AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 06. 05. 2012

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Pelc Antonín Vítězný únor Kč

121. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Výsledková listina

Výsledková listina

Výsledková listina

139. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Ivan Bukovský Chodec Kč 2

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

SBÍRKA ERNESTA DIAMANTA VÝSLEDKY AUKCE

Poř. č. 72 Večer u moře 52 x 105 cm, olej na plátně, značeno vpravo dole B. Küpfer ROMA rámováno

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV

FINE ART AUCTION RESULTS

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST

Poř. č. 49 O žních 60 x 80 cm, olej na plátně, značeno vlevo dole F. Engelmüller rámováno

JULIUS EDVARD MAŘÁK. Personální bibliografie Z LITERATURY O JULIU EDVARDU MAŘÁKOVI. Knihy, souborná díla

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 13 Jičín

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 4 Jičín

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov v neděli 1. prosince 2002 v 11:00 hodin.

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Startovní listina ELM č.17 / 2018

Století relativity. Stálá expozice výtvarného umění 20. století. Muzeum umění Olomouc

Vývoj krajiny v obrazech

Vyhodnocení 19. soutěžního ročníku Vyhodnocení součtem získaných bodů v osmi kolech z devíti pořádaných

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 8 Jičín

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin. Obrazy, kresby století. Sochy, plastiky, objekty

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

AUKČNÍ DEN OCHY, ČES OBRA. rah E m i l Fi l l a - L e ž í c í ž e n a J a ro s l av Če r m á k - Že n a s d í t ě t e m CMY

AUKCE 74. Bibliofilie, knihy, dopisy, podpisy, rukopisy. Práce na papíře, česká a světová grafika století PRAHA - HLAHOL, SOBOTA

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Emeritní profesoři. KTF Prof. PhDr. Stanislav Sousedík, CSc., Dr.h.c.

Příloha 1: SEZNAM ÚČASTNÍKŮ VALNÉ HROMADY SČOO konané dne

Východočeská divize Pořadí jednotlivců:

127. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

140. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. SSAŠ - ZO Střelnice Prachatice. Datum konání : Vojenská puška opakovací

Vyhodnocení 12. soutěžního ročníku

Příloha č. 2 k č.j. ZP06/2017/11872/9 ze dne

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1

AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN. neděle 29. května 2016 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha OBRAZY, SOCHY, ČESKÁ A SVĚTOVÁ GRAFIKA

