SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim 2006. náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října 2006 16:00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

Podobné dokumenty
SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna :00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 03 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Slavoj Vyšehrad. sobota 14. dubna :30 21.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

FK Viktoria Žižkov B

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

Vážení diváci a příznivci Sokola Sezimovo Ústí,

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

LIBEŽSKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ LIBEŽ TRH.ŠTĚPÁNOV. sobota 7. listopadu 2015 od hodin. rozhodčí: Jiří Malý.

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

ZPRAVODAJ č

SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna :00 3.

FK Dynamo Spartak Kaplice B

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Město Touškov - Nýřany

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

TJ BLATNÁ A FC BECHYNĚ

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

SK MARILA Votice - zpravodaj 11 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FC Bzová. sobota 30. září :00 9.kolo TABULKA DIVIZE A

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2015/ vydání - podzim

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

SK MARILA Votice - zpravodaj 02 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Malše Roudné. sobota 24. března :00 19.kolo TABULKA DIVIZE - A

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Tabulka I.A třídy sk. B

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

Jílovský fotbalový zpravodaj

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

Dorost Losiná

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

ZPRAVODAJ Východočeského přeboru sk. A

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Statistiky FK Uhlířské Janovice B 2014/2015

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

I.B-sk. B 1.KOLO č.1 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ ROŠTĚNÍ

SK JINCE 1921 Kovohutě Příbram

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

ZPRAVODAJ č

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Zpravodaj fotbalového klubu SK REJŠICE

SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

Pohár Rozhlasu 2008 Vlašim 20. kv tna 2008 starší žáci družstva ZŠ Vlašim Sídlišt ZŠ Benešov Dukelská ZŠ Votice ZŠ Týnec nad Sázavou

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Propozice k SFL 2012/2013

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

Město Touškov Tlumačov

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa Výkop: 16:30h

Dosavadní výsledky a rozpis příštích utkání A-Týmu

ZPRAVODAJ č

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 17. kolo :00 hřiště Ondřejov rozhodčí:???

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE

Blatná B - Pražák 6:0 (1:0) Datum. Rozhodčí: Hodánek Branky : Uldrich Radek 2x, Bulka, Šorna Adam, Mišiak Michal, Peleška Radek Blatná:

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE CZECH ICE HOCKEY ASSOCIATION OKRESNÍ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE Č.KRUMLOV V Ý S L E D K Y

Fotbalový oddíl TJ Sokol Budišov a FC Budišov-Nárameč Roky ve výsledcích

:00 ČLD U 19 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : -- Doubravka UMT :15 ČLD U 17 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : --

Kronika sportu TJ ROZVOJ Trstěnice, Příloha číslo 04 k zápisu za rok

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BENEŠOV ROZPIS MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ

Transkript:

