LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 3 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X DOLNOBOUSOVSKÝ SK

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 11 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X FK NERATOVICE-BYŠKOVICE

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 4 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X TJ DYNAMO NELAHOZEVES

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 5 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X FK SLAVOJ STARÁ BOLESLAV

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 11 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X TJ VIKTORIA RADIM

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X FK BRANDÝS NAD LABEM

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 3 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X FK PŠOVKA MĚLNÍK

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

S centrum Cup (6 týmů)

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

O pohár FK Meteor Praha VIII

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi.

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

O pohár města Rosice

HC ENERGIE KARLOVY VARY pořádá. VELIKONOČNÍ TURNAJ 4.tříd (ročník 2007 a mladší) Hlavní partner turnaje je:

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Můj koníček - fotbal. Jméno a příjmení: Filip Rejda Třída: 5. A

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SOKOL SEHRADICE A

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

Město Touškov Černice

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

Dorant Cup Propozice

S centrum Cup

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

SKP Slovan Moravská Třebová

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

TJ Březiněves SK Horní Měcholupy SK Dolní Chabry Admira Praha FK Bohemians Praha

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. START JIHLAVA

PROPOZICE ODRÁŠOVKA CUP POHÁRU MLÁDEŽE FAČR V KATEGORII U8

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

Propozice turnaje E.ON Beach Junior Cup

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ - ročník 9 - číslo 8 - datum FK DLOUHÁ LHOTA X FC MĚLNÍK cena 30 Kč slosovatelná vstupenka č.

Dnešní soupeř FC MĚLNÍK je klub s pestrou historií a smělými plány do budoucna. Hráči, trenéři, rodiče i fanoušci dělají maximum pro úspěch a rozvoj mělnické kopané. Patříme k největším oddílům v mělnickém regionu. V mělnických barvách hraje týmů. Nejmenší děti hrají v mini přípravce U5 a U7, mladší přípravce U9 a starší přípravce U, žáci ve věku - 5 let hrají v týmech mladších a starších žáků U3 a U5. Po skončení žákovského věku přecházejí do týmu dorostu a následně mužů. V ženské kategorii hrají dívky v týmech přípravky G, mladších žákyň G3, starších žákyň G5 a žen. Klubové barvy bílé a černé pruhy Hrací plocha I. hřiště - 68 x 00 m umělá tráva III.generace, II. hřiště - 70 x 0 m přírodní travnatá plocha, 50 míst k sezení, 000 míst k stání III. hřiště 70 x 45 m přírodní travnatá plocha Přípravná utkání FK Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota - AKUMA MB 44 Dlouhá Lhota - Mnichovohradišťský SK 6 Dlouhá Lhota - Doubrava Dlouhá Lhota - Dobrovice B 3 KAM ZA FOTBALEM TENTO VÍKEND??? 6.kolo -.B sk.b datum 09.04.7 čas 05 530 den NE strana

