PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

HC BULDOCI NERATOVICE

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

O pohár města Rosice

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Fotbalový turnaj na Kladně

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Počasí fotbalu moc nepřálo

8. ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

pozor, barevné číslo! Barva!

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

Výsledky 2. kolo

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Kladenský deník Skupina B:

Soutěžní ročník 2014/2015

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Z díla T. & J. Kingových

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

Výsledky 4. kolo

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

SK Jince 1921 Zpravodaj kopané č. 01 Ročník I.

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Program krajské soutěže I. A třídy

Děkujeme všem sponzorům!!! Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

TJ SOKOL SEHRADICE A

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka. Detaily zápasů kola

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

ZPRAVODAJ 1. KUŽELKÁŘSKÉ LIGY MUŽI

Město Touškov Černice

I. Pořadatel: SPORT-SERVIS MOTORLET s.r.o. Radlická 298/105, Praha 5 TEL.: II. Termín konání: sobota

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Maentiva Cup 2016 MEMORIÁL MARTINA BREINISCHE. Fotbalový turnaj pro mladší žáky U13

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Výsledky 1. kolo

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Ohio cup mladší žáci a elévové

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U /2019

ZPRAVODAJ č.10 24.9.2018 Klatovská KAPITOL liga 2018 v malé kopané měla na programu další kolo nadstavbové části soutěže. Po třetím kole se ve finálové skupině o vedení přetahují tři týmy se šesti body jsou to týmy Tady a teď Nýrsko, Buvolss Nýrsko a Red Dogs Kal. Všichni dokázali v tomto kole vyhrát. Tady a teď vyprovodili Draky přídělem 2 : 8, Buvolss v utkání s Gerojem sice prohrával 2 : 0, ale nakonec se radoval z výhry 2 : 4. Red Dogs Kal přehrál nebezpečný Chlistov výsledkem 4 : 1. V posledním utkání přetlačil klatovský Smrk Černý uhlí těsně 2 : 1 a drží průběžné čtvrté místo. Po třetím kole zůstávají bez bodu týmy Geroje a Draků. Ve skupině o umístění na 9.-15.místě se odehráli pouze dva zápasy, utkání mezi Bukvami Tokio a Magicem bylo po dohodě odloženo. Vilyž team přivítal na svém hřišti na Vodojemu tým FC Řepy a prohrál výsledkem 3 : 8. Autorem šesti branek hostů byl Petr Reitmajer. V druhém utkání porazil Norton Milence Divadlo snů výsledkem 4 : 0 a drží tak bodový kontakt z čelem tabulky. Naopak hosté jsou poslední, navíc bez jediné vstřelené branky. V závěru zpravodaje tradičně naleznete rozlosování a delegace rozhodčích dalšího kola. FINÁLOVÁ SKUPINA 3.kolo ST Smrk Klatovy ANFK Černý uhlí Klatovy 2 : 1 ( 1 : 1 ) Branky : Krátký (10.), Kolář (26.) - Kubát (25.) Žluté karty : 26.Zdeněk Kolář (ST Smrk Klatovy) nesportovní chování Rozhodčí : Jiří Zavřel (Divadlo snů Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Martin Holý (ANFK Černý uhlí Klatovy) Úvod utkání byl naprosto vyrovnaný, hrál se fotbal nahoru dolů. V 10.minutě otevřel skóre utkání domácí Krátký. Branka domácí nakopla a v další části utkání měli více ze hry, k další brance to však nevedlo. V poslední minutě první půle se do šance dostal hostující Kubát a vyrovnal na 1 : 1. Hned v úvodu druhé půle si domácí vzali své vedení zpět, na 2 : 1 upravil Kolář. Tento hráč si následně vykoledoval žlutou kartu za slovní potyčku s hostujícím Kadlecem. Hosté však nabídnutou přesilovou hru nevyužili. V závěru utkání nastřelili hosté tyč branky Kašeho, z následných akcí se jim vyrovnat nepodařilo. Draci Klatovy Tady a teď Nýrsko 2 : 8 ( 1 : 3 ) Branky : Böhm 2 Flor 4, Lepší, Brůža, Nevím, Kovacs Rozhodčí : Jaroslav Pavlík (SK Chlistov) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Milan Flor (Tady a teď Nýrsko)

