OKRESNÍ VÝBĚR POSTOUPIL DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

Konečná tabulka 3.turnaje : 1.OFS Klatovy : 2 4 body 2.OFS Tachov : 5 3 body 3.OFS Domažlice : 3 1 bod

2. místo okresní výběr žáků v celostátním finále U13 Talent Cup v Jakubčovicích na Moravě

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

V Bílině se v soutěžích s tradicí utkaly i v poslední době tradiční soupeři!

Mladší žáci: (hráči narozeni )

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

GRASSROOTS ODDĚLENÍ KOMISE MLÁDEŽE

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

KOUBA CUP 2018 XXIV. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ

Úspěchy Publikováno:

Vážení sportovní přátelé,

ÚSTECKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ Ústí nad Labem, Vaníčkova 11, PO BOX 69 telefon: * fax:

O pohár starosty města Modřice

TYGR CUP 2011 jediný gól nás dělil od turnajového stříbra

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Okresní kolo středních škol v šachu

Krajská kola ve florbalu středních škol

TJ SOKOL SEHRADICE A

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

FINÁLE VÝBĚRY OFS 2014 pásmo - východ ve dnech května 2014 HLUK

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Příbramský pohár 2014 U12

AKADEMIE CUP kategorie U15. Tréninkové centrum SK Dynamo České Budějovice - Složiště

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro sezónu

SOUTĚŢNÍ ROČNÍK

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

MĚSTO TOUŠKOV TOUŽIM

Soutěže přímo řízené FAČR. SOUTĚŽE PŘÍMO ŘÍZENÉ FAČR normální hrací čas zkrácený hrací čas DOSPĚLÍ R AR 4.R AAR D R AR R AR

Město Touškov - Nýřany

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Kapitán: Ondřej Čepl Hráči: Ondřej Chmelík, Tomáš Konečný, Max Holusek, Jakub Mačák Brankář: Daniel Slíž

Národní finále Danone Cup v Sušici

FC Slavia Karlovy Vary mládež, z.s. ZIMNÍ MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ 3. a v Karlových Varech Areál FC Slavia Karlovy Vary - Drahovice

TURNAJ VÝBĚRY OFS - U 12 pásmo - západ ve dnech května 2015 sportovní areál SK Motorlet Praha

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U /2019

Turnaj mladšího dorostu U /2018

Memoriál Vladimíra Betky výběry OFS, pásmo - východ ve dnech května 2018 sportovní areál HLUK

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

MEMORIÁL MARTINA BREIBISCHE

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Dorant Cup Propozice

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2016 II. ROČNÍK

Královéhradecký KFS KOUBA CUP 2014 XXI. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

FOTBALOVÝ TURNAJ ROBSTAV CUP PÍSEK

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

ROZPISY POHÁRŮ DOSPĚLÝCH A ŽÁKŮ 58. ROČNÍK POHÁRU ÚSTECKÉHO KFS VE FOTBALE DOSPĚLÝCH 2018

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Mistrovství České republiky družstev a jednotlivců ve stolním tenisu pro sluchově postižené 61. ročník 29. dubna 2017 v Praze Dne

U 11 ZIMNÍ JAKO CUP 2018

Yauwais Cup Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech. Obsah: Část A obecné informace. Část B představení týmů a los

