružiny. Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data.

Tlačné pružiny. Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data. Tlačné pružiny Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data. Každá pružina má své vlastní katalogové číslo. Při objednávce udávejte prosím

Francie, Napoleon III. 1852-1871 T1 2 20 Frank 1867 A, 6.41g, dr. rysky, KM.801.1, Y.40.1-1/1-4000

Francie, Napoleon III. 1852-1871 T1 2 20 Frank 1867 A, 6.41g, dr. rysky, KM.801.1, Y.40.1-1/1-4000 str. 1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Česká republika 1993 - T29 1 2000 Kč 2000 - mileniová ražba s hologramem, 34.214g dr. flíčky, kapsle, etue 0 / proof 3200 Francie, Napoleon III. 1852-1871 T1 2 20 Frank

Emisní plán České mincovny pro rok 2012 - Medaile

Emisní plán České mincovny pro rok 2013 - Medaile

Emisní plán České mincovny pro rok 2013 - Medaile Petr MAĎA - regionální zástupce pro Moravskoslezský kraj, Šenovská 1, 736 01 Havířov, Česká Mincovna, U přehrady 61, Jablonec n N. Tel.: 608 887 757, 596 810 354, www.zlatobezdph.cz, www.hobbyhavirov.cz

ANTIKA Constantinus I AE Folis, Rv: SOLI INVICTO COMITI, stojící Sol, podobný S.3767, mincovna patrně Řím, patina -1/2 50

ANTIKA Constantinus I AE Folis, Rv: SOLI INVICTO COMITI, stojící Sol, podobný S.3767, mincovna patrně Řím, patina -1/2 50 str. 1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Česká republika 1993-1 2000 Kč 2000 - mileniová ražba s hologramem, 34,214g (Au 3,11g + Ag 31,103g) nep. flíčky, kapsle, etue 0 / proof 4600 MINCE Z OSTATNÍCH KOVŮ Egypt

SÁLOVÁ AUKCE ZLATO eská republika Šalamounovy ostrovy Vanuatu ECHY eští stavové (1619-1620) Olomouc Karel II. Liechtenstein (1664-1695)

SÁLOVÁ AUKCE ZLATO eská republika Šalamounovy ostrovy Vanuatu ECHY eští stavové (1619-1620) Olomouc Karel II. Liechtenstein (1664-1695) SÁLOVÁ AUKCE ZLATO Česká republika 1 Medaile: Karel IV., Karlštejn. Autor: L. Charvát. Au 999.9, 25 mm, 7,32 g, st.punc, zn. výrobce. Raženo 50 ks - č. 048. Etue. Certifikát. proof 4400 2 Medaile: Císař

Bližšie informácie a zasielanie limitov na č. t.: 042/ , alebo na p.č. popis kvalita cena ( )

Bližšie informácie a zasielanie limitov na č. t.: 042/ , alebo na   p.č. popis kvalita cena ( ) Ponuka materiálu: SNS pri SAV pobočka Považská Bystrica Vás pozýva na 37. numizmatickú aukciu, ktorá sa bude konať dňa 2. marca 2014 od 7.00 h. v priestoroch Reštaurácie TERNO na Ulici M. R. Štefánika

ANTIKA Licinius I AE Folis, Rv: IOVI CONSERVATORI AVGG, stojící Jupiter s Viktorií, mincovna Cyzicus (SMK), patina -1/1-220 str. 1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Česká republika 1993-1 2500 Kč 2004 - vstup ČR do EU, bimetalová ražba zlatý střed a stříbro, 31.105g, kapsle, pův. krabička, bez karty proof 5000 2 Certifikáty k českým

3 ks 0 až 1 190 1426. 20 Kč 1937 TGM. n. rysky, n. hr.