Statistiky po 5. kole

Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Souček Jarní údolí 1 500 Kč 2 Viktor Förster Zátiší 2 500 Kč 3 Václav Souček Karlův most 2 000 Kč 5 Václav Souček Secesní Praha 2 200 Kč 7 Neznámý autor Vltava pod Vyšehradem 11 000 Kč 8 Pierre - Auguste Renoir Zdobení klobouku 15 000 Kč 9 Emanuel Salomon Friedberg -Mírohorský Poutníci 12 000 Kč 10 Mikoláš Aleš Dívka 20 501 Kč 11 Jaromír Kunc Jarní den 8 000 Kč 13 Vladimír Boudník Dopis Tekle 35 000 Kč 17 Vladimír Boudník Strukturální grafika 19 000 Kč 18 Oldřich Blažíček Chrámový interiér 55 000 Kč 19 Jan Preisler Alegorie vzduchu 90 000 Kč 20 Oldřich Blažíček Rybník u Nového Veselí 65 000 Kč 21 Ota Janeček Triptych 35 000 Kč 22 Jaroslav Čermák Žena s dítětem 2 400 000 Kč 23 Josef Lada Zlenice v zimě 750 000 Kč 25 Antonín Hudeček Z Okoře 1 300 000 Kč 27 Jakub Schikaneder Tiché moře 4 600 000 Kč 29 Alois Kalvoda Zimní nálada 310 000 Kč 31 Kamil Lhoták Žirafa 1 300 000 Kč 33 Emil Filla Ležící žena 15 200 000 Kč 34 Antonín Hudeček Krajina 75 000 Kč 35 František Tichý Hadí muž 650 000 Kč 37 Caspar Hirscheli Květinové zátiší 380 000 Kč 38 Otakar Hůrka V lese 15 000 Kč 39 Jakub Schikaneder Interiér s lampou 1 700 000 Kč 40 Vojtěch Hynais Marie s Ježíškem 400 000 Kč 41 Vojtěch Hynais Kristus a Magdalena 4 500 000 Kč 42 Adolf Josipovič Charlemagne Žena se sáňkami 20 000 Kč 43 Adolf Chwala Venkovská krajina s cestou 350 000 Kč 44 Antonín Chittussi Rybník s lesem a chatou v pozadí 240 000 Kč 45 Otakar Kubín Jarní kytice 550 000 Kč 47 Jakub Schikaneder Interiér se spícím psem 2 200 000 Kč 48 Cína František Jelínek Krajina s potokem 19 000 Kč 49 Václav Špála Na Orlici 4 200 000 Kč 51 Václav Špála Pyšely od vily Ing. Hereina 1 500 000 Kč 52 Vilém Kreibich Závodní automobil 170 000 Kč 54 Otakar (Othon) Kubín (Coubine) Kytice 250 000 Kč 55 Emil Filla Zátiší s hroznem 2 200 000 Kč 57 Václav Špála Kytice pivoněk 750 000 Kč 58 František Kupka Skály na pobřeží 230 000 Kč 59 Jan Slavíček Zátiší s langustou 65 000 Kč 61 František Kaván Z rodného kraje 160 000 Kč 62 Adolf Liebscher Modlící se dívka 16 000 Kč 63 Jan Slavíček Zátiší s pomeranči 80 000 Kč 65 August Richard Zimmermann Romantická krajina 55 000 Kč 66 Luděk Marold Artes Juventes 60 000 Kč 67 Josef Ullmann Rybníček za vesnicí 49 000 Kč 71 Antonín Pelc Květinové zátiší 34 000 Kč 73 Josef Multrus Zima v Hlubočepích 37 000 Kč 76 Zdenka Braunerová Zimní cesta 95 000 Kč 77 Karel Holan Kampa na jaře 75 000 Kč 79 Josef Ullmann Letní podvečer 160 000 Kč 80 Neznámý autor Svatý Aloysius 16 000 Kč 81 Kamil Lhoták Interiér 75 000 Kč 83 Julius Mařák Tichý domov 95 000 Kč 84 Jakub Obrovský Ženský akt 75 000 Kč 85 Alois Kalvoda Prosluněná náves 180 000 Kč 86 Viktor Oliva Praha 80 000 Kč 87 Tavík František Šimon Noční plachetnice 120 000 Kč

