Cesta domů, z.ú., Boleslavská 16, 13000 Praha 3 IČ: 265 28 843 Tel: 604 775 757 E-mail: registrace@cestadomu.cz Bankovní spojení: 2800193970/2010 8. aukce Cesty domů - 12.11.2018 Přehled položek v aukci Číslo 1 Tomáš Smetana / Bota po mamince / 2010, litografie, 46 x 36 1 800 16 2 400 2 Adriana Skálová / Lixouri I / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29,5 3 500 68 4 200 3 Viktor Dmitrievič Pivovarov / Lodník / 2003, tuš na papíře, 21 x 30 4 Petr Wagenknecht / Exotika všednodennosti / 2013, digitální tisk, 40 x 60 2 500 15 3 600 5 Jitka Štenclová / Patch Clamp / 2013, olej na plátně, 50 x 40 1 6 7 8 Martina Špinková / Hvězda / 2018, akvarel na bavlněném papíře, 31 x 41 Jerguš Gálik / Dýmka / 2018, pálená hlína glazovaná a malovaná, délka 13,5 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, pigment na papíře, 100 x 70 3 000 76 26 000 700 63 1 600 2 200 82 3 200 9 Dominik Běhal / Můstek / 2017, freska, 45 x 60 168 10 Adam Železný / Trafika / 2012, porcelán, 12,5 x 18 x 11,5 2 500 21 4 200 11 12 13 14 Argišt Alaverdyan / Abrakadabra I / 2017, kombinovaná technika, 50 x 40 Argišt Alaverdyan / Abrakadabra II / 2017, kombinovaná technika, 50 x 40 Vladimír Kopecký / Odraz slunce ve vodě / 2012, serigrafie, 50 x 50 Lukáš Jabůrek / Váza Nemo / 2007, hutně tvarované broušené sklo, výška 28 77 1 15 Jiří Kovanda / Bez názvu / 2018, koláž, 21 x 15 154 16 MY DVĚ / Mimozem / 2017, dřevěné objekty 1 900 128 3 000 17 Petr Ettler / Nezacházej ještě / 2014, olej na plátně, 50 x 60 18 Ladislav Kuklík / Noční motýl / 1987, lept, 22 x 15,5 2 000 132 3 200 19 Czechia / Czechia Ostrava / 2017, digitální tisk, 36 x 45 158 NTB998 str. 1 / 7
20 Jaroslav Róna / Citadela / 2008, kresba tuší a pastelkami, 24 x 32 65 42 000 21 Čestmír Suška / Trojúhelníky / 2006, sítotisk, 45,5 x 30,5 22 Ivan Ouhel / Kontrasty v přírodě / 2017, olej na plátně, 90 x 70 36 000 4 76 000 23 Alžběta Skálová / Sen o přirozenosti / 2016, sítotisk, 23 x 23 1 000 170 4 000 24 Petra Pešková / Krystal / 2017, kombinovaná technika, 79 x 57 x 22 60 25 Adriana Skálová / Lixouri II / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29,5 3 500 68 3 500 26 Jan Hísek / Ochránce / 2009, mezzotinta, 17,5 x 12,5 1 500 70 4 400 27 Beatrice Dandová / Zajíci / 2011, linoryt na papíře, 41,5 x 39 1 500 139 3 000 28 Alena Kučerová / Dvojitý skok / 1986, autorský tisk, 26 x 38 61 29 Alena Kučerová / Skok přes příkop / 1994, autorský tisk, 29,5 x 39,5 41 30 Filip Dvořák / Bez názvu II / 2017, olej na saténu, 40 x 30 31 Adéla Pečlová / Prsten Square / 2018, stříbro 925, sklo, velikost 49 3 800 67 3 800 32 33 Wu Yi / Užívání radosti / 2014, serigrafie, papír, číslo grafického listu 18/60, 35 x 30 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29,5 4 2 900 54 34 Ondřej Petrlík / Vlaštovky / 2017, akryl na papíře, 83,5 x 59,5 160 35 36 37 38 Vlastislav Hofman / Dalibor (Dalibor hraje na housle) / 1945, kombinovaná technika, 12 x 18 Vlastislav Hofman / Falstaff jako paní Broučková / 1939, akvarel a tužka na papíře, 26 x 13 Vlastislav