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

8.5.2009 OKRESNÍ VÝBĚR POSTOUPIL DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE Okresní výběr složený z hráčů U 13 z klubů z Pošumaví sdružených v OFS Klatovy se 8. května zúčastnil krajského finále výběrů OFS Plzeňského kraje Talent Cup 2008/09 hraném na hřišti v Přešticích. Zde bezkonkurenčně vyhrál a jako vítěze krajského kola čekal svěřenců trenérů Fremut, Marka a Cibulky (TJ Klatovy) ve středu 13. května barážový zápas o postup do republikového finále kde nebudou chybět mezi osmi nejlepšími vítězi krajských kol a baráží z celé ČR. OFS Karlovy Vary - OFS Klatovy 1 : 8 (1 : 5) Výběr OFS Klatovy se v soutěži Talent cup probojoval do republikového finále ve Velkých Losinech ve dnech 1.-3. června. Jedná se o hráče ročníku narození 1996 a mladší. Výběr našeho okresu hrál barážové utkání s výběrem okresu Karlovy Vary. Utkání hrané v Žluticích bylo jednoznačnou záležitostí. Soupeř od prvních minut tahal za kratší konec a bylo jen otázkou, kolik míčů bude domácí brankář lovit ze své sítě. Utkání nakonec skončilo jednoznačným výsledkem 1:8 pro OFS Klatovy. Branky : 17.,40.,42. Medveděv, 1.,49. Procházka, 6. Smolík, 25. Skrbek, 26, Leintner. V utkání nastoupily následující hráči: Klatovy - Sváček, Dolanský, Bilíček, Procházka, Cibulka, Jarošík TJ Sušice - Medvěděv, Skrbek, Dlouhý, Lintner, SKP Okula Nýrsko - Penc, Kucharik, Janovský, Sokol Mochtín - Smolík, FK Horažďovice - Greger, Šašek O tým se staral organizační tým ve složení: Fremut Ludvík trenér, Marek Václav - asistent trenéra, Cibulka Zdeněk - vedoucí týmu, Zahradník Václav předseda TMK OFS Klatovy. Republikové finále Talent Cup 2009 se uskuteční ve dnech 1. 3. června na Moravě za pořadatelství KFS Olomouc ve Velkých Losinech. Hráčům, trenérům výběrů i trenérům klubů které se na reprezentaci OFS podíleli patří touto cestou velké poděkování. Mladí fotbalisté kteří odcestují začátkem června na Moravu k celostátnímu finále mají na co navazovat. Před třemi roky v roce 2006 tehdejší jejich vrstevníci tvořící okresní reprezentaci se rovněž probojovali do republikového finále. To bylo také hráno na Moravě v Jakubčovicích a od té doby zdobí kancelář sekretariátu OFS Klatovy krásný pohár za získané druhé místo. Přejeme součastnému žákovskému výběru fotbalového svazu Klatovy úspěšnou reprezentaci Pošumaví! Dosud tento kolektiv vyhrál v ročníku 2008/2009 Talent Cup všechno co se dalo. Finále ale bude o něčem jiném, ale určitě neprodají svojí kůži lacino. Nejvíce ale nyní má zamotanou tímto úspěchem výkonný výbor OFS Klatovy, neboť najít již v tak štíhlém rozpočtu několik desítek tisíc korun k zabezpečení výběru nebude úkol vůbec lehký. Kvalita žákovské kopané v působnosti OFS Klatovy je a je správné, že se tato síla prezentuje přes okresní výběry. Po vítězství v krajském finále Danone Cup 2009 výběrů OFS U 12 které po té v baráži o postup do celostátního finále zastavil výběr Pražského fotbalového svazu se dostavil další vynikající úspěch mládežnické kopané fotbalových klubů z Pošumaví. Okresní fotbalový svaz Klatovy se svými dvěma výběry je tak v roce 2009 vítězi krajských finále jednoznačně dominuje Plzeňskému kraji.

