ZPRAVODAJ č.3 6.5.2013

PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Povídal mi pan premiér Putin, že ho trápí silný zánět dutin. Povídal mi zpěvák Lenny Kravitz, že mu chutná levné víno z krabic.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

KLATOVSKÁ KAPITOL LIGA V MALÉ KOPANÉ

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Město Touškov - Nýřany

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

STŘEDA , 18.00

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -SK Slavia Praha

Tabulka I.A třídy sk. B

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

OBSAH: SOUPISKA 2 II. SKUPINA MĚSTSKÉ LIGY 3 ZÁPAS ČÍSLO 1 4 ZÁPAS ČÍSLO 2 5 ZÁPAS ČÍSLO 3 7 ZÁPAS ČÍSLO 4 8 ZÁPAS ČÍSLO 5 9 ZÁPAS ČÍSLO 6 10

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201. vs. Neděle 13. listopadu 2011 od hod.

Soutěžní ročník 1983 / 1984

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

Skautské fotbalové turnaje v Hlinsku v prvním desetiletí 21. století

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Muži I. A, I. B, dorost

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

Jak se k nám dostanete?

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

MATERIÁL PRO SPONZORY PRO MH A DOROST SDH OBCE STARÉ HEŘMINOVY

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

MFK OKD KARVINÁ a.s.

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

TĚCHLOVICKÉ LISTY. z p r a v o d a j p r o o b č a n y o b c e T ě c h l o v i c e. Haiku podzima: (Tereza Prokopová) Uvnitř listu najdete:

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Mezinárodní přebor České republiky Mini GP, Mini Moto, Skútr Sosnová,

Dosavadní výsledky a rozpis příštích utkání A-Týmu

Dneska tady zase byly tři prdele lidí...

Karatistická otázka. Co by dělal Bruce Lee, kdyby dostal bruslí? (sbírka Světem křížem krážem a zase zpátky)

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

SKP Slovan Moravská Třebová

Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY II 2011/2012

17.ročník ZPRAVODAJ č.3 6.5.2013 V pořadí třetí kolo měla na programu první liga Klatovské OPEN ligy KARPEM 2013 v malé kopané, svým druhým kolem pokračovali i zbylé dvě ligy. Druhou porážku v řadě si připsal loňský vítěz soutěže Red Dogs Kal, tentokrát odešel poražen výsledkem 4 : 0 v souboji s Mengy teamem, po třetím kole je tak tým Red Dogs Kal na posledním, sestupovém místě v tabulce první ligy. FC Devils přivítal na svém hřišti Fireballs Klatovy, který ještě nezískal ani bod a po tomto utkání má překvapivě hned tři, když toto utkání dokázal těsně vyhrát výsledkem 2 : 3. Vilyž team na hřišti na Vodojemu chtěl bodovat v souboji s nýrskými Buvolss, bodu se dočkal pouze jednoho za remízu 1 : 1. Vedoucí Chlistov přivítal na svém hřišti prvoligového nováčka, tým Bidla a ve velmi kvalitním a napínavém utkání se body nakonec dělili po remíze 3 : 3. Chlistov si tak po třetím kole drží v čele tabulky jednobodový náskok, tým Bidla je prozatím na velmi sympatickém čtvrtém místě. Druhé lize po druhém kole kraluje nováček FC BS Stars, který v tomto kole porazil ambiciozní tým Tady a teď Nýrsko výsledkem 4 : 1 a zatím neztratil ani bod a během dvou utkání vsítil 15 (!!) branek. daří se i druhému nováčkovi Modré nudli, ta v tomto kole porazila výsledkem 2 : 0 tým HPP Milence. Magic Klatovy se chtěl v souboji s Gerojem Klatovy vzpamatoval z přídělu z minulého kola, tentokrát si dokázal vytvořit dostatek brankových příležitostí, v jejich proměňování však hrozivě selhal a prohrál 5 : 1. V třetí lize přivítal Mušlá team na svém hřišti Formanku Rozvoj a po těsné výhře 4 : 3 se usadil bez ztráty bodu na čele tabulky třetí ligy. Na druhé místo poskočil tým Černýho uhlí, který po velkém boji porazil Rychlou rotu nejtěsnějším výsledkem 0 : 1. Mochtínská Křeč si veze cenné tři body z utkání s Divadlem snů, tři body si připsali též Bukvy Tokio, které prokázali svojí herní kvalitu v utkání s chlistovskými Veterány. 1.liga 3.kolo Vilyž team Klatovy - Buvolss Nýrsko 1 : 1 ( 1 : 1 ) Branky : Hulec (24.) Bošek (20.) Rozhodčí : Jiří Bešta (Fireballs Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Martin Šlehofer (Buvolss Nýrsko) Oba týmy nastoupili do utkání v kompletních sestavách, v úvodu zápasu se hrál oboustranně opatrný fotbal. První branka tak padla až v 20.minutě a překvapivě se z ní radovali hosté, když šťastným autorem byl hostující Bošek. Domácí se však rychle oklepali a v 24.minutě vyrovnal

