Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: družstva umístěna na první třech místech obdrží. nejlepší hráč a brankář turnaje.

PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Propozice turnaje. Základní ustanovení:

PROPOZICE. Okresní finále Sportovní ligy škol ve florbalu. kategorie II. ZŠ otevřená čtvrtek 21. března 2019

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Vánoční pohár města Česká Lípa

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

KRATOCHVÍLŮV MEMORIÁL V MINIHOKEJI SC KOLÍN

HC DĚČÍN ve spolupráci Statutární město Děčín pořádá 43. ročník turnaje O Čokoládový puk

27. prosince 2016, Zimní stadion HC Slavia Praha

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

PRESIDENT CUP. Mezinárodní hokejový turnaj hráčů do 17 let

PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA ZLÍNA TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI R A MLADŠÍ. HC PSG ZLÍN, z. s. ZS - LUĎKA ČAJKY ZS - PSG ARÉNA

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

VTM turnaj Z-S-V U15 (2003) a U14 (2004) ČSLH - Jihlava

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

1. 3. dubna 2016, Zimní stadion HC Slavia Praha

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

HC ENERGIE KARLOVY VARY pořádá. VELIKONOČNÍ TURNAJ 4.tříd (ročník 2007 a mladší) Hlavní partner turnaje je:

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8

CHRUDIM CITY CUP 2015

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

HC DĚČÍN. Statutární město Děčín

AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament

PROPOZICE. VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem POZVÁNKA

O pohár FK Meteor Praha VIII

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

E.ON Junior Cup Sobota P R O P O Z I C E. turnaje kopané starších přípravek. UMT Karlovy Vary-Drahovice

FAAZ PRAHA

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

ZIMNÍ MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN VE FUTSALU SÁLOVÉM FOTBALU PROPOZICE SOUTĚŽE FINÁLE

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Účastníci turnaje: HC METEOR Třemošná Black Wings Linz HC KOMETA Brno HC PIRÁTI Chomutov HC ŠKODA Plzeň 1929 HC SLAVIA Praha A. Všeobecná ustanovení:

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Příbramský pohár 2014 U12

VI. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie U14 ročník 2005 a mladší březen 2019 Zimní stadión Chrudim

O pohár starosty města Modřice

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U11:

hokejový klub Kohouti TÁBOR pořádají: 5. ročník HOKEJOVÉHO TURNAJE MLADÝCH NADĚJÍ pro děti ročníku 2006 a mladší

U 11 ZIMNÍ JAKO CUP 2018

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

5. MLÁDEŽNICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KLUBŮ V LEDNÍM HOKEJI 2014 ZLÍN

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

TURNAJ MLADŠÍHO DOROSTU

BOSPOR CUP TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI Bohumín PROGRAM A PROPOZICE. POŘADATEL TURNAJE HC BOSPOR BOHUMÍN z.s.

LORD CUP 2016 RÝMAŘOV

LIBEREC HANDBALL. ve spolupráci s partnerem turnaje CENTRUM BABYLON. a za podpory Města Liberec. pořádají

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

SKP Slovan Moravská Třebová

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

FINÁLE VÝBĚRY OFS 2014 pásmo - východ ve dnech května 2014 HLUK

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

AKADEMIE CUP kategorie U15. Tréninkové centrum SK Dynamo České Budějovice - Složiště

Ohio cup mladší žáci a elévové

Ostrava Polanka nad Odrou

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 4. ročník: BYŠKOVICE CUP

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

HC ENERGIE KARLOVY VARY Vás zve na mezinárodní hokejový turnaj kategorie MD (U16) 2. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ŠINÁGLA PÁTEK

S centrum Cup

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Propozice turnaje starší přípravky FK Bolatice

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

PROPOZICE TURNAJE U8 Pořadatel turnaje: Škola sportu MRak Spolupořadatel turnaje: HC Rakovník, z.s. Datum konání turnaje: Čtvrtek 27. 6. 2019 Místo konání: Merkur Ice Arena, Škroupova 2625/4, 251 01 Říčany. Účastníci turnaje: Oddíly mládeže ročník 2011 a mladší Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: 608 553 456 Ceny: družstva umístěna na první třech místech obdrží poháry a medaile, ostatní týmy turnaje drobné upomínkové předměty, dále budou oceněni jednotlivé individuality podle svých dovedností a nejlepší hráč a brankář turnaje.