DIVIZE A podzim 2006 náš dnešní soupeř FK Horažďovice sobota 14. října 2006 16:00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A 1. Klatovy 10 7 2 1 24: 9 23 ( 5) 2. Vyšehrad 10 6 2 2 18: 11 20 ( 5) 3. Horažďovice 10 4 4 2 14: 12 16 ( -2) 4. Strakonice 1908 10 5 1 4 16: 18 16 ( 1) 5. Malše Roudné 10 4 3 3 16: 11 15 ( 3) 6. Jankov 10 4 3 3 13: 13 15 ( 3) 7. Králův Dvůr 10 4 3 3 14: 16 15 ( -3) 8. Sezimovo Ústí 10 4 2 4 15: 11 14 ( -1) 9. Třeboň 10 3 4 3 19: 12 13 ( -5) 10. Trstěnice 10 3 3 4 21: 21 12 ( 0) 11. Votice 10 3 3 4 14: 21 12 ( -3) 12. Dobříš 10 2 5 3 10: 11 11 ( -1) 13. Bzová 10 2 4 4 12: 19 10 ( -8) 14. Doubravka 10 3 1 6 17: 26 10 ( -5) 15. Vejprnice 10 2 2 6 14: 20 8 ( -4) 16. Viktoria Žižkov B 10 2 2 6 9: 15 8 ( -7 Andrle Tomáš (Morašice) Šimek Zdeněk (Ústí n.orlicí), Chaloupka Aleš (Davle) DS Vašata Tomáš (Týniště n.orlicí) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, dnes vítáme na našem hřišti hráče, funkcionáře a příznivce našeho soupeře FK Horažďovice. Historie kopané v Horažďovicích - Začátky kopané v Horažďovicích byly velmi těžké. Tak jako ve většině případů, byli to studenti, kteří přinesli sportovní myšlenku do Horažďovic. Studentský spolek Holar cvičil na Tržišti a sehrál několik footballových zápasů venku. V roce 1919 tedy v době, kdy okolní větší města Strakonice (1908), Sušice (1912) již měla své sportovní kluby hráli studenti první přátelské utkání v Sušici, kde prohráli pouze 18:0! Po rozejití spolku Holaru obdrželi jsme my (tj. tehdy SK Horažďovice) parcelu Na Lipkách, kde vzniklo stávající hřiště, i když tehdy ne v tak pěkné dnešní kvalitě. K založení SK Horažďovice se dne 24. srpna 1920 sešlo 32 zájemců. V 70. letech klub hrával 1. A třídu, v 80. letech se povedl postup do Krajského přeboru a v roce 1994 bylo zahájeno poměrně úspěšné čtyřleté působení v divizi. Pak nastal úpadek, kdy klub hrál pouze 1. B třídu. V letošním roce byla dovršena úspěšná práce trenéra Karla Krejčího postupem A týmu do divize. Mužstva: Muži "A" divize sk. A Muži "B" okresní přebor Dorost krajská soutěž skupiny A Žáci - krajská soutěž skupiny B Starší přípravka Mladší přípravka Stará garda Činovníci klubu: Prezident správní rady: Pavel Sedláček Sportovní ředitel: Rostislav Bouda Předseda výkonného výboru: Mgr. Stanislav Jůda Sekretář klubu: Miroslav Korous Trenér A týmu a manažer klubu: Karel Krejčí klubové barvy modrá - bílá Kádr mužstva: Rybár Jiří (1976) -brankář, Krejčí Tomáš(1981), Boček Daniel(1971), Baloušek Jiří(1978), Picka Libor (1975), Stulík Ondřej(1980), Brůha Antonín(1981) - obránci, Jůda Tomáš(1987), Kočí Zbyněk(1983), Linhart Tomáš(1984), Belan Tomáš(1984), Strakoš Vilém(1979), Sova Jiří (1988) záložníci, Beránek Vlastimil (1981), Horváth Peter(1978), Pavlík Jiří(1983), Bouda Tomáš(1986) útočníci, Václavík Jiří(1985),Charvát Roman(1970) náhradní brankáři www.fotbal-horazdovice.cz Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

SK MARILA Votice - FC Bzová 1:1 (1:0) Votičtí začali i s Horstem Sieglem náporem a v prvních sedmnácti minutách si vypracovali několik dobrých šancí. Jenže Šimáček zakončil centr Nepivody vedle, Budilovu bombu po přihrávce Bareše vyrazil Palek na roh, po dlouhém autu Budila hlavičkoval Šimáček do břevna, Budilova dělovka skončila vysoko nad, Sieglovu ránu vykopl Palek, stejně tak zlikvidoval i dorážku Hájka. Hosté v první půli zahrozili jen jedovkou Šmída, kterou vyrazil Soukup a dorážka Ehla skončila v boční síti, další dvě střely Smejkala a Dubského skončily vedle. Gólový moment přišel ve 33.minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Hájek. Následnou penaltu proměnil Janů - 1:0. Před koncem poločasu došlo možná k rozhodujícímu momentu utkání, když centr Hájka srazil obránce rukou, ale rozhodčí nenašel odvahu nařídit druhou penaltu. Po přestávce se Bzová tlačila před domácí branku, ale bez vyložené šance. Domácí spoléhali na brejky, dvě šance Budilova a Nepivody brankou neskončily a přišel trest. V 70.minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Smejkal a jeho projektil skončil v domácí síti - 1:1. Ještě v 80.minutě vytáhl trestný kop Dubského Soukup s pomocí břevna na roh. V závěrečném tlaku Votic ještě šance Nepivody a Siegla skončily mimo tyče Bzové. Miloslav Kohoutek, trenér:" Zápas měl opět před výbornou diváckou kulisou velmi dobrou úroveň a obě mužstva předváděla solidní kopanou.se ztrátou bodů nemohu být spokojený, ale musím hráče pochválit. S touhou po vítězství bojovali a dřeli po celé utkání. Vytvořili jsme si mnoho brankových příležitostí, ale tentokrát nám nepřálo štěstíčko. Hosté ve druhém poločase z minima dosáhli maximum, když se jim jedinou střelou z dálky podařilo vyrovnat." Branky: Janů (P) Smejkal. Rozhodčí: Grimm. ŽK: 1/1. Diváků: 650 Votice: Soukup - Janů, Svoboda, Rezek, Lantora - Hájek (48.Kolář), Siegl, Budil, Bareš - Nepivoda (86.Baťha), Šimáček (79.Holler). Foto Ladislav Křemen Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