VYNIKAJÍCÍ SEZÓNU ZAKONČIL OKRESNÍ VÝBĚR BRONZEM Ve dnech 1. 3. června byla v kalendáři turnajů mládeže naplánována finálová část Talent cupu. Tento turnaj je vypsán pro výběry hráčů okresních fotbalových svazů, kteří se narodili v roce 1996. Do finálové části celoroční soutěže ve Velkých Losinech se v letošním roce probojoval i výběr našeho okresu. Finálového turnaje se účastnilo osm nejlepším okresních týmů. Družstva byla rozdělena losem do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým a pořadí v základní skupině určilo klíč pro boje o celkové umístění. První tým jedné skupiny hrál proti prvnímu týmu z druhé skupiny o celkové vítězství až čtvrtý se čtvrtým o sedmé až osmé místo. Všechny utkání se hrála 2 x 25min včetně finále. Do základní skupiny ve Velkých Losinech byly zařazeny týmy OFS Šumperk, OFS Ústí nad Labem, OFS Klatovy a Pražský fotbalový svaz. Druhá skupina hrála svá utkání v Jindřichovicích a tvořily ji výběry OFS Ústí nad Orlicí, OFS Rakovník, OFS Zlín a Fotbalových svaz Brno město. V pondělí po příjezdu byla do programu zařazena první utkání ve skupinách, další dvě se sehráli v úterý dopoledne a odpoledne a ve středu se sehrála utkání o celkové pořadí. Výběr OFS Klatovy zahajoval turnaj utkáním s favoritem turnaje Pražským fotbalovým svazem. Se soupeřem vydržel tým držet krok do 23 minuty prvního poločasu, pak obdržel branku, což ho zlomilo. Praha kontrolovala v druhém poločase utkání a podařilo se ji vstřelit ještě čtyři branky. Trenér Fremut: Na hráčích se dle mého názoru silně projevila únava z cestování a hlavně brzkého vstávání, někteří vstávali ve čtyři ráno a na místo turnaje jsme museli cestovat nejdál, v autobuse jsme strávili sedm hodin. Druhý den byl cíl pro okresní výběr z Pošumaví jasný. Pokud si chtěli hráči zahrát o místo na bedně, museli obě utkání vyhrát. V úterní první utkání hráli proti Ústí nad Labem. Tento soupeř měl sebevědomí nahoře, první své utkání vyhrál 1:0 nad OFS Šumperk a na tým Klatov, který dostal výprask od Pražáků, si věřil. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, svou mírnou převahu využilo Ústí a těsně pře poločasem šlo do vedení a s týmem Klatov to vypadalo špatně. Hráči Klatov se však nevzdali, druhý poločas nastoupil jiný tým, který přehrál soupeře ve všech parametrech a utkání otočil třemi brankami Cibulky ve svůj prospěch. Jediného čeho mohli hráči litovat, byly další nevyužité šance, které by jim vyrovnaly nepříznivé pasivní skóre. Pořadí celé skupiny pak zamotali Pražáci, když velice nečekaně remízovali s tým OFS Šumperk. Pořadí ve skupině pak rozhodovali třetí zápasy. Mimo OFS Šumperk mohly do finále z prvního místa postoupit všechny týmy. V třetím kole se Klatovy utkaly s domácím týmem OFS Šumperk. Oba výběry musely vyhrát, což by je posunulo do bojů o první tři místa. Velice rychlé utkání hrané pěkně od podlahy hlavně se strany domácích se naklonilo v počátku v jejich prospěch. Domácí se ujali vedení v 10 minutě, skóre Klatovy srovnaly v 20 minutě Medvědětem. Stejný hráč trefil následně ještě břevno soupeřovo branky, prakticky u protiútoku Šumperk opět strhl vedení na svou stranu. V podání Klatov byl excelentní opět druhý poločas, podařilo se utkání otočit v jejich prospěch, když úspěšnými střelci byli Cibulka a Jarošík. OFS Klatovy však opět zahodil několik šancí, kdy mohly navýšit skóre ve svůj prospěch. Tento výsledek jim zaručoval druhé místo ve skupině a boj o celkové třetí místo, v případě, že by výběry Prahy své poslední utkání s OFS Ústí nevyhrál, Klatovy by si zahrály o zlato. Praha ve svém utkání však nezaváhala a skupinu nakonec vyhrála. O třetí místo se Klatovy utkaly s výběrem okresu Rakovník. Rakovník se umístil v druhé skupině také na druhé příčce se zajímavým skórem 1:2 a ziskem čtyř bodů. Utkání o bronz bylo

