Kraus Kvasnica, Cimrman V., Sachl J., Cimrman O. Gönzöl, Zelenka, Frýda, Prokeš Dlugi. 5. a 64. Honza Prokeš, 25. Vašek Cimrman, 68.

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ SOKOL SEHRADICE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TABULKA III. třídy, skupina B ročník :

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

SFL 1. kolo - chlapci

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Šlajchrt Kvasnica, Cífka Míra, Mikuláš, Černý Port, Žák, Lasík, Kuhn Cífka Michal (66. Gönzöl), Cimrman

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Tabulka okresního přeboru dorostu ročník 2009 / 2010 :

Kraus Matušů, Cífka Míra, Štěpánek, Kratochvíl Gönzöl, Zahradník, Cífka Milan Sachl, Brádka (50.Zelenka), Ševčík

TABULKA III. třídy, sk. B ročník 2018 / 2019 :

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Mladší žáci: (hráči narozeni )

66. Štěpánek Martin, 78. Štěpánek Petr z pokutového kopu

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Zelený Jan Kvasnica Jakub, Lasík Karel, Šubrt Milan, Cífka Míra Tyluš Roman, Paur Pavel, Hotový Tomáš, Štěpánek Martin Štěpánek Petr, Cífka Tomáš

HC BULDOCI NERATOVICE

27. a 34. Petr Štěpánek, 23. Jarda Petržílka a 53. Martin Štěpánek

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Otvovice Zichovec 4 : 2, Klobuky Zlonice 1 : 0, Tuřany Jedomělice 2 : 3, Zvoleněves Neuměřice 4 : 1, Slaný B Slatina 7 : 0, Černuc Žižice 2 : 2

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Dlugi Vyhnánek, Holub, Mikuláš, Tomeš Kuhn (75. Šlajchrt Martin), Cimrman V., Žák, Prokeš Sachl Jar. (70. Červenka), Hort

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

ZMĚNY PRAVIDLA 11 OFSAJD

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Město Touškov - Nýřany

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

Výsledek jediného utkání 14. kola : Švermov Tuchlovice B 7 : 0. Výsledky ostatních utkání 15. kola :

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

PRAVIDLO XI - OFSAJD. Pravidla fotbalu Změny a doplňky výkladu Pokyny a instrukce. Pravidlová komise FAČR a Komise rozhodčích FAČR

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

O pohár města Rosice

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017

FAAZ PRAHA

Sestava: Stejskal Prokeš, Ludvig J., Šubrt M., Rinágel Tyluš (79.Erba), Sachl P., Hotový, Ludvig M. Prokůpek (46.Cífka T.), Ulrich (66.Paur P.

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

Mansfeld Nedvěd (Konečný), Král (Matušů), Štěpánek Petr, Beneš Štěpánek M., Landeska, Cífka Miroslav, Cífka Michal Cífka Tomáš, Erba (Kvasnica)

