TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Rozlosování soutěží. OFS Bruntál. jaro 2014/2015

TJ SOKOL SEHRADICE A

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Počasí fotbalu moc nepřálo

Fotbalová drbna Góólmánie Časopis fanoušků a TJ Světlé Hory. Ročník 3. Číslo 7. I.B třída skupina A Soutěžní ročník 2007/2008

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

FAAZ PRAHA

Krátký fotbalový zpravodaj č. 4

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Krátký fotbalový zpravodaj č. 5

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Postup do krajského přeboru

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

TJ Sokol Velké Heraltice

Dorant Cup Propozice

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Město Touškov - Nýřany

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 15:00 SK POLANKA

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

29. listopadu 2012 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

S centrum Cup (6 týmů)

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

ROZPIS SOUTĚŽÍ SCM A SpSM 2015/2016

Kraus Matušů, Cífka Míra, Štěpánek, Kratochvíl Gönzöl, Zahradník, Cífka Milan Sachl, Brádka (50.Zelenka), Ševčík

Předzápas 9. kolo KS dorostu sk. A 13:15 Fulnek. Hlavní utkání 9. kolo KS 1. A třídy. 15:30 TJ Darkovičky

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj starších přípravek

8. března 2012 MINI žáci ročníku 2000 a mladší

Pravidla soutěže STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS Brno - venkov (5+1)

Krajská kola ve florbalu středních škol

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Ročník 9. číslo 22. OKRESNÍ PŘEBOR FA ČR Př i OFS BRUNTÁL Soutěžní ročník 2013/2014 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz Delegace rozhodč ích na toto utkání mu žů: Hlavní rozhodčí: Marek KORABA z Krnova Asistent: golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

A1 Miroslav BIRDÁ Č z Krnova LAIK z Lichnova SOKOL LICHNOV TJ SVĚTLÁ HORA Dnes zajíždíme do Lichnova, kde nás čeká soupeř, který se po roce opětovně vrátil do okresního přeboru stráveném v nižší III. třídě (níže uvádíme i postupy Lichnova do OP) a jako staronový nováček bojuje o na svém setrvání v okresním přeboru, kdy dobře rozehranou sezónu z podzimu nepotvrzuje na jaře, kdy dokázal zatím bodovat pouze doma a o to bude tento zápas pro nás těžší. Je nutno připomenout, že naše vzájemné zápasy v posledních letech byly vyrovnané a ve třech posledních vzájemných utkáních nám ve dvou případech brali body a hlavně ta remíza na jaře 2012 nás určitě mrzí, protože nám definitivně sebrali možnost postupu do vyšší soutěže I. B třídy, kdy na náš úkor postoupil Jindřichov. Určitě nevíme, jak silný bude dnešní nás soupeř, ale zavzpomínejme všichni, že na podzim u nás vstřelili rychlou branku a pak zodpovědně bránili v devíti hráčích a jelikož budeme hrát u nich, tak na nás vyrukují se zdržovací taktikou, kterou jsme tak už také zažili, když odkopávali míče do okolních golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

zahrad a tím se snaží kouskovat hru. Hlavně z těchto důvodů bychom měli hrát zodpovědně do zezadu a zlepšit naše zakončování našich příležitostí. Naše vzájemná bilance v OP je následující: Ročník 2013/2014 26.10.2013 TJ Světlá Hora Lichnov 2:1 (1:1) podzim Na tomto výsledku se podíleli tito hráči David Klas Pavel Svatý, Vratislav Meluch, Tomáš Grosman (střídán v 46. minutě Jakubem Matějkou), Lukáš Kopec (ŽK), Jiří Mako (střídán v 78. minutě Radkem Ušalou), Jiří Rončák, Richard Hapka (K), Jiří Kraus, Jan Rončák (střídán v 62. minutě Richardem Matuškou), Jakub Petřík Branky: Od 6. minuty jsme prohrávali. Dostali jsme branku z rychlého brejku do naší odkryté obrany, když hostující útočník přeloboval zbytečně vyběhnuvšího našeho brankáře. Od tohoto okamžiku jsme dobývali branku Lichnova, který bránil v 9 hráčích a jen jeden útočník byl vpředu připraven na brejk. Ještě v prvním poločase se nám podařilo vyrovnat na 1:1 v 20. minutě, když se dostal k odražené po střele od Lukáše Kopce, kterou brankář Lichnova vyrazil, Jan Rončák a tvrdou střelou k tyčce již nedal podruhé gólmanovi šanci. Ve druhém poločase jsme šli vítězství více naproti a neustále jsme se snažili vstřelit ten rozdílový gól a připsat si povinné 3 body za domácí vítězství 2:1. Podařilo se nám to v závěru utkání v 89. minutě až po přiklepnutí Jirky Krause Jakubovi Petříkovi, který prostřelil brankáře a tím dotlačil míč do branky Lichnova. V tomto zápase jsme vyzdvihli naše hráče, neboť se nevzdávali vidiny vítězství i přes nepříznivý vývoj zápasu, kdy nás trápilo proměňování šancí až do samotného golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

