SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: HOSTINEC NA LAPAČI uvádí zápas 11. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

Podobné dokumenty
UTKÁNÍ: JANA KONEČNÁ DROGÉRIE PARFUMERIE BARVY LAKY

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV uvádí zápas 12. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 9. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

TJ SOKOL TOVAČOV TJ SOKOL PIVÍN

UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR BUREŠ uvádí zápas 1. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR ZAVADIL Instalatérství uvádí zápas 21. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL TOVAČOV FC BEŇOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 25. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

ZPRAVODAJ č

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: TOMÁŠ ROUS Řeznictví ROUS uvádí zápas 20. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Hlavní rozhodčí: Lébr Ladislav Asistenti na čarách: Žvátora Zdeněk Hrbáček Adam Delegát: Vyhnánek Tomáš POŘ. Č. 133 CENA KČ 20,- VÝTISK Č.

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Vladimír VYBÍRAL TJ SOKOL TOVAČOV

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Město Touškov Černice

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Sportovně technická komise OFS Přerov

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

Transkript:

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: HOSTINEC NA LAPAČI uvádí zápas 11. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV versus SOKOL JEZERNICE NEDĚLE 13. října 2019, ČAS 15:00 Hlavní rozhodčí: Lasovský Petr z Polkovic Asistenti na čarách: POŘ. Č. 162 CENA KČ 25,- VÝTISK Č. 1

Úvodní slovo Spanilé Meruny Jak je možné, že profesionální kluby mají tak rovné lajnování? To byl první impuls, jak toho dosáhnout. Lajnování pomocí vápna se na našem hřišti provádělo snad od pradávna věků. Tento způsob má ovšem několik nevýhod. Především lajny nejsou rovné a vápno žere trávu. Po důkladném vyhodnocení jsme kontaktovali přímo výrobce profesionálních lajnovacích souprav, pana Václava Doležala. Tento pán má na starosti většinu profesionální hrací plochy v Česku a Slovensku, včetně lajnování mezinárodních utkání reprezentace. Výsledek můžete posoudit sami. Nákup lajnovací soupravy v částce 26,000,- Kč byl zcela realizován za velkorysé podpory nejvěrnějších fanoušků klubu: Tonda BOREK, střešní konstrukce Petr JOHN ml, TOPOS PREFA Petr KOCIAN, pronájem plošin Martin KUTÁČ, vedoucí "B" mužstva Mirek PEŘINA st, železářství Tomáš ROUS st, řeznictví a potraviny Marek SVOBODA, vinárna ESKO Olda ZAJÍC, nábytek OLZA Marek ZAVADIL st, Hostinec Na Lapači Petr ZAVADIL st., instalatérství Michal SCHAFER, společnost Weber Děkujeme za vaši podporu, bez které by fotbal v Tovačově nebyl 2

Úvodní slovo Spanilé Meruny KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO DNEŠNÍHO SOUPEŘE Tým Jezernice pro nás v novodobé historii, při účasti našeho týmu v krajských soutěžích, představuje klíčového soupeře. I když jsme proti sobě nastoupili pouze ve dvou utkáních v loňské sezóně, výhra na půdě Jezernice v posledním utkání sezóny nás zachránila před sestupem. Kdo byl na tomto zápase, jistě vzpomene, že v poslední vteřině zápasu, rozhodčí zapískal proti nám z velkého vápna přímý kop, který ovšem zcela nečekanou rybičkou do levého vinglu brány Patrik NAVRÁTIL vyboxoval, a rozhodčí utkání ukončil. Tím, trenér Pavel KORAL splnil stanovený cíl, záchranu v kraji. Fotbal se v Jezernici začal hrát v roce 1983 a současná účast v krajské soutěži je zatím dosažené maximum. VZÁJEMNÁ BILANCE 16. 6. 2019 Jezernice - TOVAČOV 0:1 Branky: Tomáš ROUS 12. 8. 2018 TOVAČOV Jezernice 2:3 np Branky: 2x Josef ŠÁLEK Celková bilance 2 1 1 0 3:2 3

