TJ SOKOL TOVAČOV TATRAN VŠECHOVICE

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

MĚSTO TOVAČOV TJ SOKOL TOVAČOV

76 hranice

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

Rk. Družstvo Záp Skóre Body. 1 TJ Sokol Jezernice z.s : Tj Sokol Bělotín, z.s. "B" :51 51

UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR ZAVADIL Instalatérství uvádí zápas 21. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV uvádí zápas 12. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

Sportovně technická komise OFS Přerov

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR BUREŠ uvádí zápas 1. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

Sportovně-technická komise

TJ SOKOL SEHRADICE A

Hlavní rozhodčí: Lébr Ladislav Asistenti na čarách: Žvátora Zdeněk Hrbáček Adam Delegát: Vyhnánek Tomáš POŘ. Č. 133 CENA KČ 20,- VÝTISK Č.

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 25. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

ZPRAVODAJ č

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: HOSTINEC NA LAPAČI uvádí zápas 11. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

ZPRAVODAJ č

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Město Touškov - Nýřany

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Rozpis soutěží ČSVP

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: TOMÁŠ ROUS Řeznictví ROUS uvádí zápas 20. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

Rozpis soutěží

Soutěžní ročník 2014/2015

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Fotbalový turnaj na Kladně

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

Transkript:

SPANILÁ MERUNA a SPONZOR UTKÁNÍ: Vlastimil KOCIAN uvádí zápas I.B třídy TJ SOKOL TOVAČOV versus SK JESENEC NEDĚLE 19.KVĚTNA 2013, ČAS 16:30 Rozhodčí: Kouřílek - Grečmal, Baďura PŘEDZÁPAS DOROSTU U18 TJ SOKOL TOVAČOV FKM OPATOVICE NEDĚLE 19.KVĚTNA 2013, ČAS 14:15 POŘ.Č.77, CENA KČ 20,- VÝTISK Č. X Strana 1

Rostislav JEGLA DODAVATEL SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ DRUŽSTVŮM KOPANÉ ------------------------------------------------------------- DODAVATEL TECHNICKÉHO VYBAVENÍ HŘIŠTĚ POD BŘÍZAMI ------------------------------------------------------------- TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ KLUBU ZABEZPEČUJE TOVAČOV, město pod Spanilou věží Strana 2

RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV, kvalitní chov a prodej ryb OTEVÍRACÍ DOBA: Pondělí až pátek 8:00-16:00 Olomoucká 115, 751 01 Tovačov --------------------------------------------------------------------------- Potraviny JAMAJKA Jarmila ZAVADILOVÁ člen obchodního řetezce CBA OTEVÍRACÍ DOBA: Pondělí až pátek 7:00-16:30 Sobota 7:00-10:30, Neděle 6:45-10:00 Náměstí 11, 751 01 Tovačov V neděli v JAMAJCE: čerstvé pečivo z pekárny Racek Přerov Nedělní noviny Blesk, Aha, Sport Strana 3

Muži TOVAČOV Pivín 2:2 (0:2) Za minutu srovnáno Od úvodní minuty to byl vyrovnaný boj. V 15.min David SVAČINA za podtržení hostujícího R.Labounka ve vyložené šanci dostal červenou kartu a dlouhých 16 minut trvalo Dušanovi KOŽUCHOVI, než ho rozhodčí, správně ustrojeného, připustil ke hře. Následnou exekuci penalty hosté využili. Po dalším gólu do šatny to již nevypadalo s námi dobře. V 50.min vyskakuje nejvýše Tomáš MEZULIANÍK při rohovém kopu u zadní tyče a hlavou snižuje na 1:2. Ihned po rozehrání využil Sváťa BUKOVEC nedorozumění v obraně a přelobováním brankaře od postranní čáry vyrovnal. Nutno podotknout, že rozhodčí Lizna svými nepřesnými výroky dosti ovlivnil průběh hry, za což po zásluze dostal od delegáta utkání Kubaláka hodnocení neuspokojový. Diváků: 87 platících David SVAČINA po vyloučení Dušan KOŽUCH RUMPLÍK, VENSKÝ, MEZULIANÍK, VEČERKA OTÁHAL, TVRDÝ, AXAMIT, ZATLOUKAL BUKOVEC, NEMRAVA Strana 4