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

16/08/15 SK Otvovice B - Slavoj Pozdeň B 0 : 4 ( 0 : 2 ) Kraus Kvasnica, Cimrman V., Sachl J., Cimrman O. Gönzöl, Zelenka, Frýda, Prokeš Dlugi Střídání : 65. Vaniš Josef, Dlugi Pavel 5. a 64. Honza Prokeš, 25. Vašek Cimrman, 68. Pepa Vaniš Tak jako A-tým, myšlena tím účast, navázalo i naše Béčko - dorazili jsme také v 11i lidech a to znamenalo určité obavy. Po telefonickém rozhovoru přislíbil účast i z dovolené se vracející Pepa Vaniš, tedy alespoň nějaké pozitivum. Nutno podotknout, že nás čekal těžký a bojovný soupeř a ještě ke všemu sudí Průcha ml., který má 17 let. Od první minuty převzali otěže domácí hráči, ale ne nadlouho. Vyčkávali jsme a čekali na chybu. Ta přišla v 5.minutě - centrovaný míč z pravé strany sedl připravenému Honzovi Prokešovi přesně na nohu a zpoza rohu velkého vápna uklidil míč přesně k tyči - 0:1. Paráda! Krásný začátek a s ním přišlo určité uklidnění. Pak jsme se dostali ke hře my a tak to i zůstalo po celou dobu 1. poločasu, kdy jsme měli více balon na svých kopačkách a hlavně jsme ho neztráceli, což by nás stálo hodně sil. Domácí se dostali k našemu vápnu jen sporadicky a naše obrana si s nimi poradila. Ve 25.minutě zahrál Zdeněk Frýda roh k Vaškovi Zelenkovi, který vrátil zpět do šestnáctky, tam Tomáš Gönzöl přihrál Vaškovi Cimrmanovi a ten zkušeně bodlem zvýšil na 0:2. KRÁSA! Předváděli jsme pěknou hru, nikam nepospíchali (nebyl důvod) a mohli jít do kabin v klidu. Ve druhé půli jsme předváděli to samé, co v té první - čekali jsme na chyby Otvovic. Za zmínku stojí další naše pěkná akce v 68.minutě, po ose Kuba Kvasnica, Zdeněk Frýda, Vašek Zelenka, který přistrčil do ulice Honzovi Prokešovi a ten se opět nemýlil - k tyči 0:3. Pak jsme konečně mohli vystřídat unaveného Pavla Dlugiho navrátilcem z dovolené Pepou Vanišem, kterému stačilo pobýt na hřišti tři minuty a radoval se z gólu, když vybojovaný míč v malém vápně zúročil skvěle pod víko 0:4. Potom nám domácí dávali hodně zabrat, fauly na hranici červených karet nechávaly rozhodčího v klidu, ALE CO, nějak jsme to ustáli, zápas dotáhli do zdárného konce se vztyčenou hlavou a za předvedenou hru se nemusíme stydět. PÁR SLOV Zdeňka Frýdy k zápasu: Trenér mi to zcela jistě odsouhlasí: Z naší strany bojovnej a pěknej fotbal, jenž se musel líbit. To na konci zápasu domácí hráči i diváci potvrdili, všem děkujem... Ostatní zápasy 1. kola : Černuc B - Olovnice 4:3 p.k., Třebichovice Zlonice B 2 : 4, Neuměřice B Zákolany 4 : 2, Hrdlív B - Slatina 0 : 2 1. SK Slavoj Pozdeň B 1 1 0 0 0 4:0 3 2. SK Zlonice B 1 1 0 0 0 4:2 3 2. Sokol Neuměřice B 1 1 0 0 0 4:2 3 4. SK Slatina 1 1 0 0 0 2:0 3 5. Viktorie Černuc B 1 0 1 0 0 3:3 2 6. Sokol Olovnice 1 0 0 1 0 3:3 1 7. Sokol Zákolany 1 0 0 0 1 2:4 0 7. SK Třebichovice 1 0 0 0 1 2:4 0 9. Sokol Hrdlív B 1 0 0 0 1 0:2 0 10. SK Otvovice B 1 0 0 0 1 0:4 0

30/08/15 SK Slavoj Pozdeň B - So. Neuměřice B 3 : 2 p.k. Kraus Černý, Cimrman V., Sachl J., Cimrman O. Gönzöl, Zelenka, Frýda, Port Vaniš Střídání : 45. Kuhn Marek, Dolejší David 16. David Dolejší, 71. Tomáš Gönzöl Ve druhém kole jsme přivítali soupeře z Neuměřic, který přijel ve velmi silném početním složení a všech 5 jeho náhradníků se zapojilo do hry. My jsme tolik materiálu neměli a i proto někteří dohrávali s obnoveným zraněním. Vstup do zápasu se nám nezdařil a již v 6.minutě jsme prohrávali. Průnik po levé straně hřiště zakončil hostující hráč Roman Novotný nepodařeným centrem na nabíhající spoluhráče, který, bohužel, přesně zapadl do naší brány. Naštěstí se nám podařilo velmi rychle odpovědět. Po velmi pohledné kombinaci zatáhl míč po pravé straně Pepa Vaniš, následně ho dostal před bránu na nabíhajícího Davida Dolejšího, kterému stačilo jenom nastavit libovolnou část těla - 1:1. Do kabin jsme šli s vědomím, že soupeř měl v první půli více nebezpečnějších situací, které však neproměnil. V druhém poločase šel soupeř zase poměrně brzy do vedení, když trestný kop ze vzdálenosti 17 metrů hostující Roman Pichl přesnou ranou k tyči bezpečně proměnil. Soupeř měl potom další příležitosti a dal dokonce další dva góly, které ale velmi dobře pískající mladý rozhodčí Ježek vzhledem k ofsajdovému postavení neuznal. V této fázi zápasu to tedy z našeho pohledu na body vůbec nevypadalo. V 71.minutě však rychlý průnik zakončil fyzicky dobře připravený Tomáš Gönzöl. Potom měl ještě další dvě výborné příležitosti střídající Marek Kuhn, ale nedal. Na řadu tedy přišly pokutové kopy. Marek Kuhn sice hned první nedal, ale protože další střelci (Zdeněk Frýda a Ondra Cimrman) měli mušku přesnější a současně Martin Kraus potvrdil svoji schopnost každou druhou desítku chytit, tak jsme nakonec brali o bod více my. J. Sachl Ostatní zápasy 2. kola : Černuc B Třebichovice 15 : 1, Olovnice Slatina 0 : 2, Zákolany Hrdlív B 1 : 7, Zlonice B Otvovice B 2 : 3 1. SK Slatina 2 2 0 0 0 4:0 6 2. Viktorie Černuc B 2 1 1 0 0 18:4 5 3. SK Slavoj Pozdeň B 2 1 1 0 0 6:2 5 4. Sokol Neuměřice B 2 1 0 1 0 6:4 4 5. Sokol Hrdlív B 2 1 0 0 1 7:3 3 6. SK Zlonice B 2 1 0 0 1 6:5 3 7. SK Otvovice B 2 1 0 0 1 3:6 3 8. Sokol Olovnice 2 0 0 1 1 3:5 1 9. Sokol Zákolany 2 0 0 0 2 3:11 0 10. SK Třebichovice 2 0 0 0 2 3:19 0

