SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

Podobné dokumenty
SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna :00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna :00 3.

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

FK Viktoria Žižkov B

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

ZPRAVODAJ č

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

SK MARILA Votice - zpravodaj 11 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FC Bzová. sobota 30. září :00 9.kolo TABULKA DIVIZE A

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

2. ročník her a soutěží pro děti Kde: za Sokolovnou ve Voticích od 14,00 hodin

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

HC BULDOCI NERATOVICE

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

ZPRAVODAJ č

Město Touškov - Nýřany

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

SK MARILA Votice - zpravodaj 03 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Slavoj Vyšehrad. sobota 14. dubna :30 21.kolo TABULKA DIVIZE A

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE HORNÍ JIŘETÍN. Datum: středa Výkop: 16:30h

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Příbramský pohár 2014 U12

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

TERMÍNY SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

ZPRAVODAJ č

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

:00 ČLD U 19 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : -- Doubravka UMT :15 ČLD U 17 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : --

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

ZPRAVODAJ č

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

TJ BLATNÁ A FC BECHYNĚ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

{jathumbnail off} 1. A třída. FC Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 0 : 2 (0 : 1) Střelci: 34. Kotyza Jan, 56. Gago Marek

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Jílovský fotbalový zpravodaj

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

1919 F o t b a l 2019

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Transkript:

DIVIZE A jaro 2008 náš dnešní soupeř FK Králův Dvůr sobota 31.května 2008 17:00 27.kolo DIVIZE A 1. Viktoria Žižkov B 26 20 3 3 59: 18 63 ( 24) 2. Králův Dvůr 26 18 4 4 60: 30 58 ( 19) 3. Votice 26 16 3 7 40: 22 51 ( 12) 4. Třeboň 26 12 5 9 48: 39 41 ( 2) 5. Tatran Prachatice 26 11 4 11 40: 37 37 ( -2) 6. Písek 26 10 6 10 45: 36 36 ( -3) 7. Vejprnice 26 9 9 8 39: 31 36 ( -3) 8. Domažlice 26 11 3 12 43: 46 36 ( -3) 9. Strakonice 1908 26 10 5 11 34: 35 35 ( -4) 10. Admira Praha 26 11 2 13 35: 38 35 ( -4) 11. Klatovy 26 10 3 13 38: 37 33 ( -6) 12. Bzová 26 9 5 12 36: 42 32 ( -7) 13. Motorlet Praha 26 7 6 13 30: 37 27 (-12) 14. Horažďovice 26 8 3 15 22: 57 27 (-12) 15. Jankov 26 6 4 16 22: 55 22 (-17) 16. Doubravka 26 6 3 17 29: 60 21 (-18) HR Šedivka Ondřej (Pardubice) AR1 Navara Miroslav (Kolín) AR2 Mareš Pavel (Kondrac) DS Kruliš Ladislav (Kolín) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, Opět se scházíme na domácím hřišti, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře FK Králův Dvůr. Podzimní vzájemné utkání jsme u Cábelíků vyhráli 0:1 (0:1) když jedinou naši branku vstřelil Bartolšic. Naše sestava: Klíma - Janů (57.Bareš), Gazmend, Horňák, Málek - Gruber (86.Novák), Z.Svoboda, Rezek, Slabý (82.Hájek) - Kounovský, Bartolšic Ivan Čabala, trenér Votic: První poločas jsme hráli podle mých představ a to, co jsme si řekli v kabině kluci splnili. Chtěli jsme hrát ze zatažené obrany na rychlý protiútok, což se dařilo. Dali jsme rychlý gól Bartolšicem a ještě některé akce nedotáhli do konce. Domácí jsme kromě dvou příležitostí do ničeho nepustili. Ve druhé půli to již bylo z naší strany horší a dvacet minut jsme měli menší ulitu. Domácí nakopávali míče, chtěli zvrátit výsledek, ale my jsme to nakonec ustáli. Jak soupeř nedal gól, tak znervózněl. Závěr jsme si již takticky pohlídali. Před zápasem bych bral remízu. Podařilo se nám však vyhrát, což je perfektní, i když by si domácí za druhý poločas remízu zasloužili. Hraje se ale na góly, ten jsme dali my a body ze hřiště kvalitního soupeře se počítají dvojnásobně." Stručná HISTORIE FK Kr.Dvůr - V roce 1912 se v Králově Dvoře objevují první studenské spolky, které začínají hrát kopanou. Jedním z takových byli i cábelíci v Karlově Huti. Postupem doby došlo v prosinci 1914 k založení prvního sportovního klubu s názvem Litavan Karlova Huť a byly zvoleny klubové barvy modro - bílé. V roce 1918 byl založen další místní klub a to SK Pořez Počaply, který později změnil název na Horymír Počaply (v roce 1919). V roce 1929 bylo v Králově Dvoře celkem pět fotbalových klubů: Litavan Karlova Huť, Olympie Králův Dvůr, Horymír Počaply, DFC Počaply a RH Popovice. Poslední tři jmenované kluby však nepřežily nepříznivá léta předválečné krize a léta války. V roce 1949 došlo ke sloučení Olympie, obnoveného SK Počaply a Litavanu Karlova Huť v jeden klub pod názvem Sokol Železárny (později Baník Králův Dvůr). Klub postoupil z okresní soutěže do krajské - označované jako 1.A třída západ. V roce 1957 byla zahájena výstavba stadionu na pozemku za sokolovnou, název klubu se mění na TJ Králodvorské železárny a v roce 1960 se slaví se postup do krajského přeboru. V roce 1965 postoupil klub do divize. Tuto soutěž hrál se střídavými úspěchy až do roku 1980, kdy pod vedením trenéra Jaroslava Šebka po napínavém souboji s Viktorií Žižkov postoupil klub do 1.národní fotbalové ligy (druhá nejvyšší soutěž), kterou však po následné reorganizaci po ročním působení opustil a až do roku 1987 působil ve 2.NFL. Tato doba patří co do sportovních výkonů k nejúspěšnějším ve fotbalové historii Králova Dvora. Od sezony 1999 2000 hrál klub se střídavými úspěchy oblastní přebor Středočeského kraje Po několika transformacích a změnách názvu vyhrál Fotbalový klub Králův Dvůr oblastní přebor a postoupil do divize, což je nyní nejvyšší fotbalová soutěž, která se hraje na okrese Beroun. zdroj: internet Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

