Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Podobné dokumenty
Počasí fotbalu moc nepřálo

Kravaře-Kobeřice-0:1 V Kravařích bylo v nedělním odpoledni hodně rušno. Výsledky krajského přeboru Kravaře - Kobeřice 0:1 Tabulka krajského přeboru

Postup do krajského přeboru

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

Kobeřice-Háj ve Slezsku 0:1

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 15:00 SK POLANKA

Polanka-Kobeřice 4:0 (3:0)

Krajská soutěž dorostu 13:45 Studénka

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

Předzápas - Krajská soutěž dorostu 14:45 VÁVROVICE

Muži A nestačili na Heřmanice

Z Heřmanic vezeme tři body! Heřmanice - Kobeřice 0:3 (0:0)

S Pustou Polomi jsme prohráli vysoko 0:5 a ve středu jsme remizovali s Frenštátem. V neděli změříme síly s TJ Kovohutě Břidličnou

Muži A remizovali s Frenštátem

Kobeřice A -TJ Kovohutě Břidličná 5:0 (4:0)

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Program krajské soutěže I. A třídy

Hlavní utkání - KRAJSKÝ PŘEBOR 16:00 TJ Vendryně

Kobeřice - Frenštát p. R. 3:4 (0:3)

Nepříznivé počasí úřadovalo

Slavia Orlová - TJ Sokol Kobeřice 4:0 (2:0)

TJ Sokol Velké Heraltice

16. kolo Moravskoslezského krajského přeboru mužů 13:30 FK KRNOV. Dnes na našem hřišti

Muži A zvládli důležité utkání, porazili doma Bílovec. TJ Sokol Kobeřice FC Bílovec 2:0 (1:0)

Předzápas - Krajská soutěž dorostu 14:45 HRADEC n/m

KLIMKOVICE FC BÍLOVEC. Rozhodčí utkání KRAJSKÉHO PŘEBORU HLAVNÍ: Tikeridis Nikolas. 2. ASISTENT: Šafrán Martin

Předzápas: krajská soutěž dorostu 13:45 KOBEŘICE - DOLNÍ BENEŠOV

Muži A přivezli důležité 3 body ze hřiště Polanky!

Steuer Pytlík elektro, s.r.o.

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

Předzápas: krajská soutěž dorostu 13:15 KOBEŘICE - VRATIMOV Hlavní utkání - KRAJSKÝ PŘEBOR 15:30 SK BESKYD FRENŠTÁT p/r

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

Muži A absolvovali soustředění v areálu Dobré pohody v Žimrovicích

Dnes na našem hřišti. 1. ASISTENT: Opěla Robin - Frýdek Místek 2. ASISTENT: Kret Martin - Ostrava Zábřeh SPONZOR DNEŠNÍHO SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE:

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

Zápasy hrané od do

Předzápas 9. kolo KS dorostu sk. A 13:15 Fulnek. Hlavní utkání 9. kolo KS 1. A třídy. 15:30 TJ Darkovičky

SR 2010/2011 PŘEBOR MUŢI

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. PŘEDZÁPAS 14: kolo krajské soutěže dorostu. TJ Sokol Dolní Lhota

KP mužů. Pozn.: Červeně zvýrazněné kluby sestupují. Rk. Družstvo Záp Skóre Body. 1 Pustá Polom :32 66

7 Polanka : Krnov : Hlubina : Bolatice :

SR 2017/2018 PŘEBOR MUŽI

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ SR

SR 2016/2017 PŘEBOR MUŽI

SR 2013/2014 PŘEBOR MUŽI

Zpráva o činnosti TJ Sokola Kobeřice za rok 2014

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. HLAVNÍ UTKÁNÍ 17:00. TJ Sokol Slavkov. Sponzorem dnešního utkání je:

Výsledky utkání soutěží OFS Opava

Konečné tabulky soutěží schválené STK OFS Opava

FOTBALOVÉ KOBEŘICE. Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. HLAVNÍ UTKÁNÍ 17:00. MFK Kravaře. Sponzorem dnešního utkání je:

ČESKOMORAVSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ. A1A BULY Aréna přebor muži

Tabulky všech soutěží v rámci OFS Opava po podzimní části SR

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. PŘEDZÁPAS 14: kolo krajské soutěže dorostu. FK Darkovičky HLAVNÍ UTKÁNÍ

Sportovně technická komise SR Zápis č. 32 ze dne

FOTBALOVÉ KOBE ICE. Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobe ice, z.s. Sobota 11. srpna Cena 5,- Sezóna 2018/2019

Sportovně-technická komise

Dolní Benešov. Časy odjezdů. Bělá Bílovec Bolatice Bruntál. Brumovice (u Vítkova)

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

# KLUB Z V R P S B. 1. Litultovice : Suché Lazce : Stěbořice :25 28

Soutěžní ročník 2014/2015

Členská základna Regionální sdružení České unie sportu v Opavě, z.s. k Příloha č. 1

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OKRES BRUNTÁL. Správní obvod obce s rozšířenou působností. Správní obvod obce s pověřeným obecním úřadem

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Přidělená čísla SK-TJ - variabilní symboly 2018

Členské příspěvky SK-TJ - provedenná úhrada roku 2018 k

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Seznam jednotek podle jejich zásahů

Přidělené dotace MŠMT Můj klub pro SK-TJ z RS ČUS v Opavě k

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

29. listopadu 2012 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

Členské příspěvky SK-TJ - provedenná úhrada roku 2019 k

Transkript:

1 Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko) Fotbalisté Kobeřic to myslí se záchranou v krajském přeboru vážné. Po smolné domácí remíze s Českým Těšínem nyní vyloupili Polanku, takže se svému nedělnímu soupeři v tabulce přiblížili na pouhé tři bodíky. Překvapivou výhru režíroval Žmolík, který první branku sám vstřelil a stál i u zrodu druhé gólové akce. Tým z Prajské vkročil do utkání s velkým elánem a nasazením. V 11. minutě ještě neuspěl Wirth, když nerozvlnil síť po hezké individuální akci Šimečka. O necelých pět minut později už domácí neměli tolik štěstí. Šimečka faulovali pár metrů před vápnem a Žmolík potvrdil skvělou kopací techniku - 0:1. Polanka se stále nemohla dostat do tempa, čehož Kobeřice podruhé využily těsně před přestávkou. Žmolík zakroutil roh do vápna, Šimeček balon ideálně přistavil Wirthovi a ten míč nádherně vměstnal pod břevno - 0:2. Ve druhém dějství se sice Polanka chopila dirigentské taktovky, ale bez větších šancí. Hosté naopak poškádlili nervovou soustavu soupeře při nebezpečné hlavičce Wirtha. Domácí se mohli vrátit zpět do zápasu po dělovce Fromeliuse, jenže gólman Ziegl byl připraven. Definitivní tříbodovou pojistku pak v 86. minutě odmítl Wirth, který si naběhl na pas čerstvého Hartmanna, ale jeho pokus zázračně zlikvidoval brankář Řehulka. Polanka sice v nastaveném čase korigovala zásluhou Koňaříka, výhru hostů to ovšem neodvrátilo. V prvním poločase jsme byli lepší. Měli jsme šance a vstřelili jsme dva góly. Soupeře jsme naopak k ničemu nepustili. Ve druhé půli jsme se trošku zatáhli a Polanka se nás snažila dostat pod tlak nakopávanými balony. Naštěstí jsme všechny centry dobře odvracely a snížení domácích už přišlo pozdě," uvedl vedoucí Kobeřic Martin Halfar. Branky: 90.+2 Koňařík -15. Žmolík, 44. Wirth. Sestava Kobeřic: Ziegl - J. Oberherr, Janík, Schreier, Gorčakovský - P. Stuchlík (90. Konečný), Čujek (78.Boček), Žmolík, Wirth, Kryštof (88. Malchárek) Šimeček (83. Hartmann). Trenér: Tomáš Kamrád. Výsledky krajského přeboru Heřmanice Frýdlant n. O. 1:0 Český Těšín Markvartovice 2:0 Šenov Háj ve Slezsku 1:2 Břidličná Dětmarovice 0:1 Petřkovice Pustá Polom 1:0 Krnov Vendryně 3:1 Bohumín Kravaře 2:1 Polanka Kobeřice 1:2 Tabulka krajského přeboru 1. Petřkovice 14 1 3 40: 15 43 2. Háj ve Slezsku 11 2 5 41: 25 35 3. Dětmarovice 10 3 5 36: 26 33 4. Frýdlant n. O. 10 2 6 34: 21 32 5. Pustá Polom 9 1 8 26: 17 28

