TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany FK Loučeň sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Kovanice sobota , začátek v 15:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Pátek sobota , začátek v 14:30

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Semice B sobota , začátek v 16:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Rožďalovice sobota , začátek v 16:30

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Hrubý Jeseník sobota , začátek v 17:00

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Město Touškov - Nýřany

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

HC BULDOCI NERATOVICE

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

O pohár města Rosice

TJ SOKOL SEHRADICE A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Kladenský deník Skupina B:

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Mladší žáci: (hráči narozeni )

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

FK Jablonec Občanské sdružení

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

přicházíme s třetím číslem našeho Newsletteru TJ Pátek za měsíc květen Dočtěte do konce a nenechte si ujít soutěž o zajímavou cenu!!

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

Příbramský pohár 2014 U12

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Pravidlo II: Hra brankáře, rozehra od brány 1. Brankář smí chytat úmyslnou malou domů do ruky. 2. Brankář chytá po celé šíři pokutového území.

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Tabulka I.A třídy sk. B

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota 16. 5. 2015, začátek v 17:00

Dnešní soupeř: Sportovní sdružení Ostrá B Dnešním soupeřem nám je rezervá Ostré. Hosté hrají v okresním přeboru druhým rokem, když v předešlé sezóně coby nováček obsadili devátou příčku. Aktuálně jsou na příčce o stupeň vyšší, když na nás mají náskok pouze lepšího skóre. Ostrá boduje především na domácí půdě, když hned 21 z celkově 28 bodů nasbírala na vlastním hřišti a to při celkovém skóre 45:44. Hosté mají navíc v poslední době výbornou formu, když neprohráli v předešlých pěti zápasech a navíc poslední dva (v Hrubém Jeseníku a doma s Běrunicemi) si připsali dvě výhry. Nejlepším střelcem tohoto družstva je se šesti zásahy Doseděl mladší. V podzimním utkání jsme dokázali vybojovat tři body, když jsme po dvou brankách M. Hanuše drželi dvougólový náskok, který domácí zkorigovali až deset minut před koncem. Ti navíc dohrávali úplný konec zápasu pouze v deseti hráčích a my již výhru uhájili. Podzimní zápas: SS Ostrá B - Všejany 1:2, (0:1) branky: M. Hanuš 2 karty: M. Hanuš (ž), T. Šáfr (ž) sestava: Z. Janura - L. Michl, T. Šáfr, D. Hejduk, M. Sutter - D. Říha, J. Říha, D. Král, J. Vašák - P. Bouška (P. Novák), M. Hanuš (M. Mádle)

S rezervou Ostré jsme odehráli celkem čtyři zápasy i ve III. třídě. V sezóně 2011/12 jsme nejprve na domácí hřišti vyhráli 4:0 a následně v Ostré 1:0. Mnohem zajímavější byl ovšem následující ročník 2012/13. Již od 6. kola jsme se s Ostrou vyrovnali na stejné bodové hranici a na prvních dvou místech jsme společně utíkali pronásledovatelům. V posledním podzimním kole jsme navíc hráli právě na hřišti našeho největšího konkurenta o postup. Domácí, ač posílení o řadu hráčů A-týmu, na nás nenalezli recept a zápas skončil nerozhodně. V jarních odvetách jsme nejprve měli navrch my, když jsme získali více bodů. Následovala ovšem velká marodka na naší straně, řada ztrát a Ostrá se dostala na první místo, které již uhájila i přes naše vítězství 5:0 ve vzájemném zápase v posledním kole. Příští týden, tedy v sobotu 23.5. odehrajeme svůj zápas od 17:00 v Pátku. Domácí nám na podzim na vlastním hřišti uštědřili lekci v poměru 0:5. Pátek před sezónou obměnil kádr, když do svých řad přivedl řadu borců ostřílených ve vyšších soutěžích, z čehož pramenilo podzimní první místo. I přes to Pátek posiloval i v zimě a již teď je s jedenáctibodovým náskokem na čele tabulky téměř jistým postupujícím. Aby toho nebylo málo, tak tento tým na jaře ještě neztratil ani jeden bod a inkasoval pouhé tři branky. Čeká nás tedy velmi těžký zápas a my doufáme ve Vaší skvělou podporu, ke které můžete opět vyrazit autobusem - jednotlivé časy odjezdů autobusu naleznete na následující stránce.