Draci se svým soupeřem drželi krok pouze v prvním poločase, který prohráli výsledkem 1 : 3. Ve druhé půli jasně lepší hosté přidali dalších pět branek a nakonec toto utkání vyhráli jednoznačným výsledkem 2 : 8. Střelecky se dařilo Milanovi Florovi, který zatížil konto gólmana domácích Šmolce čtyřmi zásahy. Red Dogs Kal SK Chlistov 4 : 1 ( 1 : 1 ) Branky : Macura 2 (14.,45.), Šlégl (29.), Bilíček (36.) Bláha L. (1.) Rozhodčí : František Hamhalter (Draci Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Radek Müller (SK Chlistov) Domácí se ještě ani pořádně nerozběhli a už prohrávali 0 : 1 po brance hostujícího Bláhy. Po této brance se domácí probudili a opanovali hřiště, na vyrovnávací branku se však čekalo až do 14.minuty, kdy na 1 : 1 vyrovnal Macura. Ve druhé půli měli domácí řadu šancí, ze kterých dali další tři góly, skóre mohlo být výrazně vyšší, jenže v brance domácích se doslova překonával gólman Müller. AFK Geroj Klatovy - Buvolss Nýrsko 2 : 4 ( 2 : 0 ) Branky : Zálešák (4.), Šůs (10.) Lužný 2 (40.,49.), Šlehofer M. (32.), Matějka (44.) Rozhodčí : Milan Kilián (ST Smrk Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jakub Lužný (Buvolss Nýrsko) Kvalitní, férově odehraný zápas. V první půli, která byla herně vyrovnaná se střelecky dařilo pouze domácím, kteří toto dějství vyhráli 2 : 0. Ve druhé půli začal Geroji docházet dech a hosté soustředěným výkonem zápas otočili a vyhráli 2 : 4. Velkou zásluhu na konečném výsledku má hostující Jakub Lužný, která tvořil hru a zároveň vsítil dvě branky. Finálová skupina - tabulka po 3.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Tady a teď Nýrsko 2 2 0 0 12 : 5 6 2. Red Dogs Kal 2 2 0 0 10 : 4 6 3. Buvolss Nýrsko 2 2 0 0 9 : 5 6 4. ST Smrk Klatovy 2 1 1 0 3 : 2 4 5. SK Chlistov 3 1 1 1 5 : 5 4 6. ANFK Černý uhlí Klatovy 3 1 0 2 7 : 7 3 7. AFK Geroj Klatovy 3 0 0 3 5 : 11 0 8. Draci Klatovy 3 0 0 3 5 : 17 0 SKUPINA O UMÍSTĚNÍ na 9.-15.místě 3.kolo Vilyž team Klatovy FC Řepy 3 : 8 ( 0 : 3 ) Branky : Černý 2 (35.,47.), Lapáček (44.) Reitmajer 6 (12.,20.,35.,36.,37.,45.), Důlovec 2 (1.,42.) Rozhodčí : Pavel Melichar (SH Bukvy Tokio) známka 1,50

Nejlepší hráč utkání : Petr Reitmajer (FC Řepy) Hosté postavili to utkání užší kádr než domácí, přesto byli po celý zápas lepším týmem a nakonec toto utkání s přehledem vyhráli. Za hosty si totiž nazul střelecké kopačky Petr Reitmajer, který v tomto kole dokázal vsítit úctyhodných šest branek. Střeleckým sekundantem mu byl Důlovec, který se trefil dvakrát. SH Bukvy Tokio Magic Klatovy - Po dohodě obou týmů odloženo SK Norton Milence Divadlo snů Klatovy 4 : 0 ( 0 : 0 ) Branky : Zdichynec 2 (27.,27.), Babánek (31.), Kalousek (49.) Rozhodčí : Roman Gschwendtner - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Vojtěch Gergely (SK Norton Milence) Hosté drželi se svým soupeřem krok pouze v prvním poločase, který skončil bezbrankovou remízou. V úvodu druhé půle dali domácí v rozmezí čtyřech minut tři branky a rozhodli o svém vítězství. Tečku za utkáním udělal v 49.minutě brankou na 4 : 0 domácí Kalousek. Skupina o umístění na 9.-15.místě - po 3.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 9. PS Křeč Mochtín 2 2 0 0 13 : 2 6 10. SH Bukvy Tokio 2 2 0 0 11 : 2 6 11. FC Řepy 3 2 0 1 15 : 7 6 12. SK Norton Milence 3 2 0 1 8 : 6 6 13. Magic Klatovy 1 0 0 1 2 : 7 0 14. Vilyž team Klatovy 2 0 0 2 4 : 12 0 15. Divadlo snů Klatovy 3 0 0 3 0 : 17 0 Další program : Finálová skupina 4.kolo ---- 22.-23.9.2018 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 071 ANFK Černý uhlí Tady a teď Masarykova ZŠ,KT SO 12,00 PS Křeč 072 SK Chlistov Draci Klatovy Chlistov NE 10,30 Černý uhlí 073 Buvolss Nýrsko Red Dogs Kal Nýrsko NE 11,00 Divadlo snů 074 ST Smrk AFK Geroj Sokol.stad., KT NE 10,30 Tady a teď Skupina o konečné umístění na 9.-15.místě 4.kolo ---- 22.-23.9.2018 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 075 Divadlo snů Vilyž team Masarykova ZŠ,KT NE 16,30 N. Milence 076 Magic Norton Milence Masarykova ZŠ, KT NE 10,30 FC Řepy 077 PS Křeč Mochtín - Bukvy Tokio Mochtín NE 13,00 Magic FC Řepy - volno

Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2018 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz Informační servis též na : www.facebook.com/klatovskamalakopana Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2018 v malé kopané Sponzoři Klatovské KAPITOL ligy 2018 v malé kopané