2 6. Český Těšín 8 4 6 19: 19 28 7. Krnov 8 3 7 37: 32 27 8. Kravaře 8 2 8 24: 24 26 9. Heřmanice 8 2 8 25: 29 26 10. Břidličná 8 1 9 34: 38 25 11. Vendryně 6 5 7 28: 27 23 12. Bohumín 6 4 8 24: 33 22 13. Markvartovice 6 3 9 36: 34 21 14. Polanka 6 1 11 23: 36 19 15. Kobeřice 4 4 10 21: 37 16 16. Šenov 1 4 13 22: 57 7 V neděli doma s mužstvem Heřmanic Po utkání skvělém vítězství v Polance, které posunulo naše naděje na udržení v nejvyšší krajské soutěži, budou naši fotbalisté A mužstva hrát v domácím prostředí, kde přivítají devátý celek tabulky krajského přeboru Heřmanice. Naši hosté k nám přijíždějí po domácím vítězství s Frýdlantem, kterému se na jaře nedaří. Po tomto utkání mají hráči Heřmanic 26 bodů za 8 vítězství a dvě remízy. Osm utkání pro našeho soupeře skončilo porážkou. Naši hráči mají v současné době 16 bodů a jsou na předposledním místě tabulky. Dosud jsme vyhráli 4 utkání, 4x jsme remizovali a v deseti utkáních jsme skončili poraženi. Heřmanice venku již 3x vyhrály a jednou remizovaly a i jejich skore ze hřišť soupeřů je aktivní 15:14. Naši hráči hráli v prvním jarním utkání doma s Českým Těšínem 0:0, ale jejich převedený výkon ze druhého poločasu si rozhodně zasloužil vítězství. Nu inu takový je fotbal, ke kterému je potřeba jak fotbalové umění, tak také trošičku štěstí. To jsme rozhodně v utkání s Českým Těšínem neměli. A tak si budeme přát, aby se nám utkání s Heřmanicemi vyvedlo a my fanoušci, tak i fotbalisté našeho mužstva, budeme po utkání s Heřmanicemi spokojeni nejen s předvedenou hrou, ale i s vítězstvím. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím Heřmanic 3:2. Utkání TJ Sokol Kobeřice- FC Heřmanice se bude hrát v neděli 5. dubna 2015 od 15:30 hodin. Program krajského přeboru Vendryně Petřkovice Kravaře Vendryně Pustá Polom Břidličná Krnov Frýdlant n. O. Dětmarovice Šenov Bohumín Kobeřice Háj ve Slezsku Český Těšín Heřmanice Markvartovice Markvartovice Polanka Polanka Háj ve Slezsku Kobeřice Heřmanice Český Těšín Dětmarovice Frýdlant n. O. Bohumín Šenov Pustá Polom Kravaře Krnov Břidličná Petřkovice

