2. kolo: pondělí čez MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

8. kolo: středa sk horácká slavia třebíč

wsm liga 2. kolo hc slovan ústí nad labem více na sobota 12. září 2015

Základní set. Stránka 1

STŘEDA , 18.00

wsm liga 4. kolo hc zubr přerov více na středa 16. září 2015

Týmové rekordy play out

Semifinále Kladno - Brno 3:4 (4:1,1:5,5:3,1:0,0:4,1:5,1:2) Bratislava - Jihlava 1:4 (4:5,4:5,3:2,0:1 PP,1:5)

16. kolo. Salith šumperk. více na středa 21. října 2015

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

HC slovan ústí nad labem. 28. kolo. pondělí 30. listopadu 2015 více na

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

Soutěž ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE HC DUKLA JIHLAVA ROZHOVOR: LADISLAV MAREK PLAKÁT: DAVID GÁBA PARTNER UTKÁNÍ

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Na konci MČR jsme podávali poháry, medaile a diplomy. Vše dopadlo dobře, bez závažného problému. Byli spokojeni a odešli po svém.

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

MMČR v ledním hokeji 2010

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

sk horácká slavia třebíč 36. kolo středa 30. prosince 2015 více na

MČR V LEDNÍM HOKEJI NESLYŠÍCÍCH BRNO

I.Liga ČR 2015/ část - základní část 2. část a) - předkolo play off 1. kolo středa 2. kolo sobota

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 13 Jičín

30. kolo. HC zubr přerov. více na sobota 5. prosince 2015

2010/2011 Tipsport Extraliga (ELH)

PRESS KIT Sezona2012/ kolo SK Slavia Praha SK Dynamo České Budějovice

TJ SOKOL SEHRADICE A

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

PLZEŇ

Soutěž ROZHOVOR: JOSEF STRAKA PLAKÁT: JAKUB SUCHÁNEK

SPA PCE VIT JIH Sparta 5:1 5:2 4:5 Pardubice 4:1 5:5P 3:1 Vítkovice 1:3 2:5 6:4 Jihlava 4:4P 4:6 6:3

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Base Set 040 Václav PŮŽA SK Horácká Slavia Třebíč 041 Aleš PAVLAS HC Stadion Litoměřice 042 Dominik MÁLEK HC Stadion Litoměřice 043 Filip HANTÁK HC St

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

To svědčí o tom, že HC ZUBR Přerov Domácí zápasy navštěvuje až diváků, za sezónu mužstvo mužů odehraje

Čtvrtfinále. České Budějovice - Slavia 4:0 (5:3,3:2,4:3,5:1) Semifinále. Vsetín - České Budějovice 4:0 (4:0,5:2,3:2,4:1)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

24. kolo HC MOST. více na středa 18. listopadu 2015

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC OCELÁŘI TŘINEC

Nejproduktivnější hráči

34. kolo. hc slavia praha. více na středa 16. prosince 2015

HC DUKLA JIHLAVA. propozice turnaje v ledním hokeji. MEMORIÁL JAROSLAVA PITNERA V. ročník. Ročníky nar / 2000

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 8 Jičín

Titul: Plzeň, Hradec, Třinec? Nebo až čtvrtý vzadu Brno?

40. kolo. hc stadion litoměřice. více na středa 13. ledna 2016

Kuliči Rtyně "A" 774 (Karel Nocar 225, Karel Baudyš 280, Petr Garček 269)

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

wsm liga 10. kolo SK Horácká slavia třebíč více na sobota 3. října 2015

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

2. kolo: pondělí 10.9.2018 čez MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

