PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Úřední zprávy JmKFS č. 28 ze dne

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj 2/2014. Podzimní sezóna. Soupeř A týmu SK Lhota

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Jan Pazdera: Stále se můžeme zlepšovat

TJ BLATNÁ A FC BECHYNĚ

Město Touškov - Nýřany

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

FK Jablonec, z.s. uspořádal v sobotu ve spolupráci s firmou JBC RADE s.r.o. JBCTRADE cup. pro hráče narozené 1.1.

VÝSLEDKY TJ SVĚTLÁ HORA PO PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE MORAVSKÉ MÁLKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 19. KOLO 25. DUBNA 2010 V 16:00 VS.

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

ZPRAVODAJ Východočeského přeboru sk. A

Výsledky Corny středoškolského atletického poháru řazení dat : Chlapci - ručně měřené časy

ME U 16 skupiny B v Tallinu

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 6. ročník: BYŠKOVICE CUP

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

Statistiky FK Uhlířské Janovice B 2014/2015

1. benefiční aukce. Křivánkovo náměstí 11, Brno, T: , E: Zřizovatelem školy je městská část Brno-Žebětín

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

Na konci MČR jsme podávali poháry, medaile a diplomy. Vše dopadlo dobře, bez závažného problému. Byli spokojeni a odešli po svém.

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa Výkop: 16:30h

6. kolo 3. KLM - A. TJ Slovan Karlovy Vary : TJ Blatná (14:10) Kuželky Podbořany : KK Konstruktiva Praha C (17:7)

13-14 Cimpl-Šubrtová,-----,X---X,-X--X,XX-X-, Stratil-Machová,X---X,-X---,X-XX-,--X--,7 15 Hanuš-Henclová,--X--,-----,-----,---XX,3

Naši partneři. Partneři extraligy florbalu

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Město Touškov Černice

Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201. vs. Neděle 13. listopadu 2011 od hod.

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

Jan Natov poprvé od přestupu proti Tatranu

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Výsledková listina okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na žesťové a bicí nástroje Chrudim

Mistrovství ČR starší žákyně 2009/2010

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Rozdělení do skupin na přípravné kurzy čtyřleté studium

SLOVÁCKÝ POHÁR 2009 výsledky, kanadské bodování

Tabulka I.A třídy sk. B

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ TURNAJŮ POHÁRU E.ON JUNIOR CUP 2014

PROGRAM Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO proti BANÍK ZBÝŠOV Hlavní rozhodčí: Laštůvka Dušan (Pavlice) Asistenti: Palát Jiří (Micmanice), Krbůšek Radim (Brno)

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si vás přivítat na dnešním utkání 1.A třídy JmKFS dospělých, skupiny A, mezi hostujícím mužstvem Baníkem Zbýšov a domácím Slovanem Brno. Podzimní utkání jsme ve Zbýšově vyhráli 5:3. Stav utkání se měnil jako na houpačce, naše brzké vedení 1:0 Zbýšov díky své aktivitě otočil ve svůj prospěch a po půlhodině hry vedl 2:1. Chvíli před koncem prvního poločasu se nám podařilo vyrovnat na 2:2, což nás povzbudilo do druhého poločasu. V něm jsme byli podstatně aktivnější my, během 15 minut jsme dali dvě branky a bezpečně kontrolovali hru. 20 minut před koncem utkání snížil Zbýšov díky proměněné penaltě na rozdíl jediného gólu, nedlouho poté se nám však podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek a výsledek 5:3 následně pohlídat až do konce zápasu. Soupiska Baník Zbýšov Brankáři: Náhlík David, Škula David Obránci: Patocs Josef, Kotačka Jaroslav, Fejta Pavel, Straka Jakub, Sedlák Lukáš Záložníci: Šrámek Petr, Ševela Jiří, Foral Jakub, Bím Michal, Sobotka Michal, Beneš Karel Útočníci: Šauer Ivo, Vala Jiří, Holiš Petr Realizační tým: Kovář Radmil - trenér, Lakomý Jaromír - asistent, Ševčík Zdeněk - vedoucí mužstva, Gono Marián - lékař Soupiska FC Slovan Brno Brankáři: Vlasák Radim, Stiborek Miroslav, Paulík Martin Obránci: Šrámek Jiří, Prchlý Miroslav, Horňák Michal, Dvořák Jan, Lejska Jiří, Konečný Matěj Záložníci: Inwald Tomáš, Brychta Jakub, Vašíček Karel, Hanák Jakub, Hamšík Dalibor, Šťastný Daniel Útočníci: Plšek Jiří, Havel Jan, Stehlík Roman, Břenek Lukáš Realizační tým: Pujman Lubomír - trenér, Anderle Karel, Kněžínek Martin - asistenti, Vavruša Miroslav - vedoucí mužstva