3 Kobeřice B- Hradec nad Moravicí Divoká přestřelka skončila spravedlivou remízou. Kobeřice šly do vedení už v 6. minutě, když se po přihrávce Náhlíka trefil k tyči Gargoš - 1:0. O tři minuty se nadvakrát prosadil hostující Scholtz - 1:1. Domácí šli opět do vedení v 31. minutě, když se po přihrávce Hlavenky trefil podél brankáře Chudík -2:1. Hosté kontrovali ve 34. minutě, když Krejsa orazítkoval tyč a odražený míč dopravil do sítě Holuša - 2:2. Ve 42. minutě nevyužil Hradec vyloženou šanci a z následného protiútoku se prosadil Návrat - 3:2. Hosté vyrovnali v 60. minutě znovu Krejsou 3:3. Domácí šli opět do vedení v 67. minutě, když si střelu Gargoše srazil do vlastní sítě Žurek 4:3. O tři minuty později byl navíc vyloučen po druhé žluté kartě hradecký Moc. Přesto Hradec tři minuty před koncem srovnal, postaral se o to Holuša po akci Krejsy a Hertela - 4:4. Branky: Gargoš, Chudík, Návrat, Žurek vl. - Holuša 2, Scholtz, Krejsa. ČK: Moc (Hradec n. M.). Poločas: 3:2. Výsledky okresního přeboru Stěbořice Skřipov 4:1 Jakartovice Malé Hoštice 1:0 Vávrovice Bělá 4:2 Kobeřice "B" Hradec n/m 4:4 Litultovice Vřesina 2:4 Hněvošice Strahovice 3:3 Budišov n/b Pustá Polom "B" 2:0 Tabulka okresního přeboru 1. Stěbořice 9 2 3 33: 16 29 2. Budišov n/b 9 2 3 27: 14 29 3. Vřesina 7 5 2 41: 29 26 4. Strahovice 7 4 3 33: 21 25 5. Jakartovice 7 2 5 28: 29 23 6. Litultovice 7 1 6 39: 24 22 7. Hradec n/m 5 5 4 31: 35 20 8. Malé Hoštice 5 4 5 29: 19 19 9. Pustá Polom "B" 5 3 6 23: 20 18 10. Kobeřice "B" 5 3 6 24: 29 18 11. Vávrovice 4 3 7 28: 35 15 12. Hněvošice 4 3 7 24: 33 15 13. Bělá 4 0 10 25: 45 12 14. Skřipov 1 1 12 11: 47 4 Muži B zajíždějí do Strahovic na derby Strahovice budou dalším soupeřem našich fotbalistů B mužstva. Naši jedou do Strahovic jako desáté mužstvo okresního přeboru, soupeř nastupuje z pozice mužstva, které je na 4. místě. Dle postavení jsou favority domácí fotbalisté, ale jedná se o prestižní utkání, ve kterém by se

4 mohli naši fotbalisté snažit o co nejlepší výsledek. Prestižní utkání, o které se jistě jedná, se hraje s větším nasazením a větší touhou po vítězství. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím našeho celku 3:2. Utkání okresního přeboru Meteor Strahovice-TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v neděli 5. dubna 2015 od 15:30 hodin. Odjezd k utkání je ve 14:15 hodin. Program okresního přeboru Vřesina Pustá Polom "B" Strahovice Hradec n/m Bělá Malé Hoštice Skřipov Budišov n/b Hněvošice Kobeřice "B" Vávrovice Jakartovice Stěbořice Litultovice Skřipov Vřesina Litultovice Malé Hoštice Stěbořice Bělá Jakartovice Hradec n/m Vávrovice Strahovice Kobeřice "B" Pustá Polom "B" Hněvošice Budišov n/b V příštím utkání budou hráči našeho B mužstva hrát v neděli 12. dubna od 15:30 doma s celkem Pusté Polomi B V předzápase nedělního sportovního odpoledne 5. dubna budou dorostenci hrát s Darkovičkami Vedoucí celek okresního přeboru bude prvním jarním soupeřem našich dorostenců. Darkovičky mají na svém kontě 25 bodů a vedou před Stěbořicemi o osm bodů. Naši dorostenci mají bodů 17 a jsou třetí. V případě vítězství nad Darkovičkami a neúspěchu Stěbořic by se posunuli naši hráči na druhé místo. Podzimní vzájemný duel skončil 2:1 pro Darkovičky. Utkání okresního přeboru dorostu Kobeřice- Darkovičky se bude hrát v neděli 5. dubna 2015 od 13:15 hodin. Program okresního přeboru dorostu Pustá Polom Slavkov Hať Bohuslavice Kobeřice Darkovičky Malé Hoštice Stěbořice Litultovice Stěbořice Darkovičky Bohuslavice Slavkov Malé Hoštice Kobeřice Hať Pustá Polom Kylešovice Tabulka okresního přeboru dorostu 1. Darkovičky 8 1 0 33: 6 25 2. Stěbořice 5 2 2 31: 26 17 3. Kobeřice 5 1 3 29: 17 16 4. Malé Hoštice 4 2 3 18: 16 14

5 5. Slavkov 4 1 4 27: 21 13 6. Pustá Polom 4 0 5 25: 33 12 7. Bohuslavice 2 5 2 19: 18 11 8. Hať 3 2 4 23: 27 11 9. Litultovice 1 1 7 16: 34 4 10. Kylešovice 1 1 7 11: 34 4 V příštím utkání budou naši dorostenci hrát venku v neděli 12. dubna od 15:30 se Stěbořicemi. Odjezd k utkání je ve 14:30 hodin. Žáci začínají jarní sezónu ve Vřesině Do jarní sezóny se zapojí také starší a mladší žáci. Soupeřem jim bude celek Vřesiny. Mladší žáci Vřesiny jsou na předposledním místě tabulky se třemi body. Naši jsou osmí a jsou v tomto utkání favority. Starší žáci Vřesiny jsou na desátém místě, naši starší žáci třetí. Takže také jsou favority utkání. Samozřejmě, že toto konstatování není směrodatné a bude záležet jak se v jednotlivých utkáních naši žáci poperou o dobrý výsledek. Utkání starší a mladších žáků Vřesina Kobeřice se hraje v sobotu 4. dubna od 12 :00 a ve 13:30. Odjezd k utkání je v 10:30 hodin. Tabulka krajské soutěže mladších žáků 1. Krnov 11 10 1 0 76: 14 31 2. Slavia Opava 11 8 1 2 61: 23 25 3. Rýmařov 11 8 0 3 52: 21 24 4. Hradec n/m 11 7 2 2 53: 28 23 5. Darkovičky 11 7 0 4 49: 41 21 6. Dolní Benešov 11 5 1 5 37: 37 16 7. Vrbno p. P. 11 4 2 5 33: 32 14 8. Kobeřice 11 4 1 6 38: 39 13 9. Juventus Bruntál 11 4 1 6 24: 33 13 10. Odry 11 3 1 7 13: 51 10 11. Vřesina 11 1 0 10 23: 83 3 12. Ludgeřovice 11 0 0 11 16: 73 0 Tabulka krajské soutěže starších žáků 1. Hradec n/m 11 11 0 0 59: 5 33 2. Krnov 11 8 2 1 47: 19 26 3. Kobeřice 11 7 2 2 40: 12 23 4. Darkovičky 11 7 2 2 34: 16 23 5. Dolní Benešov 11 6 3 2 31: 15 21 6. Slavia Opava 11 6 1 4 29: 25 19

6 7. Rýmařov 11 5 1 5 23: 22 16 8. Ludgeřovice 11 4 0 7 11: 36 12 9. Vrbno p. P. 11 2 2 7 31: 58 8 10. Vřesina 11 2 1 8 12: 40 7 11. Odry 11 1 0 10 20: 46 3 12. Juventus Bruntál 11 0 0 11 13: 56 0 Program starších a mladších žáků Hradec n/m Ludgeřovice Juventus Bruntál Odry Vřesina Kobeřice Slavia Opava Vrbno p. P. Rýmařov Darkovičky Krnov Dolní Benešov Krnov Hradec n/m Dolní Benešov Rýmařov Darkovičky Slavia Opava Vrbno p. P. Vřesina Kobeřice Juventus Bruntál Odry Ludgeřovice