Kudy k nám... 2

Pohled na zímní stadion Velká ledová plocha 3

Malá ledová plocha 4

ZÁKLADNÍ TECHNICKÁ USTANOVENÍ TURNAJE Turnaje se zúčastní 12 družstev mládeže ročník 2011 a mladší. Hraje se ve čtyřech základních skupinách po 3 týmech, systémem každý s každým. Dále na základě umístění v základních skupinách, sehrají družstva umístěná v základních skupinách na 3. místech utkáni o konečné 9. až 12. místo. Družstva umístěná v základních skupinách na 1. a 2. místech se utkají ve dvou čtvrtfinálových skupinách o postup do semifinále, kdy vzájemná utkání postupujících družstev ze základních skupin se započítávají do čtvrtfinálové skupiny a to následovně: Čtvrtfinálová skupina E bude tvořena z umístěného 1. a 2. družstva skupiny A a skupiny C. Čtvrtfinálová skupina F bude tvořena z umístěného 1. a 2. družstva skupiny B a skupiny D. Z těchto čtvrtfinálových skupin pak následovně postoupí 1. a 2 tým do semifinále, kde se utkají první ze skupiny E s druhým ze skupiny F a první ze skupiny F s druhým ze skupiny E. Vítěz postupuje do finále a poražení se utkají o celkové 3. a 4. místo. Týmy umístěné ve čtvrtfinálových skupinách na 4. místě se utkají o konečné 7. a 8. místo. Týmy umístěné ve čtvrtfinálových skupinách na 3. místě se utkají o konečné 5. a 6. místo. Vše bude probíhat, dle přiloženého časového rozpisu turnaje. Hrací doba je stanovena pro všechna utkání na 2 x 18 minut hrubého času. Mezi dvěma poločasy je přestávka max. 1 minuta určená k bezprostřední výměně strany a mezi jednotlivými utkáními je přestávka max. 3 minuty (není počítána úprava ledové plochy). Úprava ledové plochy se provádí po každém odehraní dvou utkání. Není čekací doba. Úpravu hrací doby dle časových možností turnaje řídí direktoriát turnaje. Žádáme všechny oddíly, aby řádně dodržovaly stanovené časy pro jednotlivá utkání, aby nevzniklo zdržení. Po skončení základní části budou všichni hráči svými trenéry rozděleni do skupin pro dovednostní soutěže (viz. příloha), kdy se bude soutěžit o nejrychlejšího bruslaře, nejrychlejšího hráče ve vedení kotouče a o vítěze samostatných nájezdů. Současně během samostatných nájezdů bude vyhlášen i nejlepší brankář v této disciplíně a to ten, který obdrží nejméně vstřelených branek. Utkání lze začít s minimálním počtem 6 hráčů a brankářem. Počet hráčů je 3 hráči a brankář na začátku každého poločasu nebo power-play v průběhu utkání, která je dovolena. Střídá se hokejovým způsobem, avšak provádí se letmá střídání po 60 sekundách, které určí zvukový signál nebo rozhodčí (viz. pravila minihokeje). Po vstřelení branky se provádí vhazování, stejně tak po skončení trestného střílení. Hraje se bezkontaktní hokej, za porušení pravidel (faul) se místo menšího trestu nařizuje trestné střílení, které provede faulovaný hráč. Hráč, který se dopustí v utkání přestupku, za který by byl uložen větší trest dle pravidla č. 105 nebo č. 110 bude ihned vyloučen z utkání s okamžitou platností a za tento přestupek bude neprovinivšímu se družstvu nařízeno provádět 3 x trestné střílení (bez oslabení), které musí provést pouze 1x hráč, který byl faulován (ostatní 2 TS provede libovolně určený hráč trenérem družstva). Při vyloučení ze hry hráč nesmí nastoupit k následujícímu jednomu utkání, vyjma udělení milosti ředitelem turnaje v případě vykoupení v určené hodnotě 500,- Kč. V případě zranění protihráče, zákroku obzvláště hrubému, pohoršujících či hanlivých výroků, nebo fyzickému napadení rozhodčího se vykoupit nelze!!!!. Na turnaji startují týmy mládeže výběrů a klubů ledního hokeje sdružené pod organizací ČH nebo ze zahraničí. Všechny nesrovnalosti ohledně pravidel řeší pouze ředitel turnaje pan Miroslav Mrázek a činní rozhodnutí, které je s konečnou platností bez možnosti odvolání. Protesty k utkání se podávají pouze písemně řediteli turnaje neprodleně po utkání a to s vratnou částkou za projednání při schválení protestu 500,- Kč. Jeho rozhodnutí je neměnné a konečné. Pokud mají po skončení základních skupin dvě nebo více družstev stejný počet bodů, rozhodují o jejich pořadí v tabulce, následující kriteria a to v uvedeném pořadí: 1. větší počet bodů získaný ve vzájemných utkání 2. lepší brankový rozdíl ze vzájemných utkání 3. větší počet vstřelených branek ve vzájemných utkáních 4. lepší brankový rozdíl ze všech utkání 5. větší počet vstřelených branek ze všech utkání 6. los Všechna utkání v základních skupinách, čtvrtfinálových skupinách i ve skupině K o 9. -12. místo se počítají tak, že každý poločas se boduje samostatně, kdy v případě nerozhodného stavu, každý tým získá po 1 bodě, v případě vítězství 2 body a v případě prohry 0 bodů a to v každém poločase. Zápasy o konečné umístění (vyjma skupiny K) se počítají oba poločasy dohromady jako jeden zápas, v případě nerozhodného stavu následují na každé straně 3 trestná střílení, v případě nerozhodnutí následuje po 1TS na každé straně, kdy se změní pořadí nájezdů, tým, který začínal tři trestná střílení jako první, pojede po 1 TS jako druhý v pořadí a to opět v případě nerozhodného stavu sérii až 3 TS, kdy se poté opět pořadí otočí atd. až do rozhodnutí. Startovné na turnaji činí 5000,- Kč. Účastníci jej složí při prezentaci s přiloženou soupiskou, která je obsahem těchto propozic, pouze do rukou ředitele turnaje. Na vyžádání bude následně zasláno na určenou adresu potvrzení. Startovné zahrnuje pronájem ledových ploch, šatny, sprchy, zapůjčení puků během utkání. Akce není pořadateli nijak pojištěna a každý účastník startuje na vlastní riziko a v dobré zdravotním stavu. V recepci na hřišti od správce areálu je možnost zapůjčení klíčů od šaten oproti záloze 100,-Kč., která je vratná při navrácení klíče (každé družstvo 1 x klíč o proti záloze). Utkání na turnaji budou řídit kvalifikovaní rozhodčí. Paušální náhrady pro rozhodčího platí pořadatel turnaje. 5

