Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 17/2015

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015"

Transkript

1 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 17/2015 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od Kč do 5 000,- Kč činí 300,- Kč v hodnotě nad 5 000,- Kč činí 500,- Kč Poř. číslo Jméno dárce, autor Název díla (technika) Rozměr v cm (v x š) Cena obvyklá Nejnižší podání 1 Günter Hujber Proměna- F. Kafka 4/XX 12,5x Günter Hujber Divoký kůň 2/XXX 14 x Günter Hujber Hodinářka 1/XX průměr Günter Hujber Dívka z Honkongu,1/XXV 8,5x Günter Hujber Strážci Svatyně, II/VI 14x Emanuel Ranný Volná grafika I, 14/90 23 x Emanuel Ranný Volná grafika II, 56/90 23 x Emanuel Ranný Volná grafika III,55/90 23 x Alena Antonová 10 Alena Antonová Malířské zátiší E.A. Akt u stolu E.A. 13,5x9, ,3x Marie Michaela Šechtlová Z cyklu "Pocity" 48x36, Jiří David Lustr A.T. serigrafie 40 x Josef Mžyk 14 Eva Hašková 15 Eva Hašková 16 Eva Hašková Zelený interiér 2009 ofset-litografie 130/150 Zkrocení Kerbera I. 010,VIII/XX Praha hraje jazz 05,30/100 Zkrocení Kerbera III., 010, VI/XX 41 x ,3 x 9, ,5 x 13, ,4 x Eva Hašková Karel IV., 16/50 29,5x 20, Eva Hašková Variace na dané téma, 16,100 19,5x Eva Hašková Český Krumlov 3, E.A. 20,5x14, Eva Hašková Český Krumlov 2, E.A. 20,5x14, Eva Hašková Český Krumlov 1, E.A. 20,5x14,

2 22 Eva Hašková F. Chopin v Mariánských Lázních, 28x 20, Eva Hašková Chrudim,E.A. 25x Eva Hašková Lázně Bohdaneč,5E.A. 14,5x Eva Hašková Hlinsko, E.A. 14,5x9, Eva Hašková Radost, 20/100 11,8x 8, Eva Hašková Svaná Anežka, E.A. 12,5x Eva Hašková Přelouč 14,5x9, Dmitrij Kadrnožka Kuba (33/100) 53 x Libuše Žilinská 31 Jiří Šalamoun 32 Jiří Šalamoun Splynutí s přírodou olejomalba Cha-cha-cha-cheche orig.litografie Sliby - chyby 38/60 orig.litografie 50x ,5, x x Herbert Kisza Dhaulágiri II., 38/60 15,5x17, Herbert Kisza AMA-DABLAM II.,33/60 15,5x17, Herbert Kisza Menlungtse,36x60 15,5x17, Herbert Kisza MT. EVEREST II., 34/60 15,5x17, Karel Musil 38 Jiří Bouda 39 Jiří Brázda Čtyři roční doby v hudbě,31/50 Oudegracht v Utrechtu A.T. Litografie Žena v krajině, E.A.XXIII/XXX 28,5x ,2 x 12, ,5x15, Eduard Milka Kostel ve Stínavě 17,5 x 12, Eduard Milka 42 Ivana Lomová 43 Hana Storchová Moravský motiv, Akvarel E.A.XXIII/XXX orig.litografie 18/45 Dar bar.litografie 1/1 37,5x x x Jan Kavan Ohrožený život 8/80 48,5 x Jaroslav Dajč Pierot a Kolombína 42x 39, Ladislav Hodný Vzpomínky na něco obraz 30 X Jiří Suchý Moritát,20/120 35,5x45, Radka Kubáníková Kamarádi keramika pes a kočka pes výška 23cm kočka výška Václav Ježek von Thienfeld Hrad Bezděz 7/30 45 x Václav Ježek von Thienfeld Hrad Trosky 7/25 35 x

3 51 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Karlštejn 1/10 45 x Václav Ježek von Thienfeld Mt.Lilydale College 1/30 45 x Václav Ježek von Thienfeld Vranov nad Dyjí I/5 45 x Václav Ježek von Thienfeld Třešňový sad 18/30 38 x Jaroslav Faltýnek 56 Daniel Pešta 57 Vladimír Suchánek 58 Vladimír Suchánek Neznámý ostrov, enkaustika Vyplácení (pastel na papíře) EX LIBRIS Martin Gajdoš, EA EX LIBRIS P.A.BURGGRAAF 19 x X x x9, Tomáš Hřivnáč Jak dlouho, 45/50 39x29, Olga Vyleťalová Paprsek, x Olga Vyleťalová Vznášení 15x Jan M. Krejčí 63 Miroslav Srostlík Modrá kytice,or.pastel,tužka Motýl dřevořezba 9,5x x Petr Ptáček Nad celinami a.t. 29 x Petr Ptáček Mig 15 52/60 27,5 x Vladimír Obr Anděl x Karel Demel G-APOLLINAIRE- MILENEC, E.A. 18,7x Karel Demel G-BRASSENS- STUDÁNKA,E.A. 12,3x24, Zdeněk Mézl Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x Kristian Kodet Milenci,5/X 32x21, Ing. Jiří Slíva Alenka v říši kávy 2/25 64 x Markéta Králová 73 Emma Srncová 74 Vlastimil Zábranský Věnování II.graf.list 12/60 Sestra,kterou nemám,29/99 Tolik k mému krátkému pobytu v přírodě 33x39, x obraz Michal Halva Staré město K.T. obraz 52x Karel Šafář Bludný Holanďan lept 28,5 x Pavel Roučka Ležící figura E.A. 5/25 42 x Pavel Starý Tiské skály 44 x

