TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

Podobné dokumenty
TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Kovanice sobota , začátek v 15:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany FK Loučeň sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Pátek sobota , začátek v 14:30

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Rožďalovice sobota , začátek v 16:30

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Semice B sobota , začátek v 16:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Hrubý Jeseník sobota , začátek v 17:00

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

ZPRAVODAJ č

ZPRAVODAJ č

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

přicházíme s třetím číslem našeho Newsletteru TJ Pátek za měsíc květen Dočtěte do konce a nenechte si ujít soutěž o zajímavou cenu!!

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

HC BULDOCI NERATOVICE

O pohár města Rosice

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

ZPRAVODAJ č

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

Mladší žáci: (hráči narozeni )

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Partneři klubu. Zde může být i vaše logo nebo název partnera, více na

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

ZPRAVODAJ č

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Město Touškov - Nýřany

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE HORNÍ JIŘETÍN. Datum: středa Výkop: 16:30h

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Kladenský deník Skupina B:

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

TYGR CUP 2011 jediný gól nás dělil od turnajového stříbra

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

Soutěžní ročník 2014/2015

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Okresní fotbalisté už dostali svůj jízdní řád. Kapelník Bacilů Jan Neckář on-line od 10 hodin! Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

FK LOVOSICE FK TATRAN KADAŇ

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Pravidla 3 x 3 pro ČBF Oblast Východní Čechy

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Transkript:

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota 30. 5. 2015, začátek v 17:00

Dnešní soupeř: FK Bohemia Poděbrady B Předposledním soupeřem na domácím hřišti nám je celek rezervy poděbradské Bohemie. Hostům patří poslední příčka a jelikož s největší pravděpodobností budou sestupovat z okresního přeboru dva celky, jsou tak téměř jistě odsouzeni k sestupu. Nicméně z podzimního vzájemného klání víme, že není radno tento celek podceňovat. I přes velkou převahu ve vzájemném zápase jsme totiž v Poděbradech prohráli 2:3. Podzimní zápas: FK Bohemia Poděbrady B - Všejany 3:2, (1:1) branky: P. Bouška, M. Hanuš karty: D. Hejduk (č) sestava: Janura - L. Michl (45 Novák), T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Balatka (75 R. Šáfr), J. Říha, Král (35 D. Říha), Vašák - Bouška, Hanuš Příští týden, tedy v neděli 7.6. nás čeká od 17:00 poslední výjezd této sezóny do Městce Králové. Přednímu celku okresního přeboru patří aktuálně čtvrtá příčka a nás čeká těžký duel. Na podzim jsme tomuto celku podlehli doma 0:2 a máme domácím co oplácet. Neváhejte tedy a pojeďte nás podpořit posledním autobusovým zájezdem této sezóny a hnát nás za dalšími okresními body!

Všejany - Ostrá B 2:4, (0:1) Dalším soupeřem nám na vlastním hřišti byla rezerva Ostré. Ta přijela oproti podzimu se silnějším kádrem, což bylo znát již od první minuty. Zatímco hosté od počátku diktovali tempo hry, my jsme pouze v polovičním tempu nebyli schopní herně a především pohybově stačit. Ostrá měla míč daleko častěji na svých kopačkách a častěji se dostávala rovněž do zakončení. My jsme měli v průběhu poločasu pouze několik záblesků snahy, což na vstřelení branky nemohlo stačit. Už to však vypadalo, že poločas skončí bez branek, ale ve 43. minutě jsme po rohu rozehraném na krátko inkasovali. Druhý poločas jsme chtěli začít aktivněji, ovšem naší snahu otupil nepovedený centr hostujícího záložníka, který skončil v naší brance. Ostrá navíc poté přidali třetí branku a zápas vypadal ztraceně. Přesto jsme utkání zdramatizovali, když do vápna pronikl J. Vašák a prostřelil brankáře. Na něj navíc navázal J. Jílek, který obešel i brankáře a deset minut před koncem snížil na rozdíl jedné branky. V závěru jsme se snažili skóre vyrovnat, ovšem do vyložené šance jsme se již nedostali. Ostrá naopak v poslední minutě definitivně rozhodla brankou do naší otevřené obrany. My jsme předvedli náš suveréně nejhorší domácí výkon této sezóny a zaslouženě jsme prohráli. branky: J. Vašák, J. Jílek sestava: Janura - L. Michl, Kubín, Hejduk (70' R. Šáfr), Sutter - Vašák, Jílek, J. Říha, Král (60' D. Říha) - Novák (60' Bouška), Hanuš

