Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Dosavadní výsledky a rozpis příštích utkání A-Týmu

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 31. října 2015 v 14:00 ABC Braník FK Admira Praha B

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 19. září 2015 v 16:30 ABC Braník FC Zličín

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj 2/2014. Podzimní sezóna. Soupeř A týmu SK Lhota

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

LIBEŽSKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ LIBEŽ TRH.ŠTĚPÁNOV. sobota 7. listopadu 2015 od hodin. rozhodčí: Jiří Malý.

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Město Touškov - Nýřany

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

SFL 1. kolo - chlapci

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2015/ vydání - podzim

Hlavní rozhodčí: Luboš Váša I. asistent: Jan Tikal II. asistent: Jiří Zelený Delegát utkání: Zdeněk Buřil. Sobota 16. srpna 2014 od 17:00 hodin

Vážení diváci a příznivci Sokola Sezimovo Ústí,

FK Dynamo Spartak Kaplice B

Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

TJ SOKOL SEHRADICE A

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ TURNAJŮ POHÁRU E.ON JUNIOR CUP 2014

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

Sobota 28. května 2016 od 17:00 hodin. Nástup s doprovodem hráčů starší přípravky při utkání FCPK vs Střešovice ( , foto: Ladislav Pilař)

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

ROBERT BAVLNKA. Sokol Čejč TJ SOKOL BOHUSLAVICE TJ SOKOL BOHUSLAVICE ZPRAVODAJ IV. TŘÍDA OFS HODONÍN SPONZOR DNEŠNÍHO UTKÁNÍ

Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 17. kolo :00 hřiště Ondřejov rozhodčí:???

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

Blatná B - Pražák 6:0 (1:0) Datum. Rozhodčí: Hodánek Branky : Uldrich Radek 2x, Bulka, Šorna Adam, Mišiak Michal, Peleška Radek Blatná:

Komise rozhodčích a delegátů Olomouckého krajského fotbalového svazu

Muži B - 1.B/B A3B ne 17:00 3 (Trunc)

E.ON Junior Cup dubna, 9:00-17:00, Bechyně - městský stadion

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Muži I. A, I. B, dorost

Jan Pazdera: Stále se můžeme zlepšovat

CHYTRÝ FOTBAL. fotbal.indd :16:03

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

MUŽI A Pražská teplárenská Přebor Prahy

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

Pravidla a propozice turnaje Yauwais Cup 2015

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

TJ BLATNÁ A - SOUSEDOVICE

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

Turnaj mládeže Energie 2010 aktualizováno Časový harmonogram. Prezentace družstev Zahájení turnaje Zápasy ve skupinách

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

A6A - 27 LIGA GENTLEMANŮ 40+ A6B - 28 LIGA GENTLEMANŮ 40+ A6C - 29 LIGA GENTLEMANŮ

Zpravodaj fotbalového klubu SK REJŠICE

MUŽI Pražský přebor ,30 hod Rozhodují : Šimšík Michálek, Foniok (Pelíšek)

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

Soutěžní ročník 1983 / 1984

X Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Úvodní slovo Vážení diváci, děkujeme Vám za dnešní návštěvu. Dnes nás čeká jeden z nejlepších soupeřů Pražského přeboru Třeboradice. Již v minulém ročníku patřily Třeboradice k tomu nejlepšímu a i letos to potvrzují. Poslední duel, ve kterém porazily Kopaninu, je důkazem. Braník svého soupeře zná z finálového střetnutí Pražského poháru, kde byl nakonec šťastnější. Třeboradice tedy mají co vracet a určitě budou chtít venku uspět. Braník naopak chce udržet svou dobrou sérii z posledních zápasů a předvést nejen kvalitní fotbalovou podívanou, ale i získat všechny tři body. Věříme, že se Vám zápas bude líbit a že splní veškerá očekávání. Přejeme pěknou podívanou, Tým ABC

