ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA ZÁPASOVÝ PROGRAM SK VIKTORIE JIRNY. Jiskra DOMAŽLICE

1. kolo. FK ČÁSLAV, a.s.

SK VIKTORIE JIRNY FK OEZ LETOHRAD. DIVIZE C - 28.kolo. Vítěz Divize , , , , Ročník 12, číslo 14

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

SK VIKTORIE JIRNY. FK NÁCHOD, a.s. DIVIZE C - 20.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 10

SK VIKTORIE JIRNY FK PĚNČÍN - TURNOV. DIVIZE C - 16.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 08

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Rozpis soutěží

Město Touškov - Nýřany

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Turnaj mladšího dorostu U /2018

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

O pohár města Rosice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Vážení sportovní přátelé,

Rozpis soutěží ČSVP

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

O pohár starosty města Modřice

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

Příbramský pohár 2014 U12

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE SK UNION ČELÁKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

SK VIKTORIE JIRNY FK DOBROVICE. DIVIZE C - 24.kolo. SMOLA Tomáš. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 12

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Zpravodaj fotbalového klubu. TJ Štěchovice ŠTĚCHO DO TOHO!

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

SK VIKTORIE JIRNY. FK Jiskra MŠENO. DIVIZE C - 2.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 01

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

SK VIKTORIE JIRNY SK ZÁPY. DIVIZE B - 16.kolo. Vítěz Divize , ,

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

Mladší žáci: (hráči narozeni )

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Trenérské obsazení Počty tréninků Počty utkání Přechody hráčů Reprezentace. Dušan Fitzel Technický ředitel

KOMA CUP I.ročník (2011/2012)

Dorant Cup Propozice

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

JUNIOR NORTH CUP 2017

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA Ročník 13, 4.KOLO číslo 3 ZÁPASOVÝ PROGRAM SK VIKTORIE JIRNY Jiskra DOMAŽLICE

SK VIKTORIE JIRNY FC Viktoria PLZEŇ se na podzim utká ve skupině D s úřadujícím šampiónem soutěže Bayernem Mnichov, Manchesterem City a ruským mistrem CSKA Moskva. FC Slovan LIBEREC se v základní skupině Evropské ligy utkají s bundesligovým Freiburgem, kam nedávno přestoupil Vladimír Darida, španělskou Sevillou a portugalským Estorilem. Rozhodl o tom los v Monaku.

MUŽI B SK VIKTORIE JIRNY JIRNY B - RATBOŘ 7:0 Jirny Takový start si nepředstavovali ani v těch nejčernějších snech. Fotbalisté Ratboře na úvod nové sezony v nejnižší krajské soutěži dostali pořádný výprask na půdě jirenského béčka (0:7). Domácí nás přehráli naprosto ve všem. Přísnější měřítko snese jenom Lukáš Vohnický a Tomáš Chábera," uvedl trenér Ratboře Vladimír Pěkný. Domácí začali ve velmi svižném tempu a s tím vydrželi po celý zápas. Ujali se vedení po dvanácti minutách hry a o dalších dvanáct minut později jsme inkasovali druhou branku z penalty. Do poločasu domácí skórovali ještě dvakrát. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že neinkasujeme další góly, ale bylo to marné. Do konce zápasu jsme dostali ještě tři branky. Víc k tomu nemám co dodat," dodal Pěkný. Rozhodčí: Noll ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 4:0. Branky: Havierník L., Jandzik 2x, Kanaval, Tochukwu, Šimek, Beran Jirny B: Přibyl - Bílek, Ondrejčík, Horáček, Šimek - Havierník L., Kanaval, Zoubek, Jandzik - Jindráček, Tochukwu Ratboř: Lebeda Skopec, Hošek, Kemza, M. Dolejš Langr, P. Dolejš, Švarc, Kopecký Vohnický, Chábera. Autor: René Volf (Kolínský deník) DOROST JIRNY - ZELENEČ 2:1 V prvním kole k nám zavítal nováček soutěže a odvěký rival ze sousední Zelenče. Oba týmy chtěly toto utkání vyhrát a proto bylo na hřišti vidět mnoho osobních soubojů a bojovnosti o každý míč. Na hráčích Jiren se projevila nerozehranost, jelikož jsme v přípravě nesehráli žádné přátelské utkání, ale i přesto jsme měli míč častěji v držení. Bohužel naše akce končili nepřesností, či střelami z dálky, které nemohli ohrozit hostujícího brankáře. První poločas proto skončil bez branek. V druhé půli cítily obě mužstva svou šanci a začalo se více útočit. V 50. Minutě byl faulován na hranici pokutového území David Verner. Jeho jmenovec David Topol z následného přímého kopu za přispění teče hostujícího hráče poslal Jirny do vedení. Zeleneč zahrozil z brejku, kdy na Turka šel sám hostující útočník, kterému se ale klička vůbec nepovedla a Turek měl tak snadnou práci. V minutě 65. jsme se ujali dvoubrankového náskoku, když nacvičený signál po rohovém kopu zakončil kapitán mužstva Tomáš Jakl. Naše radost trvala pouze čtyři minuty, kdy se po nedůrazu Gažíka hosté dostali k míči a hostující hráč z blízkosti nedal Turkovi šanci. Ke konci utkání byl Zeleneč nebezpečnější a do velké šance se hosté dostali po centrovaném balónu. Hosté se už radovali, ale zákrokem utkání Honza Turek vyškrábl míč na roh a nepřipustil tak ztrátu bodů. Jirny si v prvním utkání nového ročníku připsali vydřené tři body. JIRNY: Turek- Nádvorník(65. Šimek), Černý, Gažík, Jakl- Verner, Sochůrek, Topol, Humhal Procházka(71. Nevařil M.), Nevařil J.(80. Vacek)