Muži H.Moštěnice TOVAČOV 2:3 (0:1) Sladká příchuť hanačky nám chutnala Náš první pokus přišel v 8.min, kdy Sváťa BUKOVEC z 20 metrů vystřelil, ale brankář ránu kryl. Ve 14.min se dostal k míči Jiří NEMRAVA, kolem velkého vápna obehrál 4 obránce, přihrál Jirkovi OTÁHALOVI a ten proměnil. Hned na začátek 2.poločasu přišla od Jirky OTÁHALA přihrávka do uličky na Jirku NEMRAVU a ten z rohu velkého vápna prudkou střelou pod břevno zvýšil skore. Domácí o chvíli později ze zcela ojedinělé akce snížili na 1:2. Po této brance převzali domácí tempo hry. Přesto se v 64.min dostal Jirka NEMRAVA sám před brankaře, ale míč mu zůstal na patách. Z tutovky nebylo nic. To nás probudilo a po dalších šancích Sváti BUKOVCE v 75.min centruje Sváťa z pravé strany do malého vápna kde již Jirka NEMRAVA zaúřadoval podruhé. V poslední minutě ještě z penalty domácí uzavřeli skore, ale nic to nezměnilo na historicky 1.výhrou našeho týmu nad hanačkama V brance Dušan KOŽUCH RUMPLÍK, VENSKÝ, MEZULIANÍK, VEČERKA OTÁHAL, TVRDÝ, AXAMIT, ZATLOUKAL BUKOVEC, NEMRAVA Strana 5

Mostkovice TOVAČOV 1:1 (1:1) Ztráta nebo zisk? Domácí mužstvo bojující o záchranu bylo nakonec s bodem spokojeno, neboť naši borci by vítěznou branku nevstřelili, i kdyby se hrálo do tmy. Ano náš tým v zápase nevyužil spoustu šancí, ale určitě měl na to, aby domácí porazili. Domácí se spoléhali na rychlé brejky a David SVAČINA musel likvidovat zázračným zákrokem i akci, kdy šel domácí sám na naši bránu. Ovšem chvíli po této situaci z rohového kopu již domácí šli do vedení. Vyrovnání přišlo v 26.min, kdy po faulu na Jirku NEMRAVU, z přímého kopu obstřelil zeď Jirka OTÁHAL k pravé tyči. Od 40.min jsme hráli proti deseti, když byl po druhé žluté vyloučen domácí Zapletal. Druhý poločas jsme zahájili střelou Petra ZATLOUKALA z 20 metrů, míč se odráží k Petrovi RUMPLÍKOVI, ale ten trefuje břevno. V 52.min exceluje opět David SVAČINA zákrokem snů. Naši měli stále tlak, ale nevytvořili si střelecké příležitosti. Chyběla finální přihrávka. V brance David SVAČINA RUMPLÍK, VENSKÝ, MEZULIANÍK, PROCHÁZKA OTÁHAL, TVRDÝ, AXAMIT, ZATLOUKAL BUKOVEC, NEMRAVA Počet diváků (sprostých): 30 Střely na branku 6:7, mimo branku 2:8, rohy 4:3 Strana 6

MUŽI I.B třída sk.a 1. Beňov 19 14 3 2 66 : 24 45 ( 15 ) 2. Vrchoslavice 20 13 2 5 54 : 31 41 ( 8 ) 3. Hranice "B" 20 13 2 5 50 : 30 41 ( 14 ) 4. Lipová 20 11 3 6 53 : 39 36 ( 6 ) 5. Všechovice 19 11 3 5 44 : 30 36 ( 6 ) 6. Tovačov 20 8 5 7 36 : 35 29 ( 2 ) 7. Nezamyslice 19 7 3 9 26 : 34 24 ( -3 ) 8. Radslavice 20 6 5 9 36 : 40 23 ( -10 ) 9. Kostelec 20 7 2 11 37 : 49 23 ( -7 ) 10. Hor. Moštěnice 20 7 2 11 30 : 47 23 ( -7 ) 11. Mostkovice 20 5 4 11 23 : 43 19 ( -11 ) 12. Jesenec 20 4 6 10 29 : 44 18 ( -12 ) 13. Pivín 19 4 6 9 28 : 45 18 ( -9 ) 14. Býškovice 20 4 2 14 30 : 51 14 ( -16 ) DOROST U18 KRAJSKÁ SOUTĚŽ sk.b 1. Opatovice 20 15 3 2 80 : 35 48 ( 18 ) 2. Doloplazy 20 13 5 2 82 : 38 44 ( 14 ) 3. Litovel 20 14 1 5 97 : 47 43 ( 10 ) 4. Nové Sady 20 11 4 5 65 : 43 37 ( 10 ) 5. Kostelec 20 10 4 6 78 : 50 34 ( 4 ) 6. Hlubočky 20 10 2 8 62 : 51 32 ( -1 ) 7. Hor. Moštěnice 20 8 4 8 42 : 51 28 ( -2 ) 8. Lipník 20 8 3 9 44 : 47 27 ( -3 ) 9. Želatovice 20 8 1 11 61 : 64 25 ( -5 ) 10. Brodek u Př. 20 7 4 9 56 : 66 25 ( -5 ) 11. Určice 21 7 0 14 32 : 58 21 ( -9 ) 12. Tovačov 21 6 0 15 37 : 88 18 ( -12 ) 13. Náměšť na Hané 20 2 5 13 38 : 85 11 ( -22 ) 14. Mor. Beroun 20 3 2 15 46 : 97 11 ( -16 ) Strana 7