06/09/15 Sokol Hrdlív B - SK Slavoj Pozdeň B 1 : 0 ( 0 : 0 ) Kraus Kuhn, Frýda, Mikuláš, Cimrman O. Dlugi, Zelenka, Šubrt M., Prokeš Vaniš, Dolejší Střídání : 26. Šlajchrt M., Dolejší D., 67. Cimrman V.,, Dlugi P. 69. Kvasnica J., Zelenka V., 73. Gönzöl T.,, Vaniš J. nikdo se netrefil a vlastně skoro nikdo nevystřelil Bohužel, těžko komentovat. Protože jsme se v podstatě na nic po celý zápas nezmohli! Trenér oproti minulému týdnu udělal pár změn v sestavě a v první půli to zas tak špatné nebylo, hra byla spíše oboustranně vyrovnaná a domácí o něco málo lepší. Hlavně proto, že více drželi míč na svých kopačkách, dokázali si přesně přihrát a také se lépe pohybovali. K tomu měli snahu něco vymyslet, ale jedinou tutovku v podání aktivního středopolaře Robina Červenky, který vyslal ve 35. minutě dělovku pod klacek Martin Kraus vytlačil konečky prstů nad. Naše protiútoky bohužel vždy ztroskotaly před velkým vápnem domácího týmu. A to byl poločas... Ve druhé půli jsme toho MOC nebo spíš NIC nedokázali, domácí nás tlačili celých 45 minut, měli hezké kombinační akce, vystřelili na našeho skvělého brankáře nespočítaněkrát. My vzdorovali jen do 76. minuty, kdy domácí záložník Jaroš vystřelil tvrdě z velkého vápna, náš gólman vyrazil, ale volný hráč v podání domácího Robina Červenky s tím neměl problém 1:0. A tak jsme byli docela rádi, že sudí zanedlouho odpískal konec... Když to shrneme - ABSOLUTORIUM zaslouží Martin Kraus, který nás držel ve hře až do konce, ale jinak na tento zápas honem rychle ZAPOMEŇME! Ostatní zápasy 3. kola : Třebichovice - Olovnice 2 : 4, Otvovice B Černuc B 3 : 2, Neuměřice B - Zlonice B 1 : 5, Slatina Zákolany 3 : 2 p.k. Kontumace Třebichovice - Zlonice B 0:3 (původně 2:4) 1. SK Slatina 3 2 1 0 0 6:2 8 2. SK Zlonice B 3 2 0 0 1 10:4 6 3. Sokol Hrdlív B 3 2 0 0 1 8:3 6 4. SK Otvovice B 3 2 0 0 1 6:8 6 5. Viktorie Černuc B 3 1 1 0 1 20:7 5 6. SK Slavoj Pozdeň B 3 1 1 0 1 6:3 5 7. Sokol Olovnice 3 1 0 1 1 7:7 4 8. Sokol Neuměřice B 3 1 0 1 1 7:9 4 9. Sokol Zákolany 3 0 0 1 2 5:13 1 10. SK Třebichovice 3 0 0 0 3 3:22 0