Hofman / Pan Nehluba (Pan Veverka) / 1939, akvarel a tužka na papíře, 26 x 13 Ludmila Smejkalová / Myslím si, že na tebe koukají, protože vypadáš až moc sexy / 2015, akryl a sprej na plátně, 115 x 85 7 500 7 500 2 160 2 39 Radan Wagner / Tváře muže / 2003, akryl na plátně, 105 x 90 32 000 60 32 000 40 41 David Cajthaml / Brána a vesmír / 1995, monotyp, autorský tisk, 54 x 32,5 Pavla Hroudová / Šídlo královské / 2018, akvarel na papíře, 21 x 30 3 500 68 4 200 2 600 76 16 000 42 Krištof Kintera / Mentální výpary / 2007, sprej na papíře, 70 x 100 16 000 79 40 000 43 Kurt Gebauer / Dvě v sauně / 2012, litografie, 72 x 51 32 NTB998 str. 2 / 7
44 Eva Eisler / Tubing Necklace / 2000, nerezová ocel 2 45 Jiří Bouma / Kruh / 2013, linoryt, 21 x 15 1 100 78 46 47 48 Jiří Anderle / Tři generace / 2018, kresba tužkou a pastelkami, počítačový tisk, 29,5 x 21 Martin Mainer / Krajina s návštěvníky / 2015-2016, kombinovaná technika, 48 x 64 Martina Špinková / Večer před svatbou / 2018, olej na plátně, 50 x 60 12 60 000 58 49 Petr Melan / Pád z Olympu / 1988, lept, 33,5 x 23,5 3 500 70 6 600 50 Maxim Velčovský / Frozen Bowl / 2014, hutně tvarované křišťálové sklo, výška 26 13 000 4 1 51 František Skála / Nešťastník / 1999, suchá jehla, 34 x 25 6 000 32 50 000 52 Václav Sokol / Symbol / 2016, suchý pastel na papíře, 59 x 40 78 53 Adam Holý / Untitled / 2018, digitální tisk, 45 x 30 21 54 Barbora Klaška / Fox(y) / 2017, 2D tisk (digitální grafika), 70 x 50 76 55 56 Terezie Límanová / Naproti náplavce / 2015, olej na plátně, 80 x 60 František Matoušek / Empire State Building / 2016, sítotisk, 63 x 44 160 3 000 141 57 Veronika Bromová / Cesta domů / 2018, digitální tisk, 48 x 76 139 58 59 Markéta Kalivodová / Váza Fryst / 2016, litý pokovený porcelán, výška 26 Veronika Holcová / Perla z cyklu Deníkové záznamy / 2013, olej na ručním papíře, 41,5 x 29 3 900 159 1 60 Antonín Střížek / Město / 2018, akvarel, 56,5 x 78 4 61 Adriana Skálová / Lixouri III / 2018, akvarel na papíře, 42 x 29,5 3 500 68 62 63 64 Pavla Hroudová / Volavka velká / 2018, akvarel na papíře, 40 x 30 Veronika Gabrielová / Not II / 2018, akvarel a gelové pero na plátně, 140 x 100 Markéta Šílená / Náhrdelník Spuma / 2018, pěnové sklo, barevné kovy 3 400 60 42 000 22 000 65 65 Pavla Malinová / Cruel Tube / 2009, olej na plátně, 110 x 100 3 66 Patrik Kriššák / Vorbei ze série Glitter Gradient / 2017, olej a gliter na plátně, 65 x 60 24 000 67 Martin Libecajt / Šachy / 2018, akryl na kartonu, 34 x 45 3 000 16 NTB998 str. 3 / 7
68 Matyáš Maláč / Bez názvu / 2018, uhel na papíře, 177 x 100 74 69 Jindřich Štreit / Manželé / 1993, digitální tisk, 55 x 40 160 13 000 70 Lucie Raškovová / Alej / 2001, lept (měkký kryt), 32 x 48 3 000 60 11 000 71 Eva Koťátková / Bez názvu / 2013, koláž, 29,5 x 21 112 72 Rafani / Boj / 2013, porcelán, 32 x 40 x 27 90 000 73 Jiří Franta / RRR / 2018, tuš na papíře, 40,5 x 29,5 74 David Böhm / People Like Us / 2018, sítotisk, 25/50, 70 x 50 3 000 141 75 Lenka Vítková / Bez názvu / 2013, olej na plátně, 30 x 30 1 