Viktoria Plzeň SK Hlavice

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Město Touškov Tlumačov

Město Touškov Černice

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Město Touškov Bezdružice

TJ BLATNÁ A - SOUSEDOVICE

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

Skautské fotbalové turnaje v Hlinsku v prvním desetiletí 21. století

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

Jílovský fotbalový zpravodaj

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

TJ Sokol Městečko Trnávka 2015/ hodin na výsluní. Nedáme gól ani do půlnoci, jak slepý k bodům přišel. Na ostří nože pod taktovkou p.

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

Tabulka I.A třídy sk. B

Vážení diváci a příznivci Sokola Sezimovo Ústí,

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

LIBEŽSKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ LIBEŽ TRH.ŠTĚPÁNOV. sobota 7. listopadu 2015 od hodin. rozhodčí: Jiří Malý.

TJ BLATNÁ A FC BECHYNĚ

SFL 1. kolo - chlapci

Dorost Losiná

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Muži I. A, I. B, dorost

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj 2/2014. Podzimní sezóna. Soupeř A týmu SK Lhota

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2015/ vydání - podzim

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 17. kolo :00 hřiště Ondřejov rozhodčí:???

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -SK Slavia Praha

Sokol vyletěl opět nejvýše!!!

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3

Dosavadní výsledky a rozpis příštích utkání A-Týmu

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL NEDAKONICE

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, Plzeň

FUTSAL 3х3 a 4х4 (Mikrofutsal)

Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201. vs. Neděle 13. listopadu 2011 od hod.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

ÚVODNÍK NĚCO ZE ZASTUPITELSTEV. Vážení spoluobčané,

ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ PRAVIDLA POKUTY A PŘÍKLADOVÝ SAZEBNÍK TRESTŮ

TJ SOKOL SEHRADICE A

9. A Osvětim V pátek 1. listopadu 2013 jsme jeli do Polska na exkurzi do koncentračního tábora Osvětim. Když jsme tam

Krátký fotbalový zpravodaj č. 6

Kategorie 12 let a mladší

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

MFK OKD KARVINÁ a.s.

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

III. ročník SEDLČANY CUP

Z P R AV O D A J FK DRNOVICE A HOŠTICE. Rozhodčí: M. Novotný

Tomáš Hejhal Jirka Doležal Jonáš Borovský

I.B-sk. B 1.KOLO č.1 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ ROŠTĚNÍ

Pokyny k vyplňování Zápisu o utkání (Ostravice seminář rozhodčích MS KFS)

SK VIKTORIE JIRNY FK OEZ LETOHRAD. DIVIZE C - 28.kolo. Vítěz Divize , , , , Ročník 12, číslo 14

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

Město Touškov Chlumčany

ZPRAVODAJ Kuželkářského svazu kraje Vysočina

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV Sportovní zpravodaj Vydání č. 5 17.10.2003 Cena zpravodaje Cena zpravodaje vč. vstupu 15 Kč 25 Kč Vážený fotbalový fanoušku, Vítáme tě po desetiletích na mistrovském derby se Sokolem Křimice. I když je soupeř pouze z několikakilometrové vzdálenosti, fotbalově nás vždy dělilo několik tříd. Až úspěchy z posledních let nám dovolily opět přivítat na domácím hřišti tohoto dlouhodobého účastníka I.A třídy. V loňské sezóně obsadily Křimice krásné šesté místo s celkovým počtem 49 bodů a pouze tři body je dělily od postupového druhého místa. Že se jedná o silného soupeře nemusíme zdůrazňovat. TJ Sokol M. Touškov Křimice Doposud křimičtí dvakrát vyhráli doma (Planá 1:0, Nepomuk 3:1) a dvakrát venku (Mochtín 2:1,Blovice 4:0). Stejnou bilanci měli i v prohraných utkáních doma (Stod 3:5, Klenčí 1:2) a venku (Nýrsko 0:4, Mýto 0:1). Dvě remízy jedna doma (Přeštice B 1:1), jedna venku (Chodov 2:2) a naprosto vyrovnané skóre 17:17 napovídají, že zatím zůstávají ve stínu úspěšnější loňské sezóny. Důležitým počinem v dnešním zápase zřejmě bude ubránit nejlepšího střelce I.A třídy Žežuly, který s osmi góly na kontě nejčastěji rozhoduje o výsledku Křimic. V loni byl nejúspěšnějším střelcem Hečl se sedmi brankami. Přeji vám krásnou fotbalovou podívanou a zvláště proto, že se jedná o derby, vás žádám o dodržením všech mravních zásad, i kdyby utkání mělo bojovnější charakter. Pavel Foltýn