DNEŠNÍ A PŘÍŠTÍ KOLO 27. kolo - 01.06.2008 2701 Jankov 31.05. Král Malák Helebrant Doubravka SO 15:00 Vrzal 2702 Domažlice 31.05. Pařík Martínek Henn Strakonice 1908 SO 17:00 Hlaváč 2703 Motorlet Praha 31.05. Novotný J. Melničuk Bartůněk UMT Klatovy SO 17:00 Svatík 2704 Admira Praha 01.06. Berka Hodač Hubička Bzová NE 10:15 Kubr 2705 Písek 31.05. Pospíšil Myška Eibl Třeboň SO 10:15 Janíček 2706 Viktoria Žižkov B 01.06. Haleš Vítek Krejčí Xaverov Horažďovice NE 17:00 Černý 2707 Votice 31.05. Šedivka Navara Kruliš Králův Dvůr SO 17:00 Mareš 2708 Vejprnice 31.05. Aubrecht Hodač Havlíček Tatran Prachatice SO 17:00 Špoták 28. kolo - 08.06.2008 2801 Doubravka 07.06. Šístek Kapoun Nitsche Vejprnice SO 15:00 Mareška 2802 Tatran Prachatice 07.06. Špoták Kubec Tasch Votice SO 10:15 Němec 2803 Králův Dvůr 08.06. Jedlička Wencl Vosika Viktoria Žižkov B NE 17:00 Rožec 2804 Horažďovice 08.06. Hlaváč Vnuk Henn Písek NE 17:00 Melichar 2805 Třeboň 08.06. Hodač Stančík Maroušek Admira Praha NE 10:30 Janíček 2806 Bzová 08.06. Blaschke M. Jelínek Hořovice Motorlet Praha NE 10:30 Kembický 2807 Klatovy 07.06. Benedikt Šafránek Sedláček Domažlice SO 14:00 Vrzal 2808 Strakonice 1908 08.06. Žilka Malák Kroh Jankov NE 17:00 Krauskopf Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

