KLATOVSKÁ KAPITOL LIGA V MALÉ KOPANÉ

PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

Dneska tady zase byly tři prdele lidí...

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Fotbalový turnaj na Kladně

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

SFL Small Floorbal League

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

12. kolo

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

O pohár FK Meteor Praha VIII

Kladenský deník Skupina B:

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

Krajská kola ve florbalu středních škol

Z díla T. & J. Kingových

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Stanovy SFL - Small Floorball League

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Rozpis soutěží ČSVP

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Jm KP I. - Bystrc vede, Lipovec porazil Ořechov, ale klesl

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

O pohár starosty města Modřice

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Ohio cup mladší žáci a elévové

Okresní fotbalový svaz Most Zd.Fibicha čp. 282, Most (mobil , IČ )

13. kolo

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

12. ledna 2013 Zimní ligový turnaj mladších žáků (01 a 02) Zimní turnaj mužů. 13. ledna 2013 Zimní ligový turnaj starší přípravky (03 a 04)

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

ZPRAVODAJ č.6 1.6.2016 Šestým kolem pokračovala Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané. Vedoucí tým první ligy, tým Fireballs měl cestu za ziskem třech bodů v tomto kole celkem pohodlnou, neboť se mu omluvil jeho soupeř z Milenců pro nedostatek hráčů k utkání. Mušlák team mohl dobýt druhou příčku, jenže v přímém souboji nestačil na Modrou nudli a tak právě jí po šestém kole patří tato pozice. Oslabené Černý uhlí přehrálo Buvolss Nýrsko a nadále se drží na stupních vítězů. Na čtvrté místo poskočil Red Dogs Kal, který v tomto kole doslova v minutě dvanácté vyválčil tři body ze souboje s posledním Vilyž teamem. Ve druhé lize pokračuje v krasojízdě nováček Draci Klatovy. Ti v tomto kole narazili na nekompletní Divadlo snů a smetli ho výsledkem 11 : 1. A protože vedoucí Magic odpočíval, sesadili ho z vedoucí pozice. Třetí Křeč v derby nestačila na SK Chlistov a i ona musela přepustit své místo Smrku, který sice v souboji s týmem Tady a teď už prohrával 0 : 3, přesto nakonec dokázal vyhrát výsledkem 4 : 3. 1.liga 6.kolo Red Dogs Kal - Vilyž team Klatovy 4 : 3 ( 2 : 1 ) Branky : Hájek 3 (6.,35.,50.), Suk (17.) - Nový 2 (21.,40.), Lapáček (45.) Rozhodčí : Jiří Zavřel (Mušlák team) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Ivan Gašpár (Vilyž team Klatovy) Úvod utkání patřil jednoznačně domácím, o čemž svědčí vstřelený gól Hájka již z 6.minuty. Tlak domácích pokračoval, všechny šance domácích však s jistotou pochytal hostující gólman Gašpár. Ujala se až střela Suka ze 17.minuty 2 : 0. I hosté měli několik slibných šancí, ale všechny ztroskotali na jejich nemohoucnosti v zakončení. Redukovat skóre se jim však nakonec přeci jen podařilo, v 21.minutě snížil na 2 : 1 krásnou hlavou Nový. Druhá půle byla velkou a vyrovnanou bitvou, domácí dokázali odskočit na 3 : 1, hosté však dokázali vyrovnat na 3 : 3. V poslední minutě utkání však napřáhl Hájek a kromě toho že dokonal svůj hattrick rozhodl o výhře svého týmu. Mušlák team - Modrá nudle Klatovy 0 : 3 ( 0 : 1 ) Branky : Šmolc J. ml. (20.), vlastní (30.), Matoušek (48.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí : Jakub Hájek (Red Dogs Kal) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jiří Šmolc ml. (Modrá nudle Klatovy)