Informace o A týmu Město Touškov- S.Blovice 2-1 ( 1-1 ) ( Bárta, Jílek ) Sestava: Janča Vrba, Kolář, Šesták, Pašek,Hořejší,Kluska, Bárta, Hořejší, Jílek, Karbusický, Honz, Kumpera, Holý. Po 4 zápasech bez prohry jsme chtěli opět bodovat. Začátek utkání nám vyšel dobře. Soupeře jsme zatlačili, gól byl na spadnutí. Po zaváhání blovických před vápnem J.Jílek krásně našel K.Bártu a ten do prázdné branky otevřel skóre 1-0. Byli jsme jasně lepší. Po nevyužitých šancích přišel trest a hosté z ojedinělého útoku vyrovnali na 1-1. Tak skončil první poločas. Ve druhém poločase jsme měli opět převahu. Gól visel na vlásku, než přišla krásná akce. Po pravé straně S.Karbusický uvolnil do uličky J.Jílka a ten zajistil vítězný gól. Vítězství bylo zasloužené. Stínem utkání bylo vyloučení M.Hořejšího, který oslabil mužstvo svým neukázněným chováním. Fotbalista má hrát fotbal a ne diskutovat s rozhodčím. To platí pro všechny na hřišti.. Mužstvo oslabil na 5 utkání! Doufám, že je to ponaučení do příštích zápasů. Mužstvo podalo velmi dobrý výkon, zejména se dařilo S.Karbusickému, který hraje podle mých představ a odevzdává dobré výkony. Též nás podržel brankář Janča. Musíme v takových výkonech pokračovat, aby naši diváci odcházeli spokojeni. S.Klenčí - M.Touškov 1-2 ( 0-1 ) ( Kuppera, Bárta ) Sestava: Jílek Brand, Kolář, Šesták, Vrba, Kalčík, Kluska, Bárta, Hořejší, Kumpera, Karbusický, Pašek, Honz Před zápasem nastal velký problém, onemocněl brankář Janča, Hořejší- trest, Gottwald, Krejčík, Holý nezvěstní. Ve 14 h jsme měli pouze 11 hráčů. To jsme ještě v týdnu zajistili do konce roku dva 18tileté dorostence z Viktorie Plzeň Kalčíka a Brandla. Zabudovat je na poslední chvíli do základu není jednoduché, ale svými výkony mne potěšili. Do branky jsme museli postavit Honzu Jílka, který odvedl 100 % výkon. Bylo na něj spolehnutí. Dostal pouze gól z pokutového kopu. Zápas jsme začali velmi dobře, i když byl těžký terén. Úvodní gól vstřelil ve 20. minutě Kumpera 0-1. Domácí jsme přehrávali ve všech směrech a nepustili do žádné šance. Do druhé půle jsme šli s cílem nedostat gól. V 60. minutě byl vyloučen Šesták. Na těžkém terénu se více jiskřilo. Jako kapr ve vodě se pohyboval S.Karbusický, který po úniku od poloviny hřiště byl zastaven až domácím brankářem, který musel pod sprchy. Trestný kop proměnil K.Bárta 0-2. O chvíli později mohl definitivně rozhodnout S. Karbusický, který během 5. minut běžel 2x sám na brankáře, ale neproměnil. V 75. minutě byl vyloučen domácí obránce. O chvíli později vyloučil našeho hráče D.Vrbu. Rozhodčí Urban závěr nezvládal. V 85. minutě odpískal proti nám vymyšlenou penaltu.domácí snížili na 1-2. Taktickou hrou v závěr jsem zaslouženě vyhráli. Všichni hráči bojovali a patří jim velké uznání.stejně jako našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit i v takové zimě v hojném počtu až do Klenčí. Děkuji všem. S.Strážov - M. Touškov 2-0 ( 0-0 ) Sestava: Jílek - Brand, Kolář, Vrba, Kalčík, Bárta, Kluska, Hořejší, Kumpera, Karbusický, Pašek, Kolář M.