Všejany - Kostelní Lhota 1:3, (1:2) Na domácím hřišti jsme přivítali druhý celek tabulky z Kostelní Lhoty. Očekávali jsme, že hosté budou mít styl fotbalu založený zejména na důrazu v osobních soubojích, což se také potvrdilo. Utkání bylo od začátku vyrovnané, bez vyložených šancí na obou stranách. První branka přišla po přímém kopu z uctivé vzdálenosti. K zahrání se postavil J. Jílek a výbornou tvrdou střelou nás poslal do vedení. Úvodní branka nás povzbudila a dá se říci, že jsme průběh prvního poločasu kontrolovali. Potom ovšem přišla rozhodující dvojminutovka zápasu. Ve 43. minutě jsme nechali otevřená zadní vrátka, následovala špatná přihrávka a hosté následné přečíslení využili k vyrovnávací brance. Ihned po rozehrání následovala ta samá situace a rázem jsme prohrávali. Další klíčový moment přišel ze začátku druhého poločasu. Za balonem za obranu uháněl sám D. Říha, proti němu vyběhl až za vápno brankář hostí a vysokou nohou útočícího hráče, který by jinak zakončoval do prázdné branky, sestřelil, následovala však jenom žlutá karta. Hosté navíc přidali třetí branku a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Na hřišti začaly následně plát emoce, neboť hráč hostí Remsa, který se nejprve předvedl fotbalově a sám nás hattrickem porazil, předvedl odporný zákrok, když po odehrání míče prošlápl koleno T. Šáfrovi, za což opět inkasoval pouze žlutou kartu. Snížit mohl M. Sutter, ale jeho dorážku vykopl z brankové čáry jeden z bránících hráčů. Těsně před koncem ještě útočník hostí zbytečně dojel, opět po odehrání míče, našeho brankáře a jelikož ten nemohl v utkání pokračovat, tak rozhodčí zápas ukončil. branky: J. Jílek karty: J. Říha (ž) sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Balatka, Jílek, J. Říha, D. Říha (70 Mádle) - Hanuš, Novák (45 T. Šáfr)

Semice B - Všejany 2:2, (1:2) K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu předposlední rezervy Semic. K zápasu jsme přijeli pouze se dvěma hráči na střídání a to ještě se zraněným P. Bouškou, avšak i přes konkurenci souběžně hraného zápasu České reprezentace na MS s početným zástupem našich fanoušků, kteří tradičně dorazili autobusem. Do zápasu jsme vstoupili nejhůře, jak jsme mohli a již v první minutě jsme po rychlém brejku domácích prohrávali. Přibližně za 12 minut se ovšem ke střele z rohu vápna dostal J. Říha a vyrovnal. O dalších 12 minut už jsme dokonce vedli, když si domácí vstřelili vlastní branku. Semice mohli vyrovnat jen o chvíli později, když ve vápně zahrál M. Kubín rukou, ovšem z nařízené penalty nastřelili domácí pouze břevno. Do kabin jsme tak odcházeli s těsným vedením. Ve druhém poločase jsme těžili z nabytého vedení a měli jsme několik možností k protiútoku do otevřené obrany. Z nich jsme však dokázali vyprodukovat jen dvě šance. Nejprve se míč odrazil ve vápně k J. Říhovi, ale s jeho střelou si domácí brankář nadvakrát poradil. Následně napřáhl za vápnem J. Vašák a jeho střela skončila na břevně. Dvacet minut před koncem nám však došly síly a nemožnost střídání pomohla Semicím k tlaku. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat v 88. minutě, kdy nejprve po centru nastřelili břevno, odražený míč napálil záložník do D. Hejduka na brankové čáře, ale znovu odražený míč dorazil další hráč hlavou do branky. branky: J. Říha, vlastní karty: J. Říha (ž) sestava: Janura - L. Michl, Kubín, Hejduk, Sutter (20 Mádle) - Král, J. Říha, Jílek, Vašák - Novák, Hanuš (80 Bouška)

