AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS



Podobné dokumenty
AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

AUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE

MIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin

MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

Moderní umění & fotografie

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

o konání veřejné dobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 20 zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

č. DD 006/2008 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

Popis předmětu dražby a jeho stavu: Bytová jednotka č.449/9 o velikosti užitná plocha 75,46 m2 - po provedené stavební úpravě 3 + kk - se

artkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1.

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 63-2/2012

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 18-1/2016N dražba nedobrovolná

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

5. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota. Dražba bude pro vydražitele provedena bezúplatně, odměnu dražebníka hradí navrhovatel.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 807-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 782-DD/15

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 956/2015-D, OD

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

7. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota

Aktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, od hod

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 374/2015-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 23/15-EDD vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách a dle vyhlášky č. 18/2014 Sb.

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: N Čl. 1.

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

DRAŽEBNí VYHLÁŠKA. MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 8 Úřad městské části (1)

zapsán v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze


DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 395/2015-D

Dražební vyhláška dražby nedobrovolné č

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 08/15/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 014/2015-D,OD

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 831/2015-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

AGH Blatná s.r.o. IČ tel. fax

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: N Čl. 1.

vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb a jeho novely zák.č. 315/2006 Sb.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1322/2014-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 832/2015-D

Místo, datum a čas zahájení dražby ve hodin v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1190/2014-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Číslo: D 03/2015

IČ , DIČ CZ za psaná v obchodní m rejstříku, v edeném Městským so ud em v Praze, oddíl B., vlo žk a 75 04

Byt s lodžií Májová 659/45, Cheb (byt č. 659/22)

Dražební vyhláška č. 10B016DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 7

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N65962 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 Zák.č. 26/2000 Sb. a jeho dodatku v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1198/2014-D

'V,, 'V DRAZEBNIVYHLASKA

Dražební vyhláška č. 07B/107/DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 5

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 597-DD/14

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 508/2015-N

ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 069/2016-0

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ č dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona číslo 26/2000 Sb., pro dražbu dobrovolnou

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. číslo: N 15/2011

vyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 Č. j: 17848

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 023/2014-N

Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

Přívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, PSČ: , IČ: zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 70243

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 86/2014 ND

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 620/2015-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 38/2015 ND

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 792/2015-D

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č o vyhlášení dobrovolné veřejné dražby vydaná dle 20 zákona č. 26/2000 Sb.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 133/2016-D

AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ tel. fax info@agh-reality.cz

AUKČNÍ ŘÁD. I. Úvodní ujednání

Usnesení. vydává tuto. dražební vyhlášku (nařízení dražebního jednání - elektronická dražba)

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese

na provádění oprav, údržby a dalších servisních úkonů pro zajištění provozuschopnosti kopírovacích strojů a multifunkční kopírovací techniky

KONZULTA. dle 20 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 219/2015-D

45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin.

DRAŽEBNí VYHLÁŠKA. vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1044/2015-N

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 688-DD/14

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 274/2016-D

FOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE

vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: N-2013 Čl. 1.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 808/2015-D

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PODNIKATELE

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 797/2015-D

Transkript:

MODERNÍ UMĚNÍ & FOTOGRAFIE 6. 12. 2014

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com Mgr. Silvie Malíková tel. 0042 0725 549 147 silviemalikova@orlysartauctions.com

AUKCE MODERNÍ UMĚNÍ & FOTOGRAFIE 6. prosince 2014 od 14.00 hod. PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA 30. listopadu 5. prosince 2014 Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha 2 13.00 18.00 hod. ORLYS ART AUCTIONS Přemyslova 9, 128 00, Praha 2-Vyšehrad www.orlysartauctions.com

INDEX anonym 102, 157 Bartusz Juraj 68 Bartuška Josef 109 Bauch Jan 4 Bazovský Miloš Alexander 69 Blabolilová Marie 43, 44 Bolf Josef 66, 95 Brunovský Albín 36, 37, 38, 39, 40 Burant František 85 Císařovský Tomáš 20 Čechová Olga 75 Černý Karel 5 David Jiří 46 Dezider Toth 67 Dlouhý Bedřich 15, 91 Dörfl František 71 Feyfar Zdenko 107 Fila Rudolf 13, 93 Franta Jaroslav 105 Gross František 14, 25 Hájek Miloslav 24, 124 Hák Miroslav 139, 145 Hamera Oldřich 96 Hampl Josef 123, 126 Hamplová Hana 161 Hausmann Raoul 103 Havlíčková Daniela 23 Heckel Vilém 118, 119, 120 Hejna Václav 1 Hodonský František 45 Hořánek Jaroslav 77 Hošek Jakub 87 Hudeček František 10, 114, 116 Chaba Karel 83, 84 Istler Josef 6, 11, 16 Jankovič Josef 74 B Jílovská Olga Kintera Krištof 110 94 Kirsch Rudolf 100 Klimová Tamara 55 Koblasa Jan 97 A Kokolia Vladimír 31 Kolář Jiří 12, 65, 97 B Kolíbal Stanislav 51, 61, 62 Komárek Ivan 78 Komárek Vladimír 48 Kopecký Vladimír 97 E Koreček Miloš 132, 133, 134 Kotík Jan 42, 53, 63, 97 F Kotík Pravoslav 70, 97 D Krátký Čestmír 122, 125, 135 Krejčí Jiří 9 Krupka Jaroslav 98 Kubíček Jan 49, 60, 64 Kučerová Alena 26, 27, 28, 29 Kuklík Karel 131, 156 Kulhánek Oldřich 7, 18 Kuščynskyj Taras 150 Laštovka Karel 79 Liesler Josef 73 Mainer Martin 47 Malich Karel 59 Matasová Adéla 30 Matoušek František 81 Medková Emila 143, 153 Mirvald Vladislav 57 Muzika František 8 Nešleha Pavel 136 Nikl Petr 92 Novák Vladimír 80 Novosad Karel 52, 54, 56 Novotný Miloň 129 Ovčáček Eduard 21, 162 Pardubský Emil 149 Pešicová Jaroslava 82 Peterka Miroslav 106 Pileček Jindřich 88, 89, 90 Písařík Petr 58 Plicka Karol 99 Preisler Jan 3 Puchmertl Jaroslav 158 Reichmann Vilém 101, 104, 108, 127, 128, 137, 138, 140, 141, 146, 151, 155 Roučka Pavel 41 Ságl Jan 148 Sion Zbyšek 74 A Souček Ludvík 130, 144, 147, 159 Sozanský Karel 72 Stanko Vasil 160 Sudek Josef 112, 113, 121 Svoboda Jan 117 Šerých Jaroslav 22 Šimotová Adriena 32, 33, 34, 35 Škarýd Milan 163 Škoch Jiří 152 Špaňhel Jakub 86 Štěpán Bohumil 17, 19 Teschner Richard 2 Valter Karel 111, 115 Válová Květa 97 C Voženílek Zdeněk 142 Wojnar Jan 154 Zábranský Vlastimil 76 Zippe Stanislav 50