AKTUÁLNÍ TABULKA PO 10. KOLE 4

STATISTIKY MUŽI A Příjmení Jméno Záp. Góly ŽK Minuty Zajíc Lukáš 7 6 1 556 Štimpl Petr 9 5 2 632 Dočkal Jan 10 4 1 916 Zatloukal Petr 9 3 1 813 Otáhal Zdeněk 10 2 1 870 Rumplík Petr 9 2 0 732 Pasz Daniel 10 1 1 783 Čepa David 5 0 0 119 Hajduk Lukáš 1 0 0 10 Hodina František 10 0 2 909 Kejval Ondřej 4 0 0 100 Klíč Václav 3 0 0 56 Kořínek Jan 4 0 1 178 Kosek Tomáš 6 0 0 108 Kožuch Dušan 1 0 1 47 Kutáč Martin 1 0 0 13 MezulianíkTomáš 6 0 1 550 Mráček Ondřej 9 0 0 818 Navrátil Patrik 10 0 0 869 Navrátil Ladislav 0 0 0 0 Otáhal Lukáš 9 0 1 816 Rous Tomáš 1 0 0-53 Tvrdý Petr 1 0 0 81 Zavadil Marek 3 0 1 73 Trenér: Dušan KOŽUCH Vedoucí mužstva: Ladislav NAVRÁTIL 5

MUŽI A PŘEHLED VÝSLEDKŮ 9. KOLA Střelci: Zatloukal WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 6

MUŽI A PŘEHLED VÝSLEDKŮ 10. KOLA Střelci: Zatloukal, Rumplík WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 7

OKO ZE STŘÍDAČKY Tovačov Troubky (1:4) Dne 29. 9. 2019, na tovačovské hody, odehrálo naše A mužstvo další mistrovské utkání. A zrovna v tento den na nás vyšlo velké derby s hráči ze sousedních Troubek. Takový zápas bývá po sportovní stránce velkým oříškem pro všechny zúčastněné. Hráči obou týmů hráli od první minuty s velkým nasazením. Přesto však byli troubečtí hráči o něco aktivnější a tím pádem donutili naše hráče k individuálním chybám, po kterých padly všechny branky. Jiskřičku naděje vykřesal hráč Petr Zatloukal, který v 71. minutě snížil stav na 1:3, ale vzápětí zvýšili své skóre opět hráči z Troubek na konečných 1:4. Celé mužstvo děkuje svým fanouškům za hojnou účast a výbornou atmosféru při zápasu, i když víme, že jsme Vás naší prohrou moc nepotěšili. Ladislav Navrátil, vedoucí "A" mužstva Horní Moštěnice Tovačov (1:2) Zápas v Moštěnici byl ovlivněn počasím a zhoršeným terénem. Po opatrném začátku jsme se ve 24 minutě ujali vedení po pěkné křídelní akci, kterou zakončil Zatloukal. Domácím se podařilo vyrovnat ve 43 minutě po krásné střele ze šestnáctky Ďopanem. Ve druhém poločase už hřiště bylo značně podmáčené. Nám se podařil vstup do druhého poločasu a v 51 minutě si naběhl na přetažený centr Rumplík a hlavou nás opět poslal do vedení. To jsme udrželi i přes velkou snahu domácích o vyrovnání. Chtěl bych pochválit všechny své hráče za bojovnost a touhu po vítězství. Taky děkuji fanouškům, že i přes nepřízeň počasí nás přijeli podpořit. Dušan Kožuch, trenér "A" mužstva 8

MUŽI A DNES SE HRAJE 11. KOLO WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 9