88 Kamil Lhoták Na pobřeží 410 000 Kč 89 Hugo Ullik Partie u Rupholdingu 130 000 Kč 90 Josef Písecký Chrám sv. Mikuláše 41 000 Kč 91 Josef Hlinomaz 20. století 800 000 Kč 93 Felix Jenewein Hero a Leander 80 000 Kč 94 Vojtěch Hynek Popelka Krávy 12 000 Kč 95 Ludvík Kohl Rytířská výprava 250 000 Kč 96 Jaroslav (Jaro) Procházka Pohled na Pražský hrad 15 000 Kč 97 Adolf Chwala Podvečer u jezera 600 000 Kč 98 Jaroslav (Jaro) Procházka Pohled na chrám sv. Mikuláše z Vrtb 27 000 Kč 99 Antonín Hudeček Příbojová vlna 55 000 Kč 100 Josef Procházka Pohled na vesnici 85 000 Kč 103 Jiří Trnka Helena 65 000 Kč 104 Zdenka Braunerová Vesnice 95 000 Kč 105 Kamil Lhoták Parník 55 000 Kč 106 Václav Radimský Motiv z Polabí 260 000 Kč 107 Otakar Nejedlý Deštivý den 100 000 Kč 108 Robert Schlosser Březový háj za soumraku 32 000 Kč 109 Jan Zrzavý Sedmiramenný svícen 100 000 Kč 110 František Skála Na pastvě 42 000 Kč 111 Grigorij Musatov Svatba 75 000 Kč 114 Karel Souček Automat III 170 000 Kč 115 Julius Mařák Prosluněná skaliska 210 000 Kč 116 Josef Svoboda Pohled na Prahu 39 000 Kč 117 Emil Filla Zátiší s mandolínou a partiturou 360 000 Kč 118 Jaroslav Šetelík Pohled na Pražský hrad z Petřína 55 000 Kč 120 Jaroslav Šetelík Pohled na Hradčany ze Střeleckého 65 000 Kč 121 Charlotta Piepenhagenová Alpská idyla 410 000 Kč 123 František Tichý Bílí černoši 880 000 Kč 124 Jaroslav Šetelík Pohled na Pražský hrad 125 000 Kč 125 Jaroslav Panuška Pomsta mrtvému 400 000 Kč 127 Miloslav Chlupáč Eva 190 000 Kč 129 Karel Souček Don Quijote 65 000 Kč 130 Josef Ullmann Zimní krajina 60 000 Kč 131 Vincenc Beneš Polní kytice 100 000 Kč 132 Joža Úprka Žena s dítětem v kroji 55 000 Kč 135 Josef Liesler Zátiší 100 000 Kč 137 Hugo Boettinger Abbazia 65 000 Kč 138 Josef Wenig Akt dívky 13 000 Kč 140 Otto Gutfreund Milenci 400 000 Kč 141 Alois Kalvoda Potok v zimě 160 000 Kč 143 Bohumil Eliáš V prostoru 50 000 Kč 145 Ivan Martin Salva 110 000 Kč 146 Andrej Bělocvětov Portrét hudebníka 4 800 Kč 149 Květa Válová Osud 290 000 Kč 150 Andrej Bělocvětov Kompozice 22 000 Kč 151 Otakar Kubín Kytice s tulipány 390 000 Kč 153 Vladimír Fuka Přímý i nepřímý labyrint 200 000 Kč 154 František Emler Podhorská vesnička 13 000 Kč 155 Karel Vaca Kompozice 360 000 Kč 156 Zdena Fibichová Oživená krychle 55 000 Kč 157 Josef Istler Strukturální kompozice 90 000 Kč 158 Jiří Načeradský Dva ležící akty 65 000 Kč 159 Josef Čapek Král Lear 6 300 000 Kč 160 Antoš Frolka Dívka v kroji 75 000 Kč 161 Neznámý autor Poutníci u jezera, Před krčmou 60 000 Kč 162 Emil Filla Hlava 65 000 Kč 163 Ferdinand Engelmüller Orlí hnízdo 19 000 Kč 164 Emil Filla Stojící figura 90 000 Kč 165 Anton Machek Portrét sládka 190 000 Kč 167 Otakar Nejedlý Kokořínské údolí 190 000 Kč 168 Otto Gutfreund Hlava 35 000 Kč