13/09/15 SK Slavoj Pozdeň B - SK Slatina 3 : 2 ( 2 : 1 ) Kraus Černý, Kvasnica, Mikuláš, Cimrman O. Gönzöl, Frýda, Port, Prokeš Dlugi Erba Střídání : 58. Sachl J., Kvasnica J., 67. Kuhn M.,, Gönzöl T., 78. Vaniš J.,, Frýda Z. 6. J. Prokeš, 26. vlastní po střele J. Erby, 60. Frýda (PK) Na velice dobře připraveném trávníku, čímž děkujeme našemu předsedovi, jsme tuto neděli přivítali dobrého soupeře a adepta postupu ze Slatiny. Vypůjčili jsme si našeho snajpra z A-týmu Jirku Erbu a už od úvodu bylo jasné, co od něho může soupeř očekávat. Jeho rychlé protiůtoky během prvních minut byly varováním pro soupeřovu obranu, což v 6.minutě potvrdil náš střelec Honza Prokeš, když si šikovně vyměnil balon právě s Jirkou Erbou a šajtlí k tyči dal na1:0. Lepší úvod jsme si nemohli přát, dále jsme hráli dobře a hra se střídala na obě strany. Ve 26.minutě utekl po krásném sólu Jirka Erba po pravé straně k malému vápnu, kdy chtěl ještě nahrát volnému spoluhráči, ale obránce hostů J. Marek si srazil míč do vlastní brány 2:0. Pak jsme trochu polevili, soupeř hrál dost tvrdě, místy až nevybíravě, a toho za 2. minuty využil jeho kanonýr Martin Nídr, který byl stále nebezpečný a z hranice velkého vápna snížil střelou 2:1. Potom dále úřadoval stále agilní Jirka Erba s Pavlem Dlugim - šancí bylo dost, bohužel nad - škoda. Skóre mohlo být v poločase o hodně vyšší. Úvod druhého poločasu patřil opět nám, měli jsme častěji balon na svých kopačkách, opět se ocitli v šanci Jirka Erba a Zdeněk Frýda, bohužel však jejich pokusy putovaly nad. I soupeř měl jisté chvilky, ale pozorný Martin Kraus byl opět výtečný. V 60.minutě se Pavel Dlugi řítil sám na bránu, ale hostující obránce ve vápně ho dost tvrdě srazil a kopala se penalta, kterou Zdeněk Frýda s jistotou proměnil na 3:1. O 8 minut později vnikl do naší obrany hostující útočník Martin Sobota a střelou k tyči opět snížil na rozdíl jednoho gólu. V 89.minutě měli hosté možnost srovnat skóre - kopali také penaltu po našem hloupém faulu. Míč si postavil Martin Nídr, ale náš desítkový mág Martin Kraus opět chytil a tím jsme si mohli připsat 3.vítězství. Zdeněk Frýda: DĚKUJI VŠEM, ALE CHTĚL BYCH VYZDVIHNOUT MARTINA KRAUSE KTERÝ NÁS OPĚT PODRŽEL, KUBU KVASNICU, HONZU PORTA A SAMOZŘEJMĚ JIRKU ERBU S PAVLEM DLUGIM! Ostatní zápasy 4. kola : Černuc B - Neuměřice B 2 : 0, Olovnice Zákolany 1 : 2, Zlonice B - Hrdlív B 3 : 1, Třebichovice - Otvovice B 2 : 7 1. SK Zlonice B 4 3 0 0 1 13:5 9 2. SK Otvovice B 4 3 0 0 1 13:10 9 3. Viktorie Černuc B 4 2 1 0 1 22:7 8 4. SK Slavoj Pozdeň B 4 2 1 0 1 9:5 8 5. SK Slatina 4 2 1 0 1 8:5 8 6. Sokol Hrdlív B 4 2 0 0 2 9:6 6 7. Sokol Olovnice 4 1 0 1 2 8:9 4 8. Sokol Neuměřice B 4 1 0 1 2 7:11 4 9. Sokol Zákolany 4 1 0 1 2 7:14 4 10. SK Třebichovice 4 0 0 0 4 5:29 0

