Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) STS Chvojkovice Restaurace Na Valech 4:5 pk. (2:2 0:2)

7. HD. Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2)

Zápasy 2. hracího dne. Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5)

Statistiky FK Uhlířské Janovice B 2014/2015

doražte na neformální ukončení sezóny dne aneb

Obsah šuměnek. změny v CD*FL pro sezónu 2012/ hrací den CD*FL hrací den CD*FL 7. Pozvánka na 3. hrací den 8

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Město Touškov - Nýřany

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

FK Dynamo Spartak Kaplice B

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

Tabulka I.A třídy sk. B

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Obsah 6. čísla. 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

MINIŽÁKŮ A MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ soutěžní ročník

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

PRESS KIT Sezona2012/ kolo AC Sparta Praha -FK Dukla Praha

ROZPIS MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ

FK Jablonec, z.s. uspořádal v sobotu ve spolupráci s firmou JBC RADE s.r.o. JBCTRADE cup. pro hráče narozené 1.1.

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2015/ vydání - podzim

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Statistiky FK Uhlířské Janovice B PODZIM 2012

STŘEDA , 18.00

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

III. ZIMNÍ LIGA VLADIMÍRA ŠTĚPÁNA U-12

Rozpis mistrovských soutěží. dospělých a mládeže. pro soutěžní ročník 2012/13. Čl. 2 Pořadatelem utkání je oddíl uvedený v rozlosování na prvním místě

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

F K D D R N O V I C E. I. kolo FK DRNOVICE. vs. MILONICE. Rozhodčí: JOSEF SMUTNÍK hod. Sponzor tomboly: PLZEŇSKÉ PIVOVARY a.

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

OBSAH: SOUPISKA 2 II. SKUPINA MĚSTSKÉ LIGY 3 ZÁPAS ČÍSLO 1 4 ZÁPAS ČÍSLO 2 5 ZÁPAS ČÍSLO 3 7 ZÁPAS ČÍSLO 4 8 ZÁPAS ČÍSLO 5 9 ZÁPAS ČÍSLO 6 10

Celková tabulka OP sk. B sezóna podzim 2017

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U /2016

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

Sezóna 2010 / 2011 Fotbal Muži A Okresní přebor

Propozice k SFL 2012/2013

Zpravodaj fotbalového klubu SK REJŠICE

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

Jílovský fotbalový zpravodaj

ROZHOVOR S HRÁČEM JAGUARS V. ŠMILAUEREM #4

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

SOUTÌŽNÍ ØÁD FOTBALU. Mistrovské soutìže dospìlých. Základní ustanovení. Rozpisy soutìží a termínové listiny. Výklad nìkterých pojmù.

Mladší a starší žáci

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

FOTBALOVÁ ROČENKA FC TEMPO PRAHA SEZONA

Kladenský deník Skupina B:

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL NEDAKONICE

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Základní propozice 29. ročníku mezinárodního turnaje mladších žáků ve fotbale. O pohár ZŠ Kopaniny

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

N Y M B U R K ROZPIS SOUT mladších p ípravek žák , starších p ípravek žák a okresního poháru žák

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Fotbal. Počet hráčů v přihlášeném týmu: Pravidla. Hrací doba 1 x 15 minut

Halový fotbalový turnaj odpoledne vodňany U11 (2002)

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

Fotbalový turnaj přípravek r Velké Meziříčí

Komise rozhodčích a delegátů Olomouckého krajského fotbalového svazu

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -SK Slavia Praha

FK RUDNÁ FOTBALOVÝ KLUB

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno 2. kolo CDFL 2014-15 N. P. C. Kutná Hora - STS Chvojkovice 4:6 (1:5) Branky a nahrávky: 4. F. Kalfiřt (Mukařovský), 28. F. Kalfiřt (Havlíček), 30. Král (Záhrobský), 32. Mukařovský (Pašiak) 6. Vácha (Böhm), 13. Jirásek (Čunderlík), 15. Böhm (Vácha), 16. Kocourek, 16. Kubát, 19. Franc (Kocourek). Rozhodčí: Pařez Grund. ŽK: Král (NPC). N. P. C. KH: Cink Mukařovský, Jeřábek, Pašiak, Král, Záhrobský, F. Kalfiřt, L. Kraus, Havlíček. Chvojkovice: Peroutka Klíma, Jirásek, Böhm, Čunderlík, Franc, Kocourek, Kubát, Vácha. Green Bar - VS35,- 6:3 (3:0) Branky a nahrávky: 2. Špičák (M. Frejlach), 7. Čmakal (Špičák), 9. Pipek (M. Frejlach), 19. Váňa, 24. Brudný (M. Frejlach), 27. Špičák (pk) 19. Hulman (Štefl), 23. Thieme (Hulman), 30. Kopecký. Rozhodčí: Pařez Grund. Bez karet. Green Bar: T. Výborný M. Frejlach, Brudný, Čmakal, Pipek, Votava, Váňa, Špičák. VS35,-: Korejtko Lebeda, Hačka, Kopecký, Štefl, Thieme, Hulman.

