MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

MOL liga semifinále II Sokol Poruba Slavia Praha 23:24 (14:10)

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Slavia se o víkendu zúčastní kvalitně obsazeného turnaje ve Švýcarsku

Veronika Galušková (66) bojuje s Petrou Růčkovou v prvním finále. Ladislav Nussbauer

Jan Salač se stává novým trenérem Slavie, střídá Makedonce Kuzmanoského

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

ZPRAVODAJ. č. 6. soutěžní ročník 2018/2019. únor 2019 Praha

Jak na Vaše rozhodnutí reagovali v Partizánskem?

Rozpis soutěží ČSVP

Šéf DHC Slavia Richard Toman: Na finále byla radost pohledět! Řezáč a Štika povedou tým dál

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

ROZPIS SOUTĚŽÍ VODNÍHO PÓLA MUŽŮ PRO ROK 2010/2011

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Rozpis soutěží

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

VII. ročník futsalového turnaje

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

SHK D-P Pardubice juniorky Slavie 26:41 (8:19), 1. liga žen

Kdy jste začal jednat se Slavií Praha? Jak dlouho jste nabídku zvažoval?

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR JMO 2018/2019 -STARŠÍ ŽÁCI

Trenérko, s čím vstupovaly slávistické dorosty do sezony?

Zuzko, jaké byly vaše házenkářské začátky? Na kus řeči dnes se Zuzanou Rakovanovou

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Stanovy SFL - Small Floorball League

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

NHL(R) Neoficiální Hokejová Liga Rekreační, Rybníkářů, Revmatiků a dalších podobných R.

Tachov nabídl ideální podmínky pro soustředění, slávistky naběhaly stovky kilometrů i schodů

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

AKADEMIE CUP kategorie U15. Tréninkové centrum SK Dynamo České Budějovice - Složiště

Dlouhodobá soutěž HOCKEY TOUR 2005

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2017

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

DLOUHODOBÁ TURNAJOVÁ SOUTĚŽ

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: IV.liga

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: II. liga JM oblasti /2014

Výsledky a tabulky soutěží v LH 2015/2016 ZLÍNSKÝ KRAJ

Mladší žáci: (hráči narozeni )

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

C. Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína

HRY VIII. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE 2017 Házená

O pohár starosty města Modřice

Vybojované vítězství. Tak nazval trenér Slavie Praha Richard Řezáč výhru 22:21 svých svěřenkyň ve Zlíně ve 14. kole MOL ligy. Slavii nadále patří o skóre druhé místo v tabulce za Iuventou Michalovce a o bod před třetím Baníkem Most. Pozor, pozor, příští a nejbližší utkání odehrají slávistky již tuto středu od 17.30 hodin doma proti Sokolu Poruba. MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12) Slávistky vstoupily do duelu na palubovce devátého celku MOL ligy s odhodláním a během sedmi minut se ujaly vedení 3:0. K jasnému triumfu však přesto nemířily. Domácí hráčky v následujících minutách využily technických chyb Pražanek a skóre dokonce překlopily skóre na svou stranu, když ve 22. minutě vedly 8:7. V závěrečných minutách prvního dějství se však karta zase otočila, slávistky vstřelily pět branek, Zlíňanky jen dvě a proto poločasové skóre vyznělo pro hostující tým 12:10. Také ve druhém půli se hrálo těsně ve skóre, Pražanky si však jen dvakrát dokázaly vytvořit dvojbrankový náskok, nikdy více. V 50. minutě svítilo na ukazateli skóre 20:20 a v poslední desetiminutovce padly jen tři góly. Z toho dvě do branky domácích. 1 / 5