1. VÁCLAV HEJNA (1914 1985) V. Nebezký a Tristan Tzara, 30. léta, tuš, papír, 20,5 x 29,2 cm, signováno vpravo nahoře V Hejna 2 000 Kč 2. RICHARD TESCHNER (1879 1948) bez názvu, 1915, lept, papír, 29,8 x 22,3 cm, signováno vpravo dole Richard Teschner 8 000 Kč 3. JAN PREISLER (1872 1918) Studie do loveckého zámečku pana Bartoně, nedatováno, tuš, papír, 27,8 x 22 cm, značeno vpravo dole razítkem Z postůstalosti Prof. Jana Preislera 20 000 Kč

5. KAREL ČERNÝ (1922 2014) 4. JAN BAUCH (1898 1995) Ukřižovaný, 1942, litografie, papír, 46,6 x 31,2 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch 42 1 500 Kč Milenci, nedatováno, litografie, papír, 52,5 x 41,3 cm, z pozůstalosti Karla Černého ČFVU 5 000 Kč 6. JOSEF ISTLER (1919 2000) Kompozice, 1945, rytina, suchá jehla, 16,4 x 11,1 cm, signováno dole uprostřed Istler 45 1 200 Kč

7. OLDŘICH KULHÁNEK (1940 2013) Make up, 1968, lept, papír, 40,8 x 32,2 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 10 000 Kč 8. FRANTIŠEK MUZIKA (1909 1990) Sedící figura, 1944, tužka, papír, 25 x 36 cm, značeno vpravo dole pozůstalostním razítkem 25 000 Kč 9. JIŘÍ KREJČÍ (1899 1977) Mao-Lisa, 1970, lept, papír, výtisk č. 23/40, 27,4 x 48,8 cm, signováno vpravo dole Krejčí 70 6 000 Kč

10. FRANTIŠEK HUDEČEK (1909 1990) Noční chodec, 1943, tuš, akvarel, papír, 27 x 20 cm, signováno vpravo dole Fr. Hudeček 43 29 000 Kč vystaveno: 1980 Dům umění, Opava, č. 12

11. JOSEF ISTLER (1919 2000) Horizont, 1943, barevný lept, papír, 36 x 23,6 cm, signováno vpravo dole Istler 2 500 Kč 12. JIŘÍ KOLÁŘ (1914 2002) Pocta Vladimíru Boudníkovi, nedatováno, koláž, 30 x 21 cm, signováno vpravo dole JK 8 000 Kč 13. RUDOLF FILA (1932) bez názvu, 1976, litografie, tuš, akryl, 52,8 x 36 cm, signováno vlevo dole R.Fila 1 500 Kč

14. FRANTIŠEK GROSS (1909 1985) Strojek, 1946, suchá jehla, akvarel, 12 x 8,4 cm, signováno vpravo dole F. Gross 46 4 000 Kč 15. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Doma, 2001, měkký kryt, koláž, výtisk č. 53/100, 20,6 x 34,5 cm, signováno vpravo dole Dlouhý 2001 1 200 Kč 16. JOSEF ISTLER (1919 2000) Pastýřka, 1977, akvatinta, výtisk č. 11/30, 32,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole Istler 2 000 Kč

17. BOHUMIL ŠTĚPÁN (1913 1975) Problémy lásky/sexu, 1965, koláž, tuš, 29,5 x 13,8 cm, signováno vlevo dole Luboš Štěpán 8 000 Kč 18. OLDŘICH KULHÁNEK (1940 2013) Hurá, 1968, lept, papír, výtisk č. 8/20, 22 x 40,2 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1968 5 000 Kč 19. BOHUMIL ŠTĚPÁN (1913 1975) Problémy lásky/sexu, 1965, koláž, tuš, 22,5 x 20,5 cm, signováno L Štěpán 8 000 Kč

21. EDUARD OVČÁČEK (1933) 20. TOMÁŠ CÍSAŘOVSKÝ (1962) bez názvu, 2010, barevná litografie, papír, 64,5 x 50 cm, signováno vpravo dole Císařovský 1 000 Kč Tetovaná žena, 2002, serigrafie, 18 x 22,6 cm, signováno vpravo dole E Ovčáček 1 000 Kč 22. JAROSLAV ŠERÝCH (1928 2014) bez názvu, 2012, lept, papír, 15,3 x 10,4 cm, signováno vpravo dole J Šerých 600 Kč 23. DANIELA HAVLÍČKOVÁ (1946) bez názvu, 1976, lept, 40 x 31 cm, signováno vpravo dole Havlíčková 1 000 Kč