Poděkování patří všem sponzorům a partnerům turnaje 6

Účastníci turnaje kategorie U8 Skupina A HC Letci Letňany - BLUE HC Slovakia Talents CRAZY HOCKEY Skupina B Smarthockey HC Merkur Říčany KVB SPORT Skupina C Tomáš Florián Academy Spartak Žebrák HC Buldoci Neratovice Skupina D Škola Sportu MRak HC Letci Letňany - WHITE HC Chrudim 7

Časový harmonogram stravování 11:45-12:15 E3 11:45-12:15 F3 11:45-12:15 E2 11:45-12:15 F2 12:00-12:30 K2 12:10-12:40 K3 13:00-13:30 E4 13:00-13:30 F4 13:10-13:40 K4 13:20-13:50 E1 13:20-13:50 F1 13:30-14:00 K1 8

Časový harmonogram turnaje Velká Ledová Plocha A 7:45 18:00 Kategorie U9 Sobota 26.6.2019 p.č čas hřiště Skupina Domácí Hosté Výsledek 1 7:45 V A HC Slovakia Talents CRAZY HOCKEY : : 2 8:25 V D HC Letci Letňany - WHITE HC Chrudim : : 3 9:20 V C Tomáš Florián Academy Spartak Žebrák : : 4 10:00 V B KVB SPORT Smarthockey : : 10:55 V Vedení kotouče 11:35 V Rychlobruslení 5 12:20 V E 1 4 : : 6 13:00 V E 2 3 : : 7 13:55 V E 4 3 : : 8 14:35 V E 1 2 : : 9 15:30 V Semi 1 1E 2F : 10 16:10 V o 7.místo 4E 4F : 11 17:05 V o 3. místo : 17:45 Vyhlášení výsledků Velká Ledová Plocha B 7:45 18:00 Kategorie U9 Sobota 26.6.2019 p.č čas hřiště Skupina Domácí Hosté Výsledek 1 7:45 V B HC Merkur Říčany KVB SPORT : : 2 8:25 V A HC Letci Letňany - BLUE HC Slovakia Talents : : 3 9:20 V D Škola Sportu MRak HC Letci Letňany - WHITE : : 4 10:00 V C HC Buldoci Neratovice Tomáš Florián Academy : : 10:55 V Vedení kotouče 11:35 V Rychlobruslení 5 12:20 V F 1 4 : : 6 13:00 V F 2 3 : : 7 13:55 V F 4 3 : : 8 14:35 V F 1 2 : : 9 15:30 V Semi 2 2E 1F : 10 16:10 V o 5.místo 3E 3F : 11 17:05 V Finále : 17:45 Vyhlášení výsledků 9

