AR1: HOUDEK Jiří z Plzně AR2: POHANČENÍK

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

AR1: ŠTRINCL Petr z Tachova. AR2: ŠLAPÁK František z Plané

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

AR2: Mgr.CIHLÁŘ František z H.Týna

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Neděle :00

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HODEK Jakub Plzeň AR1 LEGO Jan Hvozd u Plas AR2 MAŠEK Jaroslav Plzeň DS JINDRA Jiří Plzeň

AR1: Štökl Jiří Hradec u Stoda. AR2: Szikszay Ladislav Dolce u Přeštic

Delegovaní rozhodčí a DS. Neděle 15.května začátek 16:00 hod.

AR1 CIHLÁŘ Jan z Pačejova. AR2 SIMBARTL Václav z Bolešin

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

číslo 5/2012 ze dne

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ SOKOL SEHRADICE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Město Touškov Černice

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I, Klatovy MT :

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Kladenský deník Skupina B:

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Tabulka I.A třídy sk. B

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Město Touškov - Nýřany

Konečná tabulka 3.turnaje : 1.OFS Klatovy : 2 4 body 2.OFS Tachov : 5 3 body 3.OFS Domažlice : 3 1 bod

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

ZPRAVODAJ SK STRÁŢOV SK NEPOMUK HR : KASTL Jan ze Staňkova AR1: HOUDEK Jiří z Plzně AR2: POHANČENÍK DS : JINDRA Jiří z Plzně Neděle 16.5. 2010 16:00 1

1. A TŘÍDA EUROFOOTBAL V MANĚTÍNĚ PRODLOUŢILI ÚSPĚŠNOU SÉRII Ziskem bodu za výsledek 1:1 se podařilo hráčům SK Strážov prodloužit sérii zápasů čtyř zápasů bez porážky. Touto sérií ve které získali osm bodů si výrazně vylepšili svoje postavení v tabulce. Osmé místo znamená umístění v první polovině tabulky a to je ad očekávání velice slušný výsledek. Do konce soutěže se chybí sedm kol ve kterých je ve hře 21 bodů a to je sakra velká porce s níž se může výrazným způsobem zamíchat dosavadní pořadí v tabulce. Našim přáním je, aby z toho koláče ze kterého se ještě bude ukrajovat tato porce bodů jich na stranu Strážova ještě pár tolik potřebných bodů k záchraně přibylo. Bude to hodně těžké. Začíná druhá polovina jara a v té podzimní jsme tolik úspěšní nebyli. Mimo dnešního utkání doma s Nepomukem a teoreticky lehčího duelu s posledním Staňkovem máme doma nepříjemné Příkosice a končíme jaro doma s Chlumčany. Venku nás čeká příští kolo Start Luby, po té Jiskra Domažlice B a lídr tabulky Slavoj Stod. Každý bod bude proto dobrý a čím víc, tím líp. Ve 23.kole 1.A třídy se dva týmy z Pošumaví představily na domácím hřišti a další dva se vydaly hledat štěstí za ziskem důležitých bodů za hranice našeho okresu. Doma se mělo teoreticky dařit lépe Sušici, která již sice musela slevit po jarním propadáku z případného přímého postupu na účast v baráži o postup(umístění do 4.místa). Při shodě náhod výsledků tohoto kola se mohli Sušičtí k druhému místu přiblížit. Nestalo se tak a neúspěšným výsledkem v podobě prohry k záchraně mohutně finišujícímu Zbůchu se jim začíná komplikovat i účast v baráži. Tím který v tomto kole překvapil byl Start Luby. Na domácím hřišti hostil teoreticky z pohledu druhého místa v tabulce silnější Zbiroh. Na základě zkušeností z výsledků tohoto soupeře v Sušici i ze vzájemného zápasu který na jejich hřišti sehrál Strážov bylo všeobecně známé to, že tento tým aspirující na postup nemá potřebnou kvalitu a jeho výsluní na druhém místě je proto více než překvapivé. Všem kteří toto tvrdí je toho dostatečným důkazem nedělní zápas v Lubech. Domácí Start který v něm dokázal vyhrát a 2

