Rozvozový plán - trasa č.1 Spálené Poříčí u Jednoty 08:30 Mirošov - u MěÚ 09:00 Hrádek u Rokycan - u MěÚ 09:15 Kamenný Újezd - u OÚ 09:30 Dobřív - u Jednoty 09:45 Strašice - u prodejny 10:00 Cheznovice - u OÚ 10:15 Holoubkov - u Jednoty 10:30 Volduchy parkoviště u restaurace 10:45 Osek - u Jednoty 11:00 Litohlavy - náves 11:15 Klabava - u OÚ 11:30 Chrást - u rybníka 11:45 Bušovice - u restaurace 12:00 Zbiroh tržnice 12:30 Drozdov u jednoty 13:00 Cerhovice parkoviště OÚ 13:15 Záluží u trafa 13:30 Tlustice u restaurace 13:45 Březová u OÚ 14:15 Žebrák u COOPU 14:30 Jince náměstí 1. máje 15:00 Pičín u prodejny 15:30 Obecnice u jednoty 16:00 V termínech 4.3, 2.4, 30.4, 3.6, 1.7, 29.7, 26.8, 23.9, 21.10, 19.11 Nosné kuřice červené, kropenaté, černé, bílé, modré, žíhané, stáří 15-24 týdnů
Rozvozový plán - trasa č.2 Kadov u OÚ 09:00 Tchořovice - u zastávky 09:15 Lnáře u hotelu 09:30 Kasejovice u RABBITU 09:45 Předmíř u prodejny 10:00 Mladý Smolivec - u OÚ 10:15 Hvožďany - u OÚ 10:30 Bělčice - u Jednoty 10:45 Březnice u PENNY 11:00 Věšín u prodejny 11:30 Tochovice u restaurace 12:15 Starosedlský Hrádek u zastávky 12:30 Milín u restaurace 13:00 Kozárovice u restaurace 13:30 Zalužany u prodejny 13:45 Mirovice u školy 14:00 Rakovice u OÚ 14:30 Čimelice na náměstí 14:45 Mirotice na náměstí 15:00 Láz u prodejny 11:45 Vysoká u Příbramě - u zastávky 12:00 V termínech 5.3, 3.4, 6.5, 4.6, 2.7, 30.7, 27.8, 24.9, 22.10, 20.11 Nosné kuřice červené, černé, kropenaté, bílé, modré, žíhané, stáří 15-24 týdnů
Rozvozový plán - trasa č.3 Bernartice u Jednoty 09:00 Chrášťany - u jednoty 09:30 Dražíč - u prodejny 09:45 Bechyně - náměstí 10:00 Božetice u OÚ 14:00 Sepekov - u OÚ 14:15 Branice - u Jednoty 14:30 Záhoří u kostela 15:00 Radětice - u Jednoty 10:30 Rataje - u prodejny 10:45 Opařany - u pošty 11:00 Stádlec - náves 11:15 Malšice - náměstí 11:30 Želeč u KD 12:00 Košice - u prodejny 12:30 Dražice - u jednoty 13:30 V termínech 6.3, 8.4, 7.5, 5.6, 3.7, 31.7, 28.8, 25.9, 23.10, 25.11 Nosné kuřice červené, černé, kropenaté, bílé, modré, žíhané, stáří 15-24 týdnů
Rozvozový plán - trasa č.4 Čížová u jídelny 09:00 Vráž u prodejny 09:15 Ostrovec u prodejny 09:30 Smetanova Lhota u pomníku 09:45 Zvíkovské Podhradí u OÚ 10:00 Oslov u OÚ 10:15 Květov u prodejny 10:30 Hrejkovice u prodejny 10:45 Kovářov u jednoty 11:00 Petrovice u trafiky 11:30 Vysoký Chlumec u prodejny 12:15 Sedlec-Prčice u MěÚ 12:45 Olbramovice náves 13:30 Bystřice náměstí 13:45 Maršovice u OÚ 14:00 Křečovice náves 14:30 Dublovice u OÚ 15:00 Hříměždice u prodejny 15:30 Višňová u OÚ 15:45 Dolní Hbity u prodejny 16:00 Nechvalice u prodejny 11:45 Počepice u OÚ 12:00 V termínech 11.3, 9.4, 13.5, 10.6, 8.7, 5.8, 2.9, 30.9, 29.10, 26.11