3 ks 0 až 1 190 1426. 20 Kč 1937 TGM. n. rysky, n. hr. KORESPONDENČNÍ ČÁST AUKCE 1425. Československo 1918-39. 20 Kč 1933, 1934, 1937 TGM 3 ks 0 až 1 190 1426. 20 Kč 1937 TGM. n. rysky, n. hr. 0/0 90 1427. 10 Kč 1928 TGM, 1930, 1931, 1932 4 ks 1 až -1 200

7. Aukce. Mince Rakouska - Uherska. www.zlatakorunacz.cz. Internetovo - korespondenční aukce

7. Aukce. Mince Rakouska - Uherska. www.zlatakorunacz.cz. Internetovo - korespondenční aukce 7. Aukce Internetovo - korespondenční aukce Mince Rakouska - Uherska Vážení sběratelé! Po aukci Vyznamenání 2011 - jsme pro Vás připravili v pořadí naší sedmou aukci - Mince Rakouska - Uherska 2012 Zboží

Emisní plán České mincovny pro rok 2016 Medaile a repliky historických mincí

Emisní plán České mincovny pro rok 2016 Medaile a repliky historických mincí Emisní plán České mincovny pro rok 2016 Medaile a repliky historických mincí Leden 2015 Jednodukát ČR 2016 K.H. Mácha- Máj/ Au999,9/ 3,11g/16mm/ proof/ 100ks/ předpokládaná cena 5.750,-Kč vč. DPH Dvoudukát

Investiční zlato - aktuální nabídka

Investiční zlato - aktuální nabídka Filatelie Klim Strana 1/11 Investiční zlato - aktuální nabídka Číslo Popis Cena AFGHANISTÁN IZ 14418 2 Amani (20 Rupees) 1302 SH (1923), Au 0,900, 9,2g, KM 888 12000 Kč ALDERNY IZ 13432 1 Pound 2006 -

Tisková konference, Český statistický úřad, 14. února 2012, Praha

Tisková konference, Český statistický úřad, 14. února 2012, Praha ŽIVOT CIZ ZINCŮ V ČR Daniel Chyti l Tisková konference, Český statistický úřad, 14. února 2012, Praha Na padesátém 81, 100 82 Praha 10 czso.cz 1/17 CIZINCI PODLE STÁTNÍHO OBČANSTVÍ (31. 12. 2010) Počty

BRNO 5. 6. 2014 2014 6. 5. BRNO DRAŽBA

Hradec Králové. Zlato Zlato * 1. Karel VI. (1711-40). Dukát 1738 KB (3,45 g). Husz.-1586. n. zvlněn 1/1 8000 * 2. Josef II. (1765-80-90). 2 dukát 1786 A (6,96 g). Nov.-56. zcela n. hr., vlas. rysky 0/1 20000 * 3. Dukát 1787

ČESKOSLOVENSKO CZECHOSLOVAKIA

ČESKOSLOVENSKO CZECHOSLOVAKIA 1919, Legionářské 1. výročí vzniku ČSR (1. část) zoubkované A: HZ 13 ½ : 13 ¾ 15h světle 25h světle hnědá 100h černofialová 1919, Legionářské 1. výročí vzniku ČSR zoubkované B: ŘZ 11 ½ : 13 ¾ 15h světle

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA PŘÍBRAM "ESTO IN COLLIGENDO INDEFESSUS IN NUMMIS MEMORIA VIVIT" V.Lichtbla NABÍDKOVÝ SEZNAM 64 BŘEZEN 2013 ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka PŘÍBRAM pořádá svoji

Sbírka ex-libris Sbírka knižních obálek Sbírka ex-libris Počet sbírkových předmětů 146 392 Území: Česká republika, evropské země (Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie,

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

Čerpání zdravotní péče cizinci v roce 2002

Čerpání zdravotní péče cizinci v roce 2002 Aktuální informace Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Praha 16.10.2003 61 Čerpání zdravotní péče cizinci v roce 2002 Podkladem pro zpracování dat o čerpání zdravotní péče cizinci

7. ČSR - letecké příplatky v období

7. ČSR - letecké příplatky v období 7. ČSR - letecké příplatky v období 1918-1939 (zpracováno podle MUDr. Petra Horky a Ing. Andreje Tekeľa) Ne vždy se jedná o dopravu přímou; může se jednat o leteckou dopravu s překládkou ve třetí zemi.

Vlastík Úvodní obrazovka Obrázky z českých dějin V proudu staletí Hrajeme si Otázky z českých dějin Licenční ujednání Registrovat Tisk testů Vlastík Úvodní obrazovka Obrázky z českých dějin V proudu staletí Hrajeme si Otázky z českých dějin Licenční ujednání Registrovat Tisk testů min. 5 max. 100 otázek, uzavřený (výběr z několika odpovědí)

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

65. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod.

65. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod. 65. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník: ing. Jaroslav Syrový, Bělehradská 60, Praha 2, IČO:11208457 Vyhlašuje konání 65.

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA PŘÍBRAM "ESTO IN COLLIGENDO INDEFESSUS IN NUMMIS MEMORIA VIVIT" V.Lichtbla NABÍDKOVÝ SEZNAM 65 BŘEZEN 2014 ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka PŘÍBRAM pořádá svoji

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU z. s. společně s pobočkou v Habartově Vás zvou na 64. neveřejnou aukci numismatického materiálu,kterou pořádají v sobotu 27. října 2018 v Chebu Aukce se koná

Dějepis (v bloku) (DEJb) Světové a československé dějiny od konce 19. století 4. ročník a oktáva

Dějepis (v bloku) (DEJb) Světové a československé dějiny od konce 19. století 4. ročník a oktáva Předmět: Náplň: Třída: Počet hodin: Pomůcky: Dějepis (v bloku) (DEJb) Světové a československé dějiny od konce 19. století 4. ročník a oktáva 2 hodiny týdně Dataprojektor Velká Británie v 19. stol., Viktorie

číslo číslo KC popis kameny kov ryzost počet hmotnost cena 1 C-336/22 prsten briliant 1 ks cca 0,77 ct, 6 ks malý Au 585 1 2,45 22 500,00 Kč Celkem z

číslo číslo KC popis kameny kov ryzost počet hmotnost cena 1 C-336/22 prsten briliant 1 ks cca 0,77 ct, 6 ks malý Au 585 1 2,45 22 500,00 Kč Celkem z číslo číslo KC popis kameny kov ryzost počet hmotnost cena 1 C-336/22 prsten briliant 1 ks cca 0,77 ct, 6 ks malý Au 585 1 2,45 22 500,00 Kč Celkem z 1 1 2,45 22 500,00 Kč 2 C-336/24 náušnice Briliant

zlaté medaile Umění investovat

Ing. Jaroslava Syrovátkov. tková

Ing. Jaroslava Syrovátkov. tková Finanční řízení pro nefinančníky Ing. Jaroslava Syrovátkov tková jsou univerzální aktivum (zboží), které je všeobecně přijímáno při směně (tj. za zboží/služby nebo při úhradě dluhu). FUNKCE PENĚZ - prostředek

Srdečne Vás pozývame na členskú schôdzu a 65. aukciu numizmatického materiálu, ktorá sa koná. 29. septembra 2013 / v nedeľu /

Srdečne Vás pozývame na členskú schôdzu a 65. aukciu numizmatického materiálu, ktorá sa koná. 29. septembra 2013 / v nedeľu / Vážení priatelia! Srdečne Vás pozývame na členskú schôdzu a 65. aukciu numizmatického materiálu, ktorá sa koná 29. septembra 2013 / v nedeľu / v DOME MISIJNÉHO HNUTIA KRESŤANSKEJ MLÁDEŽE Skuteckého ulica

AUKCE - SÁL MINCE - ANTIKA

AUKCE - SÁL MINCE - ANTIKA MINCE - ZLATÉ 1 Bojové, 2.pol.3.stol.-1.pol.2.stol.př.n.l., duhovka - statér, typ Athéna / Athéna-Alkis (typ Plumlov), 15,5 mm, 8,045 g, Paulsen.48-51, R, rysky -1/-1 12000 Rakousko, František Josef I.

ZLATO x 1 Keltové-Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,34g 2/1 2800

ZLATO x 1 Keltové-Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,34g 2/1 2800 ZLATO x 1 Keltové-Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,34g 2/1 2800 Kostial 36 2 Česká republika 1993-2000 Kč 2000 Millénium bimetal s hologramem, PROOF 3500 obě strany matové, etue,

Dukát ČR 2017 Karel Čapek Válka s mloky Au 986/ 3,49 g/ 19,75 mm/ proof ak. soch. Michal Vitanovský

Dukát ČR 2017 Karel Čapek Válka s mloky Au 986/ 3,49 g/ 19,75 mm/ proof ak. soch. Michal Vitanovský Me daile a rep liky historických mincí Dárkové me daile Mi nce České mincovny In vestiční me daile České pa mětní mince LEDEN Dukát ČR 2017 Karel Čapek Válka s mloky Au 986/ 3,49 g/ 19,75 mm/ proof ak.