20/09/15 Sokol Zákolany - SK Slavoj Pozdeň B 1 : 2 ( 1 : 0 ) Kraus Kvasnica, Sachl Jar., Mikuláš, Cimrman O. Vyhnánek, Frýda, Černý, Prokeš Vaniš ml., Dlugi Střídání : 45. Cimrman V., Sachl J., 45. Sachl A.,, Vaniš ml., 76. Vaniš st.,, Vyhnánek P. 81. Zdeněk Frýda, 86. Honza Prokeš Komentář pohledem Zdeňka Frýdy : Do Zákolan jsme jeli udělat dobrý výsledek, ačkoliv se tam nehraje vůbec jednoduše. ALE!!! K prvnímu poločasu jen tolik, že jsme dostali branku v 19.minutě, když se po zahrání trestného kopu ocitl zcela volný domácí hráč Luboš Zaňák na vzdálenější tyči a nemýlil se - 1:0. Jinak ještě stojí za zmínku jedna podstatná věc - od 40.minuty jsme hráli o 10i lidech, protože byl vyloučen Kuba Kvasnica. Ve druhé půli se hrál alespoń trochu fotbal, ale pořád to nebylo ono. Šance - nešance na obou stranách. V 70.minutě přišel zlomový okamžik, poněvadž jsme udělali v malém vápně jasnou penaltu. Jenže opět se vyznamenal náš Góďa v bráně a zase ji chytil. K tomu asi po pěti minutách ještě dělovku z dálky vyškrábl nad břevno. Nejdůležitější bylo asi to, že tu desítku chytil - nás to nějak nakoplo a v podstatě za šest minut jsme otočili zápas. Nejdřív v 81. minutě utekl po levé straně Adam Sachl, krásným centrem vybídl Zdeňka Frýdu a ten hlavou k tyči vyrovnal na 1:1. O 5 minut později hezkou ulící nasměroval Vašek Cimrman k sólu Honzu Prokeše a ten se zkušeně podél brankaře dal na 1:2. Skóre jme ještě mohli navýšit Adamem Sachlem z brejku, když se ocitl sám před gólmanem, bohužel, pouze ho nastřelil. Tak máme další výhru a 3 body! Vyloučení Kuby Kvasnici po druhé žluté během deseti minut bylo hodně přísné a nemyslím, že by si to zasloužil. Opět vynikající Martin Kraus v bráně, výkon - stále to není ono, ale musíme si přiznat, že každej zápas je jinej... Ostatní zápasy 5. kola : Otvovice B Olovnice 2 : 3, Neuměřice B Třebichovice 4 : 0, Hrdlív B Černuc B 5 : 1, Slatina Zlonice B 7 : 2 1. SK Slatina 5 3 1 0 1 15:7 11 2. SK Slavoj Pozdeň B 5 3 1 0 1 11:6 11 3. Sokol Hrdlív B 5 3 0 0 2 14:7 9 4. SK Zlonice B 5 3 0 0 2 15:12 9 5. SK Otvovice B 5 3 0 0 2 15:13 9 6. Viktorie Černuc B 5 2 1 0 2 23:12 8 7. Sokol Olovnice 5 2 0 1 2 11:11 7 8. Sokol Neuměřice B 5 2 0 1 2 11:11 7 9. Sokol Zákolany 5 1 0 1 3 8:16 4 10. SK Třebichovice 5 0 0 0 5 5:33 0

