Fandíme přírodě, tiskneme na recyklovaný papír. platnost akce 19. 6. - 25. 6. 2018 SUPER CENA Šunka Libušín standard Váhala 100g SUPER CENA Kofola Original 2l 11 Cena za 1kg/1l: 119,00 19 Cena za 1kg/1l: 9,95 16 50 Cena za 1kg/1l: 75,00 12 Cena za 1kg/1l: 161,25 Twister Max Green 80ml Ruská zmrzlina 220ml UVARENÁ A ZAVARENÁ 500g 55 XX,XX Kč Cena 1 kg = xx,xx Kčza 1kg: 111,80 21 19 Rajčata 1 kg Okurka salátová 1 kg Platí do vyprodání zásob - Změna cen vyhrazena - Pultové ceny jsou doporučené - Chyby tisku vyhrazeny
SUPER CENA % masa Selská krkovice Bivoj 100g 14 50 Cena za 1kg/1l: 145,00 Selský trvanlivý salám Kmotr 100g Pečínkový závin Bivoj 100g 15 Cena za 1kg/1l: 159,00 Herkules Kmotr 100g 10 Cena za 1kg/1l: 109,00 Párky se sýrem Váhala 100g Klobása s medvědím česnekem Bivoj 100g Sendvičový nářez se sýrem Váhala 100g 14 Cena za 1kg/1l: 149,00 Vepřová kotleta s kostí Bivoj 1 kg 18 Cena za 1kg/1l: 189,00 Vepřová kýta Bivoj 1 kg Platí 22.6.-24.6. 13 50 Cena za 1kg/1l: 135,00 13 50 Cena za 1kg/1l: 135,00 89 Cena za 1kg/1l: 89, Jen na vybraných prodejnách. 84 Cena za 1kg/1l: 84, Jen na vybraných prodejnách. Pstruh kuchaný Nowaco 450g Turistický nářez Sláma 100g 12 Cena za 1kg/1l: 129,00 NOVINKA 15 Cena za 1kg/1l: 159,00 Krůtí šunka standard Sláma 100g 79 Cena za 1kg/1l: 177,55 Masové knedlíčky v rajské omáčce 450g 10 Cena za 1kg/1l: 109,00 35 29 Cena za 1kg/1l: 179,50 Babiččina paštika 200g Slámova paštika 200g Cena za 1kg/1l: 149,50 47 Cena za 1kg/1l: 106,44 Špekáčky v přírodním vepřovým střívku Sláma 100g
Hrášek Znojmia 400g Lečo zeleninové Hamé 670g Sleď filety v hořčičné omáčce 170g Znojmia okurky 5-7cm 520g 16 Cena za 1kg/1l: 63,77 25 Cena za 1kg/1l: 38,66 29 Cena za 1kg/1l: 293,14 29 Cena za 1kg/1l: 115,00 Čočka červená 500g Vřetena barevná bezvaječná 500g Bramborové knedlíky Bask 400g Krtkův dort 410g 33 Cena za 1kg/1l: 67,80 13 Cena za 1kg/1l: 27,80 23 Cena za 1kg/1l: 59,75 67 Cena za 1kg/1l: 165,61 Red Velvet dort 385g Zelený čaj s citronem 30g Jupí sirup pomeranč 0,7l Relax Fruit Drink Pomeranč 1l 67 Cena za 1kg/1l: 176,36 Jacobs Velvet 200g 114 Cena za 1kg/1l: 574,50 Tchibo Espresso Milano Style 500g 13 Cena za 1kg/1l: 463,33 Jacobs Krönung 250g 89 Cena za 1kg/1l: 359,60 Jihlavanka Standard mletá 500g 33 Cena za 1kg/1l: 48,43 KUPTE 3 JOJO A VYHRAJTE! 20 VODNÍ PISTOLE NERF 19 Cena za 1kg/1l: 19, 19 Cena za 1kg/1l: 248,75 JoJo Medvídci 30% méně cukru 80g 189 Cena za 1kg/1l: 379,80 94 Cena za 1kg/1l: 189,80 7 VODOTĚSNÝ FOTOAPARÁT Panasonic Lumix Kupte 3 jakékoliv bonbony JOJO, pošlete SMS s údaji z účtenky a vyhrajte! 5 GRIL Weber Soutěž probíhá od 1. 6. do 30. 6. 2018. Více informací na letáčcích v prodejně. Úplná pravidla na www.nestle.cz/cz/souteze.
