SOUTĚŽNÍ ROČNÍK

VÝSLEDKY SE DĚLAJÍ NA HŘIŠTI, PARTA U PIVA. Vážení sportovní přátelé, příznivci kopané!

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I, Klatovy. Tel ; e mail : Obsah:

Delegovaní rozhodčí a DS. Neděle 15.května začátek 16:00 hod.

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HODEK Jakub Plzeň AR1 LEGO Jan Hvozd u Plas AR2 MAŠEK Jaroslav Plzeň DS JINDRA Jiří Plzeň

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I, Klatovy MT :

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Sestupy v soutěžích mužů

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ Denisova 93/I KLATOVY

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

POČET ODEHRANÝCH UTKÁNÍ A STŘELCI BRANEK Startu VD STRÁŽOV III.TŘÍDA- MUŽI - ročník 1986/ 1987

Město Touškov - Nýřany

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

TJ SOKOL SEHRADICE A

A D R E S Á Ř - K L U B Y kontakty - bankovní spojení - hřiště

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Neděle :00

AR1: ŠTRINCL Petr z Tachova. AR2: ŠLAPÁK František z Plané

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Soutěžní ročník 1983 / 1984

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

HR : KOHOUT Miroslav z Plzně AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Počasí fotbalu moc nepřálo

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

AR1: HOUDEK Jiří z Plzně AR2: POHANČENÍK

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

AR1: Simbartl Václav z Bolešin

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I, Klatovy

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Hodnocení jarní části sezóny

Město Touškov Černice

Okresní přebor dorostu 2002/2003. SK Strážov

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

HC BULDOCI NERATOVICE

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

Tab. č. 11 Platné hlasy pro polit. stranu, hnutí, koalici v okrese Klatovy (relativní údaje)

FC ATAX JENIŠOVICE SK CAMEL Jablonec nad Nisou

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

HR : Simbartl Václav z Bolešin. AR1: Duda Václav z Chlumčan

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

AR1: Štökl Jiří Hradec u Stoda. AR2: Szikszay Ladislav Dolce u Přeštic

číslo 2/2012 ze dne 8.4.2012 Neděle 8. dubna 2012 začátek v 16:00 hodin SK STRÁŽOV Sokol MOCHTÍN R o z h o d č í : Jan KRAUZ Hudčice Líčňany(Plzeň-sever) AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY - TABULKY SOUPEŘI - ZAJÍMAVOSTI 1

1. B T Ř Í D A SKUPINA B V KOMBINOVANÉ SESTAVĚ V LOSINÉ STRÁŽOV NA BODY NEDOSÁHL V 1.B třída, skupina B je jedinou krajskou soutěží kterou hraje také Strážov má Pošumaví největší, dokonce devítinásobné početní zastoupení. V součastné době si vedou nejlépe mezi 14 účastníky Svéradice, dnešní soupeř Strážova Mochtín a Žichovice. Další šestice týmů je zcela vážně poznamenaná v průběhu jara do sestupových vod. V 15. kole vedle Strážova na body nedosáhly tři celky z Pačejov a Švihova, které neuspěly na hřištích soupeřů. V prvních dvou utkáních ve kterých získal Strážov tři body za výhru nad Sokolem Hradešice stojí za zajímavost se pozastavit u obdržených branek. Kuriozní na čtyř brankách které Michal Javorský inkasoval byla polovina z nich z kategorie čistých vlastenců. Proti Hradešicím dal vedoucí gól hostů Vláďa Čížek a v minulém kole ho napodobil v Losiné Lukáš Helm. Může to být smůla, shoda náhod,, nicméně jak se zdá,, do vlastní branky to jde snadno. Určitě by bylo radostnější, kdyby to raději šlo samo do sítí soupeřů! LOSINÁ - STRÁŽOV 3 : 0 (1 : 0) Strážov nastoupil na hřišti v Losiné proti druhému celku tabulky z důvodu zranění či nemoci v silně kombinované sestavě. Přesto byl v prvním poločase lepším celkem a dokázal si vytvořit i řadu slibných brankových příležitostí, kterým chybělo velmi málo k úspěchu. V době největšího tlaku však hosté špatně pokryli ojedinělou standardní situaci v blízkosti vlastní šestnáctky a domácí z ničeho vedli 1:0. Tato situace na 10 minut strážovské hráče přibrzdila, ale zbytek poločasu opět přidali a měli herně navrch. Změnit nepříznivý stav se však nikomu ze střelců nepodařilo. Druhý poločas domácí změnili taktiku, důsledně bránili a přešli na hru na brejky, které však byly velmi nebezpečné. Po jednom z nich si hosté v tísni nadělili druhou jarní branku do vlastní sítě a v závěru pak domácí hráč potrestal ztrátu míče ve středu hřiště střelou z dálky. Hosté už vyprodukovali jen pěknou střelu T.Jandy z přímého kopu, ale to 2