27/09/15 Sokol Olovnice - SK Slavoj Pozdeň B 2 : 0 ( 1 : 0 ) Kraus Dlugi, Sachl Jar., Mikuláš, Cimrman O. Gönzöl, Frýda, Port, Zelenka Vaniš ml., Dolejší Střídání : 45. Cimrman Václav., Sachl J., 45. Sachl Adam., Vaniš ml., 76. Vaniš Josef st.,, Vyhnánek P. nikdo se netrefil Komentář - očima Zdeňka Frýdy : Na zápas v Olovnicí jsme se celkem těšili, ale jen do té doby, než jsme přijeli na místní hrbolaté hřiště, kde nás navíc potkal podobný problém jako mělo Áčko - sešlo se jen 12 hráčů!!! Nevím, jestli měl vliv prodloužený víkend, omluveni byli Honza Prokeš - zranění a Pepa Černý, ale nic naplat. Od první minuty jsme nehráli dobře, vázla přesná přihrávka a vše se nakopávalo někam, ani nevím kam. V 15. minutě musel ze hry David Dolejší kvůli obnovenému zranění kolene, což byla velká škoda. Domácí nás přehrávali v poli, vyhrávali osobní souboje a to hlavně při našem vykopávání od brány. To byl velký problém - neměli jsme šťávu, na to se v 16.minutě nevyznamenal hrbolatý terén - špatný odskok znemožnil našemu obránci zdárný odkop a mladý útočník (Ondřej Suchánek) střelou, která ještě divně odskočila před naším brankářem tak nějak k tyči, dal na 1:0. Co způsobí 2 drny ke gólu? Nechápu! Ve druhé půli to bylo z naší strany o něco lepší, občas jsme si nahráli a něco vytvořili. V 59.minutě při našem útoku vnikl do vápna Vašek Zelenka a byl faulován, což rozhodčí uznal jako jasnou penaltu. Tu si vzal opět na starosti Zdeněk Frýda, ale, bohužel, NEDAL, protože domácí brankář střelu vystihl a stačil vyrazit. Velká škoda! NEDÁŠ - DOSTANEŠ, JAK SE ŘÍKÁ! V 64.minutě domácí odpověděli, když při špatné rozehrávce naší obrany se na levé straně objevil zcela volný útočník (opět Ondřej Suchánek) a bylo to 2:0. V 80.minutě jsme měli možnost výsledek nějak zkorigovat, když z přímého kopu z 35i metrů vystřelil Zdeněk Frýda, brankář domácích vyrazil k nohám Pavla Dlugiho, který mířil dobře, ale opět "čarovník" v brance Olovnice se vyznamenal. DNESKA TO NEVYŠLO, BOHUŽEL. Poděkování patří Honzovi Portovi za to, že dorazil, nesmíme zapomenout na Pavla Dlugiho, který nám pomáhá každý týden a hodně si toho ceníme! Ostatní zápasy 6. kola : Černuc B Slatina 2 : 3, Zlonice B Zákolany 4 : 0, Třebichovice Hrdlív B 0 : 10, Otvovice B Neuměřice 3 : 1 1. SK Slatina 6 4 1 0 1 18:9 14 2. Sokol Hrdlív B 6 4 0 0 2 24:7 12 3. SK Zlonice B 6 4 0 0 2 19:12 12 4. SK Otvovice B 6 4 0 0 2 18:14 12 5. SK Slavoj Pozdeň B 6 3 1 0 2 11:8 11 6. Sokol Olovnice 6 3 0 1 2 13:11 10 7. Viktorie Černuc B 6 2 1 0 3 25:15 8 8. Sokol Neuměřice B 6 2 0 1 3 12:14 7 9. Sokol Zákolany 6 1 0 1 4 8:20 4 10. SK Třebichovice 6 0 0 0 6 5:43 0