Rozvozový plán - trasa č.5 Přešťovice u OÚ 09:00 Štěkeň - u pošty 09:15 Čejetice - u prodejny 09:30 Dobev - u kolotoče 09:45 Kestřany - u prodejny 10:00 Ražice - u prodejny 10:15 Putim - u OÚ 10:30 Heřmaň - u OÚ 10:45 Skály - u OÚ 11:00 Neznašov u školy 12:15 Temelín parkoviště u restaurace 12:30 Dříteň u pekárny 12:45 Olešník u prodejny 13:00 Zahájí u prodejny 13:15 Dívčice u prodejny 13:45 Mydlovary u OÚ 14:15 Zliv u MěÚ 14:30 Hosín u kostela 15:00 Žďár - u prodejny 11:15 Tálín - u restaurace 11:30 Albrechtice u Miláčka 11:45 V termínech 12.3, 10.4, 14.5, 11.6, 9.7, 6.8, 3.9, 1.10, 30.10, 27.11
Rozvozový plán - trasa č.6 Mezno u prodejny 09:00 Střezimíř náves 09:15 Borotín u OÚ 09:30 Chotoviny - KD 09:45 Ratibořské Hory zastávka u OÚ 10:00 Chýnov u MěÚ 10:15 Radenín u prodejny 10:30 Budislav u prodejny 10:45 Tučapy u náves 11:00 Dírná u jednoty 11:30 Kardašova Řečice u Jednoty 12:30 Lomnice nad Lužnicí Palackého náměstí 13:00 Dunajovice u OÚ 13:30 Břilice náves 13:45 Ševětín náměstí 14:30 Neplachov u prodejny 15:00 Dolní Bukovsko u kostela 15:15 Vlastiboř u restaurace 15:45 Březnice u Bechyně u prodejny 16:15 Deštná u jednoty 11:45 Lodhéřov u kostela 12:00 V termínech 13.3, 15.4, 15.5, 12.6, 10.7, 7.8, 4.9, 2.10, 4.11
Rozvozový plán - trasa č.7 Srubec u prodejny 09:00 Ledenice - u Pošty 09:15 Olešnice u zastávky 09:45 Ločenice - u Jednoty 10:15 Besednice - u Jednoty 10:30 Soběnov - u restaurace 10:45 Benešov nad Černou - u kostela 11:00 Horní Stropnice - náves 11:30 České Velenice v ulici T.G.M 12:30 Nová Ves - u motorestu 13:00 Suchdol nad lužnicí u MěÚ 13:45 Majdaléna u prodejny 14:00 Chlum u Třeboně u trafiky 14:15 Stříbřec u OÚ 15:00 Pístina u zastávky 15:30 Lásenice u jednoty 15:45 Stráž nad Nežárkou u kašny 16:00 Novosedly nad Nežárkou u jednoty 16:30 Lužnice u OÚ 16:45 Dvory nad Lužnicí - u prodejny 13:15 Rapšach - u OÚ 13:30 V termínech 18.3, 16.4, 20.5, 17.6, 15.7, 12.8, 9.9, 7.10, 5.11
Rozvozový plán - trasa č.8 Rabí u OÚ 09:00 Budětice - u prodejny 09:30 Hradešice - u Jednoty 09:45 Pačejov u školy 10:00 Pačejov nádraží - u Jednoty 10:15 Oselce - u OÚ 10:30 Nekvasovy - u pošty 11:00 Olšany u kapličky 11:15 Kolinec na náměstí 14:00 Velhartice u kostela 14:30 Hlavňovice u prodejny 14:45 Petrovice u prodejny 15:00 Hartmanice u Jednoty 15:15 Dlouhá Ves u hasičárny 15:30 Hrádek u Sušice u OÚ 16:00 Nalžovské Hory náměstí 12:00 Plánice - u Jednoty 13:00 Zavlekov - u prodejny 13:30 Čiháň - u zastávky 13:45 V termínech 19.3, 17.4, 21.5, 18.6, 16.7, 13.8, 10.9, 8.10, 6.11
