SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV uvádí zápas 12. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

UTKÁNÍ: JANA KONEČNÁ DROGÉRIE PARFUMERIE BARVY LAKY

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: HOSTINEC NA LAPAČI uvádí zápas 11. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 9. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: MĚSTO TOVAČOV uvádí zápas 25. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR BUREŠ uvádí zápas 1. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV

UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: PETR ZAVADIL Instalatérství uvádí zápas 21. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL TOVAČOV TJ SOKOL PIVÍN

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: Marek ZAVADIL

Rk. Družstvo Záp Skóre Body. 1 TJ Sokol Jezernice z.s : Tj Sokol Bělotín, z.s. "B" :51 51

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

MĚSTO TOVAČOV TJ SOKOL TOVAČOV

Sportovně technická komise OFS Přerov

Vladimír VYBÍRAL TJ SOKOL TOVAČOV

TJ SOKOL TOVAČOV SK HRANICE B

TJ SOKOL TOVAČOV FC BEŇOV

76 hranice

Hlavní rozhodčí: Lébr Ladislav Asistenti na čarách: Žvátora Zdeněk Hrbáček Adam Delegát: Vyhnánek Tomáš POŘ. Č. 133 CENA KČ 20,- VÝTISK Č.

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: TOMÁŠ ROUS Řeznictví ROUS uvádí zápas 20. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL TOVAČOV SK JESENEC

Výroční zpráva Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Soutěžní ročník 2014/2015

Turnaj mladšího dorostu U /2018

SPANILÁ MERUNA JUBILEJNÍ ČÍSLO VYDÁVÁ CENA KČ 20,- VÝTISK Č. Strana 1

TJ SOKOL TOVAČOV SK LIPOVÁ

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: ČENĚK DOLEŽEL Fanoušek našeho klubu uvádí zápas 16. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2018/2019, JARO 2019

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Zasedání Výkonného výboru OFS Přerov

TJ SOKOL SEHRADICE A

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Sportovně-technická komise

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

SOUPISKA TÝMU A : REALIZAČNÍ TÝM:

{jathumbnail off} 1. A třída. FC Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 0 : 2 (0 : 1) Střelci: 34. Kotyza Jan, 56. Gago Marek

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

ZPRAVODAJ OPATOVICE RYCHTÁŘOV. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 23. KOLO 23. KVĚTNA 2010 V 16:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v ledním hokeji neslyšících

TJ Sokol Velké Heraltice

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Na konci MČR jsme podávali poháry, medaile a diplomy. Vše dopadlo dobře, bez závažného problému. Byli spokojeni a odešli po svém.

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

TJ BLATNÁ A FK CHELČICE

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2009

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Mladší žáci: (hráči narozeni )

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

SK Jince 1921 Zpravodaj kopané č. 01 Ročník I.

HLEDÁ MALÉ FOTBALIST(K)Y ročníků

UTKÁNÍ: ANTONÍN ČECHMÁNEK

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Město Touškov - Nýřany

I.B-sk. B 15.KOLO č.8 / TJ SOKOL SEHRADICE FC VIKTORIA OTROKOVICE B

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: RYBÁŘSTVÍ TOVAČOV uvádí zápas 12. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019 TJ SOKOL TOVAČOV versus SOKOL ÚSTÍ B NEDĚLE 20. října 2019, ČAS 14:30 Hlavní rozhodčí: Sedláček Libor z Olomouce Asistenti na čarách: Čásek Dalibor Doležal David POŘ. Č. 163 CENA KČ 25,- VÝTISK Č. 1