Podruhé za sebou jsme odjížděli na hřiště soupeře bez brankáře, tentokráte do Strážova. Šestkrát za sebou jsme bodovali a nechtěli jsme si to pokazit. Na hřišti jsme ale propadli ve všech směrech. Začátek utkání jsme vůbec nezvládli, postrádal jsem u hráčů bojovnost, nasazení a chuť poprat se o vítězství! Poločas byl bez branek skřípalo to ve všech řadách. Ve druhém poločase byli domácí lepší a gól visel ve vzduchu. A přišel v 61. minutě.domácí hráč nebyl obsazen ve vápně 1-0.Hráči se smířili s tím, že odjedou ze Strážova bez bodu. Druhý gól přišel po zaváhání našeho obránce Z.Paška, který neodkopl míč do zámezí. Domácí toho využili a zvýšili na 2-0. Zápas jsem dohráli v křeči. Uznání zaslouží pouze J.Jílek, který nastoupil s teplotou. Musíme na toto utkání rychle zapomenout a připravit se na derby proti S.Křimice. Naši diváci vážili dalekou cestu, a viděli žalostný výkon. Za všechny se tímto omlouvám a zvu je na další zápas doma. Trenér Josef Felgr 11.kolo 19.10.2003 15.30 TJ Přeštice B - K.Strážov NE 19.10.2003 10.15 T.Chodov - O.Nýrsko SO 18.10.2003 15.30 FK Nepomuk - BKV Planá NE 19.10.2003 15.30 Sl.Mýto - S.Mochtín NE 19.10.2003 15.30 Sl.Stod - S.Manětín NE 19.10.2003 15.30 S.Blovice - FK Holýšov SO 18.10.2003 15.30 Sp.Klenčí - FK Horažďovice NE 19.10.2003 15.30 S.M.Touškov - S.Křimice SO 18.10.2003 15.30 12.kolo 26.10.2003 14.30 K.Strážov - S.Křimice NE 26.10.2003 14.30 FK Horažďovice - S.M.Touškov NE 26.10.2003 14.30 FK Holýšov - Sp.Klenčí NE 26.10.2003 14.30 S.Manětín - S.Blovice SO 25.10.2003 14.30 S.Mochtín - Sl.Stod NE 26.10.2003 14.30 BKV Planá - Sl.Mýto SO 25.10.2003 14.30 O.Nýrsko - FK Nepomuk SO 25.10.2003 14.30 TJ Přeštice B - T.Chodov NE 26.10.2003 10.15 Tabulka 1. FK Holysov 10 9 0 1 34 : 7 27 (+9) 2. Horazdovice 10 8 2 0 15 : 4 26 (+11) 3. SKP. O. Nýrsko 10 5 2 3 25 : 12 17 (-1) 4. M.Touskov 10 5 2 3 14 : 15 17 (+5) 5. Slavoj Mýto 10 4 4 2 21 : 14 16 (+4) 6. T.Chodov 10 5 1 4 21 : 18 16 (+1) 7. S. Křimice 10 4 2 4 17 : 17 14 (-1) 8. S. Blovice 10 3 3 4 14 : 15 12 (0) 9. Sl. Stod 10 3 3 4 15 : 21 12 (0) 10. Sp. Klenčí 10 3 2 5 16 : 14 11 (-1) 11. S. Manetin 10 3 2 5 20 : 25 11 (-7) 12. K. Strážov 10 3 2 5 15 : 27 11 (-4) 13. TJ Přeštice B 10 2 4 4 14 : 24 10 (-5) 14. FK Nepomuk 10 2 2 6 13 : 18 8 (-7) 15. BKV Planá 10 1 4 5 14 : 22 7 (-11) 16. S. Mochtin 10 2 1 7 9 : 24 7 (-11)