Rozvozový plán - trasa č.9 Homole u restaurace 09:00 Křemže - u Jednoty 09:30 Holubov - u prodejny 09:45 Zlatá Koruna u lípy 10:00 Srnín - u prodejny 10:15 Větřní - u Jednoty 11:00 Kájov - u Jednoty 11:15 Chvalšiny u KD 11:30 Volary u COOPU 14:00 Lenora u OÚ 14:30 Zdíkov u OÚ 15:30 Stachy u OÚ 15:45 Vacov u COOPU 16:00 Čestice u Jednoty 16:30 Hořice na Šumavě u prodejny 12:00 Černá v Pošumaví autobusové nádraží 12:15 Horní Planá - tržnice 12:30 Nová Pec - u Jednoty 13:00 V termínech 25.3, 22.4, 22.5, 19.6, 17.7, 14.8, 11.9, 9.10, 11.11
Rozvozový plán - trasa č.10 Netolice tržnice 09:00 Olšovice - náves 09:30 Mahouš - u OÚ 09:45 Němčice u kostela 10:00 Pištín - u prodejny 10:30 Břehov - náves 10:45 Žabovřesky - u Jednoty 11:00 Dubné u pomníku 11:15 Lhenice u kostela 12:45 Chroboly u Jednoty 13:15 Nebahovy u prodejny 13:30 Lipovice u zastávky 14:00 Dub u Prachatic u Jednoty 14:15 Čepřovice u OÚ 14:30 Lipí u prodejny 11:30 Jankov u restaurace 12:00 Čakov u pošty 12:15 Záboří - u prodejny 12:30 V termínech 26.3, 23.4, 27.5, 24.6, 22.7, 19.8, 16.9, 14.10, 12.11
Rozvozový plán - trasa č.11 Katovice u pomníku 09:00 Novosedly - u prodejny 09:15 Volenice - u prodejny 09:30 Soběšice u KD 10:00 Strašín - u Jednoty 10:30 Nezdice - u Jednoty 10:45 Kašperské Hory - u COOPU 11:30 Žihobce u restaurace 12:00 Bukovník u prodejny 12:15 Nezamyslice u Jednoty 13:15 Hejna u prodejny 13:30 Velké Hydčice u Jednoty 13:45 Malý Bor u OÚ 14:00 Velký Bor - u Jednoty 14:30 Svéradice u prodejny 14:45 Záboří - u pomníku 15:00 Sedlice - u OÚ 15:30 Dražovice u prodejny 12:30 Čímice - u OÚ 12:45 Žichovice - u Jednoty 13:00 V termínech 27.3, 24.4, 28.5, 25.6, 23.7, 20.8, 17.9, 15.10, 13.11
Rozvozový plán - trasa č.12 Volyně parkoviště u Jednoty 09:00 Předslavice - u zastávky 09:30 Bušanovice na návsi 09:45 Zálezly u prodejny 10:00 Malenice - u Jednoty 10:15 Lčovice - u bývalé prodejny 10:30 Čkyně - u pomníku 10:45 Bohumilice u Jednoty 11:00 Bošice náves 11:15 Záblatí u hasičárny 12:45 Husinec u pošty 13:15 Vlachovo Březí náměstí 13:45 Vitějovice u Jednoty 14:15 Strunkovice nad Blanicí náměstí 14:45 Bavorov náměstí 15:00 Drahonice - u Jednoty 15:30 Cehnice - u rychlého občerstvení 15:45 Svatá Máří náves 11:30 Šumavské Hoštice - u OÚ 12:00 Lažiště - u OÚ 12:30 V termínech 1.4, 29.4, 29.5, 26.6, 24.7, 21.8, 18.9, 16.10, 18.11