Trenér J. Truksa o zápase s Kostelní Lhotou: "Kvalitní soupeř i utkání, ve kterém jsme se ve vyrovnané první půli dostali krásnou střelou J. Jílka do vedení. To jsme však trestuhodně v závěru první půli ztratili. Hosté si ve druhém poločase i přes naši zvýšenou aktivitu utkání pohlídali a navíc přidali uklidňující gól. 10 minut před koncem jsme měli velkou šanci na snížení a mohli se pokusit o závěrečný tlak, bohužel se tak nestalo. Škoda, že rozhodčí neměl větší odvahu potrestat po zásluze chybu hostujícího gólmana vyloučením." Trenér hostů o zápase řekl: Domácí dali pěkný gól ze standardní situace, ale my jsme skóre otočili těsně před poločasem, kdy jsme dali během jedné minuty dvě branky. Ve druhém dějství jsme v osmdesáté minutě vedení navýšili. Do vyložené šance jsme domácí nepustili, nám se to povedlo. Pochválit chci oba útočníky, což Remsa potvrdil třemi góly. Druhá půle byla zbytečně hektická, ale zvládli jsme to. My už dáváme šanci klukům ze širšího kádru, protože o postupujícím je rozhodnuto," uvedl trenér Kostelní Lhoty Oldřich Budka. Trenér J. Truksa k zápasu v Semicích: "Inkasovali jsme asi nejrychlejší gól v soutěži, hned z prvního útoku domácích. Přesto jsme ještě v první půli zápas otočili a když domácí zahodili penaltu, udrželi jsme poločasové vedení i přes důrazné upozornění, že pokud nepřidáme ve druhém poločase další branku, s přibývajícím časem podvědomě začneme bránit hubený náskok. Do puntíku se to splnilo a domácí zaslouženě vyrovnali. Ztráta dvou bodů v samém závěru nesmírně mrzí." Hráč domácích k zápasu řekl: Celou sezonu nás trápí to, že dostáváme laciné branky a na gól se hodně nadřeme. A to se zase potvrdilo. Dostali jsme hloupý gól na jedna jedna a pak ještě druhý. Mohli jsme srovnat z penalty, tu ale Janáček nedal. Zápas byl vyrovnaný, byl to hlavně boj o střed pole. Ke konci jsme soupeře zatlačili a vytěžili jsme z toho alespoň bod," vyprávěl po utkání hráč semické rezervy Miloš Ježek.

Střelci a brankáři Okresního přeboru Střelci: 19 Roman Fink (K. Lhota), 13 Hora (Rožďalovice), 12 Bouška (Všejany), 10 Kollman (Kovanice), Kohoutek, Marek Paclík (Pátek), 9 Štěpánek (Loučeň), Riesz (Hr. Jeseník), Vaňura (Běrunice), Pavlíček (Kostomlaty), Mašinda (M. Králové), 8 Kunc (Rožďalovice), Adamec (Přerov), Holánek (Loučeň), Kukla (Kovanice), Ott (Hr. Jeseník), Hanuš (Všejany), M. Černý (Běrunice) Čistá konta: 9 Poláček (Pátek), 5 Janura (Všejany), Csók (M. Králové), J. Mácha (K. Lhota) 4 Dvořák (Kovanice), L. Pulda (Hr. Jeseník), K. Chrastný (Běrunice) Celkový počet diváků na zápasech Oddíl Doma Venku Celkem Bohemia Poděbrady B 620 790 1410 Běrunice 640 880 1520 Hrubý Jeseník 670 880 1550 Kostelní Lhota 890 870 1760 Kostomlaty 800 960 1760 Kovanice 1000 800 1800 Loučeň 770 760 1530 Městec Králové 1400 740 2140 Ostrá B 810 865 1675 Pátek 1215 990 2205 Přerov 770 850 1620 Rožďalovice 940 1030 1970 Semice B 610 690 1300 Všejany 1190 1120 2310 Minulé 21. kolo Aktuální 22. kolo Příští 23. kolo Pátek - H. Jeseník 4:1 Všejany - Ostrá B Pátek - Všejany Ostrá B - Běrunice 3:0 H. Jeseník - Poděbrady B Semice B - K. Lhota M. Králové - Kostomlaty 0:0 Přerov - Semice B Ostrá B - Přerov Semice B Všejany 2:2 Běrunice - Pátek M. Králové - H. Jeseník Poděbrady B - Kovanice 2:2 Kovanice - M. Králové Loučeň - Kovanice K. Lhota - Přerov 0:0 Kostomlaty - Loučeň Kostomlaty - Rožďalovice Loučeň - Rožďalovice 0:2 Rožďalovice - K. Lhota Poděbrady B - Běrunice

