LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Sobota od 10:15

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 31. října 2015 v 14:00 ABC Braník FK Admira Praha B

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

ABC Braník vs FK Admira Praha B Sobota v 15:30

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi.

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Fotbalový turnaj na Kladně

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

O pohár FK Meteor Praha VIII

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

Příbramský pohár 2014 U12

16. kolo Moravskoslezského krajského přeboru mužů 13:30 FK KRNOV. Dnes na našem hřišti

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U13. A. Všeobecná ustanovení

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

KOMA CUP I.ročník (2011/2012)

TJ Březiněves SK Horní Měcholupy SK Dolní Chabry Admira Praha FK Bohemians Praha

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Okresní kolo Sportovní ligy základních škol v minikopané kategorie IV. H Ústí nad Labem. 23. dubna 2019 P R O P O Z I C E. okresní kolo soutěže

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE HORNÍ JIŘETÍN. Datum: středa Výkop: 16:30h

FK LOVOSICE FK TATRAN KADAŇ

Hrací plocha. Rozměry Hrací plocha musí mít tvar obdélníku. Délka: 90 m (100 yardů) m (130 yardů) Šířka: 45 m (50 yardů) - 90 m (100 yardů)

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

TJ Sokol Velké Heraltice

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 4. ročník: BYŠKOVICE CUP

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

HC BULDOCI NERATOVICE

Kobeřice - Frenštát p. R. 3:4 (0:3)

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U /2019

HALOVÁ SEZÓNA ČR U15 + U /2019

Sezona 2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Zpravodaj fotbalového klubu SK REJŠICE

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

Turnaje se zúčastní 56 týmů Týmy budou rozděleny do 8 skupin po 7 týmech Utkání ve skupinách budou hrána systémem každý s každým

Partneři klubu. Zde může být i vaše logo nebo název partnera, více na

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany FK Loučeň sobota , začátek v 17:00

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Pátek 30.3. v 10:15 FC Tempo Praha

Vážení příznivci fotbalu, Srdečně vás vítám na 19. kole Pražské teplárenské přeboru. Máme za sebou první tři kola, ve kterých jsme bohužel nezískali ani bod. Věřím, že dnes se naše bezbodová šňůra přetrhne, naši kluci najdou formu a předvedou kvalitní výkon a získáme první jarní body. Při příležitosti dnešního utkání vítáme všechny hráče, funkcionáře a fanoušky FC Tempo Praha. Současně vítáme hlavního rozhodčího, asistenty hlavního rozhodčího a všechny příznivce fotbalu. 2

FC Tempo Praha Dnešní soupeř FC Tempo Praha se pro sezonu 2017/2018 vrátil do krajského přeboru. Po podzimní části přezimoval na 5. místě tabulky a jarní část začali Tempáci jednou remízou se Zbraslaví a výhrou 2:1 nad Admirou B. Po 18.kole jsou s 27 body na čtvrtém místě. Před začátkem jarních utkání trenér Petr Vanko řekl:,,cíl pro jaro zůstává stejný jako na podzim. Tedy dívat se nad sebe a ne pod sebe a skončit do 5. místa. Bohužel vinou ne úplně ideální přípravy je plný otazníků, ale věřím, že se o něj popereme. 3

Odložený zápas s Vršovicemi Union Vršovice ABC Braník 2:1 Večer, umělé osvětlení, zářivě zelený trávník skrápěný lehkým deštěm Chyběla už jen hymna Ligy mistrů. Nešlo ale samozřejmě o zápas nejprestižnější soutěže, na umělce Junioru se dohrával odložený přeborový duel. Domácím chyběl trenér Tomaides, který si mezi diváky odpykával trest z předchozího zápasu. Braničtí fotbalisté totiž byli od začátku aktivnější a jejich vedoucí gól visel ve vzduchu. Nejblíže k němu byli ve 23. minutě, kdy kapitán Trávník přesně nacentroval před branku, ale dva jeho spoluhráči ve skluzu na míč nedosáhli. Radost hráčů v černých dresech propukla ve třicáté minutě. Po rychlém protiútoku přilétl před domácí branku další centr z kopačky Trávníka, který našel úplně volného Nováka, který už měl jediný úkol, vybrat si v klidu do jakého koutu branky zamíří 0:1. 17.kolo Do druhé půle nastoupili vršovičtí fotbalisté trochu obezřetněji. Dvacet minut to byli pořád hosté, kteří diktovali tempo hry, ale když se nedokázali brankově prosadit, přišel jako blesk z čistého nebe úder domácích. V 66. minutě neudržel gólman Kudláček míč a Minařík jej pohotově poslal do sítě 1:1. Vršovičtí ucítili šanci a přidali na aktivitě. Po vedoucím gólu sahali hráči obou celků, ale nakonec se z něj radovali ti domácí. V 87. minutě se po rychlé akci dostal do sólového úniku Špaček a pod vybíhajícím Kudláčkem rozhodl. Hosté se hodně rozčilovali, protože akce byla na hranici ofsajdu, ovšem jejich protesty nic nezměnily na tom, že Braník prohrál i třetí jarní utkání a naopak Vršovice vybojovaly v odvetách už sedm bodů! 4

5

Tabulka Souhrn kola 6

18.kolo ABC Braník Dukla JM 1:2 Fotbalisté Braníku nedokázali ani své druhé jarní vystoupení na domácím hřišti proměnit v bodový zisk. Dostali se sice do vedení střelou Trávníka z penalty, ale v závěru neodolali velkému tlaku hostů z Jižního Města. Micka dvěma přesnými zásahy strhl vítězství na stranu Dukly. Pro tu to byly první tři jarní body. V úvodu to hosté zkoušeli dvěma centry Janouška z levé strany, ale ani jeden nenašel nabíhající spoluhráče. Naopak domácí hned z první vážnější akce gólově udeřili. Do šestnáctky se prodral Pekárek a J. Lafek jej podrazil. Sudí Vojáček nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu. Ten s přehledem provedl Trávník a poslal svůj tým do vedení 1:0. To běžela 18. minuta.další vyloženou šanci domácích měl ještě do přestávky Novák, ale Tlustého nepřekonal a byl z toho jen roh. Neujaly se ani dvě slibné příležitosti hostů v podání Brabence z levé strany a Innemana ze strany pravé, Obě situace dokázal vyřešit brankář Kudláček. Po pauze se obraz hry výrazně změnil ve prospěch hostů z Jižního Města. Zatlačili domácí do defenzívy a postupně rozleptávali její pevnost. Domácí se přes polovinu hřiště dostávali výjimečně, přesto si připravili několik standardních situací. Ty rozehrával Pechar. Jednou našel hlavičkujícího Pechače, podruhé Trávníka, ale ani jeden z nich míč mezi tyče neusměrnil. Tlak hostů vrcholil a v poslední desetiminutovce jim přinesl i sladké ovoce. V 81. minutě vlétl do vápna Micka a s přehledem zakončil na 1:1. Pak hlavou netrefil branku Bičaník a následně Inneman mířil jen do rukou brankáře Kudláčka. V 89. minutě propadl dlouhý aut hostů až k přední tyči, kde se zjevil volný Micka a napálil míč do sítě 1:2. Ještě v nastavení Janoušek skvěle uvolnil na levé straně Micku, ale ten svůj hattrick nezkompletoval. Křížnou přízemní střelu nasměroval těsně mimo branku. To jej nemuselo mrzet. Svými dvěma přesnými zásahy zajistil Dukle první jarní tříbodový zisk.