Mladší žáci do 12 let Podzimní sezóna městského přeboru PM mladších žáků skupina B skončila našemu družstvu sedmým kolem v pondělí 13. října, kdy potvrdili stoupající formu a zvítězili na horké půdě FC Viktorie Plzeň C 7 : 3 (2 : 3). V sedmi zápasech třikrát odešli poraženi (s Mýtem, s Viktorií G a se staršími dívkami na Rapidu), remizovali s Dýšinou a třikrát zvítězili (s Třemošnou 12 : 0!, s Rokycany 7 : 6 a výše zmíněný poslední zápas na Viktorce). Získali tak 10 bodů při skóre 28 : 30. Nejlepším střelcem byl Ondra Karbusický, který si v posledních zápasech i zachytal, dobře si vedli také Jakub Kotáb, Štěpán Cicka, Patrik Foltýn, David Hlaváček, Milan Hrdina, Martin Pešík a Lukáš Čechura. Dopravu zajišťovali rodiče Hrdinovi, Müllerovi a Pachlovi, kterým tímto děkuji. Tým vedl Luboš Pešík a Vlasta König. Tabulka mladších žáků 2003/2004 1 Victoria G 6 5 1 0 42:14 16 2 Rapid 6 4 1 1 23:9 13 3 Mýto 6 3 2 1 32:14 11 4 Rokycany 6 3 0 3 31:22 9 5 Město Touškov 6 2 1 3 21:27 7 6 Třemošná 6 2 0 4 13:33 6 7 Victoria C 6 2 0 4 6:32 6 8 Dýšiná 6 0 1 5 6:23 1 Výsledky III.třídy mužů poslední 3 zápasy Výsledky 6. kola: Líně B - Kam.Újezd 0 : 8 Blatnice B - Nýřany B 3 : 3 Trnová - Úlice 5 : 0 Vochov - Pernarec 3 : 0 Zbůch - Pňovany 13 : 0 Křelovice - M.Touškov B 2 : 2 Výsledky 7. kola: Úlice - Vochov 1 : 4 M.Touškov B - Trnová 6 : 0 Pňovany - Křelovice 1 : 2 Nýřany B - Zbůch 0 : 2 Kam.Újezd - Blatnice B 4 : 1 Pernarec - Líně B 5 : 1 Výsledky 8. kola: Trnová - Vochov 1 : 4 Líně B - Úlice 4 : 1 Zbůch - K.Újedz 2 : 0 Blatnice B - Pernarec 4 : 3 Křelovice - Nýřany B 0 : 1 M.Touškov B - Pňovany 8 : 3

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV Výsledkový servis Vydání č. 5 17.10.2003 8.kolo 28.09.2003 16.30 K.Strážov - Sp.Klenčí 1:5 (0:3) Branky: Motyčák - Macht 2, Švajner, Franěk, Sokol S.M.Touškov - S.Blovice 2:1 (1:1) Jílek, Bárta Komorous ČK: 1:2 S.Křimice - Sl.Stod 3:5 (1:5) Žežula, Voračka, Housar - Bilík 2, Pleisner 2, Snášel FK Horažďovice - Sl.Mýto 1:1 (0:1) Rybár Inemann ČK: 0:2 Holýšov - Nepomuk 4:0 (1:0)Tlustý2,Kalinský,vlastní S.Manětín - T.Chodov 2:4 (1:2) Barchanski, Pátek - Holar P., Holar M., Němec, Feifer S.Mochtín - TJ Přeštice B 2:0 1:0)Cihlář, Hulka BKV Planá - O.Nýrsko 1:1 (0:0)Kovárník-Kadlec ČK: 0:1 9.kolo 05.10.2003 16.00 O.Nýrsko - K.Strážov 1:2 (1:0)Bartůněk-Binia,Motyčák TJ Přeštice B - BKV Planá 7:5 (4:2)Knopf 2,Procházka 2,Lecjaks,Benedikt Šark-Kovárník T.3,Kovárník, Zušťák T.Chodov - S.Mochtín 2:0 (2:0)Kobes, Mach FK Nepomuk - S.Manětín 6:2 (3:0) Slach 2, Zajíc 2,Bohatý,Oušský- Janouškovec,Barchanský Sl.Mýto - FK Holýšov 3:0 (1:0)Kozler 2, Veselý Stod -Horažďovice 1:2 1:2)Pleisner- Janouškovec,Pavlík S.Blovice - S.Křimice 0:4 (0:2)Žežula 2, Hečl, Rada Sp.Klenčí - S.M.Touškov 1:2 (0:1)Sokol-Bárta,Kumpera 10.kolo 12.10.2003 16.00 K.Strážov - S.M.Touškov 2:0 (0:0)Binia, Strnad S.Křimice - Sp.Klenčí 1:2 (1:1)Žežula - Franěk 2 FK Horažďovice - S.Blovice 1:0 (0:0)Rybár FK Holýšov - Sl.Stod 5:0 (2:0)Sochor 2, Kadlec, Tlustý, Oulík ČK: 0:1 S.Manětín - Sl.Mýto 2:3 (0:1) Sitek, Platzer - Inemann, Kalčík, Kolář S.Mochtín - FK Nepomuk 2:1 (1:0)Důlka, Proch - Slach BKV Planá - T.Chodov 2:6 (1:3) O.Nýrsko - TJ Přeštice B 6:0 (1:0) Branky: Švec 2, Pavlíček, Bartůněk, Toman, Kájínek

