Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Kladenský deník Skupina B:

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

TJ SOKOL SEHRADICE A

TYGR CUP 2011 jediný gól nás dělil od turnajového stříbra

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Mladší žáci: (hráči narozeni )

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

Krátký fotbalový zpravodaj č. 5

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2014 / 2015 jaro

FC Slavia Karlovy Vary mládež, z.s. ZIMNÍ MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ 3. a v Karlových Varech Areál FC Slavia Karlovy Vary - Drahovice

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

Krátký fotbalový zpravodaj č. 4

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Počasí fotbalu moc nepřálo

III.třída muži 8. kolo Nový Hrozenkov Lačnov 2:0 (0:0) Měkyna Marek 2

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

HC BULDOCI NERATOVICE

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

TJ Sokol Velké Heraltice

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

Soutěžní ročník 2014/2015

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Spartak Strašice KFI ČR 1 : Spartak Rychnov u Jablonce - KFI ČR 1:11

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

TJ SVĚTLÁ HORA STARÉ MĚSTO

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Program krajské soutěže I. A třídy

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Město Touškov Černice

Město Touškov - Nýřany

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v ledním hokeji neslyšících

ARCHÍV SEZÓNY 2014/15 Kádr starších žáků:fojtík LUKÁŠ, MRLINA DANIEL, HLINŠŤÁK ŠTĚPÁN, LIĎÁK MAREK, BĚTÍK MAREK, ŠLERKA PATRIK, MIKŠÍK LIBOR, MIKŠÍK DANIEL, VRBA MIREK, VESELÝ DAVID, MAREK JAKUB, STUDENÝ DANIEL, MACÍK MATYÁŠ, HRABICA JAKUB,JAŠEK ROMAN. Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR 10.6.2015 KATEŘINICE - ÚSTÍ U VSETÍNA 1:4 Do utkání jsme vstoupili výborně a už v první minutě jsme vedli 1:0 po brance MARKA LIĎÁKA. Hosté z Ústí se ale postupně rozehráli a začali nás přehrávat.hráli jednoduše,přímočaře,kdy využívali především jejich kapitána,který byl rychlostně velice dobře vybaven a našim obráncům zle zatápěl. Po jednom jeho výpadu bylo srovnáno. O minutu později sudí pro hosty písnul faul ve vápně,který ale viděl jen on sám,a bylo 1:2. Od této chvíle už nás Ústí přehrávalo a i po chybách domácího brankáře postupně zvýšili na 1:4. Porážka nás mrzí,hlavně proto,že na zápas dorazili zástupci OFS VSETÍN,kteří nám přišli předat pohár a medaile za vítězství v Okresním přeboru starších žáků. Přijel s nima taky pan JULEK FICEK z týdeníku Jalovec,který celý proces předávání zdokumentoval.fotky jsou ke zhlédnutí ve fotogalerii starších žáků. Naše pozvání přijal taky starosta obce Vojta Zubíček,který klukům poděkoval za příkladnou prezentaci naši obce. 7.6.2015 VAL.BYSTŘICE - KATEŘINICE 5:3 Ve Valašské Bystřici čekala na naše kluky první prohra v soutěži. Domácí byli lepším celkem a po zásluze si připsali tři body.nutno dodat,že jsme nenastoupili v kompletním složení a to se na předvedené hře projevilo. Naše branky dali TOMÁŠ LOUČKA,DAN MRLINA,HONZA VRBA 31.5.2015 KATEŘINICE - HOVĚZÍ 13:0 Kluci si dnešním vítězstvím zajistili prvenství v okresním přeboru starších žáků. Hostům nedovolili prakticky nic a zaslouženě vyhráli. Po zápase přišly na řadu rychlé špunty.