Jiskra Třeboň - SK MARILA Votice 4:1 (1:1) Domácí se ujali vedení v deváté minutě po rohovém kopu a dorážce Tůmy. Za pět minut Budilovu střelu vyrazil z prázdné brány domácí obránce rukou, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Třeboň hrozila brejky, jenže Sedláček ani Zvěřina neuspěli. Na druhé straně Šimáčkova hlavička z malého vápna těsně minula tyč. Hosté se dočkali ve 34.minutě. Budilův centr zapadl do sítě - 1:1. V závěru poločasu měl dvě loženky Bareš. Nejprve nadvakrát nepřekonal golmana a podruhé netrefil z malého čtverce prázdnou bránu. V 55.minutě odpískal hlavní sudí pokutový kop proti Voticím. Jeho verdiktu se divili nejen hosté, ale i domácí, kteří odcházeli od branky. Kupec penaltu proměnil, a když Hájek během dvou minut spatřil dvě žluté karty a musel pod sprchy, existovalo na hřišti už pouze jedno mužstvo. V 58.minutě se trefil parádně do šibenice Kupec, konečný stav stanovil Sedláček, který sólo zakončil střelou podél Solnaře. Miloslav Kohoutek, trenér Votic:" První poločas jsme hráli dobrou kopanou. Jenže v tom druhém hned na začátku jsme inkasovali z vymyšlené penalty, která hráče rozhodila a domácí nás pak přehráli. Stejný scénář jako před čtrnácti dny v Klatovech." Branka Votic: Budil. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 0/4. ČK: 0/1. Diváků: 150. Votice: Solnař - Janů, Svoboda, Nepivoda (85.Baťha), Lantora - M.Budil, Rezek, Šimáček (72.Holler), Bareš - Siegl, Hájek. Trenér Miloslav Kohoutek. Muži A: 5 Budil Michal Zbývající zápasy 11.kola - Divize A 1101 Sezimovo Ústí 14.10. Cupl Mokrusch Krejčí Viktoria Žižkov B SO 16:00 Čmucha 1102 Doubravka 14.10. Roháč Ipser Kozel Králův Dvůr SO 16:00 Košan 1104 Jankov 15.10. Rauch Mokrusch Maroušek Třeboň NE 16:00 Janoch 1105 Vejprnice 14.10. Novotný J. Rauch Novák Bzová SO 16:00 Mareška 1106 Trstěnice 14.10. Mareška Rauch Jeřábek Klatovy SO 10:15 Košan 1107 Malše Roudné 14.10. Špoták Janoch Henn Strakonice 1908 SO 16:00 Benedikt 1108 Dobříš 14.10. Krčín Šafránek Čadský Vyšehrad SO 16:00 Dobrý Jan Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

Jawa Divišov - SK MARILA Votice B 1:0 (1:0) První půli se hrála vyrovnaná partie, ve 33.minutě se měnilo skore, když kombinace Zákostelského s Pražákem skončila brankou - 1:0. Druhý poločas se hrálo více na branky, ale ty díky dobře postaveným brankám nepadaly (domácí 2x břevno, hosté 1x tyč). Rozhodčí: Konvička. ŽK: 3/2. Diváků: 60. Votice: Řehák - Šlejmar, L.Budil, Ledvinka, Skála - Novák, Pohan, Jonszta, Pešata - Bína, V.Budil. SK MARILA Votice B - Sokol Vrchotovy Janovice 1:2 (1:1) Domácí začali utkání aktivně a už v 16.minutě šli do vedení. Ve 30.minutě zahrál na rohu velkého čtverce Ledvinka rukou a Helma z trestného kopu propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. I poté byli domácí aktivnější, na soupeřovu branku šla jedna rána za druhou. Do druhé poloviny šli domácí s vědomím, že Helma nesmí zpracovat míč, jenže po pár vteřinách právě on přiťukl míč Sochůrkovi a bylo to 1:2. Od této chvíle domácí nakopávali míče dopředu, kde je ale pohodlně sbírali zadáci soupeře. Konec zápasu se proměnil v křeč. Domácímu mužstvu zofale chybí hráč, který by dokázal proměnit alespoň zlomek šancí, které si vypracují. Branky: Daniel - Helma, Sochůrek. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1/4. Diváků: 60. Votice: Řehák - Šlejmar, Baťha, Ledvinka, Šach - Kolář, Pohan, Sedláček (Kadlec), Skála (Kuneš) - Daniel, Jonszta (Bína). Ved. Martin Ryba. Muži B: 2 Pohan, Šedivý Koncem minulého měsíce se dožil významného životního jubilea náš příznivec a fanda pan Josef Baťha. Blahopřejeme! Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