PREVIEW CÍLEM JE NÁVRAT ZPĚT. S TÍM DO SEZONY JDEME A UDĚLÁME PRO TO VŠECHNO Tři dny před zahájením sezony se uskutečnila na Horáckém zimním stadionu tradiční předsezonní tisková konference. Za klub byli přítomni jednatel Bedřich Ščerban, trenér Petr Vlk a kapitán týmu Tomáš Čachotský. Přišly tak otázky na přípravnou část, kádr týmu, jeho rozpočet, stav stadionu nebo programem těsně před zápasem Dukla - Motor. Klub také prezentoval nový otevřenější způsob komunikace. Úvodní slovo dostal hlavní trenér Petr Vlk, který zhodnotil letošní přípravné období, které nijak nevybočovalo z let minulých. Od léta to všechno proběhlo tak, jak jsme si naplánovali. Vyhnula se nám větší zranění. Co se týče přípravných utkání, tak tam samozřejmě byla utkání, kdy jsme dostali více gólů. Na druhou stranu to bylo s kvalitními soupeři a ukázalo nám to věci, na kterých je třeba tento týden pracovat. Tomáš Čachotský zhodnotil přípravu z pohledu hráče. Říkal jsem to už po posledním zápase proti Zlínu. Vidím to podobně jako trenér, je potřeba pracovat především v obranné fázi, abychom dostávali méně branek z předbrankového prostoru. Ale jak už jsem také říkal, že je na to ještě poměrně dost času. Sezona bude dlouhá, to hlavní bude až od play-off dále. Čas na to tedy je, ví Čachotský, že úspěch v sezoně nezaručuje základní část. S přípravou byl spokojen i šéf klubu, Bedřich Ščerban. Důležité je, že příprava proběhla až na malé výjimky tak, jak měla. Problémem byl jeden zápas, kdy bylo hodně hráčů na marodce, ale jinak proběhlo všechno v pořádku. Další bod konference byl věnován kádru, který zaznamenal větší, či menší úpravy. Šli jsme na to opačně. Prvně jsme si chtěli udržet hráče, o které jsme měli zájem, aby tu zůstali. To se povedlo s dvěma výjimkami. První byl Richard Diviš, který se rozhodl jinak a Petr Šidlík. Jinak se tým podařilo udržet tak, jak jsme plánovali, sděluje Bedřich Ščerban. Někteří hráči dostali nabídku z extraligy, muselo se tedy s nimi jednat, čekat na jejich rozhodnutí... Povedlo se nám ale přivést hráče, které jsme si vytipovali a chtěli. Na prvních dvou místech mohu jmenovat Vlastimila Dostálka a Matěje Pekra, po těchto hráčích jsme šli a povedlo se nám to. Podařilo se nám přivést i Petra Štindla, což je zajímavý příchod. Tým je v tuto chvíli doplněný. Cíl do sezony je jednoduchý. Alespoň tak to tvrdí Bedřich Ščerban. Cíl do sezony je jednoduchý chceme se vrátit zpět a děláme pro to všechno. Ať už na úrovni hráčů nebo realizačního týmu. Přišla otázka i na rozpočet, který bude o něco nižší. Rozpočet má dva aspekty. První je ten, který dáváme dohromady my a můžeme ho nějakým způsobem ovlivnit. To zůstává zhruba na stejné úrovni. Druhý aspekt neovlivníme, jedná se především peníze za reklamní práva a televizní přenosy, které jsou samozřejmě nižší než v extralize. Jsou to finance, o které se to krátí, ale s tím jsme si už poradili. Rozpočet jako takový je stabilizovaný, vychází samozřejmě z predikce návštěvnosti, počtu prodeje permanentek... Myslím si ale, že hlavní činností sportovního klubu je přidaná hodnota pro ty lidi a naším cílem není generovat zisky. Pokud by přišla nějaká krize, tak jsme na sezonu připraveni a máme jí zabezpečenou, ujistil přítomné v místnosti Ščerban. Tomáš Lysý sezona 2018/2019 STRANA 3 DUKLÁ K