tentokrát jasnou záležitostí Klatov, hráči od začátku utkání diktovali tempo, dobře kombinovali a soupeře v utkání s přehledem přehráli. Výsledek 2:0 byl nakonec pro Rakovník docela milosrdný. Do tabulek střelců se tentokrát zapsal Smolík a Procházka. Celkovým vítězem turnaje se stal OFS Ústí nad Orlicí, který velice překvapivě vyhrál nad Prahou. Praha držela skoro po celé utkání míč pod kontrolou a soupeře na jeho vlastní polovině, ale vstřelit gól se jí nepodařilo. Vítěz turnaje třikrát zaútočil na branku Prahy a podařilo se mu jednou vstřelit vítěznou branku. Po celou dobu turnaje se o tým OFS Klatovy starala trojice ve složení Václav Zahradník vedoucí družstva, Zdeněk Cibulka asistent trenéra a trenér Ludvík Fremut. Z rodinných důvodů se neúčastnil původní asistent Václav Marek. Tým na finále odcestoval v tomto složení - TJ Klatovy : Jiří Procházka, Jakub Jarošík, David Dolanský, Zdeněk Cibulka, Jan Kojan - TJ Sušice : Jurij Medvěděv, David Lintner, Ondřej Skrbek, František Dlouhý - SKP Okula Nýrsko : Ondřej Penc, Petr Janovský, Michal Fiala, Erik Kuchárik - FK Horažďovice : Tomáš Gréger, Miroslav Panuška - Sokol Mochtín : Zbyněk Smolík Celoročního turnaje se účastnili ještě další hráči, kteří se z různých důvodů nemohli účastnit finálové části a to Štěpán Bilíček, Aleš Martínek a Dominik Sváček z Klatov, Jiří Reisner z TJ Sušice, Šašek a Hlaváč z FK Horažďovice. FOTO Z REPUBLIKOVÉHO FINÁLE VELKÉ LOSINY 1. - 3. 6. 2009 Celkové výsledky: Skupina A OFS Šumperk : OFS Ústí nad Labem 0 : 1 OFS Klatovy : PFS Praha 0 : 5 PFS Praha : OFS Šumperk 1 : 1 OFS Klatovy : OFS Ústí nad Labem 3 : 1 OFS Šumperk : OFS Klatovy 2 : 3 PFS Praha : OFS Ústí nad Labem 5 : 1 Tabulka 1. PFS Praha 11 : 2 7 2. OFS Klatovy 6 : 8 6 3. OFS Ústí nad Labem 3 : 8 3 4. OFS Šumperk 3 : 5 1 Skupina B OFS Rakovník : MFS Brno město 1 : 0 OFS Ústí nad Orlicí : OFS Zlín 1 : 0 OFS Zlín : OFS Rakovník 0 : 0 MFS Brno město : OFS Ústí nad Orlicí 0 : 1 OFS Rakovník : OFS Ústí nad Orlicí 0 : 2 OFS Zlín : MFS Brno město 1 : 3 Tabulka 1. OFS Ústí na Orlicí 4 : 0 9 2. OFS Rakovník 1 : 2 4 3. MFS Brno město 3 : 3 3 4. OFS Zlín 1 : 4 1

Finále o 7. 8. místo : OFS Šumperk : OFS Zlín 1 : 0 o 5. 6. místo : OFS Ústí nad Labem : MFS Brno Město 1 : 2 o 3. 4. místo: OFS Klatovy : OFS Rakovník 2 : 0 finále PFS Praha : OFS Ústí nad Orlicí 0 : 1 Trenér Ludvík Fremut okresního výběru závěrem svého hodnocení : Za realizační tým musím všem hráčům poděkovat za profesionální přístup k turnaji. Hráči si sáhli v klíčových fázích turnaje na dno svých sil, za což jim byla odměnou bronzová medaile. Bronzový pohár je jim i odměnou za dvouletou týmovou práci ve výběru, zakládající se na jejich práci v mateřských klubech, kolektivním výkonu a vynikajících individuálních výkonech některých hráčů, kteří svým výkonem podpořili fotbalový projev celého týmu. Tento výsledek završil úspěšné dvouleté snažení hráčů a nezbývá než se s hráči rozloučit a popřát jim mnoho dalších nejen fotbalových úspěchů a poděkovat za vzornou reprezentaci našeho okresu a Plzeňského kraje. Horní řada zleva - vedoucí týmu Václav Zahradník, Michal Fiala, Tomáš Gréger, Petr Janovský, asistent trenéra Zdeněk Cibulka, Erik Kuchárik, Ondřej Penc, Jiří Procházka, Miroslav Panuška, Jan Kojan, Jakub Jarošík, trenér Ludvík Fremut spodní řada zleva František Dlouhý, Zdeněk Cibulka, Ondřej Skrbek, David Dolanský, Zbyněk Smolík, Jurij Medvěděv, David Lintner Cenu pro nejlepšího střelce turnaje získal odchovanec klatovské kopané Zdeněk Cibulka z OFS Klatovy, který v průběhu turnaje vstřelil čtyři branky.

