UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

UTKÁNÍ: JANA KONEČNÁ DROGÉRIE PARFUMERIE BARVY LAKY

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV uvádí zápas 12. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 25. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR BUREŠ uvádí zápas 1. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR ZAVADIL Instalatérství uvádí zápas 21. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL TOVAČOV TJ SOKOL PIVÍN

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 9. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: HOSTINEC NA LAPAČI uvádí zápas 11. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: Marek ZAVADIL

TJ SOKOL TOVAČOV FC BEŇOV

Hlavní rozhodčí: Lébr Ladislav Asistenti na čarách: Žvátora Zdeněk Hrbáček Adam Delegát: Vyhnánek Tomáš POŘ. Č. 133 CENA KČ 20,- VÝTISK Č.

MĚSTO TOVAČOV TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: TOMÁŠ ROUS Řeznictví ROUS uvádí zápas 20. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL TOVAČOV TATRAN VŠECHOVICE

Vladimír VYBÍRAL TJ SOKOL TOVAČOV

TJ SOKOL TOVAČOV SK JESENEC

Rk. Družstvo Záp Skóre Body. 1 TJ Sokol Jezernice z.s : Tj Sokol Bělotín, z.s. "B" :51 51

TJ SOKOL SEHRADICE A

76 hranice

SPANILÁ MERUNA JUBILEJNÍ ČÍSLO VYDÁVÁ CENA KČ 20,- VÝTISK Č. Strana 1

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SOKOL TOVAČOV SK HRANICE B

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: ČENĚK DOLEŽEL Fanoušek našeho klubu uvádí zápas 16. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

Sportovně technická komise OFS Přerov

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Sportovně-technická komise

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

TJ SOKOL TOVAČOV SK LIPOVÁ

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

ZPRAVODAJ OPATOVICE RYCHTÁŘOV. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 23. KOLO 23. KVĚTNA 2010 V 16:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

Město Touškov Černice

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE

Turnaj mladšího dorostu U /2018

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE B SOKOL BOHDALICE C. 10,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ IV. TŘÍDA SK. A 22. KOLO 16. KVĚTNA 2010 V 16:30 VS.

Rozpis soutěží

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

Počet odehraných minut:

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

TJ Sokol Velké Heraltice

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Závěrečný zpravodaj soutěže družstev v šachu. Regionální přebor Zlín ročník 2018/2019

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

6.část - listopad a prosinec

SOUPISKA TÝMU A : REALIZAČNÍ TÝM:

Na konci MČR jsme podávali poháry, medaile a diplomy. Vše dopadlo dobře, bez závažného problému. Byli spokojeni a odešli po svém.

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

UTKÁNÍ: ANTONÍN ČECHMÁNEK

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U8, U9, U10, U11

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV uvádí zápas 5. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV versus SOKOL KOVALOVICE NEDĚLE 1. září 2019, ČAS 16:00 Hlavní rozhodčí: Molík Jan z Loštic Rozhodčí na čarách: Doležal David Přenosil Jan POŘ. Č. 159 CENA KČ 25,- VÝTISK Č. 1

VZÁJEMNÁ BILANCE 31. 3. 2019 TOVAČOV Kovalovice 2:3 Branky: Petr ŠTIMPL, Jan KOŘÍNEK 19. 8. 2018 Kovalovice - TOVAČOV 1:5 Branky: 2x Jiří NEMRAVA, Josef ŠÁLEK, David ČEPA, Petr ŠTIMPL 27. 5. 2018 TOVAČOV - Kojetín-Kovalovice "B" 2:1 Branky: Petr ŠTIMPL, Jiří NEMRAVA 8. 10. 2017 Kojetín-Kovalovice "B" - TOVAČOV 5:3 Branky: Jiří NEMRAVA, František HODINA, vlastní 30. 4. 2017 Kojetín-Kovalovice "B" - TOVAČOV 1:2np Branka: Milan JIRUŠE 18. 9. 2016 TOVAČOV - Kojetín-Kovalovice "B" 3:0 Kontumace. Soupeř nastoupil s hráči mimo registraci. 2

22. 5. 2016 TOVAČOV - Kojetín-Kovalovice "B" 0:1 10. 10. 2015 Kojetín-Kovalovice "B" - TOVAČOV 3:1 Branka: Petr RUMPLÍK 16. 11. 2014 Kojetín-Kovalovice "B" - TOVAČOV 1:5 Branka: 3x Tomáš SMRČKA, Petr RUMPLÍK, Tomáš MEZULIANÍK 17. 8. 2014 TOVAČOV - Kojetín-Kovalovice "B" 1:0 Branka: Přemysl ČOTEK 4. 5. 2014 Kojetín-Kovalovice "B" - TOVAČOV 1:1 Branka: Jiří NEMRAVA 22. 9. 2013 TOVAČOV - Kojetín-Kovalovice "B" 0:1 Celková bilance 12 6 1 5 24:18 3