V přímém souboji o druhé místo v tabulce měli více ze hry hosté, kteří nakonec toto utkání dotáhli zaslouženě do vítězného konce, navíc nedostali ani jednu branku. Hosty za vítězstvím nastartoval Jiří Šmolc ml. brankou z 20.minuty utkání, tento hráč byl za svůj výkon vyhlášen mužem utkání. ANFK Černý uhlí Klatovy - Buvolss Nýrsko 3 : 0 ( 2 : 0 ) Branky : Šilhavý (8.), Krahulec (21.), Valter (48.) Rozhodčí : Petr Hodl (Fireballs Klatovy) - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Karel Šilhavý (ANFK Černý uhlí Klatovy) Černý uhlí potvrdilo v tomto utkání roli favorita, po celý zápas diktovalo tempo hry a nakonec zaslouženě vyhrálo. Výhra domácích je o to cennější, že hráli celý zápas bez hráčů na střídání, navíc bez své opory, gólmana Vaňka. Hostům do plné soupisky scházel jediný hráč. Fireballs Klatovy - SK Norton Milence 5 : 0 kontumačně - hosté se nedostavili k utkání Tabulka 1.ligy po 6.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Fireballs Klatovy 6 5 0 1 30 : 8 15 2. Modrá nudle Klatovy 6 4 1 1 18 : 13 13 3. ANFK Černý uhlí Klatovy 6 4 0 2 16 : 11 12 4. Red Dogs Kal 5 3 0 2 13 : 11 9 5. Mušlák team 5 3 0 2 10 : 9 9 6. Buvolss Nýrsko 6 2 0 4 6 : 13 6 7. SK Norton Milence 5 0 1 4 3 : 16 1 8. Vilyž team Klatovy 5 0 0 5 11 : 26 0 2.liga 6.kolo SK Chlistov - PS Křeč Mochtín 3 : 2 ( 2 : 1 ) Branky : Škoda 2 (24.,32.), Bláha (25.) - Vejskal 2 (17.,50.) Rozhodčí : Jiří Kolář (Draci Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Oldřich Juřina (SK Chlistov) Pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Vítězství 3 : 2 pro domácí bylo nakonec zasloužené, i když hosté nedali svou kůži zadarmo. ST Smrk Klatovy - Tady a teď Nýrsko 4 : 3 ( 0 : 1 ) Branky : Štych J. 2 (40.,45.), Petr (36.), Mildner (49.) - Flor 3 ( 23.,29.,34.) Rozhodčí : Pavel Hejpetr (SH Bukvy Tokio) -známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : neuvedeno

Obě mužstva vstoupila do utkání skoro v kompletních sestavách, v první půli po velké bitvě padla pouze jedna branka z kopačky hostujícího kanonýra Flora. Stejný hráč přidal v druhé půli další dvě branky a hosté vedli 0 : 3. Domácí však dokázali doslova vstát z mrtvých a po brance Petra a dvou brankách Štycha vyrovnali na 3 : 3. V dramatické koncovce vystřelil minutu před koncem zápasu domácím výhru Mildner. Draci Klatovy - Divadlo snů Klatovy 11 : 1 ( 4 : 0 ) Branky : Dvořák 3 (8.,30.,41.), Hamhalter 2 (4.,29.), Kreuzman 2 (7.,48.), Böhm 2 (17.,27.), Balák (34.), Červený (35.) - Chalupa (46.) Rozhodčí : Milan Kilián (ST Smrk Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Michal Dvořák (Draci Klatovy) Hosté vstoupili do utkání pouze v úsporné sestavě 4 + 1 a tak domácí mohli kombinovat a v poklidu stříleli branky. Poločas skončil výsledkem 4 : 0, když řada šancí domácích zůstala nevyužita. Do ve druhé půli už tam domácím padalo skoro vše, v 41.minutě zvyšoval domácí Dvořák už na 10 : 0. Poté se hostům zranil jeden z hráčů a tak hosté museli dohrávat pouze se třemi hráči. Domácí za tohoto stavu udělali gesto fair play a i oni upravili svůj počet hráčů na hřišti. Hosté se tak mohli v 46.minutě dočkal alespoň čestného úspěchu z kopačky Chalupy, debakl však byl na světě. AFK Geroj Klatovy - SH Bukvy Tokio odloženo Tabulka 2.ligy po 6.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Draci Klatovy 6 5 0 1 26 : 17 15 2. Magic Klatovy 5 4 1 0 18 : 8 13 3. ST Smrk Klatovy 5 3 0 2 15 : 8 9 4. PS Křeč Mochtín 5 2 1 2 16 : 13 7 5. SK Chlistov 5 2 1 2 11 : 16 7 6. AFK Geroj Klatovy 4 2 0 2 17 : 12 6 7. Tady a teď Nýrsko 6 2 0 4 25 : 23 6 8. SH Bukvy Tokio 5 1 1 3 4 : 11 4 9. Divadlo snů Klatovy 5 0 0 5 3 : 27 0 Další program :

1.liga 7.kolo ---- 4.-5.6.2016 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 025 Černý uhlí - Fireballs Masarykova ZŠ,KT SO 15,00 Modrá nudle 026 Norton Milence Buvolss N. Milence NE 15,00 Černý uhlí 027 Modrá nudle Red Dogs Kal Masarykova ZŠ,KT SO 9,00 Vilyž team 028 Vilyž team Mušlák team Pod Vodojemem,KT NE 11,00 Fireballs POZOR!!! Změna utkání a delegace rozhodčího. 2.liga 7.kolo ---- 4.-5.6.2016 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 097 Tady a teď AFK Geroj Masarykova ZŠ,KT NE 12,00 p.bína K. 098 PS Křeč Mochtín ST Smrk Mochtín NE 13,00 SK Chlistov 099 Divadlo snů SK Chlistov Masarykova ZŠ,KT NE 16,30 PS Křeč 100 Magic Draci Klatovy Masarykova ZŠ,KT NE 10,30 AFK Geroj SH Bukvy Tokio volno Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2016 v malé kopané Sponzoři Klatovské KAPITOL ligy 2016 v malé kopané