SK MARILA Votice - zpravodaj 11 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FC Bzová. sobota 30. září :00 9.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna :00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

FK Viktoria Žižkov B

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna :00 3.

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE A

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

{jathumbnail off} 1. A třída. FC Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 0 : 2 (0 : 1) Střelci: 34. Kotyza Jan, 56. Gago Marek

SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

HC BULDOCI NERATOVICE

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

FK Dynamo Sokol Chvalšiny

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Tabulka I.A třídy sk. B

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

Kladenský deník Skupina B:

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Partneři klubu. Zde může být i vaše logo nebo název partnera, více na

FC ATAX JENIŠOVICE SK CAMEL Jablonec nad Nisou

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE SK UNION ČELÁKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

FK Dynamo Spartak Kaplice B

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Město Touškov - Nýřany

O pohár města Rosice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

DIVIZE A podzim 2006 náš dnešní soupeř FC Bzová sobota 30. září 2006 16:00 9.kolo TABULKA DIVIZE A 1. Klatovy 8 6 2 0 22: 8 20 ( 5) 2. Horažďovice 8 4 4 0 13: 6 16 ( 1) 3. Malše Roudné 8 4 2 2 15: 9 14 ( 5) 4. Vyšehrad 8 4 2 2 12: 8 14 ( 2) 5. Strakonice 1908 8 4 0 4 12: 15 12 ( 0) 6. Sezimovo Ústí 8 3 2 3 13: 10 11 ( -1) 7. Trstěnice 8 3 2 3 17: 15 11 ( 2) 8. Votice 8 3 2 3 12: 16 11 ( -1) 9. Bzová 8 2 3 3 11: 15 9 ( -6) 10. Králův Dvůr 8 2 3 3 11: 15 9 ( -3) 11. Jankov 8 2 3 3 9: 13 9 ( 0) 12. Vejprnice 8 2 2 4 13: 16 8 ( -1) 13. Viktoria Žižkov B 8 2 2 4 7: 10 8 ( -4) 14. Třeboň 8 1 4 3 10: 11 7 ( -8) 15. Dobříš 8 1 4 3 7: 10 7 ( -5) 16. Doubravka 8 2 1 5 13: 20 7 ( -5) Rozhodčí a delegát dnešního utkání: R-Grimm Tomáš (Rokycany) AR1-Hajšman Pavel (Tlučná), AR2-Košan Martin (Plzeň) DS Čadský Ladislav (Praha) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, po krátké letní přestávce se opět scházíme na našem hřišti, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře FC BZOVÁ. Historie kopané v Bzové Oddíl kopané byl ve Bzové založen na valné hromadě roku 1943. Prvním předsedou byl pan Josef Zíma. Oddíl nesl název SK a byl zařazen do III. tř. Podbrdské fotbalové župy. V této době neměl ještě klub vlastní hřiště, a proto se hrálo v sousedním Žebráku. Vstup do soutěže se klubu vydařil a po roce postoupila SK Bzová do II. třídy. Po roce úsilí bylo otevřeno nové hřiště na obecní louce v "Losích". Později byly postaveny kabiny a klub měl v soutěži dvě mužstva mužů. Kádr mužstva tvořili také hráči z okolních obcí. Po skončení války v roce 1945 se řada hráčů odstěhovala do pohraničí a klub se začal potýkat s jejich nedostatkem. V roce 1949, kdy řada mladých mužů narukovala na vojnu, byl klub nucen přerušit svoji činnost a to až do roku 1959. V tomto roce klub znovu obnovil svoji činnost. Největší zásluhu na tom měl pan Václav Pichl. Nadšení překonalo těžkosti té doby; zničené kabiny, nedostatek peněz apod. Nelze zapomenout na významnou pomoc J. Jaroše, který měl lví podíl na obnovení kopané ve Bzové. Oddíl pořádal plesy a zábavy, sbíral železný šrot. Hrála se třetí třída a příchodem Pavla Sojky, hrajícího trenéra, se dostavily úspěchy a postup do okresní soutěže, kterou Bzová hrála 11 let. V roce 1990 se oddíl osamostatnil a nesl název FC Bzová. Příchodem trenérů Vlčka a Jiřího Lukavského se podařilo postoupit do krajské soutěže. Získání kvalitních hráčů a nového trenéra pana Stádníka, mělo za následek postup do 1. A třídy. V sezoně 2003/2004 postoupil klub do krajského přeboru... pak divize. Soupiska hráčů FC Bzová A týmu Realizační tým brankáři: Palek Martin 1973 Generální manager: Václav Míšek Šilhavý Martin 1984 Manager mužstva: Otakar Pich obránci: Novák Václav 1987 Říha Vojtěch 1978 Trenér: Miloš Beznoska Štěch Jiří 1981 Asistent: Jaroslav Stádník Žalud Martin 1975 Masér: Jan Mikeš záložníci: Dubský Oldřich 1983 sekretář: Miroslav Ryska Krejčí Martin 1977 vedoucí: Otakar Pich Pflégr Jaroslav 1977 Smejkal Daniel 1978 Obec Bzová Šimůnek Pavel 1986 První písemná zmínka o obci pochází z roku Šmíd Jaroslav 1985 1390. Vznik i pozdější existence obce je těsně Šindelář Petr 1982 spjata nejprve s hradem Žebrák a později Titěra Milan 1980 Točník. Obec se rozkládá na rozloze 1120 ha. útočníci: Čihař Jakub 1985 Trvale v obci žije 412 obyvatel. Ehl Vlastimil 1983 Obec leží v okrese Beroun. Nejvýhodnější Sechovec Karel 1979 cesta po plzeňské dálnici D5, EXIT 34-Žebrák. Zdroj: internet Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