získat první tři body letos na svém hřišti tak učinil první krok k záchraně a to doslova v hodině dvanácté. Manětín - Stráţov 1: 1 ( 0: 0) Lukáš Helm Hosté přijeli k utkání 23. kola 1.A třídy s jasným cílem. A to sehrát proti soupeři, který prokázal svoji sílu vítězstvím v osmi lidech v Nýrsku v minulém kole, vyrovnanou partii a získat na manětínské půdě alespoň bod. Bojovnost a kvalita hráčů Manětína se projevila hned na začátku, kdy se hra odehrávala spíše v blízkosti brankáře Javorského, zatímco brankář domácích musel krýt jen slabé či nepříliš přesné pokusy hráčů z Pošumaví. Naopak při hráčích Stráţova stálo několikrát štěstí, to kdyţ Dobrý svou rychlou střelu opřel do tyče nebo kdyţ jasnou brankou příleţitost spálila dvojice rychlonohých manětínských hrotů. Obecně ofenziva velmi dobře podporovaná hráči manětínské zálohy byla největší zbraní domácího celku. Proto nerozhodný výsledek prvního poločasu byl hlavně pro hosty více neţ dobrý. Do druhé půle, která se stejně jako první část zápasu odehrávala za hustého deště, vstoupili domácí ještě aktivněji. Hlavním impulzem byl výsledek prvního poločasu v Lubech. Ač aktivní,domácí bránu Javorského přímými střelami neohroţovali. Aţ přišla 58. minuta. Stráţov prohrál jeden z mnoha soubojů ve středu hřiště a z následné rychlého protiútoku a centru ze strany poslal Koblov,sám mezi třemi obránci, Manětín do vedení. I v další průběhu druhé půle byli domácí aktivní. Neustálými brejky sahali po navýšení svého náskoku. Nejblíţe k němu měli v 75. minutě, kdy po špatném odkopu stráţovské obrany se k balonu dostal manětínský záloţník. Ten se nicméně prakticky sám před prázdnou bránou nejprve umotal ve vlastních kličkách, aby pak nebezpečný střelecký pokus kryl zodpovědně chytající Javorský. V té době hrál Stráţov v obraně jen na dva stopery a na hrot se posunul Číţek. Zůstalo při tom i po velmi přísném a diskutabilním vyloučení France za sraţení hráče v brankové situaci. Posledních deset minut tedy dohrával Stráţov jen o deseti hráčích a jen málokdo by si vsadil na jejich bodový zisk. V minutě devadesáté se ale jako správný kapitán ukázal Zbyněk Vítovec, který po akci, na jejímţ počátku stál právě v útoku hrající stoper Číţek, zajistil nechytatelnou střelou do pravé šibenice stráţovským fotbalistům důleţitý bod. 3

