AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

AR1: HOUDEK Jiří z Plzně AR2: POHANČENÍK

AR1: ŠTRINCL Petr z Tachova. AR2: ŠLAPÁK František z Plané

Neděle :00

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HODEK Jakub Plzeň AR1 LEGO Jan Hvozd u Plas AR2 MAŠEK Jaroslav Plzeň DS JINDRA Jiří Plzeň

Delegovaní rozhodčí a DS. Neděle 15.května začátek 16:00 hod.

Město Touškov - Nýřany

AR2: Mgr.CIHLÁŘ František z H.Týna

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

AR1: Štökl Jiří Hradec u Stoda. AR2: Szikszay Ladislav Dolce u Přeštic

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

Soutěžní ročník 1983 / 1984

AR1 CIHLÁŘ Jan z Pačejova. AR2 SIMBARTL Václav z Bolešin

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Tabulka I.A třídy sk. B

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

FOOLBALL.paragrafy Proč? HLAVA PRVNÍ Kapitola první technické podmínky Kapitola druhá počet hráčů Oddíl první

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL NEDAKONICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FUTSAL 3х3 a 4х4 (Mikrofutsal)

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

HR : Simbartl Václav z Bolešin. AR1: Duda Václav z Chlumčan

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

Vážení diváci a příznivci Sokola Sezimovo Ústí,

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

Město Touškov Tlumačov

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

HR : HOMER Michal z Dobřan AR1: LANČI Michal z Rokycan

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

Viktoria Plzeň SK Hlavice

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE MORAVSKÉ MÁLKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 19. KOLO 25. DUBNA 2010 V 16:00 VS.

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Pokyny k vyplňování Zápisu o utkání (Ostravice seminář rozhodčích MS KFS)

SOUTĚŢNÍ ROČNÍK

22.kolo SKALICE Lipůvka 2 : 0 (0:0) Branky Skalice : Tenora 2x 23.kolo Kunštát B SKALICE 1 : 1 (1:1) Branka Skalice : Bílek Tomáš 24.

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, Plzeň

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa Výkop: 16:30h

ZPRAVODAJ SK STRÁŢOV Sokol STAŇKOV HR : ŠIMEK František z Manětína AR1: KRUTINA Radek z Chomutova AR2: CHRAMOSTA DS : HAJŠMAN Pavel z Tlučné Neděle 23.5. 2010 16:00 1

1. A TŘÍDA EUROFOOTBAL DERBY SKONČILY ÚSPĚCHEM STRÁŽOVA V 25.kole 1.A třídy na body dosáhli pouze fotbalisté ze Strážova, kteří absolvovali poslední pošumavské derby v tomto ročníku. Jejich bilance s dalšími týmy z tohoto regionu zcela jednoznačně vyzněly pro Strážov, který získal plný počet bodů s Nýrskem, Sušicí i nyní se Startem Luby. Strážovští se v tabulce vyšvihli hlavně zásluhou úspěšné série až na 6.místo. V deseti zápasech vyšli pouze dvakrát bodově naprázdno, když v posledních šesti kolech čtyřikrát vyhráli, dvakrát remizovali a inkasovali pouze jedinou branku! Opačné starosti úspěšnosti mají Luby které klesly v tabulce na předposlední místo a ani Nýrsko po prohře na hřišti posledního Staňkova nemůže být v klidu. Další nulu za své konto si připsal brankář Strážova Michal Javorský v derby v minulém kole v Lubech. Jeho čistý souboj o míč mimo pokutové území mezi domácím Hodlem skončil rozhodnutím rozhodčího a byl posouzen jako faul. Přitom na foto je jasně vidět že blíže u míče byl strážovský gólman, a že tím který se provinil byl domácí útočník, který si v souboji Javorského přidržoval rukou. To ale rozhodčí ani AR1 neviděli! Stačilo pak, aby se lubský útočník opřel o brankáře, následně si pádem řekl o faul a jeho přání bylo vyslyšeno. Podnět k úsměvnému rozhodnutí dal signalizací super aktivní AR1 signalizací a k následnému odpískání faulu strážovského gólmana. Ten ale čistou nulu opět uhájil. 2