bylo na zvrat v utkání málo. Zápas velmi dobře řídil rozhodčí Kovářík za nepříjemného, děštivého počasí. Rozhodčí:Kovářík Tomáš. ŽK: 1:0 Branky : Votípka 2, vlastní; ŽK: 1:0. Diváků60 Sestava Strážova: Javorský, Michel,Franc, Chaluš, Helm, Šlegl, Míšek, Denk, Janský (55.Janda), Opatrný, Weber DNEŠNÍ SOUPEŘ - SOKOL MOCHTÍN Sokol Mochtín byl v úvodních dvou jarních zápasech úspěšnější než Strážov. Také proto je na tom v tabulce o pět bodů více a může myslet vážně na atakování druhého místa v tabulce na který ztrácí pouhé dva body. Mochtín v prvním kole remizoval v Chanovicích 2:2 a odkud si ještě přivezl druhý bod za vítězství v penaltovém rozstřelu. V druhém zápase na domácím hřišti dokázal získat plný počet bodů za vítězství nad Sokolem Pačejov(referát z průběhu tohoto duelu si můžete předčíst rovněž na této stránce). Podzimní vzájemný zápas v Mochtíně byl pro Strážov úspěšný v tom, že po konečném nerozhodném výsledku získal druhý bod z pokutových kopů. MOCHTÍN - PAČEJOV 2 : 1 (1: 1) Souboj dvou tradičních soupeřů skončil výhrou domácího Mochtína. Ten se ujal vední již v 7.minutě brankou Tomáše Babky, který se po čtyř zápasové pauze opět vrátil do sestavy. Domácí hráči ale v dalším průběhu prvního poločasu další gól nepřidali, naopak bojovní hosté golem do šatny ve 45.minutě srovnali na 1:1 (autorem byl Ondřej Němec), začínalo se znovu. Vyrovnaný zápas s celou řadou nepřesností na obou stranách pokračoval i po přestávce. Rozhodnutí padlo v 57.minutě, kdy po rohovém kopu se přesnou hlavičkou opět prosadil Tomáš Babka, poslal domácí do vedení 2:1. Závěr patřil hostů, kteří riskovali, chtěli vyrovnat. Měli velké štěstí v 85.minutě, kdy šel sám na Boře kapitán domácích Cihlář, ale pačejovský gólman ho bravurním zákrokem vychytal. Na druhé straně měli v 89.minutě naopak štěstí domácí fotbalisté, kteří "přežili" nebezpečný závar před brankou po rozehraném volném přímém kopu Pačejova. Utkání odřídil rozhodčí František Petrželka. Branky: Babka 2 - Němec; ŽK: 3:0. Diváků: 60 3

