PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015

Podobné dokumenty
PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

HOKEJOVÝ TURNAJ O MODRÉHO A BÍLÉHO PICAROONA CHOMUTOV 2014

hokejový klub Kohouti TÁBOR pořádají: 5. ročník HOKEJOVÉHO TURNAJE MLADÝCH NADĚJÍ pro děti ročníku 2006 a mladší

1. 3. dubna 2016, Zimní stadion HC Slavia Praha

HC ENERGIE KARLOVY VARY Vás zve na mezinárodní hokejový turnaj kategorie MD (U16) 2. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ŠINÁGLA PÁTEK

27. prosince 2016, Zimní stadion HC Slavia Praha

O pohár starosty Bíliny Josefa Horáčka Ročník 2005 a mladší

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

1) SMARTHOCKEY pořádají dne turnaj SMART Christmas Cup r.2010 a mladší

Hokejový turnaj. Praha Neděle Turnaj pro děti narozené r a mladší

TURNAJ MLADŠÍHO DOROSTU

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem propozice

PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA ZLÍNA TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI R A MLADŠÍ. HC PSG ZLÍN, z. s. ZS - LUĎKA ČAJKY ZS - PSG ARÉNA

PROPOZICE. VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem POZVÁNKA

O pohár starosty města Modřice

HC ENERGIE KARLOVY VARY pořádá. VELIKONOČNÍ TURNAJ 4.tříd (ročník 2007 a mladší) Hlavní partner turnaje je:

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2019 XIII. ROČNÍK

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

KRATOCHVÍLŮV MEMORIÁL V MINIHOKEJI SC KOLÍN

DLOUHODOBÁ TURNAJOVÁ SOUTĚŽ

HC DĚČÍN ve spolupráci Statutární město Děčín pořádá 43. ročník turnaje O Čokoládový puk

tel.:

Vánoční pohár města Česká Lípa

BRNO. :chohutou BRNO JZH.AUA CESHE BUDEJDIZCE HALVDTH. sobota sobota - neděle. sobota - neděle. pátek - sobota

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Propozice turnaje. Základní ustanovení:

hl. trenér Zuzana Radostová KV Aréna, Západní 1812/73, Karlovy Vary

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

Dlouhodobá soutěž HOCKEY TOUR 2005

CHRUDIM CITY CUP 2015

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

EDEN, TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001

ROZPIS SOUTĚŽÍ. NOEN extraliga juniorů

PROPOZICE TURNAJŮ ŽÁKŮ

PRESIDENT CUP. Mezinárodní hokejový turnaj hráčů do 17 let

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

AKADEMIE CUP kategorie U15. Tréninkové centrum SK Dynamo České Budějovice - Složiště

VI. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie U14 ročník 2005 a mladší březen 2019 Zimní stadión Chrudim

VTM turnaj Z-S-V U15 (2003) a U14 (2004) ČSLH - Jihlava

O POHÁR RADY KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 2015

HC DĚČÍN. Statutární město Děčín

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2019 XIII. ROČNÍK

Účastníci turnaje: HC METEOR Třemošná Black Wings Linz HC KOMETA Brno HC PIRÁTI Chomutov HC ŠKODA Plzeň 1929 HC SLAVIA Praha A. Všeobecná ustanovení:

O2 extraliga - Návštěvnost - Základní část - celková

5. MLÁDEŽNICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KLUBŮ V LEDNÍM HOKEJI 2014 ZLÍN

BOSPOR CUP TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI Bohumín PROGRAM A PROPOZICE. POŘADATEL TURNAJE HC BOSPOR BOHUMÍN z.s.

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: družstva umístěna na první třech místech obdrží. nejlepší hráč a brankář turnaje.

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

Transkript:

hokejový klub PIRÁTI CHOMUTOV pořádá: HOKEJOVÝ TURNAJ pro děti ročníku 2006 a mladší PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015 V Chomutově od pátku 18. neděle 20.12.2015 Obě ledové plochy

Pracovní propozice turnaje Místo turnaje: SD ARÉNA Zimní stadion Mostecká 5773 430 01 Chomutov Termín konání: 18.- 20.12. 2015 Vedení turnaje: Ing. Vojtěch Čihař, telefon: 777 939 999 email: vojtech.cihar@post.cz Jan Minčák Ladislav Dráb Účastníci: Startovné: děti ročníku 2006 a mladší hrají na registrační průkaz, u dětí ročníku 2007 pokud není RP je třeba mít k dispozici ofocený rodný list - pas. Hraje se dle pravidel ledního hokeje - veké hřiště startovné ve výši 5.000,- Kč/družstvo, nebo 200 EUR. PRO POTVRZENÍ ÚČASTI V TURNAJI DANÉHO DRUŽSTVA JE TŘEBA SLOŽIT TUTO ČÁSTKU NA ÚČET č. 103 95 77 88/ 0300. U týmů, které jsou vedené jako "PŘEDJEDNANÉ"(viz.účastníci turnaje) je třeba startovné složit do 30.11.2015. Jako V.S. uvádějte 1820122015, ve zprávě pro příjemce uveďte "název vašeho klubu". U ostatních oslovených klubů očekáváme stanovisko k účasti,či nikoliv, do 18.11. Poté bude proveden konečný výběr týmů pro turnaj. V PŘÍPADĚ NEÚČASTI PŘIHLÁŠENÉHO DRUŽSTVA SE STARTOVNÉ NEVRACÍ!!!!! Občerstvení: Rychlé občerstvení přímo v aréně HLAVNÍ JÍDLA pro hráče i vedení družstev v restauraci Aréna naproti zimnímu stadionu (cca 100 metrů) Ubytování : Hotel Aréna, MAX. 20 OSOB NA JEDNO DRUŽSTVO - PŘI NEDODRŽENÍ POČTU, ČI JINÝCH NÁROCÍCH BUDE DRUŽSTVO SUSPENDOVÁNO Z DŮVODU PROSAZENÍ ROVNÝCH PODMÍNEK- VZTAHUJE SE I NA RODIČE. II. MLÝN (cca 8km od Arény zrekonstruovaný hotel v BEZRUČOVĚ ÚDOLÍ) - případně další dle nabídky

