ZPRAVODAJ č.5 23.5.2016

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2003 pořádaného OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

SK MORAVAN OLDŘIŠOV, z.s.

a) počet bodů b) vzájemný zápas c) rozdíl skóre d) vyšší počet vstřelených branek e) kopy ze značky PK

KLATOVSKÁ KAPITOL LIGA V MALÉ KOPANÉ

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

PROTOKOL - ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY

Město Touškov - Nýřany

Pravidla pro modrý minivolejbal Upraveno pro Středočeský festival minivolejbalu 2015

Čtyři v tom 3 ČT

Zpravodaj STK ČBF-SeČ č. 2 - příloha

FC ATAX JENIŠOVICE B Spartak Smržovka. FC ATAX JENIŠOVICE A Sokol Nová Ves nad Popelkou

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

Organizační styl našich soutěží.

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Povinná experimentální pravidla halového hokeje 2009 s výkladem. Vypracoval : M.Soukup & Š.Podmol Korektura : R.Štěpnička Schválil : A.

ZIMNÍ LIGA PŘÍPRAVEK STARŠÍ PŘÍPRAVKA

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

Povídal mi pan premiér Putin, že ho trápí silný zánět dutin. Povídal mi zpěvák Lenny Kravitz, že mu chutná levné víno z krabic.

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Školní rok Publikováno:

Kategorie 14, 16, 18 let

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Výběr Olomouckého KFS kategorie U15 vítězem celostátního žákovského turnaje krajských výběrů Kouba Cup 2014.

Ročník Říjen 2015

XVIII. ročník O pohár starosty městyse Besednice *************************************************************************** Již poměrně

Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/ Název projektu: Inovace a individualizace výuky

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY I.termín

Turnaj v basketbalu 3 na 3

FOTBALOVÝ TURNAJ JIŽNÍHO MĚSTA

Zpravodaj 11. Podzim 2014

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Masters Konstruktiva 4. ročník kuželkářského turnaje seniorů MASTERS 2011 (neoficiálního mistrovství Evropy seniorů v kuželkách) se letos uskut

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

( ) Kreslení grafů funkcí metodou dělení definičního oboru I. Předpoklady: 2401, 2208

Liga mladších žáků 2000 ( ). Utkání zahajuje ročník 2000 Liga starších žáků 1998 ( )

ABSOLVENTSKÁ PRÁCE ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ŠKOLNÍ 24, BYSTRÉ ROČNÍK. Pracovní listy do výuky dějepisu - heydrichiáda.

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Tabulka I.A třídy sk. B

Stručný přehled historie kapely. Vysočina. od roku založení 1990

Zadání nového závodu Otevřte Nový závod. Lze také použít Seznam závodů a pak Přidat

ZPRAVODAJ č.5 23.5.2016 Pátým kolem pokračovala Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané. Vedoucí Fireballs zajížděl na horkou půdu do Nýrska, zde se však prezentoval výborným výkonem a veze si odtud jednoznačnou výhru 0 : 6, která jen potvdila jeho vedoucí postavení v tabulce první ligy. Na druhé místo se po výhře nad Vilyž teamem posunula Modrá nudle, která využila dalšího zavahání Černýho uhlí, které po mizerném začátku prohrálo s Red Dogs Kal 2 : 4. Na mety nejvyšší může po tomto kole pomýšlet Mušlák team, ten přivezl všechny tři body z Milenců. Po pátém kole na posledním, sestupovém místě zůstává Vilyž team, který si navíc zatím nepřipsal ani jeden bod. I druhá liga má po dalším kole stejného lídra a tím je klatovský Magic. Ten si dokázal poradit s posledním Divadlem snů, navíc neinkasoval ani jednu branku. Druhé místo patří po pátém kole klatovským Drakům, kteří si v tomto kole po profesorském výkonu poradili s mochtínskou Křečí 1 : 2. Křeči i přes porážku patří třetí místo. Trošku vzhůru tabulkou se po výhře 0 : 3 nad Bukvymi Tokio posunul Smrk, jistým překvapením je výhra týmu Tady a teď na hřišti v Chlistově. Chlistov, který loni skončil druhý, tak zůstává v letošním ročníku hodně dlužen své loňské formě. Rozlosování dalšího kola první ligy je opět upraveno, tak mu prosím věnujte svou pozornost. 1.liga 5.kolo ANFK Černý uhlí Klatovy - Red Dogs Kal 2 : 4 ( 0 : 2 ) Branky : Mašek 2 (39.,46.) - Svoboda 3 (9.,37.,49.), Suk (5.) Rozhodčí : Josef Baštář (Modrá nudle Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Josef Svoboda (Red Dogs Kal) Domácí začali velice vlažně aq nekoncetrovaně, za což byli potrestáni dvěmi brankami v první desetiminutovce utkání. Když přidali v poklidu kombinující hosté třetí gól, zdálo se být o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Až za tohoto stavu začali domácí praktikovat vše co je zdobí nasazení, bojovnost a obětavost a zápas zdamatizovali. Hosté měli ovšem v sestavě snajpra dne Svobodu, který v poslední minutě završil svůj hattrick a pečetil tak výhru svého týmu. SK Norton Milence - Mušlák team 1 : 4 ( 1 : 2 ) Branky : Polívka (17.) - Toman 2 (33.,36.), König (11.), Fait (6.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí : Roman Gschwendtner známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Zbyněk Toman (Mušlák team)