SK MARILA Votice - AFK Kolín 2:0 (0:0) dorost starší Od začátku utkání byli domácí aktivnější, ale pozorně a především důrazně bránící hráči Kolína, neumožnili domácím dostat se do výraznějšího tlaku. Přesto se v první půli domácí dostali do dvou vyložených šancí, které neproměnili. I druhou půli začali lépe domácí, zpřesnili kombinaci a stále častěji ohrožovali kolínského brankáře. Hosté odolávali jen do 66.minuty, kdy se svým důrazem prosadil agilně hrající Slabý - 1:0. Druhou, uklidňující branku vstřelil Neuberg, kterého do sóla vyslal nádhernou přihrávkou Daniel. V utkání, které dobře řídli rozhodčí Kaucký, mohlo být vítězství výraznější, být větší přesnosti domácích útočníků. Branky: Slabý a Neuberg. Rozhodčí: Kaucký - Hocek, Říha. ŽK: 0/2. Diváků: 80. Votice: Kopecký - Kašpar, Šach, Jantač, Jámečný - Neuberg, Daniel, Kadlec, Jonszta - Slabý, Špaček. Střídali: Zíka, Žák a Voráček. Trenér Pavel Bradáč. SK MARILA Votice - AFK Kolín 4:2 (1:2) dorost mladší Domácí chtěli od začátku utkání nátlakovou hrou nutit hosty k chybám a ty následně trestat, ale vše změnila už 4.minuta, kdy se po rychlé akci středem ujal Kolín vedení. Domácí hráli i nadále aktivně, ale šance Voráčka, Dvořáka a Smažíka, které zaváněly brankami, hosté se štěstím odvrátili. Ve 31.minutě podnikli hosté ojedinělý útok, který přerušil faulem stoper Kronus. Z následného přímého kopu trestali hosté - 0:2. Domácím se ale po minutě podařilo vsítit kontaktní branku Voráčkem. Ve druhé půli domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu a bylo jen otázkou času, kdy vyrovnají. Když už byl ale i kolínský brankář překonán, tak mu dvakrát pomohla dobře postavená tyč branky. Domácí to nevzdali a úspěch se dostavil. Jantač vyrovnal, pak poslal Voráček do gólovky Račanského a účet uzavřel nádhernou ranou z dálky, za kterou by se nemusel stydět leckterý ligista, Homolka. Branky: Voráček,Jantač,Račanský a Homolka. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1/2. Diváků: 70. Votice: Januš - Říha, Kronus, Nusek, Homolka - Smažík, Jantač, Šimák, Žák - Dvořák, Voráček. Střídali: Račanský, Zíka P., Aisbrych a Sládek. Trenér Prokop Šmíd. SK Spartak Příbram - SK MARILA Votice 3:0 (2:0) dorost starší Domácí hráči byli od začátku aktivnější a především důraznější. Zaslouženého vedení se ujali ve 12.minutě, kdy proměnili pokutový kop. Na 2:0 zvýšili ve 29.minutě po rychlé křídelní akci. Ve druhém dějství hosté ožili, hned ve 47.minutě si vytvořili beankovou příležitost, ale bez gólového efektu. Domácím se vzápětí podařilo skórovat potřetí a o výsledku bylo deinitivně rozhodnuto. Výsledek už nezměnila ani povedená střela Daniela, která skončila na břevně domácí branky. Rozhodčí: Jarolímek R. - Mašek, Klement. ŽK: 2/1. ČK: 1/0 (z lavičky). Diváků: 30. Votice: Kopecký - Jámečný, Šach, Kadlec, Kašpar - Žák, Neuberg, Daniel, Jonszta - Slabý, Špaček. Střídali: Zíka,Voráček,Semerád a Dvořák. Trenér Pavel Bradáč. VORAS2006 Nepodléhá jazykové ani tiskové úpravě Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Spartak Příbram - SK MARILA Votice 1:0 (1:0) dorost mladší Vzhledem k marodce a výkonům z minulého utkání nastoupili hosté s obměněnou sestavou. Od počátku se hra pozvolna vyvíjela ve prospěch domácího družstva, které se v 10.minutě po rohovém kopu ujalo vedení. Do konce poločasu hosté odolávali tlaku domácích a vydechli až v kabině. Druhý poločas byl v režii hostů, kterým se ale nepodařilo vsítit branku. Naopak mohli inkasovat z nařízeného pokutového kopu. Branka ale nebyla uznána a tak jediná chyba z prvního poločasu se stala pro hosty osudnou. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon rozhodčích, hodný krajského přeboru. Rozhodčí: Mašek - Jarolímek R., Klement. ŽK: 4/1. ČK: 1/0 (z lavičky). Diváků: 30. Votice: Januš - Říha,Kronus, Žák, Homolka - Nusek, Račanský, Aisbrych, Smažík - Dvořák, Voráček. Střídali: Šmíd,Šimák a Zíka. Trenér Prokop Šmíd. Dorost starší: 5 - Daniel Dorost mladší: 7 - Voráček FK Kolín B - SK MARILA Votice 0:4 (0:1) žáci starší Po mátožném výkonu rozhodli hosté až v závěru utkání. Branky: Otradovec 2, Říha, Novotný. Rozhodčí: Holý. Diváků: 30. Votice: Dvořák - Bursík, Hrdlovič,Sládek, Vinduška - Říha, Pěkný (Kaprál), Babický (Sedlák), Novotný - Šedivý (Javorský), Otradovec. Trenér ing.pavel Liška. FK Kolín B - SK MARILA Votice 3:1 (0:0) žáci mladší Fotbalovější domácí rozhodli poločasu. až ve druhém Branka: Toman. Rozhodčí: Holý. Diváků: 30. Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa, Dvořák (Patkolo), Poskočil - Kapička (Prégr), Rezek, Bradáč, Fortelný (Zimrman) - V.Budil (Toman), Rataj. Trenér Tomáš Budil. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