169 Václav Tikal Atomové letiště 1 300 000 Kč 170 Otto Gutfreund Hlava 65 000 Kč 171 Miloslav Hájek Hlava 150 000 Kč 172 Bohumil Kafka Milenci 70 000 Kč 173 Václav Radimský Rybník Brabčák u Čáslavi 360 000 Kč 174 Eva Kmentová Mladá žena 55 000 Kč 175 Václav Tikal Na periferii věku 950 000 Kč 176 Jan Koblasa Stéla 44 000 Kč 177 Antonín Hudeček V lese 850 000 Kč 178 Jan Koblasa Návrat zraceného syna 95 000 Kč 183 Antonín Hudeček Podzimní nálada 190 000 Kč 185 Jean Miotte Snídaně v trávě 470 000 Kč 186 Adriena Šimotová Na plovárně 22 000 Kč 187 Jindra Husáriková Kouzelná manéž 90 000 Kč 189 Václav Brožík Šlechtična na útěku 220 000 Kč 190 Olbram Zoubek Eva a had 19 000 Kč 192 Olbram Zoubek Žena 65 000 Kč 193 Adolf Born Loučení před bitvou 210 000 Kč 194 Olbram Zoubek Dívka s vlajícími vlasy 29 000 Kč 195 Václav Boštík Žlutý čtverec 85 000 Kč 197 Josef Ullmann Předjaří 110 000 Kč 199 František Kaván Od Hrdoňovic 40 000 Kč 204 František Gross Libeňská slečna 13 000 Kč 205 Vladimír Stříbrný Dívka 27 000 Kč 206 Jaroslav Grus Plochá dráha 34 000 Kč 207 Josef Bárta Na sklonku léta 85 000 Kč 208 Otto Gutfreund V parku 15 000 Kč 209 Josef Jambor Zamračený den 85 000 Kč 210 Václav Hejna Večerní krajina 6 000 Kč 212 Karel Holan Karlův most 22 000 Kč 215 Josef Svoboda Mořský příboj 70 000 Kč 216 František Hudeček Ateliér 14 000 Kč 218 Jiří Chadima Nábřeží 12 000 Kč 219 Václav Rabas Políčka 65 000 Kč 220 Jiří Chadima Lodičky 36 000 Kč 221 Jaro Procházka Zimní Kampa 75 000 Kč 223 Bedřich Wachsmann ml. Noční pobřeží 15 000 Kč 225 Josef Ullmann Podvečer v údolí 60 000 Kč 226 Josef Jíra Předjaří na Malé Skále 130 000 Kč 229 Vladimír Komárek Ulice v Gdaňsku 40 000 Kč 232 Jaroslav Klápště Zátiší se sklenicí 22 000 Kč 234 Jiří Kolář Pocta gotice 75 000 Kč 236 Vladimír Komárek Bílé noci - nábřeží v Leningradu 7 000 Kč 237 František Tichý Řetězový most 16 000 Kč 239 František Tichý Sen (Andělíčkářka) 19 000 Kč 242 Kamil Lhoták Pán na houpačce 16 000 Kč 244 Kamil Lhoták Ponorka 12 000 Kč 245 Pravoslav Kotík Tančící figury 24 000 Kč 247 Adolf Hoffmeister F. X. Šaldova zahrada zelená 5 000 Kč 248 Bohumír Matal Hlava 40 000 Kč 249 František Muzika Torzo 6 000 Kč 251 Josef Lada Koledníci 9 500 Kč 252 Endre Nemes Zatmění měsíce 43 000 Kč 253 Radek Pilař Rumcajs 4 500 Kč 257 Jan Konůpek K Otokaru Březinovi 6 000 Kč 259 Jan Konůpek Duše 36 000 Kč 260 Michal Ranný Moře 40 000 Kč 261 Bedřiška Uždilová Přístav 28 000 Kč 262 Jaroslav Ronek Lokomotiva 24 000 Kč 263 Jaroslav Panuška Obr na cestách 48 000 Kč 264 Zdeněk Sklenář Z řeckých bájí (Orestés) 24 000 Kč 265 Jaro Procházka Čertovka v zimním podvečeru 22 000 Kč