konce, neboť se snažili otočit výsledek proti až moc bránícímu mužstvu, které se snažilo všemi dostupnými prostředky u nás udržet remízu. Na jaře nám toto naše odhodlání hodně schází. Po zápase nám trenér hostů řekl, že gratuluje k vítězství lepšímu mužstvu, čehož si vždy považujeme a oceňujeme. Ročník 2012/13 Lichnov si po skončení tohoto ročníku vybojoval postup do okresního přeboru z III. třídy: Ročník 2011/12 09.06.2012 Světlá Hora Lichnov 2:2 jaro 29.10.2011 Lichnov Světlá Hora 0:3 podzim Ročník 2010/11 30.10.2010 Lichnov Světlá Hora 2:1 podzim 18.06.2011 Světlá Hora Lichnov 5:0 jaro Ročník 2009/10 28.10.2009 Lichnov Světlá Hora 1:5 podzim 19.06.2010 Světlá Hora Lichnov 4:2 jaro Ročník 2008/09 Lichnov si po skončení tohoto ročníku vybojoval postup do okresního přeboru z III. třídy: Odehrané výsledky minulého kola: Domácí Hosté TIP Výsledek Sl. Rudoltice Chomýž PŘELOŽENO Osoblaha Vrbno p Prad 2 5:2 (1:0) Zátor A Břidličná "B" PŘELOŽENO H. Benešov St. Ves 1 1:1 (0:0) Staré Město Brantice 1 1:1 Lichnov N.Heřminovy 1 1:0 (0:0) Sv. Hora Karlovice 1 3:3 (3:1) golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

21. 05. 2014 Proběhla dohrávka odloženého utkání: Zátor A Břidličná "B" 1:3 Sestava proti Karlovicím: David Klas Tomáš Grosman, Vratislav Meluch, Pavel Svatý ŽK, Jiří Mako, Jiří Rončák K (střídán v 57. minutě Richardem Matuškou), Jiří Kraus (střídán v 79. minutě Eduardem Bocanem), René Maňas, Luboš Kopec (střídán v 70. minutě Jiřím Rumpou), Jan Rončák ŽK, Jakub Matějka (střídán v 79. minutě Jiřím Sedlářem) Branky: V tomto utkání jsme začali velice dobře, kdy všichni hráči na hřišti si plnili své úkoly. Rozhodující okamžiky tohoto zápasu, důležité pro výsledek, se odehráli ve třech tříminutových časových obdobích. První období: v 13. minutě střelou k tyči Jan Rončák a nedal brankářovi žádnou šanci, čímž otevřel skóre tohoto utkání na 1:0 a v 15. minutě ještě rozvlnil síť hostů Jiří Kraus a bylo to 2:0, čímž jsme se dostali do vedení a poté jsme si vypracovali i další brankové příležitosti, ale bez gólového efektu. Zde musíme připomenout, že po výborném akakování obrany a brankáře se nám podařilo vybojovat míč a Jan Rončák v 17. minutě po přihrávce Jakuba Matějky netrefil prázdnou branku a míč nasměroval pouze do tyče a ven mimo hřiště. Druhé období: Pak přišla špatná naše chyba v rozehrávce, když jsme ztratili míč v záloze a hosté z rychlého brejku v 24. minutě snížili naše vedení na 2:1. Ale do 3 minut a to ve 26. minutě odčinil neproměnění své šance golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