24. MILOSLAV HÁJEK (1923 1995) Zátiší s citróny, 1957, olej, plátno, 26 x 26,3 cm, signováno vlevo dole M. Hájek 57 28 000 Kč 25. FRANTIŠEK GROSS (1909 1985) Hlava, 1944, suchá jehla, akvarel, 7,7 x 5,6 cm, signováno vpravo dole F. Gross 44 3 000 Kč

26. ALENA KUČEROVÁ (1935) Spící, 1967, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 10/20, 34,3 x 53 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1967 5 000 Kč 27. ALENA KUČEROVÁ (1935) Velká vlna, 1969, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 21/30, 53,3 x 75,3 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1969 10 000 Kč 28. ALENA KUČEROVÁ (1935) Malé překážky, 1988, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 21/60, 53,2 x 76,3 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1988 12 000 Kč

29. ALENA KUČEROVÁ (1935) Cesta do kopce, 1968, tisk z perforovaného plechu, 75,3 x 53,5 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1968 16 000 Kč 30. ADÉLA MATASOVÁ (1940) Průlom, 1976, lept, papír, 39,5 x 29,7 cm, signováno vpravo dole Adéla Matasová 76 1 200 Kč 31. VLADIMÍR KOKOLIA (1956) Mars pohledem Taikonauta, 1999, serigrafie, papír, 36 x 37 cm, signováno vpravo dole Kokolia 99 1 200 Kč

32. ADRIENA ŠIMOTOVÁ (1926 2014) Odkrývání, 1975, kombinovaná technika, papír, výtisk č. 6/15, 42 x 49 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová 75 25 000 Kč 33. ADRIENA ŠIMOTOVÁ (1926 2014) Zeď statku (za stodolou), 1966, suchá jehla, papír, v soupise díla A. Šimotové vedeno pod číslem 865, 36,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová 65 18 000 Kč

34. ADRIENA ŠIMOTOVÁ (1926 2014) Pocta poslům prostoru, 1967, suchá jehla, papír, 70,1 x 54,7 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová 67 25 000 Kč 35. ADRIENA ŠIMOTOVÁ (1926 2014) Vytrácení podoby, 1997, serigrafie, 45 x 45 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová 97 5 500 Kč

36. ALBÍN BRUNOVSKÝ (1935 1997) bez názvu, 1998, lept, papír, 13 x 10 cm, signováno dole uprostřed A Brunovský 8 000 Kč 37. ALBÍN BRUNOVSKÝ (1935 1997) Obrazotvorná lúka, 1967, lept, papír, 24,7 x 32 cm, signováno vpravo dole A Brunovský 1967 9 000 Kč 38. ALBÍN BRUNOVSKÝ (1935 1997) Bella Italia X., 1969, suchá jehla, papír, 43 x 39,4 cm, signováno vpravo dole A Brunovský 1969 9 500 Kč

39. ALBÍN BRUNOVSKÝ (1935 1997) Utrpenie Dr. Stacha, 1966, lept, papír, 35 x 49,7 cm, signováno vpravo dole A Brunovský 1966 10 000 Kč 40. ALBÍN BRUNOVSKÝ (1935 1997) Veterno, 1989, lept, papír, 21,7 x 15,4 cm, signováno vpravo dole A. Brunovský 1989 10 000 Kč 41. PAVEL ROUČKA (1942) Kniha Ruth, nedatováno, deset barevných litografií, 29 x 21,2 cm, všechny listy signovány vpravo dole Roučka 6 000 Kč

42. JAN KOTÍK (1916 2002) bez názvu, 1960, olej, sololit, oboustranná malba, 110 x 81 cm, signováno dole uprostřed JK 60 reprodukováno: Iva Mladičová, Jan Kotík, 1916 2002, Národní galerie v Praze 2011, str. 331, č. 637 180 000 Kč

44. MARIE BLABOLILOVÁ (1948) 43. MARIE BLABOLILOVÁ (1948) Dům, mrak a strom, 1987, lept, papír, 49,5 x 39,7 cm, signováno vpravo dole M Blabolilová 87 1 500 Kč bez názvu, 1982, lept, papír, 39,5 x 33,7 cm, signováno vpravo dole M Blabolilová 82 1 500 Kč 45. FRANTIŠEK HODONSKÝ (1945) bez názvu, 2001, barevný dřevoryt, papír, 47 x 31,7 cm, signováno vpravo dole F Hodonský 2001 1 500 Kč

46. JIŘÍ DAVID (1956) bez názvu, 1990, serigrafie, papír, 42 x 29,5 cm, signováno na rubu Jiří David 90 1 000 Kč 47. MARTIN MAINER (1959) Plazma, 2005, barevná serigrafie, 49,8 x 34,8 cm, signováno vpravo dole MM 05 1 000 Kč 48. VLADIMÍR KOMÁREK (1928 2002) Lavička, 1987, suchá jehla, papír, 44,5 x 33,5 cm, signováno dole uprostřed V Komárek 2 000 Kč

49. JAN KUBÍČEK (1921 1993) bez názvu, 1982 88, serigrafie, papír, výtisk č. 45/50, 39,6 x 25,7 cm, signováno dole uprostřed Jan Kubíček 1982-88 6 000 Kč 50. STANISLAV ZIPPE (1943) bez názvu, 1997, serigrafie, papír, 35 x 53,4 cm, signováno vpravo dole Zippe 97 1 000 Kč 51. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 2007, lept, papír, výtisk č. 83/100, 31,6 x 23 cm, signováno vpravo dole Kolíbal 07 1 500 Kč