Elektrolux střelec mužstva - Přebor Pořadí Jméno Počet branek: 1. Milan Cvrček 3 2. Adam Trávník 3 3. Michal Šalanda 3 4. Marek Pilík 2 5. Tomáš Pechar 2 6. Lukáš Matera 1 Nejlepší střelec celkově Přebor + Pohár Pořadí Jméno Počet branek: 1. Milan Cvrček 4 2. Adam Trávník 4 3. Marek Pilík 3 4. Tomáš Pechar 3 5. Michal Šalanda 3 6. Lukáš Matera 1 7. Marco Ceccarelli 1 8. Jan Habětín 1

ABC Braník Střešovice Body se počítají O víkendu nás čekalo důležité utkání proti nelehkému soupeři. Střešovice vždy praktikují důraznou hru, ve které je k vidění spousty soubojů a dlouhých nakopávaných míčů. I tento zápas a především první poločas nebyl výjimkou. Braník se bohužel v prvním poločase hře soupeře více méně přizpůsobil a pro oko diváka nebyl první poločas nikterak zajímavý. Nespočet soubojů, které však především Braničtí obránci vyhrávali tak nic velkého nepřineslo. Braník, když dostal míč na zem, měl mnohem větší šanci uspět. Po jedné pěkné akci, kdy přišel centry z levé strany z kopaček Cvrčka, hlavičkoval Trávník. Bohužel marně. Braník hrozil i ze svých rohových kopů. Po jednom výborně kopnutém chyběl kousek, či spíše důraz po vráceném míči. Když tedy Braník své šance neproměnil, šlo se do poločasu s bezbrankovou remízou. Fotbalisté Střešovic totiž kromě dvou střel z velké vzdálenosti nic neměli. Druhý poločas byl o poznání více o fotbalu. Braník začal hrát více po zemi. Kombinoval a snažil se podnikat své rychlé výpady. Snad jen jedinou pochvalu ze Střešovické hry by mohla být zmíněna hra obrany. Ta díky důrazu Braník držela stále dál od vytoužené branky. Nakonec však domácí zeď odolala. Po ztrátě na půli hřiště šel Braník do otevřené obrany. Trávník se výborně dral za průnikovou přihrávkou. Předskočil hostujícího stopéra, který po něm sáhl. Následovala červená karta a přímý volný kop. Pokud to byla druhá žlutá, pak není co namítat. Pokud rozhodčí ukázal rovnou červenou, což dle mého názoru tak bylo, pak rozhodčí připravil Střešovice o jejich hráče velmi přísně. Nicméně z trestného kopu poslal míč za zeď, přímo k tyči, Pechar a bylo hned radostněji, 1:0. Bylo nutné přidat druhou pojišťující branku, protože Střešovice ve druhém poločase zlobily více, než v tom prvním. Naštěstí z těchto pár slibných příležitostí se jim branka vstřelit nepodařila a míče létaly mimo svatyni Kudláčka. Braník svou druhou pojistku ke třem bodům přidal po dobré akci na levé straně. Přišel centr do vápna, kde si balón převzal Škobis, pro kterého toto utkání mělo obrovský náboj. Přihrál Šalandovi a ten se nemýlil. Nekompromisně zavěsil a zvýšil na 2:0. Slibnou šanci měl ještě po střele Trávníka Cvrček, který tváří v tvář nedokázal míč dostatečně zkrotit a poslat mezi tyče. Utkání se pak již od stavu 2:0 dohrávalo v poklidném tempu a ani jedna ze stran se již k vážnější šanci nedostala. Braník zaslouženě zvítězil a poskočil zas o kousek výš v tabulce. Divákům děkujeme za podporu a budeme se na Vás těšit příští víkend na utkání z těžkým a ambiciózním soupeřem Uhelnými sklady. Tým ABC