04/10/15 SK Slavoj Pozdeň B - SK Zlonice B 1 : 3 ( 0 : 3 ) Zelený Kvasnica, Cimrman V., Mikuláš, Cimrman O. Vaniš ml., Frýda, Černý, Prokeš Dlugi, Štěpánek Petr Střídání : 35. Koded Martin, Kvasnica J., 45. Sachl Adam, Cimrman V., 72. Vaniš Josef st.,, Štěpánek Petr Branka : 48. Honza Prokeš Komentář z postřehů Zdeňka Frýdy : Po 14i dnech, kdy byly zápasy na hřištích soupeřů, jsme se dnes utkali na domácím trávníku s rezervou Zlonic. Od začátku, jak je v poslední době naším špatným zvykem, jsme nezačali nejlépe aneb jinak řečeno - celý 1. poločas nic moc. Soupeř byl ve všech směrech lepší, a to jak na balonu, tak v pohybu, a hlavně CHTĚL HRÁT FOTBAL. Tedy shrnuto, hráči Zlonic nás vypráskali za čtvrt hoďky 0:3 a mohli jsme být rádi, že jsme jich nedostali víc. Branky jsme inkasovali převážně PO HRUBÝCH CHYBÁCH!!! Druhá půle vypadala o něco lépe, vystřídali jsme některé hráče a právě Adam Sachl krásnou uličkou prostrčil na Honzu Prokeše, který podél gólmana snížil na 1:3. Pak jme si opět zase občas nahráli, ale k ničemu to, bohužel, už nevedlo a soupeř, vyjma několika protiútoků, které buď vychytal Honza Zelený nebo balony šly vedle brány. To by tak bylo vše... Ano, musíme uznat kvalitu Zlonic, které mají širokou základnu hráčů, že hrály dobře a jejich hráči jsou silní na míči, nekazí přihrávky a hlavně, chtějí hrát fotbal. Zkrátka dnešní soupeř byl pro nás jinej level... Ostatní zápasy 7. kola : Neuměřice B Olovnice 3 : 2, Hrdlív B Otvovice B 0 : 5, Slatina Třebichovice 9 : 1, Zákolany Černuc B 4 : 2 1. SK Slatina 7 5 1 0 1 27:10 17 2. SK Otvovice B 7 5 0 0 2 23:14 15 3. SK Zlonice B 7 5 0 0 2 22:13 15 4. Sokol Hrdlív B 7 4 0 0 3 24:12 12 5. SK Slavoj Pozdeň B 7 3 1 0 3 12:11 11 6. Sokol Olovnice 7 3 0 1 3 15:14 10 7. Sokol Neuměřice B 7 3 0 1 3 15:16 10 8. Viktorie Černuc B 7 2 1 0 4 27:19 8 9. Sokol Zákolany 7 2 0 1 4 12:22 7 10. SK Třebichovice 7 0 0 0 7 6:52 0

10/10/15 Viktorie Černuc B - SK Slavoj Pozdeň B 2 : 0 ( 1 : 0 ) Pflégr Koded M., Lasík K., Mikuláš, Cimrman O. Gönzöl, Frýda, Černý, Prokeš Dlugi, Kvasnica Střídání : 69. Vyhnánek Pavel, Dlugi P., 71. Vaniš Josef ml., Kvasnica J. Branka : nikdo se netrefil, dokonce ani z penalty Komentář z postřehů Zdeňka Frýdy : Netradičně v sobotu hrálo naše Bégo na horké půdě v Černuci s místní rezervou. Přestože se všeobecně ví, že v Černuci se nehraje vůbec lehce, byli jsme to my, kdo diktoval od začátku tempo. Taky jsme měli (kupodivu) převahu a vytvářeli si velké šance. Hned ve 4. minutě byl nebezpečný Kuba Kvasnica, jenž dostal šanci v útoku, ale střela šla nad branku. Náš snajpr Honza Prokeš měl také šance, ale také dal vedle. Jen podotknu, že domácí se zatím vůbec k ničemu nedostali! AŽ Z NIČEHO NIC ve 23.minutě Černuc odcentrovala míč do našeho vápna, který se nám nepodařilo odhlavičkovat a domácí obránce Betka tečovanou střelou k tyči 1:0. Dále jsme měli více příležitostí, např. v podání Zdeňka Frýdy z trestného kopu, ale černucký gólman Losa se vyznamenal. Pak zanedlouho se vydal Kuba Kvasnica do malého vápna, kde byl nedovoleně a jasně sražen. Kopala se penalta, kterou si vzal tentokráte na starosti Honza Prokeš, ale NEDAL - opět se vyznamenal mág v domácí bráně. Ve druhé půli jsme se stále snažili vyrovnat, ale asi pro nás domácí branka byla zakletá a, i když jsme byli lepším týmem, k ničemu to nevedlo. Až v 81.minutě jsme vybídli domácího ůtočníka po TRMĚ VRMĚ v našem malém vápně, což nešlo nedat 2:0. Potom se už do konce zápasu nic nestalo a dohrálo se v poklidu.. SUMA-SUMÁRUM: vyhrálo horší mužstvo, my byli lepší celý zápas, ale nedokázali jsme vstřelit branku, ačkoliv šancí bylo dost, hlavně v první půli. V našich řadách se objevil Karel Lasík, trenér áčka, a jeho účast měla velký vliv jak na nás, tak na ty mladé. Za to mu děkujeme a snad ho přemluvíme i na příště. Ostatní zápasy 8. kola : Olovnice Zlonice B 1 : 3, Třebichovice Zákolany 0 : 5, Otvovice B Slatina 7 : 1, Neuměřice B Hrdlív B 3 : 2 1. SK Otvovice B 8 6 0 0 2 30:15 18 2. SK Zlonice B 8 6 0 0 2 25:14 18 3. SK Slatina 8 5 1 0 2 28:17 17 4. Sokol Neuměřice B 8 4 0 1 3 18:18 13 5. Sokol Hrdlív B 8 4 0 0 4 26:15 12 6. Viktorie Černuc B 8 3 1 0 4 29:19 11 7. SK Slavoj Pozdeň B 8 3 1 0 4 12:13 11 8. Sokol Olovnice 8 3 0 1 4 16:17 10 9. Sokol Zákolany 8 3 0 1 4 17:22 10 10. SK Třebichovice 8 0 0 0 8 6:57 0