52. KAREL NOVOSAD (1944) bez názvu, 1979, akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, signováno na rubu Novosad 79 16 000 Kč 53. JAN KOTÍK (1916 2002) bez názvu, 1977, tuš, kaláž, provázek, papír na překližce, 70 x 50 cm, signováno vpravo dole JK 77 25 000 Kč reprodukováno: Iva Mladičová Jan Kotík, Národní galerie v Praze 2011, str. 405, obr. 1645

54. KAREL NOVOSAD (1944) Struktury Radiation, 1979, laserový tisk, papír, 50 x 25 cm, signováno dole Novosad 79 1 500 Kč 55. TAMARA KLIMOVÁ (1922 2004) bez názvu, 1986, serigrafie, papír, 34,9 x 29 cm, signováno Tamara Klimová 86 1 200 Kč 56. KAREL NOVOSAD (1944) bez názvu, 1973, laserový tisk, 60 x 83 cm, signováno vpravo dole Novosad 73 1 500 Kč

57. VLADISLAV MIRVALD (1921 2003) Grafém JČ v cylindrickém Noiré, 1999, tuš, papír, 66 x 45 cm, signováno na rubu Vl. Mirvald 80 000 Kč 58. PETR PÍSAŘÍK (1968) Drak, je to tak, 2007, kombinovaná technika, sololit, 50 x 40 cm, signováno na rubu Petr Písařík 20 000 Kč

59. KAREL MALICH (1924) Krajina s kopcem, 1961, tuš, kvaš, tempera, papír, 50 x 40 cm, signováno na rubu K. Malich 1961 90 000 Kč

60. JAN KUBÍČEK (1921 1993) bez názvu (3 kusy), 1970, serigrafie, tuš, papír, 40,1 x 40,1 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček 1970 18 000 Kč

61. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 1970, tuš, papír, 31,2 x 44,2 cm, signováno na rubu Kolíbal 15 000 Kč 62. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 1972, kuličkové pero, papír, 31,2 x 44,2 cm, signováno na rubu Kolíbal 15 000 Kč

63. JAN KOTÍK (1916 2002) bez názvu, 1974, koláž, provázek, papír, 29,3 x 20,5 cm, signováno dole uprostřed Jan Kotík 74 4 000 Kč 64. JAN KUBÍČEK (1921 1993) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, výtisk č. 15/70, 29,3 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček 1974 2 500 Kč 65. JIŘÍ KOLÁŘ (1914 2002) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, 29,3 x 20,7 cm, signováno vpravo dole Jiří Kolář 74 3 000 Kč

66. JOSEF BOLF (1971) bez názvu, 2005, kombinovaná technika, karton, 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf 20 000 Kč 67. DEZIDER TÓTH (1947) Ochrana prírody, 1976, serigrafie, 54 x 38 cm, signováno vpravo dole Toth Dezider 1 500 Kč 68. JURAJ BARTUSZ (1933) bez názvu, 1976, reliefní tisk, 53,3 x 37,5 cm, signováno vpravo nahoře Bartusz 1 200 Kč

69. MILOŠ ALEXANDER BAZOVSKÝ (1899 1968) Matka s dítětem, 60. léta, olej, karton, 22,6 x 26,8 cm, signováno vlevo dole MAB 280 000 Kč

70. PRAVOSLAV KOTÍK (1889 1970) Zástup, 1958, olej, plátno, 46,3 x 38,8 cm, signováno vpravo dole P Kotík 48 000 Kč vystaveno: 1958 Galerie ČFVU Praha ŠFVU 1958, Pravoslav Kotík, Oleje a kvaše 71. FRANTIŠEK DÖRFL (1934) bez názvu, 1963, olej, plátno, 39,5 x 49,2 cm, signováno na rubu František Dörfl 9 000 Kč

72. KAREL SOZANSKÝ (1946) Viselec, 1995, lept, akvatinta, papír, 50 x 40 cm, signováno vpravo dole K. Sozanský 95 1 000 Kč 73. JOSEF LIESLER (1912 2005) bez názvu, 1991, litografie, papír, 37,5 x 48 cm, signováno vpravo dole Liesler 91 1 800 Kč 74 A. ZBYŠEK SION (1938) bez názvu, 1995, barevná litografie, 31,8 x 22,8 cm, signováno vpravo dole Z Sion 1 000 Kč

74 B. JOSEF JANKOVIČ (1937) bez názvu, 2002, serigrafie, 43 x 36 cm, signováno dole uprostřed Jankovič 02 1 600 Kč 75. OLGA ČECHOVÁ (1925 2010) Píseň Písní, 1975, deset barevných kamenorytin, 37 x 27,4 cm, všechny listy signovány vpravo dole Olga Čechová 74 8 000 Kč 76. VLASTIMIL ZÁBRANSKÝ (1936) bez názvu, nedatováno litografie, papír, 35 x 24,7 cm, signováno dole uprostřed Zábranský 700 Kč

77. JAROSLAV HOŘÁNEK (1925 1995) Útěk, 1978, serigrafie, 53 x 37 cm, signováno dole uprostřed Hořánek 1 500 Kč 78. IVAN KOMÁREK (1956) bez názvu, 1991, litografie, papír, výtisk č. 25/70, 22,6 x 32 cm, signováno vpravo dole I. Komárek 600 Kč 79. KAREL LAŠTOVKA (1938 1986) bez názvu, 70. léta, litografie, papír, 66,3 x 48,5 cm, signováno vpravo dole K Laštovka 2 000 Kč

80. VLADIMÍR NOVÁK (1948) bez názvu, 1991, litografie, papír, 37 x 22,5 cm, signováno dole uprostřed V Novák 900 Kč 81. FRANTIŠEK MATOUŠEK (1901 1961) Petr, 2004, barevná litografie, papír, 37,5 x 52,2 cm, signováno vpravo dole František Matoušek 2004 1 200 Kč 82. JAROSLAVA PEŠICOVÁ bez názvu, 1978, lept, 34,5 x 26,6 cm, signováno vpravo dole Jaroslava Pešicová 1 000 Kč