4 79 Josef Velčovský Slet podzimních krasavic, 19/90 24,5x Josef Velčovský Ústřicový přístav,45/90 24,5x Josef Velčovský Etna II/X AT 25 x Josef Velčovský ULURU,86/90 24,5x Jan Jankůj Pískovaná karafa z rubínového a křišťálového skla výška Jan Odvárka Cesta do vsi -obraz 21x40, Hana Čápová Bodlák 15,2x Hana Čápová Andělská hudba 14,5x11, Boris Jirků 88 Boris Jirků 89 Jiří Mocek Holešovský zámek(červený) Holešovský zámek(zelený)) Imprese, olej-plátno 20x28, x28, X Marina Richter V kleci I., 12/40, grafika 37,5 x 26, Marina Richter V kleci II., 12/40 grafika 38 x Adolf Born 93 Jiří Anderle Exotická zvířata litografie Kráska z Říma, kolorovaný lept 35,5x45, ,5x12, Jaroslav Chudomel Na podzim 17/25 40 x Jaroslav Chudomel Potok 3/50 39 x Jaroslav Chudomel Starý strom /25 39 x Karel Beneš Akvarium 53x Karel Beneš Na téj Hluckej věži - litografie 30/65 38 x Daniela Benešová Sluneční prostor 29x24, Kamila Ženatá Pavlačový dům 4/50,grafika 40 x Kamila Ženatá Moře III., kresba 55,5 x Curt H. Geiselhart SRN Portrét ženy E.A. linořez 42 x Jiří Surůvka Gilbert & George 15 x Jiří Surůvka Jaro 17 x Petr Jež Podzim akvarel 30,2 x 22,

5 106 Milan Bauer Muž a jeho hračky ( Pán s kolem) 19,5x Milan Bauer Don Quijot 24,5x Milan Bauer K.P.Z. Grafika aut.tisk x 16, Milan Bauer Housle 27,5x11, Otakar Hudeček Přistání Noemovy archy - obraz 38 x Pavel Sukdolák Vír III. 26,5x Pavel Sukdolák Rébus 15/30 54 x Pavel Sukdolák Labyrint III. 27x Pavel Sukdolák Mušle 29,5x Petr Urban JAK SE ANDĚL LÍBAL S ĎÁBLEM 28,8x Ivan Komárek Olgoj Chorchoj E.A. 33 X Ivan Komárek Přizpůsobivost E.A. 22 X Ivan Komárek Dvě pěšinky E.A. 37 X Karla Ryvolová 120 Karla Ryvolová 121 Karla Ryvolová 122 Karla Ryvolová 123 Karla Ryvolová 124 Karla Ryvolová Maják 3/10, lept akvatinta Lyceistka 11/40, suchá jehla Motýl obecný, lept Hospodyňka 2/30, V renesanci, 13/20 lept+akvatinta Jezírko,7/10, suchá jehla,akvatinta,kolorov 11,3x8, ,5x6, ,7x8, ,1x8, x8, ,6x8, Karla Ryvolová Hommage ă B.N. 9x Karel Franta Čert s fajfkou 42x29, Karel Franta Všechno jedna kategorie 29,5x Karel Franta Čertí madona 42x29, ,a,b,c, d,e Martin Sladký 5 sad grafik po 10ks motiv Praha a okolí á 6x5 1 sada sada Kateřina Vítečková Červená loďka 26x Kateřina Vítečková Dětský motiv 13,5x Kateřina Vítečková Letní krajina 15,2x14, Michael Rittstein Slepice, 6/50 50x Olga Vychodilová Hrabivost,59/100 12x7, Olga Vychodilová Pomluva,59/100 12x7,

6 136 Olga Vychodilová Nenávist,59/100 12x7, Olga Vychodilová Hloupost,59/100 12x7, Olga Vychodilová Přetvářka,59/100 12x7, Olga Vychodilová Pýcha 12x7, Olga Vychodilová Princezna Eliška,49/100 12,3x Olga Vychodilová Princezna Veronika,49/100 12,3x Olga Vychodilová Hvězdná noc,35/100 12,2x8, Olga Vychodilová To jsou mé lásky-báseň J.Hrubý,35/100 12,2x8, Olga Vychodilová Chronos-bůh času, 12,9x9, Olbram Zoubek Dívka s hadem, dusaný cement 47,5x23,