LUBY - STRÁŽOV 0 : 1 (0 : 1) Derby se vším všudy se odehrálo v Lubech na těţkém podmáčeném trávníku, coţ nepřálo kombinační hře na obou stranách hřiště. Nespočet osobních soubojů sváděli soupeři především v prostorech mezi pokutovými územími a pro diváky nepříliš pohledné utkání se nakonec podařilo rozhodnout v náš prospěch i se štěstím tečovanou střelou V.Matějky. Domácí nás prvních 20 minut zatlačili na naši polovinu sérií zahrávaných standardních situací, které zůstaly bez vyuţití. Poté se hra vyrovnala a naši hráči si nacházeli častěji cestu k brance soupeře. Druhá polovina utkání jiţ vyznívala lépe pro naše muţstvo zvláště po vyloučení domácího hráče, který faulem přerušil samostatný brejk J.Čeledy na Kalašovu branku. Další brejkové příleţitosti pak zastavoval praporek asistenta rozhodčího z našeho pohledu ne vţdy oprávněně. Domácím jsme ve druhé části hry prakticky nedovolili váţněji ohrozit M.Javorského v naší brance. Branka : 36.Matějka V.Rozhodčí : Kostelník, Plzák, Pohančelík. DS : Havránek Diváků : 100 ( 40:60). ŢK: 3:2; ČK: 1:0. Sestava : Javorský, Číţek, Michel, Helm, Franc (80.Janda), Vítovec (70.Gajdušek), Chaluš, Matějka T., Matějka V.,Čeleda ( 88.Janka), Presl Š. ( 65.Mayer ) Řekl po utkání trenér Stráţova Petr Presl : Za vítězstvím opět vidím dobrou práci v defenzivě a zodpovědný přístup k utkání. Bohužel jsme tímto výsledkem zkomplikovali situaci našemu rivalovi z Lub, kterému zbývá jen popřát více štěstí v závěrečných kolech tohoto ročníku. JAK TO BYLO NA PODZIM STAŇKOV STRÁŽOV 0 : 6 (0 : 2) Soupeř kromě snad tří hráčů neměl ve svém kádru fotbalisty, kteří by mohli stabilně v této soutěţi získávat body.z tohoto důvodu bylo utkání z našeho pohledu jedno z těch lehčích. Domácí se snaţili zajišťovat své obranné činnosti na vlastní polovině a tak nebylo snadné se prosazovat do zakončení. V první půli se tak prosadil jen jednou Janka a Chaluš a náš herní projev zrovna neoslňoval hrstky příznivců na obou stranách. Po poločasové domluvě se naše hra zlepšila, přinesla více kombinačních akcí a také více brankových příleţitostí, z nichţ ještě mnohé zůstaly nevyuţity. Poslední čtvrtina utkání se uţ odehrála za střídavého deště a krupobití, takţe závěrečný hvizd rozhodčího potěšil všechny jeho aktéry. Kvalita utkání by spíše slušela 1.B.třídě, ale očekávané body si vezeme do Stráţova a to je v tuto chvíli pro nás důleţité, protoţe los posledních čtyř utkání podzimní části soutěţe není vůbec jednoduchý. Branky: Janka 2, Gajdůšek, Tomáš Matějka, Chaluš, Číţek. ŢK: 2 : 3. Diváků: 70. Sestava Stráţova : Javorský, Michel, Číţek, Helm, Chaluš (70.Presl P.) Vítovec, Matějka V., Matějka T., Gajdušek, Janka (75.Presl š.) Cupl ( 46. Antonovics 3