Domácí nezachytili úvod utkání, hosté potvrdili roli favorita a již v 11.minutě vedli 0 : 2. V 17.minutě sice snížil na rozdíl branky Polívka, ale to bylo od mileneckých střelců všechno. Hosté si v druhé půli vedení pohlídali a navíc přidali ještě dvě branky. Nejlepším hráčem utkání byl po zásluze vyhlášen hostující Zbyněk Toman. Buvolss Nýrsko Fireballs Klatovy 0 : 6 ( 0 : 5 ) Branky : Novák 3 (7.,10.,15.), Pocholík H. (8.), Lužný (20.), Matějka (45.) Rozhodčí : Roman Gschwendtner - známka 2,00 Nejlepší hráč utkání : David Novák (Fireballs Klatovy) Fireballs v tomto utkání prokázal, že letos to budou právě oni, kdo budou bojovat o celkové vítězství. Svého soupeře totiž k ničemu výraznému nepustili a navíc dokázali svému soupeři nasázet šest branek. Střelcem i mužem utkání byl hostující Novák, autor hattricku. Domácí od většího přídělu zachránil velmi dobrým výkonem gólman Tureček. Modrá nudle Klatovy - Vilyž team Klatovy 6 : 4 ( 2 : 2 ) Branky : Farný ml. 2 (20.,30.), Pitel 2 (38.,47.), Šmolc J. ml. (22.), Farný st. (46.) - Hulec (10.,), Topinka (18.), Nový (33.), Varga (33.) Rozhodčí : Daniel Kadlec (ANFK Černý uhlí Klatovy) - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Radek Farný ml. (Modrá nudle Klatovy) Hosté svého soupeře v úvodu utkání zaskočili a v 18.minutě vedli brankami Hulce a Topinky 0 : 2. Domácím však vyšel závěr první půle a vyrovnali na poločasových 2 : 2.Ve druhé půli se oba týmy rozstříleli, navíc se hrálo nahoru dolů. V závěru utkání měli více sil domácí a zvrátili vedení na svojí stranu. Utkání poznamenalo zranění domácího Dominika Vraného, ke kterému musel být přivolán lékař. Tabulka 1.ligy po 5.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Fireballs Klatovy 5 4 0 1 25 : 8 12 2. Modrá nudle Klatovy 5 3 1 1 15 : 13 10 3. Mušlák team 4 3 0 1 10 : 6 9 4. ANFK Černý uhlí Klatovy 5 3 0 2 13 : 11 9 5. Red Dogs Kal 4 2 0 2 9 : 8 6 6. Buvolss Nýrsko 5 2 0 3 6 : 10 6 7. SK Norton Milence 4 0 1 3 3 : 11 1 8. Vilyž team Klatovy 4 0 0 4 8 : 22 0 2.liga 5.kolo SK Chlistov - Tady a teď Nýrsko 3 : 5 ( 2 : 2 ) Branky : Juřina (9.), Niemetz (15.), Pavlík (40.) - Flor 2 (30.,33.), Vostrý (18.), Svoboda (23.), Nevím (48.) Rozhodčí : Jan Šafránek (PS Křeč Mochtín) známka 1,00