MUŽI A PŘÍŠTÍ KOLO ZÁZNAMY DOMÁCÍCH UTKÁNÍ SLEDUJ NA WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 10

AKTUÁLNÍ TABULKA MUŽI B Trenér: Martin KUTÁČ 11

MUŽI B ODEHRÁNO Střelci: Minulý víkend 5. - 6. 10. měli Muži B volno 12

MUŽI B DNES SE HRAJE MUŽI B PŘÍŠTÍ KOLO 13

U 19 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU Trenér: René KEJVAL a Patrik NAVRÁTIL 14

U 19 ODEHRÁNO Střelci: 2x Vybíral, Smolík, Válek, Tomaník Střelci: Válek 15

U 19 DNES SE HRAJE U 19 PŘÍŠTÍ KOLO 16

U - 15 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ ŽÁCI U - 15 ODEHRÁNO Střelci: Řetězárna 4x Válek, Dolany-Zezulka Trenér: Jan HANZLÍK 17

U - 15 DNES SE HRAJE U - 15 PŘÍŠTÍ KOLO 18

U 15 Zhodnocení zápasů trenérem Další zápas naši starší žáci sehráli na domácím hřišti s týmem SK Řetězárna. Zápas nezačal podle našich představ, hned v 16. minutě jsme prohrávali 1:0. Po inkasovaném gólu se hra vyrovnala a povedlo se nám i vstřelit vyrovnávací branku. Za stavu 1:1 byli vidět šance na obou stranách hřiště, ale gól se bohužel povedlo vstřelit těsně před koncem poločasu soupeři. Krátce po začátku druhého poločasu naši kluci opět zvládli vyrovnat. Zbytek zápasu se zdálo, že si oba týmy pohlídají a utkání skončí výsledkem 2:2. Opak je pravdou. Deset minut před koncem si uprostřed hřiště vzal míč Marek Válek a došel s ním až do branky. O šest minut později ten samý hráč přidal ještě jeden gól. Tovačov - Řetězárna 4:2 Zatím poslední zápas jsme odehráli na půdě asi největšího soupeře v boji o první místo, v Dolanech. Za né moc dobrého počasí bylo hned od začátku vidět, že nás nečeká lehký zápas. Po úvodním tlaku soupeře jsme dostali hodně laciný gól a teprve potom jsme dokázali být domácím rovnocenným soupeřem až do konce poločasu. Bohužel jsme inkasovali před odchodem do kabin 2 góly po našich individuálních chybách a dokázali vstřelit jen 1. V druhém poločase si naši hráči nedokázali poradit s tlakem domácího týmu a inkasovali ještě třikrát. Dolany - Tovačov 6:1 Jan Hanzlík, trenér U 15 19

U-13 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ ŽÁCI Trenéři: Radim NEMRAVA a David VÁLEK 20

U-13 DNES SE HRAJE U-13 PŘÍŠTÍ KOLO 21

Tovačov Šumperk 0:12 (0:7) 25/9 Sestava: Jakub Jelínek (B), Zdeněk Palčík, Matyáš Válek, Martin Lehký, Richard Hlub, Erik Absolon, Marek Gavenda, Adam Vrána, Jakub Strnad a Michal Krameš Očima trenéra: Tento zápas nám herně ani výsledkově vůbec nevyšel. Začalo to tím, že z důvodu nemoci se zápasu nemohlo účastnit 5 hráčů, takže jsme si museli pomoct i hráči ze starší přípravky. Soupeři naopak přijeli se 16 špičkovými fotbalisty, kde jejich,,a tým ml. žáků hraje žákovskou ligu a herní rozdíl mezi oběma mužstvy byl příliš velký. Brzo jsme na začátku zápasu inkasovali hned několik gólů a poločas se zastavil na skóre 0:7. Druhá půle už nám herně vyšla lépe, hráči se snažili kombinovat a hru jsme i celkově zrychlili a na herním projevu to bylo znát. Přesto kvalita soupeře byla vysoko nad naše síly a soupeř si zaslouženě odvezl všechny 3 body. Tovačov Bruntál 0:3 (0:1) 29/9 Sestava: Jakub Jelínek (B), Zdeněk Palčík, Matyáš Válek, Martin Lehký, Richard Hlub, Erik Absolon, Marek Gavenda, Adam Vrána, Michal Krameš, Jakub Kohn a Radek Nemrava Očima trenéra: Soupeř přijel se svým ligovým výběrem U11, kterému v jeho Moravskoslezském kraji není umožněno hrát nejvyšší soutěž, tak se přihlásili do naší krajské soutěže a aby to bylo vyrovnanější, tak hrají proti o 2 roky starším hráčům. Přestože jsme hráli proti o 2 roky mladším hráčům, stejně byla individuální kvalita na straně soupeře. Nestíhali jsme technicky ani rychlostně a soupeř měl celý zápas herní převahu a spoustu gólových šancí. Zvedli jsme se až ve 2. poločase, kdy jsme po pár krásných kombinací nastřelili 2 tyče, a jen větší důraz před brankou soupeře nám chyběl ke skórování. Výsledek je naprosto spravedlivý a nám 22