VÝSLEDKY 25. kola Stod Zruč 3 : 0 ( 2 : 0) Příkosice Chlumčany 2 : 2 ( 1 : 1) Domažlice B Zbiroh 0 : 2 ( 0 : 1) Staňkov Nýrsko 3 : 0 ( 2 : 0) Luby Stráţov 0 : 1 ( 0 : 1) Nepomuk Nýřany 4 : 3 ( 4 : 2) Manětín Zbůch 1 : 1 ( 0 : 0) Křimice Sušice 4 : 0 ( 1 : 0) TABULKA PO 25. KOLE 1. Stod 25 18 4 3 80 : 28 58 2. Zbiroh 25 13 8 4 38 : 25 47 3. Příkosice 25 13 4 8 74 : 45 43 4. Nepomuk 25 11 7 7 42 : 32 40 5. Sušice 25 10 8 7 36 : 28 38 6. Stráţov 25 11 5 9 36 : 34 38 7. Domažlice B 25 10 7 8 53 : 38 37 8. Chlumčany 25 9 10 6 45 : 39 37 9. Nýřany 25 10 5 10 43 : 51 35 10. Křimice 25 8 6 11 34 : 36 30 11. Zruč 25 8 5 12 26 : 37 29 12. Nýrsko 25 8 4 13 21 : 30 28 13. Zbůch 25 7 6 12 34 : 42 27 14. Manětín 25 7 4 14 35 : 56 25 15. Luby 25 8 1 16 27 : 55 25 16. Staňkov 25 5 4 16 21 : 69 19 Program 26.kola - 22. -23.května Zruč Křimice SO Sušice Manětín SO Zbůch Nepomuk NE Nýřany Luby SO Strážov Staňkov NE Nýrsko Domažlice B SO Zbiroh Příkosice SO Chlumčany Stod SO Tabulka střelců branek SK Strážov 8 Janka Luděk 2 Číţek Vladimír 7 Chaluš Michal 1 Janda Václav, Matějka Václav 6 Matějka Tomáš Michel Jan, Presl Štěpán 5 Gajdůšek David Vítovec Zbyněk 3 Čeleda Jiří 4

IV. TŘÍDA - skupina A STRÁŽOV B - JANOVICE B 5: 3 ( 2: 1) Josef Vaněk Hosté z Janovic začali zápas aktivněji, naše muţstvo se rozjíţdělo pomaleji. Vyústěním této situace byl vedoucí gól Janovic na který jsme dokázali rychle odpovědět. Ještě před tím neţ padl vyrovnávající gól skončila krásná střela Koláčka v 12 metrů na břevně. V 36.minutě centr Kollrose se dostal k Webrovi a ten z malého vápna nekompromisně zakončil. Ve 40.minutě po autovém vhazování a pěkném centru Jandy mířil ve vyloţené šanci nad hlavou Anatovicze. Domácí vstřelili ve 45.minutě po krásné uličce od Jandy a chladnokrevném zakončení Chaluše vedoucí gól. Hned na začátku druhého poločasu vstřelili hosté vyrovnávající branku. Od 55.minuty si domácí vytvořili tlak kdy hosty přehrávali a z čehoţ vyplývaly tři krásné branky a několik zahozených šancí.v 61.minutě sólo přes celé hřiště a následné obejití tři hráčů Janovic zakončil krásnou brankou Chaluš. Důraz Webra v 73.minutě, který v čistém souboji obral brankáře hostů přinesl další branku v síti hostů. Na 5:2 zvýšil po vystiţení odkopu obránce hostů Chaluš. Branky: 45.,61.,74. Chaluš Michal, 36.,73. Weber Petr - 89. Kastner Jaroslav, 28. Petruška Patrik, 46. Urban Miroslav; Rozhodčí: Husník Václav; ŢK: 2:2. Diváků: 90 Sestava Stráţova B : Nový-Fremut, Koláček, Švůgr, Kolář M., Kollross P(61.Ondřej)., Janda V., Chaluš, Anatonovicz, Weber(73.Soušek), Čermák. Všem hráčům domácích patří poděkování za bojovnost, zvláště pak Chalušovi, jedinému hráči z áčka nám výraznou měrou pomohl k úspěšnému výsledku. řekl po skončení utkání vedoucí týmu Stráţova Josef Vaněk. Tabulka IV.třídy po 16. kolech 1. Plánice 15 13 1 1 70 : 20 40 2. Zavlekov 16 11 1 4 54 : 11 34 3. Měčín B 16 10 2 4 36 : 26 32 4. Vrhaveč B 16 9 3 4 35 : 20 30 5. Ježovy 15 7 1 7 35 : 39 22 6. Stráţov B 15 6 1 8 30 : 38 19 7. Dlažov 16 5 3 8 25 : 43 18 8. Křenice 15 5 1 9 37 : 44 16 9. Janovice B 16 4 3 9 24 : 49 15 10. Bezděkov B 15 3 3 9 20 : 46 12 11. Spůle 15 1 3 11 14 : 44 6 5