Odehraná utkání týmů Slovanu Brno Mladší přípravka A Zbrojovka Brno A - Slovan 9:1 (3:1), branka: Severa Robert Sestava: Klučka Dan - Hrabec Tomáš, Steiner Dominik - Severa Robert, Švejda Michal, Hanák Stanislav, Krinke Šimon Slovo trenéra: Ujímáme se vedení golem Roberta, máme i více šancí, ale jen do 5 minuty, pak se zraní Míša a do hry jde Šimůnek. Soupeř do poločasu hru otáčí. Po poločase jsme donutili soupeře makat naplno a góly v naší síti narůstaly. Kluci zahráli dobře, Dan v bráně sice měl pár chyb, ale stál tam poprvé, Šimon v útoku zahrál též dobře. Škoda, že proměňování šancí vyznělo naprázdno, mohlo to být veselejší. I tak patří dík všem i fanouškům, že vydrželi až do konce v tomto deštivém počasí. Poznámka: Michal Švejda odvezen na úrazovku pro zranění kolena, v příštích zápasech nám bude chybět. Slovan - FC Svratka Brno A 2:9 (2:7), branky: Steiner Dominik, Hrabec Tomáš Sestava: Novák Tomáš - Hrabec Tomáš, Steiner Dominik, Janásek Jirka - Severa Robert, Krinke Šimon, Karas Patrik, Kadlec Tomáš Slovo trenéra: Soupeři jsme ze začátku vnutili svoji hru (anti-fotbal) a výsledek se dostavil, vedeme 1:0. Po chvilce soupeř srovnal, ale naši borci dali opět gól. Bohužel pak už se trefoval soupeř. Hra nebyla pěkná ani z jedné strany, ale konečný výsledek byl pro soupeře příznivější. Naši kluci nejsou schopni ohrozit ani vystřelit na soupeřovu bránu. Novinky v týmu: Po nemoci se do sestavy vrací brankář Tomáš Novák Mladší přípravka B FC Sparta Brno B - Slovan 3:8 (3:4), branky: Staněk Jakub 3, Krinke Šimon 3, Moskovčenko Maxim, Kocholl Jakub Sestava: Hrabec Tomáš - Janásek Jiří, Krinke Šimon - Kocholl Jakub,Staněk Jakub, Moskovčenko Maxim, Stejskal Jan Slovo trenéra: Po dobrém začátku vedeme 2:0. Soupeři se daří srovnat. Ale zabrali jsme a půle končí 4:3. V druhém poločase jsme soupeře už k ničemu nepustili a vyhráváme jej 4:0. Pochvala patří všem hráčům za bojovný výkon. Starší přípravka A Zbrojovka - Slovan 20:2 (8:1), branky: Kučerová Nikola, Nechvátal Oskar Sestava: Brunner Václav, Kučerová Nikola, Nechvátal Oskar, Večeřa Martin, Danhofer Jakub, Březina Vít Slovo trenéra: Byli jsme oslabeni o tři kluky, kteří měli doplnit sestavu ml. žáků v Kohoutovicích (bohužel toto utkání bylo přeloženo kvůli nepříznivému terénu, škoda, kluci na Zbrojovce chyběli.) Všem, kteří utkání odehráli děkujeme, bez střídání zahráli co mohli.