nezbývá, než zapracovat na větším důrazu v defensivě a udržení míče delší dobu na svých kopačkách. Medlov Tovačov 0:4 (0:1) 6/10 Sestava: Jakub Jelínek (B), Zdeněk Palčík, Matyáš Válek, Richard Hlub, Marek Gavenda, Adam Vrána, Jakub Kohn, Michal Krameš, Radek Nemrava a Patrik Kohn Góly: 4x Richard Hlub Očima trenéra: Do Medlova jsme nejeli vůbec v roli favorita a kvalita soupeře to na začátku zápasu dávala i najevo. Soupeř byl techničtější a celkově i fotbalově kvalitnější, ale my jsme tyto nedostatky vyvažovali obrovskou bojovností, větším důrazem před oběma brankami a rychlostí na balónu. Celý zápas se hrál nahorudolů a šance se střídaly na obou stranách. Soupeř své šance nedokázal využít a nebylo jich zrovna málo a tak jsme udeřili my a trestali jsme nekompromisně soupeře z našich rychlých brejků, kdy se dokázal prosadit a vstřelit 4 branky Richard Hlub. V poslední minutě ještě kopal soupeř penaltu a mohl jen kosmeticky snížit, ale vynikajícím skokem do horního rohu branky Kuba Jelínek penaltu chytil a potvrdil tak svým kvalitním výkonem nulu na svém kontě. David Válek, šéftrenér mládežě 23

U 11 ODEHRÁNO Kojetín Tovačov 10:4 (poločas 5:2) Sestava: Adam Vrána (B), Michal Krameš, Ladislav Pavlík, Kristýna Pavlíková, Adam Chalánek, Tobias Rusňák a Petr Klemeš Góly: 2x Tobias Rusňák, 1x Adam Chalánek a 1x Ladislav Pavlík Očima trenéra: Soupeř měl po celý zápas více ze hry. Lépe si přihrával a jeho útočníci měli velmi dobrou a tvrdou ránu ze střední vzdálenosti, se kterými měl náš brankář obrovské problémy, a dostali jsme takto několik gólů. Přesto, když jsme se dostali před branku soupeře my, dokázali jsme si také vypracovat několik krásných akcí a hned 4 jsme dokázali proměnit gólem. Přesto nás trápila špatná obranná hra na vlastní polovině, kde jsme svým malým důrazem umožnili soupeři několikrát lehce skórovat. Sportovně ale musíme uznat, že vyhrál lepší tým a nám nezbývá, než se dobře připravit na další zápas. 24