Rolling Team - Restaurace Na Valech 5:9 (1:4) Branky a nahrávky: 8. T. Šváb (T. Kozel), 19. vlastní, 23. Rýdl (T. Šváb), 24. T. Kozel (Seifert), 28. Seifert (T. Kozel) 3. T. Frejlach, 10. T. Frejlach (Vančura), 13. T. Frejlach, 16. Vančura (T. Frejlach), 21. Vavřina, 22. Vančura (Hvězda), 23. T. Frejlach (Vančura), 27. Vančura (T. Frejlach), 29. Petr Mrštík (J. Růžička). Rozhodčí: Pařez Grund. Bez karet. Rolling Team: Jeřábek T. Kozel, Rýdl, Skokan, T. Šváb, Seifert. RnV: Vlach Vančura, Hvězda, T. Frejlach, Vavřina, Petr Mrštík, J. Růžička.

Fitness Centrum KH - Dřevo Tvrdík 7:5 (2:2) Branky a nahrávky: 5. Dastych (Semínko), 10. Antoš (Martinek), 21. Semínko (Dastych), 22. Antoš (Malý), 23. Martinek (Malý), 26. Valdman (Antoš), 32. Antoš 4. J. Veselý (Červinka), 6. B. Pospíšil (T. Pospíšil), 19. T. Pospíšil (J. Veselý), 29. Radil, 31. M. Veselý. Rozhodčí: Pařez Grund. ŽK: Martinek. ČK: 31. Martinek (FC). Fitness Centrum: M. Vocel Dejmal, Martinek, Antoš, Semínko, Valdman, Dastych, Malý. Dřevo Tvrdík: Březina M. Veselý, J. Veselý, Radil, Z. Volenec, Herčík, T. Pospíšil, B. Pospíšil, Červinka, Hlava. 3. kolo N. P. C. Kutná Hora Green Bar 1:3 (1:0) Futsalisté N. P. C. Kutná Hora podruhé v řadě prohráli, byť po prvním poločase nad Green Barem vedli 1:0 po trefě Záhrobského. Jenže ve druhé půli se vše změnilo. Nejprve si hráči N. P. C. dali smolnou vlastní branku a bylo vyrovnáno na 1:1. O minutu později rozvlnil síť Cinkovy brány Čmakal a Green Bar vedl 2:1. Poslední slovo si vzal ve 22. minutě M. Frejlach, který stanovil konečné skóre 1:3. Green Bar se tak i po třetím hracím dni drží na čele tabulky se dvěma výhrami a jednou remízou. Branky a nahrávky: 14. Záhrobský 18. vlastní, 19. Čmakal (M. Frejlach), 22. M. Frejlach. N. P. C. KH: Z. Cink Havlíček, Jeřábek, Pašiak, L. Vokoun, Záhrobský, F. Kalfiřt, Mukařovský, Král, Lagron. Green Bar: T. Výborný Čmakal, Špičák, M. Frejlach, Brudný, J. Veselý.