Ostatní výsledky 15. kola 1.B třídy HRADEŠICE - PŘEŠTICE B 4 : 1 (1: 0) Branky: 36, 71, 73 Kotiš, 54 F. Melka - 63 Zoubek Rozhodčí: Špindlerová-Simbartl, Pressl, ŽK 2:0, ČK 0:0, 60 diváků SVÉRADICE - ŠVIHOV 3 : 2 (2 : 1) Branky: 24.Soukup Lukáš PK, 42.Herout Miroslav PK, 77.Makovec Stanislav - 26.Žák, 58.Bešta Rozhodčí: Duda Miroslav, ŽK: 4:0, ČK: 0:1 (24.Bureš Karel), Diváků: 120 CHANOVICE ŽICHOVICE 2 : 2 (2 : 1) NA PK 1 : 3 Branky: 27. Pavlovský, 40. Polena, 36. Brož, 55. Beneš R., diváků 150, ŽK 3:4, rozhodčí Cihlář MĚČÍN - ŠTĚNOVICE 4 : 2 (3 : 0) Branky: Malár, Němec, Šlajch, Čejka - Boček, Maugl; ŽK: 3:3; ČK: 0:1. Diváků: 50. Rozhodčí Konig. SPÁLENÉ POŘÍČÍ - STARÝ SMOLIVEC 4 : 1 (1: 1) Branky: Šlajs 2, Fiala, Šamšula - Tyrpekl; ŽK: 2:1. Diváků: 150 TABULKA 1.B. třídy - po 15. kole 1. Spálené Poříčí 15 11 0 4 36 : 19 33 2. Losiná 15 8 2 5 33 : 22 28 3. Svéradice 15 8 2 5 34 : 27 28 4. Zichovice 15 7 3 5 34 : 35 27 5. Mochtín 15 6 5 4 28 : 25 26 6. Štěňovice 15 7 2 6 32 : 23 25 7. St. Smolivec 15 7 3 5 25 : 27 25 8. Strážov 15 5 4 6 18 : 24 21 9. Hradešice 15 5 3 7 30 : 29 20 10. Měčín 15 6 2 7 32 : 32 20 11. Pačejov 15 6 2 7 17 : 23 20 12. Chanovice 15 4 6 5 23 : 24 19 13. Švihov 15 5 1 9 29 : 41 16 14. Přeštice B 15 2 1 12 19 : 39 7 Program 16. kola 7. 8.4. 2012 Domácí Hosté Den Zichovice Spálené Poříčí NE St. Smolivec Svéradice SO Švihov Měčín SO Štěňovice Hradešice NE Přeštice B Losiná NE Strážov Mochtín NE Pačejov Chanovice SO 4

III. TŘÍDA MUŽI BÉČKO DOMA TOTÁLNĚ ZKLAMALO První domácí jarní zápas ve kterém hostilo strážovské béčko dopadl zcela opačně než si příznivci strážovské kopané, kteří zápas navštívili představovali. Vše asi nejlépe vystihují slova vedoucího a trenéra B týmu Josefa Vaňka : Za takto tragický výkon hlavně ve druhém poločase se musí hráči stydět a jako vedoucí a trenér bych se chtěl divákům omluvit. Do dalších zápasů, které nás čekají musíme změnit hlavně zodpovědný přístup k utkání a větší bojovnost poprat se o výsledek, protože s takovým výkonem jako v tomto zápase neobstojíme. Je to veliké zklamání, zvláště po té kdy na podzim předváděl tento kolektiv solidní fotbal ozdobený pěknými brankami. Zdá se, že druhé místo je fič a třetí se bude, pokud se béčko nezlepší půjde také velmi brzo pod kytičky. To by nemuselo mrzet, jako předvedený nedělní výkon doma to bylo Waterlo!!!! STRÁŽOV B - BEZDĚKOV A 1 : 4 (1 : 2) Josef Vaněk Od úvodních minut se hrál celkem vyrovnaný zápas se šancemi před oběma brankami, ale větší měli domácí. Hosté se dostali do vedení již ve 3 min.po hrubé chybě v domácí obraně 0:1. Domácí poté zvýšili tlak a odměnou jim bylo vyrovnání Kalistou K. na 1:1. Ale potom opět po chybě v obraně musel zakročit kapitán domácích Janda V. v pokutovém území a byla penalta, kterou hosté s přehledem proměnili 1:2. Po zápase řekl hostující hráč, že ten zákrok přihrál a tak se správně penalta kopat neměla. Do druhého poločasu domácí vstoupili nabuzeni s nepříznivým stavem něco udělat, ale to jim vydrželo jen 10 minut a poté co v 63 min. obdrželi branku na 1:3 byl výkon domácích hráčů velmi špatný. Do konce zápasu již nic nepředvedli a ještě obdrželi branku na 1:4. Sestava - Nový J,, Janda V., Koláček O. ( 75min. Švůgr T.), Kollross P., Hosnedl M., Kalista K., Míšek L., Vlček L. ( 62 min. Kreibich K.), Hosnedl J. ( 73 min. Kolář M.), Weber P., Kalista R. Branky: 30. Kalista Karel 3. Teska Ondřej, 36. Novák Václav (PK), 63. Šlégl Jan, 84. Břečka Miroslav.Rozhodčí Habada ; ŽK:3 : 3 ; Diváků: 60. 5