Informace o B mužstvu Křelovice Město Touškov B 2:2 (2:0) branky M.Kolář z penalty, Trykar Do Křelovic jsme přijeli s slepeným mužstvem, nastoupili za nás dlouho nehrající fotbalisté, ale předvedeným výkonem potěšili. Vstup do zápasu byl hrozivý. V šesté minutě jsme již prohrávali 2:0 a vypadalo to na další debakl. Postupně jsme však zmobilizovali síly a ve druhé půlce si svým tlakem vynutili zaváhání soupeře a vyrovnali. Slabým výkonem se blýskl jeden z mladších rozhodčích. Město Touškov B Trnová 6:0 (1:0) branky Trykar, Kolář 2, Kumpera V předchozím zápase se naše béčko konečně chytilo a začalo předvádět fotbal, který se od něho očekával. Po získaném bodu venku jsme chtěli v domácím dvojzápase získat plný počet bodů a dotáhnout se alespoň na prostředek tabulky, abychom nebyli ohroženi sestupem. Prvním úkolem bylo zdolat nikterak silného soupeře z Trnové. V první půli jsme náš tlak proměnili pouze v jeden gól, ale druhá půle byla již jasnou záležitostí a dalších pět branek rozhodlo o konečném vítězství 6:0. Město Touškov B Pňovany 8:3 (2:1)Gottwald 5,Ambrož,Komanec,Kumpera Jednoznačně poslední celek tabulky nám v uplynulém víkendu nepřinesl mnoho starostí a námahy. Přestože jsme po první půlce vedli pouze 2:1 a část odehráli jen v deseti, v druhé půli jsme soupeře opět jednoznačně přehráli. A to především díky pěti gólům P.Gottwalda, který snad chytil slinu a ve stejné kanonádě bude pokračovat proti Křimicím. TABULKA III. třída skupina A, podzim-jaro 2003 2004 1. Zbůch 8 6 2 0 38 : 4 20 2. Vochov 8 6 1 1 18 : 5 19 3. Kam.Újedz 8 5 2 1 27 : 7 17 4. Křelovice 8 5 1 2 14 : 13 16 5. Nýřany B 8 4 1 3 21 : 14 13 6. Pernarec 8 3 1 4 21 : 15 10 7. M.Touškov B 8 3 1 4 25 : 21 10 8. Blatnice B 8 2 3 3 18 : 22 9 9. Líně B 8 3 0 5 13 : 27 9 10. Trnová 8 1 3 4 9 : 17 6 11. Úlice 8 2 0 6 8 : 40 6 12. Pňovany 8 0 1 7 10 : 37 1

Informace o starších žácích Naši žáci nastoupili v sobotu 27.9. k dalšímu zápasu tentokrát na Sulkově. Měl to být snadnější soupeř, ale opak byl pravdou.první poločas jsme odehráli sice dobře,ale nedokázali jsme proměnit šance.naštěstí se nám přece jen podařilo skórovat a do šaten se šlo za stavu 0:1. V kabině jsme se dohodli na změnách v sestavě, ale ukázalo se, že mladší kluci mají návyky ještě z mladší kategorie a zatím to nebylo to pravé. Výjimkou jsou však Jakub Kotáb, který v poslední době udělal velké pokroky a na jeho hře je to vidět,a Lukáš Čechura. Z obou jmenovaných můžeme mít zatím radost. Druhá půlka byla z naší strany mnohem horší než první a také rozhodčí nepískal nejlépe a kouskoval hru. Po deseti minutách jsme znovu střídali a Michal König po necelé minutě pobytu na hřišti hlavou zvyšoval na 0:2.Zbytek zápasu se odehrál snad jen z povinnosti a byla to hrozná hra. Nejlepší hráč na hřišti byl tentokrát jednoznačně Adam Procházka který dal i první náš gól. Dobře zahráli také David Mestek, Ondra Karbusický a Vojta Sláma. Doufáme že příští zápas předvedeme lepší hru a že znovu začneme dávat branky tak jako v úvodu sezóny. Sparta Sulkov SMT 0:2 (0:1) Branky : Procházka, König Trenéři : R.Trykar M.Ambroš V.König Za velmi špatného počasí jsme nastupovali k našemu 4. zápasu tentokrát na domácím hřišti. Našim soupeřem byl celek žáků Sn.Blatnice.Hráli jsme téměř ve stejné sestavě jako na Sulkově. Záloha ve složení Karbusický,Procházka,Momotov,Vavrač je solidně sehraná jak z tréninků tak ze zápasů a dokázali to i v dnešním zápase, když nastříleli dohromady 8 gólů. O zbytek se podělili útočníci König 4 a Kotáb 3 góly. Hned v první minutě jsme dokázali vstřelit první branku a ve druhé jsme přidali další.soupeře jsme prakticky nepustili na naší polovinu, v šesté minutě zápasu jsme vedli již 4:0! Do šaten jsme šli za stavu 9:0 a i rozhodčí uznal že kluci byli vynikající. V kabině jsem klukům prakticky neměl co vyčíst. Řekl jsem že jestli vydrží hrát ve stejném rytmu a budou na kluzkém terénu ještě více střílet, tak přijdou další branky. Bylo to přesně tak přidali jsme postupně dalších 6 branek.v závěru utkání už jsme si dovolili i věci které jinak nebývají časté. Brankář Kuba Vinš zkoušel jít při našem rohu do vápna a nechybělo mnoho a mohl se zapsat mezi střelce také. Jedinou chybu kterou potom udělal a inkasoval branku přičítáme tomu že si za celý zápas prakticky nesáhl na míč.klukům jsem poděkoval za předvedenou hru i za výsledek, který sice přidá na sebevědomí ale nesmíme usínat na vavřínech.příští týden jedeme do Heřmanovi Huti a tam máme co oplácet! Nejlepší hráči v dnešním zápase : Procházka, Karbusický, Sláma. SMT Blatnice 15 : 1 (9:0) Branky : Procházka 3x König 4, Kotáb 3, Karbusický 2, Vavrač2, Momotov 1 Trenéři : M.Ambroš, V.König, R.Trykar.