Jediným stínem je zranění Marka Liďáka,který skončil s podezřením na otřes mozku v nemocnici. Snad to nebude nic vážného a brzy se dá do kupy. Branky dávali ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK 4x, DAN MRLINA 3x, LUKÁŠ FOJTÍK 2x, MAREK LIĎÁK, DAN MIKŠÍK, MAREK BĚTÍK, MIREK VRBA 24.5.2015 JUŘINKA "B" - KATEŘINICE 1:5 Kluci,vědomi si,že vítězstvím si prakticky zajistí celkové prvenství v tabulce okresního přeboru neponechali nic náhodě a v zápase byli lepším celkem. V brance tentokrát nastoupil Mirek Vrba a chytal naprosto s přehledem. Všichni borci odehráli utkání zkušeně a domácím toho moc nedovolili. K zisku " TITULU " nám chybí jediný bod a všichni doufáme,že ho kluci uhrají už tuto neděli doma proti celku z Hovězí. O naše branky se postarali LUKÁŠ FOJTÍK 2x, DAN MIKŠÍK, DAN MRLINA, MAREK LIĎÁK 13.5.2015 KATEŘINICE - HRACHOVEC 1:2 na PK Kluci do zápasu vstoupili hodně špatně a už v první minutě prohrávali 1:0. Kazili spoustu přihrávek a v útoku se vůbec neprosadili.nadšeně hrající Hrachovec bojoval a v první části měl více ze hry. Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zápas otočit.hrálo se převážně na půlce soupeře a přicházely nějaké šance,které ovšem pochytal hostující golman.na jednu střelu ovšem nestačil a Dan Mikšík srovnal.k vítězství měli blíže hosté,kterým sudí Teter neuznal branku,když jeden z útočníků vykopl míč z rukou našeho brankáře. Po 70 minutách byl stav 1:1 a šly se kopat penalty.po pěti odkopaných penaltách byl stav 4:4 a došlo na další hráče.hostující brankář Mirkův pokus lapil,hostující střelec naopak s přehledem proměnil a druhý bod putuje do Hrachovce,který nám připravil první porážku v celém ročníku. Branku Kateřinic dal DAN MIKŠÍK 10.5.2015 FRANCOVA LHOTA - KATEŘINICE 1:12 Kluci nedali Francovce pražádnou šanci a jednoznačně vyhráli. V první půlce jsme po kombinacích dávali krásné branky,kterých padlo do domácí sítě hned devět. Ve druhém poločase kluci polevili v tempu a trefili se už jenom třikrát.

Střelci branek: LUKÁŠ FOJTÍK 4x, JAKUB MAREK 2x, MAREK LIĎÁK, DAN MIKŠÍK, ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK, DAVID VESELÝ, MIREK VRBA, DAN MRLINA 3.5.2015 KATEŘINICE - LIDEČKO 9:0 Zápas proti třetímu Lidečku jsme měli zcela pod kontrolou. Kluci si zastříleli a předvedli několik pohledných kombinací,po kterých dávali branky:mikšík DANIEL 3x,MRLINA DANIEL 2x,LIĎÁK MAREK 2x,BĚTÍK MAREK,VRBA MIROSLAV 1.5.2015 ZAŠOVÁ - KATEŘINICE 1:2 26.4.2015 VIGANTICE - KATEŘINICE 0:1 Domácí měli vysoké hráče,kteří hráli důrazně.utkání bylo trochu více vyhecované a chvílemi nechybělo mnoho ke konfliktu. Naši borci předvedli kvalitní výkon a především v záložní řadě jsme Vigy přehrávali.po vydřeném vítězství si kluci s radostí zakřičeli pokřik a už se těší na páteční dohrávku v Zašové Utkání rozhodl DAN MRLINA 22.4.2015 KATEŘINICE - VALAŠSKÁ POLANKA 3:0 V dnešním zápase musel trenér udělat nuceně změny v sestavě.místo nemocného brankáře L.Mikšíka musel do branky Marek Bětík,který však mockrát zasahovat nemusel.více chyběl v útoku Lukáš Fojtík,který je náš nejlepší střelec. V prvním poločase jsme střelecky selhali a do šaten se šlo pro hosty za přijatelného stavu 0:0. V části druhé se nám konečně podařilo trefovat místo brankáře branku a nakonec z toho bylo vítězství 3:0. Střelci branek byli DAN MIKŠÍK,MAREK LIĎÁK,DAN MRLINA