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 19 /17

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 19 /17 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2017 pod. č. j. 19 /17 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Více

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Více

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2018 pod. č. j. 20 /18 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Více

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 18/16

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 18/16 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 1. 12. 2016 pod. č. j. 18/16 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč činí

Více

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč Aukční položka č. 51 Jana Kremanová: Pantarhei I. Umělec: Jana Kremanová Technika: Serigrafie Žánr: Kompozice Rok vzniku díla: 1992 Rozměry: 500 700 mm Autorský tisk Signatura: Kremanová 92, PD Adjustace:

Více

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a Evid enčn í číslo Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla 001 Anderle Jiří Jiřímu Kotalíkovi k 75 lept 20x8,5 cm 002 Benda Jan Zátiší 30. léta skica tužkou 10,2x14,5

Více

Výstava obrazů skupiny BENE

Výstava obrazů skupiny BENE Výstava obrazů skupiny BENE Nosticova galerie na zámku v Trmicích od 1.9.2010 do 31.10.2010 katalog obrazů 1 1 ZIMNÍ LES 2 STARÝ MAJÁK Novozámská Miluše Novozámská Miluše rozměr 30 x 26 rozměr 30 x 50

Více

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar 100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar Galerie Univerzity Pardubice Univerzitní knihovna 12. dubna 31. května 2017 Jan Bauch (1898-1995); linoryt Kamil Lhoták (1912-1990); litografie František

Více

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox Katalog aukce pro Green Doors O.s. Green Doors Galerie Artinbox 3. Vladimír Birgus: Vídeň archivní inkoustový tisk, 5/20, 32 x 45 cm, 2009 vyvolávací cena: 4 000 Kč běžná prodejní cena: 15 000 Kč 4. Veronika

Více

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč 9 9. 1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč 2. Adámek Luděk bez názvu 2010, olej na papíře, 43x39, volně 1 500 Kč 3. Balšán Václav Kameny na cestě 2010-11, olej na kartonu, 70x54, rámováno

Více

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 48 % celkem: 8 722 175 Kč GRAFIKA prodejnost: 58 % celkem: 160 500 Kč 001 Jiří Balcar: Kompozice Neprodáno 002 Vojtěch Kolenčík: Paroháči Neprodáno 003

Více

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club Mariánské Lázně 24,0 BALAŽÍK Josef 0040394 Royal Golf Club

Více

TRAFO MTB BIATLON 2017

TRAFO MTB BIATLON 2017 TRAFO MTB BIATLON 2017 VÝSLEDKOVÁ LISTINA - mini dívky 1. Berbrová Michaela 2012 0:01:27 15 0:01:42 2. Křížová Elen 2015 0:02:51 0 0:02:51 3. Bechová Emma 2015 0:02:57 0 0:02:57 4. Čejková Kristýna 2013

Více

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Gaudia proti rakovině o.s. Vás srdečně zve na benefiční aukci Gaudia against cancer

Více

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty.

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty. LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY JUDITA SEREGHY judita.sereghy@amnesty.cz art.amnesty.cz 20. 11. 2017 Galerie SmetanaQ Design titulního vizuálu: Natálie Rajnišová 1. DIEGO SCHAFER PETER BENENSON

Více

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm)

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm) 1 Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP vyvolávací cena: 100,- 2 Andělský zvon (keramika, 15 cm) Mirka Beranová vyvolávací cena: 300,- 3 Perníkový zvon

Více

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC90o. s., Nedbalova 36/27, 77900 Olomouc-Topolany DOBROČINNÁ VÝTVARNÝCH AUKCE D Ě L Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC 90 o.s., Nedbalova36/27, 77900Olomouc Topolany POŘÁDÁ

Více

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE Doc. PhDr. Jiří Šetlík, CSc. (nar. 1929) je uznávaným českým historikem umění. V šedesátých. letech byl vedoucím sbírky moderního umění Národní galerie v Praze a v závěru 60. let

Více

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 70 % celkem: 64 150 Kč OSTATNÍ prodejnost: 84 % celkem: 42 620 Kč 001 Mojmír Hušek: Město Vydraženo za 1 300 Kč 002 Milan Baborák: Meandry

Více

23. září 2013. Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška

23. září 2013. Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška 23. září 2013 Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška City Digitální tisk (plakát) Autor: Martin Czeller Rozměry: 86,5 x 70 cm Vyvolávací cena 100 Kč 2 Children

Více

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm. 1 Jana Káninská Mlýn Suchá jehla 8 x 8 cm 500,- Kč 2 Neznámý autor Tučňáci Suchá jehla 10x 10 cm 500,- Kč 3 Jana Káninská Balon Suchá jehla 8 x 13 cm 500,- Kč 4 Neznámý autor Odraz Suchá jehla 13 x 10