Řekl po zápase asistent trenéra Stráţova Lukáš Helm:" Dnešní zápas byl nesmírně těžký. Jednak soupeř z Manětína potvrdil svoji fotbalovou kvalitu a také na takto mokrém a kluzkém terénu je jakékoliv zavání, jakákoliv chyba fatální. A proto musím za dnešní výkon pochválit brankáře javorského, který inkasoval jen jednou v situaci, kterou nemohl vyřešit. Jinak pochytal všechny nebezpečné střely a pomohl nám svým výkonem k důležitému bodu. Soupeř bal velice nepříjemný dvojicí rychlých útočníků a celý tým jako takový byl naladěn velice ofenzivně. Navíc my již několik zápasů soupeřům jeho hru vlastní nepřesností přihrávek a nedůrazem v osobních soubojích strašně ulehčujeme. Stejně tak musíme zapracovat na koncovce, neboť dnes jsme na bránu domácích poslali jen tři přímé střely, naštěstí ta nejkrásnější nám zajistila nesmírně cenný bod. Je dobře, že máme sílu nesložit zbraně a poprat se o výsledek až do devadesáté minuty. Za to patří všem hráčům velký dík." Branky: 58.Koblov 90.Vítovec; ŢK 0:1 ( Helm), ČK: 0:1(Franc) Diváků: 100 Sestava Stráţova: Javorský - Číţek, Michel, Helm, Petr Presl - Václav Matějka, Jiří Franc, Michal Chaluš, Zbyněk Vítovec (C) - Janka ( 75. Bronislav Mayer), Čeleda TABULKA po 23.kole 1. Stod 23 16 4 3 73 : 27 52 2. Zbiroh 23 12 7 4 36 : 25 43 3. Příkosice 23 13 3 7 71 : 39 42 4. Domažlice B 23 10 7 6 52 : 34 37 5. Nepomuk 22 10 6 6 37 : 26 36 6. Sušice 23 9 8 6 34 : 23 35 7. Chlumčany 23 8 9 6 41 : 36 33 8. Stráţov 23 9 5 9 33 : 34 32 9. Nýřany 23 9 5 9 36 : 45 32 10. Zruč 23 8 5 10 25 : 32 29 11. Křimice 23 7 6 10 29 : 33 27 12. Nýrsko 23 7 4 12 20 : 27 25 13. Luby 23 8 1 14 27 : 53 25 14. Manětín 23 7 3 13 32 : 51 24 15. Zbůch 23 6 5 12 30 : 40 23 16. Staňkov 22 4 2 16 17 : 68 14 4

VÝSLEDKY 23. KOLA Příkosice Zruč 3 : 0 ( 0 : 0) Domažlice B Stod 5 : 2 ( 1 : 1) Staňkov Chlumčany 1 : 1 ( 0 : 0) Luby Zbiroh 4 : 0 ( 1 : 0) Nepomuk Nýrsko 2 : 0 ( 1 : 0) Manětín Strážov 1 : 1 ( 0 : 0) Křimice Nýřany 0 : 3 ( 0 : 1) Sušice Zbůch 1 : 2 ( 0 : 1) Tabulka střelců branek SK Stráţov 8 - Janka Luděk 6 - Matějka Tomáš, Chaluš Michal 5 - Gajdůšek David 2 - Čížek Vladimír, Čeleda Jiří, 1 - Janda Václav, Presl Štěpán, Michel Jan Vítovec Zbyněk IV. TŘÍDA - skupina A PO VOLNU DOMA A BEZ BODU Po minulém kole ve kterém měli hráči strážovské rezervy volno měli v dalším kole výhodu domácího prostředí. Bohužel zůstalo jen u této výhody. Na hřišti to vůbec vypadalo pouze podle tradiční barvy dresů kdo jsou domácí a kdo hosté. Ti si nakonec odvezli zaslouženě tři body. Další kolo skupiny A IV.třídy mužů mohlo zamotat umístěním na druhém až čtvrtém místě. Žádnou změnu na 2.místě ale nepřipustil Sokol Měčí B který si výhrou nad oslabenou rezervou z Vrhavče svojí pozici udržel. Obávat se ani nemusel Zavlekov v neděli ve Strážově o 3.místo, ale naopak gólem Miroslava Makrlíka který je již inventářem tohoto týmu si své medailové umístění pojistil. Derby se hrálo mezi Spůlí a Janovice B s výsledným verdiktem dělbou bodů 5