DOMAŽLICE - ADMIRA 0:2 ADMIRA VYDRANCOVALA STŘELNICI. Domažlický gólman Martin Ticháček v první půli Jiskru čtyřikrát podržel, ve druhém poločasu jej ale Pražané dvakrát překonali. Obrovské zklamání v táboře příznivců domažlické Jiskry zavládlo po sobotním zápase s Admirou Praha. Že žádný soupeř z hlavního města není snadný se vědělo, ale domácí se prakticky porazili sami. Trenér Stanislav Purkart, Jiskra Domažlice: Dnes jsme zklamali na všech frontách. Chyběla nám agresivita, pohyb, zaujetí a chuť. Sice jsme si o pauze v kabině řekli, co všechno se musí změnit, ale jeli jsme v tom prakticky celý zápas. Nepracovali jsme dobře dozadu, takže byla otázka času, kdy inkasujeme. A když nevycházíte z dobré defenzivy, nehrajete dobře ani dopředu. Admira nás nepřekvapila. Věděli jsme, že je to houževnaté mužstvo, nováček, který tady nemá co ztratit a bude se rvát o každý balon. To nám dnes chybělo. Nedovedu si vysvětlit, co se s námi stalo po dvou parádních zápasech, které jsme předtím sehráli." Brankář Martin Ticháček, Jiskra Domažlice: Zápas se nám vůbec nepovedl. Možná to bylo zapříčiněno i mnou, kluci jsou zvyklí na jiného gólmana. První půlku radši ani nebudu hodnotit, bylo to šílené. Byla to křeč, nešly nám nohy, neplnili jsme, co jsme si řekli. Oni běhali, dobře nás napadali, dostali se brzy do zápasu. Zjistili, že tu mohou hrát. Když jsme ale v první půli přežili ty jejich šance, říkal jsem si, že to otočíme a gól dáme. V kabině jsme si vše vyříkali a prvních patnáct minut druhé půle jsme je fakt zmáčkli. Zjednodušili jsme hru, i ode mě jsme to hráli hned z první. Měli jsme šanci ze standardky, ale jejich gólman je podržel, pak se hra vyrovnala. Nedostali jsme se ze hry do šancí, tu jsme neměli žádnou. Pak jsme inkasovali gól a poté další z naší silné zbraně, ze standardky, která navíc ani nebyla povedená." Trenér Jiří Tesař, Admira Praha: Je to překvapivé vítězství, ale nejezdím nikam nebodovat. Chtěli jsme tu něco uhrát, i když jsme věděli, že to bude těžké. Jiskru jsem viděl na několika videích, mám po republice známé, takže jsem měl její kádr zmapovaný. Myslím, že nás trochu podcenili, navíc každý soupeř může hrát jen to, co mu dovolíte a my jsme mu toho dneska moc nedovolili. Kluci hráli zodpovědně, dobře bránili, ze zajištěné obrany vyráželi do rychlých protiútoků. Napadali jsme rozehrávku domácích ve středu hřiště, takže pak rozehrávali jen dlouhými nakopávanými míči na vysoké a důrazné hráče, ale my jsme je ubránili. V první půli jsme měli čtyři tutovky, bohužel jsme je neproměnili. Ve druhé půli soupeř trošku přidal, měl několik nebezpečných standardek, jinak si ale nevytvořil nic, žádnou individuání šanci. Nám se povedlo vstřelit dva góly a zaslouženě vyhrát. Hráli jsme jinak, než předchozí zápasy. Posílili jsme střed zálohy a v obraně, kde nám chyběl klíčový hráč Paťha, nastoupil záložník Zahálka. Roli beka zvládl skvěle, hrál útočně a rychle." Střelec gólu Tomáš Birna, Admira Praha: Šli jsme do zápasu s cílem maximálně zahustit střed hřiště, hrát blízko u sebe a vyrážet do brejků, proto jsme hráli na jednoho klasického útočníka, kterého doplňovali další hráči. Domácí zpočátku drželi balon, kombinovali, pak ale podle mě zbytečně začali nakopávat balony, přestala jim hrát záloha. Beci posílali dlouhé balony dopředu, kde to sbírali výborní Márty a Brůža. Mohli jsme to zlomit už v první půli, kdy jsme měli čtyři tutovky, ale neproměnili jsme je. Vychytal nás skvělý gólman. Všechno jsme mu to stříleli na ruce, takže jsme si o poločase řekli, že to musíme dávat podél něj, po zemi. Toho jsem se držel i v té mojí šanci a ono to vyšlo. Do druhé půle jsme šli s tím, že šance zase přijdou, a dokázali jsme je už proměnit. Je to pro nás šest bodů, cenné vítězství. Nikdo nám nevěřil, diváci nám říkali, že tu dostaneme bůra. Z naší strany super výkon, všichni jsme makali." Autor: Václav Tauer