Výsledky 15. kola Domácí Hosté Skóre Poločas Diváci Myslív Bolešiny 2 : 3 ( 1 : 1) 50 Horažďovice B Malý Bor 2 : 0 ( 0 : 0) 60 Měcholupy Nalž. Hory 8 : 0 ( 2 : 0) 60 Veřechov Neznašovy 3 : 0 ( 0 : 0) 30 Velhartice Hradešice B 4 : 0 ( 2 : 0) 40 Strážov B Bezděkov 1 : 4 ( 1 : 2) 60 H. M. Boží Hartmanice 3 : 2 ( 0 : 0) 30 TABULKA III. třídy - po 15. kole Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body 1. Horažďovice B 15 13 2 0 53 : 9 41 2. Měcholupy 15 9 2 4 32 : 15 29 3. Strážov B 15 9 1 5 34 : 31 28 4. Bolešiny 15 7 6 2 40 : 17 27 5. Bezděkov 15 8 3 4 36 : 29 27 6. Malý Bor 15 8 0 7 42 : 22 24 7. Velhartice 15 7 2 6 30 : 29 23 8. Hradešice B 15 7 0 8 31 : 35 21 9. Veřechov 15 6 1 8 27 : 29 19 10. Neznašovy 15 6 1 8 27 : 35 19 11. Nalž. Hory 15 6 0 9 32 : 43 18 12. Hartmanice 15 4 3 8 24 : 31 15 13. Myslív 15 1 4 10 13 : 39 7 14. H. M. Boží 15 1 1 13 13 : 70 4 Domácí Hosté Skóre Poločas Diváci Myslív Bolešiny 2 : 3 ( 1 : 1) 50 Horažďovice B Malý Bor 2 : 0 ( 0 : 0) 60 Měcholupy Nalž. Hory 8 : 0 ( 2 : 0) 60 Veřechov Neznašovy 3 : 0 ( 0 : 0) 30 Velhartice Hradešice B 4 : 0 ( 2 : 0) 40 Strážov B Bezděkov 1 : 4 ( 1 : 2) 60 H. M. Boží Hartmanice 3 : 2 ( 0 : 0) 30 6

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ 15. kolo - 1.4. 2012 MYSLÍV STRÁŽOV 1 : 1 (0:0) PK 4:5 Branky: 66. Borka- 48. Heindenreich. Rozhodčí: Milan Hovorka. Bez karet. Sestava hostů: J.Kalivoda, F.Muchka, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, O.Rubáš 15. kolo - 1.4. 2012 STRÁŽOV - DLOUHÁ VES 1 : 3 (0 : 0) Milan Denk Ve Strážově bylo k vidění průměrné utkání, kde se hosté prezentovali velmi dobře organizovanou obranou. Domácí nebyli příliš aktivní směrem dopředu. Hosté toho dokázali využít, když dvakrát za sebou se střelecky prosadil Špička. Po dvou inkasovaných gólech se ke slovu dostali i domácí, za které se pohlednou střelou zapsal mezi střelce Soušek. Strážov poté usiloval alespoň o srovnání skóre. Hosté však s velmi zodpovědnou hrou domácím už mnoho nedovolili a naopak sami přidali třetí branku. Sestava Strážova: J.Kalivoda, F.Muchka, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, O.Rubáš, L.Soušek, V.Vítovec, O.Rubáš, J.Toman Branky: 66 Soušek 43,60 Špička, 69 Beránek. Rozhodčí:Tomáš Míšek ; Diváků : 30 TABULKA OPŽ po 15. kole Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body 1. Hradešice 14 11 1 2 43 : 19 34 2. Železná Ruda 14 9 2 3 50 : 29 31 3. Švihov 14 9 1 4 44 : 25 29 4. Luby 14 9 2 3 37 : 20 29 5. Nalž. Hory 13 6 4 3 27 : 23 24 6. Nezamyslice 14 7 2 5 41 : 27 23 7. Hartmanice 14 7 1 6 48 : 38 22 8. Dlouhá Ves 14 5 4 5 25 : 41 22 9. Mochtín 14 5 2 7 28 : 30 18 10. Kašp. Hory 14 3 2 9 17 : 37 13 11. Strážov 14 2 4 8 22 : 44 12 12. Bolešiny 13 2 2 9 22 : 44 8 13. Myslív 14 0 3 11 13 : 40 4 7