Stráţov B - Zavlekov 0: 1 ( 0: 0) Ve vyrovnaném prvním poločase měli domácí dvě výborné brankové příleţitosti. Střelu Antonovicze brankář hostů vyrazil na tyč a po té střela Webr orazítkoval tyč svatyně hostů. Po rohovém kopu měl další šanci Koláček i jemu radost ze vstřelení branky vzal bravurním zákrokem zavlekovský gólman. Největší příleţitost hostů zlikvidoval brankář Nový, který konečky prstů vyrazil lobovaný míč na rohový kop. Dobrý výkon z první části zápasu se domácím nepodařilo zopakovat. Naopak taktovku hry převzali hosté a v 70.minutě dokázali doráţkou Makrlíka dát vítězný gól. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Lecjaks z Běšin. Sestava Strážova B : V. Janda, M. Šlégl, A. Antonovicz, O. Koláček (65. L. Kiesenbauer) P. Weber, J. Čermák.Branky: 70. Makrlík Miroslav; Rozhodčí: Lecjaks Ladislav; ŢK: 1:1. Diváků: 80 Tabulka IV.třídy po 14. kole 1. Plánice 14 12 1 1 66 : 19 37 2. Měčín B 14 9 2 3 33 : 21 29 3. Zavlekov 14 9 1 4 44 : 9 28 4. Vrhaveč B 14 7 3 4 28 : 18 24 5. Ježovy 14 7 1 6 35 : 35 22 6. Dlažov 14 5 3 6 22 : 31 18 7. Janovice B 14 4 2 8 20 : 43 14 8. Křenice 13 4 1 8 29 : 37 13 9. Stráţov B 13 4 1 8 19 : 33 13 10. Bezděkov B 13 3 2 8 17 : 41 11 11. Spůle 13 1 3 9 13 : 39 6 6

OS ŢÁKŮ skupina A ŽÁCI POKRAČUJÍ JARNÍ SEZÓNOU BEZ ZTRÁTY KYTIČKY Ve 4.kole OS žáků sk.a si své premiéroví vítězství v soutěži vychutnali žáci Startu Luby kterým se podařilo dvěma góly Fialy porazit Duklu Janovice. Na čele tabulky se bez ztráty bodu osadili žáci Startu Strážov kteří po přestávce potvrdili doma roli favorita a zatížili brankové konto Bolešin dalšími pěti góly. Stráţov - Bolešiny 6 : 1 (1:1) Petr Presl Stráţovští nezačali utkání zrovna soustředěně a tak prohrávali vcelku brzy 0:1. Soupeř z Bolešin odolával snaze domácích vcelku dlouho aţ si na Maderův rohový kop naběhl A.Presl a usměrnil míč do horního rohu branky hostujícího brankáře. Do poločasu se jiţ diváci branky nedočkali. Po poločasové přestávce domácí začali hosty přehrávat a později se dostavily i pěkné branky, které zajistily domácím další plný bodový zisk. Bolešiny, které mají v soutěţi asi největší počet hrajících dívek se ve Stráţově představily v dobrém světle, ale na naše fyzicky i herně vyspělejší hráče dnes nestačily. Branky : 2 Madera a Soušek,1 Presl, Kutný - Javorský. Rozhodčí : Dykalov. Hráno bez karet. Diváků : 20 Sestava Stráţov : Kiesenbauer, Presl, Madera, Maršálek, Hudský, Janda, Kalivodová K., Kutný, Heidenreich, Adamec, Soušek. Střídali : Volf, Truneček, Muchka, Karas, Kalivoda J. Tabulka OS ţáků po 4. kole 1. Strážov 4 4 0 0 16 : 3 12 2. Janovice 3 1 0 2 4 : 4 3 3. Švihov 3 1 0 2 5 : 7 3 4. Bolešiny 3 1 0 2 7 : 12 3 5. Luby 3 1 0 2 4 : 10 3 7

KDO SE Z ČLENŮ NAŠEHO KLUBU V KVĚTNU NARODIL? 1 Vokůrka Jaroslav 5.5.1941 2 Hosnedlová Hana 3.5.1969 3 Čížek Vladimír 8.5.1976 4 Presl Václav 8.5.1967 5 Rendl Pavel 9.5.1990 20 6 Denk Zdeněk 10.5.1966 7 Presl Karel 12.5.1965 45 8 Valter Václav, Ing. 13.5.1966 9 Hotovec Josef 15.5.1956 10 Karas Miroslav 15.5.1973 11 Soušková Milada 17.5.1949 12 Toman Jaroslav 19.5.1961 13 Denk Josef 21.5.1950 60 14 Toman Josef 22.5.1948 15 Matějka Miroslav 23.5.1956 16 Pavlásková Marta, Ing. 26.5.1943 17 Denk Zdeněk 26.5.1963 18 Moronga Milan 27.5.1957 19 Javorský Vlasta 30.5.1969 40 20 Chvál Josef 31.5.1929 80 8