Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

MOL liga semifinále II Sokol Poruba Slavia Praha 23:24 (14:10)

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

Slavia se o víkendu zúčastní kvalitně obsazeného turnaje ve Švýcarsku

Veronika Galušková (66) bojuje s Petrou Růčkovou v prvním finále. Ladislav Nussbauer

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

ZPRAVODAJ. č. 6. soutěžní ročník 2018/2019. únor 2019 Praha

Jan Salač se stává novým trenérem Slavie, střídá Makedonce Kuzmanoského

WOMEN HANDBALL INTERNATIONAL LEAGUE

Jak na Vaše rozhodnutí reagovali v Partizánskem?

SHK D-P Pardubice juniorky Slavie 26:41 (8:19), 1. liga žen

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Turnaj mladšího dorostu U /2018

Šéf DHC Slavia Richard Toman: Na finále byla radost pohledět! Řezáč a Štika povedou tým dál

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

Trenérko, s čím vstupovaly slávistické dorosty do sezony?

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Kdy jste začal jednat se Slavií Praha? Jak dlouho jste nabídku zvažoval?

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 + U /2018

HC BULDOCI NERATOVICE

SFL Small Floorbal League

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2017

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY MLADŠÍ DOROSTENKY A STARŠÍ ŽAČKY HK IVANČICE DOROSTENKY

Rozpis soutěží ČSVP

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Stanovy SFL - Small Floorball League

duben Delegát ČAMB: Petr Hála

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

Příbramský pohár 2014 U12

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

III. ELIOD extraliga mladšího dorostu sk. Východ (ELMD)

O pohár města Rosice

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Pane předsedo, Slavia dnes otevírá nový web, v čem bude jiný?

Výsledky a tabulky soutěží v LH 2015/2016 ZLÍNSKÝ KRAJ

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

Ohio cup mladší žáci a elévové

HRY VIII. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE 2017 Házená

HALOVÁ SEZÓNA ČR U15 + U /2019

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

ROZPIS SOUTĚŽÍ VODNÍHO PÓLA MUŽŮ PRO ROK 2010/2011

O pohár starosty města Modřice

Sezona 2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

Pohár města Česká Lípa

Okresní fotbalový svaz Most Zd.Fibicha čp. 282, Most (mobil , IČ )

Petra Čumplová a současné reprezentantky rozdávaly dárky nejmenším slávistkám

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

ELIOD Extraliga mladšího dorostu skupina Východ 2012/ rozpis soutěže

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Co vás vedlo k přestupu do Slavie a jak dlouho jste s vedením klubu jednala?

Vánoční pohár města Česká Lípa

Herní plán. Skupina. 2. liga - vychod 2014/15 (Stav ) 1. Herní kolo / Bez utkání: HC Lvi Breclav. 2. Herní kolo /

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

HT U12 - ročník 2004

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

DLOUHODOBÁ TURNAJOVÁ SOUTĚŽ

SLEZSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

HRACÍ SYSTÉM SOUTĚŽE

Házenkářky Slavie Praha prohrály v 19. kole MOL ligy doma s vedoucím celkem česko-slovenské soutěže Iuventou Michalovce 34:38, po poločase 13:20, a klesly na šesté místo v tabulce. Přesto stále drží postupovou pozici do českého play-off, o dva body před Zorou Olomouc. Nyní následuje třítýdenní reprezentační přestávka, po ní se svěřenkyně trenérů Jana Salač a Petry Vítkové utkají v sobotu 30. března od 17.30 hodin ve vlastní hale s nejlepším českým týmem Baníkem Most. Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo Slávistický kouč Salač musel hodně improvizovat v sestavě. Eliška Jačková se sice objevila na střídačce, ale kvůli zranění jen jako vedoucí týmu. Adriana Míšová se posunula na úplně obvyklou pozici pravého křídla, na tom opačném nastoupila Vendula Fryčáková. Při dalších výpadcích Salač poslal na střední spojku Janu Chlupovou. A byl to skvělý tah, protože Chlupová se stala se sedmi brankami nejlepší střelkyní Slavie. Zraněná Veronika Galušková sice otevřela skóre, ale na hřišti vydržela jen osm minut. S nachlazením bojující Magdaléna Svobodová naskočila do hry až v průběhu druhé půle. 1 / 5