Přehled výsledků TOVAČOV TOVAČOV Býškovice 3:1 Lipová TOVAČOV 2:2 TOVAČOV Horní Moštěnice 2:3 TOVAČOV Nezamyslice 2:0 HRANICE B TOVAČOV 1:1 TOVAČOV Kostelec 3:1 Pivín TOVAČOV 3:2 TOVAČOV Mostkovice 2:0 Jesenec TOVAČOV 2:6 TOVAČOV Radslavice 2:0 Beňov TOVAČOV 5:0 Všechovice TOVAČOV 2:0 Býškovice TOVAČOV 4:2 TOVAČOV Vrchoslavice 1:3 Nezamyslice TOVAČOV 1:1 TOVAČOV Hranice B 1:0 Kostelec TOVAČOV 2:0 TOVAČOV Pivín 2:2 H.Moštěnice TOVAČOV 2:3 Mostkovice TOVAČOV 1:1 Vzájemná bilance 2012/13 podzim Jesenec TOVAČOV 2:6 Branky: 3x S.BUKOVEC, 2x P.VRÁNA, Jiří NEMRAVA 2007/08 podzim TOVAČOV Jesenec 3:0 Branky: Radim NEMRAVA, R.LABOUNEK, Fr.ZAVADIL Strana 8

Přehled výsledků JESENEC Mostkovice JESENEC 1:3 H.Moštěnice JESENEC 1:1 JESENEC Radslavice 3:2 Beňov JESENEC 1:1 JESENEC Vrchoslavice 2:5 Všechovice JESENEC 2:1 JESENEC Býškovice 1:3 Lipová JESENEC 1:1 JESENEC TOVAČOV 2:6 Nezamyslice JESENEC 2:1 JESENEC Hranice B 3:0 Kostelec JESENEC 0:0 JESENEC Pivín 1:0 JESENEC Mostkovice 0:1 Radslavice JESENEC 2:2 Vrchoslavice JESENEC 2:1 JESENEC Všechovice 1:5 Býškovice JESENEC 2:2 JESENEC Beňov 1:5 JESENEC Lipová 2:3 Vzájemná bilance 2007/08 jaro Jesenec TOVAČOV 4:1 Branka: Radim NEMRAVA Celkem za posledních 10 let: 3 2 0 1 10:6 Strana 9

DOROST U18 TOVAČOV Určice 0:5 (0:4) Na 1.máje dohrávali po čarodějnicích kluci zápas s posledním týmem tabulky a po velmi špatném výkonu vysoko prohráli. Želátovice TOVAČOV 3:4 (2:4) ŠŤASTNÁ VÝHRA Gólová přestřelka pro nás skončila se šťastným koncem. Ve 2.min po rohovém kopu Lukáš ZAJÍC hlavičkuje na O:1. Již v 5.min domácí srovnávají. Penalta v 15.min proměněná Lukášem ZAJÍCEM nás opět posouvá do vedení, ale již ve 20.min domácí srovnávají na 2:2. Hra se stále přelévala od brány k bráně a ve 33.min Petr RUMPLÍK krásně zakroutil rohový kop přímo do brány. To se málo vidí. Před koncem poločasu dostal ještě žák Fanda HODINA míč do běhu, šel do presu mezi dva hráče, uvolnil se a zvýšil na 2:4. Roste nám zlatej kluk. Druhý poločas byl před naší bránou pod drtivým tlakem, ale naši borci cenné vítězství uhájili. V brance Honza ŠTĚPÁNEK CHORÝ, OTÁHAL, ZAJÍC, HANZLÍK KRÁTKÝ, ČERNÝ, MEZULIANÍK, HORÁK RUMPLÍK, HODINA Trenéři: Radim NEMRAVA a Rostislav CHORÝ Strana 10