Malá Ledová Plocha 7:55 17:00 Kategorie U9 Sobota 26.6.2019 p.č čas hřiště Skupina Domácí Hosté Výsledek 1 7:55 M C Spartak Žebrák HC Buldoci Neratovice : : 2 8:35 M B Smarthockey HC Merkur Říčany : : 3 9:30 M A CRAZY HOCKEY HC Letci Letňany - BLUE : : 4 10:10 M D HC Chrudim Škola Sportu MRak : : 11:05 M Samostatné nájezdy 12:00 M Samostatné nájezdy - finále 5 12:30 M K 1 4 : : 6 13:10 M K 2 3 : : 7 14:05 M K 4 3 : : 8 14:45 M K 1 2 : : 9 15:40 M K 2 4 : : 10 16:20 M K 3 1 : : 10

HC Letci Letňany - BLUE HC Slovakia Talents Crazy Hockey HC Letci Letňany - BLUE HC Slovakia Talents Crazy Hockey Skupina A Základní skupiny Výsledková tabulka 1.poločas HC Letci Letňany - BLUE C : : : HC Slovakia Talents : u : : Crazy Hockey : : p : Výsledková tabulka 2.poločas HC Letci Letňany - BLUE C : : : HC Slovakia Talents : u : : Crazy Hockey : : p : 11

Smarthockey HC Merkur Říčany KVB SPORT Smarthockey HC Merkur Říčany KVB SPORT Skupina B Výsledková tabulka 1.poločas Smarthockey C : : : HC Merkur Říčany : u : : KVB SPORT : : p : Výsledková tabulka 2.poločas Smarthockey C : : : HC Merkur Říčany : u : : KVB SPORT : : p : 12

FTAcademy Spartak Žebrák HC Buldoci Neratovice FTAcademy Spartak Žebrák HC Buldoci Neratovice Skupina C Výsledková tabulka 1.poločas FTAcademy C : : : Spartak Žebrák : u : : HC Buldoci Neratovice : : p : Výsledková tabulka 2.poločas FTAcademy C : : : Spartak Žebrák : u : : HC Buldoci Neratovice : : p : 13

Škola Sportu MRak HC Letci Letňany - WHITE HC Chrudim Škola Sportu MRak HC Letci Letňany - WHITE HC Chrudim Skupina D Výsledková tabulka 1.poločas Škola Sportu MRak C : : : HC Letci Letňany - WHITE : u : : HC Chrudim : : p : Výsledková tabulka 2.poločas Škola Sportu MRak C : : : HC Letci Letňany - WHITE : u : : HC Chrudim : : p : 14

Pořadí Pořadí SKUPINA A HC Letci Letňany - BLUE : HC Slovakia Talents : Crazy Hockey : SKUPINA B Smarthockey : HC Merkur Říčany : KVB SPORT : 15

Pořadí Pořadí SKUPINA C FTAcademy : Spartak Žebrák : HC Buldoci Neratovice : SKUPINA D Škola Sportu MRak : HC Letci Letňany - WHITE : HC Chrudim : 16

Skupina E Čtvrtfinálové skupiny Výsledková tabulka 1.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : Výsledková tabulka 2.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : 17

Skupina F Výsledková tabulka 1.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : Výsledková tabulka 2.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : 18

Pořadí Pořadí Skupina E A1 : C1 : A2 : C2 : Skupina F B1 : D1 : B2 : D2 : 19

Skupina o 9. - 12. místo Výsledková tabulka 1.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : Výsledková tabulka 2.poločas M : : : : : R : : : : : a : : : : : k : 20

Pořadí Skupina K (o 9. - 12. místo) A3 : B3 : C3 : D3 : Konečné umístění 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 21

Soupiska U8 Družstvo : Vedoucí : Trenér : Barva dresů : Číslo Jméno Příjmení Datum narození Poznámka Brankář Samostatné nájezdy Samostatné nájezdy Rychlobruslení Rychlobruslení Rychlobruslení Vedení kotouče Vedení kotouče Vedení kotouče Vedení kotouče 22