Hulec. Ve druhé půli už další branka nepadla a tak toto utkání skončilo asi spravedlivou remízou. Mengy team Klatovy - Red Dogs Kal 4 : 0 ( 0 : 0 ) Branky : Kadlec 2 (36.,39.), Meszáros (29.), Frous (49.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí :... - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Ondřej Kadlec (Mengy team Klatovy) Ve šlágru kola se hrál překvapivě z obou stran fotbal v duchu fair play, k vidění bylo i několik velmi pohledných fotbalových akcí. První poločas branku nenabídl a tak se na první branku utkání čekalo až do 29.minuty, kdy gólmana hostů Vintra překonal Meszáros. V rozmezí 36. a 39.minuty se dvakrát trefil domácí Kadlec a domácí měli rázem luxusní náskok 3 : 0. Minutu před koncem utkání přidal ještě jednu branku domácí Frous, šlágr kola tak jasně vyhráli domácí, hosté si na úvodní body budou muset počkat do příštího kola. FC Devils Klatovy - Fireballs Klatovy 2 : 3 ( 1 : 2 ) Branky : Čuban (8.), Babka (48.) Hodl J. 2 (3.,27.), Hromada (14.) Žluté karty : 39. Martin Navara (Fireballs Klatovy) Rozhodčí : Pavel Stránský (Buvolss Nýrsko) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Tomáš Babka (FC Devils Klatovy) Obě úvodní branky, po jedné na každé straně padli po laxnosti obran, až poté si oba týmy zformovali zadní řady a začal se hrát pohledný fotbal s řadou brejkových akcí. Hosté vyhráli první půli výsledkem 1 : 2, druhou branku hostí vsítil ve 14.minutě Hromada. V úvodu druhé půle si domácí vytvořili tlak, jenže přišel rychlý protiútok hostů a Jiří Hodl zvýšil na 1 : 3. Domácí byli po celý druhý poločas lepším týmem, výsledkem jejich snažení však bylo pouze snížení na konečných 2 : 3 z kopačky Babky. SK Chlistov - AKF Bidlo 3 : 3 ( 2 : 2 ) Branky : Vizinger 3 (4.,21.,48.) Šnour 2 (15.,49.), Sýkora (8.) Rozhodčí : Jan Müller (Red Dogs Kal) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Štěpán Bilíček (SK Chlistov) Velmi pohledné utkání hodné první ligy skončilo nakonec spravedlivou remízou. Domácí šli rychle proti nováčkovi první ligy do vedení brankou Vizingera z 4.minuty, jenže již v 8.minutě bylo vyrovnáno autorem branky byl Sýkora. V 15.minutě namířil hostující Šnour a překonal náhradního gólmana domácích Smolíka. Jenže domácí ještě do konce první půle svého soupeře zatlačili a Vizingerem vyrovnali na poločasových 2 : 2. Druhá půle nabídla velkou bitvu, skóre se měnilo až 2 minuty před koncem utkání, když svůj hattrick završil domácí Vizinger. Domácím však naděje na zisk třech bodů vydržela pouze minutu, v poslední minutě utkání vyrovnal Šnour, pro kterého to byla druhá branka v utkání. Tabulka 1.ligy po 3.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. SK Chlistov 3 2 1 0 10 : 6 7