MUŽI A - DIVIZE SK MARILA Votice - SK Strakonice 1908 4:1 (3:0) Šest stovek diváků se přišlo podívat na premiéru Horsta Siegla, ke kterému se letos přidal poprvé i Pavel Kuka. Hrdinou zápasu se ale stal kanonýr Pavel Šimáček, který během dvaceti minut donutil hostujícího brankáře vyndat míč ze sítě třikrát! Poprvé skóroval už ve druhé minutě po trestném kopu Hájka, podruhé po rohu Kuky a přiklepnutí Siegla a potřetí skluzem dorazil přízemní přihrávku Bareše. Hosté se za poločas dostali do šance jen jednou, ale pro Patrika Káníka byla brána malá.dvě minuty před přestávkou potkala hosty pohroma, golman Reiser zahrál rukou mimo pokutové území rukou a musel pod sprchy. Po změně stran domácí, spokojeni s dostatčeným vedením, přestali hrát a hosté je v 53.minutě potrestali brankou Horánka. Za deset minut strakonický Svoboda orazítkoval bombou z pětadvaceti metrů Solnařovo břevno. Domácím se v tu dobu ndařilo, ale zvrat v utkání nepřipustili. V závěru se o lob po sólu pokoušel Jíša, v nastaveném čase posadil centr na hlavu Budila Baťha - 4:1. Horst Siegl zhodnotil své první utkání:"první poločas jsme hráli dobrý fotbal, který ztěžoval nepříjemný vítr. Z mé strany to nebylo podle mých představ, mám problémy s kolenem, vlastně jsem čtrnáct dní netrénoval. Teď mi opět nateklo. Důležité, že se vyhrálo nad soupeřem, který sestoupil z ČFL a že se daří." Miloslav Kohoutek, trenér:"v mužstvu jsme provedli dost velké změny,které, jak se ukázalo, nám prospěly. V prvním poločase jsme předváděli kombinační kopanou podle mých představ a získali jsme dostatečný brankový náskok. Ve druhé části jsme začali hrát individuálně a přestalo se nám dařit. Hosté začali i v deseti ohrožovat více naši branku. Jinak s vítězstvím a atmosférou na stadionu jsem naprosto spokojený." Branky: Pavel Šimáček 3,Michal Budil Horánek. Rozhodčí: Thaimer Lukáš- Dobrý Jan, Stumpf Jaroslav - DS Helebrant Luboš. ŽK: 0/4. ČK: 0/1. Diváků: 600. Votice: Solnař - Janů, Svoboda, Rezek, Lantora - Hájek (83.Baťha), Kuka (77.Jíša), Budil, Siegl, Bareš - Šimáček (90.Nepivoda). Horst Siegl Foto Ladislav Křemen Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