SK MARILA Votice - Jiskra Třeboň 1:3 (0:2) Zápas velmi ovlivnila 4. minuta. Votický stoper Gazmend fauloval na hranici šestnáctky pronikajícího třeboňského útočníka a musel předčasně pod sprchy. Navíc z následného trestného kopu skóroval Lavička. Dvojí trest domácí rozhodil a v 11. minutě inkasovali podruhé, když míč po rohu Klíma vyboxoval, ale na volej Brozmana již nestačil. Votičtí se i v deseti začali tlačit před branku Třeboně. Trestný kop Zdeňka Svobnody kryl Skála a dalekonosná střela Horňáka minula cíl. Bývalý český reprezentant, si ale v 21. minutě naskočil na rohový kop Filingera a hlavou snížil na 1:2. Do konce poločasu si obě mužstva vypracovala po dvou šancích, ale Houdek a Sedláček pálilli mimo votické tyče a na druhé straně hlavičkoval Bartolšic vedle a Barešovu ránu vytáhl brankář Skála s námahou na roh. I po přestávce domácí dřeli a chtěli vyrovnat, jenže do šancí se spíše dostávali z brejků hosté, jenže většina míčů skončila mimo Klímovy tyče. Až nastavení přineslo vzruch. Nejprve se brankář Votic Klíma vysunul na rohový kop, hlavičkoval, ale jeho protějšek balón vyrazil na roh. Z protiútoku byli hosté úspěšnější, když Sedláček střelou pod břevno uzavřel na konečných 1:3. Skoro celý zápas jsme hráli o deseti, když jsme za chybu pykali červenou kartou. I v deseti kluci odmakali zápas a sáhli si na dno sil. Hosté ze dvou střel na branku dali góly. Po standardce jsme snížili a hrál se vyrovnaný zápas. V nastavení mohl vyrovnat brankář Klíma a z protiútoku jsme dostali třetí gól. Kluci si alespoň vyzkoušeli hru v deseti. Naběhali se, nadřeli se, ale výsledek se nedostavil. Škoda, že jsme nepotvrdili body z venku, řekl po utkání kouč Votic Ivan Čabala, který musel použít na lavičku hráče z béčka. Branky: Horňák. Rozhodčí: Dujsík. ŽK:1/2. ČK:0/1. Diváků:200 Votice: Klíma - Havlíček, Horňák, Gazmend, Honka - Daniel, Z. Svoboda, Rezek (73. V. Budil), Bareš - Filinger, Bartolšic. V akci kapitán Patrik Rezek Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