Úvodní slovo Spanilé Meruny Konečně se mi podařilo přesvědčit předsedu našeho oddílu, aby nám také napsal pár řádků Tak tady to máte Dovolte, abych i já Petr Bureš jako nový předseda zhodnotil tento fotbalový rok našeho oddílu. Muži A V jarní části jsme se zachránili v posledních zápasech, kdy před koncem sezóny rezignoval hlavní trenér Tomáš Šilha, a museli jsme řešit náhradu. Na místě hlavního trenéra nám vypomohl na posledních zápasech p. Korál a my jsme zvládli záchranu v I. B třídě. Kluci a Pavle, díky. Novou sezónu jsme již rozehráli s nový trenérem Dušanem Kožuchem a novým vedoucím družstva Ladislavem Navrátilem. Tato trenérská dvojce stmelila staronový tým doplněný hráči z MB a Dorostů. Dle mého názoru vše klape tak jak má, jen neprohrávat body v domácích zápasech. Rád bych tímto také poděkoval věrným fanouškům, kteří jezdí v hojném počtu na venkovní zápasy a fandí našim borcům Muži B Tento tým nám rozehrává zraněné a nevytížené hráče pro naši jedničku. Chtěl bych jim také poděkovat za skvělou spolupráci, převážně trenérovi Martinu Kutáčovi. Dorost Tato věková kategorie je strašně moc náročná na ukočírování. Tímto bych chtěl velmi poděkovat trenérovi Renku Kejvalovi za výbornou práci, kterou u týmu odvádí a případně i dalším, kteří mu pomáhají. I v této kategorii dochází k pravidelnému doplňování mladšími hráči. 2

Mládež I v této kategorii máme změny, hlavním šéftrenerém mládeže se stal David Válek, který nahradil naši dlouholetou kolegyni Jarku Kyasovou, která se z rodinných a pracovních důvodů této funkce musela vzdát. Jinak naše mládež reprezentuje náš oddíl jak v okrese tak také nově letos v kraji. A naše mládežnické týmy se umisťují na předních místech. V této sezóně jsme přihlásili i nejmladší kategorii U9, kde máme novou trenérskou dvojici Cetkovský Zdeněk a Víťa Dorazil. U11 a U13 stále trénují David Válek a Radim Nemrava. Starší žáky U15 nově trénuje Jan Hanzlík, který tuto funkci převzal po Patriku Navrátilovi. Pánům z mládežnických oddílů bych také chtěl poděkovat za práci, kterou vykonávají v našem oddílu. Dále bych rád zmínil nové investice do našeho oddílu vybudováním mládežnických šaten formou pořízení UNI buněk ve spolupráci Olomouckého kraje, Sokolu Tovačov a Města Tovačov. Tuto náročnou akci si vzal na starosti bývalý předseda oddílu Laďa Vybíral. Laďo děkuji Tyto nové šatny bychom rádi předali našim mládežníkům po novém roce. Na podzim se nám ještě podařilo pořídit novou lajnovačku a to za podpory Goldbecku a našich věrných fanoušků a sponzorů. Z dalších nových investic je nákup bago branek pro všechny kategorie oddílu Velké trápení, kterému jsme říkali Udírna - jarní část sezóny jsme museli řešit obsazení tohot důležitého článku našeho řetězce. Po dobrém začátku a rozjetí teplého občerstvení Jožkou Otáhalem, ale z důvodu pracovního vytížení, musel přerušit spolupráci. Byli jsme nuceni řešit tuhle důležitou část, a nebylo to jednoduché. Ale na podzim se nám nabídl Mira Večerka a musím říct a věřím, že mi to potvrdíte, byl to výborný tah 3

Z výboru našeho oddílu odešlo několik členů a byl jsem nucen vyřešit tuto situaci úzkým výborem a to ve složení: Předseda Petr Bureš Sekretář Václav Bílý Pokladník Nikol Gregorová Údržbu a provoz našeho areálu zabezpečuje Jiří Jadrný. Úklid pí Musilková Bufet Martina Kyasová, Víťa Dorazil Kustod Robert Fildán Prádelna Josef Dočkal I tito činovníci jsou také součástí našeho týmu, bez kterého bychom nemohli fungovat. Tímto bych chtěl poděkovat všem, co se v Tovačovském fotbalu pohybují. Vám funkcionářům, trenérům, sponzorům a hlavně vám věrným fanouškům Díky Petr Bureš Předseda oddílu kopané Za oddíl kopané bychom našemu předsedovi Petru Burešovi chtěli poděkovat za skvělé vedení našeho oddílu. Náš oddíl jen vzkvétá A budeme rádi, když jeho úsměv na tváři uvidíme pořád Jen tak dál Peti 4