Starší přípravka B Sparta B - Slovan 29:2 (14:0), branky: Novák Marek, Nechvátal Oskar Sestava: Brunner Václav, Novák Marek, Nechvátal Oskar,Hlaváček Miroslav, Březina Vít, Knieradl Matyáš, Uher Michael, Antoníček Michal, Kučerová Nikola, Danhofer Adam, Ždímal Patrik Mladší žáci - Krajský přebo r Slovan - St. Lískovec 1:7 (1:3), branka: Pancner Denis Sestava: Švanda Jan, Hrabal Filip, Priessnitz Martin, Kříž Filip, Zdražil Tomáš, Soukup Vojtěch, Prokš Ladislav, Smažil Ondřej, Ždímal Patrik, Pancner Denis, Perenčay Martin, Hrachovina Ondřej Kohoutovice - Slovan - utkání přeloženo pro nezpůsobilý terén Bystrc - Slovan 11:1 (5:0), branka: Hrabal Starší žáci - Krajský přebo r Slovan - Starý Lískovec 0:3 (0:2) Bystrc - Slovan 2:0 (2:0) Mladší dorost - Krajský přebo r FC Svratka Brno - Slovan 0:2 (0:1), branky: Hruška, Procházka Slovan - Křepice 2:1 (0:1), branky: Procházka L., Švidroň Starší dorost - Krajský přebo r FC Svratka Brno - Slovan 2:4 (0:3), branky: Pffeifer 2, Líkař, Hruška Sestava: Ševčík - Ženíšek (Hofírek), Huleja (Čihák), Dvořák P., Holý - Šidlo, Procházka, Líkař, Pffeifer - Břenek, Hruška (Fruhvirt) Radost našich hráčů z branky v síti Svratky

Slovo trenéra: Na Svratku jsme odjeli bez našich dvou opor a to Jana Dvořáka a Matěje Konečného, kteří nastoupili do sestavy našeho áčka proti Šaraticím. I přesto jsme v Komíně vyběhli v kvalitní sestavě a všechny hráče musím pochválit, že se snažili plnit taktické pokyny od prvních minut. Díky rychle vstřeleným brankám jsme položili soupeře na lopatky a Svratka se prezentovala bezzubou hrou. V první půlce jsme měli jen krátkou pětiminutovku, kdy nám chyběla mezihra při přechodu do útočné fáze. Do druhé půlky jsme vstoupili stejně dobře jako do té první, jen nám chyběla lepší finální přihrávka a klidnější hlava při zakončování ke vstřelení více branek. Bohužel za stavu 4:0 jsme vypustili posledních deset minut a Svratka stačila korigovat skóre. Pozitivním z tohoto zápasu určitě je, že jsme se prezentovali dobrým výkonem i bez hráčů základní sestavy, kteří po sezóně odejdou, což je příslibem do příští sezóny. Slovan - Křepice 6:0 (3:0), branky: Čihák 2, Břenek, Konečný, Líkař, Procházka Sestava: Ševčík - Šidlo (Hofírek), Huleja, Konečný (Dvořák J.), Holý (Ženíšek) - Procházka, Líkař, Dvořák P. (Čihák), Pffeifer - Břenek, Hruška Slovo trenéra: S výsledkem a předvedenou hrou jsem po tomto utkání spokojen. Diváci viděli z naší strany pohledný a konstruktivní fotbal, zakončený krásnými góly. Bylo vidět, že soupeř do druhé půlky přišel na hřiště s cílem otočit výsledek, ovšem hned v jejím úvodu uviděl červenou kartu hostující stoper za faul na Lukáše Břenka, který mohl jít sám na brankáře. Křepice se už jenom zmohly k bránění, aby výsledek nedopadl v jejich prospěch hůře. Jejich jedinou, největší šanci vytáhl konečky prstů Michal Ševčík po střele hostujícího hráče z dvaceti metrů, kterou vyslal do šibenice. Dosta Bystrc - Slovan 2:4 (2:2), branky: Břenek 2, Hruška, Líkař Sestava: Ševčík - Ženíšek (Konečný), Huleja, Dvořák J., Šidlo (Holý) - Procházka (Nešpor), Líkař, Dvořák P., Pffeifer - Břenek(Čihák), Hruška Slovo trenéra: Věděli jsme již před utkáním, že Dosta umí dobře vysoko napadat a hrát kombinační fotbal. Nechtěli jsme se soupeři přizpůsobit a šli jsme do utkání s cílem mít míč na svých kopačkách a dobrým pohybem využít velkého prostoru, který hřiště v Bystrci svými rozměry nabízí ke kombinační hře. To se nám dařilo jen v prvních dvaceti minutách a po neproměněné vyložené šanci za stavu 1:1 jsme si nesmyslně přestali věřit a začali jen nakopávat míče dopředu. První poločas skončil spravedlivě 2:2 a v kabině jsme si vyčetli tuto chybu, kterou jsme chtěli ve druhé půlce odstranit, protože jsme věděli, že je Bystrc dnes k poražení. Dařilo se nám tento úkol plnit a ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu a každá příležitost na kopačkách našich hráčů nebo soupeře byla velmi nebezpečná. Utkání jsme vyhráli především zodpovědným bráněním a větším chtíčem po vítězství. Všem hráčům patří