Jana Chlupová střílí jeden ze svých sedmi gólů do sítě Michalovců. Foto: Ladislav Nussbauer Pražanky nevstoupily do duelu proti obhájkyním prvenství ideálně, po čtyřech minutách prohrávaly 1:4, ale nezlomily se. Naopak se oklepaly a během následující pětiminutovky skóre překlopily na svou stranu, když vedly 6:5, 7:6 a 8:7. Pak přišla další houpačka, ale v obráceném gardu a hostující celek si vzal vedení zpět. K němu však přidal dirigentskou taktovku utkání a o svém vítězství v Praze rozhodl mezi 13. a 18. minutou, kdy vstřelil šest branek a žádnou neinkasoval. Dále pak ještě svůj náskok navyšoval, třeba i čtyřem trefám v řadě pár minut před přestávkou. Do ní se vytáhl až na stav 13:20. Slávistky ve druhé půli snížily na pět, čtyři, ve 46. minutě a pak i v samotném závěru jen na tří branky rozdílu, ale na body nakonec nedosáhly. Přesto jsem holky pochválil. Zvlášť když si uvědomíme, v jaké sestavě jsme nastoupili, jak jsme museli improvizovat. Bojovaly na maximum, především ve druhém poločase to Michalovcům hodně znepříjemnily. Jen škoda, že jsme v samotném závěru už neměli tolik sil, abychom, nechal Salač větu nedopovězenou a přiznal: Ano, o výsledek a tedy i zápas jsme přišli v polovině první půle, kdy jsme doplatili na zbrklý přechod do útoku, kdy se nám nedařilo skórovat z jasných šancí a vzápětí jsme neuhlídali rychlé protiútoky. Jen slova chvály měl Salač pro Janu Chlupovou: Její zařazení na střední spojku byla vlastně z nouze ctnost, ale zvládla to skvěle. Navíc její střelba byla excelentní a měla stoprocentní úspěšnost. Věřím, že jí forma vydrží i do zbytku základní části. Ukázala, že je součástí týmu a může hrát i na ne zcela běžné pozici. 2 / 5

O následující reprezentační přestávce doufá Salač v jediné: Že se konečně dáme zdravotně do pořádku. To je pro nejdůležitější část sezony klíčové. Ještě příští týden se některá děvčata budou prát s následky zranění a nemocí, ale doufám, že pak už se budeme připravovat kompletní. Díky svým výhrám se SHK Veselí nad Moravou a Sokol Poruba posunuly v tabulce před Slavii. Do konce základní části MOL ligy zbývající tři kola, slávistky dvakrát hrají doma proti Mostu a Veselí, končí v Bánovcích nad Bebravou. Sestava a branky Slavie Praha: Serafimová, Hillebrandová, Šlejtrová Míšová 6, Večeřová 1, Tulipánová 4, Pokorná 5, B. Fryčáková 4, Svobodová 5/3, Chovancová 1, Galušková 1/1, Chlupová 7, Slabá. Trenéři: Salač, Vítková. Nejvíce branek Iuventy Michalovce: Mugošaová, Wollingerová po 7, Filková-Trehubová Trúnková po 6, Habánková 6/3. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 4/4 4/3. Vyloučení: 5:8. Červená karta: Fil ková-trehubová. Diváci: 250. 3 / 5

Výsledky 19. kola MOL ligy: ŠŠK Prešov Sokol Poruba 25:26, Sokol RMK Bánovce nad Bebravou SHK Veselí nad Moravou 18:34, Sokol Písek Duslo Šala 25:31, DHC Plzeň Baník Most 20:29, HC Zlín Zora Olomouc 26:32. Program 20. kola MOL ligy pátek 29. března 2019: SHK Veselí nad Moravou DHC Plzeň; sobota 30. března - 17.30 hodin: Slavia Praha Baník Most; Zora Olomouc Sokol Písek, Iuventa Michalovce HC Zlín, Duslo Šala ŠŠK Prešov; neděle 31. března: Sokol Poruba Sokol RMK Bánovce nad Bebravou. Program 21. kola MOL ligy sobota 6. dubna 2019: DHC Plzeň Sokol RMK Bánovce nad Bebravou, Iuventa Michalovce Sokol Písek, ŠŠK Prešov Zora Olomouc, Duslo Šala Sokol Poruba; neděle 7. dubna 17.00 hodin: Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou, Baník Most HC Zlín. Program 22. kola MOL ligy sobota 13. dubna 2019 18.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou Slavia Praha; Sokol Poruba DHC Plzeň, SHK Veselí nad Moravou HC Zlín, Zora Olomouc Duslo Šala, Iuventa Michalovce ŠŠK Prešov, Baník Most Sokol Písek. 4 / 5