11.10.2003 naši žáci nastoupili k mistrovskému zápasu na hřišti SHH Heřmanova Huť. Kdo sleduje hru žáků jistě dobře ví, že v minulém ročníku to byla právě Heřmanka která nakonec postoupila na náš úkor do závěrečných bojů o postup do vyšší třídy.tam je Žihle porazila 2x 8:0 a tak jsme se tedy nyní mohli znovu utkat s loňským nejsilnějším soupeřem.v týdnu jsme zaměřili trénink na zahrávání standardních situací,ze kterých se dá v této kategorii hodně vytěžit. Ondřej Karbusický,Adam Procházka,Igor Momotov a Jakub Kotáb nacvičovali ve čtvrtek několikrát jak nepřímé, tak přímé volné kopy a ty se při zápase nakonec ukázaly jako rozhodující momenty.ze zápasu jsme měli sice obavy,ale kluci se už v prvním poločase snažili hrát rychlé balony po stranách za obranu a hlavně znovu co nejvíce střílet a dorážet odražené míče. Po hezkém průniku do vápna byl faulován Adam Procházka a penaltu z přehledem proměnil.soupeře jsme postupně přehrávali, ale znovu se nám nedařilo proměnit i ty nejvyloženější šance, a tak jsme sice přidali dva góly, ale po chybě ve středu pole jsme inkasovali na 1: 3 Ve druhé půli jsme se hned od začátku snažili napadat soupeře v rozehrávce,a pak jít do rychlých protiútoků,což se nám začalo postupně dařit. I když jsme neohrozili branku přímo, tak jsme alespoň získali dobré pozice po faulech na naše hráče. Karbusický se krásně trefil hned 2x a přidal ještě další 2 branky po pěkných průnicích ze strany. Další góly přidali ještě Milan Koubek a Jirka Vavrač a deklasovali jsme obávaného soupeře 2:7!!! Poslední výkony žáků do 14 let jsou nejlepší pozvánkou na naše domácí zápasy s Baníkem Líně a TJ.Tlučná,což jsou silnější soupeři a tak to budou zajímavé zápasy.pro vaši informaci naše dosavadní bilance : 38:7 Heřmanova Huť SMT 2:7 (1:3) branky: Procházka, Karbusický 4, Koubek, Vavrač Trenéři : M.Ambroš R.Trykar V. König Tabulka starší žáci 2003/2004 1 Tlučná 5 5 0 0 34:0 15 2 Město Touškov 5 5 0 0 38:7 15 3 Zbůch 5 4 0 1 25:14 12 4 Heřmanova Huť 5 3 1 1 27:12 10 5 Sulkov 6 2 1 3 12:8 7 6 Kamenný Újezd 5 2 0 3 11:22 6 7 Líně 5 1 0 4 30:19 3 8 Malesice 6 1 0 5 7:26 3 9 Blatnice 6 0 0 6 1:57 0