U-11 DNES SE HRAJE U-11 PŘÍŠTÍ KOLO 25

U-9 ODEHRÁNO Tovačov Čekyně 10:7 (3:1) Sestava: Eda Čechmánek (B), Zuzka Vybíralová, Štěpán Neuer, Sofie Vodičková, Fanda Zavadil, Miloš Šógor, Štěpán Dorazil, Michal Štefek, Zdena Cetkovský a Olík Čechmánek. Očima trenéra: Ze začátku byl zápas vyrovnanější a moc se nedařilo se hráčům prosazovat ani individuálně ani kombinačně. Po změně stran a z naší strany hlavně změna brankáře napomohli k větší útočné aktivitě, kde se několikrát dokázal gólově prosadit Eda Čechmánek. Celkově jsme zkvalitnili hru hlavně dopředu a nakonec dovedli zápas k výhře, která ovšem postrádala kvalitu minulého zápasu. Přesto se všechna děcka snažila a navzájem si fandila až do úplného konce. Tovačov Radslavice 2:11 (1:4) Sestava: Eda Čechmánek (B), Zuzka Vybíralová, Štěpán Neuer, Sofie Vodičková, Fanda Zavadil, Miloš Šógor, Štěpán Dorazil, Michal Štefek, Zdena Cetkovský a Olík Čechmánek. Očima trenéra: Přijel k nám nejsilnější soupeř, kterého máme v soutěži a naši hráči a hráčky se s tím přesto dokázali skvěle popasovat. Vůbec nic jsme soupeři nedarovali a dokázali jsme s nimi hrát relativně vyrovnanou partii, kterou si pochvalovali oba trenéři. Bylo vidět, jak naši hráči bojují o každý balón a jen spousta takovýchto těžkých zápasů může naše nejmenší posunout herně a kvalitativně výš. Proto jsme se po oficiálním zápase se soupeřem domluvili na dalším pokračování zápasu už bez výsledku, protože to těm děckám dá nejvíc, aby hráli, hráli a hráli. David Válek, šéftrenér mládeže 26

TOVAČOV OPĚT PRVNÍ V ČR Již se stalo dobrým zvykem, že náš klub přichází s novinkou, která se postupem času objeví i na dalších hřištích. Nyní přicházíme s další novinkou. Někteří z Vás si zajisté všimli, že během losování kapitánů ve středovém kruhu, předává soupeři náš kapitán Honza Dočkal pamětní klubovou vlaječku. Tato vlaječka byla vydaná speciálně pro tuto sezónu a pro příští rok bude jiná. Samozřejmě je vlaječka připravena i pro Vás v našem Fanshopu, během utkání "A" týmu. Zakoupením této vlaječky nejen že ozdobíte svou pergolu nebo garáž, ale především podpoříte svůj klub. Neváhejte proto s nákupem. Vlaječka je v prodeji pouze v limitovaném množství!!! V našem Fanshopu je možné také zakoupit šálu či mindresík Podpořte náš oddíl 27

NÁSLEDUJÍCÍ PROGRAM: Následující utkání Oddíl Datum Čas Domácí tým Hostující tým Muži A 20.10.2019 14:30 Tovačov Ústi B 26.10.2019 14:30 Radslavice Tovačov Muži B 19.10.2019 14:30 Tovačov Soběchleby 26.10.2019 14:30 Brodek Tovačov Dorost 20.10.2019 12:00 Tovačov Němčice-Brodek 26.10.2019 12:15 Nezamyslice Tovačov U 15 19.10.2019 10:00 Řetězárna Tovačov-Lobodice 27.10.2019 15:00 Tovačov-Lobodice Dolany U 13 20.10.2019 10:00 Tovačov-Lobodice Horka 27.10.2019 10:00 Haná Prostějov Tovačov-Lobodice U 11 16.10.2019 16:00 Tovačov Beňov U9 12.10.2019 09:00 Kovalovice Tovačov VŠEM FANOUŠKŮM A SPONZORŮM NAŠEHO KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU. BEZ VÁS BY FOTBAL V TOVAČOVĚ NEBYL.!!! TOVAČOV!!! FOTBALU ZDAR, KOPANÉ ZVLÁŠŤ!!! Spanilou Merunu pořadové číslo 162 zpracovali a výrobu zajistili: Nikol Gregorová, Václav Bílý, David Válek, Jan Hanzlík, Ladislav Navrátil, Dušan Kožuch 28