19.4.2015 KATEŘINICE - LHOTA 9:0 Pohodový soupeř na rozehrání,který nebyl pro naše borce velkým oříškem. Kluci si s chutí zahráli a zastříleli,kdy výsledek mohl být i dvojciferný. O naše branky se zasloužili ŠTEPÁN HLINŠŤÁK 3x.LUKÁŠ FOJTÍK 2x,MIREK VRBA 2x,DAN MRLINA,DAN MIKŠÍK 2.11.2014 ÚSTÍ - KATEŘINICE 2:5 V posledním podzimním zápase jsme potvrdili naše postavení v tabulce.domácí působili fotbalově,ale proti našim klukům se jim zvítězit nepovedlo. Góly Kateřinic stříleli LUKÁŠ FOJTÍK 2x,MAREK LIĎÁK 2x,MIREK VRBA 28.10.2014 KATEŘINICE - HALENKOV 6:1 Jednoznačné vítězství našich barev,kdy branky stříleli LUKÁŠ FOJTÍK 4x,MAREK LIĎÁK,MIREK VRBA 26.10.2014 KATEŘINICE - VAL.BYSTŘICE 3:1 Kluci se byli v sobotu večer podívat na ligový zápas Slovácka s Plzní,který jim měl ukázat jak se hraje na ligové úrovni. Moc jim toho,ale nedal.bystřice hrála tvrdě a to našim borcům moc nesedí.naštěstí jsme se s tím vypořádali a zápas zaslouženě vyhráli. Naše branky stříleli DANIEL MRLINA,DANIEL MIKŠÍK,MAREK LIĎÁK 19.10.2014 HOVĚZÍ - KATEŘINICE 1:5 Dnešní utkání jsme pojali tak nějak trochu ležérně.proti tabulkově slabšímu soupeři jsme určitě neodvedli náš standartní výkon.

Hovězí se ve 12 minutě ujímají vedení.v 19 minutě srovnal stav Dan Mrlina a o tři minuty později zvýšil důrazný Lukáš Fojtík.Přišla 23 minuta a domácího útočníka vychytal Libor Mikšík.To samé se opakovalo o minutu později.kdy opět vynikl Libor.Ve 26 minutě neproměnil brejk Fojtík a málem se potvrdilo známé nedáš,dostaneš,kdy musel šanci Hovězí likvidovat Libor.Lukáš se dočkal ve 31 minutě,kdy svou šanci zkušeně proměnil 1:3.V V prvních deseti minutách druhé půle mají domácí dvě dobré příležitosti,které neproměnili.přichází 62 minuta a Dan Mrlina po narážečce s Lukášem Fojtíkem zvyšuje na 1:4.A účet zápasu zakončuje po střele Hlinšťáka Fojtík 1:5 Naše branky dali LUKÁŠ FOJTÍK 3x,DAN MRLINA 2x 12.10.2014 KATEŘINICE - JUŘÍNKA "B" 4:2 V dnešním hodovém zápase kluci dokázali otočit utkání,které se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře.juřínka byla zatím nejlepším týmem se kterým jsme se letos potkali.hosté spoléhali na brejky.jejich rychlí a technicky vybavení útočníci dělali našim hráčům problémy.juřínka se po dvou akcích jako přes kopírák dostala do vedení 0:2. Nám se naštěstí těsně před poločasem podařilo vyrovnat.ve druhém poločase jsme měli optickou převahu,ale hosté pozorně bránili a nepouštěli nás do vyložených šancí.naopak sami neustále hrozili rychlými brejky,které si ale kluci po zkušenosti z prvního poločasu pohlídali. Deset minut před koncem naši borci předvedli učebnicovou akci.rozehrávka do strany na Dana Mikšíka,ten si poradil se dvěma hráči hostů a dává pod sebe na Tomáše Loučku,který střelou bez přípravy nedává brankáři šanci.3:2 pro nás. Chvíli poté se vydává na výlet z obrany Marek Liďák a uklidňuje naše borce čtvrtou brankou. Branky:DAN MRLINA 2x,TOMÁŠ LOUČKA,MAREK LIĎÁK 28.9.2014 KATEŘINICE - FR.LHOTA 11:1 Fr.Lhota pro naše kluky představovala snadný zisk tří bodů.soupeř měl věkem hráče spíše do mladších žáků a proti našim zkušeným borcům neměli nárok. Zápas měl jednoznačný průběh a po brankách LUKÁŠE FOJTÍKA 4x,MIRKA VRBY 3x,ROMANA JAŠKA 2x,ŠTĚPÁNA HLINŠŤÁKA a MARKA BĚTÍKA jsme utkání zvládli v tréninkovém tempu. 21.9.2014 LIDEČKO - KATEŘINICE 1:4 Na horké půdě v Lidečku jsme předvedli zodpovědný výkon a zaslouženě si domů vezeme tři bodíky.výsledek sice vypadá jednoznačně,ale průběh utkání byl vyrovnaný.my jsme na rozdíl od domácích byli efektivnější v zakončení a to bylo rozhodující.branky v dnešním zápase dali FOJTÍK LUKÁŠ 3x,HLINŠŤÁK ŠTĚPÁN 14.9.2014 KATEŘINICE - VIGANTICE 3:0