ABC Braník Uhelné Sklady Remízový zápas jsme dotáhli do vítězného konce O víkendu nás čekalo těžké utkání se soupeřem, který již od prvních kol prohlašuje atak předních příček tabulky. Uhelné Sklady to i v úvodu potvrzovaly a byly rozhodně nebezpečnější než Braník. Hned během prvních deseti minut si vypracovaly dvě slibné příležitosti. Naštěstí pro Braník nedokázaly míč usměrnit do sítě. Když už se to povedlo domácímu kapitánovi, tak se pískal ofsajd. Braník měl prvních dvacet minut problémy zachytit hru Uhelek. Velmi dobře si měnily prostory, měly více odražených balónů, podnikaly nebezpečné výpady po stranách a centrovaly jeden balón za druhým. Branická obrana odvrátila, co mohla a i s trochou štěstí branku neobdržela. Po dvacetiminutovce srovnal Braník tempo hry, ze kterého až do konce zápasu nepolevil. Během první půle si vypracoval pár slibných příležitostí, ale stejně jako soupeř je nedokázal proměnit. O poločase trenéři nabádali hráče, aby hru zjednodušili a hráli to, co je zdobí. Jednoduchou a rychlou kombinaci na jeden-dva doteky. A hráči to splnili. Druhý poločas byli jasně lepším týmem a Uhelné Sklady dokázaly držet stupňující tempo Braníka do 60 minuty. Od té doby se Braník více a více prosazoval a byla otázka času, kdy padne branka. Ano, byl to zápas o jedné brance, která by zápas rozhodla. To se povedlo nakonec Braníku. Nerodilo se to ale úplně snadno. První příležitost byla na bedrech Trávníka a Cvrčka, když Trávník běžíc vstříc domácímu brankáři byl faulován v pokutovém území. Nařízená penalta a možnost otevřít skóre pro Braník. Bohužel exekutora Cvrčka v Přeboru již velmi dobře znají a na jeho kop si gólman počkal. Braník se však nevzdal a dál podnikal nebezpečné výpady. Slibnou šanci Šalandy zlikvidoval výborným zákrokem brankář Uhelek. V tomto zápase bylo důležité udržet výborné útočníky Uhelek mimo dostřel branky a to se více méně povedlo. Celá obranná fáze týmu fungovala na výbornou. I díky tomu svítala naděje na vítězství. To nakonec přišlo po vybojovaném míči před pokutovým územím Braníka. Rychlý přechod do protiútoku byl zastaven až faulem, opět v pokutovém území, na vyběhnuvšího stopera Braníku Mráze. Rozhodčí neváhal a nařídil druhý pokutový kop, vyloučil brankáře a po diskuzích i domácího trenéra. Penaltu s přehledem proměnil Šalanda, který nedal náhradnímu brankáři žádnou šanci. Ve značném přečíslení Braník kontroloval hru a Uhelky chtěly zápas co nejrychleji ukončit. Nakonec se podařilo vstřelit Braníku ještě jednu Branku, když po vyhraném hlavičkovém souboji Cvrčka loboval Trávník a přinesl tak uklidnění na kopačky hostí. Týmový a bojovný výkon plný odhodlání a touhy po vítězství nakonec zaslouženě přinesl tři body a upevnění si pozice v tabulce. Braník staví v posledních zápasech na velmi dobré obraně, která za poslední tři zápasy dostala pouze jednu branku a připsala si dvě nuly. Ty sbírá jak fenomenální brankář Kopaniny Švarc. Dále pak konečně střílí více než jednu branku na zápas a je produktivnější, než býval. Jen tak dál Všem fanouškům děkujeme za podporu i v tomto sychravém počasí a budeme se na Váš těšit příští týden na domácí půdě, kde přivítáme velkého soupeře Třeboradice. Ty mají Braníku co vracet a tak se dá očekávat velmi zajímavé utkání. Do té doby přejeme hezké dny, Tým ABC