DOROST U18 Horní Moštěnice TOVAČOV 2:1 (1:1) V naší sestavě chyběli za muže hrající Petr RUMPLÍK, Tomáš MEZULIANÍK, zraněný Patrik CHORÝ a nepřítomní Martin TRÁVNÍČEK a Michal KLUKA. I v takto oslabené sestavě jsme byli lepším týmem, ale střelecká nemohoucnost nás připravila o výhru. Již v 6.min se dostal Ondřej MRÁČEK rychlým sprintem za obránce, poslal míč podél brankové čáry, kde ho Pepa LEDVINA doklepl do sítě 0:1. Z ojedinělé akce domácí do poločasu vyrovnali a po přestávce bohužel již padl gól jen do naší branky. Pokud bychom dnes hráli v plné sestavě, mohu tvrdit, že body by jeli do Tovačova. Takto se vracíme s prázdnou. V brance Honza ŠTĚPÁNEK PASZ, KOŘÍNEK, OTÁHAL, HANZLÍK POVER, ZAJÍC, ČERNÝ, MRÁČEK LEDVINA, HODINA Trenéři: Radim NEMRAVA a Rostislav CHORÝ Staň se fanouškem na stránkách svého klubu!!! www.tovacov.vysledky.com!!! TOVAČOV DO TE HO!!! Strana 11

DOROST U18 Kostelec TOVAČOV 8:0 (2:0) Ve velmi oslabené sestavě, kdy chybělo 6 hráčů, nastoupili naši borci za stálého deště k utkání. Úvodní tlak bohužel kluci neustáli a již v 8.min šli domácí do vedení. Kombinační hra domácích byla na naše hráče účinná, takže množství střel naštěstí šlo mimo tyče nebo do náručí Patrika NAVRÁTILA. V úvodní minutě druhého poločasu mohl Lukáš ZAJÍC upravit skore díky nařízené penaltě, ale bránu přestřelil. Po celý průběh zápasu domácí určovali tempo hry a chvílemi to vypadalo jako vraždění neviňátek. Hráči, kteří kvůli dešti nebo návštěvám babiček, dnes nechali svůj tým ve štichu, předvedli jak jsou zodpovědní a umí jednat férově se svými kamarády. Rozhodně ovšem zapomněli, že hrajeme kolektivní sport, a když nic jiného, vážit si alespoň přístupu trenérů, kteří vás ve štichu nenechají. V brance Patrik NAVRÁTIL DVORSKÝ, OTÁHAL, ZAJÍC, HANZLÍK PASZ, MAREČEK, KLUKA, CHORÝ LEDVINA, ŠTĚPÁNEK Trenéři: Radim NEMRAVA a Rostislav CHORÝ Strana 12

Přehled výsledků dorostu 2012/2013 TOVAČOV Hlubočky 2:6 Určice TOVAČOV 1:4 TOVAČOV Hor.Moštěnice 0:7 Brodek u Přerova TOVAČOV 3:0 TOVAČOV Nové sady 0:6 Moravský Beroun TOVAČOV 1:2 TOVAČOV Želátovice 2:1 TOVAČOV Kostelec 3:5 Opatovice TOVAČOV 6:2 TOVAČOV Doloplazy 2:5 Lipník nad Bečvou TOVAČOV 3:0 TOVAČOV Náměšť na Hané 5:1 Litovel TOVAČOV 7:1 Hlubočky TOVAČOV 8:0 TOVAČOV Brodek u Přerova 2:4 Nové sady Olomouc TOVAČOV 5:1 TOVAČOV Mor.Beroun 6:1 TOVAČOV Určice 0:5 Želátovice TOVAČOV 3:4 Horní Moštěnice TOVAČOV 2:1 Kostelec na Hané TOVAČOV 8:0 Strana 13