HISTORIE Jiskry Domažlice Prvním fotbalovým klubem v Domažlicích byl SK Šumava (1908). Hrál zde otec bratří Pelnářů (pozdější opor Jiskry), dále Fronk (Ípa), V. Neužil. V roce 1912 vznikl další fotbalový klub a to SK Sněhaři, zde hrával např. Ant. Pauer (otec vynikajícího Jaromíra Pauera st.) Velkým nedostatkem bylo, že obě dvě mužstva neměla kde hrát. Po dohodě s vojenskou správou bylo dohodnuto střídavé používání letní jízdárny. Na jaře 1930 otevřela Šumava vlastní hřiště na Habeši (za úředním domem). Sněhaři téhož roku v místě nynějšího stadionu. V roce 1934 hraje Šumava III. třídu. Sněhaři se probojovali do I. třídy, stali se mistry Západočeské Župy a po vítězství v kvalifikaci se stali účastníky divize českého venkova. Zde však neuspěli a sestoupili do I.A třídy a potom i do I.B třídy. V roce 1939 se oba kluby spojily v SK Domažlice. Po únoru 1948 jsou SK Domažlice spolu s ostatními tělovýchovnými a sportovními organizacemi sloučeny do Sokola. V roce 1951 do ZSJ. ČSSZ Domažlice. Novou reorganizací v roce 1953, byla přejmenována závodní jednota na DSO Jiskra Domažlice (název trvá doposud). Mužstvo hrálo soutěže od I.B třídy až po krajský přebor. V letech 1960-1989 byly také dva vojenské oddíly a to VTJ Dukla a Rudá Hvězda Domažlice. V roce 1969 jako druhá postupuje do divize, ve které hraje tři sezony. Oporami klubu byli tito hráči: J. Votava, bratři Pelnářové, J. Pauer, J. Durdík, hokejový reprezentant S.Sventek, K. Bečvář, J. Sokol, M. Hojda a střelec J. Baar. Později i J.Mysliveček, ligový fotbalista Škody Plzeň. V sezóně 2006/2007 mužstvo Jiskry vyhrálo tabulku krajského přeboru PK a po 35 letech postoupilo opět do divize, čtvrté nejvyšší republikové soutěže. Po tříletém účinkování v divizi se podařil Jiskře další postup, když tuto soutěž v ročníku 2010/2011 vyhrála a postoupila do třetí nejvyšší republikové soutěže - České fotbalové ligy. Jiskra Domažlice má 207 členů z toho 141 mládeže. A mužstvo - B mužstvo mužů, starší mladší dorost,starší mladší žáci,starší a mladší přípravka a od nové sezony také B mužstvo starších žáků.