Úvodní slovo Spanilé Meruny KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO DNEŠNÍHO SOUPEŘE Fotbal začali v Ústí u Hranic hrát v roce 1953. Do krajských soutěží Ústečané poprvé nakoukli v roce 1980 a po deseti letech postoupili do I. A třídy. V roce oslav 50 výročí založení klubu, prorazil tým do krajského přeboru. Tím se ale mužstvo z malé vísky nezastavilo a historický úspěch v podobě postupu do divize přišel roku 2018. O kvalitě dnešního soupeře se ve vzájemných zápasech přesvědčujeme proti Ústeckému béčku. Ano, tolik kvalitních fotbalistů má tato malá víska ve svém klubu, že béčko hraje I.B třídu. Kvalitu béčka jen potvrzuje naše opravdu nelichotivá bilance vzájemných zápasů. Také za poslední roky hraje béčko Ústí na špici tabulky, a proto burcujme naši jedenáctku!!! Tempo borci tempo!!! 5

VZÁJEMNÁ BILANCE 12. 5. 2019 Ústí "B" TOVAČOV 6:4 Branky: 2x Daniel PASZ, Jaromír MARTINKA, Tomáš ROUS 30. 9. 2018 TOVAČOV - Ústí "B" 1:2 Branka: Tomáš MEZULIANÍK 17. 6. 2018 Ústí "B" TOVAČOV 5:3 Branky: 2x Daniel PASZ, František HODINA 29. 10. 2017 TOVAČOV - Ústí "B" 0:4 2. 4. 2017 Ústí "B" TOVAČOV 4:0 21. 8. 2016 TOVAČOV - Ústí "B" 1:0 Výhra po remíze 0:0 na penalty 3:1 (Štimpl, Mráček, Jiruše) 15. 11. 2015 TOVAČOV - Ústí "B" 2:0 Branky: 2x Tomáš SMRČKA 16. 8. 2015 Ústí "B" TOVAČOV 1:2 Branky: Milan JIRUŠE, Tomáš SMRČKA 12. 4. 2015 Ústí "B" TOVAČOV 3:4 Branky: 3x Jiří NEMRAVA, Petr TVRDÝ 31. 8. 2014 TOVAČOV - Ústí "B" 1:1 Branka: Petr TVRDÝ Celková bilance: 10 4 1 5 18:26 6

AKTUÁLNÍ TABULKA PO 11. KOLE 7

STATISTIKY MUŽI A Příjmení Jméno Záp. Góly ŽK Minuty Zajíc Lukáš 8 7 2 626 Štimpl Petr 10 6 2 722 Zatloukal Petr 10 6 1 894 Dočkal Jan 11 4 1 1006 Otáhal Zdeněk 11 2 1 960 Rumplík Petr 10 2 0 822 Pasz Daniel 11 1 1 803 Čepa David 6 0 0 128 Hajduk Lukáš 1 0 0 10 Hodina František 11 0 2 999 Kejval Ondřej 4 0 0 100 Klíč Václav 3 0 0 56 Kořínek Jan 4 0 1 178 Kosek Tomáš 6 0 0 108 Kožuch Dušan 2 0 1 137 Kutáč Martin 1 0 0 13 MezulianíkTomáš 7 0 1 640 Mráček Ondřej 10 0 0 908 Navrátil Patrik 10 0 0 869 Navrátil Ladislav 0 0 0 0 Otáhal Lukáš 10 0 1 889 Rous Tomáš 1 0 0-53 Tvrdý Petr 1 0 0 81 Zavadil Marek 4 0 1 90 Trenér: Dušan KOŽUCH Vedoucí mužstva: Ladislav NAVRÁTIL 8