výše uvedené Jan Rončák a opět zvýšit naše vedení o dvě branky na 3:1. Za zmínku stojí ještě neproměněná střela Reného Maňase, který trefil pouze spojnici břevna a tyče. Musím říct, že tento první poločas se našemu mužstvu podařil a jen škoda promarněných příležitostí a bylo na trávníku vidět, když každý jednotlivec na hřišti pracuje pro kolektiv ve svých prostorech, tak jsme schopni přehrát naší hrou soupeře, který má stejné umístění v tabulce jako my. Do druhého poločasu jsme nastupovali ve stejném složení, ale věděli jsme, že nás čekají změny a to dřívějším odchodem Luboše Kopce a Jirky Krause do zaměstnání a nevěděli, jak dlouho nechá ve hře Jirku Rončáka čerstvě nakopnutý kotník. Do těchto nepříjemností se ještě přidal odchod z lavičky Jakuba Petříka z osobních důvodů. Třetí období: v 66.minutě soupeř snížil na 3:2 z rohového kopu, když před tímto byla chyba našeho obránce, která se může stát komukoliv, neboť mu sjel z kopečky odkop na roh místo do autu od lajnové čáry a tak soupeř kopal roh, který hráči neubránili a obzvlášť brankář podcenil tento nákop před svoji branku. To samozřejmě nebylo vše, jak to bývá hodně často po obdržené brance, když po obdržené brance pár minut hodně krát bývají naši hráči bez energie, elánu, čehož se musíme vy varovávat rychleji, neboť soupeř, který vsítí branku, vždy dostane další energii a vzpruhu. Natož v 68. minutě se nám podařilo obránce tečovat centrovaný míč do naší sítě proti pohybu brankáře a tím se stanovil konečný výsledek na 3:3. Na závěr můžeme konstatovat, že škoda ztracených bodů, kdy jsme nebyli schopni navázat na náš výkon z prvního poločasu. golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Bilance aktivních hráčů (je od roku 1994 až do 23. 05. 2014) Jméno, Příjmení Zápasy Branky ŽK ČK % účast Tomáš Grosman 309 20 11 57 2 3 78,27 + Vratislav Meluch 194 17 8 50 1 6 42,26 + Lukáš Kopec 116 10 16 1 33 3 4 37,78 - Jiří Kraus 115 20 35 7 13 1 37,98 - Jiří Rumpa 106 7 9 17 1 2 33,60 - Jiří Rončák ml. 94 19 27 8 31 8 35,95 - Jan Rončák 86 12 44 9 29 2 1 32,99 - Luboš Kopec 75 9 7 2 28 1 3 11,61 - Josef Hapka 61 13 2 1 20 4 4 2 22,91 - Jakub Matějka 60 20 6 5 11 4 1 44,09 - Richard Matuška 50 15 5 4 2 1 43,48 - David Klas 48 20 4 2 25,56 + Jiří Mako 39 18 4 1 3 1 53,67 + Pavel Svatý 29 13 3 1 8 5 54,99 + René Maňas 18 14 2 1 58,96 + Jakub Petřík 11 11 3 3 2 2 10,90 - Jiří Sedlář 11 11 7,03 + Radek Ušala 9 9 1 1 16,09 - Eduard Bocan 6 6 31,87 + Martin Oborný 3 3 16,50 - Jakub Dawidek 3 3 11,41 - Ondřej Urbaník Nechodí??? 6,11 - Erich Knoll Začal trénovat s muži??? 4,07 - Tučně vytištěné jména hráčů by měli být přítomní na dnešním zápase a přibyla kolonka - aktuální % účast - uvádí % hráčů na golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