U 19 HRAJE SE U 19 BUDE SE HRÁT 13

U - 15 AKTUÁLNÍ TABULKA U - 15 ODEHRÁNO Střelci: 2xVálek, Hopan, Strnad, Zezulka, Macourek a Nemrava + vlastní) 14

U - 15 HRAJE SE U - 15 BUDE SE HRÁT 15

U-13 AKTUÁLNÍ TABULKA U-13 ODEHRÁNO 16

U-13 HRAJE SE U-13 BUDE SE HRÁT 17

U-13 HODNOCENÍ ZÁPASU U13 : Újezdec Tovačov 3:3, na penalty 1:4 Sestava: Jakub Jelínek (B), Daniel Brabec, Zdeněk Palčík, Matyáš Válek, Martin Lehký, Radek Nemrava, Jakub Kohn (C), Richard Hlub, Adam Vrána, Adam Absolon a Patrik Kohn Góly: 2x Radek Nemrava, 1x Jakub Kohn Očima trenéra: Začátek zápasu, prvních 5-6 minut, jsme soupeře zmáčkli před jejich branku a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí. Soupeř nám však dal z rychlého brejku gól a šel do vedení 1:0. Naši hráči však dál hráli svůj houževnatý fotbal s tlakem na soupeřovu bránu a po zásluze jsme v 10.minutě srovnali, naším kapitánem Jakubem Kohnem, stav na 1:1. Poté se hra vyrovnala a útoky se přelévali z jedné strany na druhou. 3 minuty před koncem prvního poločasu jsme pak šli do vedení zásluhou krásné tvrdé střely k tyči, autora Radka Nemravy. Ovšem začátek druhého poločasu nás soupeř nepustil přes půlku a z velkého tlaku vytěžil roh, po kterém jsme dostali gól hlavou a soupeř srovnal na 2:2. Bohužel nás soupeř dál tlačil a za další 2 minuty jsme po skrumáži před brankou dostali třetí gól. S přibývajícím časem jsme zase převzali otěže 18

zápasu my a krásnými kombinacemi jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Urodilo se až 3 minuty před koncem zápasu, kdy nechytatelnou střelou a svým druhým gólem v zápase, rozhodl Radek Nemrava, díky kterému jsme vyrovnali na 3:3. V poslední minutě zápasu jsme po drtivém tlaku, díky Matyáši Válkovi, dokonce dali gól na 4:3, ovšem rozhodčí odpískal diskutabilní ofsajd. Tak museli v zápase rozhodnout o vítězi penalty. Na ty jsme do brány nasadili přece jen více pohyblivějšího hráče z pole Richarda Hluba a i díky jeho 3 chyceným penaltám a našim 4 neomylným střelcům (Radek Nemrava, Zdeněk Palčík, Martin Lehký a Adama Absolon) jsme soupeře na penalty jasně přestříleli 4:1 a po zásluze si z Újezdce odvezli 2 body. 19

U-11 HRAJE SE U-11 BUDE SE HRÁT 20

U-9 HRAJE SE U-9 BUDE SE HRÁT 21

Lion sport 1.B.třída skupina B HRAJE DUB Aktuální tabulka 22

Lion sport 1.B.třída skupina B HRAJE DUB Dnes se hraje 23

NÁSLEDUJÍCÍ PROGRAM: Následující utkání Oddíl Datum Čas Domácí tým Hostující tým Muži A 8.9.2019 16:00 Želatovice Tovačov 15.9.2019 16:00 Tovačov Pivín Muži B 7.9.2019 16:00 Tovačov Křenovice 15.9.2019 16:00 Říkovice Tovačov Dorost 7.9.2019 13:00 Tovačov Kozlovice B 14.9.2019 13:00 Lověšice Tovačov U 15 8.9.2019 10:00 Kralice na Hané Tovačov-Lobodice 14.9.2019 12:00 Tovačov-Lobodice Hranice U 13 8.9.2019 9:00 Chválkovice Tovačov-Lobodice 11.9.2019 16:00 Tovačov-Lobodice Kostelec na Hané U 11 4.9.2019 16:00 Tovačov Vlkoš U9 4.9.2019 17:30 Troubky Tovačov Ženy 7.9.2019 8:00 Turnaj v Hranicích 22.9.2019 8:00 Turnaj v Tovačově FANOUŠKŮM A PŘÍZNIVCŮM NAŠEHO FOTBALU BYCHOM CHTĚLI PODĚKOVAT ZA PODPORU.!!! TOVAČOV!!! FOTBALU ZDAR, KOPANÉ ZVLÁŠŤ!!! Spanilou Merunu pořadové číslo 159 zpracovali a výrobu zajistili: Nikol Gregorová, Václav Bílý, David Válek 24