Čekali jme těžký zápas, zvlášť poté, co nám ze sestavy vypadla zraněná Emma Hudáková. Průběh utkání byl pro mě strašný, ale přesto jsem doufal, že jsme schopní ve Zlíně vyhrát ve větším klidu, ale bohužel se tak nestalo a nervovali jsme se až do konce, hodnotil zápas kouč Slavie Praha Richard Řezáč. Nadšením nezářil, viděl, kde se staly chyby: Úvod utkání nám vyšel, přestože jsme neproměnili několik čistých šancí. Pak jsme se sami dostali komplikací. Když v takovém utkání uděláme sedmnáct technických chyb a spojky mají střelbu 32:10, tak prostě přijde problém. I s takovým týmem jako je Zlín. Nám největší problém zřejmě dělá to, že se přizpůsobíme hře soupeře. My jsme schopní odehrát báječný zápas s Baníkem Most, ale za deset dnů zase umíme No, jak bych to řekl slušně? Však víte. Řezáč ocenil výkon své brankařky: Musím pochválit Petru Kudláčkovou, která po dlouhé době tým v kritických okamžicích podržela a tím jsme zápas dotáhli do vítězeného konce. I podle Řezáče konečně skóre 21:22 neodpovídá přesně obrazu hry. Málo gólů? To jde na vrub těm sedmnácti technickým chybám, kterými jsme se připravili o sedmnáct možností zakončení. Z čehož by mohlo být osm gólů a to už bychom byli na slušných třiceti. To by odpovídalo i průběhu utkání i tomu, jak jsme hráli. Ale koncovka nám dnes skutečně dělal problémy, vysvětlil Řezáč, který zcela přesně pojmenoval konečné skóre 22:21 v prospěch jeho týmu: Vybojované vítězství. Holkám se musí nechat, že bojovaly do poslední sekundy a sil protože body tady nechtěly ztratit. Když zapátrám v paměti, tak v posledních pěti letech se takto trápíme poměrně často, my tady buď neumíme hrát a nebo sem jedeme s nějakým uspokojením, že tu lehce vyhrajeme. Slavia odstartuje další kolo MOL ligy již středeční předehrávkou proti Sokolu Poruba, který možná ve svém klíčovém utkání pro postup do českého play-off v sobotu porazil Zoru Olomouc. V tabulce se posunul na sedmou příčku a je čtvrtým českým celkem po Slavii, Mostu a Veselém nad Moravou. A má tedy o co hrát. Ve středu proti Porubě by se nám něco takového mohlo vymstít. Takový výkon by na ně nestačil, protože jsou zkušenější a dokáží takové chyby využít, 2 / 5

tedy překlopit výsledek na svou stranu. Očekávám, že za dva dny, v pondělí v úterý, se dáme do kupy, jak v hlavách, tak i fyzicky a bude to proti Porubě diametrálně odlišné než ve Zlíně, uzavřel trenér Slavie Praha Richard Řezáč. Nejvíce branek HC Zlín: Hradilová 5/5, Kříčková 4, Očadlíková 3. Sestava a branky Slavie Praha: Kudláčková, Hillebrandová Motejlová, Míšová, Novotná 2/1, Večeřová 1, Jačková 6, Tulipánová 1, E. Svobodová, M. Svobodová 3, Galušková 4/1, Šetelíková 4, Chlupová 1. Trenéři: Řezáč, Štika. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 6/5 3:2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 220. Výsledky 14. kola MOL ligy: Baník Most Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 30:22, HK Hodonín Iuventa Michalovce 20:30, AS Trenčín SHK Veselí nad Moravou 23:24, Sokol Poruba Zora Olomouc 24:11, Duslo Šala Sokol Písek 43:26. 3 / 5

Předběžný program Slavie Praha v druhé části sezony Středa 24. ledna 2018 17.30 hodin: Sokol Poruba Sobota 3. února 2018 16.00 hodin: ŠŠK Prešov (venku) Neděle 4. února 2018 18.00 hodin: AS Trenčín (venku) Neděle 11. února 2018 17.00 hodin: HK Hodonín Neděle 25. února 2018 17.00 hodin: Sokol Písek Sobota 3. března 2018 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou (venku) Neděle 11. března 2018 17.00 hodin: Iuventa Michalovce Čtvrtek 29. března 2018 17.00 hodin: Zora Olomouc Sobota 7. dubna 2018 15.00 hodin: Duslo Šala (venku) Sobota 14. dubna 2018 18.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (venku) Sobota 21. dubna 2018 18.00 hodin: Baník Most (venku) 4 / 5

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018. 5 / 5