KLATOVY - SK MARILA Votice 4:1 (0:1) Bez exligových kanonýrů Pavla Kuky a Horsta Siegla opět Marila Votice venku prohrála, i když v poločase vedle jednobrankovým rozdílem. Od úvodního hvizdu se domácí lídr tabulky usadil na polovině hostů, ale do vyložené šance se nedostal a střely Janka, Zedníka a Rešetára skončily mimo Solnařovy tyče. Naopak Votičtí z ojedinělého protiútoku skórovali. Ve 22. minutě si naběhl Bareš na vysoký centr Hájka a díky důrazu překonal gólmana Mičku 0:1. Po půlhodině hry ještě Nepivoda protáhl klatovského gólmana, který jedovku vyrazil na roh. Ihned po přestávce domácí pokračovali v aktivní hře a hlavně si seštelovali mířidla. Obrana Votic začala chybovat, čehož Klatovští dokonale využili. Střela Sýkory ještě v brance neskončila, ale v 50. minutě se již Hanzlík po dlouhém pasu nemýlil 1:1. Vzápětí se domácí po rohovém kopu a následné dělovce do šibenice Zedníka dostali do vedení 2:1. Rychlé góly srazily Marilu do kolen a již se nezmohla na odpor. Domácí pokračovali v náporu. V 63. minutě fauloval Janů a Kulhánek z penalty zvýšil na 3:1. Poslední hřebíček do votické rakve zasadil v 85. minutě opět Kulhánek po centru ze strany 4:1. Miloslav Kohoutek, trenér:"zápas jsme měli velice dobře rozehraný a vedli jsme brankou Bareše. Domácí byli neškodní a nedostali se do žádné vážnější akce. O přestávce jsme upozorňovali na druhý poločas, kdy v kotli, kde bylo přes tisíc diváků, začne peklo. Upozorňovali jsme na disciplínu, na sudí, ale vše bylo marné. Domácí se do nás zakousli a pod velkou podporou rozhodčích nás zcela rozebrali. Jsem velice zklamán a jestli bude pokračovat trend rozhodčích v pískání, tak na hřiště soupeřů budeme jezdit na výlet. Během několika zápasů venku na nás bylo v klíčových momentech zapískáno šest penalt." Branky: Kulhánek 2 (1 x pen.), Hanzlík, Zedník Bareš. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Novák, Rezek, M. Budil (všichni V). ČK: 81. Šedivý (V) z hráčské lavičky. Diváků: 1050. Poločas: 0:1. Votice: Solnař Lantora, Svoboda, Janů, Baťha (55. Novák) Hájek, Rezek, M. Budil, Nepivoda (73. Holler) Šimáček. ZBÝVAJÍCÍ ZÁPASY DNEŠNÍHO KOLA: 9. kolo 0901 Králův Dvůr 01.10. Krauskopf Řezáč Havránek Viktoria Žižkov B NE 16:00 Janíček 0902 Sezimovo Ústí 30.09. Garaja Blažej Peteřík Horažďovice SO 16:00 Průcha M. 0903 Doubravka 30.09. Duchoň Vlasjuk Sádovský Třeboň SO 16:00 Zeman 0905 Jankov 01.10. Malák Roháč Kubíček Klatovy NE 16:00 Šifalda 0906 Vejprnice 30.09. Klier Kalenda Fadler Strakonice 1908 SO 16:00 Čížek 0907 Trstěnice 30.09. Šťastný Ipser Maroušek Vyšehrad SO 10:15 Kučka 0908 Malše Roudné 30.09. Hudeček Paták Nitsche Dobříš SO 16:00 Šafránek VORAS2006-nepodléhá jazykové ani tiskové kontrole Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