VÝBĚR Z POŠUMAVÍ SE KVALIFIKOVAL DO KRAJSKÉHO FINÁLE V Dlouhém Újezdu u Tachova za pořadatelství OFS Tachov se uskutečnila úvodní část nového ročníku Talent Cup 2008-09. Kvalifikačního turnaje skupiny "B" meziokresní soutěže výběrů U-13 se zúčastnily jako již tradičně výběry OFS Tachov, Domažlice a Klatovy.Hrálo se na velice dobře připraveném hřišti,ale za velice chladného počasí systémem každý s každým na 2 x 20 minut.. Poslední utkání turnaje již probíhalo za trvalého deště. K prvnímu utkání nastoupil domácí výběr OFS Tachov proti OFS Domažlice.Vyrovnané utkání ve kterém se střídaly příležitosti na obou stranách skončilo bez branek dělbou bodů. Tento výsledek vyhovoval výběru Okresního fotbalového svazu (dále OFS) Klatovy, který nastoupil ve druhém utkání proti OFS Domažlice.První branku utkání a současně i tohoto turnaje zaznamenal v 10.minutě nádhernou střelou z voleje Ondřej Zíma a domažlický výběr se ujal vedení 1 : 0. Výběrtu Pošumaví však netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Ve 13.minutě našel Medveděv (TJ Sušice) na pravé straně ideálně Hlaváče (FK Horažďovice) a ten srovnal skóre na 1 : 1. O pět minut na to otočil OFS Klatovy výsledek, kdy Greger (FK Horažďovice) našel rychlého Medveděva a ten nedal brankáři žádnou šanci - 1 : 2. Ve 34.minutě byl za faul v pokutovém území odměněn ŽK Kuchárik a Domažlice dostaly výhodu pokutového kopu. To byla šance pro gólmana výběru z Pošumaví Pence (Okula Nýrsko), který tento PK nádherně vystihl a jeho vyraženou střelu uklidila obrana do bezpečí.další pohroma se valila na Pošumaví byla v 38.minutě, kdy samostatné sólo útočníka soupeře opět výborně zlikvidoval brankář Penc a v těchto chvílích klatovský výběr výrazně podržel a výraznou měrou se zasloužil o to, že tři body z tohoto klání byly připsány do tabulky pro výběr z Pošumaví. K poslednímu utkání nastoupil výběr domácí OFS Tachov proti reprezentantům OFS Klatovy s velkou motivaci, neboť v případě nerozhodného výsledku ho zisk jednoho bodu posouval do dalších bojů na jaře příštího roku. Hráči z Pošumaví za mohutného povzbuzování výběru Domažlic však nenechali nic náhodě. Již v 8.minutě našel Vachuška krásně Skrbka (oba TJ Sušice) a ujali se vedení. Přestože i dalším průběhu první části zápasu mělo Pošumaví ještě několik příležitostí, skóre se v této části zápasu již neměnilo.pojistku v podobě druhé branky přidal ve 29.minutě opět Hlaváč po přihrávce Vachušky. Za trvalého deště i herní převahy se dohrával druhý poločas. Oběma týmům ubývaly síly a náš výběr si své vedení již v poklidu pohlídal. Druhé vítězství v tomto turnaji našemu výběru zaručilo celkové první místo ve skupině "B" a tím i společně s výběrem OFS Domažlice postup do semifinále Talent Cupu, které se bude hrát v květnu příštího roku. Jednotlivé výsledky : Tachov - Domažlice 0:0, Domažlice-Klatovy 1:2 (1:2), Tachov - Klatovy 0:2 (0:1) Konečná tabulka : 1. OFS Klatovy 2 2 0 0 4:1 6 bodů 2. OFS Domažlice 2 0 1 1 1:2 1 bod 3. OFS Tachov 2 0 1 1 0:2 1 bod Trenéři: Fremut Ludvík a Marek Václav (TJ Klatovy). Vedoucí výběru : Zahradník Václav.