Střeleckou formu v B týmu Stráţova průběhu jarní sezóny nachází Petr Weber. Je jen škoda, ţe ho opustila v předcházejícím domácím zápase proti Zavlekovu ve kterém zůstalo brankové konto hostů čisté ( 0 : 1) OS ŽÁKŮ skupina A ŠTASTNÁ TŘINÁCKA PRO STRÁŢOVSKÉ ŢÁKY Brankový koncert předvedli hlavně v prvním poločase domácí hráči proti tradičnímu soupeři z Janovic. Musím kluky pochválit i za herní projev, který dnes měl opravdu slušné parametry a přinášel pěkné kombinační akce s řadou hezkých branek. uvedl na adresu svých svěřenců strážcovský kouč Petr Presl. Strážov - Janovice 13 : 0 (10:0 ) Brankový koncert předvedli hlavně v prvním poločase domácí hráči proti tradičnímu soupeři z Janovic.Druhý poločas jiţ nepřinesl stejnou nadílku, přesto stráţovští kluci pobavili fotbalem nejen sebe, ale i přítomné diváky. O branky se podělilo celkem šest hráčů z kádru. 6

Trenér Stráţova Petr Presl : Musím kluky pochválit i za herní projev, který dnes měl opravdu slušné parametry a přinášel pěkné kombinační akce s řadou hezkých branek. Branky : Presl Aleš 5, Madera Radovan 3, Maršálek Václav 2, Soušek Luděk, Kutný Petr, Heidenreich Daniel Rozhodčí : Vondráček. Diváků : 40. Hráno bez karet SK Bolešiny Švihov 2 : 0 (2 : 0) Branky : 10.Haváček Petr, 15.Pojar Stanislav. Rozhodčí : Husník. Diváků: 40 Start Luby - volno TABULKA po 6. kolech 1. Stráţov 5 5 0 0 29 : 3 15 2. Luby 4 2 0 2 8 : 11 6 3. Bolešiny 5 2 0 3 11 : 15 6 4. Janovice 5 2 0 3 7 : 19 6 5. Švihov 5 1 0 4 6 : 13 3 PŘÍŠTÍ KOLO Luby Stráţov NE 30.05.2010 14:45 volno Bolešiny SO 29.05.2010 10:00 Švihov Janovice SO 29.05.2010 10:00 7

Ve střelecké tabulce okresní soutěţe ţáků figurují na prvních čtyřech místech ţáci SK Stráţov. Druhé místo za kapitánem Stráţova Alešem Preslem zatím drţí Radovan Madera, na foto vpravo z utkání s SK Bolešiny ve kterém překonal brankáře hostů (vlevo). TABULKA STŘELCŮ BRANEK OS ŽÁKŮ Presl Aleš Strážov 9 Madera Radovan Strážov 6 Maršálek Václav Strážov 5 Soušek Luděk Strážov 5 Fiala Petr Luby 3 Novák Tomáš Bolešiny 3 Pojar Stanislav Bolešiny 3 Voráček David Švihov 3 Kutný Petr Strážov 2 Mareš Tomáš Luby 2 Šimán Jiří Švihov 2 8