Horažďovice SK MARILA Votice 3:2 (3:1) Než se hosté rozkoukali, prohrávali o tři branky. Už ve čtvrté minutě se po domácí kombinaci ocitl v šanci Šafanda, jeho střelu gólman Klíma vyrazil a Stulíkova dorážka těsně minula bránu. Vzápětí se už domácí radovali. Po chybné rozehrávce Votic se k míči dostal Beránek a střelou k tyči rozvlnil Klímovu síť 1:0. Za deset minut Šafanda opět střelou k tyči zvýšil na 2:0. A když Stulík vystřihl nůžky z voleje a míč skončil potřetí za zády Klímy, byli hosté na ručník. Do poločasu po přihrávce Nováka vymetl Filinger šibenici 3:1. Po změně stran měli blízko ke zvýšení domácí, ale trefili pouze břevno. Hosté se tlačili dopředu, ale stačili pouze snížit V. Budilem na konečných 3:2. Dnes jsme hráli jenom sedmdesát minut. Dvacátá minuta a bylo 3:0. Kluci si snad mysleli, že se porazí sami. To nepochopím, to by snad lépe odehráli žáčkové. Do půle jsme dali kontaktní gól, hra už potom vypadala líp. Jenže otočit tříbrankové vedení soupeře není jednoduché. Musím však říci, že jsme hráli v hodně oslabené sestavě, plno zraněných a i někteří hráli se sebezapřením. Přesto si nemůžeme dovolit s takovým soupeřem prohrávat o tři branky, řekl po utkání kouč Votic Ivan Čabala. Branky: 7. Beránek, 18. Šafanda, 20. Stulík 40. Filinger, 81. V. Budil. Rozhodčí: Ipser. ŽK: Zámeček, Stulík Honka, Novák. Votice: Klíma Novák, Havlíček, Rezek, Honka Daniel, Slabý (73. Baťha), Filinger, Bareš Bartolšic (46. V. Budil), Siegl (64. Málek). Minulá kola: 25.kolo A2A2501 Domažlice Doubravka 2:0 420 A2A2502 Motorlet Praha Jankov 3:0 100 A2A2503 Admira Praha Strakonice 1908 3:0 91 A2A2504 Písek Klatovy 3:0 236 A2A2505 Viktoria Žižkov B Bzová 3:1 200 A2A2506 Votice Třeboň 1:3 200 A2A2507 Vejprnice Horažďovice 3:0 155 A2A2508 Tatran Prachatice Králův Dvůr 4:1 105 26.kolo A2A2601 Doubravka Tatran Prachatice 3:1 100 A2A2602 Králův Dvůr Vejprnice 5:3 250 A2A2603 Horažďovice Votice 3:2 158 A2A2604 Třeboň Viktoria Žižkov B 1:2 180 A2A2605 Bzová Písek 3:1 150 A2A2606 Klatovy Admira Praha 2:1 350 A2A2607 Strakonice 1908 Motorlet Praha 1:1 120 A2A2608 Jankov Domažlice 3:1 110 Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