Na snímku úspěšní reprezentanti z Pošumaví před zahájením utkání OFS Domažlice ve kterém zvítězili 2:1. Výběr OFS Klatovy hrál v D. Újezdu pod vedením trenérské dvojice Václava Marka (stojící první zprava ) a Ludvíka Fremuta (sedící první zprava) Na snímku oba trenéři společně s náhradníky před utkáním s OFS Domažlice.

KRAJSKÉ FINÁLE TALENT CUP 2008-2009 - PŘEŠTICE - 8.5. 2009 Po skvělých výkonech jak na podzim ve skupině,tak i nyní ve finálovém turnaji si náš výběr opět zajistil prvenství a tím i právo reprezentovat Plzeňský kraj v této soutěži. V následujícím barážovém utkání s vítězem Karlovarského kraje se bude bojovat o Republikové finále, které se koná ve dnech 1.-3.6.2009 ( Velké Losiny) Slavnostní dekorování medailemi které provedl šéfrenér KFS pan Jan Kůstka. Medaile za první místo přebírají hráči výběru OFS Klatovy Výsledky : OFS Klatovy OFS Rokycany 4:1 (1:1) Sestava: Sváček Greger (36 Šašek), Dlouhý, Reisner, Procházka (37 Kucharik) Skrbek (34 Dolanský), Jarošík, Lintner(36 Janovský), Smolík Medveděv, Cibulka Branky: 4 - Skrbek (Smolík) 1:0, 16 hosté srovnali na 1:1, 33 - Smolík 2:1, 37 - Reisner 3:1, 40 - Medveděv(Cibulka) 4:1 OFS Klatovy OFS Plzeň město 1:0 (0:0) Sestava: Penc Greger,Dlouhý,Reisner,Procházka Dolanský (38 Skrbek), Lintner (21 Janovský), Jarošík,Skrbek(21 Smolík,33 Kucharik)) Medveděv(37 Cibulka),Cibulka(33 Šašek) Branka: 31 - Smolík(Procházka) Trenéři : Staněk Jan (Sušice), asistenti : Cibulka Zdeněk a Marek Václav (Klatovy ), vedoucí mužstva :Zahradník Václav (OFS) Vítězný kolektiv výběru OFS Klatovy,který si vítězstvím v souboji s ostatními výběry Plzeňského kraje vybojoval postup do klvalifikace na přebor ČR výběrů U 13 s vítězem Karlovarského kraje, který se hraje 13.5. na hřišti ve Žluticích. Celkové výsledky : Do tabulky se započítával vzájemný zápas postupujících z jednotlivých skupin z podzimu 2008 OFS Klatovy OFS Domažlice 2:1 a OFS Plzeň město OFS Rokycany 1:1 1.utkání Plzeň město Domažlice 1:2

2.utkání Klatovy Rokycany 4:1 3.utkání Domažlice Rokycan 3:2 4.utkání Klatovy Plzeň město 1:0 Tabulka : 1. OFS Klatovy 3 3 0 0 7:2 9 bodů 2. OFS Domažlice 3 2 0 1 6:5 6 bodů 3. OFS Plzeň město 3 0 1 2 2:4 1 bod 4. OFS Rokycany 3 0 1 2 4:8 1 bod Vítěz si vybojoval účast v barážovém utkání na republikové finále. Barážové utkání Karlovarský Plzeňský kraj se koná ve středu 13.5.200í od 17:00 hod na hřišti ve Žluticích (pořadatel je Karlovarský kraj)