SK MARILA Votice - FK Říčany 2:0 (2:0) žáci starší Dobrý fotbal první půle stačiol na celkové vítězství domácích. Branky: Otradovec a Říha. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0/1. Diváků: 30 Votice: Dvořák - Bursík, Hrdlovič (Sedlák), Sládek, Vinduška - Říha, Pěkný (Kaprál), Babický, Novotný - Šedivý (Javorský), Otradovec. Trenér ing.pavel Liška. SK MARILA Votice - FK Říčany 1:2 (0:1) žáci mladší Vyrovnané utkání pro sebe rozhodli šťastnější hosté. Branka: Rezek. Rozhodčí: Hocek. Diváků: 30. Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa (Budil), Toman, Poskočil (Zimrman) - Kapička, Bradáč, Rezek, Dvořák (Fortelný, Molčík) - Rataj, Boukal. Trenér Tomáš Budil. Žáci starší: 10 - Otradovec Žáci mladší: 3 - Rataj Jakub Přípravka: 6 Rataj Michal SK MARILA Votice - Slavoj Čerčany 1:0 (0:0) přípravka V utkání dvou vyrovnaných soupeřů vyhráli domácí brankou ve druhém poločase. U domácího týmu si zasloužé ocenit výkon útočníka Michala Rataje, a to nejen za vstřelenou branku, ale i za obětavý výkon po celé utkání. Branka: Rataj. Rozhodčí: Baťha Radek - laik. Diváků: 15. Votice: Krampera - Molčík, Dvořák - Novák, Tuček, Slunečko - Lukaševič, Rataj / Staněk, Bažant, Slavík, Čáp. Trenér Ladislav Maňák. SK Pyšely - SK MARILA Votice 1:1 (1:0) přípravka Nevydařené utkání hostujícího celku na hřišti posledního družstva soutěže. K vítězství stačilo proměnit jednu šanci ze samostatných nájezdů, ale nakonec nás od porážky uchránila domácími nastřelená tyč. Branka: Rataj. Votice: Bažant - Molčík, Dvořák - Novák, Tuček, Slunečko - Lukaševič, Rataj. Náhr. Čáp, Zajíc, Staněk a Opplt. Trenér Ladislav Maňák. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8