10 24 000 76 Vladimír Kopecký / Tichá exploze / 2010, serigrafie, 30 x 30 159 77 78 79 Monika Žáková / Bez názvu / 2017, kvaš a olejový pastel na papíře, 37,5 x 27 Adriana Skálová / Paesaggio Umbro / 1998, kombinovaná technika na dřevě, 34 x 76,5 x 2 Habima Fuchs / Giant Mountains / 2011, tempera a tuš na papíře, 21 x 29,5 1 80 Marie Blabolilová / Les VII / 2002-2003, akryl na plátně, 75 x 90 2 160 7 81 Hanuš Lamr / Prsten Crassula / 2018, zlacené stříbro 925/1000 4 1 82 83 84 Michal Bačák / Vlčí mák / 2017, digitálně konvertovaná grafika, autorský tisk na litografickém papíře, 70 x 50 Stanislav Kolíbal / ilustrace k Povídkám ze země draka (1958) / 2017, serigrafie, 70 x 50 Jindřich Štreit / Siesta na Kavkaze / 1995, digitální tisk, 39,5 x 52,5 12 159 9 500 85 František Ronovský / Zamyšlená / 1987, lept, 33 x 23,5 3 500 132 7 500 86 Jan Hlavatý / Půlnoční osvit / 2014, akryl na plátně, 76 x 102 87 Jitka Štenclová / Bez názvu / 2016, pastel na černém papíře, 70 x 50 65 1 88 Tomáš Absolon / Bez názvu / 2012, olej na plátně, 55 x 45 89 Jakub Tytykalo / Rozhovor / 2018, akryl na plátně, 75 x 90 14 000 65 46 000 90 91 Rudolf Jung / z cyklu Fragmenty / 2011, kyanotypie na papíře, 70 x 50 Lubomír Typlt / Holka na houpačce / 2017, tempera na papíře, 70 x 50 34 159 NTB998 str. 4 / 7
92 93 94 95 Magdalena Uhlířová / Bez názvu / 2018, pigment na papíře, 70 x 50 Anna Jožová / Váza Líza / 2018, křišťálové sklo, kombinovaná technika, výška 35 Vladimír Houdek / Bez názvu / 2012, olej a papír na plátně, 60 x 48 Lukáš Karbus / Bez názvu / 2009-2010, akvarel na papíře, 75,5 x 56 1 700 82 16 000 1 76 52 000 3 26 000 96 Marek Meduna / Bez názvu / 2014, olej na plátně, 40 x 30 1 150 1 97 98 Josef Achrer / NO in the Forest No. 1 / 2018, akryl na plátně, 60 x 50 Svatopluk Klimeš / Utonulá ne (zachráněná na dalším obraze) / 2018, kombinovaná technika na plátně (papír, oheň), 75 x 52 3 1 123 40 000 99 Ivan Ouhel / Vlčí máky / 2018, olej na plátně, 25,5 x 20 4 2 100 Michael Rittstein / Závěrem / 2018, litografie, 44 x 63 3 500 160 101 Roman Kvita / Urnyy Pylon / 2018, sklo, dřevo, brus, výška 36 128 24 000 501 Michael Rittstein / Podobenství / 2018, litografie, 62 x 44 3 500 139 6 000 502 David Cajthaml / Žena a kočka / 2017, kombinovaná technika (linoryt a tužka na papíře), autorský tisk, 40,5 x 62 4 500 123 503 Jan Lamr / Pole III / 2017, akryl na plátně, 70 x 100 106 504 Adriana Skálová / Cannaregio / 2017, olej na kartonu, 53 x 39 104 505 Petra Pešková / Čtyři bratři / 2018, akvarel na papíře, 20 x 20 1 200 105 31 000 506 507 Barbora Valecká / Lodičky / 2016, tužka a akvarel na papíře, 21 x 29,5 Martin Libecajt / Zátiší s beruškou / 2016, akryl na sololitu, 42,5 x 78,5 1 500 126 6 000 106 6 000 508 Zuzana Kantová / Malá situace / 2012, sádra, 33 x 14 509 Mariia Kovtun / Bez názvu / 2017, akryl na plátně, 90 x 70 148 510 Tomáš Hrůza / Bez názvu / 2013, lambda print, 50 x 75 6 000 511 Petr Wagenknecht / Vůně Montenegra / 2017, digitální tisk, 40 x 60 2 500 122 512 Petra Kurutzová / Flóra / 2018, digitální tisk na plátně, 40 x 30 1 200 122 513 Dora Čančíková / Virgen de la Candelaria / 2011, kombinovaná technika, 55 x 40 3 800 149 3 800 514 Alžběta Skálová / Rovnováha / 2016, sítotisk, 23 x 23 1 000 138 4 700 NTB998 str. 5 / 7