Dnes Vám představujeme : Jirka HOMOLA Třetí liga má svoji kvalitu, uznává Jirka Homola Velkou posilou našeho týmu pro zápasy ve třetí nejvyšší soutěži se stal letos v létě stoper či defenzivní záložník Jiří Homola. Zkušený borec, který má svém kontě mj. zisk tří mistrovských titulů a jedné domácí pohárové trofeje v dresu Sparty v letech 2003 až 2007. Zahrál si také tureckou ligu v dresu Malatyasporu a gruzínskou za Dinamo Tbilisi. Jirko, jaké byly první tři zápasy v jirenském dresu? Ukazuje se, že třetí liga svoji kvalita rozhodně má. Ostatně potkávám i u soupeřů hodně fotbalistů, kteří hrávali první ligu. Samozřejmě v Jirnech je takový hráčský kádr, že tu je očekávání umístit se co nejlépe. A my pro to uděláme všichni všechno. Jinak řečeno, ambice sahají až k prvnímu místu tabulky. Jenomže zatím to byly všechno velké bitvy, a ta poslední v Převýšově skončila prohrou. Přišli sem v létě noví hráči, musí si to ještě sednout. Před zahájením sezony jsme hráli přípravný zápas s Kolínem, na němž bylo vidět, že tým je už nějaký čas pohromadě. Až vypilujeme sehranost, bude náš herní projev lepší. Kvalita tady je, o tom není vůbec pochyb. A my to teď musíme v dalších zápasech prokazovat. V divizi možná odehráli kluci řadu jednoznačných zápasů, tohle je ale o třídu výš. Nemáš sám pocit, že jsi opustil scénu velkého fotbalu trochu předčasně? Nějaké nabídky tam ještě sice byly, ale čekali jsme se ženou druhé děcko, a to bylo rozhodující. Pocházím z nedalekých Nehvizd, teď bydlíme asi rok v Přerově nad Labem, to je také blízko a když se trénuje až odpoledne, mohu strávit dost času s rodinou. S panem Jíchou jsme vše předem probrali a shodli jsme se, že když to půjde podle představ, mohl bych tu působit dlouhodoběji. S fotbalem jsi začínal právě v Přerově nad Labem, takže se znáš s Tomášem Skuhravým? Nejen to, jsme dokonce příbuzní, i když ne úplně blízcí. On je tady ale opravdu málokdy, žije totiž v Itálii. Má fotbalovou školu a těší se tam velkému uznání. Na jakou část své kariéry vzpomínáš nejradši? Na působení ve Spartě, spojené s mistrovskými tituly a starty v evropských pohárech. Šest zápasů v Lize mistrů a k tomu další utkání v Poháru UEFA. Hráli jsme proti Manchesteru United a Chelsea, na to se nezapomíná. Byli jsme tehdy ve Spartě společně s Márou Kinclem, který trefil postup přes Lazio Řím. To bylo před deseti lety. A teď jsme se sešli tady v Jirnech. Takže už je čas bilancovat?! Zatím nic takového nedělám, ani nemám pocit, že bych něco promeškal. Řekl bych, že dnes to mají kluci snazší, dostat se do ligy, ale chybí jim v ní právě vzory typu Poborského, Siegla či Kincla. Reprezentanti dříve hrávali ve špičkových klubech, i v těch zahraničních, dnes už zdaleka ne všichni. A kvalita naší nejvyšší soutěže šla dolů. Zahrál jsi si také tureckou a gruzínskou ligu, jaké to bylo? Do Turecka jsem odešel ze Sparty, kdy tam nastoupil trenér Hřebík a měnil se hráčský