Muži B okresní přebor Vrch.Janovice - SK MARILA Votice B 2:3 (1:1) Branky:V.Budil 2, Hájek. Rozhodčí:Bačinský. ŽK:1/1. Diváků:70 Votice: M.Soukup - Novák, P.Soukup, L.Budil, Dušátko - V.Budil, Hájek, Baťha, Jonszta - Pohan, Šedivý. Střídali: Kuneš, Kolář, Šlejmar. SK MARILA Votice B Maršovice 1:2 (0:0) Branky: Hájek (z PK) T. Procházka, S. Šetina. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 2/2. Diváci: 60. Votice B: M. Soukup Šlejmar, L. Budil, Pešata, Dušátko V. Budil, Kolář, Hájek, Baťha Jonszta, Pohan. Střídali: Kuneš, Kolář, Šedivý TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU 1. Maršovice 22 16 2 4 42: 16 50 ( 17) 2. Divišov 22 15 1 6 57: 24 46 ( 13) 3. Chotýšany 22 13 4 5 43: 27 43 ( 10) 4. Zdislavice 22 13 2 7 46: 33 41 ( 8) 5. Votice B 22 11 4 7 54: 27 37 ( 4) 6. Miřetice 22 9 5 8 41: 44 32 ( -1) 7. Teplýšovice B 22 9 4 9 52: 47 31 ( -2) 8. Struhařov 22 9 3 10 37: 39 30 ( -3) 9. Vr.Janovice 22 8 4 10 34: 40 28 ( -5) 10. Jírovice 22 7 6 9 29: 42 27 ( -6) 11. Neveklov 22 8 3 11 29: 44 27 ( -6) 12. Ostředek 22 4 5 13 37: 56 17 (-16) 13. Úročnice 22 4 4 14 32: 62 16 (-17) 14. Mezno 22 3 3 16 18: 50 12 (-21) DOROST krajský přebor SK MARILA Votice - NOVO Kladno 2:1 (0:1) - dorost starší: Neskutečně infarktové utkání sehráli domácí dorostenci s vrstevníky z Kladna. Ač měli za zápas tucet příležitostí ke vstřelení branky, nedokázali výborného gólmana hostí překonat a prohrávali s jednoduše kombinujícími hosty po dvaceti minutách 0:1. Krátce po přestávce byl za udeření pěstí vyloučen první hostující hráč, tlak domácích stoupal a v 85. minutě vyraženou střelu Homolky dopravil za záda kladenského gólmana Voráček. O dvě minuty později nesmyslně fauloval bez míče další hostující hráč a šel se také předčasně sprchovat. Domácí přesilovku dvou hráčů v poli využili, když Račanský z úhlu nekompromisně rozhodl o třech bodech pro domácí. Branky: Voráček, Račanský. Rozhodčí: Macháček. ŽK:1/2. ČK:0/2. Diváků:30 Votice: Bánský - Jantač, Kronus, Nusek, Homolka, Sládek, Žák, Dvořák (84.Račanský), Daniel, Říha, Voráček Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Rozhodnutí přinesla branka Honzy Račanského SK MARILA Votice - NOVO Kladno 0:3 (0:2) - dorost mladší: Unavení domácí hráči nedokázali vzdorovat dobře hrajícímu soupeři, během utkání si vytvořili jen minimum brankových příležitostí a vcelku po zásluze prohráli. Rozhodčí: Mrázek. ŽK:0/1. Diváků: 20 Votice: Nerad - Šmíd (48. Voráček), Nusek, Veselý, Vinduška - Račanský, Sládek, Balík, Brzoň (51. Bursík) - Trefil, Babický (60. Říha) AFK Kolín SK MARILA Votice 4:3 (1:1) dorost starší Fotbalové štěstí se tentokrát odklonilo od hostujícího celku, který se od začátku snažil odevzdat maximum, ale zradila ho koncovka. Skóre přesto otevřel votický Žák, ale po hrubé chybě bylo během pár minut srovnáno.do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, tři minuty po přestávce se ujali vedení, hosté vyrovnali Jantarem. Souboj o udržení v přeboru nakonec lépe zvládli domácí, kterým hostující obrana umožnila po hrubých chybách ještě třikrát pohodlně skórovat. Branky: Žák, Jantač a Homolka. Rozhodčí: Svoboda J. ŽK: 2/3. Diváků:20 Votice: Nerad Kronus, Jantač, Homolka, Vinduška Žák, Sládek, Balík, Dvořák Voráček, Račanský AFK Kolín SK MARILA Votice 0:3 (0:2) dorost mladší Mladší dorostenci Votic potvrdili svoje kvality a už od první minuty vedli brankou Račanského. Zanedlouho přidal druhý gól Trefil. Druhý poločas byl už jen údržbový, hosté ještě kopali penaltu za faul na Voráčka, ale Homolka neproměnil. Branky: Račanský, Trefil, Sládek. Rozhodčí: Holý. Diváků: 10. Votice: Nerad Veselý, Sládek, Nusek, Vinduška _ Račanský, Balík, Homolka Trefil, Dvořák (Voráček), Babický. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

ŽÁCI krajský přebor SK UNION ČELÁKOVICE - SK MARILA VOTICE 4:0 ( 2:0) starší žáci Votice : J. Dvořák Sedlák, Bursík, Váňa, Zimmermann J. Rataj, Bradáč, Boukal, Rezek (Slunečko,Holub) Wegschmied, Šedivý SK UNION ČELÁKOVICE - SK MARILA VOTICE 0:1 (0:1) mladší žáci Branka: Poskočil Votice : Zejmon Fortelný, Bednář, Poskočil, Novák Kapička, Rezek, Lukaševič, Slunečko, Drastich, V. Budil SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk 0:2 (0:0) žáci starší Votice: J. Dvořák Sedlák, Bursík, Váňa, Zimmermann-Wegschmied, J. Rataj, Bradáč, Říha - Nerad, Šedivý. Akci Marka Bradáče sleduje rozhodčí Hocek SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk 1:1 (0:1) žáci mladší Branka: M. Rataj. Votice: Málek Fortelný, Bednář, Tuček, Novák-Kapička, V. Budil, Rezek, M. Rataj -Slunečko, Prégr SPONZOREM DNEŠNÍHO UTKÁNÍ JSOU provoz Votice SKLÁRNY KAVALIER, a.s. Sázava, Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8