267 Roman Havelka Stráně nad řekou 36 000 Kč 268 Edita Spannerová-Nemčíková Zvědavá 22 000 Kč 269 Ota Bubeníček Rozkvetlá louka 20 000 Kč 270 Adriena Šimotová Pomocná ruka 39 000 Kč 271 Václav Rabas Karlovy Vary 25 000 Kč 273 Vratislav Nechleba Hlava starce 18 000 Kč 274 Jitka Válová Oběť a pieta 24 000 Kč 275 Oldřich Blažíček Podléšky 70 000 Kč 276 Jitka Válová Přitažlivost 19 000 Kč 277 Jaroslav Panuška Podzimní voda 30 000 Kč 280 Jan Zrzavý Dva andělé 33 000 Kč 282 Vladimír Komárek Křížová cesta 49 000 Kč 283 Václav Jansa Luční nálada 28 000 Kč 285 Karel Langer V břízách 18 000 Kč 286 Roman Franta Wanted 41 000 Kč 287 Richard Fremund Bílá krajina 60 000 Kč 289 Richard Fremund Hnědá krajina 65 000 Kč 290 Jiří Hauschka Noc 18 000 Kč 291 Otakar Nejedlý Poslední paprsky 28 000 Kč 297 Josef Jambor Samoty na Vysočině 33 000 Kč 299 Karel Chaba Domovníkův víkend 26 000 Kč 302 Kamila Ženatá Nejsi mi nic dlužna 38 000 Kč 303 Ferdinand Kotvald Týnské věže 22 000 Kč 304 Vladan Kolář Akt 2 900 Kč 305 František Tichý Černý Arlecchino 42 000 Kč 307 František Tichý Paganini II 36 000 Kč 309 Kamil Lhoták Na řece 13 000 Kč 311 Vojtěch Sedláček V polích 15 000 Kč 315 Jaroslav Panuška Zátiší s muchomůrkami 18 000 Kč 317 Neznámý autor Čajovník 15 000 Kč 319 Karel Chaba Ulice 30 000 Kč 321 Josef Soukup Léto v podhůří 11 000 Kč 323 František Líbal Zlatá stoka u Kochánova 9 500 Kč 325 Josef Tomáš Blažek Rozkvetlý dvorek 8 500 Kč 326 Dan Trantina Ronov 30 000 Kč 329 Jaroslav Panuška Mrazivý podvečer 13 000 Kč 330 Olbram Zoubek Gracie 14 000 Kč 331 Jindřich Novák Zanikání 12 000 Kč 333 Vlastimil Rada Koňský potah v zimě 7 000 Kč 334 Emanuel Famíra Šamotka 8 000 Kč 335 Karel Schadt Chalupy na stráni 14 000 Kč 336 Emanuel Famíra Libeňský přístav 12 000 Kč 337 Jaroslav Panuška Letní soumrak 65 000 Kč 341 Vojtěch Hynek Popelka Králíci 16 000 Kč 343 František Drtikol Kytice růží 9 000 Kč 345 František Daněk-Sedláček O žních 19 000 Kč 349 Petr Jaroš Cesta k samotám - Babylon na Šuma 16 000 Kč 350 Michal Ranný Jahodná 25 000 Kč 351 Rainhold Justich Malostranské střechy 14 000 Kč 352 Kája Saudek Archimédes 9 500 Kč 353 František Líbal Příchod jara 22 000 Kč 354 Kája Saudek Archimédes ve vaně 11 000 Kč 357 Karel Špillar Dívčí poloakt 8 000 Kč 359 Jan Bauch Akrobaté 18 000 Kč 360 Otakar Slavík Padlý anděl 90 000 Kč 361 Antonín Pelc Dobříš 15 000 Kč 362 Bohuslav Reynek Pieta V. 46 000 Kč 364 Adolf Born Jerome Klapka Jerome 9 000 Kč 365 Viktor Rolín Setmělá krajina 10 000 Kč 367 Ota Janeček Žluté ráno 46 000 Kč 369 Kamil Lhoták Letecký den 18 000 Kč 370 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba 3 600 Kč

372 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba II. 3 900 Kč 373 Jiří Trnka Sen noci Svatojánské 24 000 Kč 374 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba III. 3 500 Kč 375 Gustav Macoun Louka u samoty 22 000 Kč 376 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba IV. 3 500 Kč 377 Karel Rašek Pozdní návrat 24 000 Kč 379 František Kaván Raškova louka na jaře 55 000 Kč 380 Jan Kotík Rytíř 3 000 Kč 381 Ota Janeček Hlava 38 000 Kč 383 Jakub Obrovský Dívčí akt v okně 26 000 Kč 385 Jiří Načeradský Běloskvoucí 30 000 Kč 386 Kamil Lhoták Skleník 30 000 Kč 387 Václav Rabas Pole 22 000 Kč 388 Kamil Lhoták ABCDE 16 000 Kč 389 Jaroslav Panuška Rybníček u Kochánova 18 000 Kč 390 Alfons Mucha Léto 22 000 Kč 391 Adolf Born Zubař 8 500 Kč 392 Alfons Mucha Jaro 22 000 Kč 393 Adolf Born Pegas 5 500 Kč 394 Alfons Mucha Podzim 22 000 Kč 395 Alfons Mucha Zima 22 000 Kč 396 Jiří Winter Neprakta Král s nahou dívkou 5 500 Kč 399 Bohuslav Reynek Houby/ Les Champignons 11 000 Kč 400 Bohuslav Reynek Vrány/ Corbeaux 13 000 Kč 401 Bohuslav Reynek Krajina 30 000 Kč 402 Bohuslav Reynek Marie ve chlévě 30 000 Kč 403 Maxmilian Švabinský Zlatý večer 8 000 Kč 404 František Tichý Koráb 6 000 Kč 405 František Tichý Fratellini 80 000 Kč 406 František Tichý Salto 38 000 Kč 409 Suzanne Valadon Ketty s étirant 11 000 Kč 411 Jan Zrzavý Loretánské náměstí 18 000 Kč