MUŽI B - OKRESNÍ PŘEBOR II.tř. Sokol Maršovice - SK MARILA Votice 1:2 0:0) Utkání slušné úrovně začalo z obou stran opatrně, ale především hosté se utápěli ve zbytených individuálních akcích. Po změně stran začali hrát mnohem kolektivněji a přicházely i šance. V 54.minutě našel Jonszta kapitána a "oslavence" Šedivého a bylo to 0:1. Domácí otevřeli hru a hosté vytěžili druhou branku v 76.minutě z kopačky V.Budila. V nastveném čase viděl rozhodčí roh a domácí tak snížili na 1:2, ale to bylo vše, důležité body odvezla votická rezerva. Branky: Jan Bechyně - Milan Šedivý a Vojta Budil. Rozhodčí: Martin Macháček. bez karet. Diváků: 90 Maršovice: M.Procházka - Hampešt, M.Hašek (31.Hrma), Dvořák, Zderadička - S.Šedina, T.Procházka (64.Barták), J.Bechyně, Šach - Rezek, R.Hašek. Votice: Soukup - Šlejmar, Baťha, Ledvinka, Novák - Kolář, Pohan, L.Budil, Jonszta (74.Skála) - Budil V. (87.Kuneš), Šedivý (80.Bína). Ved.mužstva Martin Ryba. SK MARILA Votice Sokol Sedlec-Prčice 2:1 (0:1) Utkání velmi slušné úrovně jsme začali opatrně, vědomi si síly soupeře. Přesto jsme ve 29.minutě po první vážnější chybě inkasovali - 0:1. Druhý poločas začal z naší strany o poznání aktivněji. Vyrovnání přišlo v 53.minutě, kdy se trefil z trestného kopu nádherně L.Budil. Když už se obě mužstva smiřovala s remízou, naběhl si pět minut před konce do volného prostoru před branku Jonszta a rozhodl - 2:1. Mužstvo tak ukázalo morální sílu, když proti opravdu silnému soupeři dokázalo otočit výsledek. Branky: L.Budil, Jonszta. Rozhodčí: Černý. Votice: Řehák - Šlejmar, Budil L., Ledvinka, Skála - Šach, Kolář, Daniel, Kuneš (66.Jonszta)- Budil V., Bína (90.Stárek). DOROST starší a mladší KRAJSKÝ PŘEBOR SK MARILA Votice - Slavoj Stará Boleslav 3:1 (1:1) starší Domácí začali dobře, během první čtvrthodiny si vytvořili čtyři vyložené brankové příležitosti, ale ani jednu nedokázali proměnit. První protiútok hostů skončil faulem našeho obránce. Nařízenou penaltu proměnil Ledecký - 0:1. Domácí pokračovali v zahazování šancí až do 36.minuty, kdy se trefil Daniel a vyrovnal na 1:1. Převaha domácích trvala i ve druhém poločase, ale výborný golman hostů pochytal kde co. Až v 56.minutě utekl Špaček a dostal domácí do vedení. Na konečných 3:1 upravil v 62.minutě Zíka F. Výkon domácích byl dobrý, koncovka špatná. Hostující trenér to zhodnotil jednoduše:"vzhledem k počtu šancí, které si domácí vypracovali, jsme ve Voticích uhráli velmi příznivý výsledek." Branky: Petr Daniel, Martin Špaček, František Zíka - M.Ledecký. Rozhodčí: Kolman- Březnovský,Urban. ŽK: 1/1. Diváků: 100. Votice: Kopecký - Kašpar, Šach, Jantač, Jámečný - Neuberg, Daniel, Jonszta, Slabý - Špaček, Zíka. Střídali Heráň, Žák a Voráček. Trenér Pavel Bradáč. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