515 Jakub Sýkora / Grid / 2016, akryl na plátně, 85 x 90 1 516 Diana Winklerová / Provázky / 2004, serigrafie, 29 x 21 500 157 1 100 517 Límanová Terezie / Braník, tramvajová zastávka Dvorce / 2014, kombinovaná technika, 50 x 70 6 000 141 518 Pavel Piekar / Sen o zemi libanonské / 2014, linoryt, 48 x 66 3 500 134 519 Jakub Havránek / Konvička / 2018, akryl na plátně, 55 x 90 11 000 139 11 500 520 Markéta Černá / Obrůstající pustina / 2013, olej na plátně, 30 x 40 2 800 134 4 400 521 Veronika Holcová / Mrak / 2018, olej na papíře, 42 x 29,5 165 522 Adriana Skálová / Giudecca / 2017, olej na kartonu, 53 x 39 111 523 Beatrice Dandová / Práce I / 2013, tužka na plátně, 15 x 15 2 200 169 2 700 524 Beatrice Dandová / Práce II / 2013, tužka na plátně, 15 x 15 2 200 525 Kamila Ženatá / Tajemný les / 2013, olej na plátně, 80 x 80 109 526 Jan Šilar / Padly buky / 2014, fotografie, 21 x 15 3 000 527 Kateřina Bukolská / Věčný rozhovor / 2015, alternativní fotografická technika na recyklovaném skle, 72 x 108 11 000 528 Alžběta Skálová / Transformace / 2016, sítotisk, 23 x 23 1 000 161 2 800 529 Hanna Kovtun / Dravec / 2017, linoryt, 42 x 29,5 1 000 105 3 000 530 Martin Balcar / Goli otok / 2013, akryl, uhel, 30 x 40 531 Jan Pražan / Ze série Dědicové / 2014, kombinovaná technika, 30 x 30 4 000 532 Tomáš Smetana / Kozoroh na talířku / 2010, litografie, 43 x 30 1 800 108 1 800 533 534 535 Tereza Říčanová / Večerní procházka / 2010, olej na plátně, 45 x 54 Miloslav Polcar / Zasněžené květy / 2011, olej na plátně, 120 x 100 Adriana Skálová / Laguna a volo d uccello / 2017, olej na kartonu, 53 x 39 153 536 Sofie Tobiášová / One Eye blind / 2018, olej na plátně, 25 x 20 3 000 537 Pavlína Šulcová / Tel Aviv I / 2017, digitální tisk, 13 x 20 6 000 165 6 000 538 Pavlína Šulcová / Tel Aviv II / 2017, digitální tisk, 13 x 20 6 000 NTB998 str. 6 / 7
539 Filip Turek / DNA / 1998, digitální tisk na papíře na překližce, 75 x 75 11 000 540 Jiří Bouma / Hvězdní psi / 2013, linoryt, 15 x 21 1 100 102 1 300 541 Vladimír Kopecký / Úsvit / 2010, serigrafie, 30 x 30 106 13 000 542 Martin Herold / Grapefruit / 2012, sítotisk na papíře, 60 x 42 3 500 543 Patrik Kriššák / 96 / 2017, olej a gliter na plátně, 40 x 30 544 Tadeáš Kotrba / Bawa / 2016, kombinovaná technika na plátně, 25 x 35 545 Gabina Fárová / Kaleidoskop / 1993, serigrafie, 60 x 60 546 547 Jana Vojnárová / Small Ceremony / 2013, kombinovaná technika, 30 x 24 Petra Kurutzová / Postdream for Kids / 2018, digitální tisk na plátně, 40 x 30 1 200 126 2 700 548 Jana Hubatková / Déšť / 1999, litografie, 100 x 75 148 549 Pavel Piekar / Světlo / 2015, linoryt, 58 x 27 3 700 157 3 700 550 Johana Střížková / Bez názvu I / 2014, autorský digitální tisk, 50 x 70 6 500 117 6 500 CELKEM vydražených položek: 104 1 633 700 1 591 900 NTB998 str. 7 / 7