Pátek - Všejany 2:3, (1:1) V dalším kole jsme zajížděli k papírově nejtěžšímu zápasu sezóny. Utkali jsme se na hřišti Pátku, tedy celku, který jasně vedl okresní přebor. Domácí, kteří na jaře neztratili ani bod, za celou sezónu prohráli pouze jednou v Městci Králové a na domácím hřišti ztratili body také pouze jednou za bezbrankovou remízu s Loučení. Pátku navíc zisk pouhého bodu zajišťoval jistotu postupu a domácí se tak před zápasem chystali na postupové oslavy. Nás navíc přijelo po minulém bídném výkonu autobusem povzbudit pouze přibližně 20 nejvěrnějších fanoušků a tak se zajímavý duel odehrával pouze před cca 90 diváky. Utkání začalo s velkým zpožděním, neboť domácí měli problémy s tiskem zápisu o utkání. Když už zápas konečně začal, tak se do nás Pátek zakousl a prvních dvacet minut nás mačkal a vypracovali si tři vyložené šance. Ve všech se ovšem zaskvěl náš brankář Z. Janura. Postupně ovšem tlak domácích ustával. Potom však přišla slabá střela páteckého útočníka, která s pomocí teče zamířila do protipohybu našeho brankáře a rázem jsme prohrávali. Při bránění se navíc zranil D. Král a my jsme poprvé v zápase museli sáhnout k vynucenému střídání. Jen o několik minut později byl před vápnem faulován P. Bouška, k míči se postavil J. Jílek a trestný kop nemohl zahrát lépe, střelou do šibenice o tyč srovnal skóre. Vyrovnávací branka domácí evidentně zaskočila a do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas bez šancí na obou stranách. Druhý poločas opět pokračovala aktivita domácích, kteří drželi míč častěji na svých kopačkách, ale dokázali si vypracovat už pouze dvě vyložené šance, kterou opět zlikvidoval vynikající Z. Janura. Naopak my jsme byli směrem dopředu mnohem aktivnější a také nebezpečnější. P. Bouška se proháčkoval do vápna a jeho střela skončila těsně na boční síti. Poté dvakrát nebezpečně pálil ze standartní situace J. Jílek. Během druhého poločasu jsme výborně eliminovali hru domácích, kteří jsou bezpochyby výborní fotbalisté, ale s přibývajícím časem se na jejich kopačky vkrádala nervozita. V 81. minutě jsme navíc udeřili, když si na centr D. Hejduka naskočil J. Říha, trefil nejprve tyč, ale z dorážky nás poslal do vedení. Při

zakončení byl navíc sražen bránícím hráčem a musel vystřídat. Jeho náhradník A. Michl ho ovšem zastoupil na výbornou a po chvíli na hřišti šel důrazně za dalším centrem a donutil domácího obránce k vlastní brance. Pátek poté vrhl vše do útoku, ale dokázal pouze snížit, když v poslední minutě prošel hráč do našeho vápna, jeho přihrávku Z. Janura pouze zblokoval, ale osamocený útočník neměl problémy doklepnout míč do prázdné branky. Víc už se na hřišti ovšem nestalo, protože ihned po odpískání rozhodčí ukončil zápas. My jsme tak po předchozím tragickém zápase předvedli jeden z našich nejlepších výkonů této sezóny, dokázali jsme jako jediní porazit Pátek na jeho hřišti a o den mu oddálit postupové oslavy. Nicméně domácí mohou již slavit postup, neboť druhý den Rožďalovice prohrály v Kostomlatech, což Pátku zajistilo jistotu postupu. Pátku gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve vyšší soutěži. branky: J. Jílek, J. Říha, vlastní karty: D. Hejduk (ž), T. Šáfr (ž) sestava: Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Vašák, Jílek, J. Říha (80 A. Michl), Král (30 L. Michl) - Hanuš, Bouška (75 Novák)