Rozpis jarní sezóny 2014/2015 Ne 22.03. 15:00 Kostomlaty - Všejany 3:0 kont. So 28.03. 15:00 Všejany - Kovanice 0:3 kont. Ne 05.04. 16:30 Hr. Jeseník - Všejany 3:0 kont. So 11.04. 16:30 Všejany - Běrunice 3:1 So 18.04. 17:00 Rožďalovice - Všejany 0:0 Ne 26.04. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 1:4 So 02.05. 17:00 Všejany - K. Lhota 1:3 Ne 10.05. 17:00 Semice B - Všejany 2:2 So 16.05. 17:00 Všejany - Ostrá B So 23.05. 17:00 Pátek - Všejany So 30.05. 17:00 Všejany - Poděbrady B Ne 07.06. 17:00 M. Králové - Všejany So 13.06. 17:00 Všejany - Loučeň Tabulka okresního přeboru # Tým Z V R P Skóre B +/- 1. Pátek 21 17 3 1 69:11 54 21 2. Rožďalovice 21 13 4 4 51:30 43 13 3. Kostelní Lhota 21 13 3 5 41:24 42 9 4. Městec Králové 21 11 4 6 49:33 37 4 5. Loučeň 21 10 5 6 44:33 35 2 6. Kovanice 21 10 5 6 36:26 35 5 7. Hrubý Jeseník 21 9 3 9 37:35 30 0 8. Ostrá B 21 8 4 9 45:44 28-5 9. Všejany 21 8 4 9 36:40 28-2 10. Běrunice 21 5 6 10 31:39 21-9 11. Přerov nad Labem 21 6 3 12 23:51 21-9 12. Kostomlaty 21 5 3 13 25:58 18-12 13. Semice B 21 3 4 14 37:59 13-20 14. Bohemia Poděbrady B 21 3 1 17 18:59 10-23

hráč Soupiska TJ Všejany ročník góly/ asistence karty ž/č starty/ minuty Brankář Matyásko A. 1989 0/0 0/0 0/0 Janura Z. 1985 0/0 0/0 19/1710 Obránci Michl L. 1983 0/0 1/0 9/710 Šáfr T. 1980 0/1 5/0 14/1195 Sutter M. 1988 0/2 3/0 20/1685 Kubín M. 1979 0/0 0/0 9/670 Suk L. 1972 0/0 0/0 4/85 Říha D. 1994 0/0 1/0 18/1520 Hejduk D. 1986 1/1 3/0 20/1705 Záložníci Bárta V. 1981 0/0 0/0 0/0 Říha J. 1987 3/1 4/0 20/1665 Mádle M. 1979 0/0 0/0 15/455 Vašák J. 1988 0/2 0/0 18/1555 Král D. 1976 2/1 0/0 16/1150 Vrabec M. 1994 0/0 0/0 1/5 Hanuš M. 1976 8/7 5/0 20/1725 Jílek J. 1985 4/3 0/0 8/765 Útočníci Bouška P. 1985 12/4 4/0 19/1470 Černý J. 1992 0/0 0/0 1/10 Balatka L. 1987 2/0 2/0 17/1160 Novák P. 1992 2/0 0/0 16/625 Michl A. 1983 2/3 0/0 11/695 Šáfr R. 1978 0/1 0/0 14/325 Trenér Truksa J. 1971 0/0 0/0 0/0

Tento zpravodaj Vám přináší: Zpravodaj č. 11-2014/15, celkově č. 63