V Kateřinicích se představil zatím nejsilnější tým.vigantice hrály hodně důrazně,což našim technickým hráčům moc nevyhovuje.spousta faulů a osobnch soubojů.pro naše borce dobrá zkušenost,protože fotbal se v rukavičkách nehraje. První poločas jsme vyhráli 1:0 ale hosté měli taky nějaké šance.ve druhé části jsme přidali ještě dva góly a těžký zápas jsme nakonec zvládli. O branky se zasloužili FOJTÍK LUKÁŠ,MRLINA DANIEL,VESELÝ DAVID 7.9.2014 LHOTA - KATEŘINICE 0:13 Domácí byli jasným outsiderem a utkání podle toho taky vypadalo.lhotě jsme nepovolili ani jednu branku a tři body zaslouženě putují do Kačic. Branky stříleli LUKÁŠ FOJTÍK 4x,DAN MIKŠÍK 2x,DAVID VESELÝ 2x,ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK,MAREK BĚTÍK,JAKUB MAREK,MIREK VRBA,DAN STUDENÝ. 3.9.2014 HRACHOVEC - KATEŘINICE 1:8 Další jednoznačná výhra,tentokrát na hřišti nevyzpytatelného Hrachovce. O naše branky se podělili MIREK VRBA 3x,LUKÁŠ FOJTÍK 2x,DAN MIKŠÍK,ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK,MAREK LIĎÁK 31.8.2014 KATEŘINICE - ZAŠOVÁ 6:2 Kluci potvrdili dobrou formu z minulého utkání a s přehledem zvítězili.hosté se trefili až za stavu 4:0 a to ze dvou standartních situací.předváděli jsme pohledné kombinace,po kterých se nám podařilo vstřelit nějaké branky.střelecky zazářil Mirek Vrba,který vsítil Zašové 3 branky.konečný výsledek je pro hosty ještě milosrdný.naši borci totiž zazdili spoustu slibných šancí. Už se těšíme na středeční předehrávku,kterou hrajeme na horké půdě v Hrachovci 3.9.Výkop je v 17:30. Naše branky dávali:mirek VRBA 3x,ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK,LUKÁŠ FOJTÍK,DAN MRLINA 28.8.2014 VALAŠSKÁ POLANKA - KATEŘINICE 0:9 První mistřák jsme na horké půdě ve Valašské Polance zvládli na výbornou.po odchodu pěti hráčů,kteří už kvůli věku za starší žáky nastupovat nemohou,odjížděli do Polanky s očekáváním,jak to dopadne.v brance dostal příležitost Libor Mikšík pro kterého to byla premiéra.v utkání jsme byli jasně lepší a zcela zaslouženě si odvážíme tři body.o naše góly se postarali: MAREK LIĎÁK 3x, LUKÁŠ FOJTÍK 2x, MIREK VRBA 2x, DAN MIKŠÍK 2x