SK MARILA Votice - Slavoj Stará Boleslav 1:0 (1:0) mladší Rozhodnutí přišlo už ve čtvrté minutě, kdy v souboji s brankářem dohrál balón až do konce Voráček. Po dvaceti minutách se hosté oklepali a začali si vytvářet šance, kterým domácí odolávali až do konce poločasu. Po změně stran se hra vyrovnala, šance měly oba týmy. Tu největší z domácích Nusek, který projel obranou a na konci nastřelil tyč. Z hostujících zlobil Zvoníček svými individuálními průniky. Konec utkání byl nervózní, ale domácím se nakonec podařilo tři body uhájit. Branky: Matěj Voráček. Rozhodčí: Březnovský-Kaucký, Urban. ŽK: 1/1. Diváků: 60. Votice: Januš - Šmíd, Kronus, Jantač, Koreš - Dvořák, Šimák, Nusek, Smažík - Říha L., Voráček. Střídali Homolka, Žák, Zíka P. Trenér Prokop Šmíd. MSK Kosmonosy SK MARILA Votice 3:1 (2:1) starší Domácí hráči vstoupili do utkání s jasnou představou, hrát jednoduchý fotbal s nakopávanými míči do hostujícího pokutového území. Už ve čtvrté minutě se domácím podařilo vsítit první branku utkání, kdy zřejmě ještě spících hráči Votic nechali neobsazené domácí hráče, kteří trestali přesnou střelou z hranice velkého vápna. Od této chvíle se domácí zatáhli, ale hodně špatně hrající hosté je nemohli vůbec ohrozit i když měli většinu času první půle míč na svých kopačkách. Hosté se dočkali vyrovnání ve 44.minutě, kdy se prosadil Neuberg. Zatímco Votičtí slavili, poslali domácí další míč do hostujícího pokutového území a úplně volný hráč ve 45.minutě dal na 2:1. I ve druhé půli hráli hosté špatně a jejich tragický výkon korunoval třetí brankou domácí hráč, který proměnil trestný kop z dvaceti metrů, kterému předcházela hrubá chyba brankáře - 3:1. Branky: Neuberg. Rozhodčí: Chovanec- Vlk, Žmola. Diváků: 20 Votice: Kopecký - Jámečný, Šach, Kadlec, Kašpar - Neuberg, Daniel, Jonszta, Slabý - Zíka, Špaček, / Jantač, Dvořák, Heráň. Trenér Pavel Bradáč. MSK Kosmonosy SK MARILA Votice 0:0 mladší Do dalšího kola nastoupila Marila s vítěznou sestavou z minulého zápasu, a zároveň si i dokázat, že se dá bodovat i venku s mužstvem zatím druhým v tabulce a bez prohry. Od počátečního hvizdu hráli hosté proti silnému větru, o čemž svědčily nákopy brankáře Januše, které se stáčely na jejich polovinu. Dalším proti byl soupeř, který od počátku utkání dával najevo, kdo je tady pánem. Hosté svědomitě obsazovali soupeře a tak se v počátcích dařilo mařit jeho akce.tlaku odolávali až do poločasu, kdy se zranil Smažík a byl vystřídán Račanským. Po změně stran se hra poměrně vyrovnala, přišly i šance Votic s větrem v zádech, ale chybělo to pověstné štěstí. Votice: Januš - Šmíd, Kronus, Jantač, Homolka - Dvořák, Šimák, Nusek, Smažík - Říha, Voráček. /Račanský, Zíka P., Aisbrych, Sládek. Trenér Prokop Šmíd Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

