TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Malesice Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Škarda Jiří. Na lajnách mu budou pomáhat pan Mičan Jan a Šimek Adam.

TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Plasy Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Krauz Jan. Na lajnách mu budou pomáhat pan Kříž Lukáš a Schneider Josef.

Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov

Město Touškov Chlumčany

HLAVNÍ PARTNER SPONZOŘI

Město Touškov Černice

Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov. # Klub Z V R P S B P+ P- 1. Slavoj Mýto : SK Horní Bříza :

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Město Touškov Bezdružice

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SOKOL SEHRADICE A

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Město Touškov Merklín

:00 ČLD U 19 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : -- Doubravka UMT :15 ČLD U 17 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : --

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Město Touškov Nýrsko

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Z p r a v o d a j. č. 2/2017

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

bodů tak postoupily do finálového klání Krajského přeboru II. třídy. Finále se hrálo na kurtech Startu

Z p r a v o d a j. č. 2/2018

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

Město Touškov Koloveč B

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

Počasí fotbalu moc nepřálo

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka. Detaily zápasů kola

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Program krajské soutěže I. A třídy

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Město Touškov Postřekov

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 15:00 SK POLANKA

TJ Sokol Velké Heraltice

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Dorant Cup Propozice

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE SK UNION ČELÁKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Krátký fotbalový zpravodaj č. 4

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Vážení sportovní přátelé a diváci, Jarní boje ve fotbalové B třídě jsou v plném proudu a ve třetím kole se poprvé v novém roce představíme doma, kdy na naše hřiště zavítá rival z Malesic. Malesičtí vstoupili do jarních bojů na hřišti favorita z Petřína, kde prohráli 4:0 a však minulý týden si spravili chuť, na domácím hřišti smetli Radnice a nachází se na 7. příčce. Náš tým navázal na špatné výsledky v zimní přípravě, kdy v prvním kole utržil debakl ve Volduchách. Minulý týden se povedlo konečně vyhrát na hřišti Vejprnic 3:1. Doufejme, že derby přinese pohledný fotbal s dobrým koncem pro domácí TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Malesice Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Škarda Jiří. Na lajnách mu budou pomáhat pan Mičan Jan a Šimek Adam. Tabulka 1.B třída sk. C 1. SK PETŘÍN PLZEŇ B 15 13 0 2 60:13 40 0 1 2. TJ Sokol Plasy 15 13 0 2 40:19 37 2 0 3. TJ Tatran Třemošná 15 11 0 4 33:25 32 2 1 4. TJ Sokol Radnice 15 10 0 5 40:26 31 0 1 5. TJ Sokol Město Touškov 15 10 0 5 59:29 29 1 0 6. TJ Volduchy 15 8 0 7 39:24 26 1 3 7. TJ Sokol Malesice 15 9 0 6 44:31 26 2 1 8. TJ Sokol Raková 15 8 0 7 46:35 23 2 1 9. SK Slavia Vejprnice B 15 6 0 9 18:45 17 3 2 10. TJ Slavoj Mýto B 15 5 0 10 25:44 15 2 2 11. TJ Holoubkov 15 5 0 10 16:36 13 2 0 Datum vydání: 6.4.2019, TJ Sokol Město Touškov z.s. TJ Sokol Malesice