Kantor&Spol. Dřevo Tvrdík 3:1 (1:0) Dřevo Tvrdík stále čeká na bodový zisk v letošní sezóně. Kantor se dostal do vedení již ve 3. minutě, kdy se gólově prosadil Bouma. Do přestávky už žádná branka nepadla. Ve 22. minutě tvrdíkovci srovnali krok. Na 1:1 vyrovnal T. Pospíšil po přihrávce svého bratra Bohumila. Rozuzlení přišlo tři minuty před koncem. M. Výborný nejprve vrátil Kantoru vedení 2:1 po asistenci M. Růžičky, aby následně mohl přidat třetí gól sám Michal Růžička. Kantor zvítězil 3:1 a se čtyřmi body je čtvrtý. Branky a nahrávky: 3. Bouma (M. Růžička), 29. M. Výborný (M. Růžička), 31. M. Růžička (Fuksa) 22. T. Pospíšil (B. Pospíšil). Rozhodčí: Mucha Onderka. ŽK: 16. M. Moc (K). Kantor: M. Moc Blažek, M. Růžička, Kudláček, Bouma, Fuksa, Klečák, Zeman, M. Výborný. Dřevo Tvrdík: Březina M. Veselý, J. Veselý, B. Pospíšil, T. Pospíšil, Herčík, Radil, Hlava, Z. Volenec. Jump Boys Fitness Centrum KH 5:3 (2:1) Jump Boys měli v minulém kole a rozhodně chtěli navázat na povedený zápas z 1. kola. V 9. minutě otevřel skóre Husa po přiklepnutí od Schwarze a mistrovský tým vedl 1:0. Ve 12. minutě se pak po samostatné akci prosadil Schwarz. Fitness zabojovalo a v další minutě snížilo na rozdíl jedné branky, kdy se trefil ligový hráč Vojtěch Novotný 2:1. Krátce po přestávce dokonce hráči Fitness vyrovnali zásluhou Antoše, ale poslední část hry patřila růžovo-černým. Ve 27. minutě vrátil Jump Boys vedení svým druhým gólem v zápase Schwarz. Dvě minuty poté se Fitness dopustilo pátého faulu a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Vojtíšek 4:2. V poslední minutě pak Antonín Schwarz zkompletoval hattrick a na výhře Jump Boys nic nezměnila ani poslední branka zápasu, kdy Dejmal překonal Čižinského 5:3. Fitness Centrum je se třemi body šesté, Jump Boys jsou nadále jako jediný tým v soutěži stoprocentní. Branky a nahrávky: 9. Husa (Schwarz), 12. Schwarz, 27. Schwarz (Vojtíšek), 29. Vojtíšek (pk), 32. Schwarz (Šourek) 13. V. Novotný (Antoš), 20. Antoš (V. Novotný), 32. Dejmal (Antoš). Rozhodčí: Mucha Onderka. Bez karet. Jump Boys: Čižinský Husa, Zelený, Novotný Schwarz, Vojtíšek, Šourek. Fitness Centrum: L. Novotný Dejmal, Semínko, Martinek, Antoš, V. Novotný, Žaloudek, Valdman.

čtvrtfinále K.O. Rolling Team STS Chvojkovice 2:3 (1:1) Rolling Team se nadále trápí a prohrál i třetí zápas v řadě. Chvojkovice poslal do vedení ve 4. minutě Kocourek, ale T. Kozel dokázal v 9. minutě odpovědět a vyrovnat na poločasových 1:1. Tři minuty po přestávce se Chvojkovičtí dostali opět do vedení, když se z gólu radoval Jirásek. Šest minut před koncem už futsalisté STS vedli o dvě branky. To si dal Rolling vlastní gól. Dvě minuty před koncem ještě vykřesal naději pro vicemistra Auer, ale výsledek 2:3 vydržel až do konečného hvizdu. Rolling je tedy stále na posledním místě tabulky a to ho v dašlím kole čeká další silný soupeř a to Green Bar. Chvojkovice podruhé v řadě vyhrály a jsou třetí. Branky a nahrávky: 9. T. Kozel (Auer), 30. Auer (T. Kozel) 4. Kocourek (Franc), 19. Jirásek (Böhm), 26. vlastní. Rozhodčí: Mucha Onderka. ŽK: 24. Kocourek (STS). Rolling Team: Špinka T. Kozel, T. Šváb, Skokan, Auer, M. Rejthárek. Chvojkovice: Peroutka Franc, Čunderlík, Kocourek, Jirásek, Böhm, Klíma. Tabulka CD*FL 14-15 # tým z. V R P BODY brankový rozdíl % získaných bodů 1. Green Bar 3 2 1 0 7 5 78 2. JumpBoys 2 2 0 0 6 3 100 3. STS Chvojkovice 3 2 0 1 6 0 67 4. Kantor&spol. 2 1 1 0 4 2 67 5. Rest. na Valech 2 1 0 1 3 1 50 6. Fitness Centrum 2 1 0 1 3 0 50 7. VS35,- 2 1 0 1 3 0 50 8. NPC 3 1 0 2 3-1 33 9. Dřevo Tvrdík 2 0 0 2 0-4 0 10. Rolling team 3 0 0 3 0-6 0

Jak se hraje nejvyšší soutěž na v KH K hracímu systému: hraje se každý s každým 1x, poté spolu v tabulce liché týmy každý s každým a to samé sudé. Poté nejlepší 8ka postoupí do ¼ finále. K pravidlům Hraje se na hrubý čas 2x16 minut. Poslední minuta každého poločasu se hraje na čistý čas Vyloučení- hokejově žlutá karta 2 minuty, červená 5+ do konce utkání