ŽÁCI starší a mladší KRAJSKÁ I.A třída Sokol Sedlec-Prčice - SK MARILA Votice 0:2 (0:1) starší V okresním derby patřil první poločas domácím, kteří si s podporou větru vypracovali nejméně dvě velmi dobré brankové příležitosti. Hosté se zlepšili až v závěru poločasu a ve 29.minutě dosáhli vedoucí branky Davidem Šedivým. Po přestáve se obraz hry změnil. Vítr tlačil do zad útoky Votic a pomohl ve 44.minutě "posadit" míč po rohovém kopu Otradovce přímo do růžku domácí branky. Branky: Šedivý a Otradovec. Rozhodčí: Šimáček. Diváků: 20. Votice: Dvořák - Bursík, Hrdlovič,Sládek, Pěkný- Říha, Babický, Javorský, Novotný - Šedivý, Otradovec. Trenér ing. Pavel Liška. Sokol Sedlec-Prčice - SK MARILA Votice 2:1 (1:1) mladší Úvod zápasu se povedl lépe hostům, kteří se již ve 3.minutě ujali vedení brankou J.Rataje. Potom však převzali iniciativu domácí a podařilo se jim v 15.minutě vyrovnat. Po změně stran měli výhodu podpory větru domácí a využili ji ve 44.minutě ke vstřelení druhé branky. Branky: Jakub Rataj. Rozhodčí: Šimáček. Diváků: 30. Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa (Budil), Toman, Poskočil, M.DVořák, Rezek, Fortelný (M.Rataj), Boukal, Kapička (Molčík), J.Rataj. Trenér Tomáš Budil. SK MARILA Votice Slavoj Český Brod 3:1 (0:0) V první půli byla hra vyrovnaná a pohybovala se většinou uprostřed hřiště. Domácím se nedařilo, jejich hra postrádala nasazení a přesnost, hosté se do útočných akcí dostávali jen sporadicky, a tak poločas skončil po zásluze bez branek. Po domluvě v kabině se výkon domácích viditelně zvedl, a přišly i góly - v 44.minutě zakončil svůj sólový průnik Otradovec, v 54. minutě prostřelil Hrdlovič z hranice šestnáctky všechno co mu stálo v cestě a v 65.minutě zvýšil hlavou Pěkný na 3:0. Hosté zaznamenali čestný gól až v poslední minutě zápasu. Páté vítězství v řadě znamená upevnění vedoucího postavení Votic. Branky: Otradovec, Hrdlovič a Pěkný. Rozhodčí: Březnovský. ŽK:2/0. Diváků: 30. Votice: Dvořák - Bursík, Hrdlovič, Sládek, Vinduška - Říha, Pěkný, Babický (Kaprál), Novotný (Javorský) - Šedivý (Sedlák), Otradovec. Trenér ing.pavel Liška. SK MARILA Votice Slavoj Český Brod 1:0 (0:0) mladší Celé utkání probíhal urputný boj dvou vyrovnaných mužstev. Obranná činnost dominovala nad útočnou, a tak nebylo po většinu zápasu k vidění příliš brankových příležitostí. Teprve v poslední čtvrthodině domácí viditelně přidali na rychlosti, důrazu a přesnosti a několikrát nebezpečně ohrozili branku hostů. V dramatickém závěru korunovaly Votice svůj tlak brankou, kterou zaznamenal pět minut před koncem hlavou Bradáč. Branky: Marek Bradáč. Rozhodčí: Březnovský. Diváků: 30. Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa, Toma, Poskočil (Patkolo)- Rezek, V.Budil (Bradáč), Zimrman (D.Budil), Boukal - Kapička (Fortelný), J.Rataj. Trenér Tomáš Budil. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

PŘÍPRAVKA OKRESNÍ PŘEBOR SK MARILA Votice - Sokol Teplýšovice 2:1 (1:1) V utkání dvou vyrovnaných soupeřů se podařilo domácím po nerozhodném poločase vyhrát brankou z trestného kopu Jirky Tučka, kterého je, společně s Míšou Ratajem, za předvedený výkon nutné pochválit. Pozitivním kladem družstva je skutečnost, že již ve dvou posledních zápasech dokázalo obrátit nepříznivý vývoj ve svůj prospěch. Branky: Rataj a Tuček. Rozhodčí: Mladen Lukaševič. Votice: Krampera - Molčík, Dvořák -Novák, Tuček, Zajíc - Lukaševič, Rataj. Střídali: Staněk, Bažant, Opplt a Slavík. Trenér Ladislav Maňák. SK Benešov SK MARILA Votice 4:3 (1:2) V souboji dvou neporažených celků byli šťastnější domácí, kteří v utkání plném zvratů vstřelili vítězný gól dvě minuty před koncem. Branky: Slunečko, Lukaševič a Rataj M. Votice: Krampera Molčík, Slunečko-Novák, Tuček, Lukaševič Zajíc, Rataj / Čáp, Bažant. KANONÝŘI NAŠICH DRUŽSTEV MUŽI A 4-Budil M., 3-Šimáček, 2-Jíša, 1-Bareš, Janů MUŽI B 2-Pohan, Šedivý, 1-Budil L., Budil V., Jonszta Mi DOROST st. 5 Daniel, 4-Špaček, 3-Dohnal,Neuberg DOROST ml. 6 Voráček, 2-Račanský,Šimák,Žák ŽÁCI st. 6 Otradovec, 4-Hruška, 2-Šedivý. ŽÁCI ml. 3-Rataj J., 1-Bradáč, Slunečko PŘÍPRAVKA 5-Lukaševič,Slunečko, 4-Rataj M., 2-Tuček,Zajíc CO naši ještě dnes a zítra hrají SO 10,15 Marila Čerčany přípravky SO 9,30+11,10 FK Kolín B Marila žáci st.+ml. SO 16,00 Divišov Marila muži B NE 10,15+12,30 Marila AFK Kolín dorost st.+ml. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8