ŽÁCI U15 TOVAČOV Bělotín 7:2 (5:0) DAVID JANÁČŮ LÁMAL REKORDY Neskutečný úvod zápasu nám předvedl David JANÁČ, který vstřelil vždy po samostatných únicích v první minutě první gól, ve druhé minutě druhý gól a ve třetí minutě třetí gól. Směle budu tvrdit, že zlámal všechny známé tabulky rekordů a zapsal se tímto do historie. Branky: 3x JANÁČ, 3x HODINA, ŠPALEK V brance Jan OSSOS MACHÁLEK, PASZ, POVER, FILDÁN ZAVADIL M., HODINA, ZAVADIL T., OTÁHAL JANÁČ, ŠPALEK NÁHRADNÍCI: PEŘINA Vlkoš TOVAČOV 2:1 (0:0) PRVNÍ JARNÍ PROHRA Utkání proti vedoucímu týmu tabulky bylo zcela vyrovnané. Pokud by náš tým nastoupil v plné síle, rozhodně by pokračovala naše jarní neporazitelnost. Branku vstřelil jako vyrovnávací gól Martin POVER. V brance Jan OSSOS MACHÁLEK, PASZ, KRÁTKÝ M., AXAMIT FILDÁN, POVER M., ZAVADIL M., ŠPALEK, JANÁČ NÁHRADNÍK: ZAVADIL T., PEŘINA M. Trenéři: Radek POVER a Pavel JANÁČ Strana 14

ŽÁCI U15 TOVAČOV Kojetín 7:0 (2:0) Jelikož soupeř dorazil pouze s devíti hráči, bylo od začátku rozhodnuto o výsledku. Otázkou bylo kolik? Málokdo by věřil, že na branky si budeme muset počkat až do samého závěru poločasu, kdy v 31.min, po dalším neskutečném závaru před bránou soupeře prostřelil hradbu hráčů Tomáš FILDÁN na 1:0. Hned na to uzavřel poločas David JANÁČ. Po přestávce přidal David JANÁČ další gol na 3:0 a uklidnil hru. Naši borci ukázkově kombinovali a v 50.min uvolnili Mirka PEŘINU, který tváří v tvář brankaři provedl neskutečný kop z pravé strany malého vápna levou nohou kolem brankaře a vyladil skore na 4:0. Poté si vždy po pěti minutách nastřílel čistý hattrick Fanda HODINA a ukončil zápas. V brance Jan OSSOS MACHÁLEK, PASZ, KRÁTKÝ, POVER ZAVADIL M., HODINA, MRAČEK, FILDÁN JANÁČ, PEŘINA Trenéři: Radek POVER a Pavel JANÁČ 1. Vlkoš 17 13 0 4 50 : 20 39 ( 12 ) 2. Ústí 17 12 1 4 80 : 21 37 ( 10 ) 3. FKM Opatovice - Všechovice 16 10 1 5 62 : 25 31 ( 7 ) 4. Kozlovice 17 10 1 6 49 : 40 31 ( 4 ) 5. Tovačov 17 9 3 5 55 : 31 30 ( 3 ) 6. Pavlovice 17 8 3 6 40 : 31 27 ( 3 ) 7. H. Moštěnice 17 8 2 7 36 : 41 26 ( 2 ) 8. Bělotín 17 5 1 11 50 : 60 16 ( -11 ) 9. Kojetín-Kovalovice 17 5 1 11 32 : 54 16 ( -8 ) 10. Troubky 15 4 3 8 30 : 49 15 ( -6 ) 11. Soběchleby 16 4 0 12 20 : 79 12 ( -12 ) 12. Domaželice 17 3 2 12 29 : 82 11 ( -13 )

TOVAČOV ladies OSEK 11.5.2013 1.turnaj Turnaj jsme hráli v sobotu a dopadlo to nečekaně. Náš tým za velice nepříznivého počasí, kdy celý den pršelo a hrálo se na slisované antuce, dokázal opravdu něco zvláštního. Družstvo zvládlo uhlidat nulu na našem kontě, ale zároveň nám štěstí nepřálo a vyšli jsme naprázdno i u protihráčů. 5 zápasů = 5 remíza 0:0. Poprvé jsme si vyzkoušely turnaj v I. hanácké lize žen a opravdu jsme se zapsaly dobře. První dva zápasy jsme hrály se silnými soupeři - Osek a Býškovice, ale i tak jsme měly několik střel na bránu, jen nám to tam nespadlo. Třetí zápas jsme opravdu chtěly vyhrát, byly jsme lepším týmem. Tým Lukové už ve druhém poločase jen odkopával balóny ze své poloviny, jinak bychom se z jejich poloviny nedostaly. V tomto zápase šlo neuvěřitelně moc střel na jejich bránu, ale bohužel chybělo štěstí. Další zápas jsme hrály proti slovenskému týmu Piškótky Martin, které byly opět favorizovány. Ale náš tým je do žádné větší akce nepustil a docela dost jsme je potrápily. Poslední zápas nás čekal proti týmu z Želatovic, který byl na počet střel relativně vyrovnán, ale zase zápas skončil nerozhodně 0:0. V šestimístné tabulce jsou ladies po prvním kole na 4.místě. V brance J.KYASOVÁ, GREGOROVÁ, ŘIHÁČKOVÁ, K.KYASOVÁ, MILEROVÁ, PĚCHOVÁ, HALÍŘOVÁ, Sabina KOHNOVÁ, Sára KOHNOVÁ, HUDCOVÁ, NOVÁKOVÁ. Trenér Robert ŘIHÁČEK. Strana 16