poslední zápas SEDM MINUT DRUHÉ TŘETINY ROZHODLO, DUKLA ZTRÁTU TŘÍ GÓLŮ NEDOTÁHLA OHLASY TRENÉ RŮ Petr Vlk (HC Dukla Jihlava): Věděli jsme, že nás dnes nic lehkého nečeká. Celý zápas rozhodlo sedm minut ve druhé třetině, kdy jsme ze hry vypadli, protože soupeř si už v první třetině pár šancí vytvořil, ale jinak si myslím, že jsme hráli dobře. Druhá třetina poznamenala utkání a v poslední třetině soupeř zalezl. Samozřejmě jsme si i tam vytvořili nějaké šance, ale nedotáhli jsme to. Z našeho pohledu neúspěšně utkání. Na začátku zápasu bylo znát, že oba týmy hrají první soutěžní utkání. První dějství ale vyšlo lépe Jihlavě, když se v přesilovce trefil Jakub Suchánek. Během necelých osmi minut druhé části ale Dukla inkasovala čtyřikrát, a když snížil v oslabení Martin Osmík, domácí ihned odpověděli. Jenže ve 36. minutě se prosadil ex-přerovský Vlastimil Dostálek a zkraje třetí třetiny snížil na rozdíl jedné trefy opět Vlastimil Dostálek. Více už se ale Jihlavě Foto: Tomáš Kalas nepodařilo a v Přerově prohrála 4:5. (red) 1. kolo: HC ZUbr přerov - hc dukla jihlava 5:4 Branky a nahrávky: 21. T. Doležal (R. Černý, Rachůnek), 24. Pala (Rachůnek, T. Doležal), 26. M. Kratochvíl (Malina, Klimeš), 28. Hejcman (M. Kratochvíl), 32. Pšurný (M. Novotný, Sikora) 13. Suchánek (D. Váňa, Pekr), 32. Osmík (Dostálek), 36. Dostálek, 41. Dostálek (Zeman, Kajínek). Rozhodčí: Fiala, Šutara - Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 6:4, navíc Pohl (JIH) 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 2074. Střely na branku: 25:30. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4. HC ZUBR Přerov: Klimeš Pala (A), Černý, Novotný, Zbořil, Malina, M. Pohl, Padrnos Doležal, Sýkora (C), Rachůnek Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora Goiš, Hejcman, Kratochvíl Indrák, Moučka, Navrátil sezona 2018/2019 HC Dukla Jihlava: Brož (41. Lundström) J. Pohl, Štindl, Váňa, Suchánek, Půža, Kajínek (A), Mareš Dostálek, Zeman, Čachotský (C) Anděl, Skořepa (A), Pekr Harkabus, Osmík, Jiránek Chlubna, Hrníčko, Čermák STRANA 4 Kamil Přecechtěl (HC ZUBR Přerov): Jsem velmi mile překvapený, bylo to kvalitní utkání z obou dvou stran, od první do poslední minuty se hrál výborný hokej. V první třetině jsme si vytvořili dvě, tři gólové šance, které jsme nevyužili. Pak jsme dostali gól, ale po první třetině jsem musel kluky pochválit a říct jim, že když při takové hře vydrží, budeme schopní hrát s Jihlavou vyrovnanou partii. Začátek druhé třetiny nám vyšel skvostně, využili jsme přesilovku a poté nám vyšly rychlé brejky. Shodou okolností jsme se na ně celý týden připravovali. Pěkné góly nás dostaly do vedení. To jsme ale poměrně lacině ztratili při přesilovkách, a nakonec z toho tak jako pravidelně v loňské sezoně byly nervy. O výsledek jsme se báli až do poslední minuty. DUKLÁ K

jak to viděl... MUSÍME SPOUSTU VĚCÍ ZMĚNIT, POKUD CHCEME S MOTOREM USPĚT, ŘÍKÁ DOSTÁLEK První zápas chtěl opravdu moc vyhrát. Vždyť Dukla začínala Chance Ligu na ledě Přerova, kde Vlastimil Dostálek začínal s velkým hokejem a v kádru Zubrů si vysloužil pověst kanonýra. Tu potvrdil, dal dva góly v přesilovce a v oslabení ale na výhru to nestačilo. Kamenem úrazu byl začátek druhé třetiny. Co jsme za prvních sedm minut druhé třetiny předvedli, to si za rámeček nedáme. Chci se omluvit fanouškům, kteří sem takovou dálku jeli a museli se na těch sedm minut dívat, říká jihlavský útočník a věří, že pondělní zápas proti Motoru bude jiný. jsme si to pokazili vzadu vlastními chybami, smutní Vlastimil Dostálek. Jihlava sice záhy snížila, když ex-přerovský útočník v oslabení ujel a předložil před branku puk pro skórujícího Martina Osmíka, ale vzápětí Zubři opět vedli o tři branky. Duklu ale možná trošku nabudil obránce Jan Pohl, který ranami pěstí vypnul jmenovce Mikuláše Pohla. Dostal sice pět První třetina vyšla jihlavským hokejistům výsledkově dobře, jelikož se prosadil Jakub Suchánek přesilovkovou ránou od modré a Dukla tak šla do vedení 1:0. Jenže stačilo 6 minut a 59 sekund ve druhé třetině, aby nabrala výraznou ztrátu v podobě čtyř inkasovaných gólů. Klíčem byl zřejmě gól Přerova ve 21. minutě, kdy do konce jihlavského oslabení zbývalo deset sekund. Poté druhý gól šťastným odrazem, třetí a čtvrtý střelami z levého kruhu. Je to strašná chyba a nemám k tomu slov. Nic nejde na gólmana, protož e sezona 2018/2019 minut a do konce utkání, jeho protějšek dvě minuty, ale oslabení hostům pranic nevadilo. Dosty totiž ujel po levé straně a pohrál si s gólmanem Lukášem Klimešem. Jeden z přerovských hráčů dával přihrávku na beka, kterou jsem vystihl a protečoval jí kolem obránce. Jel jsem sám na bránu, a protože Klimsona trošku znám, tak jsem trochu věděl, jak zakončit. Byl jsem rád, že to tam spadlo a byli jsme zpět v utkání, ale bohužel jedeme domů s nulou. To je hlavní a musíme spoustu věcí změnit, uvědomuje si forvard, který zkraje třetí třetiny snížil na 4:5, ale vyrovnat se již Dukle nepodařilo. Los Chance Ligy si s Vlastimilem Dostálkem zajímavě pohrál. Po Přerovu, kde působil, totiž Jihlava hraje druhé kolo proti Motoru, ve kterém odehrál sezonu a půl. Jsem rád, že ty zápasy budu mít rychle za sebou. Hrálo se mi dobře, ale výsledek je bohužel takový, jaký je. V pondělí proti Motoru nás čeká obrovsky těžký zápas. Přijede velice namotivované a kvalitní mužstvo. Musíme spoustu věcí změnit, pokud chceme uspět, uzavírá rozhovor čtyřiadvacetiletý hokejista. Tomáš Lysý, Tomáš Kalas STRANA 5 DUKLÁ K

soupiska HC DUKLA JIHLAVA 2 G Jan Brož 09.04.1997 180 cm 82 kg L 35 G Niklas Lundström 10.01.1993 189 cm 89 kg L 1 G Ondřej Chaloupek 15.01.2001 181 cm 65 kg L 67 O David Kajínek 10.07.1988 190 cm 86 kg L 55 O Lukáš Mareš 10.05.1999 185 cm 79 kg L 23 O Jan Pohl 21.12.1990 185 cm 87 kg L 3 O Ladislav Pospíchal 05.02.1997 190 cm 90 kg P 8 O Václav Půža 06.06.1996 176 cm 79 kg L 22 O Jakub Suchánek 16.11.1984 192 cm 104 kg L 88 O Miha Štebih 07.04.1992 190 cm 89 kg L 52 O Petr Šindl 07.03.1990 186 cm 92 kg P 54 O Matěj Vála 10.06.1999 183 cm 89 kg L 13 O David Váňa 07.01.1998 189 cm 87 kg L 20 Ú Lukáš Anděl 24.09.1997 176 cm 80 kg L 90 Ú Tomáš Čachotský 13.01.1982 178 cm 79 kg L 44 Ú David Čermák 18.10.1998 189 cm 90 kg P 5 Ú Vlastimil Dostálek 23.08.1994 190 cm 89 kg L 71 Ú Tomáš Harkabus 16.03.1994 190 cm 92 kg P 62 Ú Michal Hlinka 19.03.1991 190 cm 95 kg L 12 Ú Dominik Hrníčko 29.10.1995 182 cm 83 kg P 10 Ú Tomáš Chlubna 06.07.2002 187 cm 79 kg P 91 Ú Tomáš Jiránek 08.07.1991 188 cm 90 kg L 7 Ú Martin Osmík 07.04.1996 189 cm 84 kg L 69 Ú Matěj Pekr 27.03.1988 180 cm 83 kg P 81 Ú Josef Skořepa 28.12.1981 184 cm 91 kg L 19 Ú Adam Zeman 09.12.1991 177 cm 83 kg P Průměr: 25 let 184 cm 84 kg realizační tým Hlavní trenér: Petr Vlk Asistent trenéra: František Zeman Trenér gólmanů: Petr Jaroš Vedoucí týmu: Vladimír Šťastný Kustod: Bohuslav Tománek Masér: Jindřich Hurda sezona 2018/2019 STRANA 8 DUKLÁ K