83. KAREL CHABA (1925 2009) Labutě, 1994, olej, karton, 30,8 x 43 cm, signováno vlevo dole Chaba 20 000 Kč 84. KAREL CHABA (1925 2009) Průčelí, 1993, olej, sololit, 20,7 x 16 cm, signováno vpravo nahoře Chaba 12 000 Kč

85. FRANTIŠEK BURANT (1924 2001) Dvě figury, 1998, suchá jehla, papír, 22,9 x 13,9 cm, signováno vpravo dole F. Burant 600 Kč 86. JAKUB ŠPAŇHEL (1976) bez názvu, 2007, litografie, papír, 60 x 44,4 cm, signováno vpravo dole Špaňhel 2007 1 200 Kč 87. JAKUB HOŠEK (1979) bez názvu, 2010, litografie, papír, 69,5 x 49,8 cm, signováno dole uprostřed Jakub Hošek 1 000 Kč

88. JINDŘICH PILEČEK (1944) Krajina Loď Džbán Strom, 70. léta, suchá jehla, papír, 21,4 x 23 cm, signováno vpravo dole J. Pileček 1 500 Kč 89. JINDŘICH PILEČEK (1944) bez názvu, 70. léta, lept, papír, 25,3 x 13,8 cm, signováno vpravo dole J Pileček 1 500 Kč 90. JINDŘICH PILEČEK (1944) O přírodě, 1968, lept, papír, 19 x 17,2 cm, signováno vpravo dole J Pileček 1968 1 500 Kč

91. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Domácí přítel nepřítel, 1996, kombinovaná technika, papír, 52 x 70 cm, signováno vpravo dole Dlouhý 96 49 000 Kč 92. PETR NIKL (1960) bez názvu, 2001, litografie, papír, 30,3 x 25,3 cm, signováno vpravo dole Petr Nikl 2001 1 000 Kč 93. RUDOLF FILA (1932) bez názvu, 2003, reprodukce, akryl, 42,1 x 29,7 cm, signováno vlevo dole R Fila 03 1 000 Kč

94. KRIŠTOF KINTERA (1973) Radosti zadosti, 2013, kombinovaná technika, karton, 102 x 72 cm, signováno na rubu Krištof Kintera 28 000 Kč 95. JOSEF BOLF (1971) Kuchyně, 2008, serigrafie, papír, výtisk č. 65/100, 30,3 x 46,5 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf 2008 4 000 Kč

96. OLDŘICH HAMERA (1943) Pocta V. Boudníkovi, 1973, monotyp, papír, 22 x 15,5 cm, signováno vpravo dole Old. Hamera 73 2 500 Kč 97 A. JAN KOBLASA (1932) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, 29,3 x 17 cm, signováno vpravo dole K 74 1 500 Kč 97 B. JIŘÍ KOLÁŘ (1914 2002) PF 76, 1975, koláž, papír, 18,8 x 11,7 cm, signováno vpravo dole JK 5 500 Kč

97 C. KVĚTA VÁLOVÁ (1922 1998) bez názvu, 1992, lept, 23,6 x 27,5 cm, signováno vpravo dole K Válová 1 200 Kč 97 D. PRAVOSLAV KOTÍK (1889 1970) bez názvu, 1956, kvaš, papír, 30 x 42,7 cm, signováno dole uprostřed P. Kotík 7 000 Kč 97 E. VLADIMÍR KOPECKÝ (1928) bez názvu, 2010, serigrafie, papír, 30 x 30,2 cm, signováno vpravo dole Kopecký 2 500 Kč

97 F. JAN KOTÍK (1916 2002) bez názvu, 1947, litografie, papír, 26 x 34 cm, signováno vpravo dole J.K. 5 500 Kč

FOTOGRAFIE 20. STOLETÍ

98. JAROSLAV KRUPKA (1884 1947) Krajina, kolem roku 1910, original vintage print, 27,6 x 36 cm, neznačeno 8 000 Kč 99. KAROL PLICKA (1894 1987) Velká noc, 1927, Važec, 1927, dvě originální dobové fotografie, 8,7 x 14 cm, neznačeno 1 000 Kč

100. RUDOLF KIRSCH Hory, 1928, original vintage print, 16,7 x 21,2 cm, signováno vpravo dole Rudolf Kirsch 3 000 Kč 101. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Člun na Jadranu, 1938, original vintage print, 22,8 x 17,1 cm, nesignováno, autorem popsáno na rubu Člun na Jadranu 25 000 Kč 102. ANONYM Karel Teige, 1943, original vintage print, 4,5 x 6,2 cm, neznačeno 1 000 Kč

103. RAOUL HAUSMANN (1886 1971) Montag, 1938, pozdější autorská zvětšenina z 60. let, 32,2 x 22,3 cm, značeno na rubu razítkem Succession R. Hausmann 12 000 Kč 104. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Soumrak pražských luceren, 60. léta, original vintage print, 19,5 x 16,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem 5 000 Kč 105. JAROSLAV FRANTA (1934) Koláž (autor Hugo Demartini), 60. léta, autorská zvětšenina, dosud nepublikováno 12 000 Kč

106. MIROSLAV PETERKA bez názvu, 1966, original vintage print, 30,2 x 11 cm, značeno na rubu autorským razítkem 1 500 Kč 107. ZDENKO FEYFAR (1913 2006) Národní divadlo, 1960, original vintage print, 39,9 x 12,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem 10 000 Kč Varianta fotografie Národní divadlo reprodukována v knize Ludvíka Součka Zdenko Feyfar, Odeon 1977, str. 26

108. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Podzim, 2. pol 50. let, original vintage print, 23,3 x 23,6 cm, signováno na rubu Ing. Vilém Reichmann 20 000 Kč vystaveno: 1960 Kleine Galerie, Wien, Fotolyrika (fotografické metamorfózy)

109. JOSEF BARTUŠKA (1898 1963) PF 1945, 1944, original vintage print, 11,8 x 8,9 cm, neznačeno 5 000 Kč 110. OLGA JÍLOVSKÁ (1919) PF 1939, 1938 original vintage print, 17,6 x 12,7 cm, signováno na rubu Olga Jílovská 9 000 Kč 111. KAREL VALTER (1909 2006) bez názvu, 1934, pozdější zvětšenina ze 70. let, 17 x 20,9 cm, signováno na rubu Valter K 1934 10 000 Kč

112. JOSEF SUDEK (1896 1976) Krajina panoramatická, kolem roku 1960, original vintage print, 9,9 x 29,8 cm 25 000 Kč 113. JOSEF SUDEK (1896 1976) Krajina panoramatická, kolem roku 1960, original vintage print, 10,3 x 29,8 cm 25 000 Kč

114. FRANTIŠEK HUDEČEK (1909 1990) bez názvu, 1935, fotografika, bromostříbrná autorská zvětšenina z 60. let, 19,9 x 11,9 cm, signováno dole uprostřed Fr. Hudeček 35 15 000 Kč 115. KAREL VALTER (1909 2006) bez názvu, 1933, pozdější zvětšenina ze 70. let, 18 x 28 cm, signováno na rubu Valter K 33 15 000 Kč 116. FRANTIŠEK HUDEČEK (1909 1990) Akvárium, 1935, fotografika, bromostříbrná autorská zvětšenina z 60. let, 19,1 x 26 cm, signováno dole uprostřed Fr. Hudeček 35 18 000 Kč

117. JAN SVOBODA (1934 1990) Zátiší s drapérií, 1985, original vintage print, 39 x 51 cm, signováno dole uprostřed Jan Svoboda, na rubu autorem připsáno Zátiší s drapérií, 1982 50 000 Kč reprodukováno: Petr Balajka Jan Svoboda, Odeon, Edice Fotografie, Praha 1991, obr. č. 99

118. VILÉM HECKEL (1918 1970) Motocyklový závod, 60. léta, original vintage print, 16 x 23,5 cm, značeno na rubu autorským razítkem 5 000 Kč 119. VILÉM HECKEL (1918 1970) Na závodech, druhá pol. 50. let, original vintage print, 13 x 17,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem 6 000 Kč 120. VILÉM HECKEL (1918 1970) Jawa, 1960, original vintage print, 22,8 x 17,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem 15 000 Kč

121. JOSEF SUDEK (1896 1976) Praha, 1957, original vintage print, ve výřezu 16,3 x 22,2 cm, signováno na rubu Sudek 80 000 Kč Na rubu dedikace autora: Pavlovi Parmovi k Vánocům 1957 upřímně Sudek

122. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Spectre, 1963, original vintage print, 16,3 x 24,1 cm, signováno na rubu ČK 15 000 Kč provenience: Jiří Mašín, Praha 123. JOSEF HAMPL (1932) Fotogram, 1961, original vintage print, 23 x 17,4 cm, signováno na rubu Hampl 61 6 000 Kč

124. MILOSLAV HÁJEK (1927 2010) bez názvu, 1960, original vintage print, 13 x 17,9 cm, značeno na rubu M Hájek-60 8 000 Kč 125. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Martyr, 1964, original vintage print, 17,2 x 24 cm, signováno na rubu ČK 25 000 Kč provenience: Jiří Mašín, Praha 126. JOSEF HAMPL (1932) Fokalk, 1960, original vintage print, 18 x 12 cm, signováno na rubu Hampl 1960 6 000 Kč

127. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Každému místu na slunci, 1967, original vintage print, 17,9 x 22 cm, značeno na rubu autorským razítkem 8 000 Kč 128. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Schody, 1. pol. 60. let, original vintage print, 20,3 x 17 cm, značeno na rubu autorským razítkem 6 000 Kč 129. MILOŇ NOVOTNÝ (1930 1992) Svářeč, 1969, original vintage print, 23,9 x 18,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem 3 000 Kč

130. LUDVÍK SOUČEK (1926 1978) bez názvu, 1. pol. 50. let, original vintage print, 17,2 x 19,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem 7 000 Kč 131. KAREL KUKLÍK (1937) bez názvu, 1966, original vintage print, 16,2 x 23 cm, značeno na rubu autorským razítkem 8 000 Kč

132. MILOŠ KOREČEK (1908 1989) bez názvu, 1983, original vintage print, 25,7 x 18,1 cm, signováno Miloš Koreček 10 000 Kč 133. MILOŠ KOREČEK (1908 1989) Z cyklu Epilog, 1986, original vintage print, 23,3, x 17,9 cm, signováno na rubu Miloš Koreček 1986 4 000 Kč 134. MILOŠ KOREČEK (1908 1989) Z cyklu Epilog, 1986, original vintage print, 23,3, x 17,9 cm, signováno na rubu Miloš Koreček 1986 4 000 Kč

135. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Noli me tangere, 1964, original vintage print, 14,5 x 23,9 cm, signováno na rubu ČK 15 000 Kč reprodukováno: Zdenek Primus, Čestmír Krátký Tvorba jako pokus o existenci, Kant 2007, str. 59 136. PAVEL NEŠLEHA (1937 2003) PF 1970, 1970, original vintage print, 17,3 x 11,6 cm, signováno vpravo dole P Nešleha 1 500 Kč

137. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Tajné písmo boru, nedatováno, original vintage print, 17,6 x 21,3 cm, signováno na rubu Vilém Reichmann 6 000 Kč 138. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Ze souboru Kouzla, 1938, autorská zvětšenina z roku 1984, (negativ 1938, print 1984), 23,1 x 17,3 cm, signováno na rubu Vilém Reichmann 12 000 Kč 139. MIROSLAV HÁK (1911 1978) 5. května: shazování bust (Hitlera) z nacistického knihkupectví z Václavského náměstí, 1945, original vintage print, 17,8 x 23,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem 15 000 Kč

140. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Dolly, první pol. 50. let, original vintage print, 11,4 x 17,3 cm, neznačeno 6 000 Kč 141. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Dolly, 1952, original vintage print, 15,8 x 23,4 cm, neznačeno 6 000 Kč 142. ZDENĚK VOŽENÍLEK (1929 1981) U splavu, 1965, original vintage print, 17,9 x 21,8 cm, značeno na rubu autorským razítkem 2 500 Kč

143. EMILA MEDKOVÁ (1928 1985) Staroměstská radnice, 1961, original vintage print, 17,1 x 23,3 cm, signováno na rubu E Medková Staroměstská radnice 1961 25 000 Kč reprodukováno: Jan Kříž, Emila Medková, SNKLU Praha, 1965, obr. Č. 43 144. LUDVÍK SOUČEK (1926 1978) A neuveď nás v pokušení, první pol. 50. let, original vintage print, 17,2 x 12,1 cm, značeno vpravo dole D L.S., na rubu autorským razítkem 10 000 Kč

145. MIROSLAV HÁK (1911 1978) Z atelieru F. Hudečka, 50. léta, bromostříbrná fotografie, 17 x 23 cm, neznačeno 12 000 Kč 146. VILÉM REICHMANN (1908 1991) Nástup, 1967, original vintage print, 17 x 23 cm, značeno na rubu autorským razítkem 10 000 Kč reprodukováno: Antonín Dufek Vilém Reichmann, Foto Mida, 1994, obr. č. 27 147. LUDVÍK SOUČEK (1926 1978) Sabatiérův efekt, první pol. 50. let, original vintage print, 23 x 29,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem 6 000 Kč

148. JAN SÁGL (1942) bez názvu, první pol. 60. let, original vintage print, 23 x 17,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem 2 500 Kč 149. EMIL PARDUBSKÝ (1910 1977) bez názvu, 1965, original vintage print, 23,9 x 18,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem 2 500 Kč 150. TARAS KUŠČYNSKYJ (1932 1983) bez názvu, 70. léta, original vintage print, 18,1 x 24,1 cm, značeno na rubu autorským razítkem 5 500 Kč

151. VILÉM REICHMANN (1908 1991) bez názvu, 60. léta, original vintage print, 22,8 x 17,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem 6 000 Kč 152. JIŘÍ ŠKOCH (1929 1981) bez názvu, 1978, original vintage print, 12,4 x 15,1 cm, signováno Jiří Škoch 2 000 Kč 153. EMILA MEDKOVÁ (1928 1985) PF 1980 Vanitas, original vintage print, 14 x 9,5 cm, signováno na rubu Emila Medková 5 000 Kč

154. JAN WOJNAR (1944) Autofotogram, 1977, original vintage print, 20,8 x 14,7 cm, signováno na rubu Wojnar 77 13 000 Kč

155. VILÉM REICHMANN (1908 1991) bez názvu, 60. léta, original vintage print, 17,2 x 20,7 cm, značeno na rubu autorksým razítkem 5 000 Kč 156. KAREL KUKLÍK (1937) bez názvu, 1966, original vintage print, 18,1 x 18,1 cm, značeno na rubu autorským razítkem 1 500 Kč 157. ANONYM Vladimír Boudník, 60. léta, original vintage print, nesignováno, 17 x 22,9 cm 1 500 Kč

158. JAROSLAV PUCHMERTL (1916 1985) bez názvu, 80. léta, original vintage print, 22,5 x 30,4 cm, signováno na rubu J.Puchmertl 1 500 Kč 159. LUDVÍK SOUČEK (1926 1978) Akt, 1. pol. 50. let, original vintage print, 16,9 x 22,8 cm, značeno na rubu autorským razítkem 12 000 Kč 160. VASIL STANKO (1962) Ako zaobchádzať s domorodcami, 1991, original vintage print, 43,2 x 43,5 cm, signováno vpravo dole Stanko 3 000 Kč

161. HANA HAMPLOVÁ (1960) bez názvu, 1988, original vintage print, 58,4 x 48,8 cm, signováno na rubu Hana Hamplová 1988 5 000 Kč 162. EDUARD OVČÁČEK (1933) fotografika, 1981, original vintage print, 36,3 x 28,4 cm, signováno na rubu E. Ovčáček 1981 6 000 Kč 163. MILAN ŠKARÝD Škoda, 1967, original vintage print, 24 x 18,1 cm, signováno na rubu autorským razítkem 4 000 Kč