Ohlédnutí za zápasem., 3., 4. a 5.kola.B třídy sk.b..06 FK DLOUHÁ LHOTA x TJ KOL TIŠICE 0 (00) Hned ve třetí minutě spálil tutovku Dokoupil, který po přihrávce od Laudy na malém vápně netrefil prostor branky. Jako by tím nastavil ráz utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale s jejich zakončením měly oba týmy problémy. Podobně se stejnému hráči vedlo ve 3. minutě, kdy po ideální přihrávce mezi obránce od Novotného nastřelil jen vyběhnuvšího brankáře Bejra. O dvě minuty později mohlo udeřit na druhé straně, ale Hádek vytáhl zázračný zákrok proti hlavičce Limra z bezprostřední blízkosti. Ve 0. minutě kopali roh a po závaru vytáhl další skvělý zákrok náš brankář. Když se po naší chybě ve středu hřiště neujala ani další šance Limra, který zamířil vedle, šly oba týmy do kabin za nerozhodného stavu. Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil ze hry plné nepřesností pramenily šance na obou stranách. Vystřídavší Toman se ve 47.minutě řítil sám na gólmana, ten jeho střelu vyrazil reflexivně nohou, hned z protiútoku na druhé straně střela Nastoupila mířila těsně vedle. V 5. minutě po trestném kopu ch míč nikým nepovšimnut prošel skrz vápno až do zámezí. Hned o tři minuty později se v nadějné pozici ocitl Lauda, s jeho střelou levačkou neměl gólman potíže. V 60. minutě na druhé straně pěkně kombinovali podél našeho velkého vápna, ke střele se odhodlal kapitán Šolc, ale jeho střela naštěstí neměla gólové parametry. Od této chvíle m jako by došly síly, a začaly se rodit naše šance. Nejprve Lauda nevyužil ideální přihrávku Šulce a přestřelil, v 89. minutě pak téhož hráče vychytal gólman. Drama posledních minut pokračovalo se dostali k rozehrání trestného kopu, po odraženém balónu se do brejku utrhl Šulc a podél brankáře konečně protrhl střeleckou smůlu našeho týmu. V nastaveném čase mohl vítězství potvrdit Lauda, ale v dnešním zápase neobul střelecké kopačky a nastřelil výborného gólmana Bejra Branky 0 90. Šulc. ŽK Zdobinský O. - 0. Rozhodčí Procházka (Hurych, Novák). Rohy. Diváci 30. Dlouhá Lhota Bejr, Šolc, Zdobinský O., Pastorek, Rambousek, Brodský, Vrabec (80. Skalický), Limr M., Zdobinský L., Nastoupil, Niklfeld (5. Vystavěl, 70. Jenč) Hádek, Driml, Šmajda, Lauda, Novotný, Fabián (64. Karlík), Brzoň, Dokoupil (80. Vostřel), Vítovec (3. Šulc), Pajkrt (46. Toman), Brodský zdroj web 9..06 TJ KLY x FK DLOUHÁ LHOTA 5 (3) Branky 6. a 78. Šmíd, 6. Kympl, 30. a 70. Kudela 5. Pastorek. ŽK 0. Limr M., 88. Vrabec, 49. Niklfeld, 30. Limr A.. Rozhodčí Fligr (Holý, Radina). Rohy 45. Diváci 45 Chaloupka, Pechar (65. Kohout), Ondrák, Studený, Viskup (59. Matějček), Doubek, Kudela, Šmíd, Miřatský (46. Sobotka), Kympl, Mihalík Dlouhá Lhota Bejr, Flídr, Zdobinský O., Limr M., Skalický, Brodský, Vrabec, Zdobinský L., Pastorek, Charvát, Šolc strana 3

5.3.07 TJ KOL PĚČICE x FK DLOUHÁ LHOTA Zápas přeložen na středu.4.07..4.07 SK BAKOV NAD JIZEROU x FK DLOUHÁ LHOTA 5 (40) První zápas jarní části sezóny skončil debaklem 5. Od začátku zápasu byli aktivnější, vytvářeli si šance. A díky špatné práci lhotecké obrany jsme už v.minutě prohrávali 0. Poté se dostali do šance i Marek Limr a Jirka Krouský, ale jejich šance končili v rukavicích bakovského brankáře. Do konce poločasu ještě dokázali náskok navýšit a do kabin odcházeli s náskokem 40. Do druhého poločasu lépe vstoupili opět a přidali pátý gól. V 67.minutě Marek Limr upravil výsledek zápasu na konečných 5. A i nadále si lhotečtí drží jednoznačně poslední místo v tabulce. Branky 7. Formáček,. Pokorný, 33. Vitmajer, 36. Brož, 50. Mlynka 66. Limr M.. ŽK 0 30. Krouský.. Rozhodčí Pejša (Říha, Sandev). Rohy 3. Diváci 35 Louda, Pilz, Altman (77. Sameš), Frelich, Brož (5. Louda), Resl, Hozák, Formáček, Vitmajer P. (8. Resl), Mlynka, Pokorný (65. Vitmajer T.) Dlouhá Lhota Bejr, Zdobinský O., Limr M., Brodský, Zdobinský L. (36. Vrabec), Pastorek, Krouský (6. Flídr), Šolc (73. Limr A.), Kohnhäuser, Zelba, Mašek (8. Dubický) strana 4