EMISNÍ PLÁN PAMĚTNÍCH MINCÍ NA LÉTA 2016-2020. Doc. Ing. Lubomír Lízal, Ph.D. Člen bankovní rady ČNB 21. října 2014

EMISNÍ PLÁN PAMĚTNÍCH MINCÍ NA LÉTA 2016-2020. Doc. Ing. Lubomír Lízal, Ph.D. Člen bankovní rady ČNB 21. října 2014 Doc. Ing. Lubomír Lízal, Ph.D. Člen bankovní rady ČNB 21. října 2014 Legislativa Na základě zákona má Česká národní banka výhradní právo vydávat bankovky, oběžné mince i mince pamětní. Pamětní mince jsou

76. AUKCE. Limitní. Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Neděle :00 hod.

76. AUKCE. Limitní. Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Neděle :00 hod. Dražebník ing. Jaroslav Syrový, Ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 16000 Praha 6 76. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Neděle 10. 6. 2018 12:00 hod. Dražebník ing. Jaroslav

Výsledky reprezentačních týmů před MS 2004 v Praze Přehled přípravných zápasů jednotlivých týmů před MS (známé akce):

Výsledky reprezentačních týmů před MS 2004 v Praze Přehled přípravných zápasů jednotlivých týmů před MS (známé akce): Výsledky reprezentačních týmů před MS 2004 v Praze Přehled přípravných zápasů jednotlivých týmů před MS (známé akce): ČESKÁ REPUBLIKA Česko - Rusko 2:1 2. 9. 2003 Brno (CZE) přátelsky Česko - Rusko 2:1ps

75. AUKCE. Limitní. Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Sobota :00 hod.

75. AUKCE. Limitní. Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Sobota :00 hod. Dražebník ing. Jaroslav Syrový, Kyjevská 6, 16000 Praha 6 75. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu Sobota 10. 2. 2018 12:00 hod. Dražebník ing. Jaroslav Syrový, Kyjevská 6,

PŘÍLOHA C. Tabulka se jmény studentů. PŘÍLOHA C. Tabulka se jmény studentů. pro 8 hráčů. pro 10 hráčů. stát projekt jméno e-mail Německo Více Evropy

PŘÍLOHA C. Tabulka se jmény studentů. PŘÍLOHA C. Tabulka se jmény studentů. pro 8 hráčů. pro 10 hráčů. stát projekt jméno e-mail Německo Více Evropy pro 8 hráčů Velká Británie Nizozemí Rakousko PŘÍLOHA C. pro 10 hráčů Velká Británie Nizozemí Rakousko pro 12 hráčů Velká Británie Nizozemí Rakousko pro 14 hráčů Velká Británie Nizozemí Rakousko pro 15

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČLENSKÉ INFORMACE 2 / 2019 CHEB 8. června 2019 NABÍDKOVÝ SEZNAM č. 65 ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU z. s. společně s pobočkou v Habartově Vás

Sbírka bankovek Slovanské knihovny The Collection of Banknotes in the Slavonic Library T-BAN

Sbírka bankovek Slovanské knihovny The Collection of Banknotes in the Slavonic Library T-BAN Sbírka bankovek Slovanské knihovny The Collection of Banknotes in the Slavonic Library T-BAN Album 3 katalogu - Albert Pick: World Paper Money, 4. vydání, svazek 1, Zvláštní vydání strana Rusko - Sibiř

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Národní technické muzeum Archiv Národního technického muzea. Novák Jan

Národní technické muzeum Archiv Národního technického muzea. Novák Jan Národní technické muzeum Archiv Národního technického muzea Novák Jan (1858-1910) Prozatímní inventární seznam NAD č. 618 evidenční pomůcka č. 206 Honzáková Valerie Praha 1971 Jan Novák (1837-1910) C.

Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru

Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru 1. Andorra (Fr.) 25.1.2010, 1 zn. 0,85 - alpské lyžování 2. Austrálie 25.2.2010, 1 zn. 55c - Torah Brightová, zlato - snowboard, U-rampa,

Informace ze zdravotnictví Karlovarského kraje

Informace ze zdravotnictví Karlovarského kraje Informace ze zdravotnictví Karlovarského kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Karlovy Vary 3 10. 8. 2007 Utilization of Health Care by Foreigners in the Karlovarský Region

Jižní Afrika, Jiří V. 1910-1936 6 ½ Sovereign 1925 SA, Pretoria, 3.994g, KM.20 0/0 3200

Jižní Afrika, Jiří V. 1910-1936 6 ½ Sovereign 1925 SA, Pretoria, 3.994g, KM.20 0/0 3200 str.1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Josef II., ( 1765 - ) 1780-1790 1 Sovráno 1786 A, Vídeň, P.21, KM.33, 11.010g, nep. rysky, patina 2/1-14000 Česká republika 1993-2 2500 Kč 2004 - vstup ČR do EU, bimetalová

66. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 1. 2. 2015 12:00 hod.

66. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 1. 2. 2015 12:00 hod. 66. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 1. 2. 2015 12:00 hod. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník: ing. Jaroslav Syrový, Bělehradská 60, Praha 2, IČO:11208457 Vyhlašuje konání 66.

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČLENSKÉ INFORMACE 2 / 2015

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČLENSKÉ INFORMACE 2 / 2015 ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU ČLENSKÉ INFORMACE 2 / 2015 NABÍDKOVÝ SEZNAM č. 61 CHEB 13. ČERVNA 2015 ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V CHEBU společně s pobočkou v Habartově Vás zvou

C-1761/1 Au 580 1 ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au 585 1 ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť

C-1761/1 Au 580 1 ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au 585 1 ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť Aukční číslo 1 Vyvolávací cena 5 150,00 Kč C-1761/8 Au 585 4 ks 9,25 g Směs, 2x řetízek, 2 x přívěšek čejka Aukční číslo 2 Vyvolávací cena 5 900,00 Kč C-1761/5 Au 585 1 ks 12,35 g Hodinky, značka Doxa,

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2007 1. Pražský hrad 1,34 milionu (1.) 2. Zoo Praha 1,20 milionu (2.) 3. Židovské muzeum, Praha 612

Základní škola a Mateřská škola Kluky, okr. Písek Datum: Autor: Marcela Ivanenková Číslo šablony: I/2 Název materiálu:

Základní škola a Mateřská škola Kluky, okr. Písek Datum: Autor: Marcela Ivanenková Číslo šablony: I/2 Název materiálu: Název školy: Základní škola a Mateřská škola Kluky, okr. Písek Datum: 5.12.2012 Autor: Marcela Ivanenková Číslo šablony: I/2 Název materiálu: VY_12_INOVACE_16_Vl 4.roč. Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2213

Svátky v Evropě. Zdroj informací a další užitečné rady naleznete na : www.doprava.vpraxi.cz

Svátky v Evropě. Zdroj informací a další užitečné rady naleznete na : www.doprava.vpraxi.cz Svátky v Evropě Zdroj informací a další užitečné rady naleznete na : www.doprava.vpraxi.cz Státní svátky ČR 2010 Státní svátky a ostatní svátky v České republice jsou dny pracovního klidu, kromě dnů nepřetržitého

Informace ze zdravotnictví Libereckého kraje

Informace ze zdravotnictví Libereckého kraje Informace ze zdravotnictví Libereckého kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Hradec Králové 8 18. 10. 2010 Souhrn Utilization of Health Care by Foreigners in the Liberecký

(od 9:30 hodin v restauraci u Frydrichů, roh ulic Smetanova a Boženy Němcové)

(od 9:30 hodin v restauraci u Frydrichů, roh ulic Smetanova a Boženy Němcové) NUMISMATICKÝ VZKAZ pro numismatiky regionu Kladno, Rakovník a Slaný ČÍSLO 44 V Kladně, 2018 Výbor ČNS, z.s. pobočky v Kladně Vám přeje do nového roku hodně zdraví a štěstí, mnoho osobních i sběratelských

Hotovostní platební styk. JUDr. Dana Šramková, Ph.D.