Mléko Tatra trvanlivé polotučné 1l Kapucín tvaroh měkký 250g Smetana do kávy Kapucín 310ml Chanty Party šlehačka 250g 17 Cena za 1kg/1l: 71,60 27 Cena za 1kg/1l:,00 29 Cena za 1kg/1l: 119,60 Choceňské tradiční pomazánkové 200g Leerdammer Original 100g Smetana ke šlehání 31% 200g 11 Cena za 1kg/1l: 11, 26 Cena za 1kg/1l: 134,50 31 Cena za 1kg/1l: 319,00 19 Cena za 1kg/1l: 99,50 Pařížská šlehačka 200g Smetanový jogurt bílý 400g Zakysaná smetana 20% de luxe 1g Selský jogurt bílý 200g 22 Cena za 1kg/1l: 114,50 18 Cena za 1kg/1l: 47,25 16 Cena za 1kg/1l: 88,95 12 Cena za 1kg/1l: 64,50 Selský jogurt lesní jahody 200g Blaťácké zlato 120g Lahůdka vaječný koňak 130g Eidam 30% Milkpol 100g 12 Cena za 1kg/1l: 64,50 26 Cena za 1kg/1l: 224,17 12 50 Cena za 1kg/1l: 96,15 12 Cena za 1kg/1l: 129,00 Koliba 100g Vitafit jogurt jahoda 150g Pierot jahoda 175g Zlatá Haná k namazání 300g (s přídavkem rostlinného tuku) 20 Cena za 1kg/1l: 209,00 8 Cena za 1kg/1l: 59,33 12 Cena za 1kg/1l: 73,71 29 AKTUÁLNÍ LETÁKOVOU AKCI I KATALOG NALEZNETE TAKÉ NA WWW.MOHRUSKA.CZ Cena za 1kg/1l: 99,67
Smetana 12% 200g Pribináček vanilkový 80g Lučina krémová 80g Ring 3x50g 12 50 Cena za 1kg/1l: 156,25 16 Cena za 1kg/1l: 211,25 20 Cena za 1kg/1l: 139,33 Monte Snack 29g Perla Tip 500g Jogobella Jahoda 150g 12 Cena za 1kg/1l: 64,50 9 Cena za 1kg/1l: 341,38 24 Cena za 1kg/1l: 49,80 7 Cena za 1kg/1l: 52,67 Kuřecí směs Kung pao s rýží 530g Vepřové ve vlastní šťávě 400g Luncheon Meat pork 400g 59 Cena za 1kg/1l: 113,02 7 60 Cena za 1kg/1l: 76,00 Játrový krém Hamé 100g 39 Cena za 1kg/1l: 166,25 39 Cena za 1kg/1l: 99,75 Rajčatové pyré Otma 1g Rajčata loupaná celá Otma 400g Kečup sladký 0g Kojenecká výživa Cvrček s banány 1g 14 Cena za 1kg/1l: 78,42 19 Cena za 1kg/1l: 82,92 39 Cena za 1kg/1l: 44,33 12 50 Cena za 1kg/1l: 65,79 Chléb Hanák 0g Swing s náplní čokoládovou 440g Donut s pomerančovou příchutí 20g Donut s pomerančovou příchutí 58g 26 Cena za 1kg/1l: 29,88 44 Cena za 1kg/1l: 102,04 5 40 Cena za 1kg/1l: 270,00 10 Cena za 1kg/1l: 187,93
Pepsi 2,25l Hanácká kyselka citron 1,5l Teekanne Fresh Lesní plody s limetkou 0,5l Aquila neperlivá 1,5l 9 Cena za 1kg/1l: 6,60 19 Cena za 1kg/1l: 39,80 10 Cena za 1kg/1l: 7,27 Veritea černý čaj citron 1,25l Vinea Frizzante 1l Radegast Ryze Hořká 12 0,5l 21 Cena za 1kg/1l: 9,73 21 Cena za 1kg/1l: 17,52 19 Cena za 1kg/1l: 19, 16 Cena za 1kg/1l: 33,80 Staropramen ležák 0,5l Staropramen nefiltrovaný 0,5l Ostravar Premium 0,5l (Platí pouze pro okr. Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Karviná.) Holba Šerák 1,5l Braník světlý výčepní 2l 12 Cena za 1kg/1l: 25,80 12 Cena za 1kg/1l: 25,80 32 Cena za 1kg/1l: 21,93 29 Cena za 1kg/1l: 14,95 Velkopopovický Kozel Mistrův ležák 0,5l Veltlínské zelené Mutěnice 1l Müller Thurgau 0,75l Rulandské šedé 2015 výběr z hroznů 0,75l 12 Cena za 1kg/1l: 25,80 64 Cena za 1kg/1l: 64, 95 Cena za 1kg/1l: 127,87 179 00 Cena za 1kg/1l: 238,67 Saint Croix demi sec 0,75l Perla bílá 1l Jubilejná Slivka s kouskem ovoce 0,5l Vodka Amundsen 0,5l 115 Cena za 1kg/1l: 154,53 64 Cena za 1kg/1l: 64, 169 00 Cena za 1kg/1l: 338,00 139 Cena za 1kg/1l: 279,80
Pedigree kapsička Junior 4x100g Friskies Mini Menu hovězí 1,5kg Toaletní papír Harmony Soft 8 ks 35 Cena za 1kg/1l: 89,75 99 Cena za 1kg/1l: 66,60 39 Cena za 1ks: 4,99 Silan vonné perličky Magic Affair 170g Nivea sprchový gel Love Sunshine 250ml NOVINKA Dove mýdlo krémové 100g Lux Maryna krém 75ml NOVINKA 49 Cena za 1kg/1l: 199,60 21 Cena za 1kg/1l: 219,00 21 Cena za 1kg/1l: 292,00 Taft lak na vlasy Keratin Ultra Strong 250ml Mikrotenové sáčky modré 20x30cm 50ks Bella Panty Slip 20ks 99 Cena za 1kg/1l: 587,65 L Unico ubrousky proti obarvení prádla 12ks 69 Cena za 1kg/1l: 279,60 Žabka 400g 12 Cena za 1ks: 0,26 16 Ariel prací gel Lavender Freshness 40 pracích dávek NOVINKA Cena za 1ks: 0,85 Ariel prací prášek Color 40 pracích dávek 34 Cena za 1ks: 2,91 AVA Universal 550g 24 Cena za 1kg/1l: 62,25 Pulirapid Fresh 750ml 29 Cena za 1kg/1l: 54,36 69 Cena za 1kg/1l: 93,20 149 Cena za 1 dávku: 3,75 149 Cena za 1 dávku: 3,75
SUPER CENA Hořká čokoláda 70% 100g 24 Cena za 1kg/1l: 249,00 Hašlerky g Výběr pralinek v dárkovém balení 84g 36 Cena za 1kg/1l: 439,29 Wafle kakaové 180g 5 Cena za 1kg/1l: 125,53 47g Tatranky čokoládové 13 Cena za 1kg/1l: 154,44 19 Cena za 1kg/1l: 110,56 Tyčinky sýrové originál g Bake Rolls česnek 80g Křupky arašídové 60g Tyčinky Kinder 50g 9 Cena za 1kg/1l: 110,00 14 Cena za 1kg/1l: 186,25 8 50 Cena za 1kg/1l: 141,67 6 Cena za 1kg/1l: 138,00 Milka Strawberry 36,5g Kofila 35g Rodinné Kávenky 130g Horalky 50g 10 Cena za 1kg/1l: 294,59 Disko sušenky kakaové s čokoládovou náplní 157g 20 Cena za 1kg/1l: 133,12 9 Cena za 1kg/1l: 282,86 Cena za 1kg/1l: 153,08 19 Kávenky 50g 8 50 Cena za 1kg/1l: 170,00 8 Cena za 1kg/1l: 178,00