MINIKOPANÁ FK DLOUHÁ LHOTA Zimní turnaj U Velmi kvalitní halový turnaj U, Mnichovo Hradiště, naši Dlouho Lhotečtí borci ročník 006-007 zvládli s přehledem, a z turnaje si odvezli chvíli před Vánocemi zlaté medaile, první místo. zimní turnaj U, 8. únor 07, Mnichovo Hradiště Halový turnaj U, 8. února 07 v Mnichovo Hradišti byl velmi vyrovnaný. Starší připravka tento turnaj vyhrála o ( jeden gól vstřelený navíc oproti soupeři na druhém místě, Dobrovice), a tím si udělala radost ziskem zlatých medajlí. Gratulujeme Soustředění minižáků Dlouhá Lhota 0. - 3. duben 07v Zásada, penzion Lumka Jarní soustředění je tradičnê plánováno jako více tréninkové, fotbalové, abychom získaly síly do jarních náročných zápasů. Mladší minižaci si celkem obstojně vedli v soutěži na podzim (je potřeba potrénovat a zdokonalit práci s míčem). Starší minižáci postoupili do vyšší soutěže, navíc se probojovali do jarních bojů o pohár (mezi poslední 4 týmy Dlouhá Lhota, Březno, Doubrava, Sporting). Myslím, že to je úspěch, ale nesmíme usnout na vavřínech. Konkurence je velká. Turnaj mladší minižáci ročník 008 a mladší naši menší fotbalisté se zúčastní turnaje mladších přîpravek. Kde Horky n/j, Kdy začátek 8.30hod., hraje se na přírodní trávě, s hracím systémem 5+. Přihlášené týmy - slavia radonice,xaverov,junior praha, obruby,slavia jesenice,dolni bousov,kosmonosy,sporting MB,dl.lhota. www.turnajemasek.cz strana 5

pořadí 3 4 5 6 7 8 9 0 3 4 tým Tabulka.B sk.b záp + 0 body P+ 5 0 3 43 8 34 5 0 0 5 0 9 5 9 0 6 39 9 9 0 5 9 0 6 37 8 9 0 5 0 0 5 6 9 5 8 0 7 7 6 8 4 8 0 7 38 30 5 5 8 0 7 8 30 3 3 5 6 0 8 36 7 0 5 8 0 7 9 33 0 4 5 6 0 9 9 7 5 5 0 0 8 35 5 5 4 0 43 3 4 0 3 6 44 3 P0 0 5 3 0 následující kola.b tř. sk. B 7. kolo 8. kolo datum 5.04.7 5.04.7 5.04.7 5.04.7 6.04.7 6.04.7 6.04.7 čas 05 700 700 700 530 700 700 den NE NE NE datum.04.7.04.7.04.7.04.7.04.7.04.7.04.7 čas 05 700 700 700 700 700 700 strana 6 den

Výsledky odehraných zápasů.b sk.b.kolo.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 4 6 0 P 5 P 3 4 0 P P P 3 4 3 0 P 0 3 0 3 3 6 3 5 3 3 3 P 3 3 P 3 4 0 P 0 P 4 0 3 0 3 3 P P 0 0 4 4 6.kolo 7.kolo 8.kolo 5 9.kolo 0.kolo 4 3 0 P 0 4 8 9 4 3 3 4P P 5 3 0 6 0 4 3P 3 3 5 0 0 0 0 5 3 3 0 0 3 P 6 3P 3 0 0 6 5 3 P 0 3 P 0 P 5 0 P 3 3 0 P 0.kolo.kolo 6.kolo 3.kolo 7.kolo 4.kolo 8.kolo 9.kolo 0.kolo.kolo 5.kolo.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo strana 7

https//www.facebook.com/fkdlouhalhota WWW.FKDLOUHALHOTA.CZ Obecní úřad Dlouhá Lhota SKLENÁŘSTVÍ NOTE tel 36 397 48 made by zuzukofolka strana 8