Trenér J. Truksa o zápase s Ostrou B: "Tak jak jsme předchozí zápas v Semicích skončili, tak přesně jsme ho doma začali. Pro mě nejhorší utkání jara, špatný vstup do utkání, jeho průběh i výsledek. Jediné pozitivum byl návrat P. Boušky, který po zranění zvládl závěrečnou část utkání." Asistent trenéra hostů o zápase řekl: Od začátku jsme kontrolovali hru, což jsme ale vyjádřili až v před odchodem do kabin. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení až na tři nula, pak jsme ale polevili a soupeř v posledních deseti minutách snížil na rozdíl jediné branky. V závěru jsme ale pečetili naši výhru, která byla zasloužená," vyprávěl po zápase asistent trenéra Ostré Pavel Jásek. Trenér J. Truksa k zápasu v Pátku: "Tento zápas byl pro změnu na jaře z naší strany dosud nejlepší :) Jak výsledkem, tak předvedou hrou, nasazením, zodpovědností v bránění, aktivním přístupem. Neměli jsme sice územní převahu, ale plno míčů, které jsme měli na kopačkách na soupeřově půli, jsme dokázali udržet a byť v malém počtu oproti domácím, jsme šikovně zakombinovali. Zvláště ve druhém poločase jsme domácí zlobili častěji a dokázali dvakrát udeřit. Mohl bych jmenovat jednotlivce, kteří předvedli nadstandardní výkon v tomto zápase, ale snad mi to prominou, neboť jsme zvítězili jako celek." Trenér domácích k zápasu řekl: Hrál se svižný, otevřený fotbal, který se musel divákům líbit. První půle byla lepší té druhé, alespoň z naší strany tomu tak bylo. Neproměnili jsme spoustu brankových příležitostí. Kromě toho skvělý výkon předvedl brankář Všejan. Hosté tři šance přetavili v gól a díky tomu soupeř slavil vítězství. Na prohře nás mrzí, že přišlo hodně diváků a my jim nabídli první domácí porážku. Soupeř byl na nás dobře připravený a nám nezbývá, než mu sportovně pogratulovat k vítězství," řekl po utkání trenér Pátku Pavel Vančura.

Střelci a brankáři Okresního přeboru Střelci: 19 Roman Fink (Kostelní Lhota), 14 Hora (Rožďalovice), 12 Bouška (Všejany), Marek Paclík (Pátek), Ott (Hrubý Jeseník), 11 Mareš (Loučeň), 10 Kollman (Kovanice), Kohoutek (Pátek), Riesz (Hrubý Jeseník), Mašinda (Městec Králové), Koštíř (Semice B) Čistá konta: 9 Poláček (Pátek), 5 Janura (Všejany), Csók (Městec Králové), J. Mácha (Kostelní Lhota), K. Chrastný (Běrunice), 4 Dvořák (Kovanice), L. Pulda (Hrubý Jeseník), Týma (Pátek), Hospodka (Rožďalovice), 3 Bednář (Loučeň), Špígl (Rožďalovice), Antl (Kostomlaty) Celkový počet diváků na zápasech Oddíl Doma Venku Celkem Bohemia Poděbrady B 670 820 1690 Běrunice 700 930 1630 Hrubý Jeseník 700 980 1680 Kostelní Lhota 890 1020 1910 Kostomlaty 990 960 1950 Kovanice 1070 860 1930 Loučeň 830 830 1660 Městec Králové 1500 810 2310 Ostrá B 880 955 1835 Pátek 1415 1050 2465 Přerov 830 920 1750 Rožďalovice 1040 1150 2190 Semice B 660 750 1410 Všejany 1280 1320 2600 Minulé 23. kolo Aktuální 24. kolo Příští 25. kolo Kostomlaty - Rožďalovice 2:1 Všejany - Poděbrady B M. Králové - Všejany Ostrá B - Přerov 5:0 K. Lhota - Ostrá B Pátek - K. Lhota M. Králové - H. Jeseník 3:3 H. Jeseník - Loučeň Ostrá B - Semice B Pátek Všejany 2:3 Přerov - Pátek Kostomlaty - H. Jeseník Poděbrady B - Běrunice 0:1 Běrunice - M. Králové Loučeň - Běrunice Semice B - K. Lhota 5:3 Kovanice - Kostomlaty Kovanice - Rožďalovice Loučeň - Kovanice 1:1 Rožďalovice - Semice B Poděbrady B - Přerov