Hotovostní platební styk. JUDr. Dana Šramková, Ph.D. Hotovostní platební styk JUDr. Dana Šramková, Ph.D. Měna Tento pojem znamená: konkrétní formu nebo druh peněz, konkrétní soustavu peněz zavedenou v určitém státě a systematicky upravenou právním řádem

Informace ze zdravotnictví Jihočeského kraje

Informace ze zdravotnictví Jihočeského kraje Informace ze zdravotnictví Jihočeského kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky České Budějovice 3 26.6.2006 Čerpání zdravotní péče cizinci v Jihočeském kraji v roce 2005 Utilization

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298 Výsledková listina 133. aukce ČNS, pobočka Hradec Králové ze dne 16.2.2014 A - číslo položky v katalogu B - popis C - zachovalost D - vyvolávací cena F - dosažená cena A B C D F 1. Československo. 1 dukát

Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část

Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část Reálný HDP na obyvatele v Eurech Belgie 27500 27700 27800 28600 29000 29500 30200 30200 29200 29600 29800 29009 Bulharsko 2300 2500 2600 2800 3000 3200

!!! NOVÝ LETÁK!!! VÝKUP ODPADOVÉHO PAPIERA A JEDLÝCH OLEJOV V MESTE LUČENEC 2018

!!! NOVÝ LETÁK!!! VÝKUP ODPADOVÉHO PAPIERA A JEDLÝCH OLEJOV V MESTE LUČENEC 2018 02. 07. 2018 ( Pondelok ) 06. 08. 2018 ( Pondelok ) 03. 09. 2018 ( Pondelok ) 01. 10. 201 88 ( Pondelok ) 05. 11. 201 ( Pondelok ) 03. 12. 2018 ( Pondelok ) 12:00 hod. Begova, J. Kármana 12:05 hod. A.

Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje

Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Hradec Králové 15. 5. 2014 1 Utilization of Health Care by Foreigners in the Královéhradecký

Katalog SMART MINCE MEDAILE REPLIKY DÁRKY

Katalog SMART MINCE MEDAILE REPLIKY DÁRKY Katalog SMART MINCE MEDAILE REPLIKY DÁRKY Obsah Smart mince 4 Investiční medaile 6 Medaile Václav Havel 10 Pamětní medaile 13 Repliky historických mincí 31 Sady oběžných mincí 41 Dárkové medaile a medailonky

Bratislava [Orange Aréna] & Košice [Steel Aréna] (Slovensko)

Bratislava [Orange Aréna] & Košice [Steel Aréna] (Slovensko) 2011 75. MS Mistrovství světa Bratislava [Orange Aréna] & Košice [Steel Aréna] (Slovensko) 29. dubna Německo - Rusko 2:0 (0:0,1:0,1:0) Bratislava (16.15) Švýcarsko - Francie 1:0 PP (0:0,0:0,0:0,1:0) Košice

JEDNODUŠE A PROSTĚ Tento katalog představuje v přehledném členění všechny potřebné technické údaje týkající se našich 8000 pružin.

JEDNODUŠE A PROSTĚ Tento katalog představuje v přehledném členění všechny potřebné technické údaje týkající se našich 8000 pružin. S oprávněnou hrdostí si Vám dovolujeme představit naši rozsáhlou nabídku pružin a per. Náš sortiment totiž zahrnuje přes 8000 standardních provedení pružin, které jsme schopni dodávat z našich skladů v

Numismatika - aktuální nabídka

Numismatika - aktuální nabídka Filatelie Klim Strana 1/47 Numismatika - aktuální nabídka Číslo Popis Cena AFGHANISTÁN NU 14418 2 Amani (20 Rupees) 1302 SH (1923), Au 0,900, 9,2g, KM 888 12000 Kč ALDERNY NU 13432 1 Pound 2006 - William

Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Hradec Králové 1 3. 6. 2011 Čerpání zdravotní péče cizinci v Královéhradeckém kraji v roce

Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky

Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky Brno 2. 7. 2010 Souhrn Utilization of Health Care by Foreigners in the Vysočina Region in 2009 Tato informace uvádí počet cizinců ošetřených

Informace ze zdravotnictví Libereckého kraje Informace ze zdravotnictví Libereckého kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Hradec Králové 1 15. 5. 2013 Souhrn Čerpání zdravotní péče cizinci v Libereckém kraji v roce 2012

Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Informace ze zdravotnictví Královéhradeckého kraje Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky Hradec Králové 8 18. 10. 2010 Čerpání zdravotní péče cizinci v Královéhradeckém kraji v roce

2015 9. BRNO 19. 9. 2015 19. BRNO DRAŽBA