Informace k A týmu: Během zimní přípravy absolvoval A tým 5. denní soustředění na Zelené Lhotě. První zápas odehrál A tým v poháru proti Chotíkovu, kde nestačil na tým z krajského přeboru 1:6. Zbylé přípravné zápasy šly ve sledu, Rokycany U19 (4:5) Petřín (1:8) Žákava (3:6) Chlumčany (1:2). V zimní přestávce A tým posílil útočník David Kolářský z Kostelce a Michal Mašek z Vodních Staveb. Bohužel se v přípravě zranil kanonýr Vladimír Nosek a z prvního zápasu odstoupil i kapitán Adam Mezera a Igor Momotov. Co se týče odchodů, opustil nás Matěj Bouzek, který byl uvolněn na půl roční hostování do Křimic, protože ho už nebavil hrát fotbal v Touškově. Soupiska A tým: Brankáři: Martin Beneš, Martin Procházka Obrana: Jan Lenk, Adam Mezera, André Šimice, Petr Slivoně, Roman Votih, Jakub Papež Záloha: Pavel Vyšata, Igor Momotov, Tomáš Fleissig, Michal Mašek, Ondřej Karbusický, Tomáš Hradecký Útok: Jakub Anděl, David Kolářský, Pavel Fotýn, Matěj Šůla Trenéři: Miroslav Šiml, Radek Papež Vedoucí: Jakub Vinš Zápasy A týmu: TJ Volduchy - TJ Sokol Město Touškov 6:0 (3:0) branky: sestava: Procházka, Voith (69 min.), Lenk, Mezera (23 min.), Šimice, Fleissig, Karbusický, Vyšata (69 min.), Kolářský (45 min.), Anděl 45 min.), Foltýn střídání hokejové: Beneš, Papež (23 min.), Momotov (45 min.), Hodek (69 min.), Mašek (45 min.), Šůla (69 min.) Hodnocení: Jak hodnotit takový zápas. OSTUDA! To co se předvedlo na hřišti nemělo nic společného s fotbalem co chceme hrát! Těžko se mi hledají slova, tak se na to podívám z druhé strany. Svůj standart odehrál Pavel Vyšata a Roman Voith, bohužel to je málo. Zbytek týmu propadák a všemu nasadil korunu Ondřej Karbusický, který neproměnil penaltu a dorážku mu zlikviduje domácí brankář. A to k nám byl rozhodčí ještě hodný, pač utkání nemusela dohrát trojice našich hráčů. No, ambice a nahánění čela tabulky se nám komplikuje hned v prvním jarním kole. Ale jdeme dál, příští zápas zajíždíme na UMT. Vejprnic a tam musíme náš tragický výkon odčinit. SK Slavia Vejprnice "B" - TJ Sokol Město Touškov 1:3 (1:1) branky: vlastní, Karbusický, Papež sestava: Procházka, Voith, Lenk, Šimice, Slivoně, Fleissig, Karbusický, Vyšata, Anděl, Kolářský (70 min.), Anděl (62 min.) střídání: Beneš, Mašek (62 min.), Papež (70 min.) Hodnocení: Do utkání se šlo s tím, že se muselo vyhrát. Podzimní výhra 12:0 musí být zapomenuta, jelikož nyní byl na place z větší části vyměněný tým. Začalo se výborně, z první naší akce padl vlastní gól, když si Kolářského centr srazil do vlastní branky domácí hráč. Hrál se velmi vyrovnaný zápas a domácí ohrožovali naší branku především rohy a standardky, kterou se jim ve 38 minutě podařilo proměnit. Druhý poločas ve stejném duchu jako ten první, my hrajeme a pálíme jednu šanci za druhou. Jen Kolářský šel 3x sám na golmana a ani jednou nedokázal vsítit branku. V 68 minutě krásnou nahrávkou našel Vyšata Karbusického a ten střelou za vápnem nedal domácímu golmanovi šanci. 5 minut před koncem zápasu pečetí naši výhru po velmi