Více

Fulín František Neštětice 9 *1763

Fulín František Neštětice 9 *1763 František Neštětice 9 1763-12.12.1853 Fulínová Kateřina - Tisem1 28.6.1775-25.5.1855 Fulín Vít-v Dl.Lhotě 14 roz. z Neštětic 9 asi 1803 - Magdalena roz. Nerad. z Tomic 7.10.1826-8.6.1830-20.4.1900 Majdalena

Více

Dobročinná aukce uměleckých děl. Umělci dětem ulice V. 2012

Dobročinná aukce uměleckých děl. Umělci dětem ulice V. 2012 advokátní kancelář síla argumentů Není um Dobročinná aukce uměleckých děl tar 190x58 10.4.2006 9:35 Str. 1 KDO DÁ ANCI DùTEM ULICE? Umělci dětem ulice V. 2012 12. prosince 2012 18:00 Aukční síň Vltavín

Více

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI, ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 2 "Z Beskyd I" Häring (Hajný) Josef 1 500 1 500 3 "Z Beskyd II" Häring (Hajný) Josef 1 500 1 500 5 "Barevná krajina" Kaván František 15 000 15 000 7

Více

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00 FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST 25. 11. 2018 16:00 001 Cyril Bouda 1901-1984 Ratolest 1982, kuličkové pero na papíře, 15,6 x 11,9 cm, sign. C. Bouda 002 Adolf Born 1930-2016 Vstupenka 1993, litografie, 6,5

Více

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Gaudia proti rakovině o.s. Vás srdečně zve na benefiční aukci Gaudia against cancer

Více

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz

Více

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne 24.10.2013 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno Potřebné kvórum 1. Schválení programu shromáždění ANO >50% přítomných 2. Schválení roční

Více

40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A. R 40. AUKCE Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin 151A. Kamil Lhoták Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 40. aukce výtvarného umění se koná v sobotu 6. dubna 2002 v

Více

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne 19.11.2015 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno Potřebné kvórum 1. Schválení předsedy shromáždění ANO 2. Schválení zapisovatele ANO 3. Schválení

Více

ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A

ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A Ročník 2016/17 číslo 22 Dobruška 1.4.2017 Zpracoval: Petr Brandejs V závěrečném kole se nekonalo ţádné překvapení. Vrchlabí D doma snadno poráţí Dvůr Králové C, Červený

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

Více

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč 8 Jaroslav Riegel Lom u Roztok 15 000 Kč 40 Jaroslav Veris (Zamazal) Učitel a žák 12 800 Kč 45 Alois Wierer

Více

Akademie výtvarných umění v Praze

Akademie výtvarných umění v Praze Akademie výtvarných umění v Praze studijní obor: Výtvarné umění se zaměřením: malířství, sochařství, kresba a grafika, intermediální tvorba, nová média, restaurování výtvarných děl malířských a polychromované

Více

Olomoucká obrazárna IV

Olomoucká obrazárna IV Olomoucká obrazárna IV Evropské malířství 19. století z olomouckých sbírek 25. 2. 25. 9. 2016 Arcidiecézní muzeum Olomouc Galerie KONCEPCE VÝSTAVY Marie Mžyková, Martina Potůčková KURÁTORKA VÝSTAVY Martina

Více

Katalog. výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce. Nadační fond onkologie pro 21. století

Katalog. výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce. Nadační fond onkologie pro 21. století Katalog výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce Nadační fond onkologie pro 21. století 1 Vyvolávací cena: 8 000,- Kč Rozměr: 550 x 550 mm Jiří Altmann Akademický malíř Jiří Altmann se zabývá

Více

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST 22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 001 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000 Kč 002 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000

Více

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 60 % celkem: 3 546 500 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 85 % celkem: 43 150 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan

Více

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne 03.11.2016 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno 1. Volba předsedy shromáždění - návrh předseda výboru SVJ - p.pešek ANO Potřebné kvórum

Více

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) 8 000 Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka 7 000 Kč 4 Stanislav Kolíbal Ilustrace k povídkám K. Čapka 1 9 500 Kč 10 Lu Jindrák Skřivánková Tate / Asia

Více

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 Komise se sejde v pondělí a úterý (13 a 14. 6. 2016) v 8:45 hodin v uvedeném ateliéru ke krátké poradě. V 9 hodin začínají obhajoby jednotlivých studentů.

Více

dobroãinná aukce aukãní katalog

dobroãinná aukce aukãní katalog Domov sv. Karla Boromejského dobroãinná aukce aukãní katalog ãtvrtek 23. 11. 2017 D R U H É M U D Ò M D A R E M â T Y J E D E N S V ù T Ò 1. Plastika Madony s Jezulátkem od: Ing. Václav Šnajdr hodnota

Více

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2008/09

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2008/09 Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2008/09 I. kategorie (4-8 let; do 3. třídy) Umístění Jméno Adresa školy Název Jméno Kolektiv ZUŠ B. Smetany, Revoluční 100, 310 00 Orbis Pictus Alexandra

Více

Pořadí družstev po 5 disciplinách

Pořadí družstev po 5 disciplinách Pořadí družstev po 5 disciplinách 1. ZŠ Františkovy Lázně, Česká, okr., body: 21 474 Lenka Jadrná 2006 6,60 686 10,80 530 234 690 80 740 328 1 001 3 647 Karolína Dúcka 2005 5,90 579 12,80 663 255 760 62

Více

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3.