Hlasy trenérů UHELNÉ SKLADY - ABC Robert Hlavica (Uhelné sklady): Bylo to solidní utkání, ale to jsem čekal, protože jsme věděli, že Braník bude hrát fotbal. My jsme ze začátku nastřelili tyč a asi jsme si mysleli, že to přijde samo. Přestali jsme běhat, nezachytávali druhé balony, v podstatě si moc šancí nevytvořili a ty co byli, jsme nevyužili. Už druhý zápas jsme nedali branku a to se vyhrát nedá. Dál se o tom nemá smysl bavit, protože pak zjistíte, že je lepší jezdit chytat ryby a fotbal nemá cenu dělat. Ten se nedělá jen 90 minut jako některý jeho aktér, který je navíc jediný placený. To nebrečím, jen vám to pak znechutí na zbytek víkendu a chuť do další práce. Mé vyloučení? Bylo oprávněné, bohužel jsem jen nástrojař z ČKD a moje slova byla asi nesrozumitelná. Roman Truneček (Braník): Věděli jsme o útočné síle soupeře, že dávají hodně gólů a byli jsme na toto připraveni. Hráli jsme více na rychlé protiútoky a naopak tuto zbraň domácím znemožnit, což se podařilo. První poločas nebyl podle mých představ, hráli jsme hodně složitě. Druhou půli jsme hru zjednodušili, hráli více po zemi a byli trošku fotbalovější. Samozřejmě jsme šťastni za tři body. ABC - STŘEŠOVICE Roman Truneček (Braník): Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, byli jsme lepší. První půli jsme se trošku přizpůsobili hře soupeře, věděli jsme, že hrají takový silový, nakopávaný styl. Spíše jsme s nimi soupeřili ve vzduchu, což jim vyhovovalo. Ve druhé půli jsme hráli po zemi, kombinačně a hru jsme ovládli. Za druhou půli je to zasloužené vítězství. Nevyužili jsme další šance, do kterých jsme se dostali. Radek Trhlík (Střešovice): První poločas to byl víc boj, než fotbal. Byla to bitva vyrovnaných soupeřů. Ve druhé půli si myslím, že my jsme měli trochu navrch, ale pak jsme poločas dohrávali v deseti. My jsme hráli deset proti jedenácti skoro celý poločas, místo toho abychom hráli jedenáct proti deseti celý zápas. V tom vidím rozhodnutí toho zápasu. V deseti se tady vyhrát nedá. Vyloučený Minařík byl před tím faulovaný, byla signalizována výhoda a z té výhody byl tenhle zákrok, takže to podle mého názoru bylo posouzeno jako chybně. Výhoda vedla k tomu, že pak nebyl na tom místě.

Tabulka Klub Z V R P Skore B 1. FC Přední Kopanina 9 8 0 1 29 : 4 24 2. SK Třeboradice 9 7 0 2 29 : 19 21 3. SK Zbraslav 9 6 2 1 27 : 10 20 4. TJ Sokol Královice 9 6 2 1 29 : 19 20 5. ČAFC 9 5 1 3 23 : 23 16 6. FK Bohemians 9 4 3 2 25 : 20 15 7. ABC Braník 9 5 0 4 14 : 15 15 8. FC Zličín 9 3 3 3 15 : 16 12 9. SK Uhelné Sklady 9 3 2 4 28 : 19 11 10. FC Háje JM 9 3 2 4 20 : 31 11 11. SK Vršovice 9 3 1 5 11 : 17 10 12. FK Motorlet B 9 2 2 5 14 : 22 8 13. SK Střešovice 9 2 1 6 12 : 19 7 14. FK Admira 9 1 3 5 19 : 23 6 15. Sokol Cholupice 9 2 0 7 14 : 29 6 16. TJ Sokol Stodůlky 9 0 2 7 7 : 30 2 Výsledky: NE 11.10.15 16:00 SK Zbraslav SK Vršovice 2 : 0 SO 10.10.15 16:00 FK Admira Sokol Cholupice 2 : 5 SO 10.10.15 10:15 ČAFC TJ Sokol Královice 2 : 4 SO 10.10.15 10:45 FC Háje JM FK Bohemians 3 : 3 SO 10.10.15 10:00 SK Střešovice FC Zličín 2 : 3 SO 10.10.15 10:30 SK Uhelné Sklady ABC Braník 0 : 2 NE 11.10.15 16:00 SK Třeboradice FC Přední Kopanina 3 : 2 NE 11.10.15 16:00 FK Motorlet B TJ Sokol Stodůlky 1 : 1 Nejbližší zápasy

Kolo Datum Čas Utkání 9.kolo NE 18.10.15 15:30 ČZU Praha ABC Braník B 10.kolo SO 24.10.15 13:30 AFK Malešice B ABC Braník Ženy 10.kolo NE 25.10.15 14:30 SK Zbraslav ABC Braník A 11.kolo SO 31.10.15 14:00 ABC Braník A FK Admira Sponzoři