kádr. Šel jsem do Malatyasporu a popravdě hrát tureckou ligu je zážitek, atmosféra je tam úžasná. Do Gruzie jsem se později dostal díky Davidu Zoubkovi, strávil jsem tam rok a půl. Tbilisi bylo v pohodě, ale za ním na venkově je už bída. Ale hrál jsem tam pravidelně, i v evropských pohárech proti AEK Atény. Vraťme se do současnosti a k poslednímu zápasu Viktorie v Převýšově. Tři inkasované góly už do poločasu jak se to mohlo stát?! Prochrápali jsme to tam a dostali tři skoro stejné góly po centrech před bránu. Převýšov má hráče z Hradce Králové, ale takových farem je v ČFL hned několik. Zápasy ve třetí lize možná nejsou až tolik svázané taktikou, ale protože je zde víc chyb a ztrát balonů, je to potom možná o to náročnější. Jak se ti hraje ve stoperské dvojici s Mírou Obermajerem, který zanedlouho oslaví 40 let? Mám vůči němu obrovský obdiv, jak v tomto věku hraje. Ale je na tom pohybově opravdu výborně. Až na zápas v Převýšově jsme si zatím rozuměli, myslím, že to bude dobré. A včetně Máry Kincla jsme tady tři hlavičkáři, tak bychom toho měli využívat. A co naši mladí hráči? Mohou se někteří z nich uplatnit i výš, v profesionálním fotbale? Michal Parys, Milan Smrž či mladý Vandas, ti mají kariéru ještě před sebou a mohou se uplatnit. I další mladí. A od nás starších tady pochytí nějaké ty zkušenosti. Dnes hrajeme s Domažlicemi, jak to podle tebe dopadne? Je to pro mě neznámý soupeř, přesto věřím, že nejen vyhrajeme, ale navíc uhájíme vzadu čisté konto. Zatím se nám to v dosavadních třech kolech nepovedlo, tak dnes to snad konečně vyjde! Jiří Homola narozen: 2. července 1980 v Nymburku výška: 185 cm, váha: 86 kg post: stoper nebo štítový záložník kariéra: Přerov nad Labem, Český Brod, Čelákovice, Slavia, Jablonec, Sparta, Malatyaspor/Tur., Senica/ SR, Karviná, Dinamo Tbilisi/Gruz., Karviná, Viktorie Jirny

EXPERTNÍ KANCELÁŘ Ing. Vladimír KODYTEK znalec a certifikovaný odhadce majetku VÁM ZAJISTÍ : Oceňování podniků a vklady majetku do obchodních společností Oceňování věcí movitých Oceňování výrobních strojů,zařízení,systémů a silničních vozidel Oceňování nářadí a nástrojů, obráběcích a tvářecích strojů NABÍZÍME : Rychlost, profesionální přístup a kvalitu KONTAKT : tel./fax : +420 494 541 252 e-mail : v.kodytek@worldonline.cz NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AREÁLU Každý návštěvník utkání je povinen: Prokázat se při vstupu na stadion platnou vstupenkou nebo permanentkou. Podrobit se při vstupu na stadion vstupní prohlídce za účelem odebrání věcí (do úschovy), které je zakázáno vnášet. Odevzdat pořadatelům při vstupu na stadion do úschovy věci, na které se vztahuje jejich zákaz vnášení na stadion. Zaujmout místo, pro které má zakoupenu vstupenku (program) nebo permanentku, případně místo určené pořadatelem. Na požádání pořadatele či bezpečnostní agentury předložit kdykoliv po vstupu na stadion vstupenku ke kontrole. Řídit se pokyny pracovníků pořadatelské služby, bezpečnostní agentury a hlasatele utkání. Návštěvníkům je zakázáno: Vnášet na stadion jakékoliv předměty jimiž lze ohrozit život, zdraví, majetek jiných osob. Jedná se zejména o jakékoliv zbraně, nože, dělobuchy, dýmovnice, lahve, plechovky, tyče, žerdě apod. Vnášet na stadion alkoholické nápoje. Návštěvníci, u kterých bude patrné, že jsou pod vlivem alkoholu, omamných látek drog a pod. nebudou na stadion vpuštěni. Vhazovat jakékoliv předměty do hřiště, na hrací plochu či mezi diváky. Vyvarovat se všech výtržností, projevů hanobících příslušnost k rase, národu, etniku či jiného porušování občanského soužití. Neoprávněně vstupovat do hřiště, na hrací plochu a do dalších prostor stadionu kde to není povoleno, zejména pak násilným překonáváním či odstraňováním plotů, bariér nebo jiným nedovoleným způsobem. Vyvěšovat, nebo jiným obdobným způsobem veřejně užívat transparenty, nápisy a obdobné materiály, obsahující vulgární či rasistická hesla, urážlivé texty a zakázané symboly. Znemožňovat nebo ztěžovat sledování utkání jiným divákům vyvěšováním transparentů, hesel, praporů a jiných obdobných předmětů. Následky nedodržení Návštěvního řádu: Nedodržení výše uvedených ustanovení Návštěvního řádu stadionu bude mít pro návštěvníka za následek zejména: Nevpuštění na stadion s tím, že mu bude navráceno zaplacené vstupné nebo Vykázání nebo vyvedení ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného. Postih za přestupek nebo jiné protiprávní jednání. Výbor SK Viktorie JIRNY