dobré akci Papež. Přesně takových akcí musí být několik za zápas a ne jenom 2-3. Stále je na čem pracovat, ale už nyní to bylo o malinko lepší než ve Volduchách. Musíme stále pracovat a tlouct si do hlavy taktické pokyny, které musíme plnit na hřišti a ono to půjde. Na hřišti musíme hrát jeden za druhého a je důležité že i střídající hráči dokážou nahradit ty, co zrovna hrajou. Jedna výhra nic neznamená, už teď se musíme připravovat na Malesice a to bude soupeř minimálně o level lepší než Vejprnice "B" Zápasy ostatních týmů: Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 31.3.2019) TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mrákov 6:4 (4:1) branky: 2x Hradecký, 2x Zahradník, Pecl, Šlechta sestava: Prášek, Jedlička, Pajer, Pecl, Havel, Mathejzík, Hradecký (60 min.), Zahradník, Janovský (65 min.), Šlechta, Sládek (84 min.) střídání: Strnad (60 min.), Schuster (84 min.), Písařík (65 min.) hodnocení: Začátek snů. Po 15 minutách jsme vedli nad oslabeným soupeřem už 4:0. Tenhle náskok nás nejspíš uspokojil natolik, že jsme polevili a soupeř ještě do poločasu snížil. Druhý poločas byl hrozný. Soupeři jsme sami nahráli na 3 góly a ještě jsme se strachovali o výsledek. Nesmíme ztrácet koncentraci, ani když hrajeme proti oslabenému týmu a vedeme o tolik gólů. hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Tomáš Walzer, vedoucí týmu: Ondřej Karbusický Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Nýřanech, 23.3.2019) TJ Dioss Nýřany -TJ Sokol Město Touškov 3:1 (3:0) branky: Syrovátka sestava: Prášek, Jedlička, Mathejzlík, Pecl, Čekan, Pajer, Bartůněk, Havel, Hradecký, Slivoně (67 min.), Janovský (51 min.) střídání: Vojtěchovský (67 min.), Syrovátka (51 min.) hodnocení: V prvním poločase jsme se přizpůsobili hře soupeře - nakopávané míče a žádná mezihra. Vyústěním byl smolný gól, který padl z nepovedeného centru, o 10 minut později následovala penalta a jako završení nám soupeř dal o 3 minuty později gól z brejku. Těchto hrozivých prvních 20 minut nás stálo zápas. My jsme měli několik šancí, největší z nich měl Tomáš Hradecký, který střelou do odkryté branky trefil obránce nebo Honza Pecl sám před brankářem trefil právě brankáře a v závěru ještě po rohu hlavičkoval do břevna. Již druhý zápas jsme mleli soupeře, ale nedokázali jsme z toho vytěžit 3 body. V závěru ještě korigoval skóre Luboš Syrovátka, ale snížení přišlo příliš pozdě. Soupeř měl pár brejkových šancí, které skvěle pochytal Dan Prášek. hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Tomáš Walzer, vedoucí týmu: Ondřej Karbusický Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 30.3.2019) TJ Sokol Město Touškov - FC Dynamo Horšovský Týn "B" 2:3 (1:0) branky: Zahradník, Kraus sestava: Nedvěd, Krejčí, Kraus, Česal, Kůs L., Trsek, Slepička, Strnad, Kacbunda, Burda, Kůsl T. hokejové střídání: Sládek, Tejc, Štěpánek, Zahradník hodnocení: Druhé mistrovské utkání sehráli starší žáci proti Horšovskému Týnu B ve Vochově a podlehli 2:3.Vyrovnaný zápas rozhodli hosté v závěru po naší nepochopitelné taktické chybě. Soupeř byl fyzicky velmi vyspělí a naše snaha o kombinační fotbal se nedařila. Své sehrál i hodně nekvalitní terén,kdy se zápas proměnil v množství soubojů, kde jsme bohužel byli slabší. Kluci zaslouží pochvalu, že chtěli hrát fotbal, bohužel soupeř byl silovější a důraznější a také chybělo trochu štěstí, když v poslední minutě překopl Sládek ze 2 metrů prázdnou braku. Remíza by průběhu zápasu odpovídala. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Vyšata, vedoucí týmu: Pavel Foltýn st.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 23.3.2019) TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov 3:2 (2:0) branky: Zahradník, Slepička sestava: Nedvěd, Slepička, Zahradník, Kůs L., Kůs T., Burda, Kacbunda, Strnad, Sládek, Krejčí, Trsek hokejové střídání: Štěpánek, Krauz, Tejc, Česal, Šedivý J. hodnocení: První mistrovské utkání sehráli starší žáci ve Stříbře. Po velmi slušném výkonu podlehli 3-2. Stříbro na podzim neprohrálo, přesto byla hra vyrovnaná. Dokázali jsme se prosadit kombinační hrou a zlepšili i důraz v osobních soubojích. Sehráli jsme naprosto vyrovnanou partii, kde rozhodly chyby v defenzivě. Na obranné činnosti je potřeba zapracovat, ale celkově je vidět v naší hře posun na kterém se dá stavět. Kluci se snaží plnit co se jim řekne,n e vždy se vše podaří, ale důležité je, že pochopili jak by měli hrát a začínají tomu věřit. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Vyšata, vedoucí týmu: Pavel Foltýn st. Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Chrástu, 1.4.2019) FC Spartak Chrást - TJ Sokol Město Touškov 7:4 (4:1) branky: 2x Šedivý L., Pelant, Weisskopf sestava: Toffl, Považan, Šedivý J., Šedivý L., Šmat, Walzer, Vaňac, Končický, Kadlec, Pelant, Weisskopf hodnocení: hlavní trenér: Pavel Foltýn ml. Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Liticích, 30.3.2019) Plzeň Litice - TJ Sokol Město Touškov 4:2 (2:0) branky: Pelant, Šedivý J. sestava: Toffl, Považan, Šedivý J., Šedivý L., Šmat, Walzer, Vaňac, Končický, Kadlec, Pelant, Weisskopf hodnocení: hlavní trenér: Pavel Foltýn ml. Cyklistika... ŽIJEME CYKLISTIKOU! Český pohár MTB XCO Velká cena Města Touškova - 9. ročník Dětské cyklozávody - 6. ročník Propozice, trasy a dalsí důležité informace: www.touskov.bike/

Hlavní partner SPONZOŘI JUDr. Zdeněk Zítka JUDr. Michal Zsemler - advokát PRO - K Interiery s.r.o. Auto pneu Čeminy Petr Drábek Jiří Šlechta R.F.R. spol. s.r.o.