STARŠÍ PŘÍPRAVKA Křenovice 5.5.2013 3.turnaj TOVAČOV - Troubky 2:5 Branky: Čelustka, Lasovský TOVAČOV - Křenovice 3:0 Branky: Kejval, Zpěvák, Lasovský TOVAČOV - Brodek 4:1 Branky: Kejval, 3x Čelustka TOVAČOV - Kojetín 1:3 Branka: Čelustka V brance Novák Ondřej a Trochta Nikolas Kejval Ondřej, Lasovský Šimon, Zpěvák Marek, Čelustka Radek, Janáčová Martina, Vymětal Jaroslav, Pasz Martin Trenéři Radek ČELŮSTKA a René KEJVAL Strana 17

Mladší přípravka KOJETÍN 4.5.2013 2.turnaj TOVAČOV - H.Moštěnice 12:0 Strnad, Hopan 2x, Válek 3x, Otáhal 2x, Kohn, Šupík, Balenčin, Macháček TOVAČOV - 1.FC Viktoria Přerov 2:6 Branky: Zavadil, Macháček TOVAČOV - Kojetín 2:3 Branky: Hopan, Macháček TOVAČOV - Bochoř 7:2 Válek 3x, Hopan, Otáhal, Macháček, Balenčin V brance Tomáš Šupík Marek Válek, Lukáš Miler, Jakub Strnad, Ondřej Hopan, Ondřej Kohn, Tomáš Otáhal, Jiří Zavadil, Matěj Balenčin, Jakub Macháček Trenéři Miroslav OTÁHAL Zdeněk VÁLEK Strana 18

Mladší přípravka HORNÍ MOŠTĚNICE 11.5.2013 3.turnaj Moštěnice - TOVAČOV 4:4 Branky: Hopan, Kohn, Nemrava, Balenčin Bochoř - TOVAČOV 5:5 Branky: Válek 2x, Šupík 2x, Macháček Kojetín - TOVAČOV 5:0 Přerov -TOVAČOV 3:0 v brance Tomáš Šupík nebo Jakub Hanzlík Marek Válek, Ondřej Hopan, Jakub Strnad Jakub Macháček, Nemrava, Ondřej Kohn, Jiří Zavadil, Matěj Balenčin Trenéři Miroslav OTÁHAL Zdeněk VÁLEK Strana 19

Nejbližší program: V sobotu 25.května zveme všechny příznivce dobré kopané na domácí turnaj mladší přípravky od 10:00. Bufet bude v provozu! Dorostenci jedou v sobotu 25.května do DOLOPLAZ na 16:30. V neděli 26.5. hraje poslední mistrovský turnaj starší přípravka od 9:00 v TROUBKÁCH. Na domácí hřišti se v neděli 26.5. od 16:30 představí naši žáci v derby proti TROUBKÁM a program zakončí muži v neděli 26.5. v RADSLAVICÍCH od 16:30 Doma bude v sobotu 1.června od 8:00 mít turnaj I.Hanácká liga žen. Tato soutěž je okořeněna účastí družstva zo slovenského Martina. Žáci jedou v neděli 2.6. na 14:15 do PAVLOVIC a doma budou hrát dorostenci předzápas mužům od 14:15 proti LIPNÍKU a muži následně od 16:30 proti lídru soutěže BEŇOVU.!!! TOVAČOV!!! DO TE HO!!! FOTBALU ZDAR, KOPANÉ ZVLÁŠŤ!!! Merunu pořadové číslo 77 zpracovali a výrobu zajistili: Václav Bílý, Jan Bouchal, Petr Kůrka a Město Tovačov Strana 20