soupiska soupeře ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 30 B Petr Kváča 12.9.1997 186 cm 84 kg L 1 B Jan Strmeň 26.12.1991 195 cm 81 kg L 31 B Daniel Svoboda 19.2.2000 183 cm 84 kg L 19 O Zdeněk Čáp 12.6.1992 181 cm 79 kg L 6 O Vojtěch Doktor 28.3.2000 182 cm 70 kg P 20 O Mitchell Fillman 5.6.1990 191 cm 96 kg P 80 O Zdeněk Kutlák 13.2.1980 192 cm 93 kg L 17 O Žiga Pavlin 30.4.1985 193 cm 97 kg P 5 O Karel Plášil 25.4.1994 190 cm 90 kg L 12 O Pavel Pýcha 2.2.1996 185 cm 81 kg L 81 O René Vydarený 6.5.1981 188 cm 97 kg L 14 Ú Jakub Babka 5.9.1992 183 cm 88 kg P 56 Ú Martin Beránek 14.4.2001 185 cm 77 kg L 7 Ú Cody Bradley 26.5.1994 178 cm 81 kg L 11 Ú Miloslav Čermák 15.11.1986 183 cm 89 kg L 25 Ú Jakub Čížek 11.8.2001 182 cm 85 kg L 24 Ú Milan Dančišin 4.5.1998 173 cm 65 kg P 88 Ú Jakub Doktor 18.6.1997 183 cm 76 kg P 93 Ú Zdeněk Doležal 7.5.1993 181 cm 90 kg P 9 Ú Lukáš Endál 8.12.1986 186 cm 100 kg L 67 Ú David Gilbert 9.2.1991 188 cm 84 kg L 96 Ú Martin Heřman 23.6.1987 183 cm 86 kg L 85 Ú Martin Novák 2.11.1988 178 cm 79 kg P 15 Ú Pavel Novák 16.4.2002 174 cm 75 kg P 76 Ú Rok Pajič 26.9.1985 175 cm 85 kg L 10 Ú Roman Přikryl 11.2.1995 184 cm 83 kg L 22 Ú Jiří Šimánek 6.10.1978 185 cm 83 kg P Asistent trenéra Aleš Totter. výsledky v přípravě Plzeň - České Budějovice 4:1 České Budějovice - Plzeň 2:3 České Budějovice - Pavlodar 4:0 České Budějovice - Linec 6:5 (pp) Linec - České Budějovice 1:0 Č.Budějovice - Laus. Fuechse 5:1 Č.Budějovice - Laus. Fuechse 6:1 České Budějovice - Chabarovsk 4:2 České Budějovice - Prostějov 4:1 www.hcmotor.cz realizační tým Hlavní trenér: Asistent trenéra: Trenér brankářů: Videotrenér: Kondiční trenér: Vedoucí A-týmu: Masér: Masér: Václav Prospal Aleš Totter Stanislav Hrubec František Bombic Tomáš Cibulka Ladislav Gula Pavel Vlašic Pavel Bláha sezona 2018/2019 STRANA 9 DUKLÁ K

mládež Sezonu odstartoval tradiční Fans Day Foto: Nella Dittrichová, Tomáš Lysý sezona 2018/2019 STRANA 10 DUKLÁ K