Dražební vyhláška o konání společné veřejné dobrovolné dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění 1. ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., se sídlem: Praha 2, Vyšehrad, Přemyslova 97/9, PSČ 128 00, IČ: 248 30 992, DIČ: CZ 248 30 992, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 178365 (dále jen dražebník ), oznamuje, že dne 6. prosince 2014, od 14.00 hod. provede na žádost vlastníků dražebních předmětů dobrovolnou veřejnou společnou dražbu v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, 128 00 Praha 2 - Vyšehrad. 2. Předměty v dražbě jsou označeny a popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací cena), v dražebním (aukčním) katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této vyhlášky. Předměty v dražbě budou draženy v pořadí uvedeném v tomto katalogu. Předměty dražby jsou draženy a nabízeny ve stavu odpovídajícím době jejich vzniku. Údaje o předmětech dražby uvedené v dražebním (aukčním) katalogu jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Prohlídka předmětů dražby se uskuteční ve dnech 30. listopadu 2014-5. prosince 2014, denně vždy od 13.00 hod. do 18.00 hod. v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, 128 00 Praha 2 Vyšehrad. 3. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětů dražby jejich pořadovým číslem, stručným popisem a uvedením nejnižšího podání. Po vyvolání předmětu dražby mohou zájemci (dále také jen dražitelé ) činit příhozy viditelným zvednutím přiděleného dražebního čísla. Dražba předmětu trvá, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhoz se považuje a) 100, Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 5.000, Kč b) 500, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 5.000, Kč, ale méně než 10.000, Kč c) 1.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 10.000, Kč, ale méně než 20.000, Kč d) 2.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 20.000, Kč, ale méně než 50.000, Kč e) 5.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 50.000, Kč, ale méně než 100.000, Kč f) 10.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 100.000, Kč, ale méně než 500.000, Kč g) 50.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 500.000, Kč, ale méně než 1.000.000, Kč h) 100.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 1.000.000, Kč, ale méně než 10.000.000, Kč i) 200.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena 10.000.000, a více. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby (licitátor). Dražebník si vyhrazuje právo předmět dražby z dražby vyřadit, o čemž bude neprodleně informovat navrhovatele. 4. Vydražitel je povinen vyřídit si své závazky vzniklé z dražby v nejbližší platební přestávce. Vydražiteli bude účtována k ceně, za níž mu je předmět dražby přiklepnut (cena dosažená vydražením), odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, která obsahuje daň z přidané hodnoty. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit (nelze smlouvat). Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě do 200.000, Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi o nejbližší platební přestávce, nejpozději však po skončení dražby. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě vyšší než 200.000, Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 14 dnů. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením. Platba směnkou je nepřípustná. Cenu dosaženou vydražením a aukční provizi lze uhradit bezhotovostním převodem na účet dražitele nebo hotově, vyjma případů, kdy zákon hotovostní platbu vylučuje.

5. Dražitel může dražit kterýkoliv předmět dražby na základě písemného limitu: - vyplní-li vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení k dražbě, - určí-li předměty dražby, které hodlá prostřednictvím dražebníka dražit, - určí-li limit nejvyšší cenu, za kterou hodlá předmět vydražit. 6. Hodlá-li dražitel dražit předmět dražby po telefonu, aniž by byl osobně přítomen na dražbě, musí splnit následující podmínky: - vyplnit vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení na dražbě, - určit předměty, které hodlá prostřednictvím dražebníka po telefonu dražit. 7. Vydražené předměty dražby budou vydražitelům odevzdány po úplném zaplacení ceny dosažené vydražením a aukční provize v místě konání dražby, nebo ode dne následujícího po konání dražby v kanceláři dražebníka ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Přemyslova 9, 128 00 Praha 2 - Vyšehrad, a to v prvním týdnu následujícím po dni konání dražby v út čt od 13.00 do 18.00 hod.; v následujících týdnech v út st od 13.00 do 18.00 hod. Individuální termín je možné dohodnout s dražebníkem (viz. kontakty Dražební a informační servis). Platební podmínky jsou vždy uvedeny na daňovém dokladu vydaném dražebníkem. Dražebník vydá bez zbytečného odkladu vydražiteli, který nabyl vlastnictví předmětu dražby a vypořádal své závazky vůči dražebníkovi, písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby. Vydražitel podepíše a převezme protokol o předání předmětu dražby Společná ustanovení - důležitá upozornění: Registrace dražitelů je možná kdykoliv ve dnech konání prohlídky předmětů dražby a v den dražby v místě jejich konání, tj. Přemyslova 9, 128 00 Praha 2, nejpozději však před ukončením dražby. Dražební (aukční) katalog může být rozšířen o dodatek v případě, že se po jeho uzávěrce podaří získat další předměty dražby, které mohou obohatit nabídku dražby. Tento dodatek bude zájemcům k dispozici během výstavy předmětů dražby. Údaje v dražebním (aukčním) katalogu nemají povahu znaleckých posudků. Poškození předmětů dražby běžným časovým opotřebením se v dražebním (aukčním) katalogu neuvádí. Dražebník neodpovídá za skryté vady adjustovaných děl. Ve věci reklamací postupuje dražebník v souladu se zák. č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění a zák. 40/1964 S. občanský zákoník, v platném znění. Reklamace na zboží vydražené v v místě konání dražby se nepřijímají, dražební předměty vydražené na základě plné moci udělené dražebníkovi lze reklamovat nejpozději při převzetí. Osoby, účastnící se dražby se svojí přítomností podřizují podmínkám obsaženým v dražební vyhlášce, která je v tomto katalogu uvedena v plném znění. Licitátor může kdykoli v průběhu dražby, nejpozději však do 30 min. po licitaci poslední položky, nabídnout do dražby kteroukoli položku dříve draženou neúspěšně nebo nezaplacenou. Písemné limity a pokyny k dražbě po telefonu musí být doručeny dražebníkovi do okamžiku zahájení dražby. Za každou vydraženou věc je účtována k tíži kupujícího (vydražitele) odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, z ceny dosažené vydražením včetně DPH. Aukční provize se zaokrouhluje na celých 50, Kč nahoru. Kvitance o zaplacení aukční provize je součástí dokladu o zaplacení ceny dosažené vydražením. Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., pobočka Praha Lidická, Praha 5, Lidická 43, č.ú. 243564054 / 0300, IBAN: CZ50 0300 0000 0002 4356 4054, BIC: CEKOCZPP V záležitostech souvisejících s konáním dražby, které nejsou výslovně upraveny touto vyhláškou, se postupuje podle zákona č. 26/2000 Sb. a souvisejících právních předpisů. V Praze dne 3. listopadu 2014 Ing. Roman Mejstřík, jednatel

POZNÁMKY