********************************************************************** V neděli 23.11.2014 se rozběhla též druhá liga soutěží na Kutnohorsku pod názvem Okresní přebor Kutnohorska. Tato soutěž probíhá pod hlavičkou Okresního futsalového svazu Kutná Hora tudíž v rámci FAČR. ********************************************************************** Nová anketa serveru Klobásový komisař Petr Novotný útočí Komisař zahájil podzimné sezónu v Kutné Hoře (kde dal známku 3) a zakončil ji v Čáslavi. A dal druhou nejvyšší známku podzimu.

Šum okresního fotbalu Po určité době se vrací šuměnky okresního fotbalu. Skončila podzimní sezóna, tak je čas pro menší bilanci. Pojďme telegraficky do jednotlivých soutěží. Nejvyšší soutěž na okrese hraje Čáslav. Té po loňském přístupu manažerů ala Machačkala nezbylo nic jiného než výrazně šetřit a vsadit částečně na místní hráče. Tak je umístění těsně nad pásmem sestupu nejspíše odrazem reality. To v divizní Kutné Hoře jako by snad vypadalo, že už skončí věčné posměšky o nadřazenosti dospělé kopané právě v Čáslavi. Takto na dostřel jedné společné soutěži už dlouho nebyla. Na postup to úplně není, přesto po bídné přípravě, příchodu nového trenéra skončilo úspěšným podzimem i přesto, že hráči spíše odcházeli. Ale úplná idylka také v týmu nepanuje, i když rozlučka se prý povedla náramně.

Na divizní dvířka opatrně klepe Sokol Suchdol v krajském přeboru. V premiérové sezoně skončili po podzimu druzí a tak 4. postup v řadě pod taktovkou mecenáše V. Střihavky není úplnou utopií. Pomohli mu i 2 útočníci Štěpán Kacafírek a zlobivé dítě Jakub Špičák. V 1.A třídě je Sázava v celkem v pohodě, což se nedá říci o reservě Čáslavi. Ta po pádu z kraje hraje opět o záchranu. Je nutno poznamenat, že v mužstvu hraje řada hráčů, kteří ještě na jaře se proháněli po hřištích okresního přeboru. To v 1.B třídách není v klidu nikdo. Kácov po počátečním remízovém otrkávání nasadil ke spanilé jízdě, kterou skončili bez podzimní porážky na prvním místě. Že to ale budou mít ještě těžké, naznačilo např. utkání v Sedlci Prčice, kde jim rozhodčí tak škodili, že domácí kapitán úmyslně zahodil penaltu. (Sedleckoprčickým to jistě brzy někdo připomene na hřišti). Zato další zástupci z okresu (Podol a U. Janovice) živoří a čeká je jarní boj o záchranu. Výstavní skříň okresního fotbalu okresní přebor se vyznačuje velkou vyrovnaností a řadě klopýtnutí silných se slabšími. Zbraslavice po úvodní porážce v následujících 12 utkáních ztratily jen 4 body. Tento výkon kalí fakt, že jejich elitní střelec M. Čálek dával góly (5 gólů) místo toho, aby pykal za své vyloučení v 8. kole v Malešově. Druhý je Sedlec, který se zmátořil z hrůzostrašného jara a opět útočí na špičce tabulky. Pomohly mu jistě i letní posily. Více možná čekaly ve Zruči a Vrdech (s divizními posily Luňáčkem a Tomíškem), případně i v Malešově po výborném startu. Stále však patří spolu s Tupadly do širší špičky. Na druhé konci tabulky by zázrak musel zachránit Kaňk, pro nějž by to byla 3 sezona ze 4 na sestupových pozicích. Druhým zoufalcem podzimu je Malín, který získal jen 12 bodů a s vidinou případného pádu B. Podolí (a 2 sestupujících z OP) by měl přidat. Soupeřem by mu měl být hlavně Zbýšov a přes předsezónní velké oči i Chotusice. O patro níže to vypadá na úspěch dalšího mecenáše. Hlízov po záchranářských bojích opět v létě posílil a zatím je s Kácovem B suverénní. Na 2 postupových místech by je snad mohly ohrozit jedině Horky. Zato zajímavá je situace na postup ve IV. třídě. Tam zatím řádí Štrampouch se zabijákem L. Valdmanem (28 gólů), ale na další 2 postupová místa si brousí zuby minimálně 5 celků.