Nejlepší hráč utkání : Jaroslav Pavlík (SK Chlistov) Chlistov vstoupil do tohoto utkání dobře a již v 15.minutě vedl 2 : 0. V 18.minutě snížil na rozdíl branky Vostrý a znovu bylo o co hrát. V 23.minutě zahrál nešťastně rukou v pokutovém území domácí Jonáš a tak Svoboda z penalty vyrovnal na 2 : 2. Tento stav hosty nakopl a hned v úvodu druhé půle svému soupeři odskočili na 2 : 4. Domácí sice v 40.minutě snížili na 3 : 4 Pavlíkem, lepší hosté si však už výhru vzít nenechali. Dvě minuty pečetil výhru hostů Nevím. SH Bukvy Tokio - ST Smrk Klatovy 0 : 3 ( 0 : 0 ) Branky : Holobradý 2 (37.,46.), Zdeněk (50.) Rozhodčí : Václav Bulka (Divadlo snů Klatovy) -známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Petr Holobradý (ST Smrk Klatovy) Na rozpáleném hřišti v Točníku se vše podstatné odehrálo až v druhém poločase. V 37.minutě si na dlouhý nákop gólmana Kašeho naběhl Holobradý a nekompromisně zavěsil 0 : 1. Ten samý hráč ve 46.minutě využil chybnou rozehrávku domácích a zvýšil na 0 : 2. Smrk už si výhru vzít nenechal, v poslední minutě navíc další branku přidal Zdeněk. Divadlo snů Klatovy - Magic Klatovy 0 : 4 ( 0 : 2 ) Branky : Kotěšovec P. (15.), Zajíc (31.), Kortán (42.-pen.), Novotný (48.) Rozhodčí : František Hamhalter (Draci Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jiří Kortán (Magic Klatovy) Slušně hrané utkání, které bylo vyrovnanou partií hlavně v první polovině, domácí na rozdíl od svého soupeře své šance neproměnili. Ve druhé půli už byl na hřišti vidět výhradně tým Magicu, který brankami Kortána a Novotného navýšil své zasloužené vítězství na konečných 0 : 4. Obě mužstva toto utkání odehrála pouze s jedním hráčem na střídání. PS Křeč Mochtín - Draci Klatovy 1 : 2 ( 0 : 2 ) Branky : Švátora P. (39.) - Hamhalter (9.), Böhm (15.) Rozhodčí : Michael Novotný (Magic Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Framtišek Hamhalter (Draci Klatovy) Kompletní domácí přivítali na svém hřišti sedm hráčů Draků, za ty do branky nastoupila klatovská brankářská legenda Zdeněk Sýkora. Domácí byli po celý zápas dravější, běhavější, na zkušené hosty to však bylo málo. Ti si základ své výhry položili už v první půli, kterou vyhráli brankami Hamhaltera a Böhma 0 : 2. Domácím se podařilo snížit až v 39.minutě Švátorou, do konce utkání na výborného Sýkoru už další recept nenašli. Tabulka 2.ligy po 5.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body

1. Magic Klatovy 5 4 1 0 18 : 8 13 2. Draci Klatovy 5 4 0 1 15 : 16 12 3. PS Křeč Mochtín 4 2 1 1 14 : 10 7 4. ST Smrk Klatovy 4 2 0 2 11 : 5 6 5. AFK Geroj Klatovy 4 2 0 2 17 : 12 6 6. Tady a teď Nýrsko 5 2 0 3 22 : 19 6 7. SK Chlistov 4 1 1 2 8 : 14 4 8. SH Bukvy Tokio 5 1 1 3 4 : 11 4 9. Divadlo snů Klatovy 4 0 0 3 2 : 16 0 Další program : 1.liga 6.kolo ---- 28.-29.5.2016 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 021 Mušlák team - Modrá nudle Masarykova ZŠ,KT NE 10,30 Red Dogs 022 Red Dogs Kal Vilyž team Masarykova ZŠ,KT NE 9,00 Mušlák team 023 Černý uhlí Buvolss Nýrsko Masarykova ZŠ,KT SO 15,00 Fireballs 024 Fireballs Norton Milence Masarykova ZŠ,KT SO 13,30 Buvolss N. POZOR!!! Změny utkání, času utkání a delegace. 2.liga 6.kolo ---- 28.-29.5.2016 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 093 Draci Klatovy Divadlo snů Masarykova ZŠ,KT SO 10,30 ST Smrk 094 SK Chlistov PS Křeč Mochtín Chlistov SO 17,00 Draci Klatovy 095 ST Smrk Tady a ted Sokol.stadion,KT NE 10,30 Bukvy Tokio 096 AFK Geroj SH Bukvy Tokio Masarykova ZŠ,KT SO 9,00 Divadlo snů Magic volno Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2016 v malé kopané