2. Mengy team Klatovy 3 2 0 1 10 : 7 6 3. SK Norton Milence 2 2 0 0 4 : 2 6 4. AFK Bidlo 3 1 1 1 8 : 6 4 5. FC Devils Klatovy 3 1 1 1 6 : 4 4 6. Fireballs Klatovy 3 1 0 2 6 : 10 3 7. Vilyž team Klatovy 2 0 2 0 1 : 1 2 8. Buvolss Nýrsko 3 0 1 2 4 : 8 1 9. Red Dogs Kal 2 0 0 2 2 : 7 0 2.liga 2.kolo AFK Geroj Klatovy - Magic Klatovy 5 : 1 ( 1 : 0 ) Branky : Vlk 2 (34.,50.), Kopecký (10.), Ponocný (40.), Strnad (46.) Kortán (44.) Rozhodčí : Lukáš Špaček (Modrá nudle Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : neuvedeno Klidné utkání nabídlo atraktivní fotbal s řadou šancí na obou stranách. Domácí však v jejich proměňování byli lepším týmem a nakonec toto utkání zaslouženě vyhráli. Hosté v druhé půli měli několiv vyložených šancí, kromě branky Kortána se však žádný další střelec nepřipojil. Tady a teď Nýrsko - FC BS Stars Klatovy 1 : 4 ( 1 : 2 ) Branky : Mach (16.) Vacovský 2 (18.,20.), Matějka V. (36.), Mařák (45.) Žluté karty : 27. Jiří Panoš (FC BS Stars Klatovy) držení protihráče, 35. Patrik Lukeš (FC BS Stars Klatovy), 35. Michal Martínek (Tady a teď Nýrsko) oba nesportovní chování Rozhodčí : Roman Gschwendtner (HPP Milence) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Václav Vacovský (FC BS Stars Klatovy) Domácí pro toto utkání zvolili náhradní hřiště na ZŠ Masarykova a toto změna jim nakonec body nepřinesla. Domácí sice vedli 1 : 0 brankou Macha z 16.minuty utkání, jenže během následujících čtyřech minut hosté otočili na 1 : 2 dvěmi trefami Vacovského. Domácí měli v úvodu druhé půle výhodu přesilové hry po žlutém napomenutí Panoše, branku však z této přesilovky nevytěžili. Skóre se tak měnilo až v 36.minuty, kdy gólmana domácích Martínka překonal hostující kapitán Vlastimil Matějka. Pět minut před koncem pečetil výhru hostí Mařák. Modrá nudle Klatovy - HPP Milence 2 : 0 ( 0 : 0 ) Branky : Krýsl (26.), Šmolc J. st. (33.) Rozhodčí : Zdeněk Kolář (ST Smrk Klatovy ) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Alois Krýsl (Modrá nudle Klatovy) I když tomu výsledek neodpovídá, hrál se vyrovnaný fotbal. Domácí střelci měli obuté střelecké kopačky a své šance s jistotou proměnili, hosté se předháněli v tom, kdo spálí větší tutovku. Utkání tak skončilo výhrou domácích poměrem 2 : 0, pro hosty je to druhá porážka v řadě.

TJ Klatovy Lorenc 04 - ST Smrk Klatovy 0 : 0 Branky : 0 Rozhodčí : Zajíc známka Nejlepší hráč utkání : Tabulka 2.ligy po 2.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. FC BS Stars Klatovy 2 2 0 0 15 : 2 6 2. AFK Geroj Klatovy 2 1 1 0 7 : 3 4 3. Modrá nudle Klatovy 2 1 1 0 4 : 2 4 4. Tady a teď Nýrsko 2 1 0 1 5 : 5 3 5. ST Smrk Klatovy 2 0 2 0 1 : 1 2 6. HPP Milence 2 0 1 1 1 : 3 1 7. TJ Klatovy Lorenc 04 2 0 1 1 1 : 4 1 8. Magic Klatovy 2 0 0 2 2 : 16 0 3.liga 2.kolo SH Bukvy Tokio Veterans SK Chlistov 3 : 2 ( 1 : 1 ) Branky : Hybšman, Novák, Šilhavý - vlastní, Hradecký Rozhodčí : Radek Mužík (Mušlák team) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Václav Voráček (SH Bukvy Tokio) Bukvy Tokio určitě před zápasem nebyli favoritem tohoto utkání, svojí domácí premiéru však zvládli na výbornou a připsali si tak letošní první vítězství. Mušlák team - APH Formanka Rozvoj 4 : 3 ( 1 : 2 ) Branky : Kubový (6.), Fait (30.-pen.), Funfálek (31.), Kováč (46.) Osvald 2 (9.,49.), Vacík (5.) Rozhodčí : Stanislav Šít (Rychlá rota Klatovy) známka 1,50 Nejlepší hráč utkání : Radek Mužík (Mušlák team) Naprosto vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Hosté sice vyhráli první půli výsledkem 1 : 2, jenže ve druhé půli začali postupně odcházet fyzicky, navíc se do jejich řad vlila nervozita. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen gólman domácích radek Mužík, který předvedl několik výborných zákroků a přispěl tak k zisku cenných třech bodů. Rychlá rota Klatovy - ANFK Černý uhlí Klatovy 0 : 1 ( 0 : 0 ) Branky : Lepší (38.) Rozhodčí : Jan Tureček (Divadlo snů Klatovy) známka 1,00