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3. dívky 1-3 4 Kopecká Simona ZŠ Ležáků Hlinsko 34,442 1 20 Kadlecová Markéta ZŠ Resslova Hlinsko 36,5 2 12 Kopecká Lucie MŠ 38,913 3 19 Kružíková Adéla ZŠ Seč 38,96 4 5 Mrázková Adéla ZŠ Seč 41,21 5 13 Solničková

Více

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin R 38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin 135 Josef Lada Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy s původní grafikou Rukopisy, podpisy 38. aukce výtvarného umění se koná

Více

Kategorie - Nejmladší děti (2011 a mladší) - Trať: 200 m. Kategorie - Mladší děti ( ) - Trať: 200 m

Kategorie - Nejmladší děti (2011 a mladší) - Trať: 200 m. Kategorie - Mladší děti ( ) - Trať: 200 m Černovická míle 2015 - Výsledková listina Kategorie - Nejmladší děti (2011 a mladší) - Trať: 200 m 1. B68 Minks Ondřej 2011 0:45,4 2. B20 Jursová Nela 2011 0:51,1 +0:05,7 3. B71 Hladký Mikuláš 2012 0:52,0

Více

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 30. ZÁŘÍ 2012 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

Studentské práce z archivu Katedry dějin umění FF UP (1947 1989)

Studentské práce z archivu Katedry dějin umění FF UP (1947 1989) Studentské práce z archivu Katedry dějin umění FF UP (1947 1989) I. Domácí, ročníkové a diplomové práce, závěrečné práce postgraduálního studia 1947 Luděk Buriánek, Společenské poslání výtvarné výchovy.

Více

Děti do 6 let - 5 km. Kadaňské babí léto,

Děti do 6 let - 5 km. Kadaňské babí léto, START.Č. Kadaňské babí léto, 22.9.2018 Příjmení Jméno M / W Bydliště Děti do 6 let - 5 km Trasa/ 5 / 9 KM Ročník 662 Smolková Markéta W Kadaň 5 2016 553 Schönauerová Adélka W Kadaň 5 2014 591 Čandová Viktorie

Více

SILVESTROVSKÝ BĚH - XXXI. ročník

SILVESTROVSKÝ BĚH - XXXI. ročník Tělocvičná jednota SOKOL, DDM Kostelec nad Orlicí SILVESTROVSKÝ BĚH - XXXI. ročník konaný dne 31. prosince 2018 v Kostelci nad Orlicí Celkové pořadí 1 Král Vojtěch 1988 Severka Šumperk 18:41 2 Bílek David

Více

Ročník Výsledková listina - střelba ze vzduchovky. Kategorie: m61 až 70

Ročník Výsledková listina - střelba ze vzduchovky. Kategorie: m61 až 70 Kategorie: m61 až 70 1 Vilímek Bohumil 328 TJ. Sokol České Meziříčí 25 47 2 Joska Jaromír 216 Senioři ČR, MO Předměřice n.l. 23 47 3 Bednář Miroslav 261 Senioři Novobydžovska z.s. 25 46 4 Jeřábek Vlastimil

Více

Výsledková listina VI. ročník Suchý slalom Hlinsko 17.září 2017

Výsledková listina VI. ročník Suchý slalom Hlinsko 17.září 2017 Kat. Myšáci dívky Pořadí Start. Příjmení Jméno Klub Ročník Čas číslo 1 3 Kopřivová Ella SKI Třebíč 2011 38,83 2 6 Hrdová Viola SKI KLUB JUNIOR Brno 2011 39,87 3 4 Štulíková Ester SKI Klub Hlinsko 2011

Více

Mistrovství Domažlického Okresu jednotlivců, kategorie:

Mistrovství Domažlického Okresu jednotlivců, kategorie: Kuželna: Kuželky Holýšov Rozhodčí: MUŽI Šlajer Stanislav 1 Svoboda Milan TJ Sokol Kdyně 07667 175 117 0 292 167 98 0 265 342 215 0 557 2 Grössl David TJ Sokol Zahořany 10648 168 78 1 246 151 99 2 250 319

Více

DobročInná aukce Uměleckých Děl. Umělci dětem ulice VI. 2013

DobročInná aukce Uměleckých Děl. Umělci dětem ulice VI. 2013 advokátní kancelář síla argumentů Každ DobročInná aukce Uměleckých Děl tar 190x58 10.4.2006 9:35 Str. 1 KDO DÁ ANCI DùTEM ULICE? Umělci dětem ulice VI. 2013 12. prosince 2013 18:00 aukční síň Vltavín masarykovo