Zdravotní služba: Rozhodčí: Informace: je zajištěna pořadatelem turnaje. jsou zajištěni pořadatelem turnaje. případné další informace poskytne vedení turnaje. Technická ustanovení turnaje 1. Hraje se dle pravidel ledního hokeje pro hokej na velkém hřišti v této věkové kategorii schválených ČSLH. 2. Účastníci turnaje: Jistí : PIRÁTI CHOMUTOV, HC SPARTA PRAHA, HC SLAVIA PRAHA, HC LETCI LETŇANY, HC DUKLA JIHLAVA, RYTÍŘI KLADNO, HC DYNAMO PARDUBICE, BK MLADÁ BOLESLAV, BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, HC HVĚZDA PRAHA, HC ZUBR PŘEROV, Předjednaní:HC, MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ, HC VÍTKOVICE STEEL, HC KOŠICE, HC RUŽINOV BRATISLAVA, HC ENERGIE KARLOVY VARY, HC HODONÍN, EHC ADLER MANNHEIM, HC DUKLA TRENČÍN V jednání:, HK NITRA, HK POPRAD, HK 36 SKALICA,, HKM ZVOLEN, MsHK DOXXbet ŽILINA, HC KOMETA BRNO, HC OLOMOUC, PSG ZLÍN,, UPOZORNĚNÍ : s ohledem na velký zájem jednotlivých klubů o tento turnaj si pořadatel vyhrazuje právo na konečný výběr účastníků 3. Systém turnaje HERNÍ VARIANTY PŘI RŮZNÉM POČTU ÚČASTNÍKŮ A ) POČET TÝMŮ - 16 4 skupiny po 4 Ve skupině každý s každým - 6 zápasů ve sk. x 4 sk. celkem zápasů 24 Finalová skupina Skupina o umístění - první 2 týmy z každé skupiny - 8 týmů - 3. a 4. týmy z každé skupiny - 8 týmů

Hrací systém : v obou skupinách každý s každým (vzájemné zápasy ze základních skupin se započítávají - 4 + 4 zápasy). Počet utkání v každé sk. 28-4 = 24 x 2 48 Počet zápasů celkem 72 Počet zápasů na jeden tým 9 Čas potřebný pro odehrání zápasů celkem:48 hodiny+cca 0,5 hod.-vyhlášení 49 hod. B ) POČET TÝMŮ 14 2 základní skupiny po sedmi 2 x 21 zápasů 42 Finalová skupina (o 1. - 6.místo) 2x 1. - 3. ze zákl. skupin- každý s každým (vzájemné zápasy se započítávají) 9 Skupina o umístění na 7. - 14. místě hrací systém : E) 4A - 7B, F) 5A - 6B, G) 6A - 5B, H) 7A - 4B 4 Vítězové o 7. - 10.místo I) E x G a J) F x H 2 Vítězové I a J o 7. - 8.místo 1 Poražení o 9. - 10.místo 1 E) 4A - 7B, F) 5A - 6B, G) 6A - 5B, H) 7A - 4B Poražení o 11. - 14.místo V) E x G a W) F x H 2 Vítězové V a W o 11. - 12.místo 1 Poražení o 13. - 14.místo 1 Počet zápasů celkem 63 Počet zápasů na jeden tým 1. - 6.místo 8, 7. - 14.místo 8 Čas potřebný pro odehrání zápasů celkem 43. hod. + 30min - vyhlášení 44 hod.

4. Herní řád utkání: - hrací doba je 3 x 10 minut hrubého času - letmé střídání cca po 60ti vteřinách hlídané obsluhou hodin, nikoliv rozhodčím - hraje se bezkontaktní hokej - trestem je vyloučení na 1 minutu, 3 minuty. - Přestávka mezi třetinami 1 minuta - Přestávka mezi utkáními max. 3minuty - Úprava ledu vždy po dvojutkání 5. Hodnocení výsledků: o pořadí v základních skupinách a ve finálové skupině rozhoduje: a) celkový počet získaných bodů (výhra 2 body, remíza 1 bod) b) výsledek vzájemného utkání (případně malá tabulka) c) lepší brankový rozdíl d) lepší brankový podíl e) vyšší počet nastřílených branek 6. Protest: Musí být podán do 15ti minut po utkání s vkladem 500,-korun. Při vznesení jakéhokoli protestu rozhodne o jeho oprávněnosti vedení turnaje. 7. Zahájení a ukončení turnaje: Bude oznámeno po rozlosování turnaje - do 5.12.2014 Pořadatel žádá zúčastněná družstva o účast při zakončení turnaje ve svých klubových dresech. Informace pro vedoucí jednotlivých družstev Každé družstvo bude mít k dispozici dvě sady barevně odlišných dresů Úprava ledové plochy viz.program utkání Před zahájením prvního zápasu svého družstva předloží vedoucí ke kontrole soupisku a registrační průkazy, u roč.nar.2007 případně pasy či ofocené rodné listy. VEDENÍ TURNAJE SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY