Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

MOL liga semifinále II Sokol Poruba Slavia Praha 23:24 (14:10)

Slavia se o víkendu zúčastní kvalitně obsazeného turnaje ve Švýcarsku

Veronika Galušková (66) bojuje s Petrou Růčkovou v prvním finále. Ladislav Nussbauer

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

Jan Salač se stává novým trenérem Slavie, střídá Makedonce Kuzmanoského

Jak na Vaše rozhodnutí reagovali v Partizánskem?

Rozpis soutěží

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

O pohár města Rosice

Sobota ve 12:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 14:30.

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

Šéf DHC Slavia Richard Toman: Na finále byla radost pohledět! Řezáč a Štika povedou tým dál

HC BULDOCI NERATOVICE

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

ROZPIS SOUTĚŽÍ VODNÍHO PÓLA MUŽŮ PRO ROK 2010/2011

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Tachov nabídl ideální podmínky pro soustředění, slávistky naběhaly stovky kilometrů i schodů

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Kdy jste začal jednat se Slavií Praha? Jak dlouho jste nabídku zvažoval?

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Pane předsedo, Slavia dnes otevírá nový web, v čem bude jiný?

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Zpráva z ME kadetek 89

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Reprezentace muži U18 Léto 2016 RVI SE JAKO LEV!!! Hodnotící zpráva reprezentace mužů ČR U18, léto 2016

Turnaje se zúčastní 56 týmů Týmy budou rozděleny do 8 skupin po 7 týmech Utkání ve skupinách budou hrána systémem každý s každým

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Konečná tabulka 3.turnaje : 1.OFS Klatovy : 2 4 body 2.OFS Tachov : 5 3 body 3.OFS Domažlice : 3 1 bod

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY MLADŠÍ DOROSTENKY A STARŠÍ ŽAČKY HK IVANČICE DOROSTENKY

Krátký fotbalový zpravodaj č. 5

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

TJ SOKOL SEHRADICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

HRACÍ SYSTÉM 12. ROČNÍKU OVL ( )

Sokol Písek DHC Slavia Praha 22:26 (12:16), 1. liga starších dorostenek

Zuzko, jaké byly vaše házenkářské začátky? Na kus řeči dnes se Zuzanou Rakovanovou

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

Město Touškov Černice

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Brankářka Slavie Petra Kudláčková po skvělé premiéře na ME ve Švédsku: I slza ukápla

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

Porážka 20:29 znamená konec letošní poutě pohárovou Evropu. Házenkářky Slavie Praha po nadějném pátečním výsledku z prvního duelu druhého kola předkola Poháru EHF nestačily na rumunský celek SC Magura Cisinadie ani v odvetě a jsou vyřazené. Tým trenéra Jana Salače se tak může soustředit na domácí soutěže MOL ligu a Český pohár. Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11) Po páteční překvapivě nízké prohře pouze o tři góly vstoupily slávistky do nedělní odvety opět odhodlaně s cílem rvát se o postup s velkými favoritkami. Tento krát však nevydržely tak dlouho jako před dvěma dny. Utkání se lámalo v polovině prvního dějství, kdy domácí odskočili na rozdíl čtyř branek. Ten do poločasu zdvojnásobili. Ani to však celek kouče Salače nesrazilo do kolen a poté, co změnil obranný systém a vyměnil brankářky, se duel zdramatizoval. Tedy zdramatizovala ho Michaela Hillebrandová, která 13 minut neinkasovala a Slavia se najednou dotáhla na přijatelných pět branek rozdílu. Závěr však patřil domácím a favorizované hráčky si výhru i postup pohlídaly. 1 / 5

Trenér Slavie Praha Jan Salač viděl příčiny porážky a vyřazení v několika faktorech: Nebyli jsme schopní se vypořádat s domácí gólmankou Diasovou, která svůj tým držela nad vodou. My jsme bohužel neproměnili několik jasných šancí, které měly skončit góly. Byli jsme netrpěliví v útočné fázi, naše střelba ze spojek byla ukvapená a ne moc přesná. Proto skóre narůstalo, což způsobilo, že se děvčata tzv. lámala. Svou roli sehrál i fakt, že to, co jsme v pátečním zápase ubránili, tedy prostor kolem pivota, tak se nám tentokrát nepodařilo a prvních pět šest gólů jsme dostali právě odsud, přestože jsme se na toto variantu připravovali. Chybělo nám krapet štěstí, protože jsme dostali tři smolné góly, vlastní. Soupeřka střílí do tyče, míč jde do naší brankářky a od ní se dokutálí za brankovou čáru. A na druhé straně nám to tam nespadlo a naše střely končily na tyčkách. Pochvalu zaslouží hráčky za druhou půli, tedy do 55. minuty. Ve druhé půli jsme změnili obranný systém. Utkání jsme zdramatizovali, kdy jsme měli pětibrankovou střeleckou šňůru a snížili jsme na 20:25. Výborným výkonem v obranné fázi jsme se vrátili do zápasu a domácí jsme znervóznili. Obrovská škoda je toho závěru, kdy jsme dostali úplně zbytečně čtyři góly. Ten brankový rozdíl nemusel být vysoký, což trochu hyzdí ten náš výkon, protože děvčata makala, snažila se proti výrazně zkušenějšímu soupeři, vysvětlil Salač. Jan Salač nasadil do odvety všech 16 hráček, které vezl s sebou do Rumunska. V brance začala Mateja Serafimová, kterou ve druhé půli vystřídala Michaela Hillebrandová. Ta se svými zákroky podepsala pod výrazné snížení skóre a 13 minut nedovolila domácím skórovat. Na konec si svou pohárovou premiéru na evropské scéně prožila také Markéta Šlejířová. Chtěl jsem jí také dopřát okusit tu atmosféru velkého zápasu. Vypořádala se s tím dobře a chytala velmi slušně, uzavřel trenér Slavie Praha Jan Salač. Richard Toman, prezident Slavie Praha: Škoda nepozornosti v posledních dvou minutách a sporných dvou vyloučení našich hráček v závěru utkání, nás připravilo o smířlivější výsledek. Děvčata odevzdala v obou zápasech maximum a především s obrannou činností můžeme byt 2 / 5

spokojeni. Je to další cenná zkušenost se silným celkem, a i přes opticky velký rozdíl ve skóre, jsme ostudu určitě neudělali. Pražanky se v sobotu 20. října představí v rámci 5. kola MOL ligy v Šaľe proti tamnímu Duslu. Nejbližší domácí zápas odehrají v neděli 28. října od 18.00 hodin proti Zoře Olomouc. První utkání v novém ročníku Českého poháru čeká slávistky v sobotu 17. listopadu v Jindřichově Hradci. Nejvíce branek SC Magura: Moldavanová, Costaová, Apetreiová po 6. Sestava a branky Slavie Praha: Serafimová, Hillebrandová, Šlejtrová Franková 1, Míšová 1, Jačková 4, Tulipánová 1, Pokorná 5, T. Fryčáková, V. Fryčáková 6, Svobodová 2, Chovancová 2, Vagaská, Chlupová, Slabá, Borgesová Limaová 1. Trenér: Salač. Rozhodčí: Hatipogluová, Simseková (Turecko). Sedmimetrové hody: 6/4 1/0. Vyloučení: 5 3 / 5

:6. Diváci: 1000. První utkání: 28:25, postupuje SC Magura. Fotogalerie k utkání Magura - Slavia 4 / 5