Více

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV R 55. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV 3. øíjna 2004 v 13 hodin 115. Karel Valter Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika 55. aukce Aukèní sínì Vltavín

Více

Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016

Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016 Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016 Start.č íslo Příjmení Jméno Třída Škola Čas Umístění 2 Hausslerová Ema 1.H MŠ Trhová Kamenice 29,75 1 1 Kopecká Aneta 1.H ZŠ Krucemburk DSQ

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

Více

závod č. 28 / 4.Český pohár ve sjezdu, Čeňkova Pila

závod č. 28 / 4.Český pohár ve sjezdu, Čeňkova Pila C1M VÝSLEDKOVÁ LISTINA 22.04.12 1. 1/ U23 42 57071 ROLENC Ondřej MT Pardub. 18:08,19 00:00,00 18:08,19 60 143 2. 41 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 80 MT Pardub. 18:23,52 00:00,00 18:23,52 53 131 3. 2/ U23 40 24012

Více

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2014 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

Více

Městský běh na 2,4km 2014 Pavel Dvořák 7:52

Městský běh na 2,4km 2014 Pavel Dvořák 7:52 Pavel Dvořák 7:52 1.místo v kategorii Dominik Papp 8:20 2.místo v kategorii Michaela Hlavatá 8:24 1.místo v kategorii Václav Novotný 8:26 3.místo v kategorii Dušan Pavelka 8:48 4.místo v kategorii Radek

Více

T - MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

T - MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH Místo konání: Vimperk Datum konání: 20/06/2018 Kategorie: Muži T - MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH Oficiální výsledková listina 1. 16 KREJČÍK Milan 1981 CZE 00:19:27.7 00:00:00.0 2. 86 VYSKOČIL David 2005 CZE 00:19:57.5

Více

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Loko České Budějovice 3:5 2480-2527 (4,5:7,5) 09.10. TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Nové Hrady 6:2 2537-2461 (8:4) 09.10. TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Spartak Soběslav 6:2

Více

PRDECKÁ LYŽE 2019 PASEKY NAD JIZEROU SOBOTA SJEZD DÍVKY 5-8 LET

PRDECKÁ LYŽE 2019 PASEKY NAD JIZEROU SOBOTA SJEZD DÍVKY 5-8 LET SOBOTA 9.3.2019 SJEZD DÍVKY 5-8 LET Pořadí číslo Příjmení a jméno Ročník Bydliště/tým Závod 1 100 Adéla Marešová 2012 TJ Sokol Vrát 1.15.90 2 98 Ema Plamínková 2011 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 1.23.88

Více

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993 Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993 Kostelík sv. Maří Magdalény 1993 Jan Šimek: PLASTIKY, Petr Baran: FOTOGRAFIE (červenec-srpen 1993) 1994 Václav Vaculovič: OBRAZY (červenec-srpen 1994) 1995

Více

Jarní Květoňovský Pohár 2018

Jarní Květoňovský Pohár 2018 Jarní Květoňovský Pohár 2018 XIII. ročník konaný v sobotu 28.4. 2018 na nádrži Květoňov Pořadí Jméno Klub Součet Počet Nejdelší umístění úlovků úlovek 1. Kocábek Tomáš Praha 9 22 515 2. Kouba František

Více

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012 Rozmluvy s krajinou Valdštejnská lodžie Jičín 3. 8. září 2012 občanská společnost provize V krajině se pohybujeme neustále a nikdy jí nemůžeme zcela uniknout. A přesto ji známe vlastně velmi málo. A často

Více

Ing. Milan Vacura. doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška. Ing.

Ing. Milan Vacura. doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška. Ing. SZZ 2012 Komise 1 Den úterý 17. ledna 2012, 9.00 Místnost B473 Ing. Milan Vacura doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška Ing. Jan Pícha (Tomek)

Více

Rok Top 20 50m volný způsob - 10 let

Rok Top 20 50m volný způsob - 10 let Rok 2010 - Top 20 50m volný způsob - 10 let 1 0:32,10 Kolman Václav 1984 1 0:31,30 Pažoutová Kristýna 1994 2 0:32,40 Černík Jan 1992 2 0:32,10 Hartmannová Tereza 1983 3 0:33,30 Hlinský Martin 1976 3 0:33,80

Více

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28 Mistrovství ČR E Mistrovství ČR kategorie E 1 Startovní číslo: 1 Město: Podbořany (CZ) Hablovič Jakub Šubiková-Zahradská Olga TK Dance Art 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX XX XXXX X XXXXXX X XX XXXX X 28 2.