MUŽI A PŘEHLED VÝSLEDKŮ 11. KOLA Střelci: 3xZatloukal, Štimpl, Zajíc WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 9

OKO ZE STŘÍDAČKY Tovačov Jezernice (5:1) Za krásného slunečného počasí čekalo naše mužstvo další utkání se soupeřem z Jezernice. Hráči byli odhodláni zopakovat výborný výkon z minulého týdne a po dvou domácích porážkách opět zvítězit za tři body před vlastními fanoušky. Což se začalo naplňovat již v 11 minutě, kdy první branku zápasu střelil Zatloukal Petr. Po pár nepřesnostech ve středu hřiště vyšel konečně signál a Lukáš Zajíc ve 27. minutě zvyšoval na 2:0. Úplný klid na kopačky domácích vnesla krásná akce, kdy Lukáš Otáhal od postranní čáry našel dlouhým centrem úplně volného Petra Zatloukala, který nekompromisně hlavou zvyšoval na 3:0. Od této chvíle domácí ovládli zápas a v 75. minutě zvyšoval na 4:0 Petr Štimpl. V 77. minutě završil svůj výborný výkon hattrickem Petr Zatloukal a zvýšil na 5:0. V závěru zápasu hráči svým laxním přístupem připravili našeho gólmana Dušana o vychytanou nulu. Hráči odvedli opět výborný výkon a potěšili tak naše fanoušky, které opět rádi uvidíme ve velkém počtu na našem hřišti. I když bude v Tovačově probíhat výlov Hradeckého rybníka, doufáme, že nás opět přijdete podpořit. Ladislav Navrátil, vedoucí "A" mužstva 10

MUŽI A DNES SE HRAJE 12. KOLO WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 11

MUŽI A PŘÍŠTÍ KOLO ZÁZNAMY DOMÁCÍCH UTKÁNÍ SLEDUJ NA WWW.FOTBALTOVACOV.CZ 12

MUŽI A POSLEDNÍ KOLO 13

AKTUÁLNÍ TABULKA MUŽI B Trenér: Martin KUTÁČ 14

MUŽI B ODEHRÁNO Střelci: Otáhal, Pasz, Štimpl, vlastní 15

MUŽI B DNES SE HRAJE MUŽI B PŘÍŠTÍ KOLO 16

U 19 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU Trenér: René KEJVAL a Patrik NAVRÁTIL 17

U 19 ODEHRÁNO Střelci: 2x Vybíral, Kohn M. 18

U 19 DNES SE HRAJE U 19 PŘÍŠTÍ KOLO 19

U - 15 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ ŽÁCI U - 15 ODEHRÁNO Střelci: 3x Válek, Macháček, Strnad, Kyas R., Hopan Trenér: Jan HANZLÍK 20

Očima trenéra - Tovačov Šternberk/Lužice 7:1- Jan Hanzlík V sobotu 12.10. odehráli starší žáci další zápas. A to v Lobodicích proti Šternberku. Už od začátku zápasu jsme proti hostům měli navrch, ale ne a ne dát gól. Až v 22. minutě jsme smůlu protrhli a dali první gól zápasu. Ještě do poločasu jsme stihli dát ještě 2 góly a do kabin se šlo za stavu 3:0. V druhém poločase se hra začala trošku vyrovnávat, ale naštěstí soupeř nevyužil své šance. My jsme naštěstí šance využili a dali ještě 4 branky. Soupeř před koncem dokázal vstřelit čestný gól. U - 15 DNES SE HRAJE U - 15 PŘÍŠTÍ KOLO 21