18/10/15 SK Slavoj Pozdeň B - SK Třebichovice 4 : 3 ( 2 : 2 ) Pflégr Dlugi, Lasík K., Mikuláš, Cimrman O. Kuhn, Frýda, Černý, Prokeš Vaniš Josef ml., Petr Štěpánek Střídání : 46. Vaniš Josef st., Lasík Karel 37. a 68. Honza Prokeš, 14. Pepa Černý, 55. Petr Štěpánek Poslední kolo naší rezervu čekal soupeř, který se nachází na samém dnu tabulky, tedy SK Třebichovice. Ale zdání klame! Soupeř na náš trávník dorazil tentokráte v 10i hráčích, jinak ostatní kola převážně odehrával zápasy 7i - 9i lidech. Už ve 12.minutě inkasujeme od hostujícího Dvořáka do zcela prázdné brány, OPĚT po nedorozumění naší obrany a špatně vyřešenou situací v podání našeho brankaře, který v té chvíli asi nevěděl, kde momentálně stojí - 0:1. Dvě minuty na to zahrával Zdeněk Frýda trestný kop, hostující brankář stačil pouze vyrazit a dobíhající Pepa Černý srovnal na 1:1. Jenže za pět minut prohráváme znovu - byl u toho opět hostující Dvořák - 1:2. Naše brejky v podání Petra Štěpánka a Pepy Vaniše ml. vyšly naprázdno. BOHUŽEL, skóre mohlo a mělo být opačné, tedy v náš prospěch. Ve 37.minutě nás spasil kapitán Honza Prokeš, dal o sobě vědět a vyrovnal na 2:2. Pak převážně hrál hostující tým, a to až do konce první půle. Ve druhém poločase jsme chtěli rozhodnout a otočit výsledek v náš prospěch co nejdříve. Vyšlo to v 55.minutě Petrovi Štěpánkovi, který si pohrál s hostujícími obránci včetně brankaře a zkušeně zvýšil na 3:2. V této fázi utkání jsme si vytvářeli tlak a v 68.minutě vyslal Zdeněk Frýda do ulice Honzu Prokeše, který se nezmýlíl a navýšil na 4:2. Potom už hosté stačili jen snížit kapitánem Jakešem v 77.minutě na konečných 4:3. CO NA TO DNES ŘÍCI? Třebichovice nás hodně překvapily, musíme uznat, že hrají dobrý fotbal a rozhodně nepatří tam, kde momentálně jsou. A DNEŠNÍ FOTBAL V NAŠEM POJETÍ? Asi raději rychle zapomenout a věřit či doufat v lepší fotbalové výkony ve druhé polovině sezóny... Ostatní zápasy 9. kola : Hrdlív B Olovnice 4 : 1, Slatina Neuměřice B 9 : 1, Zákolany Otvovice B 0 : 2, Zlonice B Černuc B 5 : 2 1. SK Otvovice B 9 7 0 0 2 32:15 21 2. SK Zlonice B 9 7 0 0 2 30:16 21 3. SK Slatina 9 6 1 0 2 37:18 20 4. Sokol Hrdlív B 9 5 0 0 4 30:16 15 5. SK Slavoj Pozdeň B 9 4 1 0 4 16:16 14 6. Sokol Neuměřice B 9 4 0 1 4 19:27 13 7. Viktorie Černuc B 9 3 1 0 5 31:24 11 8. Sokol Olovnice 9 3 0 1 5 17:21 10 9. Sokol Zákolany 9 3 0 1 5 17:24 10 10. SK Třebichovice 9 0 0 0 9 9:61 0