Více

Název akce: XV. ročník Mikulášského běhu na Dukle Místo a datum: Pardubice

Název akce: XV. ročník Mikulášského běhu na Dukle Místo a datum: Pardubice Název akce: XV. ročník Mikulášského běhu na Dukle Místo a datum: Pardubice 2. 12. 2012 Pořadatel: Ředitel závodu: Hlavní rozhodčí: Výsledky zpracovala: Poznámka: Hvězda SKP Pardubice RNDr. Jan Zajíc Miroslav

Více

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ IV. ROČNÍK. dívky 1-3. datum

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ IV. ROČNÍK. dívky 1-3. datum PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ IV. ROČNÍK I ředitel závodu Miroslava Pšornová datum 21.2.2012 dívky 1-3 1 Anežka Daňková ZŠ Resslova Hlinsko 31,02 2 Vašková ZŠ Ležáků Hlinsko 34,45

Více

Matrika vlastníků parcel Nová Osada k č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev.

Matrika vlastníků parcel Nová Osada k č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev. Matrika vlastníků parcel Nová Osada k 31. 12. 2018 č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev.kn/st/dčl O7 BARCAL Roman 383 / 61 383 / 61 760/10 300 Laskoš Zdeněk

Více

Obrat kredit: Obrat debet:

Obrat kredit: Obrat debet: Předchozí výpis ze dne: Periodicita výpisu: 31.07.2017 měsíční 1/7 Nadační f.m.proška Špitálské nám. 3517/1A 400 01 Ústí nad Labem 1 - Ústí nad Labem Informace o účtu Souhrnné zúčtování v měně účtu Obchodní

Více

8: (11:1) TJ - TJ

8: (11:1) TJ - TJ TJ Dynamo České Budějovice - KK Český Krumlov 8:0 2499-2318 (11:1) 31.01. TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Sokol Chotoviny B 7,5:0,5 2543-2388 (9:3) 05.02. TJ Kunžak A - TJ Dynamo Č: Budějovice 6:2 2577-2497

Více

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2016 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

Více

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52 Přílohy 51 Přílohy Seznam obrázků 52 A Seznam obrázků Obr. 1 Hanuš Schweiger, Cikánský chlapec, bez data, kresba tuţkou a kvaš na papíře, 15 x 27 cm, soukromá sbírka 58 Obr. 2 Václav Rabas, Cikánské děvče

Více

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BAUER Ivan 0031196 Golf Club Karlovy Vary 16,5 BAUEROVÁ Markéta 0031396 Golf Club Karlovy Vary 34,4 BEDRNA Radek 0031935 Golf Club Karlovy Vary 25,8 BĚLÁČ

Více

Vendula Dušková (SB7, S8) 400 m volný způsob , 100 m prsa , 100m volný způsob , 100 m znak

Vendula Dušková (SB7, S8) 400 m volný způsob , 100 m prsa , 100m volný způsob , 100 m znak Představení sportovců můžete sledovat v Paralymijském magazínu na http://www.ceskatelevi ze.cz/porady/10207467257-paralympijsky-magazin/216471290250008/ Stolní tenis Jiří Suchánek (TT2) jednotlivci 8.

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Termín: pondělí 25. 5. 2015 dopoledne Adéla Pírková (4.C) pr. - Dějiny výtvarné kultury 8:20 8:40 {Vkre} Mgr. Martin Dvořák / MgA. Lubomír Ančinec / pr. - Technologie 9:10 9:30 {knih} Jaromíra Slívová

Více

Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce

Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce katalog aukce projekt sance 9/12/06 1:02 PM Page 1 Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce Aukce se koná 21. fiíjna 2006 v Malém sále paláce Îofín od 13.00 (Slovansk ostrov 226, 110 00 Praha 1) Pfiedaukãní

Více

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA Str. 1 KATEGORIE: MK1 50 km, chlapci 0-10 1 280 Trutna Jan 2:14:21 23.22 2 191 Šilpach Dominik 2:39:15 19.59 3 308 Čermák David 2:50:38 18.28 4 328 Chytka Josef 5 228 Bednář Jaroslav ml. 3:09:40 16.45

Více

Celkové Výsledky České Budějovice. 1.pokus 1.pokus Součet. 2.pokus 2.pokus Družstva 29,37 67,75 29,37 66,31 NP 66,35 NP 67,61

Celkové Výsledky České Budějovice. 1.pokus 1.pokus Součet. 2.pokus 2.pokus Družstva 29,37 67,75 29,37 66,31 NP 66,35 NP 67,61 Celkové Výsledky Krajská soutěž v PS..0 České Budějovice MUŽI startovní.pokus.pokus Součet.pokus.pokus Družstva Lišov Krč Netřebice Šipoun Hamr Pikov Hoštice u Volyně ČB PI ČK PT JH TA ST NP NP 9,, 9,,

Více

Vážení hosté benefičního večera, KATALOG DRAŽENÝCH UMĚLECKÝCH DĚL. Mgr. Jiří Pitaš