U-15 Statistika hráčů Jméno Příjmení Záp. Góly ŽK ČK Minuty Marek Válek 7 16 1 0 493 Radek Kyas 7 4 0 0 493 Jakub Strnad 7 4 0 0 493 Tomáš Zezulka 7 4 1 0 493 Kamil Macourek 3 3 0 0 210 Radek Nemrava 4 3 0 0 283 Ondřej Hopan 6 2 0 0 423 Erik Absolon 6 1 0 0 423 Jakub Hanzlík 1 1 0 0 70 Jakub Macháček 7 1 0 0 493 Marek Gavenda 0 0 0 0 0 Jan Halenka 7 0 0 0 493 Richard Hlub 7 0 0 0 493 Jakub Jelínek 1 0 0 0 70 Ondřej Kohn 7 0 0 0 493 Jakub Kohn 0 0 0 0 0 Martin Lehký 0 0 0 0 0 Zdeněk Palčík 0 0 0 0 0 22

U-13 AKTUÁLNÍ TABULKA KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ ŽÁCI Trenéři: Radim NEMRAVA a David VÁLEK 23

U-13 ODEHRÁNO U13 : Tovačov Nový Malín 0:5 (poločas 0:3) Zhodnocení Davida Válka Sestava: Jakub Jelínek (B), Zdeněk Palčík, Matyáš Válek, Richard Hlub, Adam Vrána, Jakub Kohn, Martn Lehký, Radek Nemrava, Tobias Rusňák, Patrik Kohn a Erik Absolon 24

Očima trenéra: Tento zápas se nám bohužel absolutně nepovedl. Soupeř nás sice fotbalově převyšoval, ovšem naší defensivní činností jsme mu to hrozně usnadňovali a naši hráči úplně nepochopitelně stáli na místě, neběhali, nebojovali a hlavně jsme nedokázali udržet míč více než 1-2 přihrávky. Doufám, že příští zápas podáme lepší výkon, protože s tímto přístupem většiny hráčů bychom dopadli v jakékoliv soutěži velmi špatně. U-13 DNES SE HRAJE 25

U-13 PŘÍŠTÍ KOLO 26

U-13 Statistika hráčů Jméno Příjmení Záp. Góly ŽK Minuty Radek Nemrava 10 14 0 600 Richard Hlub 10 12 0 600 Petr Klemeš 9 6 0 540 Jakub Kohn 10 3 0 600 Daniel Brabec 10 2 0 600 Martin Lehký 9 1 0 540 Zdeněk Palčík 10 1 0 600 Sofie Červeňáková 1 0 0 60 Marek Gavenda 10 0 0 600 Jakub Jelínek 10 0 0 600 Patrik Kohn 4 0 0 240 Michal Krameš 1 0 0 60 Tobias Rusňák 10 0 0 600 Matyáš Válek 10 0 0 600 Adam Vrána 10 0 0 600 27

U 11 AKTUÁLNÍ TABULKA 1 TJ Sokol Újezdec z.s. 8 8 0 0 88:21 24 2 FK Troubky, z.s. 7 6 0 1 56:32 18 3 FC Beňov, z.s. 8 5 1 2 71:52 16 4 Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 8 5 0 3 64:40 15 5 Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovi 7 4 2 1 63:50 14 6 FC Želatovice z.s. 9 3 1 5 66:81 10 7 TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 8 3 0 5 60:56 9 8 TJ Sokol Tovačov, z.s. 8 3 0 5 37:51 9 9 Tělovýchovná jednota Union Lověšice, 8 3 0 5 38:58 9 10 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 9 2 0 7 54:112 6 11 TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 8 0 0 8 29:73 0 U 11 ODEHRÁNO 28