trénincích a zápasech (včetně koeficientů jejich výkonů při zápasech, trénincích nově teď zpracováno). Znaménko + - uvádí zdali se účast zvyšuje, či snižuje proti minulému týdnu. Do sobotních 9.00 hodin máme tyto informace: z pracovních důvodů bude chybět: Lukáš Kopec (Německo), po dvou odehraných zápasech i Luboš Kopec (Anglie), Josef Hapka (máme dvanáctku) Jiří Sedlář zatím nevíme. Už proti minulému týdnu potvrdil účast na zápase Martin Oborný. z důvodů zranění nemohou zasáhnout do hry: Jan Bláha (koleno), Radek Ušala( také koleno), Jakub Dawidek (tříslo) ještě nenahlásil vyléčení. Pro zranění z minulého týdne nám budou dále chybět Jiří Rončák (kotník), Jan Rončák( (kotník), nevíme jaký je aktuální zdravotní stav Jiřího Rumpy a Pavla Svatého, kteří v týdnu netrénovali nebo omezili trénink a nevíme, zdali dorazí Jakub Petřík a tak uvidíme. Aktuální tabulka po minulém kole: Poř Mužstva Zá V R P Skór p e 1. Chomýž 20 2 0 0 0 88:1 9 2. Horní Benešov 21 1 1 2 8 56:4 2 3. *Karlovice 22 1 0 5 7 43:3 4 4. Světlá Hora 21 1 0 5 6 45:4 7 Bod y 60 (Prav ) ( 27) 35 ( 5) 35 35 ( 2) ( 5) 5. *Slezské Rudoltice 20 1 1 7 48:3 34 ( 4) golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