Rozpis jarní sezóny 2014/2015 Ne 22.03. 15:00 Kostomlaty - Všejany 3:0 kont. So 28.03. 15:00 Všejany - Kovanice 0:3 kont. Ne 05.04. 16:30 Hr. Jeseník - Všejany 3:0 kont. So 11.04. 16:30 Všejany - Běrunice 3:1 So 18.04. 17:00 Rožďalovice - Všejany 0:0 Ne 26.04. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 1:4 So 02.05. 17:00 Všejany - K. Lhota 1:3 Ne 10.05. 17:00 Semice B - Všejany 2:2 So 16.05. 17:00 Všejany - Ostrá B 2:4 So 23.05. 17:00 Pátek - Všejany 2:3 So 30.05. 17:00 Všejany - Poděbrady B Ne 07.06. 17:00 M. Králové - Všejany So 13.06. 17:00 Všejany - Loučeň Tabulka okresního přeboru # Tým Z V R P Skóre B +/- 1. Pátek 23 18 3 2 74:15 57 21 2. Rožďalovice 23 14 4 5 56:34 46 13 3. Kostelní Lhota 23 13 3 7 46:33 42 9 4. Městec Králové 23 12 5 6 54:37 41 5 5. Loučeň 23 11 6 6 48:36 39 3 6. Kovanice 23 10 6 7 38:29 36 3 7. Hrubý Jeseník 23 10 4 9 50:38 34 1 8. Ostrá B 23 10 4 9 54:46 34-2 9. Všejany 23 9 4 10 41:46 31-2 10. Běrunice 23 6 6 11 33:42 24-9 11. Přerov nad Labem 23 7 3 13 27:57 24-9 12. Kostomlaty 23 6 3 14 29:62 21-15 13. Semice B 23 4 4 15 43:66 16-20 14. B. Poděbrady B 23 3 1 19 18:70 10-26

hráč Soupiska TJ Všejany ročník góly/ asistence karty ž/č starty/ minuty Brankář Matyásko A. 1989 0/0 0/0 0/0 Janura Z. 1985 0/0 0/0 21/1890 Obránci Michl L. 1983 0/0 1/0 11/860 Šáfr T. 1980 0/1 6/0 15/1285 Sutter M. 1988 0/2 3/0 22/1865 Kubín M. 1979 0/0 0/0 10/760 Suk L. 1972 0/0 0/0 4/85 Říha D. 1994 0/0 1/0 20/1640 Hejduk D. 1986 1/2 4/0 22/1865 Záložníci Bárta V. 1981 0/0 0/0 0/0 Říha J. 1987 4/1 4/0 22/1835 Mádle M. 1979 0/0 0/0 15/455 Vašák J. 1988 1/2 0/0 20/1735 Král D. 1976 2/1 0/0 18/1240 Vrabec M. 1994 0/0 0/0 1/5 Hanuš M. 1976 8/7 5/0 22/1905 Jílek J. 1985 6/3 0/0 10/945 Útočníci Bouška P. 1985 12/4 4/0 21/1575 Černý J. 1992 0/0 0/0 1/10 Balatka L. 1987 2/0 2/0 17/1160 Novák P. 1992 2/0 0/0 18/700 Michl A. 1983 2/3 0/0 12/705 Šáfr R. 1978 0/1 0/0 15/345 Trenér Truksa J. 1971 0/0 0/0 0/0

Tento zpravodaj Vám přináší: Zpravodaj č. 12-2014/15, celkově č. 64