U-11 Očima trenéra U11 : Lověšice Tovačov 8:5 (poločas 5:4) Sestava: Adam Vrána (B), Michal Krameš, Ladislav Pavlík, Kristýna Pavlíková, Adam Chalánek, Štěpán Neuer, Petr Klemeš, Radim Zbořil, Patrik Kohn a Zuzka Vybíralová Očima trenéra: Začátek zápasu chytli velmi dobře hrající domácí Lověšice a celkem brzy šli do vedení 3:0. My jsme poté museli více přidat na důrazu v osobních soubojích a hlavně jsme začali i více odvážně střílet na branku a díky většímu tlaku na domácí obranu a zvýšené rychlosti našich útočníků jsme výsledek během 10-ti minut otočili na 3:4 pro náš tým. Ovšem ještě do poločasu jsme po hrubých chybách v obraně dovolili soupeři jít opět do vedení. Druhý poločas už nám herně moc nevycházel a domácí už celkem s přehledem výsledek uhlídali. Tento zápas si bohužel do kolonky povedených zařadit nemůžeme, tak snad se našim hráčům povede lépe v dalších zápasech. U11 : Tovačov V.Přerov 15:8 (poločas 6:5) Sestava: Adam Vrána (B), Michal Krameš, Ladislav Pavlík, Kristýna Pavlíková, Adam Chalánek, Štěpán Neuer, Petr Klemeš, Radim Zbořil, Patrik Kohn, Eda Čechmánek a Zuzka Vybíralová Očima trenéra: Začátek zápasu byl velmi divoký a během úvodních 5-ti minut padly 4 branky, po 2 na obou stranách. Ze začátku byl více fotbalovější soupeř, ale postupně se naši hráči rozehráli, sklidnili hru, začali hrát více po zemi a jelikož se nám začala dařit i kombinace, začali jsme dávat jeden gól za druhým. Naši hráči byli bojovnější a rychlejší, svým důrazem jsme si dokázali vypracovat hodně brankových příležitostí, které jsme úspěšně zakončovali a za sebe musím říct, že to byl asi nejlepší zápas roku naší U11 a to i díky soupeři, který byl velmi kvalitní. 29

U-11 DNES SE HRAJE U-11 PŘÍŠTÍ KOLO 30

U-9 AKTUÁLNÍ TABULKA 1 FC Beňov, z.s. 8 6 1 1 100:32 19 2 FK Troubky, z.s. 8 6 0 2 135:34 18 3 SK Radslavice, z.s. "A" 8 6 0 2 91:28 18 4 KMK Zubr Přerov, z.s. "A" 8 5 2 1 84:36 17 5 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" 8 4 0 4 62:76 12 6 TJ Sokol Tovačov, z.s. 7 3 1 3 61:72 10 7 TJ Sokol Kovalovice z.s. 8 2 0 6 41:143 6 8 Tělovýchovná jednota Sokol Čeky 8 1 0 7 46:85 3 9 Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Ko 7 0 0 7 15:129 0 U9 ODEHRÁNO 31

NÁSLEDUJÍCÍ PROGRAM: Následující utkání Oddíl Datum Čas Domácí tým Hostující tým Muži A 26.10.2019 14:30 Radslavice Tovačov 3.11.2019 14:00 Vrchoslavice Tovačov Muži B 26.10.2019 14:30 Brodek Tovačov Dorost 26.10.2019 12:15 Nezamyslice Tovačov U 15 27.10.2019 15:00 Tovačov-Lobodice Dolany U 13 27.10.2019 10:00 Haná Prostějov Tovačov-Lobodice 3.11.2019 11:30 Loštice Tovačov-Lobodice VŠEM FANOUŠKŮM A SPONZORŮM NAŠEHO KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU. BEZ VÁS BY FOTBAL V TOVAČOVĚ NEBYL. OPĚT NA VÁS BUDEME TĚŠIT NA JAŘE. V PRŮBĚHU ZIMNÍ PAUZY SAMOZŘEJMĚ PROBĚHNOU I HALOVÉ TURNAJE VŠECH NAŠICH DRUŽSTEV. VŠE BUDE MOŽNO SLEDOVAT NA WEBOVÝCH ČI FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH.!!! TOVAČOV!!! FOTBALU ZDAR, KOPANÉ ZVLÁŠŤ!!! Spanilou Merunu pořadové číslo 163 zpracovali a výrobu zajistili: Nikol Gregorová, Václav Bílý, Jan Hanzlík, Ladislav Navrátil, David Válek, Petr Bureš 32