velký dík. Bylo vidět, že si sáhli na své dno a doslova vydřeli tři body z Bystrce, která prohrála na své půdě po roce a půl. Muži A - 1. A tříd a Bořitov - Slovan 0:0 (0:0) Sestava: Vlasák - Lejska (Plšek), Horňák, Prchlý, Dvořák - Vašíček, Šťastný, Hamšík, Hanák - Havel, Stehlík Slovo trenéra: Bod je pro nás z Bořitova ztrátou, soupeř si po celý zápas nevytvořil žádnou brankovou příležitost. První poločas byl herně vyrovnaný, hráči Bořitova nás sice přehrávali v osobních soubojích, my jsme si však vytvořili několik slibných šancí. V druhém poločase jsme převzali iniciativu, soupeře prakticky k ničemu nepustili a sami jsme si vytvořili asi 5 jasných gólových příležitostí. Žádná z nich však k naší smůle neskončila gólem v brance Bořitova. Muži B - Městský přebo r Medlánky B - Slovan 2:2 (1:1), branky: Indráček, Rolinek Slovan - Start 2:2 (1:0), branky: Rolinek, Farlík Slovan - Bílovice 4:3 (1:0), branky: Kolesa, Indráček, Farlík, Huleja Old Boy s Chrlice - Slovan 2:3 Slovan - Moravská Slavia B 6:3 Tabulka 1.A třídy JmKFS dospělých, sk. A, po 22. kole (20. hraném) Poř. Tým Záp. Výh. Rem. Proh. Skóre Body +/- 1. Vojkovice 20 11 4 5 47: 21 37 10 2. Slovan Brno 20 11 3 6 44: 28 36 3 3. Kunštát 19 10 5 4 52: 26 35 2 4. Jevišovice 19 9 6 4 43: 22 33 6 5. Dobšice 20 10 2 8 38: 36 32 5 6. Bořitov 20 9 5 6 32: 35 32-1 7. Líšeň B 20 8 4 8 37: 45 28-5 8. Hrušovany 20 6 5 9 27: 31 23-7 9. Zbýšov 20 5 8 7 30: 43 23-10 10. Šaratice 20 6 4 10 20: 37 22-5 11. Šlapanice 20 5 6 9 22: 30 21-6 12. Tasovice B 19 5 6 8 22: 31 21-9 13. Miroslav 20 3 9 8 28: 34 18-9 14. Rájec-Jestřebí 19 4 5 10 19: 42 17-10