1 3 6. *Vrbno p. Prad. 21 1 0 3 8 55:4 ( 3) 33 6 7. Břidličná "B" 21 1 49:5 ( -1) 8 2 26 1 1 8. *Zátor A 21 1 44:5 ( -8) 7 4 25 0 9 9. *Osoblaha 21 1 36:4 ( -9) 7 3 24 1 6 10. *Brantice 22 1 40:4 7 2 3 5 23 ( -13) 11. *Stará Ves 21 1 42:6 ( -7) 6 5 23 0 1 12. *Nové Heřminovy 21 1 37:5 ( -8) 6 4 22 1 4 13. Lichnov 21 6 1 4 27:4 22 ( -11) 14. Staré Město 1 21 1 6 4 1 5 37:6 3 * s takto označenými mužstvy jsme již odehráli jarní část. Datum 22 Jarní fotbalové zápasy našeho týmu mužů: Zápasy mužstev Začátek ( -11) Odjezd zápasu 16.11. Předehrávka: Vrbno p. Pr Světlá Hora 3:3 Branky: 2x Luboš Kopec, 1x Richard Hapka, ŽK: -------- 05.04. SO Světlá Hora - Zátor A 3:3 golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory Branky: 2x Jan Rončák, 1x Pavel Svatý ŽK: Lukáš Kopec, Josef Hapka 2x, ČK: Josef Hapka 12.04. SO Stará Ves - Světlá Hora 1:2 Branky: 1x Lukáš Kopec a Jiří Rončák (PK), ŽK: Jiří Rončák 19.04. SO Světlá Hora - Osoblaha 2:2 Branky: 2x Jiří Rončák (z toho 1xPK), ŽK: Pavel Svatý 26.04. SO Brantice - Světlá Hora 4:0 ŽK: Jiří Rončák 03.05. SO Světlá Hora - Sl. Rudoltice 4:1 Branky: 2x Jiří Rončák (z toho 1xPK), 1x Jakub Matějka a Jakub Petřík, ŽK: Tomáš Grosman, Jiří Rumpa, Jiří Rončák, Jiří Mako, Jakub Matějka, Jan Rončák 10.05. SO N.Heřminovy - Světlá Hora 6:3 Branky: 1x Jiří Kraus, Jiří Mako, Jiří Rončák (PK) ŽK: Jiří Rončák, René Maňas, Josef Hapka 17.05. SO Světlá Hora - Karlovice 3:3 Branky: 2x Jan Rončák, 1x Jiří Kraus, ŽK: Jan Rončák, Pavel Svatý 24.05. SO Lichnov - Světlá Hora 17:00 15:45 31.05. SO Světlá Hora - Chomýž 17:00 07.06. SO Světlá Hora - Staré Město 17:00 14.06. SO Světlá Hora - Horní Benešov 17:00 22.06. NE Břidličná B - Světlá Hora 15:00 13:45 Kompletní toto víkendové kolo OP (24. kolo): golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory Domácí Hosté Rozhodčí Výsl Chomýž Karlovice So Urban +1 1 Vrbno p Prad Sl. Rudoltice So Barčík +1 0 St. Ves Zátor A So Šimeček +1 2 N.Heřminovy Staré Město So Jahoda + 1 0 H. Benešov Brantice So Yeghiazaryan +1 2 Lichnov Sv. Hora So Koraba +1 2 Břidličná "B" Osoblaha Kaštovský +2 1 Okresní soutěž ml. žáci (děvčata ročníky narození 2000 a mladší, kluci ročníky narození 2001 a mladší): Výsledky minulého odehraného kola tohoto ročníku: Domácí Hosté Výsledek Slavoj Bruntál Rýmařov 5:1 Sv. Hora Úvalno 12:0 Krásné Loučky Břidličná odloženo Registrování členové u FA ČR, kteří nastoupili za naše mužstvo ml. žáků/žákyň 7+1 a jejich statistika před dnešním utkáním (SS střídavý start za žákyně Olympia Bruntál): Jméno a příjmení Nar Záp Góly Podzim Jaro Podzim Jaro Natali Bušíková (SS) 2000 8 4 9 5 Denisa Jombíková (SS) 2000 10 3 1 Robert Svoboda 2001 10 5 3 3 Adéla Gocalová (SS) 2001 10 4 Petr Mako 2001 9 4 13 8 Ondřej Hynek 2001 9 5 8 6 golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Poř Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory Josef Lengsfeld 2001 1 1 Štefan Korch 2001 10 5 2 Marie Metelková 2001 1 2 Denis Kubečka 2002 4 Šárka Lukaštíková 2003 9 5 6 2 Dominik Brázda 2004 9 5 1 Vednula Bocanová 2005 3 Jan Adámek 2005 7 3 Daniel Jurman 2006 3 Aktuální tabulka dle známých výsledků: Zá Mužstva V R P Skóre p Bod y (Prav ) 16 1 1. Rýmařov 4 0 2 107:1 ( 15) 42 8 2. Slavoj Bruntál 15 1 2 1 2 93:18 37 ( 13) 3. Sv. Hora 15 8 1 6 68:40 25 ( 1) 4. Krásné Loučky 14 6 0 8 43:59 18 ( 0) 5. Břidličná 13 1 2 1 0 23:86 7 (-11) 6. Úvalno 15 1 12:12 (-20) 0 1 1 4 5 Jarní zápasy našeho mužstva ml. žáků/žákyň: Datum Zápasy mužstev Začátek zápasu Odjezd 31.08. SO Světlá Hora - Slavoj Bruntál 1:7 (1:2) golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory Branky: 1x Ondřej Hynek 26.04. SO Břidličná - Světlá Hora 2:8 (2:4) Branky: 3x Ondřej Hynek, 2x Robert Svoboda a Štefan Korch, 1x Dominik Brázda 04.05. NE Světlá Hora - Krásné Loučky 6:1 (4:0) Branky: 3x Petr Mako, 2x Natali Bušíková, 1x Robert Svoboda 11.05. NE Rýmařov - Světlá Hora 4:1 (0:0) Branky: 1x Natali Bušíková 17.05. SO Světlá Hora - Úvalno Branky: 5x Petr Mako, 2x Natali Bušíková, Šárka Lukaštíková, Ondřej Hynek, 1x Klára Maňasová 24.05. SO Slavoj Bruntál - Světlá Hora 14:00 13:15 31.05. SO Světlá Hora - Břidličná 14:30 08.06. NE Krásné Loučky - Světlá Hora 11:30 10:15 14.06. SO Světlá Hora - Rýmařov 14:30 21.06. SO Úvalno - Světlá Hora 14:30 13:15 Další kolo této soutěže: Domácí Hosté Výsledek Čt 22.05.2014 Proběhla dohrávka odloženého utkání: Krásné Loučky Břidličná Břidličná Úvalno SO 24. 05. 2014 Slavoj Bruntál Sv. Hora SO 24. 05. 2014 Rýmařov Krásné Loučky NE 25. 05. 2014 AKTUÁLNÍ AKTIVNÍ PŘISPĚVATELE pro rok 2014: OBEC golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory SVĚTLÁ HORA Ing. Oldřich Zelený golmaniesh@seznam.cz, tjsvetlahora.fotbal@seznam.cz