Nejlepší hráč utkání : Tomáš Vejskal (Rychlá rota Klatovy) Oba poločasy nabídly velmi vyrovnaný fotbal. Obě mužstva si vytvořili řadu brankových příležitostí, pouze jedna však byla využita. To když v 38.minutě přesně zamířil hostující Lepší a překonal gólmana domácích Turka. Domácí se po obdržení branky nevzdali a v závěru utkání si vytvořili silný tlak, kýženého vyrovnání se však nedočkali. Divadlo snů Klatovy - PS Křeč Mochtín 1 : 3 ( 0 : 2 ) Branky Ešner (44-pen.) Bauer (3.), Švátora P. (17.), Vejskal (29.) Rozhodčí : Michal Toman (APH Formanka Rozvoj) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Michal Šedivec (PS Křeč Mochtín) Zápas byl odehrán ve velmi svižném tempu, první branka navíc padla již v 3.minutě utkání z kopačky hostujícího Bauera. V 17.minutě přidal druhou branku Petr Švátora a výsledkem 0 : 2 skočil i celý první poločas. Domácí do druhé půle šli s touhou vyrovanat, jenže v 29.minutě prohrávali 0 : 3, když gólmana Fremutha překonal Vejskal. Poté byli domácí lepším týmem, vytvořili si několik brankových příležitostí, hosté však měli v brance jistotu v podobě gólmana Šedivce. V 44.minutě sice z penalty na 1 : 3 snížil Ešner, v závěrečném tlaku domácí branku nepřidali. Tabulka 3.ligy po 2.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Mušlák team 2 2 0 0 9 : 5 6 2. ANFK Černý uhlí Klatovy 2 1 1 0 2 : 1 4 3. Veterans SK Chlistov 2 1 0 1 7 : 3 3 4. SH Bukvy Tokio 2 1 0 1 4 : 4 3 5. Rychlá rota Klatovy 2 1 0 1 2 : 2 3 6. PS Křeč Mochtín 2 1 0 1 5 : 6 3 7. APH Formanka Rozvoj 2 0 1 1 4 : 5 1 8. Divadlo snů Klatovy 2 0 0 2 1 : 8 0 Další program : 1.liga 4.kolo ---- 11.-12.5.2013 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 013 Fireballs Vilyž team Masarykova ZŠ, KT NE 12,00 AFK Bidlo 014 AFK Bidlo FC Devils Masarykova ZŠ, KT NE 13,30 Vilyž team 015 Red Dogs Kal SK Chlistov Masarykova ZŠ, KT NE 9,00 Mengy team 016 N.Milence Mengy team Milence SO 14,00 Chlistov Buvolss Nýrsko - volno 2.liga 3.kolo ---- 11.-12.5.2013 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí

081 Magic Modrá nudle Masarykova ZŠ, KT NE 15,00 FC BS Stars 082 Tady a teď AFK Geroj Masarykova ZŠ, KT SO 11,00 HPP.Milence 083 FC BS Stars - ST Smrk Stadion Rozvoj, KT SO 15,00 Magic 084 HPP Milence TJ Klatovy Milence NE 15,00 Tady a teď Pozor!!! Změna hracího místa označeného utkání. 3.liga 3.kolo ---- 11.-12.5.2013 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 137 Veterans Rychlá rota Chlistov SO 17,00 PS Křeč 138 PS Křeč Mochtín Bukvy Tokio Mochtín NE 13,00 Veterans 139 Formanka Rozvoj - Divadlo snů Pod Vodojemem,KT SO 9,00 Černý uhlí 140 Černý uhlí Mušlák team Masarykova ZŠ,KT SO 13,30 Bukvy Tokio Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská OPEN liga KARPEM 2013 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Sponzoři Klatovské OPEN ligy KARPEM 2013 v malé kopané