Vážení hosté benefičního večera, KATALOG DRAŽENÝCH UMĚLECKÝCH DĚL. Mgr. Jiří Pitaš Vážení hosté benefičního večera, jsem rád, že se po roce potkáváme v čase adventu na XI. ročníku benefiční akce pro SKP-CENTRUM, o.p.s. Dovolte mi, přivítat Vás zde v Rytířském sále pardubického zámku,

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Mistrovství StČ kraje

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Mistrovství StČ kraje Disciplína: VzPu (vleže) 30 Pořadatel SSK 0175 Benešov do 12 let chlapci 1 Zmátlo Matěj 39275 0045 DDM Kolín 2001 98 99 99 296 I 2 Lučan Vladimír 39317 0348 ASK Brandýs 2001 98 99 97 294 I 3 Bubeník Štěpán

Více

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Martin Žižka Martin Žižka Boris Caistor Boris Caistor Jakub Fajt Jakub Fajt Viktor Emanuel Viktor Emanuel Patrik Boril Patrik Boril Marek Hnátek Marek Hnátek

Více

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Tatran Lomnice n/ Lužnicí - TJ Loko České Budějovice 5,5:2,5 2491-2455 (6:6) 17.03. TJ Dynamo České Budějovice - TJ Spartak Soběslav 6:2 2433-2380 (8:4) 17.03. TJ Silon Sezimovo Ústí A - TJ Nová Ves

Více

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání

Více

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006 - výsledky hlasování Zastupitelstvo města, Kraj: Jihomoravský kraj, Okres: Brno-venkov Obec: Oslavany Počet volených členů zastupitelstva Počet volebních

Více

PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.)

PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.) PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.) TRADICE ČESKÉ ZNÁMKOVÉ TVORBY rotační ocelotisk v barvě černé oceli kombinovaný hlubotiskem v barvách žluté, růžové, světle

Více

Složení výborů Zastupitelstva města Moravská Třebová ve volebním období

Složení výborů Zastupitelstva města Moravská Třebová ve volebním období Složení výborů Zastupitelstva města Moravská Třebová ve volebním období 2014-2018 Finanční výbor zastupitelstva města Předseda: Miroslav Jurenka - Ing. Otakar Zahradník - Mgr. Petr Vágner - Věra Kaderková

Více

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka Tab. 1 Seznam ohrožených objektů byl stanoven na základě stanoveného záplavového území a podle skutečného stavu při povodních dle zkušeností z minulých let. č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka 84

Více

PROGRAM AUKCE SEZNAM AUTORŮ

PROGRAM AUKCE SEZNAM AUTORŮ AUKČNÍ KATALOG 2013 SEZNAM AUTORŮ str. 9 / Anderle Jiří str. 9 / Autratová Iveta str. 3 / Bím Tomáš str. 10 / Blažíček František str. 3 / Born Adolf str. 3 / Bouda Jiří str. 10 / Brabenec Jan str. 10 /

Více

Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor

Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor Kopřiva Tomáš Sokol Dobruška 1. Zevl Lukáš BK 93 Hořovice

Více

MUŽI A. Příjmení Jméno Klub

MUŽI A. Příjmení Jméno Klub MUŽI A MČR 1 LINET Pavel Sport Areál Klíny 29 29 29 87 2 CHYBA Jiří Nutrend Specialized 30 28 28 86 3 KOMBEREC Aleš Hradecký spinning club 24 22 24 70 4 NOVOTNÝ František Bike Part 26 24 19 69 5 JOSZKOWICZ

Více

Výsledky přespolního běhu Bradelníček, , 4. ročník

Výsledky přespolního běhu Bradelníček, , 4. ročník Výsledky přespolního běhu Bradelníček, 19.9.2015, 4. ročník 2012 a ml. a děti, které chtěly běžet s rodiči 2012 Šíma Šimon AK Šternberk 2014 Vojtášková Karolína AK Šternberk 2014 Králová Eliška TJ Sokol

Více

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Sokol Nové Hrady - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 6:2 2507-2481 (5:7) 24.03. KK Český Krumlov A - TJ Jiskra Nová Bystřice B 3:5 2454-2468 (4,5:7,5) 24.03. TJ Sokol Chotoviny - TJ Spartak Trhové Sviny 5:3

Více

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje Bod příloha č. 1 Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích,

Více

MUŽI A. Příjmení Jméno Klub

MUŽI A. Příjmení Jméno Klub MUŽI A MČR 1 CHYBA Jiří Nutrend Specialized 30 28 28 30 116 2 NOVOTNÝ František Bike Part 26 24 19 25 94 3 KOMBEREC Aleš Hradecký spinning club 24 22 24 21 91 4 LINET Pavel Sport Areál Klíny 29 29 29 87

Více

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE. Student zkratka oboru případně hodina obhajoby

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE. Student zkratka oboru případně hodina obhajoby Termín zasedání komise č.5: Datum: Středa 17. června 2015 Místnost: místnost B473, FSv ČVUT, Thákurova 7, P 6 Předseda: Ing. Milan Vacura Místopředseda: doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Členové: doc. Ing. Petr

Více